Scent Bar XLIX - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-29, 22:58   #4531
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Mam piwo i zaraz użyję go
No nie wiem, zastanów się, alkohol to zło, ja Ci to mówię...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 23:01   #4532
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
No nie wiem, zastanów się, alkohol to zło, ja Ci to mówię...
sok pomidorowy? herbatka miętowa?
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 23:03   #4533
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
No nie wiem, zastanów się, alkohol to zło, ja Ci to mówię...
Za późno, już otworzone. Przecież teraz nie zostawię na zmarnowanie
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 23:07   #4534
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
sok pomidorowy? herbatka miętowa?
Granat?? Siekiera?? Przechodzi, ale pierwszy raz coś takiego mnie spotkało, nie byłam pijana, lekko wcięta tylko, rano luzik, nic mi nie było, może lekki szok, że to już dzień tylko, a koło 13 jak dało czadu...
Ale Szefowa, bo to ją tak wczoraj żegnaliśmy, mówi, że jeszcze lepiej miała, włącznie z odrzucaniem kapsuły, biegunką, zawrotami głowy itp. A też nie piła jakoś dużo...
Pewnie to przez notoryczne niedospanie i dietę, wlałam tego na pusty żołądek trochę...
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Za późno, już otworzone. Przecież teraz nie zostawię na zmarnowanie
Nie, no jak tak, to oszywiśsie...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 08:06   #4535
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar XLIX

Kto się wybiera na procesję, palec do budki


dzień dobry
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 08:17   #4536
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
Kto się wybiera na procesję, palec do budki

Ja z didem- komunistą Ale jako że oboje zakichani i zasmarkani to mszę sobie darujemy i zakładanie alby też.
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 09:34   #4537
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar XLIX

Dobry
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 09:49   #4538
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość

3. No wlaśnie mozliwe, że chyba sie żle wyraziłam troche.
Nie chodzilo o zamiast , na przyklad przy goraczce jak piszesz, tylko wogole. Na przyklad przy czymś gorszym.

Ze na gorączke i takietamy sie podaje to wiem, tylko tyle sie trąbi o tym,ze ona szkodliwe dla doroslych , to mnie zaczęło zastanawiać czy dla dzieci tymbardziej nie...ale ja nie znam sie kompletnie na tabsach, rzadko kiedy cokolwiek lykam więc nie zgłębialam.

A z ta penicyliną, to lekarka im powiedziała wyraznie,ze jak mały uczulony na penicyline to i na pochodne też, wiec nie ma co kombinować żeby nie zaszkodzić i szukać antybiotyków bez,, bo niby większość ma jakies pochodne tylko leczyć delikatnymi lekami typu te ibuprofeny, apapy dzieckowe i takie tam.
No i mnie to zastanowiło trochę .






wg mnie pgrubione to bzdura , antybiotyki z grupy pochodnych penicylin to tylko jedna z wielu grup antybiotyków i nie wiem czemu ktos uczulony na penicyline miałby nie stosowac np antyb z grupy makrolidów?

btw-sama jestem uczulona na penicyline


ad apodnie-ale czy takie nogawki jak bedą do kostki to nie bedą śmiesznie odstawac na dole? pokaz moze jakies foto tego fasonu który masz na mysli, moze ktores spodnie z reserved som takie? to moze bym kupiła na próbe
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 10:07   #4539
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar XLIX

snad kothy i pierwszego dnia urlopu , rozpoczętego praniem
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Skamerom fśutpudli Mam tak, jak się budzę
Kola mi żołądek uspakaja, ale głowa coś za długo boli jak na butelkę wina... Pewnie sobie mgrenę pijaństwem wywołałam...


Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
prostu wstałam i zaczęłam się ogarniać
chyba mam silne mechanizmy obronne
szpinak, bo pomyślałam, że to żelazo mi spadło
1.całe szczęście
2.w szpinaku nie ma żelaza tylko szczawiany wapnia w dużej ilości
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Polecam Tbilisuri i Alazani Valley -nie zawsze się to kończy tak, jak u mnie

Winka są jedne z lepszych jakie piłam -a wiem, co mówię, bo się na tym zupełnie nie znam
mój brat bywszy kiedyś w Gruzji opowiadał ,że podczas obżarstwo-pijaństwa przegryzają jakimiś ziółkami antykacowo-antyprzeżarstwowymi , ale to miejscowe roślinki i u nas ich niet

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Parabell

mam kolegę-muzyka, który na każdym jam session albo wracając do domu śpiewa to http://www.youtube.com/watch?v=JMKPQKU61QI
jak sam nie zacznie to go podpuszczam
kiedyś całą ekipą zapłaciliśmy po stówce mandatu, że wyśpiewał pod moimi oknami o 4 rano
sąsiedzi niestety nie docenili
sąsiedzi młoty

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość

ParaBell, energydriny odwadniaja? obniżenia ciśnienia się po nich nie spodziewałam
a izotoniczne? co pić?


samochód szefa po wczorajszym
1.w energydr. jest dużo kofeiny , kofeina zwiększa przepływ krwi przez nerki i w efekcie odwadnia , a jak się odwodnisz ciśnienie może zjechać . Aczkolwiek z drugiej strony na krótki czas może po kofeinie i taurynie podskoczyć , ale potem się odwodnisz i zjedzie . Najlepiej pić wodę mineralną średniozmineralizowaną . Picie izotonicznych ma sens w przypadku wysiłku fizycznego kiedy się wypaca dużo .

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość

Ze na gorączke i takietamy sie podaje to wiem, tylko tyle sie trąbi o tym,ze ona szkodliwe dla doroslych , to mnie zaczęło zastanawiać czy dla dzieci tymbardziej nie...ale ja nie znam sie kompletnie na tabsach, rzadko kiedy cokolwiek lykam więc nie zgłębialam.

A z ta penicyliną, to lekarka im powiedziała wyraznie,ze jak mały uczulony na penicyline to i na pochodne też, wiec nie ma co kombinować żeby nie zaszkodzić i szukać antybiotyków bez,, bo niby większość ma jakies pochodne tylko leczyć delikatnymi lekami typu te ibuprofeny, apapy dzieckowe i takie tam.
No i mnie to zastanowiło trochę .
1.wszystko jest szkodliwe , jeżeli jest niewłaściwie użyte - dorośli mają skłonność do nadużywania leków przeciwbólowych/przeciwgorączkowych i mają wiele chorób , przy których podawanie tych leków jest niewskazane bądź ryzykowne , a u dzieci np.choroba wrzodowa - najczęstsze przeciwwskazanie - zdarza sie bardzo bardzo sporadycznie . Podawane w prawidłowych dawkach nie zaszkodzą ani didom ani dorosłym nie mającym przeciwwskazań .
2.coś ona naknociła - antybiotyk albo jest penicyliną albo nie jest - to jak z ciążą - albo się jest albo nie , nie można trochę . Jest penicylina naturalna czyli penicylina i jest są penicyliny syntetyczne z których powszechnie stosowana jest amoksycylina pod różnymi nazwami . Są cefalosporyny , które nie są penicylinami aczkolwiek w budowie chemicznej mają podobne elementy i dlatego przyjmuje sie , że mogą wywoływac uczulenie krzyżowe z penicyliną , aczkolwiek nigdy takowego nie spotkałam , są makrolidy , jest klindamycyna które nie mają nic wspólnego z penicyliną i są lekiem pierwszego wyboru przy uczuleniu na tę-że .
Natomiast prawdą jest , że większość didowych chorób nie wymaga antybiotyków tylko przeciwgorączkowych , bo to wirusówki i same mijają prędzej czy później .Ale już jeżeli trzeba antybiotyka to naprawdę jest w czym wybierać - nawet dla uczulonych coś się zawsze znajdzie
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Granat?? Siekiera?? Przechodzi, ale pierwszy raz coś takiego mnie spotkało, nie byłam pijana, lekko wcięta tylko, rano luzik, nic mi nie było, może lekki szok, że to już dzień tylko, a koło 13 jak dało czadu...
Ale Szefowa, bo to ją tak wczoraj żegnaliśmy, mówi, że jeszcze lepiej miała, włącznie z odrzucaniem kapsuły, biegunką, zawrotami głowy itp. A też nie piła jakoś dużo...
Pewnie to przez notoryczne niedospanie i dietę, wlałam tego na pusty żołądek trochę...

Nie, no jak tak, to oszywiśsie...
słuchaj , to wino rzeczywiście musiało być skażone , bo takich rzeczy po winie nie może być . Na pewno oryginalne nie rozlewane u nas ?

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
wg mnie pgrubione to bzdura , antybiotyki z grupy pochodnych penicylin to tylko jedna z wielu grup antybiotyków i nie wiem czemu ktos uczulony na penicyline miałby nie stosowac np antyb z grupy makrolidów?

btw-sama jestem uczulona na penicyline
1.no własnie to samo żem napisała
2. tesz i na amoksycylinę też , a cefalosporyny mające grupę penicylinową w budowie jem i nic mi nie jest . Ale jeżeli ktoś reaguje na penicylinę wstrząsem anafilaktycznym , wtedy cefalosporyn też raczej się nie powinno , przynajmniej ambulatoryjnie , w warunkach szpitalnych jak trzeba to raczej można .


idę se kawę srobić
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 10:12   #4540
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
wg mnie pgrubione to bzdura , antybiotyki z grupy pochodnych penicylin to tylko jedna z wielu grup antybiotyków i nie wiem czemu ktos uczulony na penicyline miałby nie stosowac np antyb z grupy makrolidów?

btw-sama jestem uczulona na penicyline


ad apodnie-ale czy takie nogawki jak bedą do kostki to nie bedą śmiesznie odstawac na dole? pokaz moze jakies foto tego fasonu który masz na mysli, moze ktores spodnie z reserved som takie? to moze bym kupiła na próbe
1. No właśnie dlatemu spytałam, bo mimo że nie mam pojęcia o lekach, tez mi to zabrzmialo niewiarygodni

2. Odstawać na pewno troche będzie, ale nie będzie takiej różnicy wizualnej między gorą a dolem jak w moco obcislej nogawie..

http://www.galbini.pl/oferta/produkt...proste-push-up
http://www.google.pl/imgres?um=1&sa=...0&tx=98&ty=105
http://www.galbini.pl/oferta/produkt...Jeansy-Sunbird
http://www.google.pl/imgres?start=22...24&tx=33&ty=74

http://www.google.pl/imgres?um=1&sa=...3&tx=128&ty=60

http://www.google.pl/imgres?um=1&sa=...0&tx=83&ty=109

http://www.google.pl/imgres?um=1&sa=...7&tx=124&ty=81


A nie możesz wziąść buta do sklepu i do buta przymierzyc?

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2013-05-30 o 10:13
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 10:51   #4541
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
snad kothy i pierwszego dnia urlopu , rozpoczętego praniem

słuchaj , to wino rzeczywiście musiało być skażone , bo takich rzeczy po winie nie może być . Na pewno oryginalne nie rozlewane u nas ?
Tysz mam kotha i pranie Ale jutro do roboty...
Wino oryginalne, tylko może coś w chaczapuri nam zaszkodziło?? Albo to uczulenie, bo mam na garbniki, czerwonego mi wcale nie wolno, tudzież ginu i innych dobrych rzeczy... Łeb napiernicza dalej...

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
A nie możesz wziąść buta do sklepu i do buta przymierzyc?
Wszystko można braść...


Powiem Wam o kolejnym sukcesie Orange. Małż przenosi numer, który miał w Centernecie, do Orange. W sobotę byliśmy to załatwić. Wszystko poszło ok, poza tym, ze pan tę nową kartę dał starego typu i od razu powiedzieliśmy, że chcemy inną, bo ta nie wejdzie do telefonu. To zaczął się plątać, ze teraz się nie da, trzeba przyjść w poniedziałek, jak numer zostanie przeniesiony. Nie został, więc małż poszedł wczoraj znów do salonu, wymienili mu tę kartę i... Od tamtej pory nie mogę się dodzwonić do Mamy... Cały czas, że numer nieaktywny... Dziś rano Mama zadzwoniła do mnie, odrzuciłam połączenie, bo w garach stałam, dzwonię później ja, małż odbiera... Gdyby nie fakt, że był w sąsiednim pokoju, pewnie bym zaczęła podejrzewać, że w odwiedziny do teściowej pojechał... Raz ten sam myk, drugi raz...
Okazało się, że Orange napierniczył i podłączył 3 numery pod jedną kartę, a pozostałe dezaktywował... Szczegół, że Mama jest 200 km od nas i nie ma kontaktu ze światem teraz...
Pół godziny tłumaczyliśmy w BOKu, o co nam chodzi i... Stanęło na tym, że nic nie wiadomo...

A ostatnio kumpela przedłużała umowę przez net, miał wszystko dowieźć kurier, ale... Okazał się być złodziejem, zwinął kilka przesyłek z telefonami i nikt nie wie, gdzie jest. No i kumpela dzwoni na BOK i co słyszy?? Że oni telefon wysłali, a jak jej ktoś coś ukradł, to ma sobie to na policję zgłosić, a nie im głowę zawracać...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 12:17   #4542
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

mój brat bywszy kiedyś w Gruzji opowiadał ,że podczas obżarstwo-pijaństwa przegryzają jakimiś ziółkami antykacowo-antyprzeżarstwowymi , ale to miejscowe roślinki i u nas ich niet


sąsiedzi młoty




1.wszystko jest szkodliwe , jeżeli jest niewłaściwie użyte - dorośli mają skłonność do nadużywania leków przeciwbólowych/przeciwgorączkowych i mają wiele chorób , przy których podawanie tych leków jest niewskazane bądź ryzykowne , a u dzieci np.choroba wrzodowa - najczęstsze przeciwwskazanie - zdarza sie bardzo bardzo sporadycznie . Podawane w prawidłowych dawkach nie zaszkodzą ani didom ani dorosłym nie mającym przeciwwskazań .
2.coś ona naknociła - antybiotyk albo jest penicyliną albo nie jest - to jak z ciążą - albo się jest albo nie , nie można trochę . Jest penicylina naturalna czyli penicylina i jest są penicyliny syntetyczne z których powszechnie stosowana jest amoksycylina pod różnymi nazwami . Są cefalosporyny , które nie są penicylinami aczkolwiek w budowie chemicznej mają podobne elementy i dlatego przyjmuje sie , że mogą wywoływac uczulenie krzyżowe z penicyliną , aczkolwiek nigdy takowego nie spotkałam , są makrolidy , jest klindamycyna które nie mają nic wspólnego z penicyliną i są lekiem pierwszego wyboru przy uczuleniu na tę-że .
Natomiast prawdą jest , że większość didowych chorób nie wymaga antybiotyków tylko przeciwgorączkowych , bo to wirusówki i same mijają prędzej czy później .Ale już jeżeli trzeba antybiotyka to naprawdę jest w czym wybierać - nawet dla uczulonych coś się zawsze znajdzie


1.no własnie to samo żem napisała
2. tesz i na amoksycylinę też , a cefalosporyny mające grupę penicylinową w budowie jem i nic mi nie jest . Ale jeżeli ktoś reaguje na penicylinę wstrząsem anafilaktycznym , wtedy cefalosporyn też raczej się nie powinno , przynajmniej ambulatoryjnie , w warunkach szpitalnych jak trzeba to raczej można .
1. Moj kuzyn dostal kidyś od kumpla jakies ziołka do parzenia, ktore powodują super szybkie trzeżwienie ( chyba wypłukują alkohol z organizmu w tempie blyskawicznym). Ale nie miał okazji przetestować, bo mu żona wywalila
Zawsze go interesowało jak to jest, że K tyle wodki w siebie wlewa, a zaraz potem trzeżwiutki jak niemowle..no i kiedyś K zradzil sekret.


2. Dzięki, jaśniej chyba się nie da
Czyli albo lekarka cos pokręcila albo mama.


Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość

Wszystko można braść...


Powiem Wam o kolejnym sukcesie Orange. Małż przenosi numer, który miał w Centernecie, do Orange. W sobotę byliśmy to załatwić. Wszystko poszło ok, poza tym, ze pan tę nową kartę dał starego typu i od razu powiedzieliśmy, że chcemy inną, bo ta nie wejdzie do telefonu. To zaczął się plątać, ze teraz się nie da, trzeba przyjść w poniedziałek, jak numer zostanie przeniesiony. Nie został, więc małż poszedł wczoraj znów do salonu, wymienili mu tę kartę i... Od tamtej pory nie mogę się dodzwonić do Mamy... Cały czas, że numer nieaktywny... Dziś rano Mama zadzwoniła do mnie, odrzuciłam połączenie, bo w garach stałam, dzwonię później ja, małż odbiera... Gdyby nie fakt, że był w sąsiednim pokoju, pewnie bym zaczęła podejrzewać, że w odwiedziny do teściowej pojechał... Raz ten sam myk, drugi raz...
Okazało się, że Orange napierniczył i podłączył 3 numery pod jedną kartę, a pozostałe dezaktywował... Szczegół, że Mama jest 200 km od nas i nie ma kontaktu ze światem teraz...
Pół godziny tłumaczyliśmy w BOKu, o co nam chodzi i... Stanęło na tym, że nic nie wiadomo...

A ostatnio kumpela przedłużała umowę przez net, miał wszystko dowieźć kurier, ale... Okazał się być złodziejem, zwinął kilka przesyłek z telefonami i nikt nie wie, gdzie jest. No i kumpela dzwoni na BOK i co słyszy?? Że oni telefon wysłali, a jak jej ktoś coś ukradł, to ma sobie to na policję zgłosić, a nie im głowę zawracać...
1. Maupa


2.

3.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 13:06   #4543
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar XLIX

Ni e nadrobiłam więc tylko pomacham

już spakowana i zbieram się na wesele tzn wesele w sobotę, no ale rodzina już panikuje więc trza ich wesprzeć
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 13:15   #4544
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar XLIX

A ja spadam do brata na grilla w ogródku
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 15:27   #4545
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
1. Moj kuzyn dostal kidyś od kumpla jakies ziołka do parzenia, ktore powodują super szybkie trzeżwienie ( chyba wypłukują alkohol z organizmu w tempie blyskawicznym). Ale nie miał okazji przetestować, bo mu żona wywalila
Zawsze go interesowało jak to jest, że K tyle wodki w siebie wlewa, a zaraz potem trzeżwiutki jak niemowle..no i kiedyś K zradzil sekret.
Przyjaciel ojca kiedyś zdradził myk , dzięki któremu wzbudził ogólny podziw dla swojej hipermocnej głowy - przed zakrapianą imprezą nażarł się ile wlezie węgla leczniczego , mówił , że jadł łyżkami . Nie wiem tylko ile go zjadł ale w zasadzie powinno działać - węgiel ma dużą zdolność wchłaniania toksyn więc alko też powinien wchłonąć od razu .Od razu mówię że nigdy nie próbowałam więc jak to jest naprawdę - nie wiem

Murszafie
- możliwe , że się strułyście żarciem sądząc po przypadłościach szefowej , a Ty zareagowałaś dodatkowo na zakazane substancje
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 15:40   #4546
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar XLIX

No nareszcie podali mi line up na Ursynalia mogę w końcu poplanować na którą godzinę kiedy będę mknąć na SGGW
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 20:12   #4547
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar XLIX

Klasyczne smoky eyes , ech , gdzie te czasy http://www.youtube.com/watch?v=XcATvu5f9vE


Się rozmarzyłam sentymentalnie http://www.youtube.com/watch?v=6wuSj6sPHIQ
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.

Edytowane przez Parabelka
Czas edycji: 2013-05-30 o 20:23
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 20:19   #4548
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar XLIX

Odżyłam Na dowód tego pyknęłam serniczek z likierem kawowym -w piekarniku się kąpie i jestem w trakcie produkcji chleba na zakwasie
Poza tym, przez tę cała akcję z Angeliną, przypomniałam sobie, że w zeszłym roku się miałam na badania genetyczne zgłosić, więc sobie już wydrukowałam i wypełniłam ankietę o chorobach w rodzinie i wieku zejścia... I ze średniej mi wynika, że powoli powinnam się z Wami żegnać
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 20:25   #4549
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar XLIX

Murszafie , jeszcze się nie żegnaj - jeszcze ranek nie tak blisko , słowik to a nie skowronek się odzywa


http://www.youtube.com/watch?v=tSMoLUX6aw8
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 20:46   #4550
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
1. No właśnie dlatemu spytałam, bo mimo że nie mam pojęcia o lekach, tez mi to zabrzmialo niewiarygodni

2. Odstawać na pewno troche będzie, ale nie będzie takiej różnicy wizualnej między gorą a dolem jak w moco obcislej nogawie..

http://www.galbini.pl/oferta/produkt...proste-push-up
http://www.google.pl/imgres?um=1&sa=...0&tx=98&ty=105
http://www.galbini.pl/oferta/produkt...Jeansy-Sunbird
http://www.google.pl/imgres?start=22...24&tx=33&ty=74

http://www.google.pl/imgres?um=1&sa=...3&tx=128&ty=60

http://www.google.pl/imgres?um=1&sa=...0&tx=83&ty=109

http://www.google.pl/imgres?um=1&sa=...7&tx=124&ty=81


A nie możesz wziąść buta do sklepu i do buta przymierzyc?


aaa, takie to mam-ale wtedy nie widac tycha pasków wokoł kostki

ad 2- moge ale po co? wszystko kupuje w onlajnowym rezerwacie albo innym stradivariusie i oddaje do 30 dni


btw-jak myslicie czy takie spodnie maskują dupsko czy uwypuklajo?

http://www.stradivarius.com/webapp/w...%2Bz%2Bpaskiem
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 20:50   #4551
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
długo jeszcze wytrzymasz?
nie wiem, ale to ojciec dzieciom i w dodatku rodzina, więc mi szkoda i chyba to powstrzymuje ostateczne pierdyknięcie ale grabi sobie bardzo
Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Dostałam
gratki wielkie
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ni e nadrobiłam więc tylko pomacham

już spakowana i zbieram się na wesele tzn wesele w sobotę, no ale rodzina już panikuje więc trza ich wesprzeć
poszłabym sama na takie porządne wiejskie baw się topsze i oby bez kaca
Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
A ja spadam do brata na grilla w ogródku
szzęśliwa marzy mi się grill...

znad prawie wyleczonej wirusówki. czosnkiem. i cytryną. jestę w szoku ale i zadowolona. chuop chory nadal uparcie odmawia zjedzenia tego co ja
choróbsko się niesie po kablach więc od siebie mogę polecić na weekend (bezludny) takowom mojom kurację.

miłego wieczoru
__________________
"Nie jesteś na tym świecie po to aby spełniać moje oczekiwania, ani ja po to aby spełniać Twoje. Jeśli się przez przypadek odnajdziemy, to cudownie. Jeśli nie, to trudno"
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 20:50   #4552
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
btw-jak myslicie czy takie spodnie maskują dupsko czy uwypuklajo?

http://www.stradivarius.com/webapp/w...%2Bz%2Bpaskiem
mnie się zdaje że uwypuklajo , jak wszystko z wysoką talią i paskiem , chyba żeby nosić górę wyłącznie na wierzch , to wtedy ok .



http://www.youtube.com/watch?v=GqH21LEmfbQ
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 22:00   #4553
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

btw-jak myslicie czy takie spodnie maskują dupsko czy uwypuklajo?

http://www.stradivarius.com/webapp/w...%2Bz%2Bpaskiem
maskujo naszam z powodzeniem
do opcasa


nie nadrobię, znowu

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Odżyłam Na dowód tego pyknęłam serniczek z likierem kawowym -w piekarniku się kąpie i jestem w trakcie produkcji chleba na zakwasie
Poza tym, przez tę cała akcję z Angeliną, przypomniałam sobie, że w zeszłym roku się miałam na badania genetyczne zgłosić, więc sobie już wydrukowałam i wypełniłam ankietę o chorobach w rodzinie i wieku zejścia... I ze średniej mi wynika, że powoli powinnam się z Wami żegnać
optymistycznie
może olej
ja olewam
chyba

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ni e nadrobiłam więc tylko pomacham

już spakowana i zbieram się na wesele tzn wesele w sobotę, no ale rodzina już panikuje więc trza ich wesprzeć
to dobrej zabawy życzę

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Ja z didem- komunistą Ale jako że oboje zakichani i zasmarkani to mszę sobie darujemy i zakładanie alby też.
wiedziałam, że na Ciebie można liczyc

a tak serio to lepiej we domu byście posmarkali





nie lubię kompa bez myszy źle mi się "pracuje"
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 22:03   #4554
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ni e nadrobiłam więc tylko pomacham

już spakowana i zbieram się na wesele tzn wesele w sobotę, no ale rodzina już panikuje więc trza ich wesprzeć
Baw się dobrze

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
No nareszcie podali mi line up na Ursynalia mogę w końcu poplanować na którą godzinę kiedy będę mknąć na SGGW

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
aaa, takie to mam-ale wtedy nie widac tycha pasków wokoł kostki

ad 2- moge ale po co? wszystko kupuje w onlajnowym rezerwacie albo innym stradivariusie i oddaje do 30 dni


btw-jak myslicie czy takie spodnie maskują dupsko czy uwypuklajo?

http://www.stradivarius.com/webapp/w...%2Bz%2Bpaskiem
1. A jak bys podwinęla nogawkę nad kostkę


2. że też na moim zadupiu nie ma takich sklepów...wymienić/ oddać mozna jak się ze sprzedawcą dogadasz....


3. Powinny maskować.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 22:07   #4555
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar XLIX

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość

Powiem Wam o kolejnym sukcesie Orange. Małż przenosi numer, który miał w Centernecie, do Orange. W sobotę byliśmy to załatwić. Wszystko poszło ok, poza tym, ze pan tę nową kartę dał starego typu i od razu powiedzieliśmy, że chcemy inną, bo ta nie wejdzie do telefonu. To zaczął się plątać, ze teraz się nie da, trzeba przyjść w poniedziałek, jak numer zostanie przeniesiony. Nie został, więc małż poszedł wczoraj znów do salonu, wymienili mu tę kartę i... Od tamtej pory nie mogę się dodzwonić do Mamy... Cały czas, że numer nieaktywny... Dziś rano Mama zadzwoniła do mnie, odrzuciłam połączenie, bo w garach stałam, dzwonię później ja, małż odbiera... Gdyby nie fakt, że był w sąsiednim pokoju, pewnie bym zaczęła podejrzewać, że w odwiedziny do teściowej pojechał... Raz ten sam myk, drugi raz...
Okazało się, że Orange napierniczył i podłączył 3 numery pod jedną kartę, a pozostałe dezaktywował... Szczegół, że Mama jest 200 km od nas i nie ma kontaktu ze światem teraz...
Pół godziny tłumaczyliśmy w BOKu, o co nam chodzi i... Stanęło na tym, że nic nie wiadomo...

A ostatnio kumpela przedłużała umowę przez net, miał wszystko dowieźć kurier, ale... Okazał się być złodziejem, zwinął kilka przesyłek z telefonami i nikt nie wie, gdzie jest. No i kumpela dzwoni na BOK i co słyszy?? Że oni telefon wysłali, a jak jej ktoś coś ukradł, to ma sobie to na policję zgłosić, a nie im głowę zawracać...

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
aaa, takie to mam-ale wtedy nie widac tycha pasków wokoł kostki

ad 2- moge ale po co? wszystko kupuje w onlajnowym rezerwacie albo innym stradivariusie i oddaje do 30 dni


btw-jak myslicie czy takie spodnie maskują dupsko czy uwypuklajo?

http://www.stradivarius.com/webapp/w...%2Bz%2Bpaskiem
obstawiam że maskują
Cytat:
Napisane przez golden_eye Pokaż wiadomość

poszłabym sama na takie porządne wiejskie baw się topsze i oby bez kaca

na wiejskim nie byłam nigdy ale to zapowiada się fajnie
tylko tańczyć nie moge więc jest szansa ze się upiję, ale jestem świadkową więc powinnam ogarniać a nie upijać się


Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość


to dobrej zabawy życzę



Idę spać, jutro kolejny długi dzień ale przynajmniej wszystkie niebieskie kokardki na winietkach już zawiązane

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Baw się dobrze

.
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 22:32   #4556
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar XLIX

Stazja Kochana
ja zapominam (przepraszam) myślałam trochę nad tym psem, dla dziecka bardzo małego
najbardziej goldeny, labki one zniosą dużo
ewent wilki/owczarki wszelkie, coli, bigle, i bokser

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

z ciekawości czystej se wyguglałam \pies dla rodziny z dzieckiem
ogólnie się zgadza z moimi typami
żadnych jorków i innych miniatur
polecają niby łyżwy i teriery, nie wiem łyżwów nie znam terierów nie polecam do dzieci poniżej 7 lat
polecają też barneńczyki, bernardyny jestem na tak ale to duże psy
natomiast polecane samojedy i inne szpice zdecydowanie nie i pudle też nie (zdecydowanie zbyt inteligentne)
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 22:33   #4557
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar XLIX

Stazja dawaj, jak kcesz pójdziem bandą na Ursynalia - będzie podobnież zimny Lech i nie będę w mniejszości a kawałek miejsca i Futro Ci odstąpi ....

Aaa dobrze wychowany ONek (właściwie ONka) dla dziecka się zda moja uczy skwerkowe maluchy, że nie należy się bać dużego Futra pod okiem dorosłych
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .

Edytowane przez Katty_p13
Czas edycji: 2013-05-30 o 22:39
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 05:37   #4558
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar XLIX

Nie, no jeszcze się nigdzie nie wybieram, trochę Was jeszcze podręczę
Kothy mnie całą noc budziły, chyba im za karę wygolę po jednej tylnej łapce Za to już się kończy pranie i chleb dopieka, a ja mogę zaraz pędzić na odczulanie Miłego dnia!!

Aaaa... Jeszcze sobie mogę dziś bezkarnie pachnieć FbD, bo nie ma Koleżanki z pracy. Że nie ma mnie akurat nie cieszy, bo z nią jest wesoło, ale ona nie lubi tego zapachu, więc staram się nie używać, jak jest.
Także tak...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 08:03   #4559
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar XLIX

Hello, piję kawkę, potem trza się doprowadzić do porządku i do roboty
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 09:41   #4560
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XLIX



Weszłam po cos do apteki, a wylazłam z półlitrowa nowa maską biovax - z kokosem, arganem i makadamia. Miał ktoś?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-i-kokos.html
bardzo dobre oceny na kwac, kurcze, może leciec jeszcze po jedną
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.