Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-09, 16:44   #4561
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez Sandra89 Pokaż wiadomość
Jestem w CIĄŻY

gratuluję

a tak mnie wybrzuszyło
13.t. i 5.d.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4139.jpg (60,1 KB, 35 załadowań)
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 20:11   #4562
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Ale ja chce isc do lekarza no bo po pierwsze to na kontrole a po drugie pogadac o antykoncepcji.....tylko ze skoro mam teraz @ to przeciez chyba nie moge isc dlatego chodzi mi o to czy bada na fotelu czy nie bo jesli tak to musze przesunac wizyte o pare dni.....bo chyba podczas @ to sie do gina nie chodzi
A takie obfite krwawienia to podobno moga byc, te pierwsze, tak sie dowiedzialam, po Dawidzie mialam normalna @ czyli srednia

Tunia z ta spirala to u mnie chyba nie wyjdzie niestety bo ja mam uczulenie na metal a to podobno wtedy nie mozna i duzo roznych opini czytalam i slyszalam i to wiekszosc zlych z powodu skutkow ubocznych, no ale zobacze co gin wymysli, licze na niego
no ja też bym pewnie poczekała skoro to okres, ale podczas krwawienia się bada. Ja np. miałam połóg 13 tyg! z tym że nie jakieś wielkie to krwawienie no i w końcu poszłam bo długo coś mnie trzymało. Specjalnie się zapisałam na rano bo rano jakoś mniej mi leciało i normalnie mnie gin. badał . Co do obfitości okresu to ja właśnie te pierwsze okresy po porodzie takie miałam, że się lało jak z kranu
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 20:43   #4563
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Podobno chwalenie dzieciakow na wizazu szkodzi ale ja musze pochwalic Dawida (tak po cichu) bo mamy nocnikowy sukces po 5 dniach walki Dawid zajarzyl o co chodzi z nocnikiem i nauczyl sie kontrolowac czyli zaczal pieknie mowic ze chce sikac, pieknie siada na nocnik i pieknie do niego sika dzis tylko 2 razy sie posikal do majtek, jeden raz to calkowicie nie kapnal sie nawet ze sie posikal, dopiero jak malzon mu powiedzial to wtedy zauwazyl i stanal taki smutny ze spuszczona glowa i bylo widac ze jest mu przykro ze nie zapanowal nad tym i nawet nie poczul ze sie posikal (az mi sie go zal zrobilo) a drugi raz nasikal troche do majtek i szybko chwycil sie za lulka i polecial do lazienki wolajac ze chce sikac i reszte dosikal do nocnika a jaki zadowolony byl za kazdym razem jak udalo mu sie wytrzymac i nasikac do nocnika, skakal, bil brawo, piszczal z radosci, strasznie sie cieszyl jak udalo mu sie wysikac teraz bedziemy juz tylko dochodzic do perfekcji.....
ale zostal nam tylko jeden maly problem a dokladnie kupa bo jeszcze tego sie nie nauczylismy kontrolowac i jeszcze nie wie o co chodzi....nie wiem czy on odroznia kupe od sikow bo na wszystko wola "ee" mowi ze "idzie ee" albo "ee chce" dzis pare razy sie mu wyrwalo ze idzie siusiu.....i on to kojarzy z sikaniem, no ale najwazniejsze ze zakumal o co chodzi z sikaniem do nocnika a nie do majtek i pampka

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2011-01-09 o 20:48
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 20:57   #4564
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Podobno chwalenie dzieciakow na wizazu szkodzi ale ja musze pochwalic Dawida (tak po cichu) bo mamy nocnikowy sukces po 5 dniach walki Dawid zajarzyl o co chodzi z nocnikiem i nauczyl sie kontrolowac czyli zaczal pieknie mowic ze chce sikac, pieknie siada na nocnik i pieknie do niego sika dzis tylko 2 razy sie posikal do majtek, jeden raz to calkowicie nie kapnal sie nawet ze sie posikal, dopiero jak malzon mu powiedzial to wtedy zauwazyl i stanal taki smutny ze spuszczona glowa i bylo widac ze jest mu przykro ze nie zapanowal nad tym i nawet nie poczul ze sie posikal (az mi sie go zal zrobilo) a drugi raz nasikal troche do majtek i szybko chwycil sie za lulka i polecial do lazienki wolajac ze chce sikac i reszte dosikal do nocnika a jaki zadowolony byl za kazdym razem jak udalo mu sie wytrzymac i nasikac do nocnika, skakal, bil brawo, piszczal z radosci, strasznie sie cieszyl jak udalo mu sie wysikac teraz bedziemy juz tylko dochodzic do perfekcji.....
ale zostal nam tylko jeden maly problem a dokladnie kupa bo jeszcze tego sie nie nauczylismy kontrolowac i jeszcze nie wie o co chodzi....nie wiem czy on odroznia kupe od sikow bo na wszystko wola "ee" mowi ze "idzie ee" albo "ee chce" dzis pare razy sie mu wyrwalo ze idzie siusiu.....i on to kojarzy z sikaniem, no ale najwazniejsze ze zakumal o co chodzi z sikaniem do nocnika a nie do majtek i pampka
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 21:05   #4565
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

buziak - no to super! a co do badania "dowcipnego" w ciąży to można badać ja kiedyś poszłam do ginekologa w trakcie okresu bo bardzo mnie bolało w kroczu i stwierdziłam, że powinnam iść wtedy kiedy mnie boli czyli w czasie okresu. Ginka mi wtedy powiedziała, że im to żadna różnica bo są przyzwyczajeni tylko czy dla mnie nie będzie to dyskomfortem.
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 21:22   #4566
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
buziak - no to super! a co do badania "dowcipnego" w ciąży to można badać ja kiedyś poszłam do ginekologa w trakcie okresu bo bardzo mnie bolało w kroczu i stwierdziłam, że powinnam iść wtedy kiedy mnie boli czyli w czasie okresu. Ginka mi wtedy powiedziała, że im to żadna różnica bo są przyzwyczajeni tylko czy dla mnie nie będzie to dyskomfortem.
Kurcze tak dziwnie podczas okresu isc do gina jak mu ta rekawiczke zakrwawie ale najlepiej bedzie jak zadzwonie do niego jutro przed wizyta, powiem ze mam pierwsza @ i czy mam przesunac wizyte czy przyjechac....

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2011-01-09 o 21:35
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 21:26   #4567
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Ja jestem uczulona na to cos co jest w posrebrzanej bizuteri, w guzikach w spodniach (dzisnach), w zegarkach od spodu itp, to chyba glownie Nikiel bo w bizuteri jest, w zegarkach jest ale nie wiem czy w guzikach od dzinsow tez jest czy to cos innego
Ja na nikiel też jestem uczulona. Ale tak dziwnie, bo mam głónie uczulenie od zapięć zegarków. Tylko raz mi brzuch pokrostkowało od guzika Jeansów...

Zanka ładnie Cie wybrzuszyło

Buziaczek tak po cichu, zeby nie zapeszyć: Gratulacje.
Ola wie o co chodzi z kupolem. Ale nocnik sie jej bardzo źle kojarzy i jak wali kupola przy nas to udaje, ze nic nie robi. Na pytanie: Ola kupa? wrzeszczy NIE. Nie pozwala sie do siebie zbliżyć. Dzisiaj mnie wysłała na SWOJEGO Misia (zazwyczaj jest taka o niego zazdrosna, ze dotknąć nie można) i dała gazetę. Kazała mi sie położyć i cytać. A tate wysłała do kompa
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 21:33   #4568
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

buziak - no dlatego mówię, ona mi wtedy powiedziała że to ew.tylko ja mogę poczuć dyskomfort bo jej to żadna różnica.
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 22:25   #4569
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Sandra gratulacje
Buziak wielkie brawa dla Dawida za sikanie
Zanka fajny brzusio
Tun1a Bartek tez krzyczy, że kupa nie. Im głośniej tym większą zrobił albo produkuje

U nas znowu sikanie po majtach. Ale jak Buziak napisała o Dawidku to jest nadzieja, że się zmieni. Muszę tylko majtasów dokupić, bo ciągle piorę tylko. Fajne takie w 6 paku w Carrefourze kupiłam i muszę się tam poślizgać po tej wodzie z lodem co u mnie na ulicach jest
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 07:56   #4570
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez joasia2512 Pokaż wiadomość
Gratuluje!!!



A z tego co pamiętam to byłyście na tych samych tabletkach.

Buziak ja bym się na twoim miejscu wybrała do lekarza, bo takie krwawienie to też chyba nie jest całkiem normalne. Ja mam obfite krwawienia ale po założeniu spirali i tak mocno leci max cztery dni.
i działa spirala/???
masz hormonalną czy zwykłą???
nie boisz sie wpadki jednak? bo ja chce założyć ale sie boje wpadki bo jak czegos nie widze to..........czy to działa???
mam dwie koleżanki które już mają drugie założone
ale...no boję sie kurna
a ja juz serio serio nie chce więcej ciąż-dzieci



Adas mnie dobija
zasypia tylko na piersi albo na rekach
smoka nie kuma wcale, wciskam mu a on sie szarpie i trzyma tyle ile mu go wciskam- ehhhhhhhhhhhhh
Mąż pojechał kupic Nuka bo mamy Aventa
moze to cos da
=========================
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 08:35   #4571
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Buziaczekk gratuluję i brawa dla Dawidka
u nas nocnikowanie zawieszone, bo młody weekend spędza poza domem, dziś po południu dopiero go odbierzemy
ale zaczynam walczyć dalej bo mam nadzieję że i mój synek w końcu wyczai o co chodzi
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 09:57   #4572
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
i działa spirala/???
masz hormonalną czy zwykłą???
nie boisz sie wpadki jednak? bo ja chce założyć ale sie boje wpadki bo jak czegos nie widze to..........czy to działa???
mam dwie koleżanki które już mają drugie założone
ale...no boję sie kurna
a ja juz serio serio nie chce więcej ciąż-dzieci
No jak widać działa a mam zwykłą miedzianą. Po założeniu po pierwszym @ powinno iść sie do lekarza żeby sprawdzić czy nie wypadła i czy dobrze się ułożyła. Ja niestety zapomniałam o tym całkiem. Ostatnio jak tu zaczęliśmy o tym pisać to sobie przypomniałam. Ja znam tylko jeden przypadek że kobieta zaszła w ciążę mając spiralę ale ponoć ona pomyliła daty kiedy powinna być wymieniona.

Ja ze względu na cukrzyce nie mogę brać tabletek i to była dla mnie jedyna metoda, zresztą ta jest zdecydowanie tańsza.
__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:11   #4573
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
i działa spirala/???
masz hormonalną czy zwykłą???
nie boisz sie wpadki jednak? bo ja chce założyć ale sie boje wpadki bo jak czegos nie widze to..........czy to działa???
mam dwie koleżanki które już mają drugie założone
ale...no boję sie kurna
a ja juz serio serio nie chce więcej ciąż-dzieci



Adas mnie dobija
zasypia tylko na piersi albo na rekach
smoka nie kuma wcale, wciskam mu a on sie szarpie i trzyma tyle ile mu go wciskam- ehhhhhhhhhhhhh
Mąż pojechał kupic Nuka bo mamy Aventa
moze to cos da
=========================

Ja tez sie boje ale bardziej niz wpadki to sie boje tych skutkow ubocznych bo to jednak cialo obce i rozne cuda moga sie robic, gdybym sie na nia zdecydowala to i tak mam zamiar uzywac jeszcze gumek

zmiencie smoczki

Dawid mial smoczki z TT i butelki tez z TT a Oliwia nie chciala smoczka z TT a zaakceptowala z Aventu, butelki ma z TT ale troche lepiej sie jej pije z Aventu wiec bede je zmieniac

1 majtki przebrane bo byla kupa o ktorej powiedzial jak zrobil ale jestesmy na dobrej drodze bo Dawid chyba odroznia troche kupe i siki bo powiedzial ze idzie ee fuj robic wiec jak juz dodal ze ma fuj to znaczy ze kupa a nie siki

Dzwonilam do gina zeby zapytac czy mam przyjeźdzac dzis jesli jeszcze mam @ czy przelozyc wizyte, powiedzial ze jesli jeszcze krwawie to nie ma sensu zebym przyjeźdzala, ze lepiej przelozyc wizyte o tydzien

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2011-01-10 o 10:28
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:53   #4574
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

gabi - znam to.Kuba był taki sam a smoczka do samiutkiego końca nie tolerował żadnego!
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 11:58   #4575
lachkasia
Zadomowienie
 
Avatar lachkasia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 156
GG do lachkasia Send a message via Skype™ to lachkasia
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Też bym chciała spiralę, ale... znajoma po założeniu spirali po 2 miesiącach zaszła w ciążę, dodam, że to 4 dzieciątko.....
lachkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 12:23   #4576
Sandra89
Raczkowanie
 
Avatar Sandra89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 493
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Dzień Dobry

Do lekarza mam dopiero w piątek. Trochę jeszcze nie wierzę że rozwija mi się maleństwo w brzuchu.
Kurcze ciągle mogłabym jeść pomidoryyy i zupę pomidorową.
Codziennie mąż kupuje 2kg
Lepsze to jak jeść ciągle czekoladki i lody

Buziak brawo dla Dawidka.
Zanka śliczny brzusio. Ja też mam taki, ale u mnie to moje 8kg nadwagi bo ciąża to jeszcze raczej nie
__________________

Sandra89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 12:56   #4577
mati393
Rozeznanie
 
Avatar mati393
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 684
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

buziak- gratulacje
sandra- tez gratulacje

gabi- a Mania w ogole nie chce spac w dzien. przykima przy piersi i tyle, na spacerze spi ale nie zawsze, smoka tez nie chce, ciagle sie placze i steka i kweka, i jej cos nie pasuje, nie potrafie sie z nia dogadac, jestem podlamana
mati393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 13:41   #4578
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez lachkasia Pokaż wiadomość
Też bym chciała spiralę, ale... znajoma po założeniu spirali po 2 miesiącach zaszła w ciążę, dodam, że to 4 dzieciątko.....
no ale wiesz....przy każdym rodzaju zabezpieczenia są wyjątki....100% pewności może dać tylko szklanka wody zamiast

Cytat:
Napisane przez Sandra89 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry

Do lekarza mam dopiero w piątek. Trochę jeszcze nie wierzę że rozwija mi się maleństwo w brzuchu.
Kurcze ciągle mogłabym jeść pomidoryyy i zupę pomidorową.
Codziennie mąż kupuje 2kg
Lepsze to jak jeść ciągle czekoladki i lody

Buziak brawo dla Dawidka.
Zanka śliczny brzusio. Ja też mam taki, ale u mnie to moje 8kg nadwagi bo ciąża to jeszcze raczej nie
sandra Ty nasz oszukujesz 8 kg nadwagi chciałabym mieć taką "nadwagę" jak Ty oszukujesz tak samo jak spice

mati - dogadacie się

a ja właśnie wróciłam od fryzjera. Włosy obcięłam
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 13:56   #4579
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez mati393 Pokaż wiadomość
buziak- gratulacje
sandra- tez gratulacje

gabi- a Mania w ogole nie chce spac w dzien. przykima przy piersi i tyle, na spacerze spi ale nie zawsze, smoka tez nie chce, ciagle sie placze i steka i kweka, i jej cos nie pasuje, nie potrafie sie z nia dogadac, jestem podlamana

Za to Oliwia czesto ma takie dni ze cale dnie spi z przerwa na mleko i to czesto musze ja budzic a jak ma momenty ze sama nie wie czego chce i marudzi to bardzo pomaga lezaczek i wibracje w nim, od razu jest cicho a po czasie zasypia, ale za to mam z nia problem nadal od ok 19 do 23 bo wtedy zachowuje sie tak jak twoja mala marudzi, placze smoka nie chce, jesc tez nie i nie wiadomo czego chce....cicho jest jedynie na ramieniu jak ja ktos trzyma lub nosi wczoraj walczyla od 19 do 24:30 pierwszy raz tak dlugo
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 14:46   #4580
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
no ale wiesz....przy każdym rodzaju zabezpieczenia są wyjątki....100% pewności może dać tylko szklanka wody zamiast



sandra Ty nasz oszukujesz 8 kg nadwagi chciałabym mieć taką "nadwagę" jak Ty oszukujesz tak samo jak spice

mati - dogadacie się

a ja właśnie wróciłam od fryzjera. Włosy obcięłam
pokaż się
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 14:56   #4581
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

wieczorem wkleję bo ja mam kiepski aparat w telefonie i dziadowskie zdjęcia wyszły.Zrobię małżona telefonem.Ciekawe co powie bo nic nie wie, że się do fryzjera wybierałam
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 19:32   #4582
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
i działa spirala/???
masz hormonalną czy zwykłą???
nie boisz sie wpadki jednak? bo ja chce założyć ale sie boje wpadki bo jak czegos nie widze to..........czy to działa???
mam dwie koleżanki które już mają drugie założone
ale...no boję sie kurna
a ja juz serio serio nie chce więcej ciąż-dzieci



Adas mnie dobija
zasypia tylko na piersi albo na rekach
smoka nie kuma wcale, wciskam mu a on sie szarpie i trzyma tyle ile mu go wciskam- ehhhhhhhhhhhhh
Mąż pojechał kupic Nuka bo mamy Aventa
moze to cos da
=========================
Zmień smoka. Ola załapała późno o co chodzi ze smokiem. Wcześniej zasypiała tylko przy cycu albo jak tata pomagał to dziabała go w palucha.
Cytat:
Napisane przez lachkasia Pokaż wiadomość
Też bym chciała spiralę, ale... znajoma po założeniu spirali po 2 miesiącach zaszła w ciążę, dodam, że to 4 dzieciątko.....
4 dziecko. Mała grupa żłobkowa
Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Za to Oliwia czesto ma takie dni ze cale dnie spi z przerwa na mleko i to czesto musze ja budzic a jak ma momenty ze sama nie wie czego chce i marudzi to bardzo pomaga lezaczek i wibracje w nim, od razu jest cicho a po czasie zasypia, ale za to mam z nia problem nadal od ok 19 do 23 bo wtedy zachowuje sie tak jak twoja mala marudzi, placze smoka nie chce, jesc tez nie i nie wiadomo czego chce....cicho jest jedynie na ramieniu jak ja ktos trzyma lub nosi wczoraj walczyla od 19 do 24:30 pierwszy raz tak dlugo
Może jelitka skręca
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 20:08   #4583
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Klaudii sie dupina odparzyła i nie wiem czemu
tzn. tak: tydzień temu zaczełam stosować pieluchomajtki active girl i nie wiem czy to od tego? Ale pierwsza zmiana się pojawiła dzisiaj rano a na noc zakladam jej normalne pampersy.
__________________
Live long and prosper

Edytowane przez anya_krk
Czas edycji: 2011-01-10 o 20:13
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 20:08   #4584
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Zmień smoka. Ola załapała późno o co chodzi ze smokiem. Wcześniej zasypiała tylko przy cycu albo jak tata pomagał to dziabała go w palucha.

4 dziecko. Mała grupa żłobkowa

Może jelitka skręca

Raczej nie bo ona nie placze jakos mocno, nie prezy sie....ona poprostu marudzi i poprostu nie potrafi zasnac bo np na rekach jak sie ja lula to spi a jak sie ja odlozy do lozeczka to sie budzi i marudzi, poprostu ma w tym czasie aktywne godziny i chce zeby sie nia zajmowac (czyt. nosic na rekach) w brzuchu w tych godzinach tez byla bardzo aktywna i jej to chyba zostalo bo tak ma od 1 dnia powrotu do domu
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 21:08   #4585
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
Klaudii sie dupina odparzyła i nie wiem czemu
tzn. tak: tydzień temu zaczełam stosować pieluchomajtki active girl i nie wiem czy to od tego? Ale pierwsza zmiana się pojawiła dzisiaj rano a na noc zakladam jej normalne pampersy.
Ola też czasami tak bez powodu się odparza

Ola się chyba zakochała przy tym zachowuje sie jak napalona małolata..... Obiektem westchnień jest Bogu Ducha winny NENEK (Janek). Dzisiaj jak ją odbierałam to Nenek też wychodził. Dziecko moje ekspresem sie ubrało i wali do drzwi: Nenek dada Oła tes. Wychodzimy na korytarz Ola sie drze: ama (niema) Nenek i w ryk. Zapomniała o miłości a tu w sklepie spotkaliśmy Nenek. Zakupów sie nie dało zrobić bo Ola sie darła żeby ją puścić za Nenek. Bo wrzeczczenie: Nenek oć tu! Nic nie dawało....
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 21:17   #4586
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

pierwsze miłości

UWAGA! tadam!

P.S robiąc sama sobie zdjęcie czuję się jak debil
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P100111_21.070001.jpg (59,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P100111_21.070002.jpg (64,7 KB, 44 załadowań)
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 21:20   #4587
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Ola też czasami tak bez powodu się odparza

Ola się chyba zakochała przy tym zachowuje sie jak napalona małolata..... Obiektem westchnień jest Bogu Ducha winny NENEK (Janek). Dzisiaj jak ją odbierałam to Nenek też wychodził. Dziecko moje ekspresem sie ubrało i wali do drzwi: Nenek dada Oła tes. Wychodzimy na korytarz Ola sie drze: ama (niema) Nenek i w ryk. Zapomniała o miłości a tu w sklepie spotkaliśmy Nenek. Zakupów sie nie dało zrobić bo Ola sie darła żeby ją puścić za Nenek. Bo wrzeczczenie: Nenek oć tu! Nic nie dawało....

To my mamy to samo z Dawidem i Julka jak jestesmy na dworze to Dawid uparcie chce isc do Julki....wie gdzie ma isc i pod ktora klatke, na okraglo powtarza "Luji de" (do Juli ide) i nie slucha nikogo tylko cisnie w tamtym kierunku sam
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 21:22   #4588
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
pierwsze miłości

UWAGA! tadam!

P.S robiąc sama sobie zdjęcie czuję się jak debil
Ładnie! Też tak kiedyś miałam, ale na mój puch sie ta fryzura nie nadawała. Się końcówki wyginały. U Ciebie będzie dobrze, bo masz chyba dosyć sztywne włosy.
Jak Mąż zareagował?
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 21:24   #4589
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

ja mam sztywne włosy nieeee ja mam podatne ale prostownicę używam.

Mężowi się podobało
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 21:25   #4590
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
pierwsze miłości

UWAGA! tadam!

P.S robiąc sama sobie zdjęcie czuję się jak debil

Fryzura fajna przynajmniej nie musisz uzywac prostownicy zeby te wlosy tak utrzymac caly czas ? bo ja to bym musiala dziennie moja szope potraktowac prostownica zeby tak miec
Ja bede sie obcinac i farbowac na chrzciny bo wygladam okropnie.....tyle m-cy nic nie robilam z wlosami (w 3 m-cu ciazy farbowalam i obcinalam)

Mialam wlasnie pytac co malzon na to....
To jednak prostownicy uzywasz ? codziennie ?

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2011-01-10 o 21:26
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.