Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011 - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-14, 08:37   #4291
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Bry Bry zaraz postaram sie ponadrabiac chociaz w 1/100
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 08:38   #4292
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Dzień dobry
My dziś kończymy 4 miesiącei rok temu w Walentynki dowiedzieliśmy się (robiłam test) że będziemy mieć dzidziusia
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Hej Tak jak myślałam pobudka o 6.30
Małż mnie zaskoczył i rano na stole czekały na mnie kwiatki i czekoladki
kochany mąż
Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość


ja daję kleik ostatnie karmienie przed kąpielą
kaszka jest kaszką a kleik można dodawać do wszystkiego do zupki deserków jak i sam do mleka do zagęszczenia i by posiłek był bardziej treściwy i to chyba taka różnica


aha dzięki

dobra passa trwa dziś maluszek też obdarował mnie 4 godzinkami na dobry początek nocy...jestem innym człowiekiem ...i mąż dał mi różyczki z rana podejrzana sprawa
uciekam bo mam sporo zaległości do zrobienia i trzeba wykorzystać że Hania w dobrym nastroju
kochana Haniulka i dla męża
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Heloł.

Jakoś dziś nie mam nastroju


---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Bry Bry zaraz postaram sie ponadrabiac chociaz w 1/100
helloł
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 08:40   #4293
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

bry bry

ja tak po ciuchutku powiem, że skok chyba się kończy Olga guga, śmiała się wczoraj na głos jak zobaczyła wieczorem tatuśka, jako tako spała


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Natka a to nie jest tak, że te foteliki 9-18 są dla dzieci siedzących? Bo tak mi tu w domu mówią siostra i bratowa. Frankowi wystaje albo głowa albo nogi, zależy jak usiądzie i też bym już chciała wymienić.
są takie rozkładane do pozycji prawie nosidełkowej


Cytat:
Napisane przez Ellabailasola Pokaż wiadomość
Fajnie, ze nic powaznego!
Majka ma lekkie AZS. Mam smarowac mascia neuroderm 2 x dziennie. Cale szczescie bez sterydow.Powinno do wieku przedszkolnego minac... No super normalnie....

o bidulka, oby przeszło


Ani sie obejrzymy a dzieciaki nam zaczna smigac po domach jak samolociki. Swoja droga przydaloby sie pomyslec powoli o zabezpieczeniach jakichs...
fakt trzeba zrobic wyprawe do ikei

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Aż uciekłam przed Frankiem do wc, wlazłam z lapsem a chłop go usypia . Zmyśliłam,że muszę .

Zaraz ponadrabiam Was więcej.
uśmiałam się z twojej ucieczki


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam, co lepsze - czy wystająca głowa Franka z fotelika czy ten fotelik większy rozłożony do leżenia bardziej.
lepszy wiekszy fotelik rozłożony, głowa wystawać nie może bo w razie nawet lekkiej stłuczki może sie to źle skończyć. Bo te szyjki dzieciaków jeszcze strasznie niestabilne są.


Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
I czym się różni kleik od kaszki i kiedy to podajecie??
o dobre pytanie Martuś


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
D

Czerwone i szorstkie, ale to bardziej krostki niż suche szorstkie plamy. A na brzuchu z kolei tylko szorstkie i różowe .

a to jednak niuńka ma co innego - plamy takie



W sumie aptrzyłam i faktycznie te foteliki mają głównie 2 pozycje.
Dla mnie z kolei te 0-18 są niezbyt ciekawe, bo podobno jak są w tak dużym przedziale wagowym, to nie są tam jakoś dopasowane dobrze do dziecka, ale nie wiem dokładnie.
My bardzo rzadko jeździmy, mam nadzieję, że do końca marca może ten starczy, a potem już jakoś Franek będzie siedział.
Anciu na pewno się rozkładają w 5 pozycji niektóre Be Safe, MC Tobi, Roemer King Plus i jeszcze kilka widziałam. Ale to wszystko 800 zł i lepiej

Ale faktycznie pewnie Franek zaraz usiadzie.

my bez wahania kupimy 9-18 bo Olga 18 kilo to pewnie bedzie ważyć jak do szkoły pójdzie w tym tępie ja tez taki chudziel byłam wiec ma potencjał na długą jazdę w tym foteliku. W naszym MC jeszcze ma daleko do wystawania czegolowiek



Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
a to też, co wizyta pytał "pracujemy?" ja w sumie nie miałam wyboru albo pracowałam albo się zwalniałam, takie uroki umowy o dzieło więc tylko mówił że ok, moge pracowac ale mam uważać

a natka właśnie mi atakuje kabel z neta, musze go ratować
nie znoszę tej formy u lekarzy...że to niby takie żartobliwe ma być a położne znowu uwielbiają "się położy". No telepie mnie jak to słysze.

a kabel ratuj bo ząbki wkroczą do akcji


Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
sorki ale wyobraziłam sobie ciebie jak dźwigasz na plecach 30 -letniego chłopa i z dumą mówisz to mój syn Franciszek

yyy koniec z bujaniem bo mi się dziecko też przyzwyczaiło i inaczej nie zasypia i będę się z nią tak bujać do 18-stki

dobra passa trwa dziś maluszek też obdarował mnie 4 godzinkami na dobry początek nocy...jestem innym człowiekiem ...i mąż dał mi różyczki z rana podejrzana sprawa
uciekam bo mam sporo zaległości do zrobienia i trzeba wykorzystać że Hania w dobrym nastroju
kochana cieszę sie bardzo, że lepiej u was

a ten 30 kilowy Franek na rękach u Anci i bujana 18 letnia Hania- obrazek bezcenny
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 08:41   #4294
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

witajcie

Acelinka z Twojej Natalki to prawdziwy przodownik i zdolna bestyjka

Rabarba
r widzę, że Hania kocha mamusie i daje jej odpocząć

Małgosia, jaki dumny Stanisław w krzesełku zaczyna się wstydzić?

Archi czemu humoru brak, przecież walentynki mamy
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 08:46   #4295
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość

Byliśmy oglądać większe foteliki (te z przedziału 9-18kg) i mam totalny mętlik w głowie I nie wiem jaki kupić a waga goni
Kurcze my tez juz powoli musimy sie rozgladac za fotelikiem bo Mikul wyglada jak zaladowana szprotka w puszce w tym nosidelku i mu tam niewygodnie

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ja też, nawet nieświadomie w ciąży piłam. Po świętach dla smaczku ze spritem sobie sączyłam. Dobrze, że nic się nie stało. I że piłam bardziej dla smaku niż wiecie
Ja tez, w styczniu, tzn w sylwestra, nie wiedzielismy wtedy ze Mikuliszek juz z nami jest

Cytat:
Napisane przez Ellabailasola Pokaż wiadomość
Hejjj
Dziewczyny, dzieki za mile przyjecie, milo mi



Fajnie, ze nic powaznego!
Majka ma lekkie AZS. Mam smarowac mascia neuroderm 2 x dziennie. Cale szczescie bez sterydow.Powinno do wieku przedszkolnego minac... No super normalnie....
Hej kochana! czyli jednak jest atopowe? a jest cos lepiej po tej masci?

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
zaraz mojego bąbla wstawię w niu foteliku do jedzenia
Boski jest!

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość

Martunia ja podaję na zmianę - kaszkę i kleik . A czym się różni to nie wiem. Ale obie rzeczy podaję na noc.
Kurcze zobacz, a ja podaje 2-3 razy, ostatnia kaszka na noc i to smykowi pomalu zastepuje 2 dawki mleka, tyle ze mamy kaszke bezmleczna i robie ja na mleku a to pepti dla mnie smierdzi i tak mysle czy mozna by ja zrobic na wodzie.
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 08:52   #4296
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
wydaje mi się że można to calcium dawać na własną ręke u nas po przeziębieniu a calcium dalej daje
Poobserwuję to jeszcze troszkę i pomyślimy.
Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
aa Stas sie ostatnio wstydzi
Kogo??
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Małż mnie zaskoczył i rano na stole czekały na mnie kwiatki i czekoladki
OOOO to nie są tanie rzeczy!!
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
W sumie masz racje Chyba zrobię tak: kupimy teraz nosidło 0-13 kg a potem taki siedzący fotelik już My jeździmy często ale krótkie trasy.
Ja nie znam się na tym, powtarzam tylko czyjeś opinie, logiczne jak dla mnie.
Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
dobra kobito spróbuję na pewno, może coś jest w tym foteliku bo Hania bawiła się kubeczkiem i brała do dzioba a na ręce frustracja jak tylko widzi ze to nie cycyek się zbliża
No właśnie, może to jest patent, nie wiem.
Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
sorki ale wyobraziłam sobie ciebie jak dźwigasz na plecach 30 -letniego chłopa i z dumą mówisz to mój syn Franciszek

yyy koniec z bujaniem bo mi się dziecko też przyzwyczaiło i inaczej nie zasypia i będę się z nią tak bujać do 18-stki
mam nadzieję, że jak on będzie miał 30 to mnie będzie dźwigał! Łobuz i urwis!
A z bujaniem nic nie mów, też z tym walczę, z różnym skutkiem.
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Jakoś dziś nie mam nastroju
I ja też.
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
A teraz z ta frida to 2 światy- mi juz tchu brak do zasysania. a odkurzacza nie mamy wiec "katarka" nie kupie
A gdzie się podział odkurzacz?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 09:00   #4297
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Postanowione i kupione - nosidło 0-13 kg, wg wymiarów 10cm dłuższe niż nasze obecne i 5 cm szersze więc powinno być narazie ok

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
no BeSafe to jedna z lepszych firm w testach więc i cena fajna. Ja chciałam właśnie taki fotelik z tych z najlepszymi wynikami w testach więc musze liczyć się że pójdzie ok 700 zł, ale tez dlatego zastanawiamy się na fotelikiem 9-25 lub 9-36. Oszaleć można, za duży wybór

Głowa mała od tych fotelików to fakt Narazie problem odroczony w naszym przypadku

a natka właśnie mi atakuje kabel z neta, musze go ratować


Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ale kochany małż

No po wpadce na rocznicę musiał się postarać

a moje dziecko ma zegar w dupce, normalnie zawsze jak wstaje o 6 to pierwsza drzemka jest o 7.30, nie wiem jak ona to robi
U nas pierwsza drzemka dopiero ok 10.00

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
chciałabym jeszcze te 2 miesiące wytrzymać ze względu na wprowadzanie glutenu
a z butelką nie idzie wcale

To tak jak u nas


sorki ale wyobraziłam sobie ciebie jak dźwigasz na plecach 30 -letniego chłopa i z dumą mówisz to mój syn Franciszek

o masakra



dobra passa trwa dziś maluszek też obdarował mnie 4 godzinkami na dobry początek nocy...jestem innym człowiekiem ...i mąż dał mi różyczki z rana podejrzana sprawa
uciekam bo mam sporo zaległości do zrobienia i trzeba wykorzystać że Hania w dobrym nastroju
dla niedobrego męża i Haniutki

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Heloł.

Jakoś dziś nie mam nastroju

A co to się stało?


A co to taki małż niedobry??
Nadrabia zepsutą rocznicę ślubu chyba

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Bry Bry zaraz postaram sie ponadrabiac chociaz w 1/100
Oo Lulek

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
My dziś kończymy 4 miesiącei rok temu w Walentynki dowiedzieliśmy się (robiłam test) że będziemy mieć dzidziusia

za 4 mc

kochany mąż
Zdarza mu się

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
bry bry

ja tak po ciuchutku powiem, że skok chyba się kończy Olga guga, śmiała się wczoraj na głos jak zobaczyła wieczorem tatuśka, jako tako spała
u nas jeszcze trochę do końca

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Kurcze my tez juz powoli musimy sie rozgladac za fotelikiem bo Mikul wyglada jak zaladowana szprotka w puszce w tym nosidelku i mu tam niewygodnie
Rosną nam dzieciaki Ja już znalazłam rozwiązanie

Jadę na zakupy spożywcze ofc
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 09:17   #4298
silvereczka
Raczkowanie
 
Avatar silvereczka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 99
GG do silvereczka Send a message via Skype™ to silvereczka
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
mi się zdaje że to jednocześnie dziecko trenuje bo i do siadania i raczkowania musi się gibnąć na boczek i brzuszek i łapkami się zapierać ...ale tak mi się tylko zdaje
Przemyślałam to..masz rację, bo przecież jak inaczej bobas usiądzie jak nie z pozycji do raczkowania

Właśnie wyczytałam, że dziecko między 14 a 19tyg. życia zaczyna reagować na swoje imię...a ja do mojej małej zamiast po imieniu to "myszka" mówię
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
silvereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 09:27   #4299
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
My dziś kończymy 4 miesiącei rok temu w Walentynki dowiedzieliśmy się (robiłam test) że będziemy mieć dzidziusia
kochany mąż

kochana Haniulka i dla męża



---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------


helloł
A ja w walentynki dalam lukiemu zdjecie serduszka Mikulka bo nie byl z nami wtedy na usg

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Postanowione i kupione - nosidło 0-13 kg, wg wymiarów 10cm dłuższe niż nasze obecne i 5 cm szersze więc powinno być narazie ok







U nas pierwsza drzemka dopiero ok 10.00



dla niedobrego męża i Haniutki



Nadrabia zepsutą rocznicę ślubu chyba



Oo Lulek



Zdarza mu się



u nas jeszcze trochę do końca



Rosną nam dzieciaki Ja już znalazłam rozwiązanie

Jadę na zakupy spożywcze ofc
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 09:43   #4300
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Acelinka - brawo za raczkowanie, to juz nielada wyczyn
Natka - brawo za samodzielne spanie
Malgosia - ale slodziak

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
moja to ma dalej etap "matka zapomnij,że ci się bedę turlać i obracać ale za to do siadania jestem pierwsza"
To tak jak moja

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
takk tak mozna chyba ze 3 sa pozycje, pozycje pasów 5 punktowe , takze da sie takiego malucha posadzic a zreszta Stasiek sam sobie w nim siedzi i ma radoche ze wkońu na siedzaco widzi oboje rodziców
Na co trzeba zwrocic uwage przy zakupie takiego krzeselka? Zeby mialo regulowane oparcie? pasy to wiadomo, cos jeszcze?

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Hej Tak jak myślałam pobudka o 6.30
Małż mnie zaskoczył i rano na stole czekały na mnie kwiatki i czekoladki
dla malza i zazdraszczam moj to anty-romantyk


Ale mialam dzisiaj noc, Nadia od 24 do 3 budzila sie co chwile i stekala, gubila smoka i znowu, a ja w tym czasie przysypialam na chwile i przysnil mi sie koszmar a la paranormal activity. Snilo mi sie, ze spie z Nadia w pokoju, ona w swoim lozeczku ja w lozku i cos tam kweka wiec wstaje zagladam do niej i potem ide do drugiego pokoju i tam spi moja mama z dzieckiem owinietym w kocyk i mowie do niej, ze lepiej tak niz jakby miala marudzic (w domysle, ze spi z nia), a ona do mnie ze tak, ze lepiej zeby Daniela nie marudzila. Ja wielkie oczy, zajarzylam ze to nie moje dziecko i nie moja mama (chociaz wygladala jak moja) i pedem do pokoju, chce zapalic swiatlo i nie dziala, pedem do lozeczka po Nadie, drzwi sie zatrzaskuja same, a Nadii w lozeczku nie ma. I potem widze tylko blysk lufy pistoletu i ktos do mnie strzela. Obudzilam sie zestrachana jak nigdy , wzielam Nadie do siebie do lozka i spalam przy zapalonym swietle, bo sie balam. Potem jak mi troche przeszlo i gasilam swiatlo to ja trzymalam za reke na wszelki wypadek.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
My dziś kończymy 4 miesiącei rok temu w Walentynki dowiedzieliśmy się (robiłam test) że będziemy mieć dzidziusia
kochany mąż

kochana Haniulka i dla męża



---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------


helloł
za 4 miesiace

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
bry bry

ja tak po ciuchutku powiem, że skok chyba się kończy Olga guga, śmiała się wczoraj na głos jak zobaczyła wieczorem tatuśka, jako tako spała



Cytat:
Napisane przez silvereczka Pokaż wiadomość
Przemyślałam to..masz rację, bo przecież jak inaczej bobas usiądzie jak nie z pozycji do raczkowania

Właśnie wyczytałam, że dziecko między 14 a 19tyg. życia zaczyna reagować na swoje imię...a ja do mojej małej zamiast po imieniu to "myszka" mówię
Ja do mojej ciagle inaczej mowie skarbie, kochanie, niusia, robaczku. Jakos Nadia mi nie pasuje, za mala jest na takie "niezdrobniale" imie
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:03   #4301
Aiszka22
Raczkowanie
 
Avatar Aiszka22
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 250
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Dzień dobry

Jak zwykle po łebkach przeczytałam..
Znowu stres od rana...Młody od 3 prawie nie spał, a potem łapaliśmy siuśki - dziewczyny czy Wasze dzieciaczki mają czasem bezbarwny mocz??? No a potem kłucie i pobieranie krwi...teraz Tymuś śpi już ponad 1,5 h i tym razem mam stresa, że coś nie halo, bo już mu się to nigdy nie zdarza Chyba to zmęczenie potęguje ten stres....


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
[/COLOR]Aż uciekłam przed Frankiem do wc, wlazłam z lapsem a chłop go usypia . Zmyśliłam,że muszę .
Niezły patent, zapamiętam.
A nefrolog po to, żeby sprawdzić nerki - powtarzające się infekcje mogą świadczyć o jakichś wadach w budowie itp.

Natka jak się Szymuś czuje???


Obudził się i zmieniłam pieluchę - cały czas przezroczyste siuśki. Boję się, że to coś z nerkami. No chyba, że przy infekcji może tak być...No i znowu mam stresa.

Edytowane przez Aiszka22
Czas edycji: 2012-02-14 o 10:04
Aiszka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 10:15   #4302
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
Małgosia, jaki dumny Stanisław w krzesełku zaczyna się wstydzić?

hihi zartowałam


Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Kurcze my tez juz powoli musimy sie rozgladac za fotelikiem bo Mikul wyglada jak zaladowana szprotka w puszce w tym nosidelku i mu tam niewygodnie .
ha ha dobre
musze sie przyjrzec swojemu czy jest taki skitrany w foteliku

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Malgosia - ale slodziak
Na co trzeba zwrocic uwage przy zakupie takiego krzeselka? Zeby mialo regulowane oparcie? pasy to wiadomo, cos jeszcze?

chyba na i czy wygodne bedzie dla naszego bejbika
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:23   #4303
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Aiszka22 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jak zwykle po łebkach przeczytałam..
Znowu stres od rana...Młody od 3 prawie nie spał, a potem łapaliśmy siuśki - dziewczyny czy Wasze dzieciaczki mają czasem bezbarwny mocz??? No a potem kłucie i pobieranie krwi...teraz Tymuś śpi już ponad 1,5 h i tym razem mam stresa, że coś nie halo, bo już mu się to nigdy nie zdarza Chyba to zmęczenie potęguje ten stres....




Niezły patent, zapamiętam.
A nefrolog po to, żeby sprawdzić nerki - powtarzające się infekcje mogą świadczyć o jakichś wadach w budowie itp.

Natka jak się Szymuś czuje???


Obudził się i zmieniłam pieluchę - cały czas przezroczyste siuśki. Boję się, że to coś z nerkami. No chyba, że przy infekcji może tak być...No i znowu mam stresa.
Pewnie odsypia nocke
Nie wiem czy to Cie pocieszy, bo nie wiem jak u dzieci, ale jak ja po porodzie mialam infekcje drog moczowych tez mialam prawie bezbarwny mocz.
Bedzie dobrze.
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:26   #4304
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Sharifa co ty za książki czytasz/filmy oglądasz ?
Brrrr.

Mój mały zrobił dzisiaj aferę roku w nocy , chyba obódził pół bloku bo mama poszła do wc się załatwić kiedy Panicz uświadomił sobie że by coś wrzucił na dziąsełko
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:36   #4305
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
dziewczyny moje dziecko mnie zadzwia że śmiga-pełza po ziemi jak mały samochodzik to okej, sie przyzwyczaiłam już, ale wczoraj patrzymy z tż a ona w pozycji jak do raczkowania nóżki ugięte, rączki proste - wytrzymała kilka sekund i pach na brzuch, myśle sobie że przez przypadek jej wyszło, a ona to drugi, trzeci, czwarty raz zrobiła myślałam że ten etap troche potrwa a ona dzisiaj w takiej pozycji i sobie przekłada- nóżka, rączka, nóżka narazie tak po dwa kroczki ale boziuś, ja myślałam że na to mamy czas jeszcze przynajmniej ze 2 miesiące, a to już


U nas na tapecie turlanie po macie i całym łóżku, próby przejścia do czworaków i podciąganie do siadania. Ostatnio zostawiłam Ignasia na kilka minut w łóżeczku bo przyszedł listonosz i ta chwila wystarczyła, że jakoś dziwnie"wspiął się " używając szczebelków, złapał za wysoko wiszącą karuzelę i złamał ten wystający pionowo plastikowy pałąk. Dobrze, że odprysk nigdzie się mu nie wbił

Cytat:
Napisane przez Ellabailasola Pokaż wiadomość
Fajnie, ze nic powaznego!
Majka ma lekkie AZS. Mam smarowac mascia neuroderm 2 x dziennie. Cale szczescie bez sterydow.Powinno do wieku przedszkolnego minac... No super normalnie....
A dużo macie zmian na ciele?

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
My dziś kończymy 4 miesiącei rok temu w Walentynki dowiedzieliśmy się (robiłam test) że będziemy mieć dzidziusia
kochany mąż


W zeszłym roku 14 lutego byliśmy w USC wybierać datę ślubu

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Kurcze my tez juz powoli musimy sie rozgladac za fotelikiem bo Mikul wyglada jak zaladowana szprotka w puszce w tym nosidelku i mu tam niewygodnie
.
Ignaś wystaje już z fotelika górą i dołem. Tylko czekać jak na boki się zacznei wylewać


Cytat:
Napisane przez silvereczka Pokaż wiadomość
Przemyślałam to..masz rację, bo przecież jak inaczej bobas usiądzie jak nie z pozycji do raczkowania

Właśnie wyczytałam, że dziecko między 14 a 19tyg. życia zaczyna reagować na swoje imię...a ja do mojej małej zamiast po imieniu to "myszka" mówię
Ciekawe na co mój będzie reagował skoro tworzę dla niego tyle zdrobnień, że sama się w tym gubię
__________________
Maluszek
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:37   #4306
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
My dziś kończymy 4 miesiącei rok temu w Walentynki dowiedzieliśmy się (robiłam test) że będziemy mieć dzidziusia
kochany mąż
wielkie buziaki dla Was w ten szczególny dzień

edit- a zapomniałam- a my w Walentynki bylismy na wizycie u gina potwierdzić ciąże i zobaczyłam te bijące serduszko

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość

ja tak po ciuchutku powiem, że skok chyba się kończy Olga guga, śmiała się wczoraj na głos jak zobaczyła wieczorem tatuśka, jako tako spała
Kolejne niegrzreczne dziecko

Serio- oni się serio na jakimś na bobowizażu zgadują- albo wszystkie śpią albo wszystkie awantury nam urządzają
Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
w
Archi czemu humoru brak, przecież walentynki mamy
No chyba dlatego
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A gdzie się podział odkurzacz?
Mąż twierdzi,że dał do znajomego do naprawy
Ogólnie to w chacie nie mamy już żadnych dywanów, wiec nie jest to jakas mega potrzebna rzecz, no ale jakbym kupiła ten odciągacz do glutów podłączany do odkurzacza to bym sie zdziwiła jakbym odkurzacza nie znalazła A jakby tzreba było specjalnie kupić bo z tamtego nic by nie było to chyba byłby najdroższy katar!
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Postanowione i kupione - nosidło 0-13 kg, wg wymiarów 10cm dłuższe niż nasze obecne i 5 cm szersze więc powinno być narazie ok
To na które się zdecydowałaś?
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Nadrabia zepsutą rocznicę ślubu chyba
Lepiej późno niż wcale

Edytowane przez archinta
Czas edycji: 2012-02-14 o 10:39
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:40   #4307
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
OOOO to nie są tanie rzeczy!!

A no nie

Ja nie znam się na tym, powtarzam tylko czyjeś opinie, logiczne jak dla mnie.
bardzo logiczne, babka w sklepie tez tak mówiła

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Natka - brawo za samodzielne spanie

Nie dziękuję i proszę o kciuki żeby tak zostało


dla malza i zazdraszczam moj to anty-romantyk

Mój ogólnie też ale ma przebłyski


Ale mialam dzisiaj noc, Nadia od 24 do 3 budzila sie co chwile i stekala, gubila smoka i znowu, a ja w tym czasie przysypialam na chwile i przysnil mi sie koszmar a la paranormal activity. Snilo mi sie, ze spie z Nadia w pokoju, ona w swoim lozeczku ja w lozku i cos tam kweka wiec wstaje zagladam do niej i potem ide do drugiego pokoju i tam spi moja mama z dzieckiem owinietym w kocyk i mowie do niej, ze lepiej tak niz jakby miala marudzic (w domysle, ze spi z nia), a ona do mnie ze tak, ze lepiej zeby Daniela nie marudzila. Ja wielkie oczy, zajarzylam ze to nie moje dziecko i nie moja mama (chociaz wygladala jak moja) i pedem do pokoju, chce zapalic swiatlo i nie dziala, pedem do lozeczka po Nadie, drzwi sie zatrzaskuja same, a Nadii w lozeczku nie ma. I potem widze tylko blysk lufy pistoletu i ktos do mnie strzela. Obudzilam sie zestrachana jak nigdy , wzielam Nadie do siebie do lozka i spalam przy zapalonym swietle, bo sie balam. Potem jak mi troche przeszlo i gasilam swiatlo to ja trzymalam za reke na wszelki wypadek.
Niezły sen

Cytat:
Napisane przez Aiszka22 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jak zwykle po łebkach przeczytałam..
Znowu stres od rana...Młody od 3 prawie nie spał, a potem łapaliśmy siuśki - dziewczyny czy Wasze dzieciaczki mają czasem bezbarwny mocz??? No a potem kłucie i pobieranie krwi...teraz Tymuś śpi już ponad 1,5 h i tym razem mam stresa, że coś nie halo, bo już mu się to nigdy nie zdarza Chyba to zmęczenie potęguje ten stres....

Chyba się zdarzyło Może teraz więcej siusia i się rozrzedził mocz?


Natka jak się Szymuś czuje???
Z dnia na dzień lepiej, chrypka coraz mniejsza
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:48   #4308
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Sharifa co ty za książki czytasz/filmy oglądasz ?
Brrrr.

Ostatnio zadne

Mój mały zrobił dzisiaj aferę roku w nocy , chyba obódził pół bloku bo mama poszła do wc się załatwić kiedy Panicz uświadomił sobie że by coś wrzucił na dziąsełko
No prosze jaki niecierpliwy

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość


U nas na tapecie turlanie po macie i całym łóżku, próby przejścia do czworaków i podciąganie do siadania. Ostatnio zostawiłam Ignasia na kilka minut w łóżeczku bo przyszedł listonosz i ta chwila wystarczyła, że jakoś dziwnie"wspiął się " używając szczebelków, złapał za wysoko wiszącą karuzelę i złamał ten wystający pionowo plastikowy pałąk. Dobrze, że odprysk nigdzie się mu nie wbił
Kolejny akrobata
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:56   #4309
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
To na które się zdecydowałaś?

Lepiej późno niż wcale

na TAKIE

Hehe no tak
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 11:06   #4310
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
koszmar a la paranormal activity.
Ja do mojej ciagle inaczej mowie skarbie, kochanie, niusia, robaczku. Jakos Nadia mi nie pasuje, za mala jest na takie "niezdrobniale" imie
koszmar straszny.... współczuje

a my tez mamy milion ksywek na Gunie, ostatnio koliberek jest na topie bo tak macha łapkami, ze się wydaje, ze zaraz odleci a tak to oluś, oli, niunia, robal, łobuz, gadzina, paskuda, pyza

Cytat:
Napisane przez Aiszka22 Pokaż wiadomość
Znowu stres od rana...Młody od 3 prawie nie spał, a potem łapaliśmy siuśki - dziewczyny czy Wasze dzieciaczki mają czasem bezbarwny mocz??? No a potem kłucie i pobieranie krwi...teraz Tymuś śpi już ponad 1,5 h i tym razem mam stresa, że coś nie halo, bo już mu się to nigdy nie zdarza Chyba to zmęczenie potęguje ten stres....
kochana na pewno Tymek odsypia - to tez dla niego stres przecież a co do siusków to nie wiem, ale mam nadzieje ze to normalne


Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość

Mój mały zrobił dzisiaj aferę roku w nocy , chyba obódził pół bloku bo mama poszła do wc się załatwić kiedy Panicz uświadomił sobie że by coś wrzucił na dziąsełko
haha niecierpliwiec jeden


Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
:
U nas na tapecie turlanie po macie i całym łóżku, próby przejścia do czworaków i podciąganie do siadania. Ostatnio zostawiłam Ignasia na kilka minut w łóżeczku bo przyszedł listonosz i ta chwila wystarczyła, że jakoś dziwnie"wspiął się " używając szczebelków, złapał za wysoko wiszącą karuzelę i złamał ten wystający pionowo plastikowy pałąk. Dobrze, że odprysk nigdzie się mu nie wbił
o matko, faktyczni dobrze ze nic sie nie stało...teraz to juz oczy dookoła głowy trzeba mieć


Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Serio- oni się serio na jakimś na bobowizażu zgadują- albo wszystkie śpią albo wszystkie awantury nam urządzają

chyba tak


Mąż twierdzi,że dał do znajomego do naprawy
Ogólnie to w chacie nie mamy już żadnych dywanów, wiec nie jest to jakas mega potrzebna rzecz, no ale jakbym kupiła ten odciągacz do glutów podłączany do odkurzacza to bym sie zdziwiła jakbym odkurzacza nie znalazła A jakby tzreba było specjalnie kupić bo z tamtego nic by nie było to chyba byłby najdroższy katar!
my tez nie mamy dywanów, ale mamy kominek który troche syfi i odkurzacz jest w częstym użyciu ale tego katarka chyba bym sie nie odważyła...chociaż fridą faktycznie cieżako się ciągnie
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:27   #4311
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011


Czy ten dzień może być jeszcze gorszy?
Właśnie dowiedziałam się, że nie przepiszą mi ocen z ang i tym samym mój plan ukończenia szybciej studiów legł w gruzach .

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Anciu na pewno się rozkładają w 5 pozycji niektóre Be Safe, MC Tobi, Roemer King Plus i jeszcze kilka widziałam. Ale to wszystko 800 zł i lepiej

Ale faktycznie pewnie Franek zaraz usiadzie.

my bez wahania kupimy 9-18 bo Olga 18 kilo to pewnie bedzie ważyć jak do szkoły pójdzie w tym tępie ja tez taki chudziel byłam wiec ma potencjał na długą jazdę w tym foteliku. W naszym MC jeszcze ma daleko do wystawania czegolowiek
Danika najpierw cichutkie dla Olgi .
A co do fotelików - liczę się z takim kosztem, trudno, sprzedam stary fotelik i trochę dołożę. W końcu ten powinien na nieco dłużej wystarczyć. Myślałam o fotelikach chicco key 1 coś tam, bo sa wysoko w tych testach ADAC - miał 2 miejsce. Ale patrzę na te, co Ty podajesz i w sumie mają tyle samo gwiazdek, więc dzięki za podpowiedź. Chcemy kupić z tym systemem isofix.
W tych MC są jakies fatalne materiały, może to kwestia koloru? Jakoś tak marszczą się - wasz też?
Czyli jednym słowem mam patrzeć na to, by fotelik miał 5 pozycji, by Franek mógł jeździć tak na półleżąco?

Jak go posadzę, to głowa wystaje, ale potem on się tak zsuwa i wtedy nie wystaje, tylko nogi, to chyba dobrze?

Jak podliczę wydatki, że trzeba kupić fotelik, krzesełko do karmienia i chciałabym lekką spacerówkę, to nie wiem, gdzie uciekać.Ile to trzeba zarabiać, by wszystko ogarnąć. Na szczęście jakieś tam oszczędności mamy, no ale mimo wszystko .
Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Kurcze zobacz, a ja podaje 2-3 razy, ostatnia kaszka na noc i to smykowi pomalu zastepuje 2 dawki mleka, tyle ze mamy kaszke bezmleczna i robie ja na mleku a to pepti dla mnie smierdzi i tak mysle czy mozna by ja zrobic na wodzie.
2-3 razy podajesz kleik czy kaszkę? A jaka ta kaszka bezmleczna?
Na wodzie to się nie znam. U nas kaszka zastępuje 1 karmienie.
Cytat:
Napisane przez Aiszka22 Pokaż wiadomość
Niezły patent, zapamiętam.
A nefrolog po to, żeby sprawdzić nerki - powtarzające się infekcje mogą świadczyć o jakichś wadach w budowie itp.
A przed wizytą macie usg?
My nefrologa mamy - uwaga - w lipcu!
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Mąż twierdzi,że dał do znajomego do naprawy
Ogólnie to w chacie nie mamy już żadnych dywanów, wiec nie jest to jakas mega potrzebna rzecz, no ale jakbym kupiła ten odciągacz do glutów podłączany do odkurzacza to bym sie zdziwiła jakbym odkurzacza nie znalazła A jakby tzreba było specjalnie kupić bo z tamtego nic by nie było to chyba byłby najdroższy katar!
My też nie mamy żadnych dywanów, ale odkurzacz w użyciu czasem 2 x dziennie. Jest tyle sierści, że masakra. Karmel jest na specjalistycznej karmie dla alergików, daję mu co jakiś czas gammolen lub omegan, a mimo to ta sierść leci i jest jej pełno. Agrafka miała ładną, ale teraz zamówiłam karmę RC jakby na sierść i skórę, to może się poprawi. Może tej sierści byłoby mniej, ale one tak ganiają się po chałupie, kocica atakuje psa, ze tylko tumany kurzu latają. A ja jak kretynka latam z tym odkurzaczem. Do tego chłop jak wróci ze spaceru to nie wyciera psu łap i piachu jest tyle, co w piaskownicy.
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
bardzo logiczne, babka w sklepie tez tak mówiła
W sumie tak. Jaki fotelik wybrałas?

Ale się narozpisywałam, ale przynajmniej emocje rozładowuję jakoś. Ja nie wiem, co mnie jeszcze w tym tygodniu złego spotka.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

I jeszcze kurier przywiózł mi nie to, co zamawiałam
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:49   #4312
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
zaraz mojego bąbla wstawię w niu foteliku do jedzenia
Fiu fiu nic tylko całować, ściskać i tulić takiego przystojniaczka

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dziewczyny mam pytanko
Kupiłam kaszkę mleczno-ryzowa z bobovity na mleku modyfikowanym. Czy mogę ją podać zamiast mleka na noc??
I czym się różni kleik od kaszki i kiedy to podajecie??
U nas kaszka zastępuje jedno karmienie. Włąsnie zamiast mleka na noc.
Ja kleikiem zagęszczam delikatnie mleko i stefko pije z butli. Kaszkę robię zazwyczaj na gęsto i podaję łyżeczką.
Gdzieś czytałam, że tak naprawde różnią się stopniem "rozdrobnienia" skrobii i obecności resztek ziarna m.in. blonnika.
Nie zagłębiam się: kaszkę robię na wodzie, kleik dodaje do mleka

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
My dziś kończymy 4 miesiącei rok temu w Walentynki dowiedzieliśmy się (robiłam test) że będziemy mieć dzidziusia
kochany mąż
;party: No to teraz do sklepu i wymiatasz z pólek wszystko po 4mcu


Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
bry bry
a ten 30 kilowy Franek na rękach u Anci i bujana 18 letnia Hania- obrazek bezcenny
To ja po cichu uściskam Was za dotrwanie do końca skoku


Cytat:
Napisane przez silvereczka Pokaż wiadomość
Właśnie wyczytałam, że dziecko między 14 a 19tyg. życia zaczyna reagować na swoje imię...a ja do mojej małej zamiast po imieniu to "myszka" mówię


Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Ale mialam dzisiaj noc, Nadia od 24 do 3 budzila sie co chwile i stekala, gubila smoka i znowu, a ja w tym czasie przysypialam na chwile i przysnil mi sie koszmar a la paranormal activity. [COLOR=White]Snilo mi sie, ze spie z Nadia w pokoju, ona w swoim lozeczku ja w lozku i cos tam kweka wiec wstaje zagladam do niej i potem ide do drugiego pokoju i tam spi moja mama z dzieckiem owinietym w kocyk i mowie do niej, ze lepiej tak niz jakby miala marudzic (w domysle, ze spi z nia), a ona do mnie ze tak, ze lepiej zeby Daniela nie marudzila. Ja wielkie oczy, zajarzylam ze to nie moje dziecko i nie moja mama (chociaz wygladala jak moja) i pedem do pokoju, chce zapalic swiatlo i nie dziala, pedem do lozeczka po Nadie, drzwi sie zatrzaskuja same, a Nadii w lozeczku nie ma. I potem widze tylko blysk lufy pistoletu i ktos do mnie strzela. Obudzilam sie zestrachana jak nigdy , wzielam Nadie do siebie do lozka i spalam przy zapalonym swietle, bo sie balam. Potem jak mi troche przeszlo i gasilam swiatlo to ja trzymalam za reke na wszelki wypadek. [/

Aż mi ciarki przeszły..

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
na TAKIE

Hehe no tak
Fajny

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość

Czy ten dzień może być jeszcze gorszy?
Właśnie dowiedziałam się, że nie przepiszą mi ocen z ang i tym samym mój plan ukończenia szybciej studiów legł w gruzach .Ale się narozpisywałam, ale przynajmniej emocje rozładowuję jakoś. Ja nie wiem, co mnie jeszcze w tym tygodniu złego spotka.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

I jeszcze kurier przywiózł mi nie to, co zamawiałam
A czemu nie chca przepisać Ci tych ocen? UZasadnili to jakoś?


A propos mojego ulubionego tematu...teściowa odwiedziła Stefanka - dosłownie bo nawet nie zapytała co u nas...Podobno jak Tż był u nich w domu to go "przez zęby" przeprosiła za swoje zachowanie. Ja tam różnicy nie widziałam. I uwaga - jedziemy do niej na obiad w niedzielę...

Acelinko nagrasz naszą silną i zdolną Talusie?
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:56   #4313
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Ancia a co ciekawego CI przywiózł
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:10   #4314
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez silvereczka Pokaż wiadomość
Przemyślałam to..masz rację, bo przecież jak inaczej bobas usiądzie jak nie z pozycji do raczkowania

Właśnie wyczytałam, że dziecko między 14 a 19tyg. życia zaczyna reagować na swoje imię...a ja do mojej małej zamiast po imieniu to "myszka" mówię
i ja też,później jak ktoś ją zapyta jak ma na imię, to powie, że myszka
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:11   #4315
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

własnie kumpela do mnie z pracy dzwoniła, ze nie wejdzie do mojego kompa bo juz sie chyba z 8 haseł zmieniło odkąd mnie nie ma a informatycy nie chcą jej podać.... no i musiałam sama dzwonić za nimi a i tak im nie pasowało, ze nie ma mnie w pracy to po co mi hasło
a nasz dyro znowu przewraca do góry nogami stare tematy.... boże jak ja nie chce tam wracać

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość

Czy ten dzień może być jeszcze gorszy?
Właśnie dowiedziałam się, że nie przepiszą mi ocen z ang i tym samym mój plan ukończenia szybciej studiów legł w gruzach .

ojoj przytulam a nie mogłabyś zdać jakiegos egzaminu typu FCE-CAE\ zeby ci uznali? u nas uznawali FCE chyba było za 4, wyższe za 5


Danika najpierw cichutkie dla Olgi .
A co do fotelików - liczę się z takim kosztem, trudno, sprzedam stary fotelik i trochę dołożę. W końcu ten powinien na nieco dłużej wystarczyć. Myślałam o fotelikach chicco key 1 coś tam, bo sa wysoko w tych testach ADAC - miał 2 miejsce. Ale patrzę na te, co Ty podajesz i w sumie mają tyle samo gwiazdek, więc dzięki za podpowiedź. Chcemy kupić z tym systemem isofix.
W tych MC są jakies fatalne materiały, może to kwestia koloru? Jakoś tak marszczą się - wasz też?
Czyli jednym słowem mam patrzeć na to, by fotelik miał 5 pozycji, by Franek mógł jeździć tak na półleżąco?
u nas sie nic nie dzieje z materiałem mamy total black, jest fajny, lekko śliski, nawet od tetrówek sie nie obiera

no my taki 5 pozycji chcemy kupic bo planujemy wypad do Cro, to juz nuśka pewnie we wrześniu pojedzie w dużym foteliku

my tez chyba z iso kupimy, ale ten Roemer ma takie fajne montowanie na pas, ze tez nas kusi


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Jak go posadzę, to głowa wystaje, ale potem on się tak zsuwa i wtedy nie wystaje, tylko nogi, to chyba dobrze?

Jak podliczę wydatki, że trzeba kupić fotelik, krzesełko do karmienia i chciałabym lekką spacerówkę, to nie wiem, gdzie uciekać.Ile to trzeba zarabiać, by wszystko ogarnąć. Na szczęście jakieś tam oszczędności mamy, no ale mimo wszystko .
a weź...my w sumie nie zarabiamy źle a i tak nas koszty życia zżerają. A jakbym tak nie wróciła do pracy to już wogóle...


Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
U nas kaszka zastępuje jedno karmienie. Włąsnie zamiast mleka na noc.
Ja kleikiem zagęszczam delikatnie mleko i stefko pije z butli. Kaszkę robię zazwyczaj na gęsto i podaję łyżeczką.
Gdzieś czytałam, że tak naprawde różnią się stopniem "rozdrobnienia" skrobii i obecności resztek ziarna m.in. blonnika.
Nie zagłębiam się: kaszkę robię na wodzie, kleik dodaje do mleka
kusi mnie kaszka
a mądrego to i przyjemnie posłuchać jak to Pawlak gadał w samych swoich



A propos mojego ulubionego tematu...teściowa odwiedziła Stefanka - dosłownie bo nawet nie zapytała co u nas...Podobno jak Tż był u nich w domu to go "przez zęby" przeprosiła za swoje zachowanie. Ja tam różnicy nie widziałam. I uwaga - jedziemy do niej na obiad w niedzielę...
haha będzie FUN


Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ancia a co ciekawego CI przywiózł
no własnie
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:18   #4316
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011



Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
D

Herbatkę mam bobovita jablko i melisa ( z cukrem ), a soczki Hippa, jedyne jakie znalazłam bez cukru i 100% owoców bez wody. Ale soczków nie lubimy już .
Nie lubimy już soczków? Uuuu a co się stało? Czyli teraz tylko pijemy herbatkę?
Czytałam, że dzisiejszy dzień pechowy - zatem

acelinka mam nadzieję, że nie poszalałaś tym razem tak jak ostatnio

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
a jak miło mieć za co pochwalić własne dziecko oby oby
no - kiedyś musiał nadejść ten magiczny dzień
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:38   #4317
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

dzień dobry

Małgoś Stas superowo wyglada w tym krzesełku-jak król


udanych walentynek i super sliniących buziaków od tych naszych najmniejszych a zarazem nawiększych serduszek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 11200000.gif (110,2 KB, 3 załadowań)
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:46   #4318
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

my juz po krótkim spacerku, niby ciepełko ale wieje strasznie

Gerda uwaga na kontakty Kai z dziećmi szkolno/przedszkolnymi bo szaleje w tarnowie masakryczna trzydniówka z gorączką po 41 C . Własnie kumpela jest z synkiem w szpitalu i mówi, ze po 4 dzieci na salach dwuosobowych. Ale jutro juz wychodzą

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
dzień dobry

Małgoś Stas superowo wyglada w tym krzesełku-jak król


udanych walentynek i super sliniących buziaków od tych naszych najmniejszych a zarazem nawiększych serduszek
dziekujemy i na wzajem
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:49   #4319
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość

Czy ten dzień może być jeszcze gorszy?
Właśnie dowiedziałam się, że nie przepiszą mi ocen z ang i tym samym mój plan ukończenia szybciej studiów legł w gruzach .

Cudowne szkoły

W sumie tak. Jaki fotelik wybrałas?'

Na razie TAKI, nad siedzącym będziemy kombinować za jakieś 3 kg

Ale się narozpisywałam, ale przynajmniej emocje rozładowuję jakoś. Ja nie wiem, co mnie jeszcze w tym tygodniu złego spotka.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

I jeszcze kurier przywiózł mi nie to, co zamawiałam
rozładowuj się ile trzeba

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Fajny

Dzięki

A propos mojego ulubionego tematu...teściowa odwiedziła Stefanka - dosłownie bo nawet nie zapytała co u nas...Podobno jak Tż był u nich w domu to go "przez zęby" przeprosiła za swoje zachowanie. Ja tam różnicy nie widziałam. I uwaga - jedziemy do niej na obiad w niedzielę...
Wow Dużo cierpliwości życzę
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:01   #4320
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Bry szybko odpisuję bo mała śpi już godzinę co znaczy że czas wolny się kończy

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
a to w takim razie niech małż kupuje i nie dyskutuje
A tak na serio za to karmienie i odciąganie to nie jedna skrzynka, a cała ciężarówka skrzynek z karmi Ci się należy

Dziękuję, coraz częściej mam ochote to w cholere rzucić, wtedy takie docenienie się bardzo przydaje

jestem, ale choć mam tego świadomość Tzn. Gdyby nie rozstępy to nie byłoby problemu, tylko teraz muszę jakoś kombinować

A jak Gunia i jej skok?



Jak się nie ma co się lubi (czyt. martini ze spritem lub jakiegoś dobrego wytrawnego winka) to się lubi co się ma i może

Tak - trzeba wiedzieć wszystko, co gdzie, kiedy, po co .... Wrrr!
Znam to niestety z autopsji.
Dobrze, że te kropeczki to nic poważnego A Filip już zdrowiutki?
A ja wolę Malibu

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość

wybaczamy
trzymam kciuki za wizyte, oby sie okazało że to nic strasznego

dobrze powiedziane
na mnie czeka buteleczka Karmi w kuchni, się wessę wieczorem

dziewczyny moje dziecko mnie zadzwia że śmiga-pełza po ziemi jak mały samochodzik to okej, sie przyzwyczaiłam już, ale wczoraj patrzymy z tż a ona w pozycji jak do raczkowania nóżki ugięte, rączki proste - wytrzymała kilka sekund i pach na brzuch, myśle sobie że przez przypadek jej wyszło, a ona to drugi, trzeci, czwarty raz zrobiła myślałam że ten etap troche potrwa a ona dzisiaj w takiej pozycji i sobie przekłada- nóżka, rączka, nóżka narazie tak po dwa kroczki ale boziuś, ja myślałam że na to mamy czas jeszcze przynajmniej ze 2 miesiące, a to już
Woow to już?? Moja się jeszcze nie turla z brzucha na plecy ani odwrotnie więc zazdraszczam widoków

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
moja to ma dalej etap "matka zapomnij,że ci się bedę turlać i obracać ale za to do siadania jestem pierwsza"
O to to mam to w domu zmowa jakaś

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Heloł.



No ja w sumie czysciłam bo widzialam jakiegos gluta codziennie i rzeczywiscie spory wychodzil.
A teraz z ta frida to 2 światy- mi juz tchu brak do zasysania. a odkurzacza nie mamy wiec "katarka" nie kupie

A co to taki małż niedobry??

i wzajemnie


Oj niedobra Haniutka i niedobry mąż


---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------


no padłam
A myślałam że tylko ja nie daję rady ciągnąć jakoś tak mało miejsca w płuckach :/

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
My dziś kończymy 4 miesiącei rok temu w Walentynki dowiedzieliśmy się (robiłam test) że będziemy mieć dzidziusia
kochany mąż

kochana Haniulka i dla męża



---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------


helloł
Heh miłe wspomnienia, ja robiłam test 8 lutego. W tym roku nie robimy sobie prezentów na "walę tynki" bo i tak żadne nie przebiją tego zeszłorocznego co dziś na ponad 4 miesiące

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
i ja też,później jak ktoś ją zapyta jak ma na imię, to powie, że myszka
my z mężem ustalaliśmy jak mówimy do małej żeby reagowała należycie miało być poprostu Martusia a ja i tak ciągle mówię jak do brzuszka - dziubdziuś

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
dzień dobry

Małgoś Stas superowo wyglada w tym krzesełku-jak król


udanych walentynek i super sliniących buziaków od tych naszych najmniejszych a zarazem nawiększych serduszek
i wzajemnie
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.