Lubelskie Panny Młode cz. III - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-24, 15:48   #4471
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Hej dziewczyny w końcu wróciliśmy ... zachwyceni Mogę z czystym sumieniem polecić na podróż (przed lub po) ślubną Egipt i hotel w Sharm el Sheikh - Prima life rehana . Aż nie chciało się wracać do zimnej Polski.

Witam nowe PM i życzę owocnych poszukiwań sal i kamerzystów/ fotografów, bo widzę że to było ostatnio tematem dyskusji.

Cytat:
Napisane przez rikotika Pokaż wiadomość
dziekuje wszystkim za pomoc w wyborze grand hotel a dwor anna.za wasza rada wybralam dwor anna i nie zaluje
czy moglby mi ktos polecic dobrego fotografa>?
ale nie takiego najnaj na caly lublinnie zalezy mi na marce.szukam fotografa który zna sie na rzeczy i bierze normalne wynagrodzenie sa tacy?
Dwór Anna dobry wybór a kiedy macie ślub? i ile płacicie od osoby (interesuje mnie czy ceny podrosły)
__________________
I'm running from the light, running from the day to night
Miira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 16:11   #4472
ewelinka3f
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka3f
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow...
Wiadomości: 271
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Katarzynka86 Pokaż wiadomość

Po drugie upatrzyłam już sobie panią krawcową która będzie mi szyła moją suknię co prawda troszkę się boję szyć, bo jak nie będzie taka jak chcę :/ ... no ale niestety chodząc po salonach jakoś nic mi nie wpadło w oko, no i teraz jestem na etapie odchudzania bo suknię zaczynamy szyć w grudniu a ślub w maju no i do grudnia, do pierwszych miar trzeba troszkę ciałka zrzucić


załączam zdjęcia (jeśli się uda) sukienki jaką z moją panią krawcową będziemy szyć
Bardzo łądna ta suknia
ewelinka3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 16:38   #4473
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez rikotika Pokaż wiadomość
dziekuje wszystkim za pomoc w wyborze grand hotel a dwor anna.za wasza rada wybralam dwor anna i nie zaluje
czy moglby mi ktos polecic dobrego fotografa>?
ale nie takiego najnaj na caly lublinnie zalezy mi na marce.szukam fotografa który zna sie na rzeczy i bierze normalne wynagrodzenie sa tacy?
a na jaką datę się zdecydowaliście, czy jeszcze udało wam sie załapać na 2009r czy dopiero 2010?
ja polecam pana Zomera, my wybralismy go, zna sie na rzeczy i cena normalna

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Ahulec i Magda44a, witamy w gronie lubelskich panien młodych!!!

Magda44a, fajna knajpa na mało osób to np Orient Express na starówce, ale nie wiem jak tam teraz z obsługą.
o ile dobrze pamietam to w orient expresie będzie miała swoje wesele nasza koleżanka z wizażu Egwene???

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie, choć do ślubu dożo czasu to myślę jak wypisywać zaproszenia (których oczywiście jeszcze nie mam;p) Kiedy młodzież sie prosi z osobą towarzysz, a kiedy nie? Ja jak liczyłam to prosząc młodzież nawet nie mającą pary z osobami towarzyszącymi strasznie dużo osób się nazbiera...A średnio mi sie widzi płacić drugie tyle za obcych ludzi...Co innego jak są pary od kilku lat czy narzeczeni, to wiadomo, że ich razem.
u nas na szczęscie takiej młodziezy mało będzie, ale gdybym miała jej sporo do zaproszenia to na pewno wybrałabym jakiś limit wiekowy, np. 17 czy 18 lat i od tego wieku z osobą towarzysząca, nieważne czy to koleżanka/kolega z klasy czy dziewczyna/chłopak. Chciałabym, żeby takie osoby tez sie dobrze bawiły na moim weselu...
Cytat:
Napisane przez Katarzynka86 Pokaż wiadomość
Witajcie! nie było mnie na forum ok. miesiąca no i nie mogę wogóle nadążyć za tym co naskrobałyście przez ten czas
Po pierwsze gratuluję wszystkim dziewczynom już świeżym mężatkom, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
Po drugie upatrzyłam już sobie panią krawcową która będzie mi szyła moją suknię co prawda troszkę się boję szyć, bo jak nie będzie taka jak chcę :/ ... no ale niestety chodząc po salonach jakoś nic mi nie wpadło w oko, no i teraz jestem na etapie odchudzania bo suknię zaczynamy szyć w grudniu a ślub w maju no i do grudnia, do pierwszych miar trzeba troszkę ciałka zrzucić
Po trzecie jeśli chodzi o lokale na małe przyjęcia weselne to z czystym sumieniem mogę polecić restaurację alternatywa na ul. szopena. jest tam taka nowa sala bardzo ładnie urządzona, tylko że nie zawsze otwarta, chociaż z tego co się orientuję to od października już powinni ją otworzyć . Ogólnie fachowa obsługa, dobre jedzonko no i fajne wnętrze

załączam zdjęcia (jeśli się uda) sukienki jaką z moją panią krawcową będziemy szyć
suknia cudna i witamy na forum po miesięcznej nieobecności
Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny w końcu wróciliśmy ... zachwyceni Mogę z czystym sumieniem polecić na podróż (przed lub po) ślubną Egipt i hotel w Sharm el Sheikh - Prima life rehana . Aż nie chciało się wracać do zimnej Polski.

Witam nowe PM i życzę owocnych poszukiwań sal i kamerzystów/ fotografów, bo widzę że to było ostatnio tematem dyskusji.



Dwór Anna dobry wybór a kiedy macie ślub? i ile płacicie od osoby (interesuje mnie czy ceny podrosły)
Miira zazdroszcze wypoczynku, tu było okropnie, deszcz deszcz i zimno...
ale dzis dziewczyny jechałam do poznania i wyobraźcie sobie słońce wyszło i nawet było ciepło...także może i w nasze strony zawita jutro/pojutrze ciepełko i jakiś promyk słoneczka
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 17:13   #4474
ana_01
Rozeznanie
 
Avatar ana_01
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 853
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Katarzynka86 Pokaż wiadomość

Po drugie upatrzyłam już sobie panią krawcową która będzie mi szyła moją suknię co prawda troszkę się boję szyć, bo jak nie będzie taka jak chcę :/ ... no ale niestety chodząc po salonach jakoś nic mi nie wpadło w oko, no i teraz jestem na etapie odchudzania bo suknię zaczynamy szyć w grudniu a ślub w maju no i do grudnia, do pierwszych miar trzeba troszkę ciałka zrzucić
Suknia, moim zdaniem, jest bardzo bardzo ładna. Ja też myślałam o szyciu, ale też się właśnie boje, że nie wiem jaka wyjdzie ta suknia. Może sie okazać, że np o wiele gorzej niż miało być, bo krawcowa użyła innego materiału, innej koronki itp i już cały efekt popsuty. A co gorsza, może się okazać, że panna młoda wcale w takiej sukni nie wygląda pięknie, bo np nie do jej figury, albo nie ten kolor.. Kiedyś miałam taką sytuacje z krawcowa, że w gazecie znalazłam zdjęcie super sukienki i zażyczyłam sobie taką na ślub siostry. Pani krawcowa powiedziała nie ma problemu, że będzie taka sama i będe ładnie wyglądac w takiej. W piątek przed weselem okazało się, że nie wyglądam tak jak sobie wymarzyłam, nie ten kolor i w ogóle nie ten krój. Tak to jest jak sobie coś ubzduram
ana_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 17:32   #4475
rikotika
Raczkowanie
 
Avatar rikotika
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 33
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

udalo nam sie zalapac na 23.08.2009 ale tylko dlatego ze niedziela. i cena tez jest wynegocjowana na chyba 160 ale wiadomo, ze jak sie dokupi jakikolwiek bajer czy dworska spizarnie, czy grill to cena bedzie taka jak wszedzie.
znalazlam fotografa. i zastanawiam sie nad kamerzysta.co myslicie o Panu
Tomaszu Widło z video-artstudio? nie moge niestety osobiscie zobaczyc jego prac, bo wyjezdzam juz jutro z lublina.wiec zlecilabym juz rodzicom podpisanie z nim umowy.co myslicie?
rikotika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 17:39   #4476
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez rikotika Pokaż wiadomość
udalo nam sie zalapac na 23.08.2009 ale tylko dlatego ze niedziela. i cena tez jest wynegocjowana na chyba 160 ale wiadomo, ze jak sie dokupi jakikolwiek bajer czy dworska spizarnie, czy grill to cena bedzie taka jak wszedzie.
znalazlam fotografa. i zastanawiam sie nad kamerzysta.co myslicie o Panu
Tomaszu Widło z video-artstudio? nie moge niestety osobiscie zobaczyc jego prac, bo wyjezdzam juz jutro z lublina.wiec zlecilabym juz rodzicom podpisanie z nim umowy.co myslicie?
myślę że wybór jest OK
a ile trzeba zapłacić u nich za filmik z wesela?
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 17:45   #4477
rikotika
Raczkowanie
 
Avatar rikotika
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 33
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Joasia*** Pokaż wiadomość
myślę że wybór jest OK
a ile trzeba zapłacić u nich za filmik z wesela?
wg cennika
Filmowanie - Ślub i Wesele - ok. 1300 zł. - 2,5 godz. zmontowanego materiału.
Cena zawiera:
- filmowanie profesjonalną kamerą marki SONY VX 2100 lub CANON XL1s z trzema przetwornikami obrazu 3CCD,
- profesjonalny montaż materiału wraz z czołówką, animacjami oraz teledyskami,
- 2 komplety DVD, kolorowy nadruk na płytach DVD

wiec chyba ok?
rikotika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-24, 17:49   #4478
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez rikotika Pokaż wiadomość
wg cennika
Filmowanie - Ślub i Wesele - ok. 1300 zł. - 2,5 godz. zmontowanego materiału.
Cena zawiera:
- filmowanie profesjonalną kamerą marki SONY VX 2100 lub CANON XL1s z trzema przetwornikami obrazu 3CCD,
- profesjonalny montaż materiału wraz z czołówką, animacjami oraz teledyskami,
- 2 komplety DVD, kolorowy nadruk na płytach DVD

wiec chyba ok?
cena jest normalna
my płacimy 1250zł i chyba mamy 3godz albo ciut więcej i 3 płytki dvd, chyba że coś pokreciłam z ilością, a umowę mam w domciu.... mamy thorg studio
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 17:56   #4479
rikotika
Raczkowanie
 
Avatar rikotika
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 33
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Joasia*** Pokaż wiadomość
cena jest normalna
my płacimy 1250zł i chyba mamy 3godz albo ciut więcej i 3 płytki dvd, chyba że coś pokreciłam z ilością, a umowę mam w domciu.... mamy thorg studio
a jak ci sie podoba to thorg studio? jeszcze umowy nie podpisalam wiec kto wie dzwonie zaraz do nich
rikotika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 17:57   #4480
Marianna 54
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 310
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez rikotika Pokaż wiadomość
wg cennika
Filmowanie - Ślub i Wesele - ok. 1300 zł. - 2,5 godz. zmontowanego materiału.
Cena zawiera:
- filmowanie profesjonalną kamerą marki SONY VX 2100 lub CANON XL1s z trzema przetwornikami obrazu 3CCD,
- profesjonalny montaż materiału wraz z czołówką, animacjami oraz teledyskami,
- 2 komplety DVD, kolorowy nadruk na płytach DVD

wiec chyba ok?
My byliśmy na spotkaniu u Pana Widło cena 1300 zawiera tylko czołówke i zakończenie, teledyski, plener są dodatkowo płatne także jak chce się to mieć to cena wzrasta nawet do 1800 zł do tego pan niechętnie przystaje na muzykę którą klient chce wybrać do filmu, woli sam to robić.

Dziewczyny byłam dziś pierwszy raz mierzyć suknie ślubne troche wczesnie, ale nie mogłam sie doczekać. Było super Miałam na sobie 7 sukien i jeśli miałabym teraz kupić to nie wiedziałabym na co sie zdecydować bo tak naprawde to nie podobały mi sie tylko 2, ale mam jeszcze duuuuzo czasu. Jak mówiła większość pań w salonach to trzeba przyjść w styczniu.
Marianna 54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 18:01   #4481
Katarzynka86
Raczkowanie
 
Avatar Katarzynka86
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez ana_01 Pokaż wiadomość
Suknia, moim zdaniem, jest bardzo bardzo ładna. Ja też myślałam o szyciu, ale też się właśnie boje, że nie wiem jaka wyjdzie ta suknia. Może sie okazać, że np o wiele gorzej niż miało być, bo krawcowa użyła innego materiału, innej koronki itp i już cały efekt popsuty. A co gorsza, może się okazać, że panna młoda wcale w takiej sukni nie wygląda pięknie, bo np nie do jej figury, albo nie ten kolor.. Kiedyś miałam taką sytuacje z krawcowa, że w gazecie znalazłam zdjęcie super sukienki i zażyczyłam sobie taką na ślub siostry. Pani krawcowa powiedziała nie ma problemu, że będzie taka sama i będe ładnie wyglądac w takiej. W piątek przed weselem okazało się, że nie wyglądam tak jak sobie wymarzyłam, nie ten kolor i w ogóle nie ten krój. Tak to jest jak sobie coś ubzduram
cieszę się że większości Wizażanek moja sukienka się podoba. masz rację co do swoich wątpliwości, ja mam takie same ale z drugiej strony jest to sukienka o kroju dość popularnym więc można wcześniej pomierzyć (ja już to zrobiłam ) a co do materiału, koronek itp. to chyba wcześniej wybiera sie je razem z krawcową? no a jeśli chodzi o całą resztę to trzeba zaufać talentowi pani krawcowej
ja już jestem zdecydowana i mam nadzieję że nie będę żałować
__________________
powiemy "tak" 30.05.2009
Katarzynka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-24, 18:19   #4482
pokropce
Raczkowanie
 
Avatar pokropce
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 202
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

W tej cenie polecam raczej Thorg studio i Pana Pliszko. Pan Widło jest baaaaardzo sympatyczny ,
ale wydaje mi się ze lepszy technicznie jest Pan Pliszko-juz tłumacze dlaczego tak myśle. Moja siostra wychodziła za mąż 5 lat temu i jej film byl identycznie zmontowany jak u Pana Widło w tym roku. W Thorg Studio cena 1500- tyle ja płace,ale wiem ze ktoś z forum płaci 1250.
Oczywiście wszystko jest kwestią gustu i upodobań.
__________________
Ty i ja, najmniejsze państwo świata.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090509580413.html
pokropce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 18:29   #4483
Katarzynka86
Raczkowanie
 
Avatar Katarzynka86
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez pokropce Pokaż wiadomość
W tej cenie polecam raczej Thorg studio i Pana Pliszko. Pan Widło jest baaaaardzo sympatyczny ,
ale wydaje mi się ze lepszy technicznie jest Pan Pliszko-juz tłumacze dlaczego tak myśle. Moja siostra wychodziła za mąż 5 lat temu i jej film byl identycznie zmontowany jak u Pana Widło w tym roku. W Thorg Studio cena 1500- tyle ja płace,ale wiem ze ktoś z forum płaci 1250.
Oczywiście wszystko jest kwestią gustu i upodobań.
a ja mam pytanie odnośnie pana Pliszko, widzę że też masz ślub w maju kiedy podpisywaliście umowę z panem Pliszko? czy bardzo napięty ma już grafik? ja ślubuję 30 maja i nie mam jeszcze kamerzysty a chciałabym właśnie thorg studio
__________________
powiemy "tak" 30.05.2009
Katarzynka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 18:33   #4484
rikotika
Raczkowanie
 
Avatar rikotika
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 33
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

ufff...jak to dobrze ze sie tego dowiedzialam.zadzwonilam do p.Widło i faktycznie okazalo sie, ze za plener lub teledysk 150zl.
a co do thorg studio to pan Pliszko mowi o cenie 1500zl
moze dlatego ze kiedys byly te pakiety brazowy,srebrny itd i one byly tansze, a teraz jest full serwis za 1500zl?
chyba jednak zdecyduje sie na pana P.
a slyszal ktos o DENVER? podoba mi sie co maja na stronie, ale nie znam ceny.
rikotika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 18:36   #4485
Katarzynka86
Raczkowanie
 
Avatar Katarzynka86
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez pokropce Pokaż wiadomość
W tej cenie polecam raczej Thorg studio i Pana Pliszko. Pan Widło jest baaaaardzo sympatyczny ,
ale wydaje mi się ze lepszy technicznie jest Pan Pliszko-juz tłumacze dlaczego tak myśle. Moja siostra wychodziła za mąż 5 lat temu i jej film byl identycznie zmontowany jak u Pana Widło w tym roku. W Thorg Studio cena 1500- tyle ja płace,ale wiem ze ktoś z forum płaci 1250.
Oczywiście wszystko jest kwestią gustu i upodobań.
a ja mam pytanie odnośnie pana Pliszko, widzę że też masz ślub w maju kiedy podpisywaliście umowę z panem Pliszko? czy bardzo napięty ma już grafik? ja ślubuję 30 maja i nie mam jeszcze kamerzysty a chciałabym właśnie thorg studio
__________________
powiemy "tak" 30.05.2009
Katarzynka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 18:44   #4486
pokropce
Raczkowanie
 
Avatar pokropce
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 202
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Katarzynka86 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie odnośnie pana Pliszko, widzę że też masz ślub w maju kiedy podpisywaliście umowę z panem Pliszko? czy bardzo napięty ma już grafik? ja ślubuję 30 maja i nie mam jeszcze kamerzysty a chciałabym właśnie thorg studio
Szczerze mówiąc nie wiem czy ma bardzo napięty grafik, chociaż na 9 maja, czyli mój termin jest już chyba full- tak coś chyba wspominał. Pan Pliszko zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie i bardzo miło rozmawia się z Nim przez telefon. Najlepiej zadzwoń i zapytaj czy ma jeszcze wolny termin i ewentulanie zaklep, jeżeli zależy Ci na Nim. Zaliczka to 100 złotych- ja tyle płaciłam. Teraz jest dobry moment na podpisywanie umów, bo jest jeszcze duzo wolnych terminów.
__________________
Ty i ja, najmniejsze państwo świata.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090509580413.html
pokropce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 18:46   #4487
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez rikotika Pokaż wiadomość
znalazlam fotografa. i zastanawiam sie nad kamerzysta.co myslicie o Panu
Tomaszu Widło z video-artstudio? nie moge niestety osobiscie zobaczyc jego prac, bo wyjezdzam juz jutro z lublina.wiec zlecilabym juz rodzicom podpisanie z nim umowy.co myslicie?
Cytat:
Napisane przez Marianna 54 Pokaż wiadomość
My byliśmy na spotkaniu u Pana Widło cena 1300 zawiera tylko czołówke i zakończenie, teledyski, plener są dodatkowo płatne także jak chce się to mieć to cena wzrasta nawet do 1800 zł do tego pan niechętnie przystaje na muzykę którą klient chce wybrać do filmu, woli sam to robić.
W niedzielę najprawdopodobniej odbieram swoje dvd, więc powiem co i jak
Jeśli chodzi o muzykę to my wybraliśmy kawałek na zakończenie i nie było problemu z resztą, ale zdajemy się na wybór p.Tomka - i myślę, że będzie ok
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 18:52   #4488
AgaOp
Raczkowanie
 
Avatar AgaOp
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Opole/Lublin
Wiadomości: 150
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Ja umowę z Panem Widło podpisywałam na początku stycznia i płacę chyba 1400zł ze wszystkim,jakieś śmieszne teledyski itp,ale moze oferta na przyszły rok się zmieniła.Osobiście bardzo miło wspominam kontakt z Panem Widło,a jego współpracownik który był na naszym weselu,był niesamowity,podpowiadał nam nawet co mamy robic i rozlużniał atmosferę.Naprawdę super.Podobnie fotograf z tejże firmy,super młody chłopak.Ja jestem zachwycona,chociaż wiadomo wszystko sie okaże jak zobaczę zdjęcia i film.Hmm kogo Wam jeszzce polecić tak patrząc na moje wesele,ja miałam wesele w Białce koło Parczewa,więc nie wiem czy któraś z Wizażanek jest zainteresowana.Mówiąć w skrócie,to ja byłam bardzo bardzo zadowolona.AAA no przecież zespół.STOLAT dziewczyny to jest to,rewelacja,non stop grali,krótkie przerwy,cały czas uśmiechnięci i tryskający humorem.Rewelacja,goście byli zachwyceni,zreszta tak jak i my Mieliśmy też pokaz ogniomistrzów z podkładem muzyki irlandziej,co wyszło niesamowicie,goście zaskoczeni podziwiali calutki występ nie bacząc na leciuuuuutki chłód na dworze Salon ślubny-na fabrycznej Bride po schodkach do góry,mały i niepozorny,ale suknię którą mi uszyli goście bardzo chwalili i podziwiali.Obsługa pierwsza klasa,suknie uszyli dokładnie taka jaka im narysowałam na papierze,nie krzywili się na moje zmienne zdanie i zwiazane z tym lekkie przeróbki.Dużo by można o nich pisać pozytywnego
Opowiem Wam jeszce o rzeczach mniej pozytywnych.Tydz przed ślubem zostaliśmy bez świadka,który postanowił zrezygnować nawet nas nie informując,ale najlepsze że nie było nikogo na zastępstwo,dzień przed ślubem zobaczyłam mój bukiet ślubny,który nieco sie róznił od tego co miało być-ale w sumie nie był taki zły.Ale najlepsze w dzień ślubuKierowca spóźnił sie do narzeczonegoponad pół godz,podczas gdy ja prawie schodziłam na zawał,że mój TZ nie dojedzie na czas...To chyba tyle tak po krótce,jak sobie jeszzce coś przypomne to napisze
__________________
13 wrzesień 2008r godz. 15.00
No i jestem mężatką
AgaOp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 18:54   #4489
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

odnosnie thorg studio, to my zaklepalismy jakoś w sierpniu termin chyba i podpisaliśmy umowę dokładnie 9tego sierpnia, więc na rok przed.... wcześniej na stronie internetowej były podane ceny za nazwe pakietu, my wybralismy pakiet GOLD a cena wtedy była 1250zł. i też zaliczkę wpłaciliśmy w kwocie 100zł, teraz zauważyłam ze cen nie ma na stronie ale na umowie mamy to samo teraz co na ich stronie w Gold, także dużo tego a cena atrakcyjna
słyszałam z dwóch źródeł że w thorgu robią swietne filmy, my nie oglądaliśmy żadnego bo czasu nie mieliśmy, ale niektóre wizażanki oglądały i wypowiadały się bardzo dobrze....
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-24, 19:10   #4490
Katarzynka86
Raczkowanie
 
Avatar Katarzynka86
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

jutro zadzwonię do pana Pliszko

zauważyłam że sie mój post powtórzył przepraszam ale coś mi się komputer zawieszał i to może przez to
__________________
powiemy "tak" 30.05.2009
Katarzynka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 19:33   #4491
ahulec
Przyczajenie
 
Avatar ahulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lubartów
Wiadomości: 23
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez AgaOp Pokaż wiadomość
Ja umowę z Panem Widło podpisywałam na początku stycznia i płacę chyba 1400zł ze wszystkim,jakieś śmieszne teledyski itp,ale moze oferta na przyszły rok się zmieniła.Osobiście bardzo miło wspominam kontakt z Panem Widło,a jego współpracownik który był na naszym weselu,był niesamowity,podpowiadał nam nawet co mamy robic i rozlużniał atmosferę.Naprawdę super.Podobnie fotograf z tejże firmy,super młody chłopak.Ja jestem zachwycona,chociaż wiadomo wszystko sie okaże jak zobaczę zdjęcia i film.Hmm kogo Wam jeszzce polecić tak patrząc na moje wesele,ja miałam wesele w Białce koło Parczewa,więc nie wiem czy któraś z Wizażanek jest zainteresowana.Mówiąć w skrócie,to ja byłam bardzo bardzo zadowolona.AAA no przecież zespół.STOLAT dziewczyny to jest to,rewelacja,non stop grali,krótkie przerwy,cały czas uśmiechnięci i tryskający humorem.Rewelacja,goście byli zachwyceni,zreszta tak jak i my Mieliśmy też pokaz ogniomistrzów z podkładem muzyki irlandziej,co wyszło niesamowicie,goście zaskoczeni podziwiali calutki występ nie bacząc na leciuuuuutki chłód na dworze Salon ślubny-na fabrycznej Bride po schodkach do góry,mały i niepozorny,ale suknię którą mi uszyli goście bardzo chwalili i podziwiali.Obsługa pierwsza klasa,suknie uszyli dokładnie taka jaka im narysowałam na papierze,nie krzywili się na moje zmienne zdanie i zwiazane z tym lekkie przeróbki.Dużo by można o nich pisać pozytywnego
Opowiem Wam jeszce o rzeczach mniej pozytywnych.Tydz przed ślubem zostaliśmy bez świadka,który postanowił zrezygnować nawet nas nie informując,ale najlepsze że nie było nikogo na zastępstwo,dzień przed ślubem zobaczyłam mój bukiet ślubny,który nieco sie róznił od tego co miało być-ale w sumie nie był taki zły.Ale najlepsze w dzień ślubuKierowca spóźnił sie do narzeczonegoponad pół godz,podczas gdy ja prawie schodziłam na zawał,że mój TZ nie dojedzie na czas...To chyba tyle tak po krótce,jak sobie jeszzce coś przypomne to napisze

Witaj AgaOP chciałam się Ciebie zapytać o salę w Białce pod Parczewem, a mianowicie czy chodzi może o tą w Pensjonacie Karolinka?? Moja kuzynka robi tam wesele i miota się strasznie. Czy możesz co śpowiedzieć o obsłudzi i ogólnie o wrażeniach, kontaktach z właścicielami. Będę wdzięczna
ahulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 19:53   #4492
AgaOp
Raczkowanie
 
Avatar AgaOp
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Opole/Lublin
Wiadomości: 150
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Karolinka to ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy.Sala jest super,bardzo ładnie udekorowana,dużo żywych kwiatów na stołach,stoły pełne jedzenia,przynajmniej tak było przy moim menu,ale ciasta radze domówić więcrej niż oferują.Ja domówiłam 22 kg i poszło wszytko.Obsługa sie uwijała,mili kelnerzy.Właściciele bardzo wporządku,da się dogadać ze wszystkim.Pokoje też fajne,wszędzie czyściutko.Jak masz jakieś konkretne pytania to pisz.Ogólnie Karolinka to świetny wybór,za niezłe pieniądze
__________________
13 wrzesień 2008r godz. 15.00
No i jestem mężatką
AgaOp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 20:06   #4493
Diamante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
GG do Diamante
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez negila Pokaż wiadomość
Pamiętam że w dworku na ul.Siennej (tak mi się wydaje że to ta ulica) można wynajać jedną salę (nawet z kominkiem) właśnie na takie mniejsze przyjęcie. Cena bardzo przystępna. Zapamiętałam to miejsce bo pani mi bardzo odradzała duże wesele, twierdząc że takich sie już nie robi.Większość z nas tutaj jest jednak przykładem tego że tak jednak nie jest
Poza tym restauracje, gdzie jest np. oddzielna sala, bądź taka która nie będzie się łączyła z resztą lokalu.Nie jestem pewna- musiałabyś zadzwonić i popytać czy w Rubikonie, vikingu, hotelu hotels czy esencji(tam są takie mniejsze sale) nie zorganizowaliby Ci czegoś takiego.
A ja nie polecam dworku na siennej To najgorszy lokal jaki w życiu widziałam. Chociaż kiedyś miał dobrą opinię. Nie chodzi o wygląd. Byliśmy umówieni z właścicielem na konkretny dzień i konkretną godzinę, przychodzimy na umówioną godzinę a on, nie dość, że spóźniony to jeszcze PIJANY!!!! I to nie leciutko czy z poprzedniego dnia. W dodatku nie potrafił nam powiedzieć ceny a co do małego wesela to powiedział, że mniejszych niż na 70 osób nie robią a jak masz mniej osób to i tak za 70 płacisz.
A z tego co mi się obiło o uszy to w Magii na Starówce robią małe wesela. Czasami tam chodzę, jedzenie smaczne, obsługa ok i bardzo ładny wystrój. Ale nie jestem do końca pewna tych wesel...
Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie, choć do ślubu dożo czasu to myślę jak wypisywać zaproszenia (których oczywiście jeszcze nie mam;p) Kiedy młodzież sie prosi z osobą towarzysz, a kiedy nie? Ja jak liczyłam to prosząc młodzież nawet nie mającą pary z osobami towarzyszącymi strasznie dużo osób się nazbiera...A średnio mi sie widzi płacić drugie tyle za obcych ludzi...Co innego jak są pary od kilku lat czy narzeczeni, to wiadomo, że ich razem.
Była już o tym rozmowa na forum. Streszczę Ci ją Część z nas stwierdziła, że zaprasza młodzież dopiero od 18 lat z os. towarzyszącymi, natomiast część robi wyjątek dla młodzieży młodszej, o której wiedzą, że mają stałych partnerów. Jak coś się nie zgadza to mnie poprawcie.

Edytowane przez Diamante
Czas edycji: 2008-09-24 o 20:32
Diamante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 20:44   #4494
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Dziewczynki wkleję wam linka do 4 zdjec,ktore wstawilam-zadna rewelacja,bo amatorskie,ale narazie dobre i to https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post9134083 post nr 3282 dodatkowo wkleje jeszce zdjecie mojego bukietu,jakby ktos szukał inspiracji

Jutro będę miała wolniejszy dzień to wam opisze co i jak było po kolei
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 128.jpg (137,6 KB, 63 załadowań)
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 21:05   #4495
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Joasia*** Pokaż wiadomość
odnosnie thorg studio, to my zaklepalismy jakoś w sierpniu termin chyba i podpisaliśmy umowę dokładnie 9tego sierpnia, więc na rok przed.... wcześniej na stronie internetowej były podane ceny za nazwe pakietu, my wybralismy pakiet GOLD a cena wtedy była 1250zł. i też zaliczkę wpłaciliśmy w kwocie 100zł, teraz zauważyłam ze cen nie ma na stronie ale na umowie mamy to samo teraz co na ich stronie w Gold, także dużo tego a cena atrakcyjna
słyszałam z dwóch źródeł że w thorgu robią swietne filmy, my nie oglądaliśmy żadnego bo czasu nie mieliśmy, ale niektóre wizażanki oglądały i wypowiadały się bardzo dobrze....
My też mamy Pana Pliszko. Umowę podpisaliśmy koło kwietnia i płacimy 1250 Nam się bardzo podobało to co widzieliśmy Ale już się kiedyś o tym rozpisywałam.
Sądząc po ilości osób (chociażby tylko na forum) które mają Pana P. to myślę, że ma dość napięty grafik (no ale mogę się mylić )

U nas na razie zastój dopiero w styczniu się wszystko ożywi potwierdzenie terminu w kościele, szukanie sukni itd itp tylko koło listopada pewnie załatwimy obrączki .
Doszliśmy do wniosku, że zaproszenia zaczniemy rozdawać już koło marca, bo jako iż w Lubinie jesteśmy 2x w miesiącu na weekend więc myślę, że nam to trochę zajmie .

Katia.... no, no .... po prostu ślicznie, tak delikatnie no nic dodać nic ująć.
__________________
I'm running from the light, running from the day to night
Miira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 21:09   #4496
ahulec
Przyczajenie
 
Avatar ahulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lubartów
Wiadomości: 23
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez AgaOp Pokaż wiadomość
Karolinka to ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy.Sala jest super,bardzo ładnie udekorowana,dużo żywych kwiatów na stołach,stoły pełne jedzenia,przynajmniej tak było przy moim menu,ale ciasta radze domówić więcrej niż oferują.Ja domówiłam 22 kg i poszło wszytko.Obsługa sie uwijała,mili kelnerzy.Właściciele bardzo wporządku,da się dogadać ze wszystkim.Pokoje też fajne,wszędzie czyściutko.Jak masz jakieś konkretne pytania to pisz.Ogólnie Karolinka to świetny wybór,za niezłe pieniądze

Dziękuję serdecznie Rozumiem że sala godna polecenia jak i sam osrodek A co z ilością gości czy mają jakieś ograniczenia??. Pozdrówki i cóż wszystkiego naj na nowej, wspólnej drodze życia... oby była jak najdłuższa
ahulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 21:27   #4497
bandola18
Zadomowienie
 
Avatar bandola18
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 347
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez rikotika Pokaż wiadomość
ufff...jak to dobrze ze sie tego dowiedzialam.zadzwonilam do p.Widło i faktycznie okazalo sie, ze za plener lub teledysk 150zl.
a co do thorg studio to pan Pliszko mowi o cenie 1500zl
moze dlatego ze kiedys byly te pakiety brazowy,srebrny itd i one byly tansze, a teraz jest full serwis za 1500zl?
chyba jednak zdecyduje sie na pana P.
a slyszal ktos o DENVER? podoba mi sie co maja na stronie, ale nie znam ceny.
Ja miałam film z Denvera, mili ludzie, fajny kontakt na weselu i po ale strasznie dużo mają zleceń i opóźniają się w czasie, no i z tego powodu dużo poprawek. Ale z filmu w końcu jestem zadowolona, chociaż można było stracić cierpliwość.
Oni chyba mają korzystną ofertę cenową i dodatkowo mają pakiet z fotografią.
__________________
bandola18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 21:30   #4498
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
Dziewczynki wkleję wam linka do 4 zdjec,ktore wstawilam-zadna rewelacja,bo amatorskie,ale narazie dobre i to https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post9134083 post nr 3282 dodatkowo wkleje jeszce zdjecie mojego bukietu,jakby ktos szukał inspiracji

Jutro będę miała wolniejszy dzień to wam opisze co i jak było po kolei
katia0117 wyglądałaś bajecznie masz bardzo przystojnego tż
suknia była cudna
po prostu same ah i oh
no i bukiet super, bardzo fajnie dobrany kolorystycznie
normalnie jestem pod wrażeniem
co ty jeszcze moge więcej nachwalić....fryzure miałaś świetna
czekam z niecierpliwością na więcej zdjęć i cały opis
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 21:46   #4499
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Dziewczyny byłam dziś pierwszy raz mierzyć suknie ślubne troche wczesnie, ale nie mogłam sie doczekać. Było super Miałam na sobie 7 sukien i jeśli miałabym teraz kupić to nie wiedziałabym na co sie zdecydować bo tak naprawde to nie podobały mi sie tylko 2, ale mam jeszcze duuuuzo czasu. Jak mówiła większość pań w salonach to trzeba przyjść w styczniu.[/quote]


Super!!!!! Niesamowiet przezycie zobaczyc sie 1 raz w bieli od stop do glow nie?!!! Pokaz co ci sie podobalo. Hi hi to takie smieszne - najpierw sie ekscytujesz swoimi pzezyciami z sukienka a pozniej nie mozesz sie doczekac zeby inni pokazali swoje.

Informuj na bierzaco jak postepy w znalezieniu tej jedne!!!
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 21:49   #4500
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
Dziewczynki wkleję wam linka do 4 zdjec,ktore wstawilam-zadna rewelacja,bo amatorskie,ale narazie dobre i to https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post9134083 post nr 3282 dodatkowo wkleje jeszce zdjecie mojego bukietu,jakby ktos szukał inspiracji

Jutro będę miała wolniejszy dzień to wam opisze co i jak było po kolei

O wow! Sliczna z was para - przepieknie wygladaliscie!!! I sliczna sukienka!! Wszystkiego naj naj jeszcze raz!!!!
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.