Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2 - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-19, 16:22   #4501
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Dokładnie tak, tylko że w innych proporcjach Proponuję iść do ginekologa i z nim o tym pogadać, na pewno znajdzie najlepsze wyjście.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 20:49   #4502
kate3388
Raczkowanie
 
Avatar kate3388
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 217
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Roznica jest taka, że YAZ jest bezpieczniejsze dla zapominalskich,bo bierze się je ciagle ale jak masz dobry przypominacz i jestes sumienna,to dasz rade.

Dla mnie jeszcze różnica polega na tym,że rozłożenie hormonów w YAZ mimo składu musi być ciut inne,dlatego niektórzy reaguja na naraye troszke gorzej, bądź lepiej,ale po prostu czują różnice, bo jednak YAZ ma 24 aktywne tabletki, a naraya 21 Niby 3 tabletki,a jednak niektórzy odczuwają zamiane tak jakby zmieniali na tabletki o zupełnie innym składzie, jednak dużo dziewczyn deklaruje,że żadnej zmiany nie odczuwa
__________________
O idee warto walczyć, nawet jeśli walka jest z góry przegrana.
-51,50,,49,48,47,3 dietuję i ćwiczę
-Prawko zdane! 28.06.11
kate3388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 21:11   #4503
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Jest właśnie tak, jak mówi Kate. Niby niewielka zmiana, a jednak może trochę namieszać. Czasami substancje pomocnicze nawet mogą zaszkodzić. Na zdrowiu nie powinno się oszczędzać moim zdaniem
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 09:20   #4504
Stacie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 22
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Witam, biore YAZ od 5 miesiecy. Nigdy nie zapomnialam ani jednej tabletki, jednak w sobote współżyłam bez dodatkowego zabezpieczenia a we wtorek zapomnialam wziąć tabletki, zorientowałam sie, zanim nie minęło 12 godzin i szybko przyjęłam tą pominiętą. To był pierwszy rząd tabletki (dokładnie siódma) czy jest jakies ryzyko, skoro 3 dni po stosunku zaponialam?
Stacie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 11:08   #4505
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez Stacie Pokaż wiadomość
Witam, biore YAZ od 5 miesiecy. Nigdy nie zapomnialam ani jednej tabletki, jednak w sobote współżyłam bez dodatkowego zabezpieczenia a we wtorek zapomnialam wziąć tabletki, zorientowałam sie, zanim nie minęło 12 godzin i szybko przyjęłam tą pominiętą. To był pierwszy rząd tabletki (dokładnie siódma) czy jest jakies ryzyko, skoro 3 dni po stosunku zaponialam?
Tu masz odpowiedź na swoje pytanie Nie masz absolutnie żadnych powodów do obaw
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 15:39   #4506
chocolatemousse
Raczkowanie
 
Avatar chocolatemousse
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 352
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Dziewczyny ze Szczecina ile placicie za tabletki?moze wiecie gdzie najtaniej? w Cefarmie przy placu grunwaldzkim za 41 zł są.
__________________
Nożyczkom mówie NIE! Zapuszczam włoski

'numer jeden mistrz świata tylko dla mnie teraz zatańcz'
chocolatemousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:48   #4507
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez chocolatemousse Pokaż wiadomość
Dziewczyny ze Szczecina ile placicie za tabletki?moze wiecie gdzie najtaniej? w Cefarmie przy placu grunwaldzkim za 41 zł są.
Apteka na wojska polskiego obok mak kwak-płaciałam ostatnio 37zł
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 19:42   #4508
Shakinn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Mój pierwszy miesiąc z YAZem był przyjemny, potem niestety stałam się małym potworkiem. Płaczliwa, nerwowa i święcie przekonana, że to nie od tabletek. Na szczęście chłopak namówił mnie na zmianę. Teraz mam NuvaRing, wszystkie efekty uboczne przeszły i jestem naprawdę zadowolona
__________________
http://annmovies.blogspot.com/
Shakinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 21:52   #4509
aishaa2216
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Ja natomiast bralam Yaz przez 2 lata. Niestety strasznie po nich przytylam jakies 10 kg! Ciezko bylo je odstawic bo to wygoda i pewnosc ale zdecydowalam sie na ten krok, caly czas staram sie wrocic do starej wagi ale jak kazda z was wie nie jest to takie latwe.
aishaa2216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 10:19   #4510
kate3388
Raczkowanie
 
Avatar kate3388
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 217
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Ja tak strasznie dziekuje ze hormony wyregulowaly mi gospodarke i jeszcze pomogly schudnac, przytycie to najgorsze czgeo sie balam, biore yaz juz 7 miesiecy i jestem bardzo zadowolona, odpukac w niemalowane

Jesli ktoras chcialaby kupic Yaz taniej w Warszawie to nawet lekarze polecaja z prywatnych klinik co mnie zdziwilo,bo przeciez co im zależy :P Apteke na świętokrzyskiej 32, tam mozna Yaz dostac za 36 zl, a w W-wie taniej sie juz nie da,tylko niestety sa duze kolejki, ale jak ostatnio zaplacilam 51zzł to wole postac i przy 3 opakowaniach miec 42zł do przodu-to kolejne opakowanie!
__________________
O idee warto walczyć, nawet jeśli walka jest z góry przegrana.
-51,50,,49,48,47,3 dietuję i ćwiczę
-Prawko zdane! 28.06.11
kate3388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 10:00   #4511
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

taaak? ja ostatnio za yaz na swiętokrzyskiej zapłaciłam 42, więc chyba coś ściemniasz teraz apteka na świętokrzyskiej jest w sieci doz i ma wyższe ceny.
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 13:46   #4512
kate3388
Raczkowanie
 
Avatar kate3388
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 217
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Serio?
2 tygodnie temu pisalam do nich maila:
''Witam,
Obecnie cena Yaz wynosi u nas 35,72zł.
Zapraszam z receptą.
Pozdrawiam,
Justyna P*****k
AptekarzWarszawski.pl
''

w takim razie przepraszam za zamiesznaie,moglo sie cos zmienic.
__________________
O idee warto walczyć, nawet jeśli walka jest z góry przegrana.
-51,50,,49,48,47,3 dietuję i ćwiczę
-Prawko zdane! 28.06.11
kate3388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 14:44   #4513
ranna21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

cześć dziewczyny, czytam was od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz w godzinie potrzeby zarejestrowałam się.

BŁAGAM DORADŹCIE

biorę drugie opakowanie lesine, ale dopiero od niedawna przestaliśmy używać dodatkowej prezerwatywy. ostatnio kochaliśmy się bez gumki w tamten piatek. dzisiaj po wzięciu o godzinie 13 :00 16stej tabletki drugiego opakowania, strułam się, zrobiło mi się niedobrze i zwymiotowałam ok. 15.... przestraszyłam się że będę niezabezpieczona jutro (a widzimy się :P) i wzięłam 17 tabletkę z opakowania.

i teraz pytanie:
zostały mi tylko 4 tabletki, a 5 dni przed planowaną siedmiodniową przerwą (jednej brakuje, bo dziś zjadłam dwie) co mam zrobić? udać sie szybko do ginekologa po dodatkowe opakowanie? (wizyta wchodzi w grę tylko w poniedziałek rano) i zjeść w tym cyklu 22 tabletki? czy pozostać przy 21 (w tym 1 prawdopodobnie zwymiotowanej) branych przez 20 dni? dzień wcześniej zacząć 7 dni prerwy i nowe opakowanie też zacząć dzień wcześniej?

miał ktoś podobną przygodę? orientuje się i może doradzić?
+nie wiem co mam robić z seksem. jutro, pojutrze tabletki wystarczą? czy wrócić do podwójnego zabezpieczania: tabletki+gumka?
denerwuję się strasznie
ranna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:14   #4514
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

no to ja już sama nie wiem byłam w euroaptece i potwierdzam że są za 39.99
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:30   #4515
ola2111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

witam, mam pytanie. od około 8 miesięcy biore tabletki yaz. zawsze miałam okres reguralnie, jednak jakieś 2 miesiące temu dostałam dwa okresy w ciągu jednego miesiąca, w kolejny miesiączkowałam normalnie natomiast w tym miesiącu nie dostałam go w ogóle. słyszałam ze jest to oznaka, że dane tabletki przestały na mnie działać i nie jestem chroniona, czy tak może być? proszę o odpowiedz
ola2111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:35   #4516
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Niekoniecznie. 2 okresy mogą być oznaką nietrzymania cyklu. Działają, ale nie tak, jak powinny. Koniecznie idź do ginekologa, tym bardziej, że bierzesz je tak długo.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:44   #4517
ola2111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

lekarza mam dopiero w srode. czy to moze oznaczac ciaze lub czy powinnam zabezpieczac sie dodatkowo? dziekuje za odpowiedz
ola2111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:50   #4518
ola2111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

lakarza mam dopiero w srode. czy to moze oznaczac ciaze lub czy powinnam sie dodatkowo zabezpieczac? dziekuje za odpowiedz
ola2111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:59   #4519
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

a ja na przykład dostaję krwawienia w dniu ostatniej tabletki białej-placebo (które trwa powiedzmy jeszcze 2 dni nowego opakowania) i ginekolog powiedział że to nic złego i że po prostu mój organizm nie umie się przestawić z dłuższych przerw takich jakie były w tabletkach które brałam przez 4 lata i to nie wpływa na działanie.
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 17:01   #4520
ola2111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

lakarza mam dopiero w srode. czy to moze oznaczac ciaze lub czy powinnam sie dodatkowo zabezpieczac? dziekuje za odpowiedz
ola2111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 15:34   #4521
antubis84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

witam serdecznie! Dziewczyny, mam pytanie. Nigdy wcześniej nie brałam tabletek anty, lekarz przepisał mi YAZ. Pierwszą tabletkę mam wziąć pierwszego dnia miesiączki, czy to oznacza że okres mi się "wstrzyma" gdy wezmę pierwszą tabletkę i dostanę go dopiero jak skończę opakowanie tabletek? Dziękuje za odpowiedź !
antubis84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 15:41   #4522
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez antubis84 Pokaż wiadomość
witam serdecznie! Dziewczyny, mam pytanie. Nigdy wcześniej nie brałam tabletek anty, lekarz przepisał mi YAZ. Pierwszą tabletkę mam wziąć pierwszego dnia miesiączki, czy to oznacza że okres mi się "wstrzyma" gdy wezmę pierwszą tabletkę i dostanę go dopiero jak skończę opakowanie tabletek? Dziękuje za odpowiedź !
Nic Ci się nie wstrzyma. Miesiączka może być krótsza, mogą wstąpić plamienia
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 15:49   #4523
201607221504
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 98
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cześć dziewczyny !
Biorę tabletki Yaz od 6 miesięcy. Byłam ostatnio na krwiodawstwie i oddawałam krew. Czy jest taka możliwość, że przez to mogę nie dostać okresu przez te 4 dni ? Dzięki za odpowiedź !
201607221504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 18:29   #4524
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez bajkoowa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny !
Biorę tabletki Yaz od 6 miesięcy. Byłam ostatnio na krwiodawstwie i oddawałam krew. Czy jest taka możliwość, że przez to mogę nie dostać okresu przez te 4 dni ? Dzięki za odpowiedź !
Nie, skąd taki pomysł?
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 18:35   #4525
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Nie, skąd taki pomysł?
bo przecież ma mniej krwi po pobraniu!
a tak na poważnie - gdyby faktycznie tak było, to co miesiąc zgłaszałabym się do krwiodawstwa.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 18:36   #4526
201607221504
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 98
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

ponieważ wydawało mi się, że po oddaniu szczególnie takiej ilości krwi może okres się przesunąć .
201607221504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 19:43   #4527
Alliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 54
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Dziewczyny , pomocy. A więc biorę Yaz około 3 miesięcy , ostatnio trochę poszaleliśmy i kochaliśmy się 2 razy do końca w przeciągu 4 dni. Zaczął mnie boleć brzuch i mam straszne obawy o ciąże ,w dodatku zapomniałam wziąć jednej tabletki i wzięłam ją z 7 godzinnych opóźnieniem (rano) , po południu kochaliśmy się już w gumce , ale pękła ; o I teraz myślę , czy czekać ok. 1 tygodnia i zrobić test , czy biec do ginekologa po tabletkę po (o ile można brać gdy bierze się tabletki antykoncepcyjne) lub całkiem wybić sobie z głowy możliwość zajścia w ciąże? Doradźcie mi proszę..
Alliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 20:08   #4528
jessy86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 141
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez Alliee Pokaż wiadomość
Dziewczyny , pomocy. A więc biorę Yaz około 3 miesięcy , ostatnio trochę poszaleliśmy i kochaliśmy się 2 razy do końca w przeciągu 4 dni. Zaczął mnie boleć brzuch i mam straszne obawy o ciąże ,w dodatku zapomniałam wziąć jednej tabletki i wzięłam ją z 7 godzinnych opóźnieniem (rano) , po południu kochaliśmy się już w gumce , ale pękła ; o I teraz myślę , czy czekać ok. 1 tygodnia i zrobić test , czy biec do ginekologa po tabletkę po (o ile można brać gdy bierze się tabletki antykoncepcyjne) lub całkiem wybić sobie z głowy możliwość zajścia w ciąże? Doradźcie mi proszę..
Wzięłaś wszystkie tabletki więc możesz być spokojna
jessy86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 21:05   #4529
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez Alliee Pokaż wiadomość
Dziewczyny , pomocy. A więc biorę Yaz około 3 miesięcy , ostatnio trochę poszaleliśmy i kochaliśmy się 2 razy do końca w przeciągu 4 dni. Zaczął mnie boleć brzuch i mam straszne obawy o ciąże ,w dodatku zapomniałam wziąć jednej tabletki i wzięłam ją z 7 godzinnych opóźnieniem (rano) , po południu kochaliśmy się już w gumce , ale pękła ; o I teraz myślę , czy czekać ok. 1 tygodnia i zrobić test , czy biec do ginekologa po tabletkę po (o ile można brać gdy bierze się tabletki antykoncepcyjne) lub całkiem wybić sobie z głowy możliwość zajścia w ciąże? Doradźcie mi proszę..
To na pewno nie ciąża, aaa pytam kolejną dziewczynę-skoro przyjmujesz hormony to po co prezerwatywy? Wielki dodatkowy koszt... A dobrze stosowane pigułki dają przecież 100% bezpieczeństwa
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 11:40   #4530
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Dziewczyny mam problem. Tzn na pewno zrobię sobei test ale chcialbym choc trochę się uspokoić dopoki go ni wykonam dzis po pracy.
Łącze opakowania od jakiegoś czasu i w tym miesiącu na tabletce nr 6 zapomniałam się i nie wzielam jej. Wzielam DOPIERO na drugi dzien po poludnou (a powinnam wziac dzien wczesiej wieczorem), przerwa wyniosla ok 18-19 godzin. Wzielam wobec tego tę zapomnianą ok godz. 17.00 i nastepna o czasie czyli gdzies ok 20.00 .
w ten dzien natomiast wwspolzylam (chodzi mi o dzien kiedy wzielam zaległa tabletke) z mezem. Bylo to 4 dni temu . Dzisiaj mam jakies dziwne objawy. Jestem senna, zmeczona , czuję jakiś ucisk w zoladku ... kurcze i świruję ze zaszłam. Myslicie ze to mozliwe? Przez pominiecie jednej tabletki , przy laczeniu kilku opakowan i ciaglym braniu tabsów?
Mam jeszcze zespol policystycznych jajnikow, wiec ryzyko zajscia w ciaze jest mniejsze, ale skad te obajwy...nie wiem czy to nie autosugestia plata mi figle, ale boje sie:-(
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.