W CO SIĘ UBRAĆ NA ŚLUB I WESELE???????? - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-27, 15:41   #4231
mawo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do mawo
Dot.: Buty do chińskiej sukienki

Czarnych wogóle nie biorę pod uwagę. Wasze propozycje są ok, zdecyduje sie chyba na jakieś jasno fioletowe sandałki. Tylko powiedzcie co z rajstopami do sandałków. Chyba nie pasują. A przecież też nie wypada isc z gołymi nogami. Można założyc rajstopy do sandałków. Jak rozwiązać ten problem?
mawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 16:12   #4232
Robe
Raczkowanie
 
Avatar Robe
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szwajcaria -Zürich
Wiadomości: 139
GG do Robe Send a message via Skype™ to Robe
Dot.: co ubrać na wesele ???

No ja bym polecila np. prosta sukienke nie za luzna , ale tez nie oblegajaca.Rekawek krotki lub na szerokich ramionczkach( taka klasyczna)do polowy kolan nie za bo skoro jestes niska to to cie troche wyciagnie. Dekolt mozesz miec dowolny ,ale ladnie wygladal by kwadratowy (pokazuje to co powiniwn ,Czarna jest ok, ale wybralabym jakis inny kolor.Teraz jest tyle kolorow do wyboru,nie za ciemny ,ale jedno kolorowy.Do tego jakis super szal w innym koloze np.taki bardzo szeroki i torebka i buty wtym samym kolorku.
__________________
. JAK NAZWAC SWOJ SALON
Robe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 17:13   #4233
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: co ubrać na wesele ???

Cytat:
Napisane przez tina22
cała w kwiaty :P ale jeśli mówisz, ze mnie pogrubi to odpada. jaki kolerek polecasz, nie chcem wyglądać jak na stypie w czerni lub w brązie. to wesele, trzeba sie cieszyć myślałam tez o spodenkach na kant np. białych, do tego góra w innym kolorze i jakaś marynarka, ale czy młodej dzieczynie pasuje iść w spodniach
Cała czarna to oczywiście zbyt smutno, ale bardzo korzystnie by było, gdyby dół był czarny ale góra całkiem inna (właściwie dowolny kolor, najlepiej czerwony, bordowy, ale to zależy w jakim sie dobrze czujesz - wybór jest bardzo duży). Co do spodni na weselu - hm... Jak akurat nie poszłabym w spodniach na wesele, bal czy tym podobne, ale moim skromnym zdaniem nie ma przeciwwskazań zebyś je ubrała jeśli lepiej sie czujesz w spodniach. Ale stanowczo nie mogą być one białe!! Tak jak pisałam wyżej - koniecznie ciemne, najlepiej właśnie czarne,a góra w żywym kolorze. Jeśli masz już spodnie, to góra powinna być bardzo hm...balowa, elegancka, do tego jakieś ciekawe dodatki - wtedy nie będzie wrażenia, iż przez te spodnie wyglądasz jak na codzień. A co do jakiejś marynarki nie zawracaj sobie za bardzo głowy - jesli będziesz miałaczarne spodnie, to wystarczy prosta czarna marynarka, przecież i tak szybko ją zdejmiesz gdy zaczniesz się bawić

No to chyba tyle, przynajmniej na razie, moze potem coś mi jeszcze wpadnie do głowy

P.S. Zapomniałam i już nie wiem w którym miejscu to wcisnąć . Jeśli Twoim problemem są nogi, to najlepiej by spodnie były szersze od samej góry (ale nie jakieś takie ogromne ). Ważne by były w miarę luźne, a nie żadne rurki, dzwony czy tym podobne.

Pozdrawiam
aisne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 18:00   #4234
tina22
Raczkowanie
 
Avatar tina22
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 242
Dot.: co ubrać na wesele ???

dzięki za rady dziewczyny, ale chciałabym, żeby była to taka sukienka bardziej letnia. nie czarna i nie koniecznie w jednym kolorze. czy nie znajdzie się na moją figurę nic w jakieś wzory? chętnie umieściła bym kwiaty na tej mojej sukience tylko nie wiem czy drobne, czy duże czy może faktycznie to wogóle nie pasuje....? wymyśliłam sobie niedawno sukienkę na grubszych ramiączkach, albo może nawet wiązana na szyi z dużym dekoltem, albo w "lejącą" górą a na dole prostą do połowy kolana. do tego jakieś sandałki ładne na niewysokim obcasie, zeby przetańczyć całą noc może być? czy będę wyglądała jak beczka haha. nigdy nie przepadałam za sukienkami, dlatego mam z tym taki problem, a tym razem zależy mi na tym, zeby ładnie wygladać, bo idę z kimś dla kogo warto złapać bukiet
tina22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 18:16   #4235
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: co ubrać na wesele ???

Cytat:
Napisane przez tina22
dzięki za rady dziewczyny, ale chciałabym, żeby była to taka sukienka bardziej letnia. nie czarna i nie koniecznie w jednym kolorze. czy nie znajdzie się na moją figurę nic w jakieś wzory? chętnie umieściła bym kwiaty na tej mojej sukience tylko nie wiem czy drobne, czy duże czy może faktycznie to wogóle nie pasuje....? wymyśliłam sobie niedawno sukienkę na grubszych ramiączkach, albo może nawet wiązana na szyi z dużym dekoltem, albo w "lejącą" górą a na dole prostą do połowy kolana. do tego jakieś sandałki ładne na niewysokim obcasie, zeby przetańczyć całą noc może być? czy będę wyglądała jak beczka haha. nigdy nie przepadałam za sukienkami, dlatego mam z tym taki problem, a tym razem zależy mi na tym, zeby ładnie wygladać, bo idę z kimś dla kogo warto złapać bukiet
Kwiaty - najbardziej pogrubiają DUŻE kwiaty, a już szczególnie kiedy jest ich na dodatek dużo.. może poszukaj sukienki na której byłby tylko w jednym miejscu motyw kwiatowy? I to raczej w górnej części ciała. Jak już mówiłam najlepiej żeby dół był "ascetyczny" i nie zwracał na siebie za bardzo uwagi.

Sukienka - koniecznie tuż za kolano, mogłaby być do połowy łydki ale tylko przy długich nogach (bo krótkie skraca jeszcze bardziej). Wcześniej moje rady dotyczyły bardziej odświętnego stroju, ale jeśli zależy Ci by była to raczej letnia sukienka to ok

Beczka - jeśli wybierzesz odpowiednią długość sukienki, nie obciążysz wzorami dolnych partii ciała to wszystko będzie w jak najlepszym porządku

Cytat:
a tym razem zależy mi na tym, zeby ładnie wygladać, bo idę z kimś dla kogo warto złapać bukiet
No i wszystko stało się jasne
aisne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 19:55   #4236
tina22
Raczkowanie
 
Avatar tina22
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 242
Dot.: co ubrać na wesele ???

no nie oszukujmy się, to dla nich się sroimy
podsumowując mam sobie sprawic sukienkę za kolano, wiązaną na szyi, odsłaniającą trochę plecki i biust. na dole prosta za kolanko bez wzorów, koniecznie ciemna do tego sandałki na obcasiku, torebeczka a w niej flaszka hehe. myslicie, ze będzie ładnie? dzieki za radę
tina22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 10:14   #4237
pentelkaster
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 70
GG do pentelkaster
Doradźcie ! prosze!!! :D

Heyka ! . Ja w sprawie stroju na wesele, ważne dla mnie bo to mojego brata rodzonego. Chciałam się was poradzić jaka sukienka by mi najbardziej pasowała .. co teraz takiego modnego jest i wogóle jaki makijaż :P fryzurka . Proszę was bardzo drogie wizażanki o pomoc
P.S załanczam moje fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 014.jpg (119,5 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 007.jpg (99,7 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 016.jpg (89,0 KB, 55 załadowań)
pentelkaster jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-28, 10:59   #4238
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Doradźcie ! prosze!!! :D

Akurat teraz mam tylko taką jak dla Ciebie na kompie ale zaraz poszukam czegoś więcej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg turkus.jpg (15,3 KB, 49 załadowań)
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 11:18   #4239
pentelkaster
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 70
GG do pentelkaster
Dot.: Doradźcie ! prosze!!! :D

Oki czekaam !!
pentelkaster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 11:30   #4240
m@dzik-n
Raczkowanie
 
Avatar m@dzik-n
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 48
GG do m@dzik-n
Dot.: Doradźcie ! prosze!!! :D

Bradzo polecam ta stronkę. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=71041 Duży wybór i napewno znajdziesz cos odpowiedniego i co wpadnie Ci w oko. Pozdrawiam
__________________
Nieważne jest co osiągniesz w życiu.
Ważne jest co przezwyciężysz.

Poznaliśmy się przez internet: 27.10.2015 Zaręczyny: 02.11.2016 Ślub: 28. 10. 2017
m@dzik-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 12:14   #4241
pentelkaster
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 70
GG do pentelkaster
Dot.: Doradźcie ! prosze!!! :D

No juz przeglądałam .. tylko np nie wiem co pasuje do mojego typu urody i wogole dodatki ;> buty jakie by pasowały... itp
pentelkaster jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-28, 16:42   #4242
tina22
Raczkowanie
 
Avatar tina22
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 242
Dot.: co ubrać na wesele ???

proszę jeszcze o jakieś pomysły, może ktoś posiada zdjęcia ciekawych sukienek dla mnie?
tina22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 17:36   #4243
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Doradźcie ! prosze!!! :D

Nie myslisz, ze lepiej sic do sklepu i cos wybrac?? My zamiescimy fotki ale nic takiego i tak nie znajdziesz Swoja droga przypominasz mi ta jedna aktorke co gra marte na wspolnej, Jabłczyńska czy jakos tak..
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 17:58   #4244
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Doradźcie ! prosze!!! :D

Jesteś młodziutka, więc odradzałaby ci jednak super kreację, prawie balową. Ta sukienka, którą wkleiła Olunia też wydaje mi się zbyt ekstrawagancka. Myślę, że najlepsza byłaby prosta, krótka sukienka Teraz modne są rozkloszowane spódnice, prosta góra. Do twojej urody będzie pasować większość kolorów. Lepiej faktycznie przejdź się po sklepach, może akurat coś znajdziesz ładnego. No chyba, że chcesz szyć u krawcowej
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 19:00   #4245
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Arrow Dot.: Doradźcie ! prosze!!! :D

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 860.jpg (79,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z3305529G.jpg (39,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg balerinki.jpeg (19,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z2409823G.jpg (21,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg asas.jpg (14,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z2928231G.jpg (15,5 KB, 2 załadowań)
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 19:25   #4246
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Doradźcie ! prosze!!! :D

Mi sie bardzo podobaja takie proste sukieneczki jak ta czarna, ktora wkleila margitta, tylko w jakims ladniejszym kolorze. Sukienke mozesz w pasie przewiazac satynowa wstazka Na wlosy mam 2 pomysly: albo proste, i przewiazane wstazeczka (w roli opaski), albo delikatne fale i delikatny makijaz z akcentem na usta a na nogi balerinki.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 21:20   #4247
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: co ubrać na wesele ???

a moze wlasnie spodnie w kancik i do tego tunika - jeden bok na dole dluzszy, taka asymetryczna(bo to powiedzial ze musi byc sukienka zawsze? )..masz duzy biust wiec go eksponuj..duzy dekolt w szpic (oczywiscie nie wulgarny ) odciagnie uwage od ud....sama mam taki problem ze uda i tylek mam wielkie a za moj atut uwazam dekolt wiec go eksponuje na wszystkie sposoby

wszystko w takich letnich,delikatnych lejacych tkaninach...moze wklej swoje zdjecie zebysmy dopasowaly ci kolorystyke

a jesli chodzi o sukienki to moze cos takiego cie zainspiruje..taki fason..oczywiscie kolory mozna zmienic jesli masz zgrabnme lydki (ja np nie mam) to ta sukienka za kolanko jest fajna

a moze cos stad, jakis fason ci sie spodoba..mozna uszyc http://search.nordstrom.com/SearchRe...&go.x=0&go.y=0
link skopiowalam z innego watku...ale na tej stronce mozesz poszperac i zaznaczyc swoj rozmiar (amerykanska rozmiarowka, ale mozna szybko dojsc do ladu intuicyjnie ) i wyszuka ci ciuszki w tym rozmiarze i bedziesz mogla poogladac co proponuja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (59,1 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka2.jpg (47,3 KB, 57 załadowań)
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 21:43   #4248
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: co ubrać na wesele ???

Drugie zdjęcie grin_ajz - własnie o czymś takim myślałam
aisne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 21:46   #4249
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: co ubrać na wesele ???

Cytat:
Napisane przez aisne
Drugie zdjęcie grin_ajz - własnie o czymś takim myślałam
heh no wlasnie tak czytalam i myslalam ze to o to chodzi

do tego jakis szal, torebusia, szpilki, cos delikatnego na szyje, kolczyki np takie zwisajace dlugie ...i modelka tez ma ladny fryz, chodzi mi o takie naturalne delikatne loki i wlosy podpiete..ale nie wiemy jakie masz wlosy tina mysle ze ta propozycja jest jak najbardziej ok
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-29, 05:24   #4250
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: co ubrać na wesele ???

Nie czytalam wczesniejszych odpowiedzi wiec byc moze sie powtarzam Mysle, ze najlepsza bedzie sukienka o w/lekko za kolano, dopasowana gora, troche rozkloszowany dol, dopasowana w talii (jesli masz waska - tym bardziej zasluguje na podkreslenie) na grubszych szelkach lub z rekawkiem. Do tego ciekawa bizuteria, korale lub kolczyki + bransaletka, szpilki, torebka i gotowe
Wklejam kilka zdjec do inspiracji
Pozdrawiam
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 05:26   #4251
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: co ubrać na wesele ???

I jeszcze kilka fotek
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 05:29   #4252
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: co ubrać na wesele ???

I juz koncowka
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 07:13   #4253
tina22
Raczkowanie
 
Avatar tina22
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 242
Dot.: co ubrać na wesele ???

dzięki dziewczyny, śliczne sukieneczki. oszalałam na punkcie tej drugiej od grin ajz i 4 od góry czarownicy gosi , poprostu cudeńka zdjęcia niestety nie mam na kompie żadnego i skanera niestety też nie, ale myślę, ze z makijażem sobie poradzę (chociaż w tym mam wprawę :P ). włoski dłuższe, ale chyba je wyprostuje, bo tak mi najlepiej, chcociaż nigdy nie widziałam siebie w loczkach...karnacje mam ciemną, oczka zielone, włosy ciemne.jakiś inny kolor tej drugiej sukienki pasowałby do mnie? moja mama jak ją zobaczyła odrazu domalowałaby na niej kwiatka, chociaz jednego gdzieś hehe
tina22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 11:22   #4254
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: co ubrać na wesele ???

widze ze gosia z tego smaego zrodla wkleila sukienki co ja

hm czyli masz ciemna oprawe ..nie znam sie zbytnio na kolorach..a w jakim kolorku czujesz sie najlepiej? moze pojsc tym tropem...ktory kolor uwydatnia twoja urode? a moze soczysta zielen? ja nie mam takiego zmyslu kolorystycznegona kims..tylko wiem w czym ja dobrze wygladam

a moze wlasnie sprobuj z tymi delikatnymi lokami..zrob sobie wczesniej probe i zobacz jak bedziesz wygladac..trzeba kombinowac nie ma innej rady masz jeszcze czas wiec warto poeksperymentowac
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 12:12   #4255
pentelkaster
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 70
GG do pentelkaster
Dot.: Doradźcie ! prosze!!! :D

Dziękuje wam bardzo ! no podoba m iisę bardzo ta pierwsza sukienka co zamieściła margitta zielona rozkloszowana na dole ...
pentelkaster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 16:43   #4256
tina22
Raczkowanie
 
Avatar tina22
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 242
Dot.: co ubrać na wesele ???

wiem co zrobię, poplątanie z pomieszaniem hehe troszke proste troszkę loczki, dam sobie rade a sukieneczkę chyba brązową uszyje, bo właśnie widziałam w deichmannie takie sliczne brązowo złote sandałki na szpileczce, ze muszą do sukienki pasować dziekuję za rady jeszcze raz
tina22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 19:35   #4257
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: co ubrać na wesele ???

no widzisz..ciesze sie ze bylysmy pomocne...i mam nadzieje, ze wszystko fajnie wyjdzie i bedziesz sie cudnie bawic na weselichu
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 15:37   #4258
Robe
Raczkowanie
 
Avatar Robe
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szwajcaria -Zürich
Wiadomości: 139
GG do Robe Send a message via Skype™ to Robe
Dot.: co ubrać na wesele ???

Pamietaj kazda kobieta moez olsniewajaco wygladac i KAZDA KOBIETA JEST SEXY.Milej zabawy na weselu!
__________________
. JAK NAZWAC SWOJ SALON
Robe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-01, 18:02   #4259
atomowa_sila
Przyczajenie
 
Avatar atomowa_sila
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14
Potrzebuje porady-szykowanko na wyjscie

HejWiem ze takich pytan bylo juz troszke,ale plisss doradzcie mi jak mam sie wyszykowac na wyjscie-zwykle chodze w jeansach i bluzie czy dresach,a za miesiac mykam na wesele i muuuuusze wygladac slicznieNie znam sie na odpowiednich krojach,wycieciach itp. Milutko widziane porady zaczynajac od sukienki,konczac na fryzurze i makijazu....plisss.Mam 178c wzrostu,waze 57kg i wklejam zdjecie zebyscie mogly wlaczyc rentgena i cos wymyslic.Foto ylo robione kilka miesiecy temu-mam teraz dluzsze wloski.Aha i oczka wyszly czerwone na zdjatku...hihi...naturaln ie sa niebieskie.Dobra to ja czekam...pozdrawiam.

Edytowane przez atomowa_sila
Czas edycji: 2006-05-02 o 19:34
atomowa_sila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-01, 18:58   #4260
Natix
Zadomowienie
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 208
Dot.: Potrzebuje porady-szykowanko na wyjscie

Hej laska! Jeżeli chodzi o sukienki to mnóstwo cudeniek znajdziesz tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=71041
jeżeli chodzi o włoski to tutaj jest dużo pomysłów:
http://gallery.hairboutique.com/resu...s=255&offset=0
lub tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=wesele
makijaże:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=wesele
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=wesele
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=wesele
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=wesele
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=wesele

Pozdroofki
Natix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.