Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-17, 12:10   #4321
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Miałam jakiegoś czuja, ze w piątek kliknęłam tego hermesa na sklep z kodem 15% nie czekając do końca miecha na 20%, bo juz dzisiaj nie ma miniatur perfum dodawanych do zapachu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 14:41   #4322
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ja zamiast kupować sprzedaję . Miljonów to ja na tym nie zarobię , ale chociaż pozbywam się niechcianych kosmetyków.

Misia ten wpierdl, który mam obiecany to jakiś prezent z Twojego wyjazdu . Ja też tęskniłam



Dla osób o mocnych nerwach nowości tarte

https://tartecosmetics.com/EU/en_PL/...rivals/#page=1
oooo gdzie sprzedajesz łazisz po domach czy alledrogo

znowu nadarliśmy grzybków, prawdziwki takie, że szokendszołł
poszliśmy sie przejść i coś poszło nie tak
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 15:56   #4323
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

W D. . -20% na ustawę kosmetyki.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Kosmetyki do ust...telefon plata figle...
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 18:37   #4324
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Miska , prawdziwie , prawdziwe prawdziwki?😁

Zazdroszczę.



Idę sobie na piwko. Przekombinowalismy z płatnością paypalem i zaplacilismy za rezerwacje hotelu straszna kasę za transfer.. Idę się znieczulic.



Lena . Ja w sumie sprzedawać nie mogę choc bym chciała. Juz nawet wysyłać nie da rady od nas.....ale masz cosik fajnego w nadmiarze to daj znać.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 18:44   #4325
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Moje drzewka figowe. Obok kasztany jadalne rosną. Dalej w wąwozie są migdały . Ściągałam.ale nie wiem czy cos widac. Wzdłuż drogi opuncje....

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2017-09-18 o 20:29
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 19:08   #4326
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Moje drzewka figowe. Obok kasztany jadalne rosną. Dalej w wąwozie są migdały . Ściągałam.ale nie wiem czy cos widac. Wzdłuż drogi opuncje....
__________________
fragrantica & instagram
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 19:14   #4327
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-17, 19:53   #4328
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
oooo gdzie sprzedajesz łazisz po domach czy alledrogo

znowu nadarliśmy grzybków, prawdziwki takie, że szokendszołł
poszliśmy sie przejść i coś poszło nie tak
Po domach oczywiście . Przy okazji demonstracje robię, może ktoś kawą poczęstuje, czasem się na ciacho załapię

Cansada, Irmina na pewno nic z tych rzeczy by Was nie ucieszyło. Sprzedałam paletę rozświetlaczy Becca, kompletnie nie dla mnie. Ostatnio sprzedałam rozświetlacz Maca. Jutro posyłam w świat Natural love too faced (nie mam rano czasu na zabawę z osypującymi się cieniami). Zamierzam pozbyć się cieni inglota, pudru physycian formula i jeszcze jakiś pierdółek, które leżą.
Pielęgnacji nie sprzedaję

We wtorek będzie - 40% w sklepie firmowym Madara. Darmowa wysyłka od 45 euro.

Edytowane przez lena40
Czas edycji: 2017-09-17 o 19:58
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 20:03   #4329
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Po domach oczywiście . Przy okazji demonstracje robię, może ktoś kawą poczęstuje, czasem się na ciacho załapię

Cansada, Irmina na pewno nic z tych rzeczy by Was nie ucieszyło. Sprzedałam paletę rozświetlaczy Becca, kompletnie nie dla mnie. Ostatnio sprzedałam rozświetlacz Maca. Jutro posyłam w świat Natural love too faced (nie mam rano czasu na zabawę z osypującymi się cieniami). Zamierzam pozbyć się cieni inglota, pudru physycian formula i jeszcze jakiś pierdółek, które leżą.
Pielęgnacji nie sprzedaję

We wtorek będzie - 40% w sklepie firmowym Madara. Darmowa wysyłka od 45 euro.
Lena a gdzie Ty to sprzedajesz? Też bym pare rzeczy puściła w świat ale nie chce mi sie bujać z allegro.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 20:08   #4330
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Lena a gdzie Ty to sprzedajesz? Też bym pare rzeczy puściła w świat ale nie chce mi sie bujać z allegro.
Na OLX. Na aledrogo nigdy nawet nie próbowałam niczego sprzedać.
Robię zdjęcie i krótki opis i poszło. Póki co nie miałam żadnych nieprzyjemności. Są osoby, które pytają o paragon bojąc się podróbek, paragonów nie zbieram, ale jeśli mam to wysyłam screena zamówienia on line. Na zaczepki osób, które chcą kupić za połowę ceny (i tak już obniżonej, bo przecież nie sprzedaję za ceny sklepowe) nie odpowiadam.
Nie mam dużego doświadczenia, ale póki co nic złego mnie nie spotkało.

Edytowane przez lena40
Czas edycji: 2017-09-17 o 20:09
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 20:22   #4331
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cansada- zazdraszczam. Mój kasztan jadalny ma narazie jakieś 20cm wysokości. Zastanawiam się czy dożyję do czasu, jak wyda pierwsze owoce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-17, 20:54   #4332
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I co ciekawego mówiła?
Że w porównaniu do LM jest bardziej rozświetlający niż utrwalający.
Zobacz sobie najlepiej film:
https://www.youtube.com/watch?v=0fUqwdUwElo&t=544s
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 20:58   #4333
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Na OLX. Na aledrogo nigdy nawet nie próbowałam niczego sprzedać.
Robię zdjęcie i krótki opis i poszło. Póki co nie miałam żadnych nieprzyjemności. Są osoby, które pytają o paragon bojąc się podróbek, paragonów nie zbieram, ale jeśli mam to wysyłam screena zamówienia on line. Na zaczepki osób, które chcą kupić za połowę ceny (i tak już obniżonej, bo przecież nie sprzedaję za ceny sklepowe) nie odpowiadam.
Nie mam dużego doświadczenia, ale póki co nic złego mnie nie spotkało.
Ooo tam to jeszcze nigdy nic nie kupowałam i nie sprzedawałam, dziękuję .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 21:01   #4334
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Że w porównaniu do LM jest bardziej rozświetlający niż utrwalający.
Zobacz sobie najlepiej film:
https://www.youtube.com/watch?v=0fUqwdUwElo&t=544s
Ja sie juz dokopałam do 2 blogów anglojęzycznych z porwaniem tych pudrów i Kat v D ponoć lepszy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 21:07   #4335
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja sie juz dokopałam do 2 blogów anglojęzycznych z porwaniem tych pudrów i Kat v D ponoć lepszy.
Gdyby był utrwalający na poziomie LM i faktycznie rozświetlający, to bym się zastanowiła
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 21:31   #4336
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Gdyby był utrwalający na poziomie LM i faktycznie rozświetlający, to bym się zastanowiła
Z tego co czytałam to poziomem utrwalania maja tak samo, różnią sie tym, ze kat jets bardziej zmielony, mniej chalky i mniej wysusza buzie, lepszy dla cer np. suchych. Dlatego wezmę Kat.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 22:05   #4337
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z tego co czytałam to poziomem utrwalania maja tak samo, różnią sie tym, ze kat jets bardziej zmielony, mniej chalky i mniej wysusza buzie, lepszy dla cer np. suchych. Dlatego wezmę Kat.
Będę musiała zobaczyć jak wejdzie do S
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 22:07   #4338
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Będę musiała zobaczyć jak wejdzie do S
Ja klikam w ciemno i liner chyba tez
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 22:18   #4339
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja klikam w ciemno i liner chyba tez
Ja tak kliknęłam ostatnio RCMA i nigdy więcej, bo okazał się totalną porażką.
Ale w Kat przekonuje mnie też żółtawy odcień jak w LM. Lubię takie, bo białe są u mnie bardzo widoczne.

Edytowane przez KZag
Czas edycji: 2017-09-17 o 22:20
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-17, 22:28   #4340
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Ja tak kliknęłam ostatnio RCMA i nigdy więcej, bo okazał się totalną porażką.
Ale w Kat przekonuje mnie też żółtawy odcień jak w LM. Lubię takie, bo białe są u mnie bardzo widoczne.
RCMA tez w ciemno brałam i najpierw byłam na nie, a teraz juz mam drugie opakowanie i uwielbiam go. W sumie ostatnio tylko jego używam.
Mnie kolory pudrów transulcent da obojętne, czy żółtawe, bezowe, czy białe, bo u mnie to nie robi różnicy - nie biela mnie, nie sa widoczne, byle spełniały swoje zadanie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 22:34   #4341
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;77216261]Treść usunięta[/QUOTE]

Tez sie nie polubilam z Becca
Mam sporo nietrafionych zakupow ostatnio.

Ale zerkne na kosmetyki Madara we wtorek. 40% to sporo.!!

My zamiast na jednym piwku skonczyc to dopiero do domu wrocilismy, sotkalismy znajomych i tak jakos zeszlo nad oceanem w knajpie...
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 22:42   #4342
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
RCMA tez w ciemno brałam i najpierw byłam na nie, a teraz juz mam drugie opakowanie i uwielbiam go. W sumie ostatnio tylko jego używam.
Mnie kolory pudrów transulcent da obojętne, czy żółtawe, bezowe, czy białe, bo u mnie to nie robi różnicy - nie biela mnie, nie sa widoczne, byle spełniały swoje zadanie
To u mnie niestety. Po jednym użyciu byłam na nie, a LM mam teraz 2 opakowanie też i nadal lubię. A z takich żółtowych coś polecasz ?
Daj znać potem jak dostaniesz Kat czy dobry
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 22:44   #4343
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Cansada- zazdraszczam. Mój kasztan jadalny ma narazie jakieś 20cm wysokości. Zastanawiam się czy dożyję do czasu, jak wyda pierwsze owoce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tam to takie pol-dzikusy rosna, ale jest sporo kanaryjczykow ktorzy tam pewnie w okolicach maja ´´ojcowizne´´ bo przez ostatnie lata kasztany byly przetrzepane. Figi czasami byly oberwane. w tym roku chyba nikt nie zrywa, spadaja przejrzale na ziemie.

Do opuncji to nawet nikt nie podchodzi , dla turystow czasami ludzie zbieraja na dzemy do sprzedazy.

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2017-09-17 o 22:47
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 23:03   #4344
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
To u mnie niestety. Po jednym użyciu byłam na nie, a LM mam teraz 2 opakowanie też i nadal lubię. A z takich żółtowych coś polecasz ?
Daj znać potem jak dostaniesz Kat czy dobry
LM zbylam, bo im dłużej go używałam tym jakos mniej byłam zadowolona
No nic ciekawego w żółci nie znam. Miałam maca, ale słabiutki był. Za to biały super, miałam 2 czy 3 opakowania i gdyby nie to, ze lubię nowości to bym miała kolejny. Pewno do niego kiedyś wrócę.
O to nie będzie chyba tak prędko. Online 21 będzie, jak mi sie uda kliknąć nim wyprzeda sie i nim protestuje porządnie to troche zejdzie pewno
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 05:46   #4345
szymelek
Raczkowanie
 
Avatar szymelek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tczew
Wiadomości: 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Hej dziewczyny. Na jakiej stronce będzie ta zniżka na Madarę? Trzeba mieć jakiś kod?;-)
Miłego dnia;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zapraszam na wymianę szczątki mojego zakupoholizmu
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1149816
szymelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 05:56   #4346
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Wysłałam wczoraj mamę do D., bo była w pobliżu, żeby obwąchała nowego Hermesa
No i tak średnio widzi mi się ten zapach, bo ogólnie to nienawidzę imbiru, mam bardzo złe skojarzenia z imbirem
No i jeszcze raz wywąchałam na mamie Gabriellę i pachnie bardzo ładnie, ale naprawdę mam wrażenie, że to J'adore

---------- Dopisano o 06:54 ---------- Poprzedni post napisano o 06:52 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Moje drzewka figowe. Obok kasztany jadalne rosną. Dalej w wąwozie są migdały . Ściągałam.ale nie wiem czy cos widac. Wzdłuż drogi opuncje....
Na pw podam Ci adres, podeślij mi trochę fig, migdałów i kasztanów. Opuncję i winogron Ci zostawię

---------- Dopisano o 06:56 ---------- Poprzedni post napisano o 06:54 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Na OLX. Na aledrogo nigdy nawet nie próbowałam niczego sprzedać.
Robię zdjęcie i krótki opis i poszło. Póki co nie miałam żadnych nieprzyjemności. Są osoby, które pytają o paragon bojąc się podróbek, paragonów nie zbieram, ale jeśli mam to wysyłam screena zamówienia on line. Na zaczepki osób, które chcą kupić za połowę ceny (i tak już obniżonej, bo przecież nie sprzedaję za ceny sklepowe) nie odpowiadam.
Nie mam dużego doświadczenia, ale póki co nic złego mnie nie spotkało.
Mnie ostatnio męczy ktoś na olx, z 5 wiadomości mi wysłał, czy pasuje mi taka i taka cena. Sprzedawałam coś za 230 i to naprawdę super cena, ale chce za 150 z wysyłką za pobraniem. Nie odpisywałam i dostałam kolejne wiadomości "czy pasuje cena?"

Ja pozbywam się zapachów
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 06:12   #4347
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

dzień dobry podczytywałam przez weekend i zapamiętałam tyle :
Cansada ale bosko tam u Ciebie
Lena Ty handlaro, Ty
Irmina super że wyjazd udany

więcej grzechów nie pamiętam

u mnie po dwóch dniach deszczu wreszcie wyszło słońce ale zimno

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość


Mnie ostatnio męczy ktoś na olx, z 5 wiadomości mi wysłał, czy pasuje mi taka i taka cena. Sprzedawałam coś za 230 i to naprawdę super cena, ale chce za 150 z wysyłką za pobraniem. Nie odpisywałam i dostałam kolejne wiadomości "czy pasuje cena?"

Ja pozbywam się zapachów
odpisz że pasuje cena 230 + 15 zł za przesyłkę i się odczepi
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 06:13   #4348
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX



---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry podczytywałam przez weekend i zapamiętałam tyle :
Cansada ale bosko tam u Ciebie
Lena Ty handlaro, Ty
Irmina super że wyjazd udany

więcej grzechów nie pamiętam

u mnie po dwóch dniach deszczu wreszcie wyszło słońce ale zimno

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------



odpisz że pasuje cena 230 + 15 zł za przesyłkę i się odczepi


Raz mi się podobało, jak do domu przyjechał pan po odbiór perfum TŻa. Nawet otwierać nie chciał, kazałam mu wręcz na siłę oglądać i sprawdzać, bo tak chciałam udowodnić oryginalność
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 06:28   #4349
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

ale zgnita pogoda

W piątek na sam koniec zawalili mnie robotą, kanalie! lecę dalej walczyć, bo się oczywiście nie wyrobiłam ze wszystkim

Miłego dnia!
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 06:34   #4350
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX


skończył się weekend to wyszło słonko
Dziewczyny co polecacie z Bielenda, Mincer, Evree?
We wtorek i w środę jest -50% w takiej małej drogerii i zastanawiam się co zakupić
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-22 14:07:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.