% ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-02, 14:36   #4441
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

cos do river island?
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 16:15   #4442
izis888
Zakorzenienie
 
Avatar izis888
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 733
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

a jakieś zniżki do Kapahl? tylko żeby obejmowała też przecenione rzeczy?
wpadły mi w oko spodnie ale zostały niewiele jak na razie przecenione i cena nadal jest dosc wysoka
__________________
wymiana kwiecień 2016

kosmetyki
izis888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 16:49   #4443
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

ktos juz korzystal z tego kuponu dziala on? http://ipaper.ipapercms.dk/ViewFile70722.jpg dla mnie to troche dziwne to ja moge sobie ich nadrukowac i co pare dni chodzic i cos kupywac?
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 16:51   #4444
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
ktos juz korzystal z tego kuponu dziala on? http://ipaper.ipapercms.dk/ViewFile70722.jpg dla mnie to troche dziwne to ja moge sobie ich nadrukowac i co pare dni chodzic i cos kupywac?
Działa.
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 16:55   #4445
joannaxoxo
Rozeznanie
 
Avatar joannaxoxo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 952
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Działa.
a czy działa na wszystko nieprzecenione , czy tylko na rzeczy z tego katalogu zima ?
joannaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 17:03   #4446
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez joannaxoxo Pokaż wiadomość
a czy działa na wszystko nieprzecenione , czy tylko na rzeczy z tego katalogu zima ?
Na wszystko poza przeceną.
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 17:14   #4447
sweetdreams64
Raczkowanie
 
Avatar sweetdreams64
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 316
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
ktos juz korzystal z tego kuponu dziala on? http://ipaper.ipapercms.dk/ViewFile70722.jpg dla mnie to troche dziwne to ja moge sobie ich nadrukowac i co pare dni chodzic i cos kupywac?
kolejny kupon do kolekcji
polubiłam teraz te zniżkowo-kuponowe zakupy
__________________
15.05.2012-aparat góry łuk
29.11.2012-aparat dolny łuk



***********************





sweetdreams64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 17:20   #4448
Fiki7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Też nie pracuje, ale przeczytałam regulamin przed zakupami i poszperałam też wczoraj na Facebooku także jestem pewna, że łączą się z promocjami.
Problem polega na tym, że nie mogą 2 razy nabić rabatu na daną rzecz (więc jak np. sweter zamiast 79,9 kosztuje 59,9 to mają problem , bo jak zwykle osoba, która wymysliła te karty pewnie tego nie przewidziała.
Jednak w sklepach w Krakowie - bonarce i M1 sprzedawcy umieli bez problemu to "obejść"
Wczoraj kupiłem żonie płaszczyk za ok 250 zł , wykorzystałem 5 kart z glamour +150 zł . Niestety pani przy kasie miała problem z sumowanie zniżek z kart , ciągle wchodziła tylko jedna . W końcu zadzwoniła do kierowniczki a ta kazała jej zrobić "rabat 100 zł" . Tak zrobiła i poszło , zapłaciłem 150 zł i zadowolony poszedłem do domu . Niestety okazało się że , nie dość że kupiłem nie ten rozmiar , więc żona poszła dziś wymienić płaszcz . Okazało się że ten był ostatni , więc chciała zwrócić . I TU ZACZĘŁY SIĘ SCHODY . Pani zrobiła zwrot i daje żonie 150 zł ! Okazało się że skoro był rabat , to nie zwracają całej sumy tylko tą po rabacie bo tyle zpłaciłem . Na szczęście w sklepie była pani u której kupowałem i potwierdziła że płaciłem gotówką i kartami upominkowymi z glamour . Więc zwrócili na kartę 250 zł . Podejrzewam że gdyby żona poszła parę dni później , dostałaby tylko 150 zł . Jeżeli więc będziecie kupować z kartami glamour uważajcie jak to nabijają , bo jeżeli zsumują kwoty z kart i nabiją sumę jako rabat , a wy będziecie chcieli cokolwiek z towaru zwrócić , to otrzymacie tylko tyle ile zapłaciliście bez uwzględnienia kart .
Fiki7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 17:30   #4449
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez Fiki7 Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiłem żonie płaszczyk za ok 250 zł , wykorzystałem 5 kart z glamour +150 zł . Niestety pani przy kasie miała problem z sumowanie zniżek z kart , ciągle wchodziła tylko jedna . W końcu zadzwoniła do kierowniczki a ta kazała jej zrobić "rabat 100 zł" . Tak zrobiła i poszło , zapłaciłem 150 zł i zadowolony poszedłem do domu . Niestety okazało się że , nie dość że kupiłem nie ten rozmiar , więc żona poszła dziś wymienić płaszcz . Okazało się że ten był ostatni , więc chciała zwrócić . I TU ZACZĘŁY SIĘ SCHODY . Pani zrobiła zwrot i daje żonie 150 zł ! Okazało się że skoro był rabat , to nie zwracają całej sumy tylko tą po rabacie bo tyle zpłaciłem . Na szczęście w sklepie była pani u której kupowałem i potwierdziła że płaciłem gotówką i kartami upominkowymi z glamour . Więc zwrócili na kartę 250 zł . Podejrzewam że gdyby żona poszła parę dni później , dostałaby tylko 150 zł . Jeżeli więc będziecie kupować z kartami glamour uważajcie jak to nabijają , bo jeżeli zsumują kwoty z kart i nabiją sumę jako rabat , a wy będziecie chcieli cokolwiek z towaru zwrócić , to otrzymacie tylko tyle ile zapłaciliście bez uwzględnienia kart .
Ja tez oddalabym tylko 150zl + te karty rabatowe.
Zaplaciles za plaszcz 150zl, a pani oddala Ci 250 to zarobiles 100zl. Kazdy by tak mogł robić
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 17:32   #4450
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Przeciez była mowa że przy zwrocie nie uwzględniają kart.. więc trzeba robić przemyślane zakupy..
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 17:39   #4451
Fiki7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Przeciez była mowa że przy zwrocie nie uwzględniają kart.. więc trzeba robić przemyślane zakupy..
Możesz mi powiedzieć gdzie o tym była mowa ( jakiś regulamin?) .Nie chodzi o 100 zł , ale na karty też wydałem 25 zł więc powinna je zwrócić gdy proponowała 150 zł.

Ps. Jeżeli sprzedają mi towar który jest wart 250 zł , za 150 zł to " zarabiam " 100zł . Więc nie rozumiem dlaczego mieli by robić problem za zwrotem całej kwoty za płaszcz (250 zł) . W końcu to prezent od H&M . Zresztą , kartę z nabitym zwrotem i tak mogę wymienić na towar TYLKO W H&M.

Edytowane przez Fiki7
Czas edycji: 2012-12-02 o 17:48
Fiki7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 17:46   #4452
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez Fiki7 Pokaż wiadomość
Możesz mi powiedzieć gdzie o tym była mowa ( jakiś regulamin?) .Nie chodzi o 100 zł , ale na karty też wydałem 25 zł więc powinna je zwrócić gdy proponowała 150 zł.
Na wątku h&m dziewczyny pisały, co im powiedzieli sprzedawcy przy zakupach z kartami.

Cytat:
Napisane przez Inessia
Dziewczyny, jeśli zrobię zakupy w h&m za 200 zł z 4 kartami (karta upominkowa-120zł, karty glamour: 4x20zł) to w przypadku zwrotu dostanę 120 czy 200zł na kartę zwrotu?


120 zł dostaniesz na kartę, niestety pieniądze z kart glamour przepadaja
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 17:53   #4453
Fiki7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Na wątku h&m dziewczyny pisały, co im powiedzieli sprzedawcy przy zakupach z kartami.
No cóż , to co piszą dziewczyny w wątku , to nie regulamin .
Dzieje się tak zapewne dlatego że karty są SUMOWANE I NALICZANE RAZEM JAKO RABAT . Gdyby kupować jedną rzecz z jedną kartą to nie jest ona liczona jako rabat a jako karta upominkowa/płatnicza.
Fiki7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 18:03   #4454
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Teoretycznie powinni zwracać całą kwotę, bo niby z jakiej racji karty upominkowe przepadają. Problem polega na tym, że karty te nie są widoczne jako forma płatności, ale jest odejmowany rabat złotowy od poszczególnych pozycji na paragonie, dlatego np. sweter w regularnej cenie 59,90zł na paragonie widnieje w cenie 39,90zł, po odjęciu 20zł z karty. Na pewno nie byłoby z tym problemu, gdyby nabijali cały paragon z cenami regularnymi, a karty z Glamour byłyby przeciągane przez kasę. Wtedy wartość paragonu wyżej wspomnianego swetra byłaby nadal 59,90zł, z tym że w formie płatności byłyby dwie pozycje: karta upominkowa 20zł i gotówka 39,90zł.

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Fiki7 Pokaż wiadomość
No cóż , to co piszą dziewczyny w wątku , to nie regulamin .
Dzieje się tak zapewne dlatego że karty są SUMOWANE I NALICZANE RAZEM JAKO RABAT . Gdyby kupować jedną rzecz z jedną kartą to nie jest ona liczona jako rabat a jako karta upominkowa/płatnicza.
Niestety też jest liczona jako rabat.

Edytowane przez bbbeee
Czas edycji: 2012-12-02 o 18:04
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 18:10   #4455
Fiki7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Teoretycznie powinni zwracać całą kwotę, bo niby z jakiej racji karty upominkowe przepadają. Problem polega na tym, że karty te nie są widoczne jako forma płatności, ale jest odejmowany rabat złotowy od poszczególnych pozycji na paragonie, dlatego np. sweter w regularnej cenie 59,90zł na paragonie widnieje w cenie 39,90zł, po odjęciu 20zł z karty. Na pewno nie byłoby z tym problemu, gdyby nabijali cały paragon z cenami regularnymi, a karty z Glamour byłyby przeciągane przez kasę. Wtedy wartość paragonu wyżej wspomnianego swetra byłaby nadal 59,90zł, z tym że w formie płatności byłyby dwie pozycje: karta upominkowa 20zł i gotówka 39,90zł.

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Niestety też jest liczona jako rabat.
A co na to mówi regulamin , bo niestety nie widziałem żadnego przy kasie . Nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie naliczają rabat , skoro ja płacę kartą , która ma określoną wartość , w tym wypadku 20 zł . Nie ich sprawa ską ją wziąłem , ważne że jest warta 20 zł . Jeżeli oddają tylko kwotę z odliczonym rabatem , to po prostu mnie okradają .

Kupując gazetę pisze : Prezent od H&M 20 zł . Więc albo dostaję te 20 zł albo nie.
Właśnie doczytałem z tyłu na karcie :1. "Wartość karty to 20 zł ."(więc teoretycznie na pasku magnetycznym każdej karty powinno być 20 zł - nie żaden rabat. 2 Zwroty artykułów ZAKUPIONYCH PRZY UŻYCIU KARTY promocyjnej będą dokonywane tylko na tzw. Kartę wydawaną przy zwrocie towaru .
Trzeba po prostu postawić twardo na swoim .
Karty są WASZĄ własnością , kupiliście je za złotówki wraz z gazetą . Więc jak mogą mi po prostu zabrać 20 zł!

Edytowane przez Fiki7
Czas edycji: 2012-12-02 o 18:22
Fiki7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 18:16   #4456
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez Fiki7 Pokaż wiadomość
No cóż , to co piszą dziewczyny w wątku , to nie regulamin .
Dzieje się tak zapewne dlatego że karty są SUMOWANE I NALICZANE RAZEM JAKO RABAT . Gdyby kupować jedną rzecz z jedną kartą to nie jest ona liczona jako rabat a jako karta upominkowa/płatnicza.


Screen z facebooka ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (23,1 KB, 275 załadowań)
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 18:22   #4457
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez Fiki7 Pokaż wiadomość
A co na to mówi regulamin , bo niestety nie widziałem żadnego przy kasie . Nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie naliczają rabat , skoro ja płacę kartą , która ma określoną wartość , w tym wypadku 20 zł . Nie ich sprawa ską ją wziąłem , ważne że jest warta 20 zł . Jeżeli oddają tylko kwotę z odliczonym rabatem , to po prostu mnie okradają .

Kupując gazetę pisze : Prezent od H&M 20 zł . Więc albo dostaję te 20 zł albo nie.
wg mnie dokładnie masz rację. Regulamin czytałam w sklepie, ale było tam napisane tylko, że zwroty na ich kartę wewnętrzną, o kwocie nic nie pisało. Było to jednak zanim aukcja zaczęła się, a wtedy nie przyszłoby mi do głowy, że karty te będą odliczali jako rabat złotowy.
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 18:43   #4458
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

O! To zmienili zasady W przypadku zeszłorocznych kart z Avanti i kart z KMAG zwroty dokonywane były w pełnej kwocie Na szczęście kupiłam tylko zaplanowane rzeczy i nie muszę nic zwracać .
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 19:33   #4459
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez Fiki7 Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiłem żonie płaszczyk za ok 250 zł , wykorzystałem 5 kart z glamour +150 zł . Niestety pani przy kasie miała problem z sumowanie zniżek z kart , ciągle wchodziła tylko jedna . W końcu zadzwoniła do kierowniczki a ta kazała jej zrobić "rabat 100 zł" . Tak zrobiła i poszło , zapłaciłem 150 zł i zadowolony poszedłem do domu . Niestety okazało się że , nie dość że kupiłem nie ten rozmiar , więc żona poszła dziś wymienić płaszcz . Okazało się że ten był ostatni , więc chciała zwrócić . I TU ZACZĘŁY SIĘ SCHODY . Pani zrobiła zwrot i daje żonie 150 zł ! Okazało się że skoro był rabat , to nie zwracają całej sumy tylko tą po rabacie bo tyle zpłaciłem . Na szczęście w sklepie była pani u której kupowałem i potwierdziła że płaciłem gotówką i kartami upominkowymi z glamour . Więc zwrócili na kartę 250 zł . Podejrzewam że gdyby żona poszła parę dni później , dostałaby tylko 150 zł . Jeżeli więc będziecie kupować z kartami glamour uważajcie jak to nabijają , bo jeżeli zsumują kwoty z kart i nabiją sumę jako rabat , a wy będziecie chcieli cokolwiek z towaru zwrócić , to otrzymacie tylko tyle ile zapłaciliście bez uwzględnienia kart .
Jest dokładnie tak jak piszesz, kasa z kart przepada.

Cytat:
Napisane przez anakrk Pokaż wiadomość
O! To zmienili zasady W przypadku zeszłorocznych kart z Avanti i kart z KMAG zwroty dokonywane były w pełnej kwocie Na szczęście kupiłam tylko zaplanowane rzeczy i nie muszę nic zwracać .
W przypadku Avanti masz racje, jeżeli chodzi natomiat o karty z Kmag było dokładnie tak jak teraz, nabijali je ręcznie i zwracali tylko pieniądze, które faktycznie zapłaciliśmy po odjęciu kart.
Z kartami z Kmaga nabijali rabat dokładnie tak jak teraz i jak np kupowało się spodnie za 59,9 to na paragonie była kwota po rabacie 39,9 i tyle oddawali (pamiętam zresztą jak dziewczyny pisały o tym wiele razy na wątki H&M i sama cmiałam "problem ze zwrotem" koszuli i spodni kupionych dla męża (w końcu wymieniłam i rabat nie przepadł ale z tym też było masę zachodu).
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 19:41   #4460
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Jest dokładnie tak jak piszesz, kasa z kart przepada.


W przypadku Avanti masz racje, jeżeli chodzi natomiat o karty z Kmag było dokładnie tak jak teraz, nabijali je ręcznie i zwracali tylko pieniądze, które faktycznie zapłaciliśmy po odjęciu kart.
Z kartami z Kmaga nabijali rabat dokładnie tak jak teraz i jak np kupowało się spodnie za 59,9 to na paragonie była kwota po rabacie 39,9 i tyle oddawali (pamiętam zresztą jak dziewczyny pisały o tym wiele razy na wątki H&M i sama cmiałam "problem ze zwrotem" koszuli i spodni kupionych dla męża (w końcu wymieniłam i rabat nie przepadł ale z tym też było masę zachodu).
Tzn. wymiana na inną rzecz w tej samej cenie byłaby możliwa?
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 19:46   #4461
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Tzn. wymiana na inną rzecz w tej samej cenie byłaby możliwa?
Nie wiem, zapytaj może na facebooku H&M, tam jest najwiarygodniejsze źródło.
Ja z kartami Kmaga kupiłam mężowi parę rzeczy i 2 chciałam zwrócić - wtedy zaczęły się schody (bo właśnie tak naliczali rabat), ostatecznie po mln telefonów i konsultachacj z różnymi osobami wymyślili wymianę na coś w tej samej cenie bez utraty rabatu.
Nie wiem jednak czy to normalna procedura wtedy była czy jak to zwykle bywa w H&M co sklep i sprzedawca to inne pomysły.
Teraz kupiłam tylko takie rzeczy, których nie mam zamiaru oddać/wymieniać.
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 19:58   #4462
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Nie wiem, zapytaj może na facebooku H&M, tam jest najwiarygodniejsze źródło.
Ja z kartami Kmaga kupiłam mężowi parę rzeczy i 2 chciałam zwrócić - wtedy zaczęły się schody (bo właśnie tak naliczali rabat), ostatecznie po mln telefonów i konsultachacj z różnymi osobami wymyślili wymianę na coś w tej samej cenie bez utraty rabatu.
Nie wiem jednak czy to normalna procedura wtedy była czy jak to zwykle bywa w H&M co sklep i sprzedawca to inne pomysły.
Teraz kupiłam tylko takie rzeczy, których nie mam zamiaru oddać/wymieniać.
No właśnie to jest największy problem, że w każdym sklepie są inne zasady.
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 20:09   #4463
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
No właśnie to jest największy problem, że w każdym sklepie są inne zasady.
Tak jest podczas każdej promocji czy nawet wyprzedaży i wg. mnie wynika to z fatalnej organizacji, braku jasnych zasad/regulaminów, braku chęci kierownictwa aby przeszkolić personel np. na 10 minut przed otwarciem i też na pewno braku chęci sprzedawców (bo skoro robiłam wczoraj zakupu 2 godziny po otwarciu, a sprzedająca łaskawie nawet nie potrafiła wcześniej przeczytać regulaminu, który stał za jej plecami to naprawdę brak mi słow, dodam, że w niektórych sklepach widziałam już te regulaminy tydzień temu.
Mam wrażenie, że oni w ogóle nie uczą się na błędach i każda taka akcja to masa niedomówień itd.
Nie tylko klienci na tym tracą i są wnerwieni bo działa to też w drugą stronę, obrywa się sprzedawcom.
Dodatkowo to także kompletnie nieprzemyslana akcja ze strony osoby tworzącej puste karty ale z paskiem magnetycznym (wczoraj najpierw się mnie pytali czy ja już na pewno ich nie używałam bo są puste
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 20:20   #4464
emi338
Raczkowanie
 
Avatar emi338
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: tczew/gdańsk
Wiadomości: 117
GG do emi338
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

widze ze w Housie tez co sklep to własna interpretacja promocji, bo dziewczyny pisza ze na przecenione tez znizka -40% a u mnie twierdzili ze tylko nieprzecenione rzeczy sie łapią
emi338 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 20:24   #4465
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez emi338 Pokaż wiadomość
widze ze w Housie tez co sklep to własna interpretacja promocji, bo dziewczyny pisza ze na przecenione tez znizka -40% a u mnie twierdzili ze tylko nieprzecenione rzeczy sie łapią
Wprowadziła cię w błąd, przed zrobieniem zakupów zapoznałam się z ich regulaminem na facebooku, pkt 4 - jasno mówi, że na rzeczy przecenione też.
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 20:27   #4466
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Tak jest podczas każdej promocji czy nawet wyprzedaży i wg. mnie wynika to z fatalnej organizacji, braku jasnych zasad/regulaminów, braku chęci kierownictwa aby przeszkolić personel np. na 10 minut przed otwarciem i też na pewno braku chęci sprzedawców (bo skoro robiłam wczoraj zakupu 2 godziny po otwarciu, a sprzedająca łaskawie nawet nie potrafiła wcześniej przeczytać regulaminu, który stał za jej plecami to naprawdę brak mi słow, dodam, że w niektórych sklepach widziałam już te regulaminy tydzień temu.
Mam wrażenie, że oni w ogóle nie uczą się na błędach i każda taka akcja to masa niedomówień itd.
Nie tylko klienci na tym tracą i są wnerwieni bo działa to też w drugą stronę, obrywa się sprzedawcom.
Dodatkowo to także kompletnie nieprzemyslana akcja ze strony osoby tworzącej puste karty ale z paskiem magnetycznym (wczoraj najpierw się mnie pytali czy ja już na pewno ich nie używałam bo są puste
Zgadzam się w 100%. Ja też wczoraj robiłam zakupy. Wiedzieli już, że karty są puste, ale pojawił się problem, bo miałam więcej kart niż kupowanych rzeczy. Sprzedawczyni nie miała pojęcia, co z tym zrobić, spytała więc menadżerki, która obsługiwała na kasie obok. Dopiero wtedy pani menadżer zajęła się lekturą regulaminu, który, jak pisałaś, od kilku już dni mieli wystawiony w sklepie.
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 20:36   #4467
emi338
Raczkowanie
 
Avatar emi338
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: tczew/gdańsk
Wiadomości: 117
GG do emi338
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Wprowadziła cię w błąd, przed zrobieniem zakupów zapoznałam się z ich regulaminem na facebooku, pkt 4 - jasno mówi, że na rzeczy przecenione też.
no nic, przynajmniej teraz bede na przyszłość mądrzejsza i do każdej promocji przeczytam sobie regulamin
emi338 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 20:40   #4468
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez Fiki7 Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiłem żonie płaszczyk za ok 250 zł , wykorzystałem 5 kart z glamour +150 zł . Niestety pani przy kasie miała problem z sumowanie zniżek z kart , ciągle wchodziła tylko jedna . W końcu zadzwoniła do kierowniczki a ta kazała jej zrobić "rabat 100 zł" . Tak zrobiła i poszło , zapłaciłem 150 zł i zadowolony poszedłem do domu . Niestety okazało się że , nie dość że kupiłem nie ten rozmiar , więc żona poszła dziś wymienić płaszcz . Okazało się że ten był ostatni , więc chciała zwrócić . I TU ZACZĘŁY SIĘ SCHODY . Pani zrobiła zwrot i daje żonie 150 zł ! Okazało się że skoro był rabat , to nie zwracają całej sumy tylko tą po rabacie bo tyle zpłaciłem . Na szczęście w sklepie była pani u której kupowałem i potwierdziła że płaciłem gotówką i kartami upominkowymi z glamour . Więc zwrócili na kartę 250 zł . Podejrzewam że gdyby żona poszła parę dni później , dostałaby tylko 150 zł . Jeżeli więc będziecie kupować z kartami glamour uważajcie jak to nabijają , bo jeżeli zsumują kwoty z kart i nabiją sumę jako rabat , a wy będziecie chcieli cokolwiek z towaru zwrócić , to otrzymacie tylko tyle ile zapłaciliście bez uwzględnienia kart .
No ale co w tym dziwnego? Zapłaciłeś 150 zł, a nie 250 zł Tak to każdy mógł by sobie kilka stów zarobić - daję kart, zwracają mi gotówkę? Haha, ale sobie wymyśliłeś
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 20:44   #4469
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
No ale co w tym dziwnego? Zapłaciłeś 150 zł, a nie 250 zł Tak to każdy mógł by sobie kilka stów zarobić - daję kart, zwracają mi gotówkę? Haha, ale sobie wymyśliłeś

Gotówki nie zwracają, zwroty są na kartę upominkową.
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 20:46   #4470
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez Fiki7 Pokaż wiadomość
A co na to mówi regulamin , bo niestety nie widziałem żadnego przy kasie . Nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie naliczają rabat , skoro ja płacę kartą , która ma określoną wartość , w tym wypadku 20 zł . Nie ich sprawa ską ją wziąłem , ważne że jest warta 20 zł . Jeżeli oddają tylko kwotę z odliczonym rabatem , to po prostu mnie okradają.
Nie, to Ty chcesz okraść sklep Płacisz 150 zł i oczekujesz zwrotu 250 zł. Słyszałeś kiedyś takie sformułowanie jak "nie podlega zamianie na ekwiwalent pieniężny"? To podstawa każdego regulaminu, w innym przypadku firmy byłyby stratne.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Gotówki nie zwracają, zwroty są na kartę upominkową.
No i to normalne, a nie że ktoś sobie przychodzi do sklepu i oczekuje zwrotu gotówki
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.