L`biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan, makadamia i kokos`

Bogata maseczka o aksamitnej konsystencji Biovax Naturalne Oleje 'Argan Makadamia Kokos' to swoista BioOdnowa dla włosów, dzięki którym przejdą one efektowną przemianę. Kompozycja starannie dobranych szlachetnych olejów zapewnia kompleksową rewitalizację i odmłodzenie włosów na całej ich długości, uwalnia naturalne piękno i energię Twoich włosów, przywracając im zmysłowy wygląd utrzymując je w doskonałej formie. Gruntownie rewitalizuje zarówno włosy, jak i skórę głowy bez efektu obciążenia.
- Olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, pięknie je wygładza. Olej arganowy w maseczce Biovax jest produktem w 100% organicznym, tłoczonym na zimno, niemodyfikowanym chemiczne. Posiada certyfikat Ecocert.
- Olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów.
- Olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy pełne blasku, życia i energii,
- równomierne nawilżenie, wygładzona powierzchnia włosów,
- promienne, lśniące zdrowym blaskiem włosy,
- niezwykła elastyczność i sprężystość,
- zabezpieczona przed promieniowaniem UV struktura włókien.

Używam od lat

Używam masek tej serii od lat, mam wrażenie że każda działa tak samo. Różnią się zapachem. Konsystencja jest gęsta z dobrze rozprowadza się na włosach. Po użyciu włosy są miękkie, gładkie i dobrze się rozczesują. Nawet fryzjer zauważa poprawę w kondycji włosów po stosowaniu tych masek. Końce włosów włosów wyglądają na zdrowe. Przyjemny zapach długo się utrzymuje.

Świetna maseczka, jak większość Biovaxów.

Lubię maski z Biovaxa oraz naturalne olejki do pielęgnacji włosów, więc obok tej maski z naturalnymi olejami nie mogłam przejść obojętnie. Jej działanie w przypadku moich włosów zadowala mnie w 100% i z pewnością powrócę do niej nie raz.

Rewelacyjny skład produktu parabenów, olejów mineralnych oraz SLS, za to z dużą ilością substancji aktywnych i naturalnymi olejkami (arganowym, makadamia i kokosowym). Dostępna w opakowaniach o pojemności 250 lub 500 ml, ja z reguły wybieraj to większe, wychodzi taniej i starcza na dłuższy czas stosowania.
Opakowanie w postaci plastikowego białego słoja z wciskaną zakrętka, nie ma żadnego problemu z nabieraniem maseczki nawet gdy pozostanie resztka produktu. Etykietą zawiera dokładny opis składu, stosowania i oczekiwanych rezultatów. Całość zapakowana jest w tekturowy ciemnobrązowy kartonik, dodatkowo do maseczki dołączony jest czepek - termocap.

Konsystencja jest bardzo treściwa, gęsta, budyniowa w jasnobeżowym kolorze.
Idealnie nakłada się na włosy i pozostaje na swoim miejscu podczas całego czasu trzymania. Równie łatwo się wypłukuje z włosów i nie pozostawia ich obciążonych czy tłustawych mimo dużej zawartości olejów.

Pięknie pachnie, ja nie wyczuwam w niej zawartych olejków,ale zapach jest delikatny, słodkawy i przyjemny.

Maseczkę na włosach z zastosowaniem dołączonego czepka trzymam zawsze dłuższy czas, przeciętne około 30 minut, choć zdarza mi się wydłużyć ten czas nawet do godziny, lub skorzystać z sauny, która wzmacnia siłę jej działania.
Wcieram ją zarówno w włosy jak i skórę głowy.
Już od pierwszego użycia włosy staja się pięknie błyszczące, miękkie, sypkie i przyjemne w dotyku. Są zdyscyplinowane, łatwo się rozczesują i nie elektryzują. Z czasem stosowania stają się mocniejsze, bez łamiących i rozdwajających końcówek . Odpowiednio nawilżone, odporne na czesanie i stylizację.
Formuła maseczki jest delikatna i oparta na naturalnych składnikach, dlatego też nie wywołuje ona podrażnień i nie przesusza skóry głowy.
Gęsta i treściwa konsystencja sprawia że wydajność jest bardzo duża, według producenta opakowanie 500 ml powinno wystarczyć na około 50 aplikacji, co wiadomo w dużej mierze zależne jest od długości i gęstości włosów, ale duże opakowanie spokojnie wystarczy na kilka miesięcy .

Śmiało kupujcie !

Moje włosy są blond- doszłam do takiego koloru przez rozjaśnianie, czyli dałam im w kość. Blond włosy potrzebują porządnej regeneracji i przede wszystkim dbania o nie. Samo mycie i odżywka raz w tygodniu nie sprawią, że włosy będą błyszczeć a do tego będą odżywione.

Po maskę sięgnęłam zupełnie przypadkiem. Była na promocji i to mnie skusiło. Kilka lat temu, kiedy miałam inne włosy maski Biovax nie specjalnie lubiły się z moimi włosami. Dlatego postanowiłam sprawdzić jak to będzie teraz.

OPAKOWANIE: Ogromnym plusem jest opakowanie a dokładniej rodzaj otwierania. Nie cierpię gdy podczas mycia włosów muszę odkręcać kosmetyki. Niby nic ale jest to bardzo wygodne.

KONSYSTENCJA/ZAPACH: Nie wiem jak Wy ale ja nie lubię, kiedy kosmetyki do włosów zjeżdżają z dłoni zanim odłożę kosmetyk. W tym przypadku konsystencja jest na tyle gęsta, że nie ma tego problemu. Co ważne mam wrażenie, że lepiej wnika w głąb włosów i od razu podczas aplikacji czuć, jak zmieniają się włosy.
Zapach bardzo przyjemny.

DZIAŁANIE: Moje włosy przechodziły jakieś załamanie a raczej złamanie bo pourywane końce widziałam ciągle na bluzce. Miałam ochotę płakać bo nie wiedziałam co się z nimi dzieje, gdyż od ponad pół roku nie widziały farby czy rozjaśniacza. Po masce problem zniknął. Bardzo zregenerowała mi włosy, do tego stopnia że udało mi się je zapuścić. Są zdrowsze, gęstsze, odżywione - aż sama nie poznaje swoich włosów. A obciążenie włosów ?! Nie są szybciej tłuste ?! Ależ skąd ! Są idealne.

PODSUMOWANIE: Moje odkrycie jeśli chodzi o maski. Dawno nie miałam tak dobrego produktu ! Włosy są zregenerowane i odżywione, czyli zadanie maski spełnione. Obecnie jestem na końcówce i już wiem, że kupię kolejną maskę z Biovax, jednak tym razem coś innego. Do tego jej wydajność jest super. Małe opakowanie przy użyciu 1x na tydzień starczyło mi na dobre 2 miesiące, jak nie 3 :)

Najlepsza!

Używam tej maski od wielu miesięcy. Jest to jedna z lepszych jakich używałam do tej pory, a było ich naprawdę duzoooo. Lubię jej skład, który nie obciąża moich włosów ale wygładza i nadaje połysk.wlosy naprawdę stają się mocniejsze i mniej lamliwe. Ułatwia rozczesywanie. Ma mega przyjemny zapach. Ma plre cvzne opakowanie. Jej konsystencja nie jest ani za rzadka ani za gesta, taka w sam raz że jej aplikacja to czysta przyjemnosc.

Ok

Maska posiada średniogęstą konsystencję, delikatny zapach. Nakładam ją dwa-trzy razy w tygodniu, dobrze się spisuje. Włosy stały się przede wszystkim mniej sianowate, trochę łatwiej mi je rozczesać. Jedyny zarzut do tego produktu to mała pojemność, ponieważ wolałabym kupić większe opakowanie maski.

Jak lekarstwo!

Z natury mam piękne, grube, lśniące włosy, których każdy mi zazdrości. Jednak, prawie rok nieścinane, zaczęły się plątać, były okropnie suche, wręcz rozwarstwione. Nie dało się ich rozczesać, chwilami były jak jeden wielki kołtun, którego pozbycie się powodowało utratę dużej ilości włosów. Moje włosy się też bardzo elektryzowały i nie było mowy o ich jakimkolwiek ułożeniu.

Firma Biovax jest mi bardzo znana i ją uwielbiam. Miałam kiedyś cały hurt ich maseczek (kupione po promocji), jedne polubiłam bardziej, inne mniej. Maseczkę z trzema olejami miałam już wcześniej, ale w kremowym opakowaniu. Bardzo mi się spodobała, dlatego, gdy pojawiły się moje problemy z włosami, postanowiłam zakupić ją po raz drugi. Wchodzę do drogerii - cena po promocji,14 zł. Jednak, co zdziwiło mnie najbardziej, opakowanie maseczki było w kolorze brązowym. Pomyślałam, że producent pewnie ulepszył formułę, albo ją zmienił, no cokolwiek. Nieważne, wzięłam.

Pierwsze użycie tej maski mnie powaliło. Gęsta, treściwa formuła rewelacyjnie nakładała się na włosy. Czułam, że coś na włosach mam i że to działa. O pięknym zapachu nie wspomnę, o wydajności też nie. Wiem, że posłuży mi na długo. Teraz czas przejść do działania. Maska leczy włosy już po pierwszym użyciu. Działa od razu. Dosłownie. Nie zmyślam. Wystarczy 40 min na włosach, by były piękne, zdrowe, lśniące, jak po wizycie w salonie. Tak, z moich okropnych i suchych włosów wyczarowała miękkie i zdyscyplinowane pasma. Działa długofalowo. Na następny dzień dalej są miękkie i piękne, nawet bez czesania. Kołtuny znikły, suche jak siano końcówki lśniące i wygładzone. Dalej nie mogę otrząsnąć się z wrażenia. Jakim cudem maska za tak marne pieniądze uleczyła tak zmasakrowane włosy. I to od razu.
Stosowana regularnie utrzymuje stan idealnych włosów. Na początku polecam stosować ją co dwa dni lub po każdym myciu włosów, nakładając grubą warstwę odżywki, trzymając minimum pół godziny. Potem, gdy włosy się podleczą, stosować raz lub dwa na tydzień i nakładać niewielką ilość.

Zgadzam się w 100% z zapewnieniami i obietnicami producenta. Ta maska to cudowne lekarstwo na każdy włosowy problem i przede wszystkim NATURALNY. Bez parabenów, SLS, formaldehydu, silikonów i innych szkodliwych substancji.

Nie żałuję ani grosza na nią wydanej!

jest ok

Jest to której opakowanie tej maski więc postanowiłam ją nareszcie zrecenzować. Długo się do tego zbierałam, bo jest to całkiem poprawna maska ale nie zachwycająca.
Konsystencja - jest gęsta i nie spływa z włosów. Zapach trochu sztuczny ale całkiem przyjemny. Dobrze się aplikuje. Dodatkowo w każdym opakowaniu jest czepek do włosów, który wzmacnia pielęgnacje.
Włosy po jej zastosowaniu są ok, ale bez większych rewelacji. Na pewno na przed ważnym wyjściem trzeba coś lepszego zastosować.
Dobra na co dzień.
Większej poprawy kondycji moich włosów nie zauważyłam.
Waham się między 3 a 4.

Rewelacja

Produkt idealny do domowego SPA. Stosuję maskę regularnie. Efekt po zmyciu jest genialny. Włosy są mięciutkie, wygładzone i rozświetlone.
Bardzo ułatwia rozczesywanie włosów, pachnie cudownie.

Bardzo dobra

Moje włosy są bardzo długie, więc potrzebują intensywnej pielęgnacji i odżywienia. Ta maska bardzo im pasuje. Nie powoduje puszenia, mimo że moje włosy nie przepadają za olejem arganowym w składzie kosmetyku.
Maskę nakładałam na dwa sposoby - po myciu na około 5 minut i przed myciem na wilgotne włosy oraz skórę głowy na około 20-30 minut. W obu przypadkach maska działała podobnie, jedyną różnicą była intensywność efektu.
Po użyciu włosy były odżywione, gładkie, sprężyste i "mięsiste", pełne blasku.
Jedyne za czym nie przepadam w tej masce to zapach, ale nie przeszkadza mi to zbytnio. Drugą rzeczą jest opakowanie, które jest bardzo nieprzemyślane. Pod koniec bardzo ciężko wydobyć produkt z opakowania, ponieważ jest ono wąskie i wysokie i ciężko wsadzić w nie dłoń tak aby sięgnąć dna.

Regenerująca maseczka Argan, makadamia i kokos, Biovax, L`biotica

Regularnie farbuje włosy na kolor blond a dodatkowo teraz w okresie grzewczym włosy potrzebują nawilżenia i odżywienia.
Moje włosy są cienkie i większość masek powoduje ich przyśpieszone przetłuszczanie z ta maską jest inaczej , stosuję ją co 7-10 dni nakładam na około 10 minut.
Włosy są nawilżone, odżywione, dobrze się rozczesują.
Nie obciąża włosów, nadaje im połysk, wygładza.
Bardzo dobra maska dla moich włosów.

Długo się zastanawiałam nad kupnem tej maski z racji tego że moje włosy nie przepadają za kokosem . Ale zaryzykowałam i nie załuję. Maska jest bardzo gęsta, treściwa. Nie spływa z włosów. Zazwyczaj zostawiam ją na włosach na jakies 10 min pod czepkiem dołączonym do produktu. Zapach jest dość intensywny ale nie męczący. Włosy po wypłukaniu są miękkie i gładkie jak tafla. Nie mam problemu z ich rozczesaniem . Maska idealnie wygładza niesforne włosy , dobrze się modelują, są delikatne i nie plączą się, a załączony do maski olejek jest genialny. Minusem jest to że maska obciąża włosy . Niestety. Trzeba uważać z ilością nakładania i ją dobrze spłukać. Pozatym jestem bardzo zadowolona z efektu po użyciu tej maski.

Dobra maska.

Zacznę od plusów.
Maska świetnie sprawdziła się na moich włosach. Stały się błyszczące, „lejące się”, zapach utrzymywał się na nich przez długi czas. Po użyciu są sypkie i miłe w dotyku, nie plączą się tak mocno jak zwykle- a to DUŻY PLUS, bo moje włosy łatwo się plączą. Nawet gdy myję włosy szamponem ziołowym, ta maska umie je poskromić i sprawić, że są posłuszne. :)
Sprawdza się również w roli ekspresowej odżywki- nakładam ją czasem na 2 minuty i spłukuję, a i tak efekt zawsze ten sam, czyli bardzo dobry. Zapach przyjemny dla nosa, konsystencja w porządku, a’la budyń, typowa dla masek Biovax.

Przejdźmy do minusów.
Największym minusem jest dla mnie zbyt duże obciążenie dla włosów, a co za tym idzie- przyspieszone przetłuszczanie się ich po użyciu tej maski u nasady. Niestety, efekt WOW utrzymuje się u mnie jeden dzień, później włosy są tłuste. :(
Cena- wydajność; wydaje mi się, że bardzo szybko się kończy.
Opakowanie- no nie lubię tych opakowań masek L’bioticy, są ładne, ale pokrywka często nie chce się domknąć, przez co kilka razy naleciała mi do środka woda i maska była rozcieńczona...

Podsumowanie.
Polecam tę maskę bardzo zniszczonym, matowym włosom ze skłonnością do powstawania kołtunów, lecz radzę uważać, jeśli szybko Wam się przetłuszczają- maska może dodatkowo obciążyć.