DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg! - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-06, 21:23   #4321
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Witam, ! Jestem tu nowa.. Chcialam zadac kilka pytan...

stosuję I fazę od 5 dni... i nie schudłam jeszcze ani 1 kg ! Czy też tak miałyście?? Oraz od 5 dni 'wyprożniałam' się tylko raz... czy ktoś was miał podobny problem? Dzięki za odp.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:27   #4322
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Witam jestem tutaj nowa..
Chciałam zadać kilka pytań odnośnie diety..
Stosuję fazę I już 5 dni, a moja waga nie spadła ani o 0,5kg . To normalne?
Oraz, od 5 dni 'wyprożnialam' się tylko raz. Czy komuś z was się takie coś przydażyło?
Dzięki za odp.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:30   #4323
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
dziewczyny! bijcie i patrzcie czy równo puchnę!!!!! zgrzeszyłam dziś bardzo bardzo mocno czułam się strasznie - jakby żarcie mną władało, teraz czuję się też koszmarnie - przejedzona, z wyrzutami sumienia ale nic, bijcie i krzyczcie na mnie żeby mi się odechciało takich numerów (choć już wiem teraz że nie warto...)

o nieee coś Ty narobiła?? no kto jak kto ale TY????!!!!!!!!! Zawsze przykladna i sumienna co Cie napadło??:t asaczek:: atyaty:
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:41   #4324
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

otreby obojetnie o ktorej porze
ale proponuje rano.

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

tez sie przynam ze nagrzeszylam i to świadomie co gorsza, a w rezultacie mam 1,5 na plusie, a juz bylo 60,8 tak pieknie

no trudno 59 jeszcze bedzie
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:44   #4325
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

chyba większość się łamie ostatnio ja też tu któregoś dnia ( a raczej tygodnia) tak się obżarłam,że już 84 bylo ale juz 81,7 mam nadzieje ze chociaz 7 zobaczę
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 22:40   #4326
patusia1992
Raczkowanie
 
Avatar patusia1992
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 184
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

dziewczyny nie łamać się mam nadzieję, że wytrwam
patusia1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 01:32   #4327
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

o matko ... ok to ja też się przyznam zgrzeszyłam wczoraj z 3 talerze zupy zjadłam nie dietetycznej i mase owoców o zgrozo ;p i z 3 ciastka jeszcze ;D niby III faza a waga zaraz + 2 kg aff MASAKRA brak mi silnej woli ostatnio ;(

---------- Dopisano o 02:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

hej dziewczyny ja klasycznie nie mogę zasnąć , wiem że nie to forum ale zaryzykuje czy któraś z was była by w stanie mi polecić fajnny aparat dla amatora ;D najlepiej z polskim menu ;D

---------- Dopisano o 02:30 ---------- Poprzedni post napisano o 02:20 ----------

Wczoraj robiłam przegląd szafy i wiecie co ? wszystkie moje ulubione ciuszki są za duże i to często takie które miałam na sobie raz czy dwa myślę czy ich nie sprzedać w sumie wtedy mniejsze ryzyko przytycia , jak myślicie?

---------- Dopisano o 02:32 ---------- Poprzedni post napisano o 02:30 ----------

a tak poza tym nie wiem co robić , koleżanka była po wpisy wczoraj i co ja nie mam wpisu , ba nie ma mnie nawet na liście kumpelka ma być w pt na uczelni i zapytać , ale nie wiem czy lepiej osobiście do babki nie jechać , jak myślicie?
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 06:12   #4328
Juska1989
Przyczajenie
 
Avatar Juska1989
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 14
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez anita9005 Pokaż wiadomość
o matko ... ok to ja też się przyznam zgrzeszyłam wczoraj z 3 talerze zupy zjadłam nie dietetycznej i mase owoców o zgrozo ;p i z 3 ciastka jeszcze ;D niby III faza a waga zaraz + 2 kg aff MASAKRA brak mi silnej woli ostatnio ;(

---------- Dopisano o 02:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

hej dziewczyny ja klasycznie nie mogę zasnąć , wiem że nie to forum ale zaryzykuje czy któraś z was była by w stanie mi polecić fajnny aparat dla amatora ;D najlepiej z polskim menu ;D

---------- Dopisano o 02:30 ---------- Poprzedni post napisano o 02:20 ----------

Wczoraj robiłam przegląd szafy i wiecie co ? wszystkie moje ulubione ciuszki są za duże i to często takie które miałam na sobie raz czy dwa myślę czy ich nie sprzedać w sumie wtedy mniejsze ryzyko przytycia , jak myślicie?

---------- Dopisano o 02:32 ---------- Poprzedni post napisano o 02:30 ----------

a tak poza tym nie wiem co robić , koleżanka była po wpisy wczoraj i co ja nie mam wpisu , ba nie ma mnie nawet na liście kumpelka ma być w pt na uczelni i zapytać , ale nie wiem czy lepiej osobiście do babki nie jechać , jak myślicie?
Ja tez jestem studentkom, może to być małe nie porozumienie bo i tak też się zdarza lub coś innego ale wydaje mi się ze lepiej osobiście to załatwić bo wtedy patrzą inaczej przynajmniej na mojej uczelni.

Pozdrawiam
Juska1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:37   #4329
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
a ja przecinek
bo Nadia pięknie chudnie, jak zawsze i może się tym pochwalić i akurat mnie to interesuje:cmo k:
No Kochana Moja Ty to zawsze mnie pochwalisz hahaha i trzymasz za mnie kciuki !!


Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
A ja wykrzyknik!

(A za te trzy emotikonki to wiesz, co powinno być ode mnie, Extravagance, nie? Ładnie pijesz. Jak komar )

Wszystkich interesuje, ale Nadia jakoś chwalić się nie lubi. Nie o chwalenie tu chodzi, Nadio, tylko o dodawanie nam wiary w siłę organizmu. Prawda, Beato? No, my wolno chudniemy i potrzebujemy cudzych, sprawdzonych przykładów (kopów w zadki).
O! Dziekuję...
W takim razie pewnie bede tu do Was zagladac i informowac Was o swoich postepach a jak bedzie trzeba to i kapa w zadek zasadze komu będzie trzeba


Tak wiec Chudzinki Drogie

Na II fazie czuje sie super, tym bardziej ze waga spada tak jak wczesniej za pierwszym razem
Wlasnie zjadlam sniadanko...i zastanawiam sie juz nad obiadkiem. Ide systemem 1/1
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:50   #4330
asiapoznan111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

co my mamy ostatnio z tymi grzeszkami... mi też totalnie spadła motywacja, przez ostatnie dwa tygodnie męczarni sesyjnej jadłam co popadło, zaczynając od 2 drożdżówek pod rząd na czekoladzie i drażetkach kończąc. Strasznie mi zaczyna brakować rogala maślanego albo bułki z rodzynkami... Ale no to już blisko rok diety...Efekt: 2,5kg na plus. i wiecie co? nie zmotywowało mnie to, a nawet wściekło! Boję się, że jednak jedno wielkie gów.no wyjdzie z tej diety i jak wrócę do w miarę normalnego odżywiania to wrócę do stanu sprzed roku.
__________________
dukam.
asiapoznan111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 09:16   #4331
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

hmm jesli wrocisz do normalnego jedzenia to nic nie bedzie.
ale jak zaczniesz sie objadac to bedzie jojo, normalka
dukan to nie jest jakas nadzwyczajna dieta ktora zagwarantuje brak jojo.

ponadto majac sesje jest wzmorzone zapotrzebowanie na slodkie, dlatego nalezy sobie zaplanowac co bede jesc w jakiej ilosci itd., zeby sie nie rzucic na slodkie.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 10:53   #4332
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

cześć chudzinki

a ja od rana mam dobry humor
słoneczko świeci jest wreszcie ciepło

rano waga pokazała tyle co wczoraj, mimo że wczoraj miałam ucztę i wcale sobie nie żałowałam

a dziś samochód zostawiłam pod domem i poszłam na nogach do pracy

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
dziewczyny! bijcie i patrzcie czy równo puchnę!!!!! zgrzeszyłam dziś bardzo bardzo mocno czułam się strasznie - jakby żarcie mną władało, teraz czuję się też koszmarnie - przejedzona, z wyrzutami sumienia ale nic, bijcie i krzyczcie na mnie żeby mi się odechciało takich numerów (choć już wiem teraz że nie warto...)
wedle życzenia

a teraz wracamy do grzecznego dukania

Cytat:
Napisane przez Juska1989 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedz, a te otręby to obojętne o której porze dnia będę jadła czy raczej najlepiej rano
otręby jemy kiedy chcemy - najważniejsze by dzienna porcja była zjedzona, ale ja jem zawsze rano - w obłędnej owsiance

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
Witam, ! Jestem tu nowa.. Chcialam zadac kilka pytan... stosuję I fazę od 5 dni... i nie schudłam jeszcze ani 1 kg ! Czy też tak miałyście?? Oraz od 5 dni 'wyprożniałam' się tylko raz... czy ktoś was miał podobny problem? Dzięki za odp.
Powiedz jaka jest Twoja waga i do jakiej wagi dążysz.
Jeśli masz wagę idealną - to jest możliwość że na tej diecie nie schudniesz ani grama, czy robiłaś test? bo 5 dni I fazy to robimy przy dużej nadwadze, , kolejna opcja jest taka że nie magazynujesz wody a to ona przede wszystkim spada na I fazie. A problem z porcelanką często występuje przy samym białku, na II fazie będzie lepiej bo są już warzywa

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
chyba większość się łamie ostatnio ja też tu któregoś dnia ( a raczej tygodnia) tak się obżarłam,że już 84 bylo ale juz 81,7 mam nadzieje ze chociaz 7 zobaczę
Pańdziu - no nie mówiłam że szybko twój nadbagaż spadnie - no komu jak komu ale Tobie zawsze szybko spada - więc niedługo zobaczysz swoja upragnioną 7

Cytat:
Napisane przez anita9005 Pokaż wiadomość
o matko ... ok to ja też się przyznam zgrzeszyłam wczoraj z 3 talerze zupy zjadłam nie dietetycznej i mase owoców o zgrozo ;p i z 3 ciastka jeszcze ;D niby III faza a waga zaraz + 2 kg aff MASAKRA brak mi silnej woli ostatnio ;(

Wczoraj robiłam przegląd szafy i wiecie co ? wszystkie moje ulubione ciuszki są za duże i to często takie które miałam na sobie raz czy dwa myślę czy ich nie sprzedać w sumie wtedy mniejsze ryzyko przytycia , jak myślicie?[COLOR="Silver"]
kochana bierzemy się w garść - trudno zdarzyła się chwila słabości a teraz bierzemy się dalej za siebie
a to że ciuchy są za duże to nic tylko się cieszyć - najlepiej się ich pozbyć by więcej nie mieć powodu by do nich "dorosnąć"


Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
W takim razie pewnie bede tu do Was zagladac i informowac Was o swoich postepach a jak bedzie trzeba to i kapa w zadek zasadze komu będzie trzeba

Tak wiec Chudzinki Drogie

Na II fazie czuje sie super, tym bardziej ze waga spada tak jak wczesniej za pierwszym razem
Wlasnie zjadlam sniadanko...i zastanawiam sie juz nad obiadkiem. Ide systemem 1/1
kochana zagladaj do nas jak najczęściej Ty nasz motywatorku
i znów Ci zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez asiapoznan111 Pokaż wiadomość
co my mamy ostatnio z tymi grzeszkami... mi też totalnie spadła motywacja, przez ostatnie dwa tygodnie męczarni sesyjnej jadłam co popadło, zaczynając od 2 drożdżówek pod rząd na czekoladzie i drażetkach kończąc. Strasznie mi zaczyna brakować rogala maślanego albo bułki z rodzynkami... Ale no to już blisko rok diety...Efekt: 2,5kg na plus. i wiecie co? nie zmotywowało mnie to, a nawet wściekło! Boję się, że jednak jedno wielkie gów.no wyjdzie z tej diety i jak wrócę do w miarę normalnego odżywiania to wrócę do stanu sprzed roku.
no następna - kochane co się z Wami dzieje - już po grzeszyłyście i koniec - proszę wziąć się za siebie i nie grzeszyć

powiedziała ta co nie grzeszy dziennie lodem

miłego dnia
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 13:04   #4333
Juska1989
Przyczajenie
 
Avatar Juska1989
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 14
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Witam,
od dzisiaj zaczęłam dieta zobaczymy ile spadnie kilogramów za 5dni.
start waga 67 kilo
upragniona waga 55 kg

I mam takie pytanie czy mogę jeść serek homogenizowany z mlekovity menu B )0% z śliwka?
za odp dziękuję.

Edytowane przez Juska1989
Czas edycji: 2011-07-07 o 13:28
Juska1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 16:25   #4334
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Dziewczyny chyba już wakacjujecie? Macie jakieś plany na wakacje?


http://demotywatory.pl/3241923/Mozna
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 17:00   #4335
Zauroczonax
Przyczajenie
 
Avatar Zauroczonax
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Witajcie
Mam dwa pytanka.

1. Czy mając 14/15 lat mogę stosować dietę Dukana, nie obawiając się żadnych powikłań itp. ?
2. Czy ten test, który znajduje się na stronie jest płatny ?
__________________
Mrau
Zauroczonax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 17:10   #4336
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba już wakacjujecie? Macie jakieś plany na wakacje?


http://demotywatory.pl/3241923/Mozna
hej, ja mam plany na wakacje praca
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 17:16   #4337
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
Witam jestem tutaj nowa..
Chciałam zadać kilka pytań odnośnie diety..
Stosuję fazę I już 5 dni, a moja waga nie spadła ani o 0,5kg . To normalne?
Oraz, od 5 dni 'wyprożnialam' się tylko raz. Czy komuś z was się takie coś przydażyło?
Dzięki za odp.
jesz otreby?
powinnas jak sadze juz przejsc na 2 faze.
robilas test?
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 17:31   #4338
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
o nieee coś Ty narobiła?? no kto jak kto ale TY????!!!!!!!!! Zawsze przykladna i sumienna co Cie napadło??:t asaczek:: atyaty:
no poległam nie ukrywam, jest mi wstyd... nałożyło się na to PMS, zmęczenie, pogoda, ciągły widok słodkości na praktyce i znudzenie po 7 miesiącach bezgrzesznego dukania (7 miesięcy właśnie do mnie to dotarło)

dzięki wszystkim za baty może chociaż dupcie mi ujędrni i przede wszystkim odwiedzie od powtórzenia tego błędu...

Cytat:
Napisane przez Juska1989 Pokaż wiadomość
I mam takie pytanie czy mogę jeść serek homogenizowany z mlekovity menu B )0% z śliwka?
za odp dziękuję.
nie można, bo to owoc, w dodatku nie wiem czy nie jest on słodzony... możesz serek naturalny z tej serii i dodać słodzik + aromaty, cynamon...

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba już wakacjujecie? Macie jakieś plany na wakacje?

http://demotywatory.pl/3241923/Mozna
na razie praktyka wakacyjna potem może praca/wyjazd (zależy czy coś znajdę) i nauka na poprawkę wrześniową

widziałam tego demota - niezły motywator jak dla mnie
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 17:44   #4339
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

w sumie też racja nie powiem, ale tak czy inaczej wyniku nie zmienię hmm
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 17:47   #4340
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
hej, ja mam plany na wakacje praca

Zazdroszcze, ja nie moge znaleźć


Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
na razie praktyka wakacyjna potem może praca/wyjazd (zależy czy coś znajdę) i nauka na poprawkę wrześniową

widziałam tego demota - niezły motywator jak dla mnie

U mnie nie wiem czy nie bedzie września z algorytmizacją... wrrr... Przemiana dziewczyny jak najbardziej na +
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 17:57   #4341
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

ja mam może albo góry ;D pelen spontan za jakiś tydzien ;D

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba już wakacjujecie? Macie jakieś plany na wakacje?


http://demotywatory.pl/3241923/Mozna
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 18:06   #4342
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

http://deser.pl/deser/51,111857,9899691.html?i=0&bo=1 to tez dobra motywacja (wbrew temu co jest napisane nie jest to deser) hihi

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-07-07 o 18:08
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 18:16   #4343
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Zazdroszcze, ja nie moge znaleźć

mi tż nie pozwala iść do pracy
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 18:42   #4344
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Dzień dobry Ostatnio rzadko się odzywam,ale brak czasu,miałam małą przerwę od diety,ale teraz znowu wracam na mieszankę II i III fazy.
Pisze,bo mam problem i chcę się was poradzić...

Od dwóch dni strasznie bolą mnie piersi i nieznacznie się powiększyły,są wrażliwe,a kiedy naciskam to wylatuje z nich przezroczysto-mleczny płyn Co dziwniejsze TŻ powiedział,że już dawno to zauważył,ale nic mi nie mówił,bo myślał,że to od leków (biorę sterydy - berotec na astmę). Czy to może być wina diety (odżywiania) ?? TŻ wyczytał też,że czasem dzieje się tak przy zmianie stanika (nowy ze sklepu) ... Poradźcie mi,bo nie wiem co robić... a w necie to 100 różnych wersji.
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 19:20   #4345
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
U mnie nie wiem czy nie bedzie września z algorytmizacją... wrrr... Przemiana dziewczyny jak najbardziej na +
jeszcze nie znasz wyników? czyżby sesja ciągle trwała u ciebie?

a co do przemian to kto pamięta jedyną i kto ma ją na fb to niech zobaczy jej metamorfozę! wygląda cudnie!

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Od dwóch dni strasznie bolą mnie piersi i nieznacznie się powiększyły,są wrażliwe,a kiedy naciskam to wylatuje z nich przezroczysto-mleczny płyn Co dziwniejsze TŻ powiedział,że już dawno to zauważył,ale nic mi nie mówił,bo myślał,że to od leków (biorę sterydy - berotec na astmę). Czy to może być wina diety (odżywiania) ?? TŻ wyczytał też,że czasem dzieje się tak przy zmianie stanika (nowy ze sklepu) ... Poradźcie mi,bo nie wiem co robić... a w necie to 100 różnych wersji.
zbadaj prolaktynę i do ginekologa jak najszybciej! możesz też ewentualnie zbadać LH i FSH, progesteron... może to być niegroźne zachwianie hormonalne ale i coś poważnego więc nie zwlekaj!
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 19:22   #4346
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

mroziq kurcze nie wesoło , ja bym poszła do lekarza
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 19:34   #4347
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Dzień dobry Ostatnio rzadko się odzywam,ale brak czasu,miałam małą przerwę od diety,ale teraz znowu wracam na mieszankę II i III fazy.
Pisze,bo mam problem i chcę się was poradzić...

Od dwóch dni strasznie bolą mnie piersi i nieznacznie się powiększyły,są wrażliwe,a kiedy naciskam to wylatuje z nich przezroczysto-mleczny płyn Co dziwniejsze TŻ powiedział,że już dawno to zauważył,ale nic mi nie mówił,bo myślał,że to od leków (biorę sterydy - berotec na astmę). Czy to może być wina diety (odżywiania) ?? TŻ wyczytał też,że czasem dzieje się tak przy zmianie stanika (nowy ze sklepu) ... Poradźcie mi,bo nie wiem co robić... a w necie to 100 różnych wersji.
bolesność może świadczyć o tym że jestes przed miesiączka lub masz owulacje.
plyn może swiadczyc o podwyższonej prolaktynie, koszt badania prolaktyny to około 25zł wiec mozesz go zrobic i z wynikiem isc do lekarza, wazne zeby na czczo je robic, prolaktyna jest zlosliwa i lubi skakac np pod wplywem stresu.

niemniej kontakt z ginokologiem byłby wskazany

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-07-07 o 19:38
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 19:35   #4348
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Czeeeść dziewczynki !
Ale mi Was brakuje
Ostatnio codziennie pracuję po 12h juz nie mam siły szczerze mówiąc, szefowa za tydzień dopiero wraca z urlopu więc jeszcze tydzień się musze przemęczyć.
W pracy zasuwam,że ostatnio śniadadania jem dopiero o godzinie 15!
Nawet nie chcę wchodzić na wagę bo będzie katastrofa
Wczoraj padłam o 21 spać, brak mi sił na cokolwiek.
Ale spokojnie jeszcze tydzień sie przemęcze jakoś
Tęskno mi za Wami
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 20:56   #4349
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez anita9005 Pokaż wiadomość
ja mam może albo góry ;D pelen spontan za jakiś tydzien ;D

Spora rozpiętość Chciałabym się wybrać nad nasze morze - ale trafić na pogode tam to chyba cięzko

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
mi tż nie pozwala iść do pracy
O, a czego? Ja juz powoli świra dostaje z tą pracą.

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
jeszcze nie znasz wyników? czyżby sesja ciągle trwała u ciebie?

a co do przemian to kto pamięta jedyną i kto ma ją na fb to niech zobaczy jej metamorfozę! wygląda cudnie!
Ten profesorek zawsze taki opóźniony jest Dobrze, że wszystko inne do przodu...
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 20:58   #4350
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

oj to faktycznie cieżko w tej pracy ale spokojnie jakoś dasz radę ;*


Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Czeeeść dziewczynki !
Ale mi Was brakuje
Ostatnio codziennie pracuję po 12h juz nie mam siły szczerze mówiąc, szefowa za tydzień dopiero wraca z urlopu więc jeszcze tydzień się musze przemęczyć.
W pracy zasuwam,że ostatnio śniadadania jem dopiero o godzinie 15!
Nawet nie chcę wchodzić na wagę bo będzie katastrofa
Wczoraj padłam o 21 spać, brak mi sił na cokolwiek.
Ale spokojnie jeszcze tydzień sie przemęcze jakoś
Tęskno mi za Wami
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.