Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-23, 16:01   #4231
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Margotko - moje kondolencje


co do legwanów, to one bardzo często dziczeją.
Fakt-nasz juz sie robi dziki
Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam wszystkim
Dziękuję za te słowa otuchy, jest mi na prawde ciężko ...
Wzięłam 3 dni wolnego z drugiej pracy ... muszę to wszystko ogarnąć, dokończyć projekt przed czasem ... eh ... (mam nadzieję, że mnie nie zwolnią, dopiero co zaczęłam tą prace - tydzień temu ... a tu już nie dość, że urlop 2 tyg, bo miał być wyjazd do Indii, to teraz wolne ...) cóż ... na razie mam w planach w środe do Polski, w czwartek pogrzeb .. w piątek powrót do Danii, jeżeli się uda to polecimy do Indii tak, jak planowaliśmy, choć nie wiem czy będę potrafiła cieszyć się tym wyjazdem! Muszę załatwić jeszcze wszystko w szkole językowej, bo nie mam ochoty powtarzać modułu, więc mam nadzieję, żę mi go zaliczą, mimo mojej nieobecności ... no i jeszcze wydatek związany z tym wyjazdem nagłym kopnie nas po d*** ...
Jestem załamana, a jak zobączyłam Mame to siedziałyśmy i obie płakałyśmy na Skype a Babcia? - zmarła trzymając swoją córkę (moją Mamę) za rękę ... po prostu zasnęła ...
Mam nadzieje ze wszystko sie jakos pouklada i zdazysz na czas mimo wszystko trzymaj sie cieplutko



Czy u was dzisiaj tez bylo tak pieknie? u mnie zlota jesien- 15 C, lekki wietrzyk, slonce. Z siostra poszlysmy do lasu i robilysmy bukiety z lisci
Musze sie zebrac do kupy i w koncu zabrac sie za pisanie mojej pracy licencjackiej...juz prawie grudzien a ja nic jeszcze nie zaczelam....
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 16:41   #4232
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

U mnie nie bylo ładnie,najpierw padało a teraz jakos mrozno sie zrobiło.Wiecie co dziewczyny,ja od wczoraj to taka uśmiechnieta jestem jak sobie pomysle że za dwa tygodnie(niecale)zobacze mojego niedobrego chłopaczka I nawet powiedzial,że sie postara zostac dzien dłużej,wiem,że napewno nie wypali,bo gdziezby moj pracus do pracy nie poszedł ale ciesze sie,że chociaż mu taki pomysł wpadł do głowy.Herbatke oddałam corce a kupiłam Redsa,więc wpadajcie na małe %
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 17:17   #4233
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
U mnie nie bylo ładnie,najpierw padało a teraz jakos mrozno sie zrobiło.Wiecie co dziewczyny,ja od wczoraj to taka uśmiechnieta jestem jak sobie pomysle że za dwa tygodnie(niecale)zobacze mojego niedobrego chłopaczka I nawet powiedzial,że sie postara zostac dzien dłużej,wiem,że napewno nie wypali,bo gdziezby moj pracus do pracy nie poszedł ale ciesze sie,że chociaż mu taki pomysł wpadł do głowy.Herbatke oddałam corce a kupiłam Redsa,więc wpadajcie na małe %
ououuuu na procenty to ja chetnie...nie pamietam kiedy ostatnio nawet jakies piwko wypilam...nie ma z kim...z chlopami nie chce bo sie schleja i spac pojda a ja zostane na lodzie(dobrze ze tz nie pije...tzn pije jak jest jakas impreze ale on to 3 piwa i odlot-jak jedziemy do pl to mam z nim niezly ubaw,uwielbia polskie piwo i do tego z sokiem...pije jak wode a potem natka wysluchuje jak wrocimy do domu-ze on spac nie moze, ze helikopter ma w glowie, ze co zrobic)...a dziewczyny zadnej nie moge poznac tu...tzn niby jakies znam ale one nie chca na balety czy na winko one chca o 12 w poludnie na kaweeeeeee....a o 12 to ja najczesciej jeszcze spie...a potem fochy, ze tel. nie odpieram....boze jakby mi sie tu przydala taka normalna dziolcha co i pogada i sie powyglupia i cos szalonego zrobi...

czarnula ty to wcale nie leniwiec jak sama pierogi robisz!!!tez robilam ale mi sie odechcialo teraz tz lata do pl sklepu po gotowe wiec ma z glowy
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 17:46   #4234
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Bo pierozki to tylko własnej roboty,te kupne to w nich sama kapusta a tylko kilka grzybków i to z dodatkiem robaczków,wiec ja dziękuje Ja tez nie mam żadnej kolezanki,z ktora na piwko czy na balety,chyba że moja przyjaciółka wpadnie raz na miesiąc to jakies kilka piwek wypijemy u mnie w domu ale żeby gdzieś wyjść to nie ma z kim,każdy ma swoje sprawy albo chłopaka,który nie pozwoli na wyiście bo zazdrosny itd...jedna koleżanke w ten sposób straciłam bo zerwała(niby)z chłopakiem, zaczela do mnie przyjeżdżać codziennie na pogaduchy i kawke ,pare razy byłysmy na baletach,poznałyśmy 2 chłopaków(jeszcze Tz nie znałam) a po powrocie jednej z imprez dostałam tel od byłego chłopaka koleżanki z wyzwiskami,że wyciagam jego dziewczyne na imprezy ,że jestem taka i taka groził mi normalnie. Kolezanka twierdziła,że zabral jej tel i mial mój nr...uwierzyłam i dalej do mnie jezdziła,aż na festynie zobaczyłam ich razem ,podeszłam ,chciałam pogadac a jej chłopak nie pozwolił nam porozmawiać i ona nie zareagowała zupełnie,byłam w szoku.Do tej pory nie chce mieć z nia nic wspólnego chociaz ona przeprasza ,że niby teraz naprawde z nim nie jest ale ja mam ją gdzies,niepotrzebne mi takie kolezanki.Wiec Natalia wpadaj bo jeszcze nie wypiłam piwka
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 17:59   #4235
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Bo pierozki to tylko własnej roboty,te kupne to w nich sama kapusta a tylko kilka grzybków i to z dodatkiem robaczków,wiec ja dziękuje Ja tez nie mam żadnej kolezanki,z ktora na piwko czy na balety,chyba że moja przyjaciółka wpadnie raz na miesiąc to jakies kilka piwek wypijemy u mnie w domu ale żeby gdzieś wyjść to nie ma z kim,każdy ma swoje sprawy albo chłopaka,który nie pozwoli na wyiście bo zazdrosny itd...jedna koleżanke w ten sposób straciłam bo zerwała(niby)z chłopakiem, zaczela do mnie przyjeżdżać codziennie na pogaduchy i kawke ,pare razy byłysmy na baletach,poznałyśmy 2 chłopaków(jeszcze Tz nie znałam) a po powrocie jednej z imprez dostałam tel od byłego chłopaka koleżanki z wyzwiskami,że wyciagam jego dziewczyne na imprezy ,że jestem taka i taka groził mi normalnie. Kolezanka twierdziła,że zabral jej tel i mial mój nr...uwierzyłam i dalej do mnie jezdziła,aż na festynie zobaczyłam ich razem ,podeszłam ,chciałam pogadac a jej chłopak nie pozwolił nam porozmawiać i ona nie zareagowała zupełnie,byłam w szoku.Do tej pory nie chce mieć z nia nic wspólnego chociaz ona przeprasza ,że niby teraz naprawde z nim nie jest ale ja mam ją gdzies,niepotrzebne mi takie kolezanki.Wiec Natalia wpadaj bo jeszcze nie wypiłam piwka
o matko co za dziewucha...., ze o chlopaku nie wspomne...nie wyobrazam sobie nawet ze spotykam kogos znalomego a tz mi zabrania porozmawiac...terrorysta jakis czy co!nie rozumiem ani dziewczyn zyjacych w takich zwiazkach ani tych chlopow...co oni sobie mysla?ze tresowac beda?eh szkoda slow...

tz spi ja sie zamulam to leceeee do ciebie
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 17:59   #4236
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
... nie mam komu ... a komuś muszę ....

Dziś zmarła mi Babcia wyjazd do Indii prawdopodobnie odwołany ...
też składam kondolencje, spóźnione, ale szczere

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość

Co ci wlosi w sobie maja? Mnie jakos za bardzo nigdy nie pociagali... Zastanawiam sie czy znajdzie sie jakas ´portugalka´ bo od kiedy Eskadia sie rosztala ze swoim, to taka troche samotna sie czuje

no rzeczywiście, samotna jesteś terazale mój teżet nadal ma nadzieję, że będziemy razem...nadal mamy kontakt, więc jakaś więź ciągle istnieje między nami

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
zgralam sobie zdjecia z aparatu to przy okazji pochwale sie moim zwierzatkiem- zrobione podczas ucieczki z terrarium do pokoju siostry
jej, fajny legwanna pewno milszy od pająków roux

a ja dzisiaj miałam wolne, pojechałam z rodzicami zawieźć babcię do sanatorium..sama chętnie bym się tam ulokowała i korzystała z różnych zabiegów i masaży, hydromasaży-na miejscu kosmetyczka, fryzjer-babcia już się z tego ucieszyłamoże wrzucę coś na fb, bo robiłam zdjecia...
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 18:37   #4237
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

ja nie moge wrzucac zadnych fotek bo podłączam kabel usb do kompa i nie wyświetla mi sie,że podłączono urzadzenie do kompa, a mam wszystko zainstalowane jak trzeba wiec nie rozumiem o co chodzi!!! tz mnie wczoraj męczył o fotki,bo zawsze jak jestesmy razem to ja sie ukrywam przed aparatem bo nie cierpie zdjeć,musze byc odpowiednio ubrana , wymalowana a wogole to najlepiej wychodze na fotkach robionych z zaskoczenia.Tak bym chciała spędzić Sylwka z Tz ale nie mam na to mozliwosci nistety.Chyba będe ryczec cały wieczor w domu No i wypilam Redsa,chce jeszcze jednego!Sklep zamkniety Natalia wpadaj z dostawą
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 18:47   #4238
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

To ja się melduje po kursie
Dzis był Płatnik :P
Fasolka wyszła superowa
ale...piszę się na pierożki i na gulasz
a co?? wrzuce fasolke do lodówki a zjem Wasze dział i już przez tydzień nie bede musiała gotowac
A czy ja mogę na jednego lub kilka przyjsc ?? Zgódźcie się a przyjde albo z piwem albo z kreteńskim winem:P
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 18:52   #4239
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
To ja się melduje po kursie
Dzis był Płatnik :P
Fasolka wyszła superowa
ale...piszę się na pierożki i na gulasz
a co?? wrzuce fasolke do lodówki a zjem Wasze dział i już przez tydzień nie bede musiała gotowac
A czy ja mogę na jednego lub kilka przyjsc ?? Zgódźcie się a przyjde albo z piwem albo z kreteńskim winem:P

uuuu winko z Krety...kusisz kobieto...kusisz...ja mam jakas bulgarska wodke-znajomy ostatnio przyniosl-dobre to nawet nie smakuje wcale jak wodka jest z winogron i ma taki fajny posmak soku winogronowego...i rozgrzewa ostro-w sam raz na mrozny wieczor u czernuli i jeszcze :kawalek: absintha mam ale nie wiem czy damy rade to wypic

Eskadnia dolaczasz sie? dla ciebie pyszniutka hrebatka(mam jablko z cynamonetm ) i obiecujemy, ze nie bedziemy namawiac na %
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 18:56   #4240
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
uuuu winko z Krety...kusisz kobieto...kusisz...ja mam jakas bulgarska wodke-znajomy ostatnio przyniosl-dobre to nawet nie smakuje wcale jak wodka jest z winogron i ma taki fajny posmak soku winogronowego...i rozgrzewa ostro-w sam raz na mrozny wieczor u czernuli i jeszcze :kawalek: absintha mam ale nie wiem czy damy rade to wypic

Eskadnia dolaczasz sie? dla ciebie pyszniutka hrebatka(mam jablko z cynamonetm ) i obiecujemy, ze nie bedziemy namawiac na %
A ja tez moge? zaczelam walczyc z pisaniem pracy-tzn najpierw sobie czytam i z checia bym zrobila sobie przerwe
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 18:58   #4241
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
uuuu winko z Krety...kusisz kobieto...kusisz...ja mam jakas bulgarska wodke-znajomy ostatnio przyniosl-dobre to nawet nie smakuje wcale jak wodka jest z winogron i ma taki fajny posmak soku winogronowego...i rozgrzewa ostro-w sam raz na mrozny wieczor u czernuli i jeszcze :kawalek: absintha mam ale nie wiem czy damy rade to wypic

Eskadnia dolaczasz sie? dla ciebie pyszniutka hrebatka(mam jablko z cynamonetm ) i obiecujemy, ze nie bedziemy namawiac na %
z miłą chęcią wpadnę, wiec szykuj tą pyszniutką herbatkę
a kto dzisiaj %?
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 19:02   #4242
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
A ja tez moge? zaczelam walczyc z pisaniem pracy-tzn najpierw sobie czytam i z checia bym zrobila sobie przerwe
dawaj dawaj mysle, ze wszytskie mozemy sie wprosic do czarnuli przeciez bedziemy grzeczne

a wlasnie amoura ty masz kiciaka powiedz mi kobieto ile on spi na dobe?bo zaczynam myslec, ze moja to jakis super hiper len!

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
z miłą chęcią wpadnę, wiec szykuj tą pyszniutką herbatkę
a kto dzisiaj %?
sie robi a % to czrnula emanko amoura(coby weny do pisania dostala) no i ja-a co bedziemy sobie zalowac

widze JOSS przyszla dolaczasz sie kochaniutka?

Edytowane przez naatalia
Czas edycji: 2009-11-23 o 19:03
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 19:02   #4243
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
uuuu winko z Krety...kusisz kobieto...kusisz...ja mam jakas bulgarska wodke-znajomy ostatnio przyniosl-dobre to nawet nie smakuje wcale jak wodka jest z winogron i ma taki fajny posmak soku winogronowego...i rozgrzewa ostro-w sam raz na mrozny wieczor u czernuli i jeszcze :kawalek: absintha mam ale nie wiem czy damy rade to wypic

Eskadnia dolaczasz sie? dla ciebie pyszniutka hrebatka(mam jablko z cynamonetm ) i obiecujemy, ze nie bedziemy namawiac na %
to pokusze jeszcze mam także likier z kumkwatu (drzewo o owocach wygladających tak jak w załączniku) przywiozłam do domu z Korfu W smaku..jak to likier
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 19:07   #4244
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
to pokusze jeszcze mam także likier z kumkwatu (drzewo o owocach wygladających tak jak w załączniku) przywiozłam do domu z Korfu W smaku..jak to likier
ale bedzie kac-zabojca jak tyle pomieszamy nie wiem czemu ale strasznie mnie ten kumkwat smieszy
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 19:08   #4245
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Bierzcie wszystko co tam macie,damy rade , tylko nie wiem co bedzie jutro po takich mieszankach
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 19:18   #4246
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
ale bedzie kac-zabojca jak tyle pomieszamy nie wiem czemu ale strasznie mnie ten kumkwat smieszy
bo on jest śmieszny
nawet w dotyku ni to brzoskwinia, ni to gabka ni pomarańcza
jutro...bedzie kac gigant
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 19:26   #4247
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
dawaj dawaj mysle, ze wszytskie mozemy sie wprosic do czarnuli przeciez bedziemy grzeczne

a wlasnie amoura ty masz kiciaka powiedz mi kobieto ile on spi na dobe?bo zaczynam myslec, ze moja to jakis super hiper len!


nie mam pojecia ile spia moje koty... one cale dnie siedza na dworze albo na strychu wiec ciezko mi powiedziec
sie robi a % to czrnula emanko amoura(coby weny do pisania dostala) no i ja-a co bedziemy sobie zalowac

widze JOSS przyszla dolaczasz sie kochaniutka?
Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
to pokusze jeszcze mam także likier z kumkwatu (drzewo o owocach wygladających tak jak w załączniku) przywiozłam do domu z Korfu W smaku..jak to likier
õoo z checia sprobuje

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Bierzcie wszystko co tam macie,damy rade , tylko nie wiem co bedzie jutro po takich mieszankach
Jutrem bedziemy sie martwic jutro

Mama wlasnie wrocila ze sklepu i kupila moja ulubiona herbatke- nocne igraszki truskawkowo-waniliowo-pieprzna wiec na % wpadne jak tylko wypije herbatke
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 19:35   #4248
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Herbatka nocne igraszki?A co sie po niej robi?
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 19:38   #4249
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Herbatka nocne igraszki?A co sie po niej robi?
hmmmmm igraszkuje?
Ponoc pobudza i jest polecana na wieczory we dwoje. na mnie chyba nie dziala ale smakuje cudownie
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 20:03   #4250
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
hmmmmm igraszkuje?
Ponoc pobudza i jest polecana na wieczory we dwoje. na mnie chyba nie dziala ale smakuje cudownie

Amoura a z jakiej to firmy bo brzmi smakowiiiiicie
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:09   #4251
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
Amoura a z jakiej to firmy bo brzmi smakowiiiiicie
Emotiontea- do kupienia w Biedronce a jak pachnie....
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:14   #4252
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Emotiontea- do kupienia w Biedronce a jak pachnie....
kurcze u mnie srednio z biedronka ale bede musiala zapamietac i poszukac bo narobilas mi smaka moze w lidlu znajde bo w markecie co mam kolo domu to nie za duzy wybor maja:/
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:30   #4253
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Natalia chcesz tz wykończyć? Może ja sobie kupie ta herbatke,bo tz ma taki temperament,że za nim nie nadążam ;-)
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:44   #4254
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Emotiontea- do kupienia w Biedronce a jak pachnie....
widziałąm tę herbatkę...sama się zastanawiałam czy jej nie kupic:P
ale..skoro polecasz to spróbuje
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:49   #4255
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Natalia chcesz tz wykończyć? Może ja sobie kupie ta herbatke,bo tz ma taki temperament,że za nim nie nadążam ;-)
tza to ja i bez herbatki moge wykonczycnerwowo
a herbatki bede musiala poszukac bo ta mieszanina smakow brzmi bosssko
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 21:42   #4256
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Dobry wieczór dziewczyny
U mnie pogoda typowo listopadowa całe Lille spowite w deszczu;na szczęście jest kominek i gorąca herbatka
Nastrój jakiś nostalgiczny mi się zrobił czekam z utęsknieniem na święta w każdym miejscu widzę już zapowiedzi stoiska z ozdobami i choinki wyrastają jak grzyby po deszczu
To będą pierwsze święta moje z moim TZ w PL mam nadzieję że kapusta z grzybami chociaż na jeden dzień zdeklasuje makaron haha
Bonne soiree z deszczowej pólnocy Francji
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 21:51   #4257
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór dziewczyny
U mnie pogoda typowo listopadowa całe Lille spowite w deszczu;na szczęście jest kominek i gorąca herbatka
Nastrój jakiś nostalgiczny mi się zrobił czekam z utęsknieniem na święta w każdym miejscu widzę już zapowiedzi stoiska z ozdobami i choinki wyrastają jak grzyby po deszczu
To będą pierwsze święta moje z moim TZ w PL mam nadzieję że kapusta z grzybami chociaż na jeden dzień zdeklasuje makaron haha
Bonne soiree z deszczowej pólnocy Francji
w taką pogodę to kominek to...błogosławieństwo i...miły klimat tworzy
bonne nuit z chlodnawego Lublina. Ide chyba sobie filmik jakiś obejrzeć
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 22:05   #4258
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór dziewczyny
U mnie pogoda typowo listopadowa całe Lille spowite w deszczu;na szczęście jest kominek i gorąca herbatka
Nastrój jakiś nostalgiczny mi się zrobił czekam z utęsknieniem na święta w każdym miejscu widzę już zapowiedzi stoiska z ozdobami i choinki wyrastają jak grzyby po deszczu
To będą pierwsze święta moje z moim TZ w PL mam nadzieję że kapusta z grzybami chociaż na jeden dzień zdeklasuje makaron haha
Bonne soiree z deszczowej pólnocy Francji
dla mojego Tz wigilia w Polsce to byl koszmar a najgorzej bylo wlasnie przy kapuscie a drugi rok jadl juz tylko ciasta

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
widziałąm tę herbatkę...sama się zastanawiałam czy jej nie kupic:P
ale..skoro polecasz to spróbuje
Polecam- swietna jest
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 08:11   #4259
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Dzień doberek
Co jest ostatnio nam forum zamiera czy co??
No to ja powiem jak umnie dzis: słońce swieci, wiatr wije silny i zimny a rano....dostałam buziala od psa i to prosto w usta mnie lizną (coś ostatnio mu się za czesto zdarza buziaki mi rozdawać)...moj a reakcja na to..jęknełam i odwróciłam się na drugi bok
to do której na kawe/herbate dziś?
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 09:08   #4260
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
Dzień doberek
Co jest ostatnio nam forum zamiera czy co??
No to ja powiem jak umnie dzis: słońce swieci, wiatr wije silny i zimny a rano....dostałam buziala od psa i to prosto w usta mnie lizną (coś ostatnio mu się za czesto zdarza buziaki mi rozdawać)...moj a reakcja na to..jęknełam i odwróciłam się na drugi bok
to do której na kawe/herbate dziś?
do mnie, do mnie, zapraszam
u nas też strasznie wietrznie, a musze iść na poczte i nie chce mi się
nie lubię, gdy tak wieje, czuję się co najmniej dziwnie..ja jestem bardzo wyczulona na zmiany pogodowe, w dzieciństwie zawsze wiedziałam, kiedy zbliża się burza, bo stawałam się nadpobudliwa..dziwny ze mnie człowiek
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.