Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-02, 15:17   #4351
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
będe walczyć o tą płyte jak lwica a tak na serio to też tak uważam, ze nam sie należą te fotki bo po 1. na nich jesteśmy a po 2. zapłaciliśmy za nie. zobacze w poniedziałek co mi powie, oby płytka na mnie czekała bo inaczej
a tak z innej beczki, ile płaciliście za tego marudzącego fotofrafa? nie żeby miałao to wpływ na jakoś usługi i i fakt otrzymania płytka ale po prostu ciekawa jestem.
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 17:40   #4352
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17


no to startujemy!!
oszczędzę wam wywodów z tygodnia poprzedzającego wesele, bo to była jedna wielka nerwówka.
piątek- rano szukaliśmy spowiednika, który by zechciał nas wysłuchać i jak na złość nikogo nie mogliśmy znaleźć, aż w końcu po dwóch godzinach nam się udało. ksiądz dziwny i uszczypliwy, ale ważne że spowiedź zaliczona. potem spotkanie z dekoratorką co do ostatecznego wyglądu sali, potem paznokcie u kosmetyczki (chwila relaksu, w której zdążyłam przejść na "ty" ze wszystkimi babeczkami w salonie ) potem znów do kościoła robić dekoracje, odebrać kwiaty dla rodziców, mój bukiet, itd, a potem dekorowanie domów, które trwało do 23.30
następnie depilacja, kąpiel, i takie tam sprawy kosmetyczne i opieprz od rodziców, że jeszcze nie śpię poszłam spać z dziwnym uczuciem w żołądku, ni to stres ni to nie stres
noc z piątku na sobotę- śnił mi się straszny koszmar, mianowicie, że każda PM powinna mieć buty z wiązaną kokardką, bo to przynosi szczęście i że ja takich nie miałam, no i dramat
sobota- obudziłam się koło 7, wyjrzałam przez okno i stwierdziłam, że jest pochmurno i leje, po ok 5 minutach spojrzałam jeszcze raz i stwierdziłam, tym razem słusznie, że jest pięknie, słonecznie i ciepło co wprawiło mnie w dobry humor. pojechałam z druhną przed 10 do salonu i oświadczyłam wszem i wobec że mają 2 godziny aby z bestii zrobić piękną i chyba dało radę stresowałam się już troszkę. makijaż miałam różowo-grafitowy z dodatkiem srebra, wyszedł przepięknie wróciłam do domu, zjadłam małą kromeczkę i ubrałam suknię. ponieważ było już dosyć późno nie miałam zbytnio czasu na stres. zaczęli się schodzić goście, fotograf. potem, jak usłyszałam, że wyją syreny strażackie i mój TŻ się zbliża dostałam palpitacji serca i z nerwów zupełnie mimowolnie krzyknęłam "o żesz w mordę"!!! mało to eleganckie, ale wszystkie ciotki się śmiały przy błogosławieństwie pierwsza się popłakałam i trzęsłam się okropnie. potem w drodze do kościoła mieliśmy kilka wzruszających momentów, np przy bramie od strażaków i przy szpalerze, który nam zrobili. a jak już weszłam do kościoła, wyluzowałam zupełnie. TŻ się stresował przy przysiędze, a ja wcale, już byłam spokojna, opanowana i jak to wszyscy zgodnie stwierdzili, że taką pewność w głosie miałam, to mało kto ma. potem wyszliśmy z kościoła, zostaliśmy obsypani taką ilością grosików, że wszyscy musieli zacząć zbierać, bo byśmy tam siedzieli chyba ze dwa dni. a w suknię mi wpadło tyle, że potem latały po sali a jak w domu ściągałam kiecę to też jeszcze kilka się znalazło! potem były życzenia i ruszyliśmy na salę.....
a co było dalej drogie dzieci, dowiecie się z kolejnej bajeczki
cdn later
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 17:41   #4353
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Czeeeeeeeeeeeść
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 17:58   #4354
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość

no to startujemy!!
oszczędzę wam wywodów z tygodnia poprzedzającego wesele, bo to była jedna wielka nerwówka.
piątek- rano szukaliśmy spowiednika, który by zechciał nas wysłuchać i jak na złość nikogo nie mogliśmy znaleźć, aż w końcu po dwóch godzinach nam się udało. ksiądz dziwny i uszczypliwy, ale ważne że spowiedź zaliczona. potem spotkanie z dekoratorką co do ostatecznego wyglądu sali, potem paznokcie u kosmetyczki (chwila relaksu, w której zdążyłam przejść na "ty" ze wszystkimi babeczkami w salonie ) potem znów do kościoła robić dekoracje, odebrać kwiaty dla rodziców, mój bukiet, itd, a potem dekorowanie domów, które trwało do 23.30
następnie depilacja, kąpiel, i takie tam sprawy kosmetyczne i opieprz od rodziców, że jeszcze nie śpię poszłam spać z dziwnym uczuciem w żołądku, ni to stres ni to nie stres
noc z piątku na sobotę- śnił mi się straszny koszmar, mianowicie, że każda PM powinna mieć buty z wiązaną kokardką, bo to przynosi szczęście i że ja takich nie miałam, no i dramat
sobota- obudziłam się koło 7, wyjrzałam przez okno i stwierdziłam, że jest pochmurno i leje, po ok 5 minutach spojrzałam jeszcze raz i stwierdziłam, tym razem słusznie, że jest pięknie, słonecznie i ciepło co wprawiło mnie w dobry humor. pojechałam z druhną przed 10 do salonu i oświadczyłam wszem i wobec że mają 2 godziny aby z bestii zrobić piękną i chyba dało radę stresowałam się już troszkę. makijaż miałam różowo-grafitowy z dodatkiem srebra, wyszedł przepięknie wróciłam do domu, zjadłam małą kromeczkę i ubrałam suknię. ponieważ było już dosyć późno nie miałam zbytnio czasu na stres. zaczęli się schodzić goście, fotograf. potem, jak usłyszałam, że wyją syreny strażackie i mój TŻ się zbliża dostałam palpitacji serca i z nerwów zupełnie mimowolnie krzyknęłam "o żesz w mordę"!!! mało to eleganckie, ale wszystkie ciotki się śmiały przy błogosławieństwie pierwsza się popłakałam i trzęsłam się okropnie. potem w drodze do kościoła mieliśmy kilka wzruszających momentów, np przy bramie od strażaków i przy szpalerze, który nam zrobili. a jak już weszłam do kościoła, wyluzowałam zupełnie. TŻ się stresował przy przysiędze, a ja wcale, już byłam spokojna, opanowana i jak to wszyscy zgodnie stwierdzili, że taką pewność w głosie miałam, to mało kto ma. potem wyszliśmy z kościoła, zostaliśmy obsypani taką ilością grosików, że wszyscy musieli zacząć zbierać, bo byśmy tam siedzieli chyba ze dwa dni. a w suknię mi wpadło tyle, że potem latały po sali a jak w domu ściągałam kiecę to też jeszcze kilka się znalazło! potem były życzenia i ruszyliśmy na salę.....
a co było dalej drogie dzieci, dowiecie się z kolejnej bajeczki
cdn later
ładnie się zaczyna i czekamu na cnd
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 17:58   #4355
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

czesc

mariiasia łeeeeee, ja chce juz wiecej, co to za przerywanie w takim momencie
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 17:59   #4356
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Czeeeeeeeeeeeść
czeeeeść
co tam?
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 18:48   #4357
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Mariiasia - brawo za pierwsza czesc relacji
Tak sie buduje napiecie
Ale dzieci ida juz spac bo po dobranocce wiec prosza o szybki dalszy ciag
Chyba nie masz zamiaru nas tak trzymac w niepewnosci do jutra?
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 08:35   #4358
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość

no to startujemy!!a co było dalej drogie dzieci, dowiecie się z kolejnej bajeczki
cdn later
za relację
sen świetny
czekamy na ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Czeeeeeeeeeeeść
Cześć A może napiszesz nam co u Ciebie, bo tylko tak wpadasz i wypadasz
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 09:30   #4359
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
za relację
sen świetny
czekamy na ciąg dalszy



Cześć A może napiszesz nam co u Ciebie, bo tylko tak wpadasz i wypadasz
dokładnie zgadzam się ! Co to wogóle jest za traktowanie nas! :P Żeby wejść i wyjść i nawet się kawy nie napić? Natychmiast masz napisać co najmniej z 5 zdań
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 12:22   #4360
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Mariiasia, super relacja Czekamy na ciąg dalszy oczywiście

Ja na razie sama w domku, bo TZ pojechał auto naprawiać. Niestety musimy na to przeznaczyć niedzielę, bo to nie nasze auto tylko mojego dziadka. W piątek ktoś wjechał w tył auta, rozbity jest zderzak, błotnik, lampa i kołpak.
Super, nie? Dziadek wraca w poniedziałek z "wakacji". A tu auto rozbite. No i TZ musi teraz naprawić tyle, ile sie da, żeby dziadek się nie zorientował....
Masakra....
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 14:56   #4361
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

No dobrze, no! Jezdem!
W pracy mam nudę to będę z Wami raczej codziennie non stop od 9:00 - 17:00, no i może po pracy jak nie zasnę

Ogólnie szukam jakiegoś dobrego kremu na moją zasuszoną mordkę, strasznie tu wodę chlorują na jesień..

O kawy bym się napiła
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 15:51   #4362
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;22445436]a tak z innej beczki, ile płaciliście za tego marudzącego fotofrafa? nie żeby miałao to wpływ na jakoś usługi i i fakt otrzymania płytka ale po prostu ciekawa jestem.[/QUOTE]
Płaciliśmy 100 zł za robienie fotek w kościele i tyle samo za plener. No a potem za każdą fotke w albumie 15 zł. Wiem że to nie są bajeczne warunki, ale po prostu rok przed ślubem już nie mieliśmy siły i ochoty szukać czegoś i wzieliśmy pierwszego z rzędu fotogrtafa który mieścił się w naszej cene, bo chcieliśmy na foto wydać ok 1000 zł. W sumie zostawiliśmy u niego 1200 zł.

mariiasia, super relacja, czekamy na więcej, bo będziemy tupać i krzyczeć z niecierpliwości!

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Mariiasia, super relacja Czekamy na ciąg dalszy oczywiście

Ja na razie sama w domku, bo TZ pojechał auto naprawiać. Niestety musimy na to przeznaczyć niedzielę, bo to nie nasze auto tylko mojego dziadka. W piątek ktoś wjechał w tył auta, rozbity jest zderzak, błotnik, lampa i kołpak.
Super, nie? Dziadek wraca w poniedziałek z "wakacji". A tu auto rozbite. No i TZ musi teraz naprawić tyle, ile sie da, żeby dziadek się nie zorientował....
Masakra....
ojjej to nieźle, zawsze taki pech jakiś jest że jak się ma nie swoje autko to jakiś nieuważny kierowca się znajdzie na drodze. Ale Twój tż na pewno sobie z autkiem poradzi

Black, ja też właśnie jestem u mojej mamy z tż'tem przyszliśmy na obiadek a po obiadku tak nas spanie wzięło, że aż nam mama powiedziała żebyśmy się poszli położyć no i ja właśnie wstałam a tż jeszcze śpi chociaż powiedział, że na kawke wstanie i żeby mu robić, no ale jakoś się nie rusza z wyrka

Dziewczyny, prosze Was trzymajciae jutro za mnie kciuki, oby mi poszło jakoś w pierwszy dzień pracy
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 15:53   #4363
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, prosze Was trzymajciae jutro za mnie kciuki, oby mi poszło jakoś w pierwszy dzień pracy
kciukasy

ja jestem po pierwszym dniu pracy, takie są najgorsze..
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 17:22   #4364
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Mariiasia, super relacja Czekamy na ciąg dalszy oczywiście

Ja na razie sama w domku, bo TZ pojechał auto naprawiać. Niestety musimy na to przeznaczyć niedzielę, bo to nie nasze auto tylko mojego dziadka. W piątek ktoś wjechał w tył auta, rozbity jest zderzak, błotnik, lampa i kołpak.
Super, nie? Dziadek wraca w poniedziałek z "wakacji". A tu auto rozbite. No i TZ musi teraz naprawić tyle, ile sie da, żeby dziadek się nie zorientował....
Masakra....

skądś to znam...i współczuję... ale uważajcie z tym zorientowaniem się...
kiedyś jak siostra wyjechała na wakacje zostawiła mi samochód i zarysowałam tylny zderzak o latarnię... szybko do lakiernika, żeby się nie zorientowali jak wrócą, powiedziałąm, że marobić tylmko to i nic więcej...a on, ze to w sumie ta sama cena....a ja że nie bo ma wygladac tak jak tydzień temu...odebrałam, przykurzyłma po drodze, żeby nie wygladało za czysto i się nie rzucało w oczy i wstawiłam do garażu... pierwszego dnia po powrocie dzoni siostra i pyta "a dlaczego chlapacz jest na tylnym siedzeniu" no i musiałam się przyznać...a potem ten samochód kupiłam i żałowałam, że nie zrobiłam innych obtarć

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Płaciliśmy 100 zł za robienie fotek w kościele i tyle samo za plener. No a potem za każdą fotke w albumie 15 zł. Wiem że to nie są bajeczne warunki, ale po prostu rok przed ślubem już nie mieliśmy siły i ochoty szukać czegoś i wzieliśmy pierwszego z rzędu fotogrtafa który mieścił się w naszej cene, bo chcieliśmy na foto wydać ok 1000 zł. W sumie zostawiliśmy u niego 1200 zł.

ale dziwaczny cennik.... to teraz zaczyn arozumieć dlaczego nie chcieli Wam dać płyty...bo możecie wybrać 20 zdjęć a resztę sobie samemu zrobić i samemu album złożyć...tylko tyle, że pewnie wtedy by Wam ich nie obrobili..


Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
kciukasy

ja jestem po pierwszym dniu pracy, takie są najgorsze..
dokładnie, kciuki też trzymam...

Black co teraz robisz, znalazłaś pracę widzę??
a na kawkę to wpadaj, zapraszam włśnie piję

Edytowane przez 5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Czas edycji: 2010-10-03 o 17:24
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 17:37   #4365
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;22464502]
Black co teraz robisz, znalazłaś pracę widzę??
a na kawkę to wpadaj, zapraszam włśnie piję [/QUOTE]
no tak mam, tylko co jakąś pracę znajdę to są cyrki z nią
kawa!
a kupiłam wczoraj takie coś ->http://www.rajsmakosza.pl/karmel-i-w...53g-p-426.html
jest jeszcze młynek z czekoladą http://www.kotanyi.com/pl/Asortyment...8filter%29/314
i może ten dokupię ->http://www.kotanyi.com/pl/Asortyment...8filter%29/314
polecam! dałam 7,- w Tesco (no drogo trochę :/ )
ale do kawy w sam raz, jakbym mogła to bym cały czas dodawała do kawy, ale nie można przesadzać w drugą stronę!
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along

Edytowane przez BlackAngel
Czas edycji: 2010-10-03 o 17:42
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 18:59   #4366
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;22464502]
ale dziwaczny cennik.... to teraz zaczyn arozumieć dlaczego nie chcieli Wam dać płyty...bo możecie wybrać 20 zdjęć a resztę sobie samemu zrobić i samemu album złożyć...tylko tyle, że pewnie wtedy by Wam ich nie obrobili..



dokładnie, kciuki też trzymam...
[/QUOTE]
nie chodzi o to, bo umowa była że dostaniemy te fotki które wybraliśmy do albumu też na płytce. Reszta fotek i tak jest do bani więc niech sobie je trzymają
dziekuję za kciuki Tobie i black najgorsze jest to ze ja caly tydzień bede miała "pierwszy" dzień pracy bo codziennie będe w innym przedszkolu no ale zebrałam w sobie moc i jest ok. Tylko płytka z piosenkami mi sie nie chciała nagrać i mam troszke problem mam tylko jedną i będe musiała na niej jakoś dać rade przperowadzić zajęcia

black, super ten młynek chyba sobie kupie ale mi smaka narobiłaś nie wiedziałam że sa takie cuda
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 19:08   #4367
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość

black, super ten młynek chyba sobie kupie ale mi smaka narobiłaś nie wiedziałam że sa takie cuda
sama też o tym nie wiedziałam new koleżanka z pracy pokazała mi jak poszłyśmy na kawę..
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 19:21   #4368
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
no tak mam, tylko co jakąś pracę znajdę to są cyrki z nią
kawa!
a kupiłam wczoraj takie coś ->http://www.rajsmakosza.pl/karmel-i-w...53g-p-426.html
jest jeszcze młynek z czekoladą http://www.kotanyi.com/pl/Asortyment...8filter%29/314
i może ten dokupię ->http://www.kotanyi.com/pl/Asortyment...8filter%29/314
polecam! dałam 7,- w Tesco (no drogo trochę :/ )
ale do kawy w sam raz, jakbym mogła to bym cały czas dodawała do kawy, ale nie można przesadzać w drugą stronę!

znam, mam stosuję i ten zdecydowanie lepszy, ten z czekoladą nie bardzo bo to takie cukrowe kakaowe kamyczki a nie czekolada i mi jakoś nie bardzo smakowało...

to jeszcze Wam takie coś pokażę
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...1t:429,r:0,s:0
taki aromat cynamonu, wanilli - też pycha ale intensywna bardzo

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
nie chodzi o to, bo umowa była że dostaniemy te fotki które wybraliśmy do albumu też na płytce. Reszta fotek i tak jest do bani więc niech sobie je trzymają
dziekuję za kciuki Tobie i black najgorsze jest to ze ja caly tydzień bede miała "pierwszy" dzień pracy bo codziennie będe w innym przedszkolu no ale zebrałam w sobie moc i jest ok. Tylko płytka z piosenkami mi sie nie chciała nagrać i mam troszke problem mam tylko jedną i będe musiała na niej jakoś dać rade przperowadzić zajęcia

black, super ten młynek chyba sobie kupie ale mi smaka narobiłaś nie wiedziałam że sa takie cuda
aaa widzisz czyli tylko te co wybraliście, no to nie rozumiem dlaczego nie chca dać. Wogóle ja uważam, że na zdjęciach jesteście Wy i każde powinno być Wasze! nawet te nieobrobione pozostałe, ale to chyba przez ten cennik dziwny Wam nie dadzą.
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 19:43   #4369
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

czesc

no normalnie swietne te młynki, musze zobaczyc czy u mnie takie sa, kupie sobie na pewno
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 19:58   #4370
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Ja na razie sama w domku, bo TZ pojechał auto naprawiać. Niestety musimy na to przeznaczyć niedzielę, bo to nie nasze auto tylko mojego dziadka. W piątek ktoś wjechał w tył auta, rozbity jest zderzak, błotnik, lampa i kołpak.
Super, nie? Dziadek wraca w poniedziałek z "wakacji". A tu auto rozbite. No i TZ musi teraz naprawić tyle, ile sie da, żeby dziadek się nie zorientował....
Masakra....
Ale pech

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, prosze Was trzymajciae jutro za mnie kciuki, oby mi poszło jakoś w pierwszy dzień pracy

Ja jutro też pierwszy dzień w nowej pracy. Niby idę tylko podpisać umowę, ale nie wiem czy mi nie będą kazali zostać

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
najgorsze jest to ze ja caly tydzień bede miała "pierwszy" dzień pracy bo codziennie będe w innym przedszkolu no ale zebrałam w sobie moc i jest ok. Tylko płytka z piosenkami mi sie nie chciała nagrać i mam troszke problem mam tylko jedną i będe musiała na niej jakoś dać rade przperowadzić zajęcia
Na pewno dasz radę

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
no normalnie swietne te młynki, musze zobaczyc czy u mnie takie sa, kupie sobie na pewno
Ja chyba też taki zakupię Nie przepadam za kawą, ale jakbym ją sobie tak dosmaczyła, to może bym polubiła
Metkaa jak samopoczucie?
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 20:56   #4371
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Ja chyba też taki zakupię Nie przepadam za kawą, ale jakbym ją sobie tak dosmaczyła, to może bym polubiła
Metkaa jak samopoczucie?
Wiesz jak ja sobie robię kawę to jest więcej mleka niż kawy
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 21:17   #4372
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Hej
Koniec weekendu Od jutra uczelnia, w sumie to nawet sie cieszę bo troche się za tym stęskniłam...

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Ale mi smaka zrobiłaś! Musze to znaleźć

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Ja jutro też pierwszy dzień w nowej pracy. Niby idę tylko podpisać umowę, ale nie wiem czy mi nie będą kazali zostać
Trzymamy kciuki

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Wiesz jak ja sobie robię kawę to jest więcej mleka niż kawy
U mnie to samo Chociaż na ślub dostaliśmy taki fajny ekspres ciśnieniowy, który spienia mleko i ta kawa bardzo mi smakuje, mimo, że mleka nie ma w niej dużo
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 21:19   #4373
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Hej

U mnie to samo Chociaż na ślub dostaliśmy taki fajny ekspres ciśnieniowy, który spienia mleko i ta kawa bardzo mi smakuje, mimo, że mleka nie ma w niej dużo
pożycz ekspres ja Tobie pożyczę młynek
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 05:56   #4374
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość



Ja jutro też pierwszy dzień w nowej pracy. Niby idę tylko podpisać umowę, ale nie wiem czy mi nie będą kazali zostać



Na pewno dasz radę
dziękuję
ja też trzymam kciukasy

więc czas zacząć męczyć dzieciaczki mam nadzieje, że mój głos da rade bo troszke mi zaczął szwankować i katarek się pojawił

miłego dnia wszystkim!



PS jak się nie odezwe do jutra tzn. że dzieciaki mnie wykończyły

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2010-10-04 o 05:58
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 06:50   #4375
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość

więc czas zacząć męczyć dzieciaczki mam nadzieje, że mój głos da rade bo troszke mi zaczął szwankować i katarek się pojawił
Dasz radę! Nic się nie martw
Ale mieliśmy z TŻtem intensywny weekend W piątek ze znajomymi w barze świętowaliśmy ich zaręczyn, pierwszy raz w życiu grałam w kręgle W sobotę byliśmy u kuzynki TŻta i jej męża, zebrała się mocna ekipa i... ostro przesadzili z alkoholem, ja widziałam co się święci, więc sobie odpuściłam, TŻ niestety nie i wczoraj zdychał dosłownie. Ale fajnie było Wczoraj najedliśmy się strachu, nasz piesio zachorował, coś z brzuszkiem miał, źle z nim było, nie mogłam dodzwonić się do jego weta, zadzwoniłam do innego, zalecił podać węgiel. Okropnie się piesek męczył, wszyscy domownicy nad nim siedzieli, ja oczywiście już ryczałam. Na szczęście z każdą godziną było coraz lepiej. Dzisiaj już jest ok, tylko osłabiony jeszcze jest. Po południu jedziemy do weteryanrza.
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 07:21   #4376
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Hej
Jak zwykle nie mogłam wczoraj zasnąć, bo TŻ był na nocce, więc się czuję tak i tak

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Wiesz jak ja sobie robię kawę to jest więcej mleka niż kawy
Ja też tak robię

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Trzymamy kciuki
Dzięki

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
dziękuję
ja też trzymam kciukasy
więc czas zacząć męczyć dzieciaczki mam nadzieje, że mój głos da rade bo troszke mi zaczął szwankować i katarek się pojawił
Dzięki za kciuki
Herbata z miodem powinna pomóc na gardziołko

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Wczoraj najedliśmy się strachu, nasz piesio zachorował, coś z brzuszkiem miał, źle z nim było, nie mogłam dodzwonić się do jego weta, zadzwoniłam do innego, zalecił podać węgiel. Okropnie się piesek męczył, wszyscy domownicy nad nim siedzieli, ja oczywiście już ryczałam. Na szczęście z każdą godziną było coraz lepiej. Dzisiaj już jest ok, tylko osłabiony jeszcze jest. Po południu jedziemy do weteryanrza.
Wychodzi na to, że piesio się wczuł w sytuację Twojego TŻta
Dobrze, że już z pieskiem lepiej
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 07:34   #4377
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

witam po weekendziku
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 07:57   #4378
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Wychodzi na to, że piesio się wczuł w sytuację Twojego TŻta
Dobrze, że już z pieskiem lepiej
Dokładnie TŻ mówił, że pies zsolidaryzował się z panem Biedaki dwa wczoraj się męczyły. Choć mój mąż twierdzi, że za głupotę trzeba płacić...
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 10:09   #4379
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Muszę się pochwalić - idziemy dzisiaj podpisać umowę na kredyt mieszkaniowy. I prawdopodobnie do końca miesiąca przeprowadzimy się na swoje

Poza tym dzisiaj znowu kolejny dzień szukania pracy. Ale w środę mam "rozmowę" w sądzie i bardzo liczę na tę pracę...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 10:15   #4380
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17



zaczynam się stresować

byłam w sobotę na ślubie (w NASZYM kościele, z NASZYM księdzem) i zrobiło mi się lekko gorąco na myśl że za tydzień to my tam będziemy stać

danaeee super
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.