Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-05, 14:15   #4471
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Nie chce mi się cytowac,ale ogolnie napisze bo ogólnie wystawa była ze sukniami i okryciami na zime.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 14:46   #4472
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
jeszcze sie zastanawiamy na razie mamy propozycje 5 dni w domku w Wisle ze znajomymi lub imprezy w mieszkaniu mojej sis w Wawce (ale tam znamy tylko ja i jej meza ). mi by najbardziej pasowala jakas domowka niedaleko miejsca zamieszkania (zeby 1-go nie trzeba sie bylo daleko tluc na kacu ) moglabym tez w sumie spedzic sylwestra z TZcikiem w lozku
W tym roku 1-szy wypada w piątek, więc można szaleć bo jest jeszcze cała sobota i niedziela na powrót... do domu albo do siebie

My też jeszcze nie mamy planów.

Edytowane przez Jazzmanka
Czas edycji: 2009-12-05 o 14:55
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 14:55   #4473
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Dziewczynki potrzebuje pomocy
Zrobilam roladki z karczku, ciasta francuskiego, i suszonych pomidorów
i mam dylemat... ryż, makaron????? czy jak inaczej to podać

no i się okazało, że tę moją twórczość własną nt karczku w cieście francuskim będą podziwiać teściowie
__________________

Edytowane przez kubusewa
Czas edycji: 2009-12-05 o 15:29
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 16:14   #4474
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Cześć

Miałam wczoraj coś Wam pokazać,więc dzisiaj pokaże.Przechodząc wczoraj koło salonu spodobało mi się coś,nie jest to suknia ale okrycie wierzchnie. Noi zrobiłam zdjęcie Patrz niżej.
Na zimowy ślub może się sprawdzić Jak znowu w przyszłym roku w październiku śnieg spadnie to też sobie skombinuję coś takiego No może tylko bez tego kołnierza

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
to ja mam tak, ze zazwyczaj kupuje karte miejska, ale jak nie oplaca mi sie w danym miesiacu ladowac biletu miesiecznego to kupuje zwykle pojedyncze. czlowiek niestety do kasowania przywzyczajony nie jest i potrafie kupic bilet po czym nie kasujac go tak sobie z nim siedziec w dloni lub w kieszeni czasem mi sie przypomni w polowie drogi, a czasem w ogole na szczescie jeszcze mnie kanary z tego powodu nie zlapaly


tak w ogole to ostatnio przechodzilam obok jednego z salonow Madonny w Krk i chyba go likwiduja, bo na oknach wielkie napisy "totalna wyprzedaz" "likiwdacja"

ciekawe czy interes tak kiepsko szedl czy zmieniaja lokalizacje
Ja to standardowo z biletem przejeżdżam całą drogę

A z tym salonem to pewnie tą likwidacją chcą przyciągnąć klientów. Niedaleko mnie jeden sklep likwidowali chyba przez rok No i oczywiście nadal jest tam gdzie był Przesadzają czasami z tym marketingiem

Chili a grzebalaś w wątkach scrapbookingowych? Ja też się na tym nie znam więc nie pomogę

Edytowane przez Aaś
Czas edycji: 2009-12-05 o 16:16
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 18:18   #4475
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cześć wszystkim

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
tak w ogole to ostatnio przechodzilam obok jednego z salonow Madonny w Krk i chyba go likwiduja, bo na oknach wielkie napisy "totalna wyprzedaz" "likiwdacja"

ciekawe czy interes tak kiepsko szedl czy zmieniaja lokalizacje
A gdzie ten salon jest?

Nadal nie wiem co z moim okryciem na dzień ślubu
Raczej w samej sukni w lutym nie wystąpię

Przypomniałam sobie, że któraś z Was miała mi napisać, czym okryta była PMka na ślubie chyba dwa tygodnie temu?

Cytat:
Napisane przez Jazzmanka Pokaż wiadomość
W tym roku 1-szy wypada w piątek, więc można szaleć bo jest jeszcze cała sobota i niedziela na powrót... do domu albo do siebie

My też jeszcze nie mamy planów.
My planów nie mamy i raczej nigdzie się nie wybierzemy, bo ja pracuję do 18. Do domu dotrę pewnie po 19 dopiero.
Możliwe, że 2.01 też będę pracować

Jakoś tak mnie ślub przestał cieszyć W ogóle nie mam kiedy o nim myśleć, coś planować
Albo jestem 12h w pracy albo jak dziś cały dzień w łóżku spędzam zmęczona po pracy dzień wcześniej
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 19:00   #4476
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Dziewczynki potrzebuje pomocy
Zrobilam roladki z karczku, ciasta francuskiego, i suszonych pomidorów
i mam dylemat... ryż, makaron????? czy jak inaczej to podać

no i się okazało, że tę moją twórczość własną nt karczku w cieście francuskim będą podziwiać teściowie
Z ryżem
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 19:42   #4477
Remmi
Rozeznanie
 
Avatar Remmi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 832
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Ciężkawo przetrwałam dzisiejsze zajęcia na uczelni, nuda na maksa
Ale jutro czekają mnie tylko dwa zajęcia i pędzę na targi ślubne

Black - to mam nadzieję, że jutro się spotkamy na Torwarze
__________________
...od kilku miesięcy ---->
Remmi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-05, 19:49   #4478
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

eloooo

co tam, ja już jestem w domu a widzę, że Wy tutaj nic nie piszecie
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 20:49   #4479
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
A gdzie ten salon jest?

Nadal nie wiem co z moim okryciem na dzień ślubu
Raczej w samej sukni w lutym nie wystąpię
pewnie na Grodzkiej, bo tam Madonna miała najtańsze suknie, np. jedna która mierzylam kosztowała 2 tys. (nówka, wiec super cena) ale była z czegos takiego jak ortalion a zamek miała taki jak w kurtkach, takze jaka cena taka jakość w tym przypadkuAle wzór byl piękny To była ta http://www.madonna.pl/pl/treschic.php?s=sn2891 No i było tam dużo takich klasycznych sukni (A) i one nie były bardzo drogie, więc jesli nowa kosztowała 2 tys normalnie to może na wyprzedazy wyhaczysz cos tańszegoJeszcze jakaś ktora tam mierzyłam kosztowała jakos 2600, ogólnie tam mieli te najtańsze suknie, wiec jest szansa na dobrą cenęO ile to ten salon, ale przypuszczam, że ten, bo na Floriańskiej normalnie jest czynny a w pasażu to nie widac z ulicy.

A jesli chodzi o okrycie to jakieś futerko może kupMOja koleżanka miala ślub w październiku i miala beżową etolę, to może kup beżowe futerko, żebyś później mogła wykorzystać, bo białe to tylko na allegro później sie nadaje.

Zamówilismy obrączkiMoże będą juz przed świętami a w zamówieniu mamy odbiór max 28 grudniaPiękne są
No i kupiłam przewodnik po CyprzeTz w poniedziałek spróbuje zabukowac urlop (ale ciężko będziejak cos pojedzie na L4)i wpłacamy zaliczkęAle się cieszęNormalnie ten weekend obfituje w atrakcje
__________________
Ślub

Edytowane przez Samoa
Czas edycji: 2009-12-05 o 20:51
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 21:09   #4480
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość

Przypomniałam sobie, że któraś z Was miała mi napisać, czym okryta była PMka na ślubie chyba dwa tygodnie temu?
Hej Tośka to ja Ci chyba miałam napisac czym PM była okryta

No więc miała białe futrzane bolerko, chyba coś w ten deseń albo podobne:
http://allegro.pl/item836170984_hit_..._na_miare.html
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 21:28   #4481
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Jazzmanka Pokaż wiadomość
Z ryżem
wyszło z kaszą gryczaną... bo nie było ryżu ale podobno dobre ... nie no jadłam.. nieskromnie przyznam było dobre
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-05, 21:41   #4482
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
a ja hmmm
własnie mam dużo pisaniny
ale powiem CI ze zmartwilas mnie królisiem
co mu się dzieje czemu aż zabieg
jak mojemu królisiowi odbiło pod względem hormonalnym i gryzł wszystkich.. jeden vet mi powiedział, że nawet jakby chcieć go wykastrować to już było za późno ze względu na wiek...
poza tym... trzeba bardzo uważać.. bo królisie są bardzo wrażliwe na narkoze


co do reszty to u mnie nic sie nie zmieniło.. poza tym, że mam dziś 189 dni
aaaa co się u mnei zmieniło.. od 2 tygodni nonstop boli mnie głowa.. taki chroniczny ból głowy
TZ uważa, że to od hormonów -(krążka) ale dowiedziałam się od mamy, że w moim wieku też tak miała, wiec moze to dziedziczne... tak czy tak .. muszę wybrać się do lekarza
no pisałam właśnie w tym tyg co z uszatkiem, w dużym skrócie- ma najprawdopodobniej ropnia, który powinien być usunięty, albo usunięte trzonowce, jednak od tygodnia nie mogę pomimo dwóch umówionych wizyt przeprowadzić zabiegu bo ciągle coś się dzieje a może tak ma być że ten zabieg ma nie mieć miejsca

Co do bólu glowy to nie pomogę, ale powinnaś pójść do lekarza, żeby przypisał CI coś co ulży Ci w bólu

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
justys1358 - gratuluję rocznicy


w takim arzie czekam na efekty i pewnie pozwolę sobie zadać masę pytań a masz może jakieś stronki szkoleniowe?

a co Wam zostało do zaklepania?
jutro Ci wyślę zdjęcia na maila bo jeszcze ich nie zciągnęłam z aparatu.
Ja dużo czytałam ze strony http://scrappassion.mojeforum.net/
podpowiedz o tej stronie mam od Obcej, tam na pewno znajdziesz inspiracje, są tam też kursiki, ja wykorzystałam kilka do przygotowania ozdób do albumu dziecięcego. Nareszcze go skończyłam. Jeśli chodzi o albumy ślubne to nie mam na razie weny, tak jak było z dziecięcym, zaczyna się tak że otwieram stronę, patrzę jakie mam materiały i rodzi się w głowie pomysł Wyszystko zależy moim zdaniem od papierów, one podsuwają pomysły.Mam jeszcze kilka kartek świątecznych, które swego czasu udało mi się zrobić, to też Ci prześlę

Jeśli chodzi o ślub to my mamy bardzo mało zaklepane. Do tej pory mamy salę, kościół, zespół, wideo i będziemy na dniach podpisywać umowe na oprawę muzyczną ceremonii ślubnej.

Nie mamy listy gości, ja nie mam sukni ślubnej, fotografa, makijażystki, fryzjerki, alkoholu, obrączek( ani wizji na te wszystkie rzeczy ) cukierni, kwiaciarni, samochodu do ślubu, dekoracji kościoła i sali, autokaru do przewozu gości, nauk przedmałżeńskich, podróży poślubnej, wizji zaproszeń, winietek itp.

Do tego oglądając dzisiaj 2 katalogi z obrączkami żadne nam się wspólnie nie podobały, tylko każdemu coś innego

targi były słabe. myślałam że będzie dużo więcej usługodawców i że spędzę tam chociaż godzinę, tymczasem przeszliśmy, zebraliśmy ulotki i już nie bylo co tam robić. Żadne z prezentowanych na targach sukni nie podobaly mi się jakoś szczególnie. Widziałam też carrerę ecru, ale na modelce wygląda moim zdaniem dużo lepiej niż na żywo. Jednym słowem dowiedziałam się tylko tego że jest dużo więcej firm zajmujących się dekoracjami sali, kościołów, samochodów niz myślałam, więc może z którejś usług skorzystamy.

Idę czytać ustawy, bo muszę się co nieco nauczyć na poniedziałek, chociaż najchętniej poszłabym już spać
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 23:51   #4483
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Dzisiaj w nocy w jednej galerii jest taka noc mikołajkowa (tzn. była bo się skończyła o 24) i są (były) różne promocje i Apart był w tym przedziale sklepów dających od 15 do 30% rabatów że też wcześniej nie zainteresowałam się na co można zabrać malucha u nas w mieście na mikołajki, bo znalazłam tą inf. właśnie przy okazji, tak przypadkiem, ale za późno
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 06:33   #4484
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
A my dzis mamy 2 rocznice zareczyn i idziemy na kolacje, do lokalu gdzie Tz mi sie oswiadczył.
Gratuluję
My dziś mamy pierwszą rocznicę zaręczyn

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Nadal nie wiem co z moim okryciem na dzień ślubu
Raczej w samej sukni w lutym nie wystąpię
W Claudii czytałam artykuł o nocach poślubnych i jedna babka tam opisywała, że miała ślub w marcu i mama ją pooklejała plastrami rozgrzewającymi. Ale niestety ta PMka nie ściągnęła ich na w trakcie wesela tylko dopiero po powrocie do domu i w efekcie miała bolące czerwone place na ciele, bo skóra jej się odparzyła

Witam w Mikołajkowy poranek Pochwalcie się prezentami
Ja dostałam od TŻcika niebieską podwiązkę
Znów muszę lecieć na uczelnię, a raczej do klubu dyskusyjnego Wczoraj było tak nudno, że po 10 minutach przestaliśmy słuchać tej baby, a że siedzieliśmy na samym końcu to sobie przegadaliśmy całe zajęcia. Dziś będzie tak samo
A wieczorkiem idziemy z TŻ na rynek, bo jest jakaś mikołajkowa impreza - oficjalne zapalenie lampek na choince i takie tam. A później rocznica przy winku

Miłego dnia
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 08:44   #4485
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Hello No i jak dziewczęta, Mikołaj już Was odwiedził? Mnie tak, ale mam tajne informacje, że jeszcze przyjdzie, albo przyśle posłańca Narazie dostałam srebrne kolczyki i wisiorek, takie w stylu cygańskim Ciekawa jestem, czy TŻtowi spodoba się zegarek który dla niego wybrałam
Martoolka życzę miłego wieczoru
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 09:06   #4486
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

cześć PM
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 09:11   #4487
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
cześć PM
hoł hoł hoł PMko
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 09:16   #4488
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
hoł hoł hoł PMko
cześć Asiulka widzę, że na weekendy można na Ciebie liczyć

czytałam opinie na temat tej firmy, do której idę na rozmowę i co się okazało? że to krętacze jakich mało....idę na rozmowę tak dla samej rozmowy może jednak okaże się, że będzie ok, jednak wolałabym aby 2 inne firmy, do których wysłałam cv się odezwały

znająć moje szczęście pewnie Ci co jutro do nich lezę mnie zapragną, ale ja nie chcę
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2009-12-06 o 09:18
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 09:31   #4489
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
cześć Asiulka widzę, że na weekendy można na Ciebie liczyć

czytałam opinie na temat tej firmy, do której idę na rozmowę i co się okazało? że to krętacze jakich mało....idę na rozmowę tak dla samej rozmowy może jednak okaże się, że będzie ok, jednak wolałabym aby 2 inne firmy, do których wysłałam cv się odezwały

znająć moje szczęście pewnie Ci co jutro do nich lezę mnie zapragną, ale ja nie chcę
Można można Niestety w zasadzie tylko w weekendy, w tygodniu brak mi czasu aby dłużej z Wami pobyć, ale staram się przynajmniej codziennie przywitać i dać znać że żyję
Kurczę szkoda, że ta firma to jacyś oszuści. Ale z drugiej strony, pójdziesz na rozmowę kwalifikacyjną, a to też dobre doświadczenie, obycie z takimi rozmowami Nawet jeśli nie będziesz chciała tam pracować lub oni Ci tego nie zaproponują, to i tak coś wyniesiesz z tego co może zaowocować w przyszłości.
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 09:34   #4490
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Kurczę szkoda, że ta firma to jacyś oszuści. Ale z drugiej strony, pójdziesz na rozmowę kwalifikacyjną, a to też dobre doświadczenie, obycie z takimi rozmowami Nawet jeśli nie będziesz chciała tam pracować lub oni Ci tego nie zaproponują, to i tak coś wyniesiesz z tego co może zaowocować w przyszłości.
taki mam właśnie plan
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 09:37   #4491
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
taki mam właśnie plan
No i tak 3mać A nie, jakieś pesymistyczne wizje roztaczałaś
Kasia a jak tam z Waszą salą, ja pewnie nie doczytałam...
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 09:57   #4492
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

cześć, no ja tez nie wiem jak w końcu z ta Kasi salą i kiedy ten ślub
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 10:02   #4493
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
cześć, no ja tez nie wiem jak w końcu z ta Kasi salą i kiedy ten ślub
No proszę, a już myślałam, że to ja taka niedoinformowana
Idę włoski farbować, tzn. mama mi będzie nakładać farbę. A Ty Samoa już po farbowaniu jesteś?
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 10:05   #4494
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

zjadłam śniadanie godzina 11:05

nie udzielam informacji jestem gwiazdą holiłudu
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 10:45   #4495
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

A ja też dopiero zjadłam śniadanko.
Od mikołaja wczoraj dostałam od TŻcika kolczyki z cyrkoniami, a ja mu kupiłam jeansy wranglera

Zaraz się zbieramy i jedziemy sobie pozwiedzać zamek w Radzyniu Chełmińskim a potem na obiadek do takiej fajnej osady http://www.osadakarbowko.pl/panokarbowko/index.htm pieknie tam jest i taki spokój
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 10:52   #4496
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Idę włoski farbować, tzn. mama mi będzie nakładać farbę. A Ty Samoa już po farbowaniu jesteś?
Wlasnie przed chwila sobie sama pofarbowalam, troche sie balam czy sobie poradze (mam wlosy za ramiona) ale jest dobrze I uprzedzam ze Jasny Brąz Castinga wychodzi ciemniejszy, mi sie akurat podoba. Nastepnym razem zrobie braz, jednak lepiej sie czuje w ciemniejszych wlosach
[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;15693958]A ja też dopiero zjadłam śniadanko.
Od mikołaja wczoraj dostałam od TŻcika kolczyki z cyrkoniami, a ja mu kupiłam jeansy wranglera
[/QUOTE]
Oho widze ze sporo z Was sobie robilo prezenty na mikolajki, my niestety w tym roku sobie darowalismy z powodu braku funduszy, ale i tak u mnie w domu nie bylo takiego zwyczaju (najwyzej jakas czekolada do buta) Zrobimy sobie za to prezenty pod choinke

Milej niedzieli PMki
caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 11:04   #4497
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
Wlasnie przed chwila sobie sama pofarbowalam, troche sie balam czy sobie poradze (mam wlosy za ramiona) ale jest dobrze I uprzedzam ze Jasny Brąz Castinga wychodzi ciemniejszy, mi sie akurat podoba. Nastepnym razem zrobie braz, jednak lepiej sie czuje w ciemniejszych wlosach
Ja sama nie farbuję, mam włosy do połowy pleców, więc nieźle musiałabym się nagimnastykować....A po co skoro mama już ma wprawę
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 11:07   #4498
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

część
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 11:16   #4499
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Hej

a my z Ł. nie dajemy sobie prezentów na Mikołaja, z tego względu że ja uważam to święto za święto dla dzieci, a poza tym ja mam w grudniu urodziny i też dajemy sobie prezenty pod Choinkę jako od "gwiazdora". Więc już 2 lata temu stwierdziliśmy że nie będziemy obchodzić tego dnia jakoś szczególnie, choć kupujemy sobie zawsze coś słodkiego

Zaraz idę do Taty, tylko spóbuję w końcu zrzucić zdjęcia na kompa

martoolka
gratuluję
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 11:19   #4500
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
a my z Ł. nie dajemy sobie prezentów na Mikołaja, z tego względu że ja uważam to święto za święto dla dzieci
my też nie dajemy sobie prezentów na mikołaja tylko na święta ja już P. kupiłam prezent
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.