Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-21, 10:29   #4231
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Moja też trajkocze o dziecku, za to starszak nadal nie chce mieć kolejnego dzidziusia w domu.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 10:36   #4232
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Moja to juz duza panna. 8 lat bedzie miala jak sie maluch urodzi.
Czasem przychodzi do mnie, brzuch glaszcze i mowi "mama, ale to bedzie dziewczynka? Bo to musi byc dziewczynka."
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 11:12   #4233
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Moja jeszcze jest za mała, całuje brzuch, robi cacy, ale raczej jie rozumie o co chodzi
Jak raz sie z nia bawiłam i mówię że mamusia musi sie położyć bo boli mame brzuszek przyszła zrobiła cacy, pocałowala brzuch, poszła, usiadla przy zabawkach i woła mama chodź bawić!
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 11:57   #4234
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Jak słucham takich opowieści to od razu chciałabym mieć drugie dziecko

Chociaż pewnie trochę mi się zmieni jak pierwszy raz będę musiała obsługiwać pieluchy i być dostępna 24 h



Byłam w Lidlu, żadnych ubranek ani ubrań dla kobiet w ciąży nie kupiłam. Chciałam bluzkę do karmienia, ale nawet s wyglądały jak worki.



Przez pomyłkę nabili mi 2 razy ogórki kiszone i jestem 5 zł w plecy. Zastanawiam się czy przejść się z paragonem czy jestem zbyt leniwa żeby to zrobić dla 5 zł
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 13:00   #4235
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Jak słucham takich opowieści to od razu chciałabym mieć drugie dziecko

Chociaż pewnie trochę mi się zmieni jak pierwszy raz będę musiała obsługiwać pieluchy i być dostępna 24 h



Byłam w Lidlu, żadnych ubranek ani ubrań dla kobiet w ciąży nie kupiłam. Chciałam bluzkę do karmienia, ale nawet s wyglądały jak worki.



Przez pomyłkę nabili mi 2 razy ogórki kiszone i jestem 5 zł w plecy. Zastanawiam się czy przejść się z paragonem czy jestem zbyt leniwa żeby to zrobić dla 5 zł
Ja w Lidlu kupiłam spodnie ciążowe, miałam tylko zielone a chciałam zwykle jeansy i są o wiele wygodniejsze niż te z h&mu

A co do dzieci to moja mi tak dawała w kość tak płakała że wtedy mówiłam że nie będzie miała rodzeństwa

Sent from my RNE-L21 using Wizaz Forum mobile app
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 14:29   #4236
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Ale dzisiaj mąż się załatwił. Robi nam stoliczek kawowy i szlifował blat i tak jakoś zrobił że rozciął sobie palca (na szczęście nie jakoś masakrycznie). Pojechaliśmy na sor ale oczywiście pomocy nie dostał bo nie było chirurga odesłali nas do przychodni żeby chociaż zrobić zastrzyk przeciw tężcowi, ale też nas odesłali że nie mamy skierowania z soru, a poza tym chcieliśmy chociaż się dowiedzieć czy on miał szczepienie bo nie pamiętał a że co chwila coś sobie robi to nie był pewien czy jest zaszczepiony czy nie. No i nic nie załatwiliśmy. Piękna służba zdrowia u nas w mieście.

A mi dziecko chyba na nerwie jakimś leży bo przez moment miałam najmniejszy palec zdretwiały i mrówki mi chodziły. A wczoraj to chyba skakała mi po pęcherzu no takie nieprzyjemne uczucie było.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 14:33   #4237
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;8652349 7]Ale dzisiaj mąż się załatwił. Robi nam stoliczek kawowy i szlifował blat i tak jakoś zrobił że rozciął sobie palca (na szczęście nie jakoś masakrycznie). Pojechaliśmy na sor ale oczywiście pomocy nie dostał bo nie było chirurga odesłali nas do przychodni żeby chociaż zrobić zastrzyk przeciw tężcowi, ale też nas odesłali że nie mamy skierowania z soru, a poza tym chcieliśmy chociaż się dowiedzieć czy on miał szczepienie bo nie pamiętał a że co chwila coś sobie robi to nie był pewien czy jest zaszczepiony czy nie. No i nic nie załatwiliśmy. Piękna służba zdrowia u nas w mieście.

A mi dziecko chyba na nerwie jakimś leży bo przez moment miałam najmniejszy palec zdretwiały i mrówki mi chodziły. A wczoraj to chyba skakała mi po pęcherzu no takie nieprzyjemne uczucie było.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Taaak uwielbiam ten nasz system :/ dobrze że palca nie stracił

Sent from my RNE-L21 using Wizaz Forum mobile app
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-21, 15:38   #4238
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

jestem po wizycie i jestem rozczarowana😑 nie dość, że znowu czekałam prawie półtorej godziny zanim weszłam to okazało się, że to nie połówkowe bo na połówkowe zapisała mnie w marcu.. zbadała, okazało się, że mam nisko łożysko. nie chciałam zwolnienia to zaczęła mnie straszyć co się może stać z mojej winy i przyjęłam zwolnienie do 8 marca🙁 dzidzię widziałam tylko chwilę bo lekarka cały czas o tym łożysku i z tego wszystkiego zapomniałam zapytać ile waży i ile mierzy a tak czekałam na tą wizytę😔 nie wiem nic oprócz tego, że nie widzi nic niepokojącego oprócz łożyska i mam dużo odpoczywać i przede wszystkim leżeć. miała któraś w poprzedniej ciąży podobnie? faktycznie praca zawodowa odpada czy moja pani doktor trochę przesadza?
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 15:43   #4239
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

pelnoletnia - ja generalnie nie raz mówiłam ze nasi lekarze przesadzają jesli chodzi o uziemienie ciężarnych, ale tylko Twoja lekarka wie jak poważnie wygląda sprawa z łożyskiem i ja bym jej słuchała. Jeśli nie ufasz jej na tyle zawsze mozesz skonsultowac to z innym lekarzem

sutalije - współczuję przeżyć, ale cała historia z naszym nfz ani trochę mnie nie zdziwiła. Co dalej z palcem męża? Trzeba go szyc czy obejdzie sie bez?
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 16:11   #4240
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Pełnoletnia ja też mam nisko łożysko, ale lekarz nie był tak radykalny. Powiedział żeby się nie przemeczac za bardzo i tyle. Normalnie ćwiczę, noszę zakupy, rozciągam się i chodzę na długie spacery. Czuję się z tym świetnie. Ja wychodzę z założenia że ludzki organizm jest przystosowany do ruchu i zaczyna źle działać jak się go nie używa chociaż oczywiście każdy przypadek jest inny i lepiej się stosować do wskazań lekarza.



Poza tym w którym jesteś tygodniu? Zaczyna się podnosić dopiero ok 20 tygodnia. I podobno nawet jeśli na początku jest nisko to w znacznej większości przypadków się podnosi w późniejszych tygodniach.

Poproszę lekarza w przyszłym tygodniu żeby sprawdził czy coś mi się po 2 tygodniach od połówkowych podniosło
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 16:20   #4241
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

dzisiaj jest 19+5. trochę mnie nastraszyła i ciągle tylko odpoczywać i odpoczywać tylko, że dla mnie odpoczynek nie równa się leżenie. mam cholerne wyrzuty sumienia z powodu tego zwolnienia, odkąd pracuję a to 8 lat to nigdy nie byłam na zwolnieniu dłuższym jak 5 dni. masakra ale mam zły humor po tej wizycie🤨
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-21, 17:42   #4242
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
pelnoletnia - ja generalnie nie raz mówiłam ze nasi lekarze przesadzają jesli chodzi o uziemienie ciężarnych, ale tylko Twoja lekarka wie jak poważnie wygląda sprawa z łożyskiem i ja bym jej słuchała. Jeśli nie ufasz jej na tyle zawsze mozesz skonsultowac to z innym lekarzem



sutalije - współczuję przeżyć, ale cała historia z naszym nfz ani trochę mnie nie zdziwiła. Co dalej z palcem męża? Trzeba go szyc czy obejdzie sie bez?
Nas też nie zdziwiła. Nie jechaliśmy na się pełni nadziei

Pelnoletnia - zgadzam się z marttb. Jeśli lekarka siłą ci wcisnęła zwolnienie i sama mówiła o odpoczywaniu, to sorry, ale jednak powinnaś posłuchać swojego prowadzącego lekarza a nie randomowych lasek z neta które nie znają się na twoim łożysku. A jak masz jakieś wątpliwości to idź do innego ginekologa zasięgnąć opinii.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
dzisiaj jest 19+5. trochę mnie nastraszyła i ciągle tylko odpoczywać i odpoczywać tylko, że dla mnie odpoczynek nie równa się leżenie. mam cholerne wyrzuty sumienia z powodu tego zwolnienia, odkąd pracuję a to 8 lat to nigdy nie byłam na zwolnieniu dłuższym jak 5 dni. masakra ale mam zły humor po tej wizycie
Nie powinnaś być zła na zwolnienie, bo chyba miała podstawy ci je dać. A jakby naprawdę coś by się stało gdybyś nie zwolniła tempa? Praca ci nie wynagrodzi komplikacji w ciąży.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

A z tym jego palcem to po ptakach, wg pielęgniarki ze dwa szwy by się przydałyby no ale jest teraz w pracy i nie wiem jak teraz z tym palcem. On jest uparty jak osioł. Ja bym pojechała do innego miasta do prawdziwego szpitala a nie tutaj, no ale co ja będę się martwić. Dorosły jest.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 18:39   #4243
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Pelnoletnia zgadzam się z Sutailje. Poza tym weź pod uwagę, że lekarz jest za Ciebie i Twoje dziecko odpowiedzialny więc pewnie woli dmuchać na zimne. Masz odpoczywać czy leżeć?

To 'podnoszenie' się łożyska jest w ogóle takie pozorne. Ostatnio jakiś insta-lekarz o tym pisał i fajnie to zobrazował. Położenie łożyska nie zmienia się w trakcie ciąży - tam gdzie zarodek się zagnieździł, tam powstanie kosmówka, a potem łożysko. To pozorne migrowanie można opisać tak, jak to wygląda z kropką, którą namalujemy na baloniku bez powietrza. Jak zaczniemy pompować balonik, to ta kropka pozornie się przesuwa, ale tak naprawdę jest cały czas w tym swoim pierwotnym miejscu. Tak samo jest z łożyskiem. Tyle tylko, ze łożysko się jeszcze dodatkowo rozrasta z wiekiem ciąży - aczkolwiek nie wiem, do którego momentu ono rośnie tak wielkościowo.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 19:12   #4244
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

padło stwierdzenie: odpoczywać i jak najwięcej leżeć
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 19:14   #4245
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Zgadzam się. A jakby sie coś stało to pretensje do lekarza.... więc jeśli kazał odpoczywać to tak trzeba.







Powiedzcie, bo im więcej czytam internetów tym bardziej nic nie wiem. Czy przed porodem TRZEBA wybrać tą położną czy wystarczy po? Są takie opinie, że od 2019 to obowiązek, a są takie, że to po prostu możliwość jeśli wyrazimy chęć.

Jeśli byłby to obowiązek to wydaje mi się, że i gin by o tym mówił. A mnie nie zależy na spotkaniach z położną przed.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 19:21   #4246
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Wydaje mi się że to zależy od miasta, szpitala, przychodni? Ja rodząc w 2016 roku po wyjściu ze szpitala poszłam zarejestrować córkę w przychodni i wtedy musiałam wybrać położna i pielęgniarke środowiskową, położna zjawiła się u mnie po 3 tygodniach od porodu zapomnieli o mnie dobrze że mama 15 minut ode mnie mieszkała to w pierwszych dniach pomogła mi ją wykąpać, a jak już przyszła położna i powiedziałam że śpi córka to tylko się spytała czy wszystko ok powiedziałam że tak i poszła tak wyglądały wizyty miałam jeszcze dwie wizyty pielęgniarki środowiskowej i ta już była bardziej ogarnięta dużo pytała, informowała, teraz bym nie chciała żadnych wizyt ale niestety to jest przymus :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 19:32   #4247
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

pelnoletnia - wiec szukaj fajnych seriali i do dzieła!

sama nie wiem jak to z tymi poloznymi teraz. Ja nic nie zglaszam, nie chce nikogo w domu od 21tc. Podziękuję. Za to w szpitalu musze wpisac nr wybranej położnej i oni do niej mjie zgłaszają, jak byłam drugi dzień w domu to dzwonila umowic sie na wizyty. Musialyśmy odbyć wszystkie, ale czasem mialam jakies pytanie więc jak dla mnie przydatne były. No i była ogarnieta od razu mówiła ze dieta matki karmiacej nie istnieje ze mam jesc zdrowo, ale to co chce
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 19:34   #4248
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Zgadzam się. A jakby sie coś stało to pretensje do lekarza.... więc jeśli kazał odpoczywać to tak trzeba.







Powiedzcie, bo im więcej czytam internetów tym bardziej nic nie wiem. Czy przed porodem TRZEBA wybrać tą położną czy wystarczy po? Są takie opinie, że od 2019 to obowiązek, a są takie, że to po prostu możliwość jeśli wyrazimy chęć.

Jeśli byłby to obowiązek to wydaje mi się, że i gin by o tym mówił. A mnie nie zależy na spotkaniach z położną przed.
Nie wiem o co chodzi z tą położną. Mi do szczęścia przed porodem nie jest, już lepiej jakby przychodziła później trochę częściej, w połogu.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez himbeere Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że to zależy od miasta, szpitala, przychodni? Ja rodząc w 2016 roku po wyjściu ze szpitala poszłam zarejestrować córkę w przychodni i wtedy musiałam wybrać położna i pielęgniarke środowiskową, położna zjawiła się u mnie po 3 tygodniach od porodu zapomnieli o mnie dobrze że mama 15 minut ode mnie mieszkała to w pierwszych dniach pomogła mi ją wykąpać, a jak już przyszła położna i powiedziałam że śpi córka to tylko się spytała czy wszystko ok powiedziałam że tak i poszła tak wyglądały wizyty miałam jeszcze dwie wizyty pielęgniarki środowiskowej i ta już była bardziej ogarnięta dużo pytała, informowała, teraz bym nie chciała żadnych wizyt ale niestety to jest przymus :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobno to weszło w tym roku niby że od 20 TC ma przychodzić.


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 19:40   #4249
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

https://dziecisawazne.pl/standardy-o...019-w-pigulce/

Tu jest napisane powinna wybrać a nie że musi, także się nie wybieram

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-21, 19:47   #4250
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Znowu stawia mi sie brzuch dosć często
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 20:31   #4251
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Tez mi sie wydaje, ze bardziej przydatne byloby wiecej wizyt po porodzie, gdzie kobieta moze miec wiele pytan i watpliwosci, niz przed.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 20:38   #4252
Kasia32j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 234
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Witam u mnie jednak dziewczynka będzie Klara termin 14.07
Kasia32j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 20:48   #4253
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

wiem ze pytanie było i pewnie padnie sto razy jeszcze nim urodzimy jak z imionami? Na pierwszej stronie widzę jeszcze mało zdecydowanych, a jak na tą chwilę?

Kasia - super Gratuluje!
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 20:52   #4254
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Tez mi sie wydaje, ze bardziej przydatne byloby wiecej wizyt po porodzie, gdzie kobieta moze miec wiele pytan i watpliwosci, niz przed.
Dokładnie.

Teoria teorią, ale lepiej jak po porodzie wszystko powie i pokaże.


Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
wiem ze pytanie było i pewnie padnie sto razy jeszcze nim urodzimy jak z imionami? Na pierwszej stronie widzę jeszcze mało zdecydowanych, a jak na tą chwilę?

Kasia - super Gratuluje!
Póki co brzuszek jest Zosią, już się tak to często powtarzamy i tak się przyzwyczailiśmy, że chyba ciężko byłoby zmienić. No chyba, że wyjdzie psikus i jednak siedzi tam chłopak.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 21:02   #4255
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
wiem ze pytanie było i pewnie padnie sto razy jeszcze nim urodzimy jak z imionami? Na pierwszej stronie widzę jeszcze mało zdecydowanych, a jak na tą chwilę?



Kasia - super Gratuluje!
Urabiam męża na Paulinę temat imienia na razie nie istnieje, mąż się oswaja

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 21:11   #4256
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Ja nie mam pomyslu na imiona a propozycje meza do mnie nie trafiaja. Wymysla imiona, ktore mi sie nie podobaja badz sa bardzo popularne. Wyczuwam konflikt...
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 06:16   #4257
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

My od dawna mieliśmy swoje typy i dla chłopca i dziewczynki, więc problemu nie było i wybranym imieniem już do brzucha mówimy

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 06:43   #4258
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Jeśli chodzi o położna. U mnie jest tak że do porodu jeśli nie masz swojej to przecież w szpitalu są położne i odbieraja poród po porodzie rejestrujesz dziecko w przychodni i tam jest środowiskowa i oni zgłaszają i jak dzwoni po paru dniach do ciebie i przyjezdza. Zawsze taka położna po urodzeniu pomoże mi odpowiedziała na wiele pytań i doradziła różne rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 07:37   #4259
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez Kasia32j Pokaż wiadomość
Witam u mnie jednak dziewczynka będzie Klara termin 14.07
Gratki

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
wiem ze pytanie było i pewnie padnie sto razy jeszcze nim urodzimy jak z imionami? Na pierwszej stronie widzę jeszcze mało zdecydowanych, a jak na tą chwilę?

Kasia - super Gratuluje!
U nas niby Hania, ale mąż mnie tak wczoraj wkurzył, że jestem gotowa na Lilkę. Zapewne ja pojadę rejestrować mała po porodzie więc mogę sobie wybrać imię.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 07:38   #4260
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez allckarola Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o położna. U mnie jest tak że do porodu jeśli nie masz swojej to przecież w szpitalu są położne i odbieraja poród po porodzie rejestrujesz dziecko w przychodni i tam jest środowiskowa i oni zgłaszają i jak dzwoni po paru dniach do ciebie i przyjezdza. Zawsze taka położna po urodzeniu pomoże mi odpowiedziała na wiele pytań i doradziła różne rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No u mnie też tak było. W szpitalu podawałam już w jakiej przychodni będziemy zapisani i stamtąd przychodziła położna środowiskowa.

Wiecie co, małe dzieci mały problem, duże dzieci duży problem. Ze starszym mamy problem w szkole, już w pierwszej klasie. Tak więc teraz doceniam ten czas przedszkolny i przedprzedszkolny, bo niby były jakieś problemy, ale to prawda że zacznie się szkoła to i zaczną się problemy

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-14 16:09:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.