Mamusie Listopadowe 2015 część II! - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-17, 14:31   #4291
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

cynamon, jaki śliczny brzuszek No i figura super!

Iclosemyeyes, super, że z malutką wszystko ok i że tak ładnie przybiera

conflower_girl, moim zdaniem te pampersy się opłaca Gdyby nie to, że już mam większą paczkę takich pampersów, to bym pewnie kupiła. Ale nie chcę robić zapasów, bo nie wiadomo czy nie uczulą małej...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 14:45   #4292
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Aż brak mi słów na tę moją lekarkę ogółem to ja się czuję dobrze, mimo infekcji, miałam ten zaróżowiony śluz ale tylko po naprawdę dużym wysiłku, zmęczeniu, czułam wtedy ból w okolicy brzucha, bioder no i kręgosłup strasznie rwał na dole. A tak codziennie siedząc/ leżąc w domu, czuję się normalnie, nawet bym powiedziała że bardzo dobrze. Nic mi nie dolega. No ale niesmak po wizycie został niestety Oby szybko infekcja znikła. A w razie czego, gdyby coś było nie tak tfu tfu, to mam 3 minuty drogi autem do szpitala Tak że narazie wszystko pod kontrolą. A z tego jej zachowania wynika, że ona nie bada szyjki u żadnej, przykre, a niby bardzo dobra lekarka, w moim mieście ma bardzo dobrą opinię
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 14:46   #4293
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Widze, ze oblawiacie się dzisiaj w lidlach u nas będą te rzeczy w czwartek, będę polowac na te leginsy z serduszkami i na bodziaki większe, co by byly na później jutro mam wizytę i usg, takze liczymy na kciuki
Poznanianka, dziekuje
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 14:56   #4294
dzikasliwka
Rozeznanie
 
Avatar dzikasliwka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 569
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

Ostatnio czytam sporo o rodzicielstwie bliskości i o neurobiologicznych uzasadnieniach więzi rodzicielskiej i tam kontakt z dzieckiem (noszenie, skóra do skóry) jest przedstawiony jako coś dobrego, czego dziecko potrzebuje najbardziej.
Wiadomo, ciężko ogarnąć dom, jak dziecko domaga się uwagi, a mamy tylko dwie ręce.
I bądź tu człowieku mądry
Nam to samo opowiadały dziewczyny na warsztatach z chustowania. Mówiły, że chustowanie stwarza taką więź z rodzicami, że jak dzieciak już jest starszy i na przykład sam się bawi, to wystarczy mu, że rodzic tylko jest w pobliżu, dziecko nie "wisi" mu u nogi, bo wie, że rodzic "jest". Noo, jakoś tak






Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Dzisiaj zaczynam 29 tydzień
Poodobno w tym okresie dziecko najwiecej spi, dobrze wiedzieć, bo ostatnio mało daje znać o sobie. Ruchy są bardziej delikatne, dziś rano dopiero puściłam muzykę do brzucha i i zaczęły się harce
Powiem Wam, że humor mi coś nie dopisuje, jakaś taka podłamana jestem....do tego niespokojne noce, bo latanie do lazienki, budzenie sie co chwilę. Ciężko mi się wstaje po dłuższym leżeniu a przekręcenie się na drugi bok to już wyczyn.
Do tego jeszcze czuję od czasu do czasu nieprzyjemnie kłucie w pochwie. Z szyjką ok, tydzień temu miałam badaną. Może to rozciąganie macicy. Macie tak? /
Ja miałam kłucie przy infekcji pęcherza.

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość

Ogólnie to humor mi jakoś nie dopisuje.
Cukry mi szaleją, wystarczyło żeby zabrakło mi chleba, który jem na co dzień i już po takim z lidla niby też żytni itd. a cukier poszybował w górę. Nie wiem jak ja przetrwam jeszcze te 2,5 miesiąca..

Mnie wczoraj zaczął się 30 tydzień ciąży. Szok, teraz już czuję, że muszę pospieszyć się z wyprawką.
Następnym razem kup więcej i zamroź. Nie kupuj pieczywa w supermarketach, bo tam to już sam Bóg wie co jest , do tego mrożone, potem pieczone... Jak następnym razem będziesz miała taką sytuację, to po śniadaniu jak najwięcej się ruszaj, idź na spacer na przykład.

Ja dziś zaczęłam 30 tydzień, także idziemy razem!

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
dziewczyny UWAGA !

naszemu Tomkowi odpadł siusiak

ale szok! Od 13 tc było mówione że syn, Tż się cieszył jak głupek, a tu dzisiaj na usg 3D inna pani nam mówi że córa pokazywała nawet jajniki. Tż w szoku,już miał wędkę kupować dla syna a tu prosze tylko trochę go chyba opieprze, niech się cieszy że córa zdrowa a nie !
Ale numer!

Jak tam cukry?

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
My długo nie widzieliśmy, co młody ma między nogami. Na 1 prenatalnym gin powiedział, że chłopca widać wcześniej. U naszego nic nie było widać, więc kierowana przeczuciem i tym, że nie widać siusiaka, nastawiłam się na dziewczynkę. Na kolejnych kontrolnych usg to samo. Na 2 prenatalnym młody na sekundę się odsłonił i lekarz stwierdził, że chyba chłopak. Z tym, że ja już w 16 tygodniu byłam po amniopunkcji i znałam płeć właśnie z wyników. A tak ewidentnie widać było na usg, jakiej płci jest mój pasażer dopiero na tym usg na wakacjach, gdy zgłosiłam się zaniepokojona wydzieliną. Babkę powitał peniskiem. To było tydzień temu. Gdyby nie amnio, dopiero teraz poznałabym płeć, i to nie na 100 %, bo tylko raz byłoby widać. Ale ja i tak nie nastawiłam się na ciuszki tylko dla chłopca, tylko takie uniwersalne, bo w niedługim czasie chcemy starać się o 2 maluszka. Właśnie! Powiedzcie mi, czy taki wózek pasuje dla chłopca? Tzn. kolor. Bo ja do końca nie jestem przekonana, a mąż zakochał się w tych barwach. Koleżanki twierdzą, że jest ok, tylko 1 stwierdziła, że trochę gender. Od razu mówię, że to jest czerwony z siwym, bo podobno na fotce widać brzoskwiniowy.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Ja też wybrałam szary. Na razie kolor Bo modelu nadal nie

Edytowane przez dzikasliwka
Czas edycji: 2015-08-17 o 14:57
dzikasliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 14:56   #4295
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cynamon ale masz brzuszek sterczący super wyglądasz

Agusiek, a nie chcesz iść jeszcze do innego lekarza się skonsultować? Jakby to Cię miało uspokoić to warto! Ja też miałam zastrzeżenia do podejścia mojej lekarki (szyjkę mi bada ale tylko ręcznie, nigdy nie mierzy na USG, poza tym USG mam tylko "przelotne" polegające na sprawdzeniu czy jest serduszko, ale bez mierzenia dziecka itp) i zapisałam się dodatkowo do innego lekarza, żeby mieć spokój. A moja lekarka też ma opinię doświadczonej specjalistki (tak się dzisiaj dowiedziałam od lekarza robiącego USG).

Cornflower_girl
, kupiłaś coś w Lidlu? żaluję, że nie mam nigdzie po drodze tego sklepu
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 15:04   #4296
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Czekolada ale czaaaaad najważniejsze, że zdrowe

Limonka Śliczny ten wózek szaro-czerwony-moje kolory Bardzo mi się podoba

Cynamon Brzuszek świetny a figura do tego rewelka!!

A dziś ten dzidziulek co to się urodził w 7 miesiącu, co Wam pisałam wczoraj, niestety nie przeżył. Ale znajomi mówli, że kobitka miała leżeć a ona wszędzie jeździła i bywała bo się dobrze czuła. Co jak co ale współczuję jej bardzo.

A ja mam taką ochotę na słodkie coś a nie mogę... i cały dzień się męczę z zachcianką. No cóż....
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 15:17   #4297
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Mam, lekarka zaleciła maksymalną dawkę magnezu.


Kilka moich koleżanek tak robi - dzieciaki są otwarte, bystre i ciekawskie. Choć mam też takie, które nie są w stanie zostawić malca samego, by pójść do łazienki, a zostawienie dziecka z ojcem oznacza ryk nie do zniesienia


Ja jestem ciekawa, czy ono może funkcjonować tylko z trzema ścianami, jako dostawka.

iclosemyeyes Ładnie przybiera na wadze
Różnica z wagą a OM jest minimalna, nie ma powodów do zmartwień.


Mega szok
To już na bank?


U mnie na monitorze to bardzo intensywny koralowy odcień, wg mnie świetne połączenie kolorystyczne - odpowiednie dla chłopca.

monik Duża dziewczynka

cynamon Brzuszek jak marzenie


Ja się nie dziwię, małe zainteresowanie pacjentem

Byłam w Lidlu - bodziaki z ładnej bawełny, przyjemnej w dotyku. Oczywiście największą popularnościa cieszyły się bluzy-misie dla chłopców. Dopiero teraz zauważyłam, że pampersy są na promocji, muszę porównać ceny, czy to się opłaca.
nie wiem czy na bank, babka niby mowila to pewnie.. no i sam fakt ze to usg 3D, wiec chyba dokladniejsze.. mysle ze raczej sie nie pomylila w tym tyg. no ale poczekam do wizyty u mojej gin i ciekawe co ona powie

Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość
Nam to samo opowiadały dziewczyny na warsztatach z chustowania. Mówiły, że chustowanie stwarza taką więź z rodzicami, że jak dzieciak już jest starszy i na przykład sam się bawi, to wystarczy mu, że rodzic tylko jest w pobliżu, dziecko nie "wisi" mu u nogi, bo wie, że rodzic "jest". Noo, jakoś tak








Ja miałam kłucie przy infekcji pęcherza.



Następnym razem kup więcej i zamroź. Nie kupuj pieczywa w supermarketach, bo tam to już sam Bóg wie co jest , do tego mrożone, potem pieczone... Jak następnym razem będziesz miała taką sytuację, to po śniadaniu jak najwięcej się ruszaj, idź na spacer na przykład.

Ja dziś zaczęłam 30 tydzień, także idziemy razem!



Ale numer!

Jak tam cukry?



Ja też wybrałam szary. Na razie kolor Bo modelu nadal nie
cukry roznie, chyba po chlebie mi skaczą w góre. co moge zamienic za chleb ? kupilam niby wafle ryzowe pelnoziarniste.. po obiedzie mi tylko raz przekroczylo, w 1 dniu, a tak to nie. wlasnie teraz np po obiedzie ( i spacerze) 95 . a poszalalam z obiadem troche bo zjadlam rosol z makaronem (nieduzo) i ryz + mięso w sosie ale sosu staralam sie nie nabrać + ogórek kiszony.


ja mialam dzis brac rano w lidlu te bodziaki w autka, dobrze ze sie wstrzymalam
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________

Edytowane przez czekooczekolada
Czas edycji: 2015-08-17 o 15:21
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-17, 15:24   #4298
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

cynamon piękny brzuszek, bardzo zgrabnie wyglądasz chyba nic nie przytyłaś,tylko brzuszek urósł?
limonka dla mnie te kolory są ok dobre i dla chłopska i dla dziewczynki

A jak Wasze dzieciaki na zmianę pogody? Moja przy tych upałach kopała całymi dniami i nocami,już nawet myslałam czy nie zadużo. A dziś spokój -tzn jakieś małe ruchy było czuć więc się nie martwiłam, po prostu mało jak na nią. Ale jak stałam w kuchni przy garach i było gorąco to znów kopała mocno

Zaraz się zbieramy na sr, robimy mini odpoczynek bo spaghetti które miało być na 2 dni wyszło tak dobre że już nie ma
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 15:34   #4299
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

cynamon: śliczny brzuszek
limonka: mi kolory baardzo się podobają, super połączenie i tak jak dziewczyny piszą dla mnie wózek uniwersalny
fasterka90: Mój mały dzisiaj też spokojny a na obiad też robiłam spaghetti dowaliłam mega porcję, że z mężem ledwo to zjedliśmy
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 15:35   #4300
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
cynamon piękny brzuszek, bardzo zgrabnie wyglądasz chyba nic nie przytyłaś,tylko brzuszek urósł?
limonka dla mnie te kolory są ok dobre i dla chłopska i dla dziewczynki

A jak Wasze dzieciaki na zmianę pogody? Moja przy tych upałach kopała całymi dniami i nocami,już nawet myslałam czy nie zadużo. A dziś spokój -tzn jakieś małe ruchy było czuć więc się nie martwiłam, po prostu mało jak na nią. Ale jak stałam w kuchni przy garach i było gorąco to znów kopała mocno

Zaraz się zbieramy na sr, robimy mini odpoczynek bo spaghetti które miało być na 2 dni wyszło tak dobre że już nie ma
Hehe niezle, na zdrowie! Moja szaleje strasznie, nie zauwazylam zależności z pogodą, ale u nas trochę inaczej bo az takich temperatur wysokich nie bylo, teraz całkiem się ochlodzilo. A co do kg to właśnie mam juz 10 kg na plusie
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 15:47   #4301
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Agusiek89 może właśnie ten różowy śluz jest przez tą infekcję? Tym bardziej, że nie jest ona w pierwszej fazie, tylko zaawansowana, więc przez to śluz jest zabarwiony? Nie znam się, ale tak mi się kojarzy...


limonka1983 wózek śliczny i jeśli Wam się podoba, to się nie zastanawiajcie Koleżanka dla dwóch synów miała cały czerwony wózek i nikt nic nie mówił, także te kolory są wg mnie bardzo neutralne. Ale jeżeli masz wątpliwości, a lubisz wyraziste kolory wózków, to może spodoba Ci się model, który ja na dzień dzisiejszy mam wybrany:
http://www.altrak24.com/aukcje/_newt...tta/87L/00.jpg


lub w takiej wersji:
http://bejbi.eu/sklep/images/Barlett...%20-%20700.jpg


Koleżanka ma identyczny i ładnie się prezentuje:
http://sklepmati.pl/4537-12061-thick...play-2-w-1.jpg


i w wersji z czerwienią:
http://www.entliczekpentliczeksklep..../1201-4097.jpg

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

A mój dzisiaj wręcz przeciwnie. Szaleje od rana Nawet w nocy czułam jak kopał. Chyba też miał dość tych upałów
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-17, 15:56   #4302
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Czekolada to niespodzianka ale z drugiej str. mi 3 lata temu ginekolodzy mówili że płeć to dopiero po 16tc. Mi Oliwkę wtedy w 16tc niby widział ale mówił żeby się jeszcze nie nastawiać bo to bardzo wcześnie.
Więc 13 tc to było bardzo wcześnie i pewnie stąd ta pomyłka

Ja dziś byłam w szpitalu. Po raz pierwszy położna mi nie powiedziała że urodzę wielkie dziecko Chyba przyrost brzucha mi zwolnił
To ja i 29tc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 29.jpg (281,8 KB, 51 załadowań)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 16:12   #4303
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Ale pięknie wyglądasz! Mieścisz się w normalne dżinsy czy masz ciążowe?
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 16:22   #4304
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Ale pięknie wyglądasz! Mieścisz się w normalne dżinsy czy masz ciążowe?
Dziękuję od 16tc ciążowe noszę
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 16:30   #4305
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Ale pięknie wyglądasz! Mieścisz się w normalne dżinsy czy masz ciążowe?
Ja juz ok 12 t musialam się przerzucić na ciążowe szybko brzusio mi wybił
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 16:33   #4306
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

tylkokasia pieknie wygladasz

dziewczyny orientujecie się z tymi wynikami tsh ? ja dziś dzwoniłam po wynik i mam 0,22.. podobno zawiewa pod nadczynność.. powiedziala mi tylko ze norma jest od 0,3 dla ciezarnych.

teraz na necie znalazlam post jakiejs dziewczyny z normami w jej labo i zgłupiałam bo wychodzi że jest ok ( wg mnie jestem w 26t1d c, a wiec w 27 tc, a wg gin w 28 - a wiec III trym) . mi sie wydaje ze ona sie raz pomylila w zapisywaniu w papierach i wpisala mi 1tydz do przodu. w kazdym badz razie na dniach bede zaczynac III trym.

I trymestr 0,33 - 4,59 mIU/l
II trymestr 0,35 - 4,10 mIU/l
III trymestr 0,21 - 3,15 mIU/l

jutro jadę do endokrynologa, a z rana bede robic ft3 i ft4.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 16:41   #4307
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Dzięki za miłe słowa

Muszę się jeszcze pożalić bo w nocy złapały mnie straszne skurcze łydek. W ogóle od jakiegoś czasu czuję że jak leżę i obciągnę palce u stóp to skurcz murowany. W nocy jakoś mimowolnie musiała się zrobić i się obudziłam z krzykiem.
Pytam dziś na wizycie w szpitalu co mi mogą na to poradzić. Babka się mnie pyta czy biorę wit,dla ciężarnych. Ja mówię że tak i ona mi mówi że tam magnez jest i mi wystarczy. Mówię że widać za mało i niech mi przepisze więcej a ona do mnie że w Irlandii się czegoś takiego nie praktykuje. I że to normalne w ciąży :/
Nosz kurde średniowiecze.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 16:46   #4308
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dzięki za miłe słowa

Muszę się jeszcze pożalić bo w nocy złapały mnie straszne skurcze łydek. W ogóle od jakiegoś czasu czuję że jak leżę i obciągnę palce u stóp to skurcz murowany. W nocy jakoś mimowolnie musiała się zrobić i się obudziłam z krzykiem.
Pytam dziś na wizycie w szpitalu co mi mogą na to poradzić. Babka się mnie pyta czy biorę wit,dla ciężarnych. Ja mówię że tak i ona mi mówi że tam magnez jest i mi wystarczy. Mówię że widać za mało i niech mi przepisze więcej a ona do mnie że w Irlandii się czegoś takiego nie praktykuje. I że to normalne w ciąży :/
Nosz kurde średniowiecze.
O masakra wspolczuje, a bez recepty nie dostaniesz magnezu?
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 16:46   #4309
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Moja dziś kopala trochę do południa, a potem czułam przeciąganie i wypinanie. Na razie jest spokój. Wczoraj też w miarę spokojna była, za to w sobotę szalała

Mnie dziś zaczęły swedziec te dwa miejsca gdzie wczoraj bable były, więc wypilam wapno i póki co jest ok. Ciekawa jestem tylko czy to zaczerwienienie zejdzie...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-17, 16:50   #4310
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
O masakra wspolczuje, a bez recepty nie dostaniesz magnezu?
Mam nadzieję że dostanę.
Można bezpiecznie na własną rękę brać?
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 16:56   #4311
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Mi w aptece babeczka powiedziała ze magnez dla ciężarnych a zwykły niczym się nie różni, specjalnie się zapytalam z czystej ciekawości, gin to potwierdził na wizycie
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 17:07   #4312
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 253
GG do limonka1983
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że dostanę.
Można bezpiecznie na własną rękę brać?
Ja mam magnez bez recepty. Lekarz powiedział tylko, bym kupiła, a w aptece już mi aptekarka dobrała dla ciężarówek.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Mi w aptece babeczka powiedziała ze magnez dla ciężarnych a zwykły niczym się nie różni, specjalnie się zapytalam z czystej ciekawości, gin to potwierdził na wizycie
Ja miałam mieć B6. Te dla ciężarnych nie mają różnych dodatków i mają różne testy.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 17:09   #4313
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Ja co wieczór rozciągam nogi i gdy sie do tego przyloże to noc mam bez skurczu! Kręce kolka stopami itp
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 17:18   #4314
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Ja biorę największą dawkę Asparginu i skurczy żadnych nie mam. Czasem mi brzuch twardnieje, mówiłam o tym lekarce i u mnie częstotliwość jest w normie, że tak powiem.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 17:51   #4315
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dzięki za miłe słowa

Muszę się jeszcze pożalić bo w nocy złapały mnie straszne skurcze łydek. W ogóle od jakiegoś czasu czuję że jak leżę i obciągnę palce u stóp to skurcz murowany. W nocy jakoś mimowolnie musiała się zrobić i się obudziłam z krzykiem.
Pytam dziś na wizycie w szpitalu co mi mogą na to poradzić. Babka się mnie pyta czy biorę wit,dla ciężarnych. Ja mówię że tak i ona mi mówi że tam magnez jest i mi wystarczy. Mówię że widać za mało i niech mi przepisze więcej a ona do mnie że w Irlandii się czegoś takiego nie praktykuje. I że to normalne w ciąży :/
Nosz kurde średniowiecze.
Mam dokładnie tak samo. Rano czasami się zapomnę i rozciągnę nogi i skurcz murowany. Niestety biorę magnez i jak widać skurcze dalej mnie łapią. Powiem o tym ginekologowi za tydzień na wizycie.

Ostatnio dostałam od gina diphergan na stawianie się brzucha, bo mam wrażliwą macicę i wzięłam dzisiaj pierwszą tabletkę. Lekarz mówił, że mogę czuć się po niej przymroczona no i zjadłam obiad i wzięła mnie taka drzemka, że spałam 2 godziny już dawno nie ucinam sobie drzemek popołudniowych a tu takie spanie
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 17:58   #4316
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Agusiek89 może właśnie ten różowy śluz jest przez tą infekcję? Tym bardziej, że nie jest ona w pierwszej fazie, tylko zaawansowana, więc przez to śluz jest zabarwiony? Nie znam się, ale tak mi się kojarzy...


limonka1983 wózek śliczny i jeśli Wam się podoba, to się nie zastanawiajcie Koleżanka dla dwóch synów miała cały czerwony wózek i nikt nic nie mówił, także te kolory są wg mnie bardzo neutralne. Ale jeżeli masz wątpliwości, a lubisz wyraziste kolory wózków, to może spodoba Ci się model, który ja na dzień dzisiejszy mam wybrany:
http://www.altrak24.com/aukcje/_newt...tta/87L/00.jpg


lub w takiej wersji:
http://bejbi.eu/sklep/images/Barlett...%20-%20700.jpg


Koleżanka ma identyczny i ładnie się prezentuje:
http://sklepmati.pl/4537-12061-thick...play-2-w-1.jpg


i w wersji z czerwienią:
http://www.entliczekpentliczeksklep..../1201-4097.jpg

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

A mój dzisiaj wręcz przeciwnie. Szaleje od rana Nawet w nocy czułam jak kopał. Chyba też miał dość tych upałów
Też tak od razu pomyślałam. Ale ten zaróżowiony śluz pojawił się przy początkach infekcji, gdy mnie tak wszystko piekło i swędziało... Wydaje mi się, że obrzęk to spowodował, a do tego wtedy dużo chodziłam to już całkiem było przeciążone wszystko od tamtej pory nic mi się już różowego nie pojawiło. W sumie nawet myślałam, że tej infekcji już nie mam, bo nie czuję żeby mi coś tam dolegało, no ale jednak...
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 18:17   #4317
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Jestem podłamana właśnie dzwoniła moja mama z moimi wynikami i są do d.. zapalenie pęcherza powróciło bakterii jest 15-20 wpw leukocyty też jest więcej i poglębiająca się anemia.. tak jakbym w ogóle nie przyswajała żelaza
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013

Edytowane przez Soul89
Czas edycji: 2015-08-17 o 18:28
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 18:21   #4318
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Dziewczyny powiedzcie mi ile pampersów i w jakim rozmiarze potrzeba na początek????
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 18:25   #4319
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi ile pampersów i w jakim rozmiarze potrzeba na początek????

Ja mam 1 paczkę Happy rozmiar 1, 1 paczkę podwójną Pampersów zielonych rozmiar 2 i 1 paczkę Bambino rozmiar 3 (nie kupowałabym, ale wygrałam - podobno wypadają mniejsze, zresztą Bambino nie ma mniejszych rozmiarów).




Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Jestem podłamana właśnie dzwoniła moja mama z moimi wynikami i są do d.. zapalenie pęcherza powróciło baterii jest 15-20 wpw leukocyty też jest więcej i poglębiająca się anemia.. tak jakbym w ogóle nie przyswajała żelaza
Biedna Kiedy masz wizytę u gina?
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 18:33   #4320
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość





Biedna Kiedy masz wizytę u gina?
W środę mam wizytę, pewnie będę teraz mieć zastrzyki, ale dlaczego mi to zapalenie wróciło.. przecież zażywam leki, jem żurawinę, piję wodę.. Mam nadzieję, że małemu moja anemia nie zaszkodziła
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-24 16:18:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.