Wypadające włosy cz. IV - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-14, 11:21   #4261
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 556
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Pinacolada Adriana Rakowska przyjmuje prywatnie na ulicy Grójeckiej
http://www.dermatolodzy.com.pl/kontakt.php

Ja mam takie przeczucie, że ta kobieta wiedziałaby jak ci pomóc

A ten plasterek dlaczego naklejasz na włosy??? Naklej za uchem, blisko karku, czoła, byleby włosów nie dotykał.

Edytowane przez Antuanetta
Czas edycji: 2013-02-14 o 20:17
Antuanetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 07:34   #4262
pinacolada93
Raczkowanie
 
Avatar pinacolada93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 422
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Dzięki wielkie kochana, naprawde powaznie zastanawiam sie nad wizyta, bo czytajac przebieg twojej naprawde odnioslam wrazenie ze kobieta zna sie na rzeczy.

Nie naklejam na wlosy, tylko w okolice, ale mimo wszystko zawsze przypadkiem cos sobie wyrwe.
__________________
Od maja 2012 WALCZĘ Z WYPADANIEM WŁOSÓW.

pinacolada93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 10:52   #4263
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Boże... Myłam dziś głowę mało co nie zemdlałam.. Siostra przyszła do łazienki zaczęła krzyczeć na cały dom że zostałam łysa!
Całe plecy miałam w kłębkach włosów.. wanna zatkana , wszędzie były włosy.. Jeszcze czegoś takiego nigdy nie miałam..

Już nie wiem co mam robić nic kompletnie nie pomaga. Nie wiem czy to od hormonów czy co. Lekarze mają mnie już w dupie..
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 11:06   #4264
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 556
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Dżamatasi, a co teraz stosujesz??? Masz jakieś problemy hormonalne??? To wygląda jak rzut telogenu ale od czego aż tak???
Antuanetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 11:11   #4265
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

dzamatasi

Powielam pytania antuanetty,bo to jak opisujesz wygląda naprawdę dramatycznie.
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 11:16   #4266
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Pokaż wiadomość
Dżamatasi, a co teraz stosujesz??? Masz jakieś problemy hormonalne??? To wygląda jak rzut telogenu ale od czego aż tak???
Wiesz co nie wiem czy ma na to wpływ ,ale użyłam olejku oczyszczającego skórę głowy przepisanego przez trychologa...
Problemy mam hormonalne.. badania które robiłam:prolaktynę ,testosteron, androstendion,progesteron mam podwyższone.. + niedoczynność tarczycy.


Czytam o lysinie telogenowej :
-nadmierny stres,
-choroby włosów tj. np. grzybice,
-zaburzenia hormonalne np. niedoczynność, nadczynność tarczycy,
-zabiegi operacyjne,(mialam miesiac temu)
-niedobory żywieniowe:, niedobór cynku, kwasu foliowego, witaminy B, niedokrwistość z niedoboru żelaza
to są objawy-choroby które mam.. Czyli nie dziwota ,że mi wlosy leca. tylko jak teraz temu zapobiec skoro lekarze nie chcą nawet leczyc.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2013-02-17 o 11:41
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 13:14   #4267
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Dzamatasi

A jakieś leki ,suplementy na włosy bierzesz?
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 14:29   #4268
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Wiesz co nie wiem czy ma na to wpływ ,ale użyłam olejku oczyszczającego skórę głowy przepisanego przez trychologa...
Problemy mam hormonalne.. badania które robiłam:prolaktynę ,testosteron, androstendion,progesteron mam podwyższone.. + niedoczynność tarczycy.


Czytam o lysinie telogenowej :
-nadmierny stres,
-choroby włosów tj. np. grzybice,
-zaburzenia hormonalne np. niedoczynność, nadczynność tarczycy,
-zabiegi operacyjne,(mialam miesiac temu)
-niedobory żywieniowe:, niedobór cynku, kwasu foliowego, witaminy B, niedokrwistość z niedoboru żelaza
to są objawy-choroby które mam.. Czyli nie dziwota ,że mi wlosy leca. tylko jak teraz temu zapobiec skoro lekarze nie chcą nawet leczyc.


Na drugim aktywnym ostatnio wątku maszkowa- nasze guru wspominała parokrotnie o vitaminerze w zielonym opakowaniu- ma świetny skład. Jesli to niedobory to powinno pomoc, ale za duzo u ciebie rozwalonych hormonów..+ narkoza. stopniowo musisz dbac o eliminowanie kolejnych czynników , które wplywaja na obecny stan
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 14:36   #4269
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Wiesz co nie wiem czy ma na to wpływ ,ale użyłam olejku oczyszczającego skórę głowy przepisanego przez trychologa...
Problemy mam hormonalne.. badania które robiłam:prolaktynę ,testosteron, androstendion,progesteron mam podwyższone.. + niedoczynność tarczycy.


Czytam o lysinie telogenowej :
-nadmierny stres,
-choroby włosów tj. np. grzybice,
-zaburzenia hormonalne np. niedoczynność, nadczynność tarczycy,
-zabiegi operacyjne,(mialam miesiac temu)
-niedobory żywieniowe:, niedobór cynku, kwasu foliowego, witaminy B, niedokrwistość z niedoboru żelaza
to są objawy-choroby które mam.. Czyli nie dziwota ,że mi wlosy leca. tylko jak teraz temu zapobiec skoro lekarze nie chcą nawet leczyc.
Czyli żadnych leków na te podwyższone hormony nie dostałaś? Weź Ty przejdź się do innego lekarza. Ja wiem i doskonale to rozumiem, że oni mają często gęsto nas w "d", ale trzeba szukać. Ja zaliczyłam już chyba z 8 dermatologów i kilku ginekologów. Potrzeba na to masę czasu, ja wiem, bo ostatnio nic nie robię tylko siedzę albo w poczekalni u lekarzy albo mnie kłujką w laboratoriach, ale kurcze warto. Czy Ty przypadkiem nie jesteś z Wro? Wybacz, możliwe, że nawet Cię o to pytałam kiedyś, ale ja już stara jestem i mam sklerozę głęboką. Jeśli jesteś z Wro to CI podam namiary na moją endo, jeszcze nie wiem jakie będą wyniki leczenia bo dopiero jestem po jedne wizycie, ale kobietka absolutnie nie ma gdzieś problemu! Jak coś to pisz, wieczorem będę w domu to Ci naskrobię na pryv dane kontaktowe. Ginekologa Ci akurat żadnego nie polecę, bo nie znam, mój jest dobry, ale jakoś się moim problemem nie przejął. Co do reszty nie mam do niego zastrzeżeń, bo chłopak ma zdrowe podejście, tylko nie do włosów na głowie I nie zarejestrował, że mam PCOS , taki drobiazg
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 17:34   #4270
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Biorę od 2 tyg Dromin i Biotebal.
Niestety nie dał mi żadnych leków na powiększone hormony mimo ,iż wspominałam mu nieraz
Twierdził ,że te hormony nie mają wpływu na wypadanie włosów.
Dlatego też od 3 miesięcy nie bylam już u niego.
mastiff-Jeśli mogłabyś to bardzo proszę podaj mi namiary do tego lekarza. Jutro z samego rana zadzwonię i mam nadzieję ,że nie będzie trzeba czekać 4 miesiące na wizytę jak u innego edo we wro.

h temu zobaczyłam stary filmik na którym miałam piękne, długie ,b gęste włosy-aż się rozpłakałam ,że aż tyle w niecały rok wypadło mi włosów

Aha.. Jeszcze zastanawiałam się z siostrą ,że może faktycznie to problemy z hormonami. BO nie tylko wypadanie włosów mam ale także nieregularne okresy-co 2 tyg. owlosienie i dziwny meszek na twarzy i trądzik
A co lepsze kiedyś jak miałam duża anemię to włosy miałam w b.dobrym stanie nic nie wypadało...
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:15   #4271
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Zadzwoniłam dziś do tego endo co poleciła mi mastiff-której jeszcze raz bardzo dziękuję. Okazało się ,że dziś przyjmuję w Ząbkowicach Śl. więc bez zastanowienia wsiadłam w auto i pojechałam
Kazała wziąć większą dawkę eutoryxu- na przemian 25 z 50.
Powiedziała także ,że mam za małą tarczycę... (tamten lekarz wspomniał ,że mam drobną ale przy mojej wadzę - jestem b.drobna to nie dziwota.. wiec nie wiem który ma rację..)
Kazała mi za 2 miesiące u niej w szpitalu zrobić badania na prolaktynę i morfologię... Jak się okazało dziś odebrałam wynik żelaza.. I znowu mam anemię-przez okresy
Tabletek na hormony nie dała dopiero jak za 2 miesiące zbadam to wtedy zobaczymy... Mam nadzieję ,że do tego czasu nie zostanę łysa
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 19:35   #4272
Asji
Zadomowienie
 
Avatar Asji
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 763
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam dziś do tego endo co poleciła mi mastiff-której jeszcze raz bardzo dziękuję. Okazało się ,że dziś przyjmuję w Ząbkowicach Śl. więc bez zastanowienia wsiadłam w auto i pojechałam
Kazała wziąć większą dawkę eutoryxu- na przemian 25 z 50.
Powiedziała także ,że mam za małą tarczycę... (tamten lekarz wspomniał ,że mam drobną ale przy mojej wadzę - jestem b.drobna to nie dziwota.. wiec nie wiem który ma rację..)
Kazała mi za 2 miesiące u niej w szpitalu zrobić badania na prolaktynę i morfologię... Jak się okazało dziś odebrałam wynik żelaza.. I znowu mam anemię-przez okresy
Tabletek na hormony nie dała dopiero jak za 2 miesiące zbadam to wtedy zobaczymy... Mam nadzieję ,że do tego czasu nie zostanę łysa
Anemię masz stwierdzoną tylko na podstawie wyniku żelaza? To chyba trochę za mało by stwierdzić anemię...
Asji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 20:17   #4273
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Asji Pokaż wiadomość
Anemię masz stwierdzoną tylko na podstawie wyniku żelaza? To chyba trochę za mało by stwierdzić anemię...
Tak. tylko na podstawię tego jedynego wyniku.
Od 3 lat tylko sugerują się tym wynikiem....
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 20:42   #4274
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 556
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Dżamatasi ja zawsze mam niski wynik żelaza ale to oznacza, że przed badaniem zjadłam mało produktów zawierających żelazo. Najważniejsza jest ferrytyna czyli zapas żelaza w organizmie, dobrze też zerknąć jak stoi hemoglobina. Codziennie na czczo mam brać biofer, słabiutkie to ale nie mdli po tym nawet z rana na czczo
Antuanetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 20:52   #4275
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Pokaż wiadomość
Dżamatasi ja zawsze mam niski wynik żelaza ale to oznacza, że przed badaniem zjadłam mało produktów zawierających żelazo. Najważniejsza jest ferrytyna czyli zapas żelaza w organizmie, dobrze też zerknąć jak stoi hemoglobina. Codziennie na czczo mam brać biofer, słabiutkie to ale nie mdli po tym nawet z rana na czczo

Serio?
to teraz mnie zamurowało..

Hemoglobine badałam miesiąc temu i miałam w normie

Kurcze to ja juz sama nie wiem.. Leczyłam-leczę się na coś czego nie mam
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 20:53   #4276
Asji
Zadomowienie
 
Avatar Asji
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 763
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Tak. tylko na podstawię tego jedynego wyniku.
Od 3 lat tylko sugerują się tym wynikiem....
Z tego, co wiem anemię stwierdza się przede wszystkim na podstawie wyniku badania hemoglobiny i morfologii, ale należałoby zrobić też ferrytynę. Badanie zwykłego żelaza daje obraz tego, jak dużą jego ilość przyswajasz, a nie ile faktycznie masz go w organizmie więc nie jest pewne, że masz niedobór. W ogóle jesli od 3 lat masz problem z poziomem żelaza to wypadałoby znaleźć przyczynę. Może to jakieś zaburzenia wchłaniania np?
Asji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 21:14   #4277
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Asji Pokaż wiadomość
W ogóle jesli od 3 lat masz problem z poziomem żelaza to wypadałoby znaleźć przyczynę. Może to jakieś zaburzenia wchłaniania np?
Podobno z tego co lekarze mówią to wina obfitych okresów,ale jaka prawda to już sama nie wiem.
Ehh tak to jest jak się człowiek kompletnie nie zna
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 23:03   #4278
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Podobno z tego co lekarze mówią to wina obfitych okresów,ale jaka prawda to już sama nie wiem.
Ehh tak to jest jak się człowiek kompletnie nie zna
Okres, okres Cię rozkłada. Mam tak samo. Ferrytynę mam niską, ale w normie. Hemoglobina zawsze "na granicy".
Czemu dopiero badania za 2 miesiące masz zrobić, dotyczące tarczycy?
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 07:50   #4279
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez mastiff Pokaż wiadomość
Okres, okres Cię rozkłada. Mam tak samo. Ferrytynę mam niską, ale w normie. Hemoglobina zawsze "na granicy".
Czemu dopiero badania za 2 miesiące masz zrobić, dotyczące tarczycy?
Bo mi zwiększyła dawkę leku. Wcześniejszą jaką brałam to była dawką 25 , która była dla mnie za niska i dopiero po zwiekszeniu chce zobaczyć jak się miewa tarczyca i niby tyle czasu potrzebuje ,żeby leki zaczeły działac...

W sumie to i tak postanowiłam ,że pójdę wcześniej je zrobić za miesiąc-wydaję mi się ze lek juz zacznie działac . Im szybciej tym lepiej, wole nie czekac kolejnych miesiecy zebym olysiala i wykonczyla sie przez co 2 tyg okresy.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 09:08   #4280
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

jeszcze się nie chwaliłam Wam - a pamiętam, że zdecydowanie mniej mi włosków wypadało po olejku SESA. Chcę radośnie poinformować że tanio SESA jest na allegro i ja zamierzam właśnie nabyć z dwie buteleczki
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 00:46   #4281
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Hej dziewczyny
Dzis po raz pierwszy od dawna policzylam wlosy, ktore mi wypadly po 2 dniach mycia i nieczesania. Tzn czesc policzylam, a czesc sobie doszacowalam z lenistwa Wyszlo okolo 120, czyli srednio 60 na dzien... Zle nie jest, ale mogloby byc lepiej. Jak jeszcze sporadycznie (nawet raz na tydzien albo rzadziej) wcieralam Alpicort to wydaje mi sie ze mniej wlosow lecialo niz teraz. Za tydzien albo dwa bede w domu w Polsce to sprawdze obwod mojego kucyka, mam nadzieje ze nie ubylo ani mm
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 08:04   #4282
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Dzis po raz pierwszy od dawna policzylam wlosy, ktore mi wypadly po 2 dniach mycia i nieczesania. Tzn czesc policzylam, a czesc sobie doszacowalam z lenistwa Wyszlo okolo 120, czyli srednio 60 na dzien... Zle nie jest, ale mogloby byc lepiej. Jak jeszcze sporadycznie (nawet raz na tydzien albo rzadziej) wcieralam Alpicort to wydaje mi sie ze mniej wlosow lecialo niz teraz. Za tydzien albo dwa bede w domu w Polsce to sprawdze obwod mojego kucyka, mam nadzieje ze nie ubylo ani mm

Witamy Cie kochana u nas ponownie. Zadomowiłas sie juz na dobre na obczyznie?

U mnie 90 w dniu mycia na 12 dni. W dni bez mycia max.10.

Pokochałam miłościa absolutna szampon Biokap dla wypadających, to mój pierwsze zupełnie bez Sls. Rozciemczam go z woda, bo ma gesta konsystencje, a pozniej trzymam 3 minuty. Włosy lejące, gładkie, i zdecydowanie ogranicza wypadanie.

Zrobiłam eksperymen i umyłam raz alpecinem zeby zobaczyc czy to Biokap ma wpływ na wypadanie i włosów było znacznie wiecej.

Nie bez znaczenia jest moja obecna kuracja wewnetrzna, opisana na drugim watku
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 08:48   #4283
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
jeszcze się nie chwaliłam Wam - a pamiętam, że zdecydowanie mniej mi włosków wypadało po olejku SESA. Chcę radośnie poinformować że tanio SESA jest na allegro i ja zamierzam właśnie nabyć z dwie buteleczki
mnie swędzi głowa po nim, chyba nie dla mnie oleje indyjskie na skórę...
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 09:43   #4284
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

W końcu, po odpowiednio długim wg mnie oczekiwaniu, z braku widocznych efektów decydowałam się na loxon 2%. Jednak ja będę go wcierać raz dziennie. Zobaczę, czy to pomoże, jeśli nie, już sama nie wiem, czego się chwytać...
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:22   #4285
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

nombre
Widziałam na innym wątku(znalazłam sposób...) właśnie ,że stosujesz ten szampon,jak skończy mi się Novoxidyl,to się na niego skuszę

U mnie podczas mycie różnie,raz nic nie leci raz 3 włoski,raz 10,po wysuszeniu myślę,że tak do około 20,wiadomo liczba nigdy dokładna nie będzie
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 15:28   #4286
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
Witamy Cie kochana u nas ponownie. Zadomowiłas sie juz na dobre na obczyznie?
Tak, dziekuje Na tyle sie zadomowilam, ze staram sie o przedluzenie pobytu na drugi semestr A pomyslec, ze w ogole nie chcialam wyjezdzac z Polski...

Cytat:
U mnie 90 w dniu mycia na 12 dni. W dni bez mycia max.10.
Rewelacja! A Twoj skalp widze coraz dluzej wytrzymuje bez mycia, jak Ty to robisz?

Cytat:
Pokochałam miłościa absolutna szampon Biokap dla wypadających, to mój pierwsze zupełnie bez Sls. Rozciemczam go z woda, bo ma gesta konsystencje, a pozniej trzymam 3 minuty. Włosy lejące, gładkie, i zdecydowanie ogranicza wypadanie.
Ten? http://aptekajakmarzenie.pl/biokap-a...w-p-19382.html
Nie moge znalezc składu, moze moglabys w wolnej chwili go tu wpisac? Jesli juz pisalas to przepraszam, nie jestem na biezaco

Cytat:
Nie bez znaczenia jest moja obecna kuracja wewnetrzna, opisana na drugim watku
Poczytam na pewno w wolnej chwili
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 17:41   #4287
pinacolada93
Raczkowanie
 
Avatar pinacolada93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 422
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Mnie też powiedzieli, że mam niedoczynność, bo mam małą tarczycę. Apropo- TSH znowu mi wzrosło do 4... a miałam już 2,2...
Robiłam też enzymy wątrobowe po tych wszystkich lekach i oba mam w granicy 20-21. To dobrze czy źle? Bo kompletnie się na tym nie znam. Mogłaby któraś z Was mi coś na ten temat powiedzieć?

U mnie olejek Sesa się totalnie nie sprawdził. ;/
__________________
Od maja 2012 WALCZĘ Z WYPADANIEM WŁOSÓW.

pinacolada93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 18:41   #4288
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

pinacolada

Robiłaś próbę wątrobową tak?I chodzi Ci o wyniki ALAT, Aspat i bilirubinę?
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:54   #4289
pinacolada93
Raczkowanie
 
Avatar pinacolada93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 422
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Bilirubiny nie robiłam tylko te dwa pierwsze.
__________________
Od maja 2012 WALCZĘ Z WYPADANIEM WŁOSÓW.

pinacolada93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 13:30   #4290
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

pinacolada
Masz dobre wyniki ,u mnie było 19 i 22
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.