Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-10, 19:47   #4531
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zasadniczo fajny, tylko ten tego, nie jest różowy . Odcień ma ciepły (przynajmniej dla mnie), taki beż z domieszką różu.
Mam Diamond Milk i ten lubię bardziej, bo ma drobinki i ładnie rozświetla usta. Ten niby różowy jest dość odżywczy, nadaje połysk, ale drobinek tylu nie ma, więc efekt jest delikatniejszy.

mówisz?


nie mieli testera, widziałam tylko opakowanie


Olu a ten trzeci kolor też masz?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 20:11   #4532
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ja chcę właśnie pod oczy ten z avocado myślałam o kremie różanym, niby do suchej i odwodnionej, ale patrząc na skład nie wiem czy nie bedzie dla mnie za ciężki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cały czas chciałam przetestować kremy do twarzy, z powodu mojej miłosci do podocznego, ale cały czas na fali YT wpadają inne cudo-kremy i cały czas mam zapasy, a Martina schodzi na dalszy plan
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 20:11   #4533
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
oj to nic nie znam z tych co wymieniłaś - chciałam ew porównać z Martiną Gebhard - moim ulubieńcem https://www.ceneo.pl/50723538
O właśnie przypominałaś mi o nim. Mam jeszcze wprawdzie jakieś zapasy, ale chyba zapodam sobie terapię bardziej odżywczą.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
też mi się tak wydaje, ale chyba dla osób, które lubią taką konsystencję, dla wielu jest zbyt tłusta
Jak mam być szczera, to nie przepadam za takimi tłustymi konsystencjami, ale jednak lepiej zatrzymują mi wilgoć w podocznej strefie.

[1=71b83cdd7e1aba869282e2d c523837661bdb62ba_5f4c2fc c13ff8;86485067]Polecicie jakiś fajny rozświetlacz z sephory lub douglasa aby nie miał drobinek i był dla bardzo jasnej karnacji. Moim ulubionym jeśli chodzi o wygląd na skórze jest ten mega tani z mysecret ale ten princes dream jest dla mnie za ciemny a ten jasny kolor ma dla mnie inną słabszą formułę. Fenty i becca odpada bo już miałam i za bardzo drobinkowe dla mnie (zwłaszcza fenty). Niby wybór a jak się szuka czegoś konkretnego to nic nie ma Myślałam o morphie albo jouer w kolorze lit (jasne cytrynowe złoto) ale nie chcę nic więcej zamawiać a przesyłka do polski z jouer bagatela 20 dolców :O No właśnie zapomniałam o kolorze - najlepiej jasne ciepłe złoto Może macie ten z morphie ?[/QUOTE]
Może Kevin Aucoin Candlelight
Jeden z moich ulubieńców. Subtelny i bez drobinek.
Można dostać w europejskich sklepach internetowych lub na Strawberry.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
mówisz?


nie mieli testera, widziałam tylko opakowanie


Olu a ten trzeci kolor też masz?
Mam tylko Diamond Milk i ten najnowszy, różowy (rzekomo ).
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 20:16   #4534
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O właśnie przypominałaś mi o nim. Mam jeszcze wprawdzie jakieś zapasy, ale chyba zapodam sobie terapię bardziej odżywczą.


Jak mam być szczera, to nie przepadam za takimi tłustymi konsystencjami, ale jednak lepiej zatrzymują mi wilgoć w podocznej strefie.
możesz go używać po prostu na noc, ja daję go też na dzień, ale ja mam suchara pod oczami i z tym kremem i pudrem pod oczy LM czuję się najlepiej

mam różne kremy pootwierane, ale zawsze kończę z MG nawet nałożona na inny krem
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 20:25   #4535
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
możesz go używać po prostu na noc, ja daję go też na dzień, ale ja mam suchara pod oczami i z tym kremem i pudrem pod oczy LM czuję się najlepiej

mam różne kremy pootwierane, ale zawsze kończę z MG nawet nałożona na inny krem
Dzięki
Na pewno kupię i to już.
A Ty dajesz puder LM bezpośrednio na krem?
Bo ja jednak na strefę pod okiem nakładam trochę korektora (Armaniego) i dopiero aplikuję sypki puder.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 20:30   #4536
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki
Na pewno kupię i to już.
A Ty dajesz puder LM bezpośrednio na krem?
Bo ja jednak na strefę pod okiem nakładam trochę korektora (Armaniego) i dopiero aplikuję sypki puder.
nie.... daję korektor - faktycznie może tak to wyglądało, ale nawiązałam do niedawnego pytania o puder pod oczy i jego "właściwości" wysuszające - taki skrót myślowy mi wyszedł

korektor to u mnie never ending story - ostatnio najbardziej lubię Mac'a w pędzelku, bo wszystkie mocniej kryjące wyglądają źle z Tarte Shape Tape włącznie, o Too Faced tym dużym nawet nie wspomnę, bo nie jest w stanie go w ogóle używać...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 20:43   #4537
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
nie.... daję korektor - faktycznie może tak to wyglądało, ale nawiązałam do niedawnego pytania o puder pod oczy i jego "właściwości" wysuszające - taki skrót myślowy mi wyszedł

korektor to u mnie never ending story - ostatnio najbardziej lubię Mac'a w pędzelku, bo wszystkie mocniej kryjące wyglądają źle z Tarte Shape Tape włącznie, o Too Faced tym dużym nawet nie wspomnę, bo nie jest w stanie go w ogóle używać...
A, to wszystko jasne
Ja tych suchych i kryjących korektorów też unikam i w ogóle daję kapeczkę tylko, a zmarchy mam podkreślone okrutnie
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-10, 21:05   #4538
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A, to wszystko jasne
Ja tych suchych i kryjących korektorów też unikam i w ogóle daję kapeczkę tylko, a zmarchy mam podkreślone okrutnie
a już myślałam, ze to tylko ja jestem jakaś dziwna
jak patrzę ile YT -berki dają korektora i się wypowiadają że to wygląda sucho albo nie u mnie to by wyglądało jak

kusi mnie to
https://sklep.larose.net.pl/heimish-...er,3,3587,3775
ale mam opór przed zakupem płatków do używania przez miesiąc za 65 zł... może przesadzam?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2019-02-10 o 21:07
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 21:13   #4539
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a już myślałam, ze to tylko ja jestem jakaś dziwna
jak patrzę ile YT -berki dają korektora i się wypowiadają że to wygląda sucho albo nie u mnie to by wyglądało jak

kusi mnie to
https://sklep.larose.net.pl/heimish-...er,3,3587,3775
ale mam opór przed zakupem płatków do używania przez miesiąc za 65 zł... może przesadzam?
60 szt. to chyba przez dwa, bo tak mi to wygląda, że to tylko na noc.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 21:16   #4540
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
60 szt. to chyba przez dwa, bo tak mi to wygląda, że to tylko na noc.

no tak - 60 szt a oczu mamy parę, więc na 30 razy -przy codziennym stosowaniu miesiąc
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 21:37   #4541
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
no tak - 60 szt a oczu mamy parę, więc na 30 razy -przy codziennym stosowaniu miesiąc
No racja przecież jakoś drugiego oka nie zakonotowalam ale też się zastanawiam, czy tego produktu nie stosuje się jak maseczkę, czyli nie codziennie. Wtedy ta cena ma trochę większy sens. Kiedyś jak stosowałam płatki kolagenowe regularnie to miałam duuuzo ładniejsza skórę pod oczami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-11, 08:05   #4542
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a już myślałam, ze to tylko ja jestem jakaś dziwna
jak patrzę ile YT -berki dają korektora i się wypowiadają że to wygląda sucho albo nie u mnie to by wyglądało jak

kusi mnie to
https://sklep.larose.net.pl/heimish-...er,3,3587,3775
ale mam opór przed zakupem płatków do używania przez miesiąc za 65 zł... może przesadzam?
Dla mnie już korektor Narsa jest nie do użycia, bo wygląda strasznie sucho, a co dopiero te jeszcze mocniej kryjące.
Może się mylę, ale dla mnie im bardziej kryjący i trwały korektor, tym większy efekt wysuszający

Gdybym wiedziała, że te płatki naprawdę działają, to może nawet dałabym te 65 zł za miesięczny zapas, ale nic o nich nie słyszałam, to nie wiem czy warto

Póki co kliknęłam 2 opakowania Martiny na allegro
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 08:25   #4543
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zasadniczo fajny, tylko ten tego, nie jest różowy . Odcień ma ciepły (przynajmniej dla mnie), taki beż z domieszką różu.
Mam Diamond Milk i ten lubię bardziej, bo ma drobinki i ładnie rozświetla usta. Ten niby różowy jest dość odżywczy, nadaje połysk, ale drobinek tylu nie ma, więc efekt jest delikatniejszy.


Różnych próbowałam. Najczęściej na zmianę używam Strivectin, Shiseido i Bobbi Brown (ten masełkowaty). Miałam też jakieś Estee Lauder, MAC, Yves Rocher i Dermika dla suchej skóry. Nic nie daje rady.

Wszystkie te, co wymieniłaś powodują u mnie przesusz i pieczenie oczu Zwłaszcza sławby Bobbi - nie rozumiem zachwytów, bo ten krem nie nawilża


Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
oj to nic nie znam z tych co wymieniłaś - chciałam ew porównać z Martiną Gebhard - moim ulubieńcem https://www.ceneo.pl/50723538

Próbowałaś Antipodes? Krem Martiny zważył mi się ostatnio po miesiącu od otwarcia. Rozdzielił się tak, że powstała na powierzchni warstwa oleju. Trochę mnie to zniechęciło.

Antipodes jest mniej tłusty, za to lepiej nawilża Bardzo dobry krem ma też Devita - jest lekki, ale napakowany składnikami aktywnymi.



Jeśli chodzi o korektor to najlepiej u mnie wygląda Full cover mieszany z Chanel Velvet - taki miks dobrze kryje, nie wchodzi w zmarszczki i nie wygląda sucho. Na to puder La praire i całość wygląda ładnie
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 09:18   #4544
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

z kremów pod oczy to lubię Alkemie, MG, Nikiel, madara, Lush Botanicals.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2019-02-11 o 11:50
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 10:57   #4545
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Mialam Antipodes i tez bardzo lubilam, ale cenowo Martina wypada lepiej mimo mniejszej wydajnosci; poza tym Martine kupuje stacjonarnie a Antipodes ma slaba dostępnosc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 11:52   #4546
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Wszystkie te, co wymieniłaś powodują u mnie przesusz i pieczenie oczu Zwłaszcza sławby Bobbi - nie rozumiem zachwytów, bo ten krem nie nawilża





Próbowałaś Antipodes? Krem Martiny zważył mi się ostatnio po miesiącu od otwarcia. Rozdzielił się tak, że powstała na powierzchni warstwa oleju. Trochę mnie to zniechęciło.

Antipodes jest mniej tłusty, za to lepiej nawilża Bardzo dobry krem ma też Devita - jest lekki, ale napakowany składnikami aktywnymi.



Jeśli chodzi o korektor to najlepiej u mnie wygląda Full cover mieszany z Chanel Velvet - taki miks dobrze kryje, nie wchodzi w zmarszczki i nie wygląda sucho. Na to puder La praire i całość wygląda ładnie
O widzisz, to sobie wybrałam ulubieńców
Krem Bobbi Brown miałam raz. Ciężka konsystencja, treściwy, wg moich obserwacji nawilżał, ale jedynie doraźnie. Szału jednak nie było.
Strivectin mam w zapasie, bo kiedyś stosowałam i działał u mnie bardzo fajnie. Aktualnie efektów za bardzo nie widzę.
Shiseido też nawilżał tylko doraźnie.
Wyżej wymienione stosowałam/stosuję nie tyle dlatego, że z efektów jestem jakoś wybitnie zadowolona, ile z tej racji, że inne dają jeszcze bardziej mizerny efekt

Antipodes i Devita to nieznane mi marki, ale poszukam coś więcej.
Możesz dać jakieś linki, żebym wiedziała, czego konkretnie szukać?

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Mialam Antipodes i tez bardzo lubilam, ale cenowo Martina wypada lepiej mimo mniejszej wydajnosci; poza tym Martine kupuje stacjonarnie a Antipodes ma slaba dostępnosc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A gdzie Martinę można kupić stacjonarnie?
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 12:34   #4547
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Mialam Antipodes i tez bardzo lubilam, ale cenowo Martina wypada lepiej mimo mniejszej wydajnosci; poza tym Martine kupuje stacjonarnie a Antipodes ma slaba dostępnosc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

MG też muszę zamawiać. Nie sugeruję się dostępnością tylko działaniem.


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O widzisz, to sobie wybrałam ulubieńców
Krem Bobbi Brown miałam raz. Ciężka konsystencja, treściwy, wg moich obserwacji nawilżał, ale jedynie doraźnie. Szału jednak nie było.
Strivectin mam w zapasie, bo kiedyś stosowałam i działał u mnie bardzo fajnie. Aktualnie efektów za bardzo nie widzę.
Shiseido też nawilżał tylko doraźnie.
Wyżej wymienione stosowałam/stosuję nie tyle dlatego, że z efektów jestem jakoś wybitnie zadowolona, ile z tej racji, że inne dają jeszcze bardziej mizerny efekt

Antipodes i Devita to nieznane mi marki, ale poszukam coś więcej.
Możesz dać jakieś linki, żebym wiedziała, czego konkretnie szukać?


A gdzie Martinę można kupić stacjonarnie?

Ja mam wysokie wymagania jeśli chodzi o krem pod oczy, bo od zawsze walczę z sińcami. To oznacza też mocno kryjące korektory, pudry, itd. Kremu pod oczy używam od liceum, co ma swoje plusy, bo latka lecą, a zmarszczek pod oczami niewiele.


Antipodes zamawiałam ostatnio z Beautybay z dużym rabatem. Jest też wielu innych sklepach z darmową wysyłką, np. Naturisimo. W Pl: http://www.lavande.com.pl/Antipodes-...SABEgJmnPD_BwE


Devita jest trudniej dostepna, trzeba zamwiać, np. z iHerb: https://pl.iherb.com/pr/devita-revitalizing-eye-lift-cr-me-1-oz-30-ml/23019
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 13:10   #4548
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
MG też muszę zamawiać. Nie sugeruję się dostępnością tylko działaniem.





Ja mam wysokie wymagania jeśli chodzi o krem pod oczy, bo od zawsze walczę z sińcami. To oznacza też mocno kryjące korektory, pudry, itd. Kremu pod oczy używam od liceum, co ma swoje plusy, bo latka lecą, a zmarszczek pod oczami niewiele.


Antipodes zamawiałam ostatnio z Beautybay z dużym rabatem. Jest też wielu innych sklepach z darmową wysyłką, np. Naturisimo. W Pl: http://www.lavande.com.pl/Antipodes-...SABEgJmnPD_BwE


Devita jest trudniej dostepna, trzeba zamwiać, np. z iHerb: https://pl.iherb.com/pr/devita-revitalizing-eye-lift-cr-me-1-oz-30-ml/23019
Dziękuję bardzo za linki
Cena tego Antipodes nie jest wcale wysoka w zestawieniu ze słynnym Shiseido czy Bobbi Brown.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 13:36   #4549
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za linki
Cena tego Antipodes nie jest wcale wysoka w zestawieniu ze słynnym Shiseido czy Bobbi Brown.

Przeliczając cenę za ml jest 5 x tańszy od BB
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-11, 13:57   #4550
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Przeliczając cenę za ml jest 5 x tańszy od BB
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 13:58   #4551
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Ja wczoraj zrobiłam rachunek sumienia i ilość paletek, które mam mnie przerosła nie wiedziałam,że mam aż tyle! Mam ban na wszystkie kosmetyki kolorowe conajmniej do grudnia!
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 15:24   #4552
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Ja mam na rynku sklepik z zywnoscia i kosmetykami eco i maja tam MG

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 18:07   #4553
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Dziewczyny, subskrybujecie ten box z Sephora Play? Jestescie zadowolone?

Zubskrybowalam z innego kraju i miniatury byly rewelacyjne, ale to dlatego,ze wiecej dostepnych marek. Nie wiem na co mam byc przygotowana.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 19:56   #4554
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zrobiłam rachunek sumienia i ilość paletek, które mam mnie przerosła nie wiedziałam,że mam aż tyle! Mam ban na wszystkie kosmetyki kolorowe conajmniej do grudnia!
O popatrz, a ja nie mam żadnej paletki. Używam pojedynczych cieni. Inaczej zadna paletka nie ma tego, co ja chcę czyli odcieni jasnych beżu wanilii zloa we wszelkich wykończeniach i jednego ciemnego cienia-obecnie mam granat.
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 20:00   #4555
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a już myślałam, ze to tylko ja jestem jakaś dziwna
jak patrzę ile YT -berki dają korektora i się wypowiadają że to wygląda sucho albo nie u mnie to by wyglądało jak
Mnie to też przeraża ile one kładą korektora. Ja co prawda nie mam 20+ tylko 40+ i mam już zmarszczki pod oczami i worki.
Ale i tak wydaje mi się, że takie ilości korektora pod oczami nie służą nikomu Skora pod oczami jest przecież bardzo cienka.
To samo dotyczy nakładania podkładu. Dziewczyny o stosunkowo ładnej cerze pozbawionej większych przebarwień, krost czy trądziku robią sobie szpachle na twarzy
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 20:01   #4556
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
O popatrz, a ja nie mam żadnej paletki. Używam pojedynczych cieni. Inaczej zadna paletka nie ma tego, co ja chcę czyli odcieni jasnych beżu wanilii zloa we wszelkich wykończeniach i jednego ciemnego cienia-obecnie mam granat.
Ale to fajnie brzmi, marzy mi się taka paletka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 20:07   #4557
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zrobiłam rachunek sumienia i ilość paletek, które mam mnie przerosła nie wiedziałam,że mam aż tyle! Mam ban na wszystkie kosmetyki kolorowe conajmniej do grudnia!
Aż mnie zainspirowałaś do policzenia moich palet.
1 Huda - Desert Dusk,
1 ABH - Norvina,
1 Fenty Beauty - Marcocan Space,
1 Too Faced - Chocolate Gold,
1 duża paleta cieni Inglot,
1 paletka Zoeva - Rose Golden

Używam regularnie pierwszych trzech , sporadycznie Inglota.
Zoeva i Too Faced leżą sobie
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 20:17   #4558
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
O popatrz, a ja nie mam żadnej paletki. Używam pojedynczych cieni. Inaczej zadna paletka nie ma tego, co ja chcę czyli odcieni jasnych beżu wanilii zloa we wszelkich wykończeniach i jednego ciemnego cienia-obecnie mam granat.
W zasadzie opisałaś paletę Gold od Natashy Denony Też mnie kusi, tam jest pół sporej palety złota w najróżniejszych wariantach. Przebolałabym nawet szaloną cenę, ale ona ciągle mi się wymyka (pojawia się i znika na CB). W każdym razie - obejrzyj ją sobie, jakość ponoć doskonała.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 20:23   #4559
klaudiakoltonowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 21
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Jeśli mowa o paletkach to jaką polecicie koleżnce, która właśnie rozpoczyna swoją przygodę z make upem bardziej wymagającym?
klaudiakoltonowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 20:27   #4560
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Mała od Hudy - dowolna, choć najbardziej uniwersalna jest pewnie Smoky albo Warm Browns. Kompaktowa, ma aż 9 cieni, a cena nie powala. No i jakość doskonała. Albo Soft Glam od ABH, bardzo podstawowe kolory i masełko, nie cienie. Idealne.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-08 15:11:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.