Biedroneczkowy wątek offtopowy. - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-07, 17:23   #4501
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość

moze jutro bym zrobila, bo mam soczewicę i leży, jakos nie przepadam
Nie lubisz??? Na moim blogu jest cała masa przepisów z soczewicą bardzo dobre są bułeczki drożdzowe z tym nadzieniem. Moze źle ją doprawiasz. Ja zawsze daje pieprz ziołowy, czarny i sól. A jak nie mam to przyprawe do ziemniaków i nie musze juz solić A soczewcice soli się po ugotowaniu bo jak posolisz wczesniej to będzie niesmaczna
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:25   #4502
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez myszka87914 Pokaż wiadomość
na pewno. W moim województwie jest ogromne bezrobocie a po co jeździć 40 km do Lublina i czas tracić, jak można pieniądze dostać za darmo. Wszak się należy.
Ooo z lubelskiego. Potwierdzam, bezrobocie jest straszne. W Lublinie z pracą wcale nie lepiej.
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
I wlasnie z ruskiego jest moje jutrzejsze kolokwium
Ooo to jak zdawałaś ruski jedyna w szkole, to co to dla Ciebie. Też uczyłam się i zdawałam ruski.
Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
dzis caly dzien slonce

kawka byla i spacer, teraz P. tez poszedl z Sonia na spacer

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

śwince przeszlo, rano juz normalnie do jedzenia szla, uff


a wczoraj trafilam na program z Martyna jak byla w osrodku gdzie ratuja leniwce, ale boskie to bylo



Esti, a gdzie ta premiera Róży byla, bo ja w programie tego nie znalazlam
U mnie dopiero niedawno zaczęło świecić.
Dobrze że świneczka już do siebie doszła i do jedzenia też
Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość


i Dorotke wzieli chłopacy, jak Baron ja wzial w ramiona
Heh chciałoby się być na jej miejscu
Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
tutaj pewnie wiedzial, ze ktos ja podkradnie i mial spokoj, za miekkie serce ma ten Marek na ten program

ale juz byla jedna para, ze lepiej dziewczyna spiewala, a wziela ja Patrycja, pewnie bala sie konkrencji
Nio widomo, nawet wcześniej sie wypowiadali że chcą ja podkraść, ale moim zdaniem jej występ był lepszy. Ale wiadomo oni nie są obiektywni, wybierają według własnego gustu.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:25   #4503
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Nie lubisz??? Na moim blogu jest cała masa przepisów z soczewicą bardzo dobre są bułeczki drożdzowe z tym nadzieniem. Moze źle ją doprawiasz. Ja zawsze daje pieprz ziołowy, czarny i sól. A jak nie mam to przyprawe do ziemniaków i nie musze juz solić A soczewcice soli się po ugotowaniu bo jak posolisz wczesniej to będzie niesmaczna
raz tylko jakies kotlety z niej robilam i się zniechęciłam. Muszę przejrzeć twojego bloga w takim razie bo szkoda, żeby tak leżala w szafce
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:25   #4504
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
to smazonego w sumie nie powinnas w ogole


lepiej wtedy wszystko tylko ugotowac
Ale czy będzie tak smaczne? Cebulka i czosnek podsmażany nadają aromatu Może tylko je podsmaże na odrobinie oliwy ?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:26   #4505
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Ooo to jak zdawałaś ruski jedyna w szkole, to co to dla Ciebie. Też uczyłam się i zdawałam ruski.
Jakos tak mi latwo słowka wpadają do glowy, gorzej z angielskim. Czasem mam wrażenie, że 20 lat nauki mi nie pomoze, bo nie umiem się wyslowic. Rozumiec rozumiem.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:28   #4506
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
bo niektórzy dorabiają jakies filozofie do prostych rzeczy, zupelnie niepotrzebnie nie wiem, moze chcą udawać mądrzejszych
ja tam się nie uczylam zadnych regulek a matma sama do głowy wchodzila. Na studiach mi się kazali uczyc na kartkowki to i tak nigdy ich nie pamiętalam mimo starań, no nie umiem i już.

Jak ja uslyszalam jak facet grupie tlumaczył granicę na studiach to padłam. Wiedzialam co to jest i jak się to liczy, a mimo to mialam wrażenie że mówi po chinsku.
Ja musiałam się uczyć regułek. Jak ktoś nie umiał to wstawiała banie a jak umiał to nawet o tego durnego plusa sie nie pofatygowała Nawet na kółku matemtycznym, które było obowiązkowe potrafiła wstawić jedynkę Ja matmy przez nią nie umiałam i nie rozumiałam. Na 2 i 3 leciałam..... a w gimnazjum od I do III 5 W LO poczatkowo też szło mi dobrze, ale jak mialam tą przerwę to teraz widze, ze mam braki
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:29   #4507
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Ale czy będzie tak smaczne? Cebulka i czosnek podsmażany nadają aromatu Może tylko je podsmaże na odrobinie oliwy ?
bedzie, bo ja tak robie zupe z soczewica, wtedy mniej wody, by wyszlo na gesto , wiem, ze smazona cebula jest ciezka, moze troche odpocznij od takich rzeczy, a bierzesz cos na te trzustke

moj tesciu mial rozwalona, mial diete i tabletki i teraz nowka sztuka
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 17:30   #4508
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
raz tylko jakies kotlety z niej robilam i się zniechęciłam. Muszę przejrzeć twojego bloga w takim razie bo szkoda, żeby tak leżala w szafce
O to jakieś ferelne przepisy Wiesz soczewica bardzo fajnie komponuje sie z pomidorami i sosem pomidorowym. Mam tez przepis na bardzo smaczną potrawkę z ryżu i soczewicy, ale jej nie mam na blogu. Jak chcesz to Ci podeslę
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:30   #4509
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Jakos tak mi latwo słowka wpadają do glowy, gorzej z angielskim. Czasem mam wrażenie, że 20 lat nauki mi nie pomoze, bo nie umiem się wyslowic. Rozumiec rozumiem.
Mi właśnie z angielskiego wpadają, zostają mi jak np seriale oglądam. Co do matury, to wyobraźcie sobie dzień przed maturą powtarzałam słówka i między innymi jakoś jak jest żelazko, a na następny dzień to było na maturze
Byłam teraz w Kościele i normalnie mój rocznik się sypie, w sensie że ślub za ślubem, a ja łajza nawet faceta nie mam.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:32   #4510
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
bedzie, bo ja tak robie zupe z soczewica, wtedy mniej wody, by wyszlo na gesto , wiem, ze smazona cebula jest ciezka, moze troche odpocznij od takich rzeczy, a bierzesz cos na te trzustke

moj tesciu mial rozwalona, mial diete i tabletki i teraz nowka sztuka
od 2 miesięcy pije zioła. Musiałam nawet masło orzechowe ograniczyć. A od dłuższego czasu nie jem nic smazonego bo nie mogę (również ze względu na inne rzeczy). Dobrze że mam patelnię do nalesników to mogę smazyć na suchej. A jak dodam surową cebulkę to będzie ten aromat ?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:33   #4511
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Ja musiałam się uczyć regułek. Jak ktoś nie umiał to wstawiała banie a jak umiał to nawet o tego durnego plusa sie nie pofatygowała Nawet na kółku matemtycznym, które było obowiązkowe potrafiła wstawić jedynkę Ja matmy przez nią nie umiałam i nie rozumiałam. Na 2 i 3 leciałam..... a w gimnazjum od I do III 5 W LO poczatkowo też szło mi dobrze, ale jak mialam tą przerwę to teraz widze, ze mam braki
I w taki sposób się znechęca do jakiejkolwiek nauki. Mialam podobnie z fizyki. To w koncu przestalam się uczyć, bo dostawaliśmy zadania z kosmosu przy odpowiedzi, regulki slowo w slowo bo inaczej źle.

Zrobilam zadanie, wynik mi wyszedl zle i darcie z szyderczym usmiechem, że zle i kto z klasy wie co zle. Oczywiscie zle dodalam czy tam odjęłam ze stresu. Ale to, że wiedzialam jak zrobic cale zadanie było niewazne. Moja kolezanka zrobila zadanie, cale dobrze, bardzo ją to zaskoczyło to obniżyla ocenę, bo ona by to zrobila krócej.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 17:33   #4512
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Mi właśnie z angielskiego wpadają, zostają mi jak np seriale oglądam. Co do matury, to wyobraźcie sobie dzień przed maturą powtarzałam słówka i między innymi jakoś jak jest żelazko, a na następny dzień to było na maturze
Byłam teraz w Kościele i normalnie mój rocznik się sypie, w sensie że ślub za ślubem, a ja łajza nawet faceta nie mam.
Mi z angola tez wpadają jak oglądam filmy z napisami. Potem nawet nie wiem ze jakies słówko znam
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:36   #4513
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Mi właśnie z angielskiego wpadają, zostają mi jak np seriale oglądam. Co do matury, to wyobraźcie sobie dzień przed maturą powtarzałam słówka i między innymi jakoś jak jest żelazko, a na następny dzień to było na maturze
Byłam teraz w Kościele i normalnie mój rocznik się sypie, w sensie że ślub za ślubem, a ja łajza nawet faceta nie mam.
o, to mialaś szczęście to ja znowu tłumaczylam zadanie koledze z matematyki i przyszedl drugi, posluchal chwilę i poszedl gdzies. A tam niemal identyczne na maturze. Wyszedl z taką miną i stwierdzil, ze bardzo glupio zrobil, że mnie nie słuchał jak tłumaczyłam

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
O to jakieś ferelne przepisy Wiesz soczewica bardzo fajnie komponuje sie z pomidorami i sosem pomidorowym. Mam tez przepis na bardzo smaczną potrawkę z ryżu i soczewicy, ale jej nie mam na blogu. Jak chcesz to Ci podeslę
o to poproszę
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:36   #4514
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Ryżowa potrawka z soczewicą
http://img547.imageshack.us/img547/4...isoczewica.jpg
Składniki
3 łyżki ryżu
2 łyżki soczewicy
1 mała marchewka
1/2 pietruszki
kawałek selera
1-2 łyżki koncentratu pomidorowego
sól
pieprz
pieprz ziołowy
ulubione przyprawy

Marchewkę, pietruszkę oraz selera obieramy i ścieramy na tarce o grubych oczkach.
Ryż i soczewicę przepłukujemy, wsypujemy do rondelka, zalewamy wodą i gotujemy przez 10 minut. Następnie dodajemy starte warzywa, solimy i dusimy na małym ogniu często mieszając przez ok. 5-15 minut w zależności od rodzaju wybranego ryżu (w trakcie gotowania należy kontrolować ilość wody i w razie potrzeby ją uzupełniać by zarówno ryż jak i warzywa nie przywarły do dna garnka). Pod koniec gotowania dodajemy 1-2 łyżki koncentratu pomidorowego, pozostałe przyprawy, jeszcze raz mieszamy i trzymamy na ogniu do momentu aż większość wody wyparuje a ryż, soczewica oraz warzywa będą miękkie. Na końcu możemy dodać inne warzywa.

Najlepiej dobierać ryż z soczewicą tak by ich długość gotowania była taka sama. Np. ryż biały i czerwona soczewica. Ryż brązowy i zielona. Jesli robi się inaczej najlepiej najpierw podgotowac ryz a potem dodac soczewice.
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2013-04-07 o 17:55
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:38   #4515
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
od 2 miesięcy pije zioła. Musiałam nawet masło orzechowe ograniczyć. A od dłuższego czasu nie jem nic smazonego bo nie mogę (również ze względu na inne rzeczy). Dobrze że mam patelnię do nalesników to mogę smazyć na suchej. A jak dodam surową cebulkę to będzie ten aromat ?
jak chwile ja na oliwie to chyba nic nie bedzie, tak w ogole to najlepiej liste jakas sobie zrobic co mozesz, a jak zjesz i Ci bedzie ciezko, czy odbijac sie, to o prostu wykluczac co sie da
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:41   #4516
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Do nauczenia mam mniej niż połowę bo wieś w chłopach mi już bokiem wyłazi a nie mam zamiaru uczyć się słowo w słowo bo to moim zdaniem nie ma sensu... Nawet prof. od polaka mi tak powiedziała...

A moja siostra zdaje w tym roku też mature, ale ubrała sobie sarmatyzm w literaturze i sztuce

-
Mi nie chodziło o nauczenie się słowo w słowo Jak jak napisała Paulina, przeczytać kilka razy i zapamiętać, a potem powtórzyć to swoimi słowami. Chodzi o to, żeby zapamiętać sens

Brrr sarmatyzm moja miała chyba antysemityzm, ale w końcu jej powiedziałąm "Młoda po co masz szukać książek, jak i tak masz kupę nauki do pisemnych przedmiotów - w tym matmy () dam Ci swoją, tylko pozmieniaj tam niektóre rzeczy i będzie git"

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
o kolejny mi dojdzie do zagladania
zapraszam, zapraszam

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Dziewczyny robicie mozę smażone ziemniaki? Jeśli tak to najpierw je gotujecie? I nie chodzi mi tu o frytki
ja nie robię, ale mój TŻ robi bardzo często. Nawet zaraz to będzie robił. On ich nie gotuje, po prostu obiera, kroi w talarki i smaży. Potem sypie przyprawą do ziemniaków, oregano i bazylią. A potem zjada je z moim tao tao słodko-pikantym które mi bezczelnie wyżarł a ponoć ostrego nie lubi
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:42   #4517
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość

I takie rozgrzewające według mnie także
a to możliwe mnie ostatnio to "rozgrzał" chrzan firmy Victus, ogień w głowie czułam, ale dobry, bo ostry
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:42   #4518
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Mi z angola tez wpadają jak oglądam filmy z napisami. Potem nawet nie wiem ze jakies słówko znam
Ja dokładnie to samo. Sama się potem dziwie.
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
o, to mialaś szczęście to ja znowu tłumaczylam zadanie koledze z matematyki i przyszedl drugi, posluchal chwilę i poszedl gdzies. A tam niemal identyczne na maturze. Wyszedl z taką miną i stwierdzil, ze bardzo glupio zrobil, że mnie nie słuchał jak tłumaczyłam
Nio farcik.
Heh ja miałam na studiach tak, że zawsze dostawałam pytanie z tego co słabo mi wchodziło i sobie mówiłam ze może tego nie będzie. Potem już się wycwaniłam i jak miałam tak robić to specjalnie się uczyłam, bo wiedziałam że mi się trafi. Jestem wzrokowcem i czasami na kolokwiach to nawet wiedziałam w jakim miejscu w zeszycie to mam zapisane.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:43   #4519
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Ervisha dziękuję ogarnęłam kuchnię, wypiszę słowka z ruskiego i się wezmę za te logarytmy, może uda mi się to napisać jakoś tak po chłopsku, to mówię jak krowie na rowie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 17:43   #4520
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
jak chwile ja na oliwie to chyba nic nie bedzie, tak w ogole to najlepiej liste jakas sobie zrobic co mozesz, a jak zjesz i Ci bedzie ciezko, czy odbijac sie, to o prostu wykluczac co sie da
To nie jest tak, że jak zjem odrobinkę to mnie od razu boli Po prostu jak zjem za dużo w ciągu dnia i tyczy się też to weglowodanów. Między innymi własnie dlatego przerzuciłam się na domowy chleb. Po tym nic mi się nie robi. Nic mnie nie piecze z lewej strony i nic nie boli
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:46   #4521
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Ja dokładnie to samo. Sama się potem dziwie.

Nio farcik.
Heh ja miałam na studiach tak, że zawsze dostawałam pytanie z tego co słabo mi wchodziło i sobie mówiłam ze może tego nie będzie. Potem już się wycwaniłam i jak miałam tak robić to specjalnie się uczyłam, bo wiedziałam że mi się trafi. Jestem wzrokowcem i czasami na kolokwiach to nawet wiedziałam w jakim miejscu w zeszycie to mam zapisane.
Tez jestem wzrokowcem cale gimnazjum tak historię przelecialam, bo łom jestem niesamowity, nie potrafilam polączyc faktów ze jak tu byla bitwa to ten król zginąl, byl następny. No nic, zero więc na sprawdzian wkuwalam po prostu po 60 stron leząc w wannie, wpatrywalam sie w tą ksiażke a potem odtwarzalam to na sprawdzianie. Raz nawet bylo jakies dziwne pytanie, nie moglam skojarzyć w ogóle o co chodzi. To się zapytalam gdzie mniej więcej to bylo w podręczniku, bo się uczyłam zawzięcie i nie rozumiem pytania i napisalam
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:47   #4522
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Mi nie chodziło o nauczenie się słowo w słowo Jak jak napisała Paulina, przeczytać kilka razy i zapamiętać, a potem powtórzyć to swoimi słowami. Chodzi o to, żeby zapamiętać sens

Teraz rozumiem

Brrr sarmatyzm moja miała chyba antysemityzm, ale w końcu jej powiedziałąm "Młoda po co masz szukać książek, jak i tak masz kupę nauki do pisemnych przedmiotów - w tym matmy () dam Ci swoją, tylko pozmieniaj tam niektóre rzeczy i będzie git"

Ona wcale tego tematu nie chciała. Chciała motyw dobra i zła, ale odstąpiła koledze (nie wiem czemu, chyba dlatego ze uwaza go za debila ) i potem żałowała... Zapłaciła by ktoś jej napisał a ta osoba jakieś cyry odwaliła. Najpierw władowała Potop chociaż siostra wyraźnie mówiła ze nie moze być. Potem były jakieś plagiaty. Ponad tydzień go męczyłą by to poprawił a ten się wykrecał. Dopiero jak mu zagroziła, zwyzywała to zrobił jak trzeba. No prawie bo potem i tak siedziała 1,5 dnia i dopisywała. a 70 zł wziął

zapraszam, zapraszam



ja nie robię, ale mój TŻ robi bardzo często. Nawet zaraz to będzie robił. On ich nie gotuje, po prostu obiera, kroi w talarki i smaży. Potem sypie przyprawą do ziemniaków, oregano i bazylią. A potem zjada je z moim tao tao słodko-pikantym które mi bezczelnie wyżarł a ponoć ostrego nie lubi Spróbuj kiedyś frytek z keczypem i przyprawą do ziemniaków z Prymatu
.

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ervisha dziękuję ogarnęłam kuchnię, wypiszę słowka z ruskiego i się wezmę za te logarytmy, może uda mi się to napisać jakoś tak po chłopsku, to mówię jak krowie na rowie
Nie ma sprawy Co do soczewicy to moim zdaniem zielona smaczniejsza I konieczny jest do niej dobrej jakosci pieprz ziołowy Z Lidla się nada Z tymi logarytmami to się nie śpiesz
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:49   #4523
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość

Nie ma sprawy Co do soczewicy to moim zdaniem zielona smaczniejsza I konieczny jest do niej dobrej jakosci pieprz ziołowy Z Lidla się nada Z tymi logarytmami to się nie śpiesz
o wlasnie zieloną mam

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
a to możliwe mnie ostatnio to "rozgrzał" chrzan firmy Victus, ogień w głowie czułam, ale dobry, bo ostry
ja najbardziej lubię Polonez. Wszystkie inne jakies takie suche są. Ale ostatnio jadlam Fruktus i tez byl dobry
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:54   #4524
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
o wlasnie zieloną mam

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------


ja najbardziej lubię Polonez. Wszystkie inne jakies takie suche są. Ale ostatnio jadlam Fruktus i tez byl dobry
To gotuj ją razem z ryżem brązowym bo mają podobny czas. Te czasy gotowania to podałam orientacyjne. Chodzi o to by wyż i soczewica były miękkie A i nie lubię warzyw rozgotowanych, więc w tej potrawce są lekko twardawe - chrupiące Jeśli wolisz miękkie to wrzuć je wczesniej
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:55   #4525
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Na piątkowych zajęciach się dowiedzialam, jak jest "skręt"
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:56   #4526
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

A łyżki daje porzadne bo lubię pomidorowy smak
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:56   #4527
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

ja tez musze miec warzywa twardawe, dlatego jak gotuje nawet zupe, to talarki kroje i na chwile tylko
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:56   #4528
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
To gotuj ją razem z ryżem brązowym bo mają podobny czas. Te czasy gotowania to podałam orientacyjne. Chodzi o to by wyż i soczewica były miękkie A i nie lubię warzyw rozgotowanych, więc w tej potrawce są lekko twardawe - chrupiące Jeśli wolisz miękkie to wrzuć je wczesniej
ok akurat mi został tylko brązowy ryż, biały już zeżarłam. W domu mam to duże opakowanie z biedrony, ale nie mialam jak go zabrać, czeka na lepsze czasy
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:56   #4529
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Na piątkowych zajęciach się dowiedzialam, jak jest "skręt"
po rusku ? Ja od kolezanki dowiedziałam się co oznacza "trachali"
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2013-04-07 o 17:58
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:57   #4530
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
ja tez musze miec warzywa twardawe, dlatego jak gotuje nawet zupe, to talarki kroje i na chwile tylko
Ja nie nawidze rozgotowanych Lubię jak chrupią a u mnie w domu właśnie nie....
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.