Dieta kopenhaska - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-01, 20:41   #421
kopendiet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 41
Dot.: Dieta kopenhadzka

zgadzam sie z Toba butterfly_20

a ja jestem po 8 dniu diety i czuje sie bardzo dobrze nie jestem ani oslabiona ani nie mam zadnych dolegliwosci, ubylo mi juz po 2 cm w brzuszku i udach mam nadzieje ze jescze uda sie ze 2 bylo by superrr
ale dobrze ze juz jestem za polmetkiem poniewaz mam juz pomysl na odzywianie po tej diecie a kopenhadzka traktuje jako wprowadzenie - mam po niej mniejsze laknienie, odzywyczajam sie od slodyczy i mocno-kalorycznego jedzonka

Butterfly _20 trzymam kciuki za Ciebie ...
kopendiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 21:24   #422
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: Dieta kopenhadzka

mnie po tej diecie mdliło jedzenie tłustego jedzenia, jak któregoś dnia miałam rybę tłustszą to aż mi się niedobrze robiło

a co do tego, że
Cytat:
Napisane przez butterfly_20 Pokaż wiadomość
A te osoby, ktore krytykuja diete - ok, macie prawo do wlasnego zdania, ale pozwolcie nam tym, ktore sa na tej diecie sprobowac wlasnych sil i przekonac sie na wlasnej skorze czy ta dieta jest skuteczna i jakie powoduje efekty uboczne.
Pozdrawiam!
my po prostu chcemy kogoś ustrzec może akurat Ciebie się nie uda, ale ktoś się pewnie znajdzie w każdym razie (bez złośliwości) życzę żeby się udało, bo wiem, że są osoby którym sie udało utrzymać wagę
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 21:31   #423
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez butterfly_20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Ja diete kopenhaska zaczelam od dzisiaj, dopiero pod wieczor zaczynam czuc oslabienie, w ciagu dnia czulam sie normalnie. Mam nadzieje, ze sa osoby, ktore tez mniej wiecej zaczely od tego samego dnia co ja lub zamierzaja zaczac - zawsze to razniej. Dodam, ze kupilam sobie rowerek stacjonarny i codziennie bede na nim cwiczyc 2 godziny (dzis juz zaliczylam 2-godzinna przejazdzke). Najwazniejsze to wytrwac w diecie, przez leki przytylam 15 kilogramow, zyje nadzieja, ze w koncu schudne i moje samopoczucie sie polepszy.
A te osoby, ktore krytykuja diete - ok, macie prawo do wlasnego zdania, ale pozwolcie nam tym, ktore sa na tej diecie sprobowac wlasnych sil i przekonac sie na wlasnej skorze czy ta dieta jest skuteczna i jakie powoduje efekty uboczne.
Pozdrawiam!
Nie krytykujemy z czystej złośliwości, a próbujemy przetłumaczyć Wam, że to nie jest sposób... poczytajcie o glodówce w wątkach podiweszonych.

2h ćwiczeć + kopenhaska ? Krzywdę sobie zrobisz

ale tak, tak... każdy powienien przekonać się na własnej skórze, ech...
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 21:35   #424
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez butterfly_20 Pokaż wiadomość
A te osoby, ktore krytykuja diete - ok, macie prawo do wlasnego zdania, ale pozwolcie nam tym, ktore sa na tej diecie sprobowac wlasnych sil i przekonac sie na wlasnej skorze czy ta dieta jest skuteczna i jakie powoduje efekty uboczne.
Pozdrawiam!
Nie odbierz mnie źle w tym momencie ale to tak jakbys napisała: pozwólcie nam też skoczyć z bloku i przekonać się na własnej skórze czy przeżyjemy. Podałam bardzo drastyczny przykład, przyznaję, ale Twoja wypowiedź mnie bardzo zbiła z tropu. Przekonać się na własnej skórze o efektach ubocznych ? Toż to wyrok dla organizmu, skoro masz takie podejście do tego.

Ale w porządku - nie wtrącam się, wypowiadam tylko swoje zdanie. Każdy sam za siebie odpowiada i kieruje swoim życiem.

Ja tylko życzę powodzenia, mam nadzieję że unikniecie później nieprzyjemności związanych z następstwami tego typu diet.
I nie piszę tego złośliwie.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 23:07   #425
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: Dieta kopenhadzka

oczywiscie ze ta dieta jest niezdrowa i każdy zdaje sobie z tego sprawe,ale jeśli chce sie schudnąc dużo w krótkim okresie czasu to nie dziwcie sie ze mnostwo dziewczyn sie na nia decyduje.
Bylam na niej 6dni i ja zakonczylam w momencie kiedy na imprezie zrobilo mi sie slabo i mało nie zemdlałam a nast dnia nei moglam sie nawet podniesc tak bolał mnie każdy mięsień i byłam śpiąca. Schudłam 3kg i starczy, nie warto sie tak katowac dalej. 3kg mnie zadowala(lepsze to niz nic) ale moje zdrowie jest wazniejsze. Dzisiaj caly dzien spalam tak mialam wycienczony organizm od tych 6dni biorac pod uwage,ze wczoraj zjadlam kawalek ryby na parze i koneic a cala noc rpzetanczylam.
Teraz powolutku zabieram sie do normalnego jedzenia+ćwiczenia,ale bez rpzesady zeby nei uzyskac efektu jojo.

Takze dziewczyny jesli zobaczycie,zaobserwujecie ze z waszym organizmem zle sie dzieje to skonczcie kopenhadzka i poprostu mniej jedzcie a wiecej ćwiczcie.
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 06:23   #426
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez MartuFFFia Pokaż wiadomość
Teraz powolutku zabieram sie do normalnego jedzenia+ćwiczenia,ale bez rpzesady zeby nei uzyskac efektu jojo.

Takze dziewczyny jesli zobaczycie,zaobserwujecie ze z waszym organizmem zle sie dzieje to skonczcie kopenhadzka i poprostu mniej jedzcie a wiecej ćwiczcie.
A nie można tak od razu ? A jakby dorzucić do tego zdrowe odżywianie i właściwy trening to dieta staje się przyjemnością, na dodatek jest prawidłowa, zdrową i efekty są trwałe.

A co do tego, iż wracasz do normalnego jedzenia - zdajesz sobie sprawę, że i tak nie powinnaś wracać do starych nawyków żywieniowych ? bo to w końcu one doprowadziły Cię do wagi, którą postanowiłaś zrzucić.
Po dietach powinno się wprowadzać zmiany w sposobie codziennego żywienia... na stałe. Oczywiście chodzi mi o pozytywne zmiany.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 10:07   #427
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: Dieta kopenhadzka

Zle mnie zrozumialas, nie chodzi mi o normalne jedzenie tak jak to napisalas ktore doprowadzilo mnie do takiego stanu. Ale normalne w sensie chociazby normalna kanapka a nie marchew czy kawa na sniadanie.
Podobna dieta odchudzalam sie pol roku temu i w miesiac schudlam 8kg i moze niektorych to zdziwi ale nie rpzytylam po tym nic. Innym razem spadlo mi tez 8kg w miesiac ale to przez stres i brak czasu na jedzenie i tez nie bylo zadnego jojo.
Takze nie stosowalam kopenhadzkiej dlatego ze ejstem bardzo gruba ale poprostu mialam malo czasu zeby schudnac.
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-03, 07:49   #428
kopendiet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 41
Dot.: Dieta kopenhadzka

hej hej


a ja jestem juz w 10 dniu i czuje sie swietnie - lekko i zdrowo i nie mam zadnych omdlen slabosci itd.


pozdrawiam a jutro bede sie wazyc i zobaczymy jak tam wagowa sytuacja
kopendiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 09:57   #429
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: Dieta kopenhadzka

a ja mam dzis 8 dzie, poki co schudlam 4 kg nie jest zle, ale powinno lepiej kopendiet, a Ty chudnisz z ilu na ile?
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 10:20   #430
kopendiet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 41
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez sylweczenka Pokaż wiadomość
a ja mam dzis 8 dzie, poki co schudlam 4 kg nie jest zle, ale powinno lepiej kopendiet, a Ty chudnisz z ilu na ile?



waga przed dieta 84 waga pożadana 60
kopendiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 14:12   #431
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: Dieta kopenhadzka

ja identycznie, a ile masz wzrostu?
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-03, 18:03   #432
butterfly_20
Raczkowanie
 
Avatar butterfly_20
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 47
Dot.: Dieta kopenhadzka

Hej dziewczyny!
Mój 3 dzień na tej diecie, czuję się znakomicie, o wiele lżejsza. Ćwiczonka 2 godzinne na rowerku też szybko mijają. Nie mogę się doczekać jak po skończonej diecie stanę na wagę.
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny na tej diecie, damy radę!
Pozdrawiam
__________________
I'm still living my dream...
butterfly_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 18:18   #433
kopendiet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 41
Dot.: Dieta kopenhadzka

ja ma 160 cm
kopendiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 18:32   #434
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: Dieta kopenhadzka

moja dieta poszla sie J****C ehh...3500 kcal dzis, nie wiem dlaczego, ma takei ogromne wyrzuty...
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 19:25   #435
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez sylweczenka Pokaż wiadomość
moja dieta poszla sie J****C ehh...3500 kcal dzis, nie wiem dlaczego, ma takei ogromne wyrzuty...
:/ bo za bardzo głodnym jest się na takiej diecie...ona jest zbyt rygorystyczna. naprawdę radzę ci wolniej a porządniej, bo w ten sposób to nie dość że będziesz wyczerpana to jeszcze od takiego przerywania i zaczynania na zmianę są okropne "joja" :/ a naprawdę można schudnąć wcale się nie katując i niekoniecznie wszystko sobie odmawiając... tyle że na to trzeba czasu ale tyje się też nie w 12 dni...
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 21:18   #436
kopendiet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 41
Dot.: Dieta kopenhadzka

hej dziewczyny

ja juz po 11 dniu i waga 6 km mniej, szkoda ze tylko tyle no ale zawsze teraz kwestia zmiany odzywiania tak zeby nie przybrac a jeszcze zrzucac ale juz wolniej

jeszcze 2 dni i dieta bardziej racjonalna

sylweczenka dobre i 6 dni


POZDRAWIAM
kopendiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 21:24   #437
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: Dieta kopenhadzka

heh ja 4 schudlam tak czy siak, ale nie zamierzac porzucac wiem, ze to juz nie to, no ale zawsze mozna ot tak dla siebie
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 21:45   #438
kopendiet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 41
Dot.: Dieta kopenhadzka

masz racje to i tak sporo a trwajac dalej w diecie..odpokutujesz ( ha ha zartuje ) za ta bombe kaloryczna? a na marginesie to jak zbladzilas.....
kopendiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 10:07   #439
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: Dieta kopenhadzka

nie wiem, mialam taki straszny dzien, meczoacy i najpierw kupilam sobie fitness i mial 90 kcal, to mysle na obiad worce do domu...ale nie wrocilam
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 11:00   #440
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Dieta kopenhadzka

Przeprasza, ale nie chce przeglądać całego wątku. Jedyne co mogę powiedzieć to : NIE POLECAM NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI TEJ DIETY!!!

Z resztą same wiecie o ryzyku jojo. U mnie w ciągu roku 12 kg, a w ciągu kolejnego 7 kg. Z 60 kg przed dietą, 55 po niej, teraz mam 79. Walczę prawie z 20 kg nadwagą. 300 - 500 kcal dziennie to stanowczo za mało! Juz w 2 tyg po skończeniu diety na bank wróci Wam 2-5 kg. Więc wybór należy do Was!!!
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 11:09   #441
Dorotka Z Oz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 116
Dot.: Dieta kopenhadzka

sorry anetka, ale nie moge czytac takich bzdur. samo z siebie nic nie wroci, to my o tym zadecydujemy poprzez nasze jedzenie. bylam na tej diecie, schudlam i jedzac pozniej racjonalnie nic ni mi nie przybylo. przeciez z kosmosu te kilogramy sie nie biora, chyba ze ktos nie potrafi zapanowac nad swoim apetytem i obzera sie po zakonczeniu diety. ale z tego co czytam to nikt nie ma takiego zamiaru. pozdrawiam!
Dorotka Z Oz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 12:40   #442
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Dieta kopenhadzka

Dorotko wybacz, to nie są bzdury. Fakt przybrania na wadze jest faktem. Nie mam problemów z kompulsywnym jedzeniem ani skłonności genetycznych. Po prostu wiem z własnego doświadczenia, że ta dieta jest bardzo niezdrowa , a po tych 300 kcal wracając do normalnego , zdrowego jedzenia jadłam od 1200 do 1700 kcal czyli i tak za mało jak na mój wiek, wzrost oraz styl życia. Z resztą jak ktoś przeprowadził dietę w 100 % nie obce były mu ciemki przed oczami, zasłabnięcia i wycieńczenie organizmu nie wspominając już o trudnościach z wypróżnianiem . Ot moje zdanie, każdy może myśleć inaczej, czyż nie? Chciałam tylko ostrzec przed tak rygorystyczną dietą, bo przecież można schudnąć w normalny, zdrowy sposób.
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 13:28   #443
Dorotka Z Oz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 116
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Dorotko wybacz, to nie są bzdury. Fakt przybrania na wadze jest faktem. Nie mam problemów z kompulsywnym jedzeniem ani skłonności genetycznych. Po prostu wiem z własnego doświadczenia, że ta dieta jest bardzo niezdrowa , a po tych 300 kcal wracając do normalnego , zdrowego jedzenia jadłam od 1200 do 1700 kcal czyli i tak za mało jak na mój wiek, wzrost oraz styl życia. Z resztą jak ktoś przeprowadził dietę w 100 % nie obce były mu ciemki przed oczami, zasłabnięcia i wycieńczenie organizmu nie wspominając już o trudnościach z wypróżnianiem . Ot moje zdanie, każdy może myśleć inaczej, czyż nie? Chciałam tylko ostrzec przed tak rygorystyczną dietą, bo przecież można schudnąć w normalny, zdrowy sposób.
Przeczysz sama sobie, skoro to Twoje zdanie, nie mow ze wszyscy tak maja. Bo ja np nie mialam. I nie przytylam, wiec nie mow, że "kazdy na bank" przytyje, bo to nieprawda. to że Ty tak mialas nie znaczy, że kazdy bedzie tak mial.
Dorotka Z Oz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 14:02   #444
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Dieta kopenhadzka

Hmm ... zadziała u mnie zasada najpierw pisze, potem...
Przeczytałam cały watek i widzę, że pojawiły się już wcześniej krytyczne słowa. Myślałam, że watek o diecie kopenhaskiej tak sobie wegetuje na forum dietetyka (o ironio!) i chciałam zaprotestować tym brutalnym metodom katowania swojego organizmu (często jeszcze nastoletniego). Jak dla mnie to EOT
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 20:47   #445
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez Dorotka Z Oz Pokaż wiadomość
sorry anetka, ale nie moge czytac takich bzdur. samo z siebie nic nie wroci, to my o tym zadecydujemy poprzez nasze jedzenie. bylam na tej diecie, schudlam i jedzac pozniej racjonalnie nic ni mi nie przybylo. przeciez z kosmosu te kilogramy sie nie biora, chyba ze ktos nie potrafi zapanowac nad swoim apetytem i obzera sie po zakonczeniu diety. ale z tego co czytam to nikt nie ma takiego zamiaru. pozdrawiam!
Dorotko, interesuje mnie Twoje stanowisko w tej sprawie. Nie będę nikomu narzucała jak ma się odchudzać, ale Aneta ma sporo racji w tym co pisze.
Dieta kopenhaska spowalnia przemiane materii i u niektórych przychodzi taki czas, że zaczynają tyć nawet na 1500, tylko dlatego że zbyt długo eksperymentowali z dieta typu kopenhaska lub innymi, gdzie króluje 500 kcal.
Organizm jest osłabiony, gdyż aby spełniał podstawowe funkcje życiowe, bez większych groźniejszych konsekwencji niedoborów - potrzebuje 1200 kalorii.

Pisałaś, że Ty nie przytyłaś po tej diecie - więc dlaczego postanowiłaś się odchudzać ?

Ciągle mnie zastanawia dlaczego młode dziewczyny sięgają po tak drastyczne diety, zamiast zacząc się ruszać i zdrowo odżywiać.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 23:50   #446
Dorotka Z Oz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 116
Dot.: Dieta kopenhadzka

Ok, ale ja nie postanowiłam się odchudzać. Udzieliłam się tylko w tym temacie, by wyrazic swoja opinie, gdyz stosowalam tą dietę i mi pomogła. Więc mimo, iz jest drastyczna, moze przyniesc pozadane efekty. Na ile one beda trwaly to zalezy juz od nas. A co do ruchu to rowniez goraco polecam, sama cwicze pod katem kulturystyki i wiem, ze same treningi moga rowniez znacznie pomoc, wiec jak najbardziej.
Dorotka Z Oz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 10:09   #447
kopendiet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 41
Dot.: Dieta kopenhadzka

hej ja juz jestem po diecie kopenhadzkiej

schudlam 6 kg a teraz odzywiam sie "lekko" a moj zaladek nie potrzebuje tyle jedzonka co wczesniej aby poczuc sytosc...

uwazam ze to byl dobry pomysl na diete i na ropoczecie odchudzania dlugotrwalego... odzwyczailam sie od np. pieczywa makaronow slodyczy

pozdrawiam
kopendiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 13:21   #448
oksymoron
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Dieta kopenhadzka

Dieta kopenhadzka to moim zdaniem, niestety zła dieta. Przede wszystkim efekt jojo. Ja byłam na niej dwa razy. Dwa tygodnie to stanowczo za szybko dla organizmu. Aby schudnac skutecznie i zdrowo nie mozna przekroczyc 4-5 kg na miesiac. Inaczej efekt jojo gwarantowany. Albo przynajmniej powrót do początkowej wagi (jak to było w moim przypadku.
Poza tym odradzam stanowczo cwiczenia fizyczne podczas tej diety. Organizm jest bardzo osłabiony i mozna sobie głównie wyrzadzic krzywdę, zamiast pomóc.

Pozdrawiam!
oksymoron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 15:59   #449
SyskA_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 73
Dot.: Dieta kopenhadzka

kurde dziisaj 3 dizen a ja zjadlam chlebbb! dwa kawalki hehe.. ale to co jutro zaczne od nowa chociaz nie mozna
__________________
''Kiedy ranek zbiera tęczę, chcę bwiedział : Ja jestem tęczą t.....''
SyskA_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 10:42   #450
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta kopenhadzka

Witam dziewczynki Planuję przejść na tą dietę ale zastanawia mnie jedno, w dniu 4 i 11 na kolację jest jogurt naturalny, ja mam w diecie napisane, że ma go być 2-3 szklanki. Jak mam to rozumieć, że to są dwie albo trzy szklanki czy 2/3 szklanki czyli niecała szklanka?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-25 13:34:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.