Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-31, 21:12   #4231
rambo2277
Przyczajenie
 
Avatar rambo2277
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

KENZO tak moja prostownica ma ruchome płytki bo przez ten nacisk właśnie uruchamia się chyba ta aktywna jonizacja.Gdy lekko przyłozy się płytki do siebie to nie stykają się równomiernie ale to przez to właśnie że trzeba troszkę mocniej przycisnąć żeby kawałek płytki się schował i wtedy jest ok Mam nadzieję, że nie pokręciłam za bardzo.Prostownica super!!Po 3 dniach włosy nadal proste (może odrobinkę końcówki się podwijają) i nie sianią się tak jak po innych prostownicach!!
rambo2277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-31, 23:49   #4232
aziutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

hej blagam pomóżcie mi...nie wiem jaka prostownice wybrac...zastanawiam sie nad dwoma: Babyliss 2170 oraz 2191. Potrzebuje "mocnej" prostownicy gdyz mam bardzo dlugie, grube i lekko krecone wlosy. slyszalam ze babyliss to dobra firma a tylko te dwie sa mocne i dostepne w "zwyklym" sklepie. Poradzcie mi ktora wybrac...plisssss!!! jutro juz bym chciala kupic...z gory dzieki!!
aziutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 09:01   #4233
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez aziutka Pokaż wiadomość
hej blagam pomóżcie mi...nie wiem jaka prostownice wybrac...zastanawiam sie nad dwoma: Babyliss 2170 oraz 2191. Potrzebuje "mocnej" prostownicy gdyz mam bardzo dlugie, grube i lekko krecone wlosy. slyszalam ze babyliss to dobra firma a tylko te dwie sa mocne i dostepne w "zwyklym" sklepie. Poradzcie mi ktora wybrac...plisssss!!! jutro juz bym chciala kupic...z gory dzieki!!
nie radzilabym Ci kupowac teych prostownic, gdyz sa one nieprofesjonalne. firma babyliss ma bardzo dobry sprzet, ale z serii PRO. oznacza to, ze w nazwie musi byc dodane PRO. inaczej bedzie to nieprofesjonalna prostownica, ktora raczej Ci cudow nie zdziala. z tego co czytalam i slyszalam, wiele dziewczyn dalo sie "nabrac" na ta nieprofesjonalna wersje, dostepna wsklepach.
radzilabym Ci kupic babyliss PRO np. na allegro. tam sa sprzety profesjonalne, niedostepne w zwyklych sklepach.
oczywiscie mozesz kupic ja w sklepie, ale moge Ci prawie zagwarantowac, ze nie bedziesz zadowolona.
papapapa
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 09:05   #4234
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Kulfon Pokaż wiadomość
Chciałabym kupić sobie prostownicę. Zamierzam używać ją co 2-3 dni, ale mam proste włosy, chodzi raczej o zdyscyplinowanie odstających końcówek, także wystarczy jedno szybkie przejechanie po 1/3 długości włosów. Dodam, że są one w dobrek kondycji, nigdy się nie rozdwajały itd. Czy w takim razie moje włosy i tak bardzo ucierpią na prostowaniu? I czy jest sens kupować prostownicę za 250 zł (tondeo), czy w takim przypadku taka za 150 spisze się równie dobrze?
niezaleznie od stanu wlosow, nawet jesli sa piekne i zadbane, moze sie to zawsze zmienic pod wplywm beznadziejnej prostownicy, prawda?
sama mam tez bardzo zadbane wloski, nigdy nie farbowane, regularnie podcinane, generalnie tez bez rozdwajajacych sie koncowek. a jednak kupilam tondeo, gdyz to, ze teraz mam takie wloski nie oznacza, ze nie moge ich zniszczyc nieodpowiednim sprzetem.
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 09:34   #4235
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez joannamaria83 Pokaż wiadomość
nie radzilabym Ci kupowac teych prostownic, gdyz sa one nieprofesjonalne. firma babyliss ma bardzo dobry sprzet, ale z serii PRO. oznacza to, ze w nazwie musi byc dodane PRO. inaczej bedzie to nieprofesjonalna prostownica, ktora raczej Ci cudow nie zdziala. z tego co czytalam i slyszalam, wiele dziewczyn dalo sie "nabrac" na ta nieprofesjonalna wersje, dostepna wsklepach.
radzilabym Ci kupic babyliss PRO np. na allegro. tam sa sprzety profesjonalne, niedostepne w zwyklych sklepach.
oczywiscie mozesz kupic ja w sklepie, ale moge Ci prawie zagwarantowac, ze nie bedziesz zadowolona.
papapapa

zgadzam się, ja sama zachęcona dobrymi opiniami o babyliss dwa lata temu kupiłam właśnie babyliss'a ale bez tej końcówkiPRO i włoski no cóż... średnio wyprostowane, podniszczone no i powyrywane nie mówiąc o komforcie prostowania, płytki szarpały włosy, okropne więc jeśli nie PRO to nie kupuj w porównaniu do mojej obecnej tondeo zupełnie się nie nadaje pozdrawiam
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 10:19   #4236
Kulfon
Raczkowanie
 
Avatar Kulfon
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 174
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez joannamaria83 Pokaż wiadomość
niezaleznie od stanu wlosow, nawet jesli sa piekne i zadbane, moze sie to zawsze zmienic pod wplywm beznadziejnej prostownicy, prawda?
sama mam tez bardzo zadbane wloski, nigdy nie farbowane, regularnie podcinane, generalnie tez bez rozdwajajacych sie koncowek. a jednak kupilam tondeo, gdyz to, ze teraz mam takie wloski nie oznacza, ze nie moge ich zniszczyc nieodpowiednim sprzetem.
Dziękuję za odpowiedź
Jednak chodziło mi głównie o to, czy te prostownece za ok 150 zł są aż tak gorsze, że stosowane raczej rzadko zniszczą włosy bardziej? Jestem licealistką, mam dość ograniczony budżet i wolałabym wydać mniej. Ale jeśli moje włosy aż tak na tym ucierpią, to oczywiście wolę dołożyć.
Kulfon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 17:17   #4237
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Kulfon Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
Jednak chodziło mi głównie o to, czy te prostownece za ok 150 zł są aż tak gorsze, że stosowane raczej rzadko zniszczą włosy bardziej? Jestem licealistką, mam dość ograniczony budżet i wolałabym wydać mniej. Ale jeśli moje włosy aż tak na tym ucierpią, to oczywiście wolę dołożyć.
wiem cos o ograniczonym budzecie . ale sama wolalam mimo wszystko poczekac na grubszy brzuszek swinki skarbonki i kupic cos lepszego. potraktowalam ten zakup raczej dlugoterminowo, i niewazne jest dla mnie, czy bede prostowac wlosy co 2-3 dni, codziennie, czy raz na miesiac. po prostu zalozylam sobie posiadanie fajnej prostownicy
mysle, ze skads bierze sie roznica cenowa, nie ma nic za darmo, chocby nam obiecywali zlote gory, choc w druga strone tez to dziala-nie zawsze cos, co kosztuje dwa razy tyle jest koniecznie dwa razy lepsze.
mnie najzwyczajniej w swiecie tondeo baaaaardzo sluzy
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-02, 20:19   #4238
Skruczuś
Raczkowanie
 
Avatar Skruczuś
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 38
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

a ja mam prostownice za 40 zł STAHLMA i bardzo dobrze się sprawuje,nawet bez dodatkowych kosmetyków,ale ja używam fluidu do prostowania Joanny za 7 zł, zeby zadbać o włosy, albo odzywki z jedwabiem Gliss Kur'a. włosy są proste do następnego umycia. Nie musiałam wydawać 200-300 zł na prostownice. Moje kolezanki mają ta samą i również są bardzo zadowolone, tania i bardzo dobra!! Polecam
__________________
Skruczuś - Asiunia
Skruczuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 20:24   #4239
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Skruczuś Pokaż wiadomość
a ja mam prostownice za 40 zł STAHLMA i bardzo dobrze się sprawuje,nawet bez dodatkowych kosmetyków,ale ja używam fluidu do prostowania Joanny za 7 zł, zeby zadbać o włosy, albo odzywki z jedwabiem Gliss Kur'a. włosy są proste do następnego umycia. Nie musiałam wydawać 200-300 zł na prostownice. Moje kolezanki mają ta samą i również są bardzo zadowolone, tania i bardzo dobra!! Polecam
no to tylko się cieszyć, że nie wydałaś dużej kasy ale ciekawa jestem jak długo uzywasz tego sprzetu bo obawiam się, że przy dłuższym stosowaniu poprostu spalisz włosy no ale skoro jesteś zadowolona to pogratulować, ja jednak będę się upierać, że co profesjonalne to lepsze
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 21:05   #4240
Skruczuś
Raczkowanie
 
Avatar Skruczuś
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 38
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

niezaprzeczam, napewno lepsze, a używam jej rok i raczej nie mam popalonych, mam suche włosy ale to z natury mam takie siano, od zawsze, dlatego uzywam fluidu i tej odzywki z jedwabiem, włoski sa gładki i sypkie
__________________
Skruczuś - Asiunia
Skruczuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 21:08   #4241
rambo2277
Przyczajenie
 
Avatar rambo2277
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

madzialenaKrk zgadzam się z Tobą w 100%.Bo owszem prostownice nawet za 30 zł moga dobrze prostować ale co po dłuższym używaniu??Moim zdaniem włosy będą w opłakanym stanie no i powłoka "ceramiczna" też może szybko zejść.Oczywiście prawidłowa ochrona też czyni swoje, kiedyś nie zwracałam na to uwagi ale teraz muszę kupić coś termoochronnego jeszcze bo ten jedwab Farouka CHI nie wiem czy tak dobrze chroni.Owszem włosy sa po nim jakby bardziej miękkie i takie fajne ale nie wiem jak tam z termoochroną.
rambo2277 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-03, 09:50   #4242
izolkaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Hej mam do Was wielką prośbę zamierzam kupić sobie nową prostownicę tylko niestety nie wiem jaką, bo tyle tych rodzaji Może wymienię tutaj parę Pomóżcie mi wybrać najlepszą

PROSTOWNICA CERAMICZNA
http://www.allegro.pl/item181646886_...ry_.html #photo

PROSTOWNICA JADEITOWA
http://www.allegro.pl/item178294467_..._ad _242.html

PROSTOWNICA SZKLANA (CZARNE PŁYTKI)
http://www.allegro.pl/item179056811_...d_jkskle p.html

PROSTOWNICA SZKLANA (SZKLANE PŁYTKI)
http://www.allegro.pl/item180351816_...ne_plytk i.html

PROSTOWNICA CERAMICZNO- GRAFITOWA
http://www.allegro.pl/item179262472_...zy_model _.html

PROSTOWNICA TEFLONOWA
http://www.allegro.pl/item179797887_...g ermany.html

PROSTOWNICA TYTANOWA
http://www.allegro.pl/item178896379_... lux_75w_.html

PROSTOWNICA CERMICZNA Z TURMALINEM
http://www.allegro.pl/item181459039_...lepszych _.html

Tyle ich jest i jeszcze takie małe pytanko czy prostownice z efektem jonizacji są dobre? napiszcie jakie macie modele i czy jesteście zadowolone Pozdrowionka
izolkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 10:34   #4243
rambo2277
Przyczajenie
 
Avatar rambo2277
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja nie polecałabym Ci żadnej z tych prostownic chyba że chcesz sobie włosy zniszczyć Ja też chciałam sobie jakąś z tych kupić ale po przeczytaniu tego forum rozmysliłam się.Oczopląsu dostawałam i nie wiedziałam którą wybrać ale na pewno nie zastanawiałam się już nad takimi tanimi i mój wybór padł na TONDEO z aktywną jonizacją.Wiem, że jest droga i kiedyś myślałam że nigdy nie kupiłabym takiej drogiej prostownicy ale w jakość trzeba zainwestować.Jestem baaardzo zadowolona.Włosy są gładkie, lśniące i mięciutkie i "macam" je cały czas Radzę Ci jak większośc dziewczyn : Uzbieraj trochę pieniędzy i kup coś lepszego.
rambo2277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 14:20   #4244
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

i ja zastanawiam sie and prostownica i mam metlikw glowie nie wiem czy kupiac jakas zwyczajna za ok 50zl (jedyne czego sie tu obawiam to to,ze mi wloski zniszczy) mysle nad tymi dwiema najlepszymi na kwc... m.in tej z jonizatorem ah ah co za opis ze prostownica dba o wloski

heh mam wloski dluegie,sklonne do puszenia sie,krecenia na dzeszczu i wietrze,grube i geste falisto-krecone jaka byscie mi doradzily?bo po opisie to mi sie marzy ta z jonizatorem ale...ale czy warto?jako najlesze kwc jest ta Wigo a na allegro mozna ja kupci za 125zl wiec tez okazyjnie albo jakies babyliss...wiec czy ta z jonizatorkiem Tondeo jest tyle warta?czy moge byc zadowlona i cieszyc sie ladnymi niezniszczonymi wloskami z prostownicy do 150zl? (na allegro)??
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 15:09   #4245
izolkaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

No ja tam dałam przykładowe prostownice moja kumpela kupiła zwykłą ceramiczną za 40zł stosuje do tego odżywki i ma piękne włosy Znam dużo osób co mają tańsze i mają śliczne włosy nawet najlepsza bez odżywek to i tak bardzo zniszczy włosy. Oj nie wiem, nie wiem jaką kupić
izolkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 15:54   #4246
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez izolkaa1 Pokaż wiadomość
No ja tam dałam przykładowe prostownice moja kumpela kupiła zwykłą ceramiczną za 40zł stosuje do tego odżywki i ma piękne włosy Znam dużo osób co mają tańsze i mają śliczne włosy nawet najlepsza bez odżywek to i tak bardzo zniszczy włosy. Oj nie wiem, nie wiem jaką kupić

najlepiej bedzie jak wrócisz kilkanaście stron do tyłu i poczytasz troche, w tym wątku naprawde jest dużo na temat prostownic różnych marek, myśle, że tak najlepiej zorientujesz się w temacie, ja sama pół roku temu nie wiedziałam co kupić i przebrnęłam przez większość tego tematu teraz jestem niemal expertem
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 17:39   #4247
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez izolkaa1 Pokaż wiadomość
Hej mam do Was wielką prośbę zamierzam kupić sobie nową prostownicę tylko niestety nie wiem jaką, bo tyle tych rodzaji Może wymienię tutaj parę Pomóżcie mi wybrać najlepszą

PROSTOWNICA CERMICZNA Z TURMALINEM

http://www.allegro.pl/item181459039_...lepszych _.html

Tyle ich jest i jeszcze takie małe pytanko czy prostownice z efektem jonizacji są dobre? napiszcie jakie macie modele i czy jesteście zadowolone Pozdrowionka

Ja mam tą prostownice ceramiczną z turmalinem i jestem z niej baaardzo zadowolona świetnie prostuje włosy i nie są zniszczone.
Stosuje do niej odżywki co daje jeszcze lepszy efekt.
talus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 18:03   #4248
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Skruczuś Pokaż wiadomość
ja używam fluidu do prostowania Joanny za 7 zł, zeby zadbać o włosy, albo odzywki z jedwabiem Gliss Kur'a. włosy są proste do następnego umycia.
A gdzie kupujesz ten fluid do wlosow? bo na allegro przeczytalam ze nie jest on dostepny w sklepach. Tylko dostarczany jest do salonow fryzjerskich.. czy Ty w sklepie do kupilas?
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 18:19   #4249
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

a ja mam ten fluid Joanny w szafce i o ile dobrze pamiętam to go wypatrzyłam na półce w zwykłym sklepie
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-03, 18:39   #4250
reniusiax0
Raczkowanie
 
Avatar reniusiax0
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 31
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

a oto moja kochaniutka towarzyszka hihihi....http://www.euro.com.pl/prostownice/s...ml?from=nokaut

Prostowanie włosów zajmuje mi 5min a włoski nie są krótkie
reniusiax0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 19:36   #4251
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Mam jeszcze maly problem Mam prostownice Tondeo, podobno mozna robic na niej loki, ale mi one w ogole nie wychodza ma ktoras z was tez ta prostownice i wychodza jej loki?
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 20:14   #4252
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

No to teraz mi pomóżcie wybrać
http://www.allegro.pl/item178312306_...shop_hit_.html
http://www.allegro.pl/item178012048_...a78_gama_.html
http://www.allegro.pl/item178047054_...grabcia78.html
http://www.allegro.pl/item178996733_...owka_wahl.html
http://www.allegro.pl/item179767173_...ka_gratis.html
http://www.allegro.pl/item182117921_...rabcia_78.html


reniusiax0 - tez mam tą prostownicę i prostowanie zajmuje mi jakieś 30min. Mam włosy mocno cieniowane do łopatek, baaardzo grube i puszyste oraz kręcone Teraz kupuję nową. Po za tym jest bardzo nieporęczna, niewygodna i ciężka.
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 21:05   #4253
reniusiax0
Raczkowanie
 
Avatar reniusiax0
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 31
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

hm....Ja mam dosc cienkie wlosy i tez cieniowane ale u mnie jest ok...
Jak się dobrze nagrzeje to wystarczy raz przeciągnąć i są prościutkie...Zresztą namówiłam koleżankę która z natury ma włosy kręcone jak "pudel" i jest bardzo zadowolona...No ale każdy włos jest inny...

Mam nadzieję, że znajdziesz tą jedyna )
reniusiax0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 21:57   #4254
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Dziewczyny! Przebrnęłam przez CAŁY wątek Zajęło mi to 2 dni, ale przynajmniej wiem już co kupić

dobrze, że wypowiedziały się dziewczyny, które mają porównanie Flat Mastera i Tondeo, u mnie Efalock nie prostował jakoś rewelacyjnie, u siostry tak powłoczka zdarła się niesamowicie szybko. Ja nie mam jakoś specjalnie kręconych, sztywnych włosów, raczej miękkie i falujące, a jednak ciężko je prostować

chyba jednak wezmę Tondeo z regulacją temperatury, jesteście pewne, ze GA.MA z regulacją nie działa tak samo? bo chciałabym mieć naprawdę dobry sprzęt, ale ta jest trochę tańsza
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 22:42   #4255
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Skruczuś Pokaż wiadomość
a ja mam prostownice za 40 zł STAHLMA i bardzo dobrze się sprawuje,nawet bez dodatkowych kosmetyków,ale ja używam fluidu do prostowania Joanny za 7 zł, zeby zadbać o włosy, albo odzywki z jedwabiem Gliss Kur'a. włosy są proste do następnego umycia. Nie musiałam wydawać 200-300 zł na prostownice. Moje kolezanki mają ta samą i również są bardzo zadowolone, tania i bardzo dobra!! Polecam
A moze STAHLMAN? jesli tak to tez mialam te prostownice i no coz-najgorsza nie jest,ale do profesjonalnego sprzetu jej daleko...swoja kupilam dobre kilka lat temu-byla to pierwsza prostownica z ceramika,ktora po dlugich polowaniach udalo mi sie dostac w normalnym sklepie. Jak na tamte czasy byla niezla-dosc ladnie prostowala,stosunkowo szybko sie nagrzewala...niestety gdy z perspektywy czasu porownuje ja chociazby z Optimum,bo o GHD <ktora mam obecnie > juz nie wspomne to widze,ze nie tylko efekt prostowania byl mizerny,ale i tempo wysuszania wlosow/lamania koncowek bylo zastraszajace...
Jezeli Tobie sluzy to oczywscie bardzo sie ciesze,ale osobiscie mysle,ze ta prostownica pozostawia wiele do zyczenia...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 14:29   #4256
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Chyba kupię TONDEO... ale bez regulacji temperatury.
Prawdopodobnie będzie to ta- http://www.allegro.pl/item178012048_...a78_gama_.html
Albo Babyliss Pro z regulacją temperatury. Jak myślicie, co wybrać?
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 15:00   #4257
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

fallen*in*love ja tez dzis wypatrzylam ten fluid na półce w zwyklym sklepie tylko nie ma na nim zadnych wzmianek o ochronie wlosow podczas prostowania.. znacie jakies kosmetyki, ktore dobrze chronia wlosy przed wysoka temperaturą prostownicy?
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 15:20   #4258
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

angel001 z tego co wiem to jest np. hot liss loreala albo kosmetyki farouka... a ten fluid ci odradzam! i tak szczerze z czystym sercem! ja go kupiłam i po paru użyciach wrzuciałam do szafki w kąt i nie wiem co z nim zrobię: dla mnie brzydko pachnie i skleja mi włosy i wcale nie powodował, że włosy były prostsze, ale to może sprawa indywidualna (?)
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 16:34   #4259
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Przebrnęłam przez CAŁY wątek Zajęło mi to 2 dni, ale przynajmniej wiem już co kupić

dobrze, że wypowiedziały się dziewczyny, które mają porównanie Flat Mastera i Tondeo, u mnie Efalock nie prostował jakoś rewelacyjnie, u siostry tak powłoczka zdarła się niesamowicie szybko. Ja nie mam jakoś specjalnie kręconych, sztywnych włosów, raczej miękkie i falujące, a jednak ciężko je prostować

chyba jednak wezmę Tondeo z regulacją temperatury, jesteście pewne, ze GA.MA z regulacją nie działa tak samo? bo chciałabym mieć naprawdę dobry sprzęt, ale ta jest trochę tańsza
Ja też do niedawna miałam podobny problem i w końcu kupiłam GA.MĘ z regulacją temp i jonizującymi płytkami. Świetnie i szybko prostuje i efekt długo się trzyma pomimo wiosennych wiatrów , chociaż na razie nie używam żadnych kosmetyków do prostowania, bo jeszcze nie kupiłam Zastanawiałam się też nad Tondeo, ale wiele osób pisało, że zdarzają się jakieś złe egzemplarze, wyrywające i zahaczające włosy i musiały reklamować, więc kupiłam Ga.Mę
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 18:11   #4260
330ac05f58e92fb009c16c728075bdbac5dfe64a_5eb9d9034ca21
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 57
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja również jestem posiadaczką Ga.my z regulacją temperatury. Jest to moja trzecia prostownica, po zwykłej nie profesjonalnej Babyliss oraz Vidal Sassoonie, który również posiadał "ceramiczne" płytki...po około 1,5 roku używania już nie byłam tak pewna czy te płytki są ceramiczne bo powłoka zaczęła schodzić))....a Ga.ma?....narazie jestem baaaardzo zadowolona i polecam, prostuje włosy szybciutko, nie wyrywa ich, są bardziej lśniące a używam tych samych kosmetyków co podczas prostownia Vidal Sassoonem...zobaczę co będzie z moją Ga.mą za półtora roku))))
330ac05f58e92fb009c16c728075bdbac5dfe64a_5eb9d9034ca21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.