Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-29, 11:58   #4231
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Cytat:
Napisane przez dulcynea Pokaż wiadomość
TŻ się pochorował, leży z gorączką... Martwie się, żeby Mały się nie zaraził...
Dzisiejszą noc mam zamiar spędzić na kanapie w salonie... Wprawdzie na mój chłopski rozum wirusy już wiszą w powietrzu, ale lepiej dmuchać na zimne
Michał zrobił się troszkę marudny i mniej je... Boje się o niego To takie maleństwo

Jeszcze miałam dopytać o parę rzeczy wcześniej:
Była dyskusja o spaniu na jednej stronie... Nasz ma ciągle główkę odwróconą na prawo i z tyłu z tej strony ma ją spłaszczoną! A zauważyłam to, gdy przeczytałam co piszecie o swoich... Podkładamy mu tam taką twardą maskotkę, żeby musiał leżeć zwrócony na lewo, ale tak się wycwanił, gdy nie mógł jej przesunąć - tak długo sie wiercił i rzucał, aż on się od niej odsunął i znów leżał na prawej stronie...
Myślicie, że ta główka mu już tak zostanie...?

Czy 19 stopni to dobra temp. w domu? Ubieram małego w bodziak bez rękawków i na to pajacyk... Na noc przykrywam dwoma warstwami kocyka... Wydaje mi się, że ma za ciepło, bo skopuje kocyk i nie chce spać gdy jest nim przykryty...

No i wreszcie sprawa trzecia: można dostać okres w miesiąc po porodzie...? Chyba to jest fizycznie niemozliwe...? Skończyłam krwawić w 3 tyg., teraz jestem w 5 i od wczoraj plamie. Raczej to nic poporodowego, bo krew jest świeża...
Trochę panikara jestem, niepokoi mnie to...

Moja tez sobie upodobalo lezenie z glowka skrecona w prawo...lekarz powiedzial zeby sie nie przejmowac po prostu tak lubi i juz.....ale jesli cie to niepokoi to rob tak jak robisz....podkladaj os zeby nie mogl skrecac


U mnie tez czasami jest 19 st..moja ma bodziak na krotki lub dlugi rekaw do tego spiochy i spodnie dresowe........

Ja jestem 7 tyg po cc ale wczoraj zaczelam lekko krwawic i przestalam...to chyba jeszcze jakies pozostalosci....
Moze idz do gp bedziesz spokojniejsza

Cytat:
Napisane przez ewcia23 Pokaż wiadomość
No niestety za szybko sie chyba cieszylam ze malemu problemy z brzuszkiem juz minely....Od paru dni miedzy 18-20 placze i sie prezy i slysze jak gazy mu ida,niewiem czy to juz kolki bo poplacze z 20 minut ( a podobno kolki to jest placz i po pare godzin),zasypia ale czasem sie wybudzi i znowu go boli.Ostatnio rowniez wierci sie w nocy i wygina,nie moze zasnac,widze ze podkurcza nozki do gory i meczy sie przy tym biedaczek bo wydaje takie odglosy-sapanie i jeki.Nie placze w nocy ale widze ze spi niespokojnie i az boje sie pomyslec ze kolki mu sie zaczna Podaje dalej ten Infacol ale sama juz niewiem czy nie zamienic na Gripe Water,tylko czy mozna tak nagle zmienic?Bo niewiem czy to jest podobnie jak z mlekiem ze kazda zmiana na inne to nie za dobrze dla brzuszka a jak jest z tymi srodkami na kolki?Moze ktoras z was mi poradzi?
Dodam ze zawsze synkowi odbija sie po jedzeniu (doslownie pare razy mu sie nie odbilo w ciagu m-ca).

Mam jeszcze pytanie-po jakim czasie po karmieniu moge malego polozyc na chwile na brzuszek??Gdyz jak go polozylam pare razy okolo 30min po jedzeniu to duzo mu sie ulalo wiec niewiem czy nie za szybko.

Moja jakies 3 tyg po ur miala problem z brzuszkiem...nie wiem czy to byly kolki....najpierw dawalam Infacol, espumisan a potem Sabsimplex ktory jako jedyny pomogl.... pila tez Aptamil Comfort.....

Lepiej bedzie jak poczekasz z kladzeniem na brzuszek tak ponad godzine....ja tak robie i malej sie nie ulewa...
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 14:57   #4232
ewcia23
Raczkowanie
 
Avatar ewcia23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 251
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

MoniaZ82 -w takim razie dokoncze Infacol i potem zmienie na Gripe Water i zobaczymy moze okaze sie lepszy
Ja podaje malemu Aptamil 1,pytalam sie midwife czy wrazie co moge zmienic na Aptamil Comfort ale powiedziala ze trzeba byc ostroznym z kazda zmiana mleka gdyz brzuszek dziecka tak latwo sie nie przyzwyczaja do nowego mleka i potem bede musiala przy nim pozostac i juz nie zmienie na inny.Moj Kubus zalatwia sie codziennie czasem po 2 razy a jak jest przy kolkach?Bo myslalam ze skoro zalatwia sie codziennie to nie ma kolek ale teraz juz sama niewiem....Skomplikowane to wszystko.
ewcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 15:04   #4233
ewi83
Zadomowienie
 
Avatar ewi83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Milton Keynes
Wiadomości: 1 669
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Cytat:
Napisane przez dulcynea Pokaż wiadomość
Jeszcze miałam dopytać o parę rzeczy wcześniej:
Była dyskusja o spaniu na jednej stronie... Nasz ma ciągle główkę odwróconą na prawo i z tyłu z tej strony ma ją spłaszczoną! A zauważyłam to, gdy przeczytałam co piszecie o swoich... Podkładamy mu tam taką twardą maskotkę, żeby musiał leżeć zwrócony na lewo, ale tak się wycwanił, gdy nie mógł jej przesunąć - tak długo sie wiercił i rzucał, aż on się od niej odsunął i znów leżał na prawej stronie...
Myślicie, że ta główka mu już tak zostanie...?

Czy 19 stopni to dobra temp. w domu? Ubieram małego w bodziak bez rękawków i na to pajacyk... Na noc przykrywam dwoma warstwami kocyka... Wydaje mi się, że ma za ciepło, bo skopuje kocyk i nie chce spać gdy jest nim przykryty...

No i wreszcie sprawa trzecia: można dostać okres w miesiąc po porodzie...? Chyba to jest fizycznie niemozliwe...? Skończyłam krwawić w 3 tyg., teraz jestem w 5 i od wczoraj plamie. Raczej to nic poporodowego, bo krew jest świeża...
Trochę panikara jestem, niepokoi mnie to...

Zdrowka dla meza

Nikos tez lubil spac na jednej stronie, za nic nie chcial sie odwrocic na druga i teraz ma splaszczona glowke Lekarze mowili zeby sie nie przejmowac za bardzo, ze glowka sie wyprostuje a ja ich glupia posluchalam. Naszczescie NIkos ma dosc bujna czupryne i az tak tego nie widac
Podkladaj synkowi cos zeby sie tak nie przekrecal i jesli widzisz ze sie przekrecil to go poprawiaj

U nas w domu temp. w dzien 20-21 stopni w nocy 18 Nikos spi w samej pizamce przykryty kolderka ( z tym ze moj jest starszy i nie lubi ciepla).
Co do kopania to polecam spiworki Ikea ma bardzo fajne - szerokie na dole- wiec maly ma duzo miejsca do kopania i napewno sie nie odkryje


Cytat:
Napisane przez ewcia23 Pokaż wiadomość
No niestety za szybko sie chyba cieszylam ze malemu problemy z brzuszkiem juz minely....Od paru dni miedzy 18-20 placze i sie prezy i slysze jak gazy mu ida,niewiem czy to juz kolki bo poplacze z 20 minut ( a podobno kolki to jest placz i po pare godzin),zasypia ale czasem sie wybudzi i znowu go boli.Ostatnio rowniez wierci sie w nocy i wygina,nie moze zasnac,widze ze podkurcza nozki do gory i meczy sie przy tym biedaczek bo wydaje takie odglosy-sapanie i jeki.Nie placze w nocy ale widze ze spi niespokojnie i az boje sie pomyslec ze kolki mu sie zaczna Podaje dalej ten Infacol ale sama juz niewiem czy nie zamienic na Gripe Water,tylko czy mozna tak nagle zmienic?Bo niewiem czy to jest podobnie jak z mlekiem ze kazda zmiana na inne to nie za dobrze dla brzuszka a jak jest z tymi srodkami na kolki?Moze ktoras z was mi poradzi?
Dodam ze zawsze synkowi odbija sie po jedzeniu (doslownie pare razy mu sie nie odbilo w ciagu m-ca).

Mam jeszcze pytanie-po jakim czasie po karmieniu moge malego polozyc na chwile na brzuszek??Gdyz jak go polozylam pare razy okolo 30min po jedzeniu to duzo mu sie ulalo wiec niewiem czy nie za szybko.
Jesli placz jest codziennie o tej samej porze to moga byc kolki
Nam polozna mowila ze infacol mozna podawac na zmiane z gripe water.

U nas przebila sie pierwsza 3 a kolejne 3 juz w drodze
Do tego zaczynamy coraz wiecej mowic Mamy juz tata, bum( samochod) mniam mniam- kiedy chce jesc tak i nie
I cale dnie spedzamy kopiac pilke ( bardzo dobrze mu juz to wychodzi- moze mi jakis profesjonalista rosnie) rysujac i ukladajac puzzle

W aldim maja teraz duzo zabawek dla dzieciakow- klocki, ksiazki puzzle. Bardzo fajne sa drewniane puzzle
__________________
02 maj 2009- slub

21 maja 2010- Nikolas Filip
06 kwiecien 2013- Anton Leon
ewi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 15:18   #4234
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Cytat:
Napisane przez ewi83 Pokaż wiadomość
W aldim maja teraz duzo zabawek dla dzieciakow- klocki, ksiazki puzzle. Bardzo fajne sa drewniane puzzle
Ciekawe czy w Edi też jest ten sklep-muszę poszukać. Tż ma teraz kilka dni wolnego to może się tam przejedziemy
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 18:45   #4235
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Hej

Wczoraj wieczorem położyłam spać Ole u nas w sypialni.O 20.00 już smacznie spala.Usnęla w kilka minut, jak dawniej podczas jedzenia.Położyłam sie z nią ale jakoś i 22.00 zaczeła mi się wiercić,łazić polóżku i bałam się,ze spadnie to ja zaniosłam do lożeczka.
O 24.00 obudziła się przesikana.Ja nie wiem jak w 4 h mozna przesikać pampersa na śpiąco.Kolejny pampers prawie suchy jak sie budzi rano.
Mąż ja zaniosł do lóżeczka.O 4.00 wstała znowu a ja o 4.30 do pracy wstaje.Teraz śpią razem.

Wczoraj był tez pierwszy powazny wypadek.Mąż przytrzasnął paluszka Oli drzwiami.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 19:53   #4236
dulcynea
Raczkowanie
 
Avatar dulcynea
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 251
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Cytat:
Napisane przez nikita262 Pokaż wiadomość
Ja tez tak mialam, krwawilam przez okolo 3 tygodni, pozniej chyba z 1.5 tygodnia przerwy i znow dosc silne krwawienie. Polog trwa okolo 6 tygodni, tak wiec mysle, ze to jeszcze nie okres. W przyszlym tyg powinnas miec wizyte kontrolna u GP, zapytaj jak masz watpliwosci.

No i zdrowka dla tzta, mam nadzieje, ze was nie zarazi
Ja mam tą wizyte dopiero 25.11... Wydawało mi się właśnie, że dziwnie późno to jest, ale trudno...
A niepokoi mnie ta krew dlatego, że jest świaża... Z tego co pamiętam tamta poporodowa taka nie była...
Nawet się zastanawiałam czy mi szew nie puścił, ale to by było idiotyczne, bo przecież już nawet nici się rozpuściły...

A zaraziłam się chyba już... Kurcze, zawsze po mnie takie rzeczy spływały jak po kaczce, więc uznałam że i tym razem mnie minie, ale najwidoczniej zapomniałam, że niedawno rodziłam i organizm nie w pełni sił...
Ja jak ja, ale Mały mnie martwi...

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Moja tez sobie upodobalo lezenie z glowka skrecona w prawo...lekarz powiedzial zeby sie nie przejmowac po prostu tak lubi i juz.....ale jesli cie to niepokoi to rob tak jak robisz....podkladaj os zeby nie mogl skrecac
Dlatego się przejmuje, że z tej jednej strony jest już zupełnie płaska... Nie chce żeby na starość miał do nas pretensje

Cytat:
Napisane przez ewi83 Pokaż wiadomość
Zdrowka dla meza

Nikos tez lubil spac na jednej stronie, za nic nie chcial sie odwrocic na druga i teraz ma splaszczona glowke Lekarze mowili zeby sie nie przejmowac za bardzo, ze glowka sie wyprostuje a ja ich glupia posluchalam. Naszczescie NIkos ma dosc bujna czupryne i az tak tego nie widac
Podkladaj synkowi cos zeby sie tak nie przekrecal i jesli widzisz ze sie przekrecil to go poprawiaj

U nas w domu temp. w dzien 20-21 stopni w nocy 18 Nikos spi w samej pizamce przykryty kolderka ( z tym ze moj jest starszy i nie lubi ciepla).
Co do kopania to polecam spiworki Ikea ma bardzo fajne - szerokie na dole- wiec maly ma duzo miejsca do kopania i napewno sie nie odkryje

Czasem próbuje go poprawić, ale tak sie zaprze, że boję się go uszkodzić...
Rozejrze się za takim śpiworkiem... W sumie wczesniej nie brałam tej opcji pod uwage


I gratuluje kolejnych ząbków
Słów tymbardziej
__________________
Mój blog kosmetyczny

Mój blog jedzeniowy

Edytowane przez dulcynea
Czas edycji: 2011-10-29 o 20:03
dulcynea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 10:48   #4237
ewcia23
Raczkowanie
 
Avatar ewcia23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 251
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Dziewczyny jak wy podawalyscie swoim maluszkom Gripe Water??
Pisza zeby podawac w trakcie lub po jedzeniu ale czy 5 tyg.maluszkowi da rade lyzeczka to podac Czy nie mozna tego do mleka dodawac?
ewcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 13:33   #4238
ewi83
Zadomowienie
 
Avatar ewi83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Milton Keynes
Wiadomości: 1 669
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Hej

Wczoraj wieczorem położyłam spać Ole u nas w sypialni.O 20.00 już smacznie spala.Usnęla w kilka minut, jak dawniej podczas jedzenia.Położyłam sie z nią ale jakoś i 22.00 zaczeła mi się wiercić,łazić polóżku i bałam się,ze spadnie to ja zaniosłam do lożeczka.
O 24.00 obudziła się przesikana.Ja nie wiem jak w 4 h mozna przesikać pampersa na śpiąco.Kolejny pampers prawie suchy jak sie budzi rano.
Mąż ja zaniosł do lóżeczka.O 4.00 wstała znowu a ja o 4.30 do pracy wstaje.Teraz śpią razem.

Wczoraj był tez pierwszy powazny wypadek.Mąż przytrzasnął paluszka Oli drzwiami.

Nikosiowi tez siwe tak zdarza jak za duzo wypije wieczorem
dla Olci mam nadzieje nic powaznego sie nie stalo


Cytat:
Napisane przez ewcia23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak wy podawalyscie swoim maluszkom Gripe Water??
Pisza zeby podawac w trakcie lub po jedzeniu ale czy 5 tyg.maluszkowi da rade lyzeczka to podac Czy nie mozna tego do mleka dodawac?

Jesli mala ma smoczka to mozesz go maczac w wodzie i tak podawac, albo poprostu strzykawka

U nas okropna noc za nami- Nikos budzil sie doslownie co 20-30 min Ja praktycznie wogole nie spalam- a teraz poprostu padam

Bylismy na poszukiwaniach nowego lozka dla nas. Przerazilam sie cenami, ale juz mniej wiecej wiemy jaki materac chcemy- wiec teraz musze jeszcze sprawdzic ceny online, mam nadzieje ze znajde cos taniej
__________________
02 maj 2009- slub

21 maja 2010- Nikolas Filip
06 kwiecien 2013- Anton Leon
ewi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 20:15   #4239
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

HEJ,
Dziś byliśmy w Kidz Adventure dla dzieci.Super Oli sie podobało.W drodze powrotnej padła.
Paluszek już ok ale wydaje mi sie,ze pod paznokciem zebrała się ropa.Na razie czekam jak opuchlizna zejdzie.

A ja bidduje sanki z pl.Ciekawe jak oni je wysyłają za 7funi.

No i nie wygrałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 30102011011.jpg (56,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5629.jpg (54,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5634.jpg (59,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 30102011022.jpg (53,9 KB, 8 załadowań)
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 20:22   #4240
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Czesc

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
HEJ,
Dziś byliśmy w Kidz Adventure dla dzieci.Super Oli sie podobało.W drodze powrotnej padła.
Paluszek już ok ale wydaje mi sie,ze pod paznokciem zebrała się ropa.Na razie czekam jak opuchlizna zejdzie.

A ja bidduje sanki z pl.Ciekawe jak oni je wysyłają za 7funi.

No i nie wygrałam
Fajne zdjecia, widac,ze Oli sie podobalo

Widze,ze znowu akcja sanki
Ja sie nie moge doczekac sniegu

Dulcynea nie martw sie, podkladaj cos by dziecko nie mogło przekrecic glówkiBedzie dobrze

Ewi Sebus tez ma troszke znieksztalconba glowke, mimo,ze próbowałam cos robic i tak nie odbila do konca

Jutro Sebus ma w zlobku Halloween partyA we wtorek maja fotografa i idziemy na zdjecia

Ja wczoraj 13 godz w pracyAkurat mi przytrafilo, mimo,z e to tylko godz. dłuzej to strasznie sie dłuzylo
Teraz kilka dni wolne
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 21:37   #4241
ewcia23
Raczkowanie
 
Avatar ewcia23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 251
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Wyobrazcie sobie ze Kubus niedawno zjadl jak zawsze,zasypial juz na rekach no i jak go odlozylam to jak zawsze sie przebudzil.... marudzil,zaczal poplakiwac.Pomyslalam ze przeciez mu sie odbilo,najedzony,pieluszk a zmieniona itp.No i stwierdzilam ze zobacze jak dziala polecana suszarka do wlosow najpierw odpalilam na chwile i Kubus po chwili zasnal,jak wylaczylam na chwile to sie przebudzil wiec weszlam na you tube a tu gotowe dzwieki suszarki nawet po 15 minut wiec nie musze co chwile wlaczac a Kubus ladnie spi Zastanawiam sie tylko czy mi sie nie przyzwyczai i potem bez tego dzwieku nie usnie...ale bede stosowac w awaryjnych sytuacjach

Mam jeszcze pytanie-czy tu w Uk mozna kupic strzykawki??I jak to sie nazywa po angielsku potrzebuje zeby Gripe Water podawac.

U nas dzis cieplutko 16 stopni bylo
ewcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 21:44   #4242
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Cytat:
Napisane przez ewcia23 Pokaż wiadomość
Wyobrazcie sobie ze Kubus niedawno zjadl jak zawsze,zasypial juz na rekach no i jak go odlozylam to jak zawsze sie przebudzil.... marudzil,zaczal poplakiwac.Pomyslalam ze przeciez mu sie odbilo,najedzony,pieluszk a zmieniona itp.No i stwierdzilam ze zobacze jak dziala polecana suszarka do wlosow najpierw odpalilam na chwile i Kubus po chwili zasnal,jak wylaczylam na chwile to sie przebudzil wiec weszlam na you tube a tu gotowe dzwieki suszarki nawet po 15 minut wiec nie musze co chwile wlaczac a Kubus ladnie spi Zastanawiam sie tylko czy mi sie nie przyzwyczai i potem bez tego dzwieku nie usnie...ale bede stosowac w awaryjnych sytuacjach

Mam jeszcze pytanie-czy tu w Uk mozna kupic strzykawki??I jak to sie nazywa po angielsku potrzebuje zeby Gripe Water podawac.

U nas dzis cieplutko 16 stopni bylo
Tu masz wiecej dzwiekowNawet do godz
http://babysleepnoise.com/download.html
U nas to nie pomagało, a tez probowalam wszystkiegoKiedys wlasnie znalazlam ta stronke

Co do strzykawek, napewno tu znajdziesz
Ja nie mam,ale zawsze uzywalam tych dołaczonych do syropków
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 22:14   #4243
ewcia23
Raczkowanie
 
Avatar ewcia23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 251
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Dziekuje za stronke
ewcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 08:29   #4244
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Hej,
ewcia na Olkę dzialał odgłosz suszarki.Odpływala w sekunde.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 08:35   #4245
morena100anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Witam,jestem tu nowa tyle tu młodych mam.Ja też jestem mamą 15 miesięcznej Julki i bardzo brakuje mi kogoś z kim mogłabym pogadać i spotkać się .Może jest jakaś mama która też czuje się samotna i miałaby ochotę czasem wyjść na spacer pogadać ,wypić kawę.Proszę o kontakt ,mieszkam w Londynie okolice Hounslow a dokładnie moja dzielnica to Isleworth

Edytowane przez morena100anna
Czas edycji: 2011-10-31 o 08:37
morena100anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 08:42   #4246
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Cytat:
Napisane przez morena100anna Pokaż wiadomość
Witam,jestem tu nowa tyle tu młodych mam.Ja też jestem mamą 15 miesięcznej Julki i bardzo brakuje mi kogoś z kim mogłabym pogadać i spotkać się .Może jest jakaś mama która też czuje się samotna i miałaby ochotę czasem wyjść na spacer pogadać ,wypić kawę.Proszę o kontakt ,mieszkam w Londynie okolice Hounslow a dokładnie moja dzielnica to Isleworth
No ja nie z Londynu,ale zapraszamy tutaj

Ewcia nie ma za co

Odstawiłam Sebusia do zlobka, ale dzieciaki poprzebierane i Panie tez
Po poludniu idziemy do lekarza.

Miłego dnia!
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 09:08   #4247
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Cytat:
Napisane przez morena100anna Pokaż wiadomość
Witam,jestem tu nowa tyle tu młodych mam.Ja też jestem mamą 15 miesięcznej Julki i bardzo brakuje mi kogoś z kim mogłabym pogadać i spotkać się .Może jest jakaś mama która też czuje się samotna i miałaby ochotę czasem wyjść na spacer pogadać ,wypić kawę.Proszę o kontakt ,mieszkam w Londynie okolice Hounslow a dokładnie moja dzielnica to Isleworth
hej mamuska...ja tez z Londynu ale z Sutton wiec troszke daleko mamy do siebie .....o znam to slowo samotnosc....smutno tak samej nie...?? Pozdrawiam ....zawsze mozesz sie tu odezwac choc wiem ze to nie to samo

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Hej,
ewcia na Olkę dzialał odgłosz suszarki.Odpływala w sekunde.


na moja tez...ale juz tego nie stosuje...raz ze jak tylko suszarka sie konczyla to mala sie budzila a dwa nie chce ja przyzwyczajac do tego..
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 09:43   #4248
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Dzien dobry!

My bylismy wczoraj w walk in centre. Antek ma zapalenie krtani i dostal sterydowy lek przeciw zwezeniu sie tchawicy. Lekarz zwrocil nam tez uwage, ze nastepnym razem mamy wzywac karetke, a nie wsiadac w samochod czym mnie zaskoczyl, ale pozytywnie tylko skad moglismy wiedziec, ze mozemy wezwac ambulans? Antek nie mial goraczki wcale tylko ten okrutny dziwny kaszel. jak wieczorem doszedl swiszczacy oddech nie zwlekalismy i sru do szpitala. Jestem zaskoczona bardzo mile tym jak nas potraktowali. Weszlismy bez kolejki i z miejsca zbadali Antosia. Dzis juz jest lepiej. Nie ma tego szczekajacego kaszlu... oby teraz tylko sie poprawialo... ale strachu sie najadlam


Hanjah wybacz... ale plama dziekuje Ci za info dotyczace wozka! Czyli musze pomyslec czy nie zakupic nosidla... zawsze to wygodniej niz z wozkiem sie wszedzie pchac, bo i na East Middlands i we Wroclawiu to ciasno

Blonde_hair kochana dziekuje Ci bardzo za informacje bardzo pomocne

Nikita w sumie to przeciez dwie godziny, a moj niun to nie noworod wiec wytrzyma sluzej. Nakarmie go przed wejsciem, a bede miala tylko butle z piciem!

Ewcia23 moi znajomi mieli podobny problem z corka i wiesz co pomoglo najbardziej? TAKIE BUTELKI
Co do suszarek i inych takich to nie stosowalam wlasnie z powody by nie zrobic sobie problemu na przyszlosc, ze przyzwyczaje i dzieco nie usnie pozniej bez suszarki.

Darianna25 mam nadzieje, ze paluszek juz nie boli....

Morena100anna :hi:
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 09:56   #4249
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Hanjah wybacz... ale plama dziekuje Ci za info dotyczace wozka! Czyli musze pomyslec czy nie zakupic nosidla... zawsze to wygodniej niz z wozkiem sie wszedzie pchac, bo i na East Middlands i we Wroclawiu to ciasno
E tam, jaka plama-każdemu może się zdarzyć
My na początku braliśmy Dorotkę do chusty-zaraz zasypiała i był spokój na cały lot Trudniej było jak już miała roczek, bo wtedy najchętniej raczkowałabym po całym samolocie

Byliśmy wczoraj na carboot sale-udało nam się kupić buciki na naszego skrzacika Potem wrzucę fotki
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-31, 09:57   #4250
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Dzien dobry!

My bylismy wczoraj w walk in centre. Antek ma zapalenie krtani i dostal sterydowy lek przeciw zwezeniu sie tchawicy. Lekarz zwrocil nam tez uwage, ze nastepnym razem mamy wzywac karetke, a nie wsiadac w samochod czym mnie zaskoczyl, ale pozytywnie tylko skad moglismy wiedziec, ze mozemy wezwac ambulans? Antek nie mial goraczki wcale tylko ten okrutny dziwny kaszel. jak wieczorem doszedl swiszczacy oddech nie zwlekalismy i sru do szpitala. Jestem zaskoczona bardzo mile tym jak nas potraktowali. Weszlismy bez kolejki i z miejsca zbadali Antosia. Dzis juz jest lepiej. Nie ma tego szczekajacego kaszlu... oby teraz tylko sie poprawialo... ale strachu sie najadlam


Hanjah wybacz... ale plama dziekuje Ci za info dotyczace wozka! Czyli musze pomyslec czy nie zakupic nosidla... zawsze to wygodniej niz z wozkiem sie wszedzie pchac, bo i na East Middlands i we Wroclawiu to ciasno

Blonde_hair kochana dziekuje Ci bardzo za informacje bardzo pomocne

Nikita w sumie to przeciez dwie godziny, a moj niun to nie noworod wiec wytrzyma sluzej. Nakarmie go przed wejsciem, a bede miala tylko butle z piciem!

Ewcia23 moi znajomi mieli podobny problem z corka i wiesz co pomoglo najbardziej? TAKIE BUTELKI
Co do suszarek i inych takich to nie stosowalam wlasnie z powody by nie zrobic sobie problemu na przyszlosc, ze przyzwyczaje i dzieco nie usnie pozniej bez suszarki.

Darianna25 mam nadzieje, ze paluszek juz nie boli....

Morena100anna :hi:
nie ma sprawy
Dla mnie lot samej z nosidlem byl zdecydowanie wygodniejszy
Jak leciałam z Tz to mielismy wózek, ale wtedy on zajmował sie skaldaniem, ja trzymałam małego
Widzialam kiedys jesczze jak lecialam,ze dziewczyna miała wozek i nosidlo(leciala sama), przed wejsciem na pokład włozyla dziecko do nosidla, bagaz do wózka i jak miala dzieckow nosidle latwiej jej bylo zlozyc wozekTakze musisz zdecydowac co dla Ciebie najlepsze

Dobrze,ze szybko pojechaliscie do szpitala. Zdrowka
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 11:38   #4251
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

A to moje wczorajsze zdobycze Bardzo się cieszę, że udało mi się takie malutkie buciki kupić I to tylko funt za parę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC18360.jpg (36,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC18361.jpg (37,5 KB, 12 załadowań)
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 12:59   #4252
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Hanjah buciki slodkie. Te brazowe przesliczne
Moj Antos w chuscie wygladalby juz smiesznie Mam naprawde sporego chlopaczka prawie 9 kilo, a ma 5 miesiecy Jest tez dosc wysoki.

Blonde_hair dziewczyny jestescie wspaniale. Naprawde mi pomagacie tymi wskazowkami. Juz mam jakis obraz siebie przed oczami na lotnisku. Myslalam, ze bede musiala jakies leki na uspokojenie brac czy jakas mantre odmawiac Dzieki Wam mniej sie boje, ze ten lot bedzie koszmarny
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''

Edytowane przez Paulizia
Czas edycji: 2011-10-31 o 17:05
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 13:07   #4253
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Hanjah buciki slodkie. Te brazowe przesliczne
Moj Antos w chuscie wygladalby juz smiesznie Mam naprawde sporego chlopaczka prawie 9 kilo, a ma 5 miesiecy Jest tez dosc wysoki.

Blonde_hair dziewczyny jestescie wspaniale. Naprawde mi pomagacie tymi wskazowkami. Juz mam jakis obraz siebie przed oczami na lotnisku. Myslalam, ze bede musiala jakies leki na uspokojenie brac czy jakas mantre odmawiac Dzieki Wam mniej sie boje, ze ten lot bedzie koszmarny


Antek dzis konczy 5 miesiecy wiec Wam go przedstawie. Troche sie zmienil od noworoda

Załącznik 4310574

Moja waży prawie 10 kg i dalej chustujemy, bo wygodnie.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 13:27   #4254
rudi220
Przyczajenie
 
Avatar rudi220
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 27
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Moja waży prawie 10 kg i dalej chustujemy, bo wygodnie.
jakiej chusty uzywasz?
my mamy moby i wydaje mi sie, ze 7kg to juz za duzo jak na elastyczna chuste
wlasnie rozgladam sie za czyms na lot do pl i tak sie zastanawialam nad kolkowa
slyszalam, ze tkane sa lepsze, ale jak lecialysmy do pl w sierpniu skonczylo sie na tym, ze musialam chuste niesc w rece plus dziecko i podreczny
tak nas poganialy stewardesy, ze nie zdazylam sie 'omotac' - a potem nas przetrzymali 30 min na schodach przed wejsciem na plyte lotniska

tez mielismy ciezki weekend, w piatek Amelia obudzila sie z goraczka 38.9 srodki przeciwgoraczkowe dzialaly jakies 3h i goraczka znowu rosla - lekarz stwierdzil, ze to wirusowa infekcja
cale szczescie mamy to juz za soba,
serce sie kraje patrzac na tak oslabione dziecko


Pauliza - slodki ten Twoj Antek, a jaki duzy
jak ten czas leci, nam stuknie 10 miesiecy w listopadzie

Edytowane przez rudi220
Czas edycji: 2011-10-31 o 13:32
rudi220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 13:52   #4255
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Moj Antos w chuscie wygladalby juz smiesznie Mam naprawde sporego chlopaczka prawie 9 kilo, a ma 5 miesiecy Jest tez dosc wysoki.

Blonde_hair dziewczyny jestescie wspaniale. Naprawde mi pomagacie tymi wskazowkami. Juz mam jakis obraz siebie przed oczami na lotnisku. Myslalam, ze bede musiala jakies leki na uspokojenie brac czy jakas mantre odmawiac Dzieki Wam mniej sie boje, ze ten lot bedzie koszmarny


Antek dzis konczy 5 miesiecy wiec Wam go przedstawie. Troche sie zmienil od noworoda

Załącznik 4310574

Co do chusty to znam dzieci kilkunasto kg noszone w ten sposób

Sliczny chlopiec

Wrocilismy ze zlobka, leje u Nas starsznie, zmoklismy
Sebus teraz spi, jak wstanie idziemy do lekarza.
Mam nadzieje,ze pogoda sie poprawi
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 17:01   #4256
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Luna my mielismy chuste przez tydzien i u nas nie zdala egzaminu. Mielismy elastyczna i byc moze dlatego. Podobno tkana lepsza
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 17:15   #4257
justine_
Raczkowanie
 
Avatar justine_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 347
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

U nas tak srednio, nie czuje sie ostatnio najlepiej, dzis widzialam sie z hv a ta wyslala mnie do GP. Tymek w dzien nauczyl sie ladnie spac, za to w nocy budzi sie co 2h.. oby to jakis skok byl bo jestem wyczerpana.

Paulizia, Antek jest przesliczny, a jaki duzy!!
Dulcynea, jak sie czujesz? Lepiej troszke?
Darianna, widac ze Ola sie swietnie bawila
justine_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 18:08   #4258
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Paulizia ale dorosly jak na 5 miesięcy.
U mnie sie już zaczęlo Haloween.Dzieciaki zaczynaja pukać do drzwi i tak latam góra-dół.
A tu moja wiedzma, która zaczęła mnie znowu gryźć

Znowu biduje sanki.
Wywiesialm kartke żeby nie pukano i wystawilam słodycze przed drzwi.
Olka już śpi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5698.jpg (66,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5708.jpg (49,7 KB, 17 załadowań)
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2011-10-31 o 19:48
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 19:52   #4259
nikita262
Rozeznanie
 
Avatar nikita262
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Hull
Wiadomości: 527
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Cytat:
Napisane przez morena100anna Pokaż wiadomość
Witam,jestem tu nowa tyle tu młodych mam.Ja też jestem mamą 15 miesięcznej Julki i bardzo brakuje mi kogoś z kim mogłabym pogadać i spotkać się .Może jest jakaś mama która też czuje się samotna i miałaby ochotę czasem wyjść na spacer pogadać ,wypić kawę.Proszę o kontakt ,mieszkam w Londynie okolice Hounslow a dokładnie moja dzielnica to Isleworth

Witaj



Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Dzien dobry!

My bylismy wczoraj w walk in centre. Antek ma zapalenie krtani i dostal sterydowy lek przeciw zwezeniu sie tchawicy. Lekarz zwrocil nam tez uwage, ze nastepnym razem mamy wzywac karetke, a nie wsiadac w samochod czym mnie zaskoczyl, ale pozytywnie tylko skad moglismy wiedziec, ze mozemy wezwac ambulans? Antek nie mial goraczki wcale tylko ten okrutny dziwny kaszel. jak wieczorem doszedl swiszczacy oddech nie zwlekalismy i sru do szpitala. Jestem zaskoczona bardzo mile tym jak nas potraktowali. Weszlismy bez kolejki i z miejsca zbadali Antosia. Dzis juz jest lepiej. Nie ma tego szczekajacego kaszlu... oby teraz tylko sie poprawialo... ale strachu sie najadlam

Zdrowka!!!
a fotki niestety nie widze ale za 5 miesiecy


Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
A to moje wczorajsze zdobycze Bardzo się cieszę, że udało mi się takie malutkie buciki kupić I to tylko funt za parę

Sliczne buciki my tez szukamy jakis fajnych dla naszej malej, ale niestety nic nie mozemy znalezc. Chcielibysmy cos nieprzemakalnego na zime, ale Matylda ma malenkie stopki i w takich malych rozmiarach chyba nie robia. Takie malenkie to tylko "szmaciane" widzialam, takie do wozka, a nie do chodzenia z twardz podeszwa. Zakladam jej jeszcze buciki na 0-3 , a ona juz ma 7.5 miesiaca
Mama i siostra Tzta zaczely chodzic w wieku 8 miesiecy, a i Mati juz wstaje i probuje robic pierwsze kroki. Trzymana za raczki niezle juz maszeruje, wiec podejrzewamy, ze szybko zacznie dreptac


Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
U mnie sie już zaczęlo Haloween.Dzieciaki zaczynaja pukać do drzwi i tak latam góra-dół.
A tu moja wiedzma.
Fajna wiedzma




A my zostalismy zaproszeni na roczek do synka znajomych na niedziele. Ale fajnie, na roczku jeszcze nie bylam Bylismy w centrum poszukac jakiegos prezentu, ale ciezka sprawa, bo maly ma wszystko Postanowilismy wiec, ze wykupimy "Gift Card" i niech sami wybiora to co im potrzebne. Co myslicie, bedzie ok?

A to kilka swiezych fotek mojej kruszynki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10860.jpg (139,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10951 - Copy.jpg (52,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10999.jpg (92,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC11050.jpg (42,2 KB, 13 załadowań)
nikita262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 20:30   #4260
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Matki Emigrantki, czyli jak to się robi w UK

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Luna my mielismy chuste przez tydzien i u nas nie zdala egzaminu. Mielismy elastyczna i byc moze dlatego. Podobno tkana lepsza
Nie korzystałam z elastycznej.
Korzystamy z tkanej womaru, MT i z kółkowej.
MT lubię najbardziej, a najmniej kółkową.
Poza tym mamy też nosidło ze stelażem
Cytat:
Napisane przez rudi220 Pokaż wiadomość
jakiej chusty uzywasz?
my mamy moby i wydaje mi sie, ze 7kg to juz za duzo jak na elastyczna chuste
wlasnie rozgladam sie za czyms na lot do pl i tak sie zastanawialam nad kolkowa
slyszalam, ze tkane sa lepsze, ale jak lecialysmy do pl w sierpniu skonczylo sie na tym, ze musialam chuste niesc w rece plus dziecko i podreczny
tak nas poganialy stewardesy, ze nie zdazylam sie 'omotac' - a potem nas przetrzymali 30 min na schodach przed wejsciem na plyte lotniska

tez mielismy ciezki weekend, w piatek Amelia obudzila sie z goraczka 38.9 srodki przeciwgoraczkowe dzialaly jakies 3h i goraczka znowu rosla - lekarz stwierdzil, ze to wirusowa infekcja
cale szczescie mamy to juz za soba,
serce sie kraje patrzac na tak oslabione dziecko


Pauliza - slodki ten Twoj Antek, a jaki duzy
jak ten czas leci, nam stuknie 10 miesiecy w listopadzie

Jw tkanej, MT i kółkowej.
MT zakłada się dośc szybko i wygodnie
Mojej w listoadzie stuknie 11 miesięcy. Jak ten czas leci....

Zdrówka, zdrówka.



hanjah buciki fajne, tylko ja uzywanych nie kupuję Stópki się kształtują. Za to sama czasami na ebay wrzucę i pięknie schodzą
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.