Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-01, 22:56   #4591
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez roxi76 Pokaż wiadomość
Witajcie drogie Dukanki

Mam jedno pytanie dotyczące II fazy- czy ma to jakieś znaczenie, że zdecydowałam się na stosowanie protein i warzyw przemiennie- czyli 1 na 1?? Jestem na diecie od 3 tygodni, waga wskazała 5 kg na minusie, ale póki co stoi jak zaczarowana....więc tak głośno myślę sobie czy aby nie przez to, iż nie stosuję np. 5 na 5?
Pozdrawiam i będę wdzięczna za odpowiedź.
to raczej nie ma znaczenia.... ale mozesz sie przestawic na jakis inny tryb.... i zobaczyc czy cos sie ruszy....
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 22:59   #4592
Wiktorynka8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

no to powodzenia
ja jeszcze całkiem niedawno(5mies temu) ważyłam 60kg az tu nagle za nim sie obejrzałam 68kg masakra
__________________
Start z Dukanem - 8.03
Było : 68kg (172cm)
25.05 zaczynam III fazę 60kg
28.02.2011 53kg
Wiktorynka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 23:12   #4593
roxi76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
to raczej nie ma znaczenia.... ale mozesz sie przestawic na jakis inny tryb.... i zobaczyc czy cos sie ruszy....
Dziękuję Ci za odpowiedź, trochę mi ulżyło
Do usłyszenia, dobrej nocy!
roxi76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 23:13   #4594
Berlinianka
Zadomowienie
 
Avatar Berlinianka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: jeszcze Zielona Góra
Wiadomości: 1 017
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez roxi76 Pokaż wiadomość
Mam jedno pytanie dotyczące II fazy- czy ma to jakieś znaczenie, że zdecydowałam się na stosowanie protein i warzyw przemiennie- czyli 1 na 1?? Jestem na diecie od 3 tygodni, waga wskazała 5 kg na minusie, ale póki co stoi jak zaczarowana....więc tak głośno myślę sobie czy aby nie przez to, iż nie stosuję np. 5 na 5?
Pozdrawiam i będę wdzięczna za odpowiedź.
Nie. Na każdym trybie zdarzają się zastoje, nieraz bardzo długie i są spowodowane różnymi czynnikami. Trzymaj się swojego trybu, dołóż sobie spacerków, wywal z menu dozwolone produkty w ograniczonej ilości (lista nr 3 w 1 poście), póki waga nie ruszy i pij dużo wody, 1,5l to minimum.
__________________
I i II Faza trwały w sumie 51 dni jest mnie mniej o 10 kg
22.02 Start III Faza - teoretycznie koniec ma nadejść 22.05...

Ile to jeszcze dni

Nowa książka Dukana: http://chomikuj. pl/ squo-86
Berlinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 23:34   #4595
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Dziś zaczynam trzeci miesiąc na Dukanie ( zaczęłam 4.01, ale bilanse 1 są wygodniejsze)
waga - 9,2 kg
biust - 8 cm
talia - 8 cm
biodra - 11 cm
brzuch pod pępkiem - 8 cm


Cytat:
Napisane przez mav Pokaż wiadomość
Korlat jaka stara z tego co kojarze jestesmy w tym symamy wieku
tez czytam wlasnie zakupilam trzecia czesc
Now iem wiem Tak sie smieje Ja juz dawno wszystkie przeczytalam I to nawet dwa razy

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Nie bój się, silna wola, silna wola i jeszcze raz silna wola tam jest NIEZBĘDNA
No wlasnie tej mojej "silnej" woli sie boje... Jak sobie choc troche popuszcze to juz leci...

Normalnie na rzesach stoje Caly dzien sprzatania w pracy i nawet jak zjesc porzadnie nie mialam... Teraz usiluje sie zapchac herbata zeby nic juz na noc nie jesc ale strasznie mi w brzuchu burczy. A najgorsze jest to, ze przede mna jeszcze takie 3dni na samych jogurtach i wiesniakach... No i wogole to dzisiaj zgrzeszylam... Nigdzie nie bylo odtluszczonego jogurtu wiec kupilam taki zwykly naturalny danone bez cukru i musialam wypic jedna kawe z pelnym mlekiem... Ale juz ciasta, ktore stalo na kuchni i chinczyka ktorego zamowilismy w ilosci hurtowej zeby bylo dla "wszystkich" juz nie ruszylam Takze i tak podziwialam swoja silna wole... Jutro sie zamierzam lepiej zaopatrzyc w jedzonko Rozwazam tez zrobienie sobie nalesnikow do pracy... To w sumie nieglupi pomysl... Tylko nie za bardzo mam na to czas

Ide spac
Dobranoc
__________________



life is what happens when you are busy making other plans



Korlat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 23:38   #4596
Berlinianka
Zadomowienie
 
Avatar Berlinianka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: jeszcze Zielona Góra
Wiadomości: 1 017
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez Korlat Pokaż wiadomość
Normalnie na rzesach stoje Caly dzien sprzatania w pracy i nawet jak zjesc porzadnie nie mialam... Teraz usiluje sie zapchac herbata zeby nic juz na noc nie jesc ale strasznie mi w brzuchu burczy. A najgorsze jest to, ze przede mna jeszcze takie 3dni na samych jogurtach i wiesniakach... No i wogole to dzisiaj zgrzeszylam... Nigdzie nie bylo odtluszczonego jogurtu wiec kupilam taki zwykly naturalny danone bez cukru i musialam wypic jedna kawe z pelnym mlekiem... Ale juz ciasta, ktore stalo na kuchni i chinczyka ktorego zamowilismy w ilosci hurtowej zeby bylo dla "wszystkich" juz nie ruszylam Takze i tak podziwialam swoja silna wole... Jutro sie zamierzam lepiej zaopatrzyc w jedzonko Rozwazam tez zrobienie sobie nalesnikow do pracy... To w sumie nieglupi pomysl... Tylko nie za bardzo mam na to czas
Nie bądź pałka Upiecz sobie sernik, weź pół do roboty, zapijesz herbatą i najedzona długo jesteś. Cycki z warzywkami, albo z samym gyrosem do pudełeczka. Nie katuj się samymi kwasami, bo Ci zbrzydnie

Ja też się odmeldowuję

Dobranoc
__________________
I i II Faza trwały w sumie 51 dni jest mnie mniej o 10 kg
22.02 Start III Faza - teoretycznie koniec ma nadejść 22.05...

Ile to jeszcze dni

Nowa książka Dukana: http://chomikuj. pl/ squo-86
Berlinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 07:17   #4597
ewela2612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 298
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Dzień dobry dukanki
Mam pewien problem i chciałam Was prosić o radę: jestem na dukanie od 22.02.2010 na dniach powinnam mieć@ a drugi dzień tylko plamię czy któraś z Was tak miała? Niepokoję się tym.....
ewela2612 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 07:44   #4598
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

ewela- co druga z nas miała. A reszcie rozregulował się cykl.
Jak się boisz to śmigaj do gina, ale na Dukanie to normalne (tylko nikt nie wie dlaczego...)
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:06   #4599
Beacia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

hey wszystkim.u mnie waga stoi od 1.5 tygodnia.od kiedy zaczęłam 2 fazę to tylko kilogram w dół.stosuje system 5/5.no i jeszcze dopadł mnie straszny dół.ciągle jestem nerwowa ale to już chyba pisałam wcześniej.najchętniej rzuciłabym to w diabły i zjadła jakoś pyszna kanapkę
Beacia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:13   #4600
agamagda
Rozeznanie
 
Avatar agamagda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 789
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

witam
oj, pocieszające to nie jest że @ rozregulowany
o kibelku już nie wspomnę
__________________
z Dukanem był0 88,6kg -10,4kg
teraz 98,2..........
czyli znowu przegrałam
agamagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:19   #4601
Dzi25
Zadomowienie
 
Avatar Dzi25
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 537
GG do Dzi25
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Witam
Jestem już po trzecim dniu fazy uderzeniowej 0,2 kg mniej.. Ogólnie po trzech dniach zeszło mi 1,5 kg-myślałam,że będzie lepiej
Czy na tak słaby spadek może mieć wpływ @ ??? Bo zaczęłam tą dietę już w trakcie trwania @

I moje drugie pytanie: jaka substancja słodząca jest dozwolona w słodziku a jaka nie? Jestem w pracy i nie mam książki przy sobie

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez agamagda Pokaż wiadomość
witam
oj, pocieszające to nie jest że @ rozregulowany
o kibelku już nie wspomnę
No właśnie z tym kibelkiem też mam problem...
__________________


"Myślenie nie boli, ryzyko nie gryzie"
Dzi25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 08:19   #4602
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

wlasnie o kibelku nie wspominajcie... ja juz chyba 3 dzien czekam :/ dzis mam okres i przybyl mi kilogram..
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:22   #4603
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

U mnie w bloku nie ma wody. Się pochlastam., Wielka awaria wodociągów i cały dzień ma nie być. Chyba do pracy pójdę w czapce....

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Dobrze, że mi nie przyszło do głowy ćwiczyć rano, bo chyba w ogóle bym nie poszła
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:23   #4604
Veaa
Rozeznanie
 
Avatar Veaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 672
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

U mnie 2 dzien wiec jestem na poczatku ale babka na lodówce pomaga co do chodzenia do toalety czy blonnik z granex i siemie lnianie mielone sa dozwolone?
__________________






mój blog kulinarny 3x bez! bez glutenu, nabiału i białego cukru!
www.vealovegreen.blogspot.com
Veaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:24   #4605
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez Berlinianka Pokaż wiadomość
Czyli co, marzenia się spełniają


Cytat:
Napisane przez Berlinianka Pokaż wiadomość
A wracając do spraw przyziemnych, to dostałam wreszcie @
Nie sądziłam, że się będę z tego tak cieszyła
Gratulacje

a powiedz bierzesz tabsy czy tak? (poczytaam watki to wiem ) i mimo to okres Ci sie spoznil?

Cytat:
Napisane przez Korlat Pokaż wiadomość



Now iem wiem Tak sie smieje Ja juz dawno wszystkie przeczytalam I to nawet dwa razy
ja czekalam na trzecia czesc w wersji kieszonkowej i sie doczekalam w koncu

u mnie waga poszla w gore znowu
chyba za duzo tych plackow zjadlam wczoraj
dzis tylko wiesniaki i jogurty i jakas ryba no i oczywiscie spacer
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....



Edytowane przez mav
Czas edycji: 2010-03-02 o 08:35
mav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:32   #4606
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

hehe jak sie poskarzylam na sprawy toaletne tak z zaskoczenia musialam go odwiedzic moze pomogly mi te platki sojowe co wczoraj spozylam, w nich jest duzo blonnika
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:37   #4607
grahamka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Witajcie dziewczyny, jestem tu nowa 4 miesiące temu urodziłam córe i karmię piersią po ciązy zostalo mi jeszcze 12 kg, myślicie ze karmiąc piersią mogę stosować tą dietę ??
grahamka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:45   #4608
Dorota5
Raczkowanie
 
Avatar Dorota5
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 323
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Witam po pięciodniowej nieobecności Dużo nadrabiania, ale nie narzekam, bardzo fajna lektura.
Przede wszystkim gratuluję wszystkich spadków.
Po wtóre witam nowe Dukanki, fajnie, że nas coraz więcej
I jeszcze ogromne gratulacje dla Berlinianki. Należało Ci się kochana, Twoje przepisy są super. Pewnie natchnęłaś i ośmieliłaś resztę, bo dziewczyny sypią jak z rękawa coraz fajniejszymi przepisami. A ja - nieudacznik w kuchni (do niedawna) staję się coraz lepsza

Pochwalę się jeszcze, że u mnie 8, 8 kg mniej po 6 tygodniach Minęłam półmetek i zostało mi jeszcze 8 kg do upragnionej wagi. W ciągu tych 6 tygodni nie zgrzeszyłam ani razu, chociaż raz o mało, mało....Już było w ustach, ale wyplułam, fe, paskudztwo.

Wisienko próbowałam do Ciebie pisać , ale nie wiem, czy moja prośba o książkę kucharską dotarła

Życzę wszystkim miłego dnia.
__________________
Dukan od 17.01.2010 (71,8 kg) 159cm I faza - spadek 3 kg, 28.05 (54,8)-17 kg. Cel osiągnięty
III FAZA od 3.06 24.02 60,1
Dorota5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:46   #4609
Marta 33
Rozeznanie
 
Avatar Marta 33
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 903
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez grahamka30 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, jestem tu nowa 4 miesiące temu urodziłam córe i karmię piersią po ciązy zostalo mi jeszcze 12 kg, myślicie ze karmiąc piersią mogę stosować tą dietę ??
ja bym nie ryzykowała takiej dawki białka dla małego dziecka, przecież to co Ty jesz ona dostaje więc poczekaj aż skonczysz i dopiero wtedy zacznij Dukana
__________________
Zdrowo żyć i być fit


Edytowane przez Marta 33
Czas edycji: 2010-03-02 o 08:55
Marta 33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 08:55   #4610
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez grahamka30 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, jestem tu nowa 4 miesiące temu urodziłam córe i karmię piersią po ciązy zostalo mi jeszcze 12 kg, myślicie ze karmiąc piersią mogę stosować tą dietę ??

Karmiąc można stosować zmodyfikowaną fazę trzecią, bez protoczwartku, i słodzików. Wtedy jesz dwie porcje owoców zamiast jednej i półtłusty nabiał.

Generalnie na twoim miejscu bym poczekała z odchudzaniem aż przestaniesz karmić, bo to samo w sobie duże obciążenie. Jak skończysz będziesz mogła przeprowadzić uderzeniówkę.

Na teraz to możesz co najwyżej ograniczyć węgle i samo poleci (karmienie to 700 kcal dziennie, niezły fitness)

A i jeszcze ostrzeżenie- moja mama była taką mądra, że odchudzała się zanim jeszcze wyszła z połogu. Wyszły jej włosy i nigdy nie odrosły takie jak przedtem. Nie warto ryzykować
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:01   #4611
Dorota5
Raczkowanie
 
Avatar Dorota5
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 323
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez grahamka30 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, jestem tu nowa 4 miesiące temu urodziłam córe i karmię piersią po ciązy zostalo mi jeszcze 12 kg, myślicie ze karmiąc piersią mogę stosować tą dietę ??
Cytuję Dukana:
"W tym czasie, niezależnie od nadwagi, nie do pomyślenia jest wprowadzenie jakiejkolwiek ostrej kuracji odchudzającej, bo miałoby to niekorzystny wpływ na wzrost noworodka.
Zaleca się przyjąć dietę podobną do stosowanej w czasie zwykłej ciąży fazy Protal III złagodzonej poprzez trzy zalecenia:
- dodatkowy drugi owoc zamiast jednego;
- użycie półtłustego mleka i nabiału (20%) w miejsce chudych (0%);
- unikać proteinowego czwartku. "
(Nie potrafię schudnąć, strona 203)
__________________
Dukan od 17.01.2010 (71,8 kg) 159cm I faza - spadek 3 kg, 28.05 (54,8)-17 kg. Cel osiągnięty
III FAZA od 3.06 24.02 60,1
Dorota5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:04   #4612
ruda_niunia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 962
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Witam! ja nie mam sie czym chwalic - na wage sie obrazilam i do konca tygodnia na nia nie wejde (o ile wytrzymam)...
ale:
gratuluje Eliance - super wygladasz
gratki tez dla naszej Smakmistrzyni Berlinianki
czelsi - mnie jakis czas temu pobolewala nerka - pomoglo duzo picia, cieple oklady i no-spa... widocznie mnie przewialo (tez kiedys mialam problemy z nia).. ale jesli by nie przeszlo to na pewno poszlabym do lekarza - i Tobie tez to radze
nulqa - wspolczuje takiego zastoju.. dzielna jestes ja bym chyba nie wytrzymala... trzymam kciukasy zeby sie ruszylo w koncu...
__________________
Kobiety z natury sa aniolami, ale kiedy polamia im sie skrzydla przychodzi im latac na miotle...

walcze ze swoja slaba silna wola
ruda_niunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:16   #4613
betii5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 799
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez nulqa Pokaż wiadomość
Od dwóch miesięcy zastój.... nie ma żadnych spadków wagowych, ani w cm...mierzę się regularnie.. wszystko jest przepisowo, słodycze jadłam może raz na tydzień, od dwóch tygodni nie jem już ich w ogóle. Moje menu to w 90% procentach ryby i mięso. Codziennie 3 łyżki otrąb, i ok.4 l płynów. Porcelana wzorowa ( często 2 X dziennie). Do tego codzienne spacery szybkim krokiem ok 40 min + 3 X w tygodniu bieganie. Od jakiegoś czasu nie jem rzeczy z listy tolerowanych. Nie grzesze. @ mam co drugi miesiąc... od początku diety schudłam raptem 5 kg ... a niedługo 4 miesiąc stuknie.. czy tylko ja jestem jakaś inna ? poratujcie .. co mam robić?........: cry: (Czy to może być winna psychiki ? ), czuję się inna pośród was, macie takie piękne wyniki ...
Ostatnio to waga nawet więcej pokazała, ale ja juz nie patrze na wage, ale niestety w cm tez nic .. i po ciuchach tez nie czuc ...
Witaj kochana! Wiem że takie długie zastoje powodują handrę,sama to przerabiałam i nadal przerabiam.Każdy ma inny organizm i jednej zrzucenie 5 kilogramów zjmie 2 miesiące ,a innej 4.Piszesz że wszystko robisz jak trzeba,ale może właśnie te słodycze raz w tygodniu hamują proces odchudzania.Może pocieszy cię fakt że ja powinnam przejść na III fazę w listopadzie ,jest marzec ,a mi brakuje jeszcze parę deko do przejścia ,no i jak pozwoliłam sobie na święta troszeczkę ,to miałam zastój przez 2 miesiące i do tego przybyły 2 kilogramy.Więc uszy do góry ,rób swoje i czekaj na efekty,będzie dobrze,może trzeba będzie trochę więcej czasu ale napewno osiągniesz swój cel.Trzymam kciuki!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Berlinianka Pokaż wiadomość
Dziewczynki nie chciałam nic pisać, ale jednak chyba wypada

Zostałam Smakmistrzynią Lutego!

Dziękuję, bo to m.in. dzięki Wam! Dziękuję, że próbowałyście przepisów i chciało się Wam je oceniać, a dzięki temu i inni zaczęli ich próbować.

Teraz jeszcze bardziej kocham Dukana, bo bez niego nawet bym na Wizażu konta nie założyła a tu taka niespodzianka!

Gratulacje,bez wątpienia należą się właśnie Tobie!!!!.
__________________
PODEJŚCIE I-24KG
PODEJŚCIE II-START 1.0.6.2011 WAGA 83KG.
CEL-60KG.
betii5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:26   #4614
Ahya
Raczkowanie
 
Avatar Ahya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 375
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez joma44 Pokaż wiadomość
Wisienka_81, a Tobie należą się i szacunek za uporządkowanie naszych przepisów i stworzenie super książki kucharskiej Dukanek..Jeszcze raz dzięki za przesyłkę.
Ja też Ci bardzo dziękuję, bo sporo roboty włożyłaś, a nam się na pewno przyda...
Cytat:
Napisane przez Berlinianka Pokaż wiadomość
A wracając do spraw przyziemnych, to dostałam wreszcie @
Nie sądziłam, że się będę z tego tak cieszyła
Heh, ja bym się cieszyłam jakbym nie dostała Ale dobrze, że jest tak jak Ty chcesz.

Cytat:
Napisane przez Korlat Pokaż wiadomość

Normalnie na rzesach stoje Caly dzien sprzatania w pracy i nawet jak zjesc porzadnie nie mialam... Teraz usiluje sie zapchac herbata zeby nic juz na noc nie jesc ale strasznie mi w brzuchu burczy. A najgorsze jest to, ze przede mna jeszcze takie 3dni na samych jogurtach i wiesniakach... No i wogole to dzisiaj zgrzeszylam... Nigdzie nie bylo odtluszczonego jogurtu wiec kupilam taki zwykly naturalny danone bez cukru i musialam wypic jedna kawe z pelnym mlekiem... Ale juz ciasta, ktore stalo na kuchni i chinczyka ktorego zamowilismy w ilosci hurtowej zeby bylo dla "wszystkich" juz nie ruszylam Takze i tak podziwialam swoja silna wole... Jutro sie zamierzam lepiej zaopatrzyc w jedzonko Rozwazam tez zrobienie sobie nalesnikow do pracy... To w sumie nieglupi pomysl... Tylko nie za bardzo mam na to czas
I to się liczy, a z tym jogurtem i pełnym mlekiem to bez przesady
Cytat:
Napisane przez Dzi25 Pokaż wiadomość
Witam
Jestem już po trzecim dniu fazy uderzeniowej 0,2 kg mniej.. Ogólnie po trzech dniach zeszło mi 1,5 kg-myślałam,że będzie lepiej
Czy na tak słaby spadek może mieć wpływ @ ??? Bo zaczęłam tą dietę już w trakcie trwania @
Ja zaczęłam dietę dzień przed @ i schudłam 1 kg. Więc 1,5 kg to ładny wynik. Ni oczekujemy że każda z nas po uderzeniówce straci od razu 5kg. Znaczy, że miałaś mało wody w organizmie, tylko się cieszyć z tego powodu, a nie marudzić, że mało
Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
właśnie o kibelku nie wspominajcie... ja juz chyba 3 dzien czekam :/ dzis mam okres i przybył mi kilogram..
Mi pomaga kawa bez mleka jakąś godzinkę po śniadaniu. Jeszcze nie zdążę jej wypić, a już się witam z toaletą

A ja się pochwalę, że po dniach PW i jednym P spadło 0,6kg
__________________
Mity żywieniowe
Mity ćwiczeniowe
Ahya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:47   #4615
Dzi25
Zadomowienie
 
Avatar Dzi25
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 537
GG do Dzi25
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Jeszcze mam pytanko,czy któraś z dukających bierze pigułki antykoncepcyjne? Jaki to ma wpływ na odchudzanie?
Ja od dzisiaj zaczynam nowy listek Yasmin i jestem ciekawa czy to ma jakiś wpływ

I ponawiam pytanie o słodzik. Jaka substancja słodząca jest w nim dozwolona a jaka nie?
__________________


"Myślenie nie boli, ryzyko nie gryzie"
Dzi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:52   #4616
Berlinianka
Zadomowienie
 
Avatar Berlinianka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: jeszcze Zielona Góra
Wiadomości: 1 017
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez ewela2612 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dukanki
Mam pewien problem i chciałam Was prosić o radę: jestem na dukanie od 22.02.2010 na dniach powinnam mieć@ a drugi dzień tylko plamię czy któraś z Was tak miała? Niepokoję się tym.....
Ja po miesiącu diety wogóle nie dostałam
Ale teraz w 2 miesiącu mam coś na kształt @

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
U mnie w bloku nie ma wody. Się pochlastam., Wielka awaria wodociągów i cały dzień ma nie być. Chyba do pracy pójdę w czapce....

Dobrze, że mi nie przyszło do głowy ćwiczyć rano, bo chyba w ogóle bym nie poszła

Też myję włosy rano i miałabym podobny dylemat

Cytat:
Napisane przez mav Pokaż wiadomość
a powiedz bierzesz tabsy czy tak? (poczytaam watki to wiem ) i mimo to okres Ci sie spoznil?
mimo to... dlatego byłam zdziwiona.

A w ogóle dzień dobry
Idę się ubrać, umyć - bo może falą od Elianki i u mnie zabraknie wody I biorę się do pisania. Na uczelnie muszę jechać na 16:45, nie wiem co za debil wymyślał u nas plan, ale chętnie bym z nim pogadała
__________________
I i II Faza trwały w sumie 51 dni jest mnie mniej o 10 kg
22.02 Start III Faza - teoretycznie koniec ma nadejść 22.05...

Ile to jeszcze dni

Nowa książka Dukana: http://chomikuj. pl/ squo-86
Berlinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:54   #4617
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Dorota5 oraz kretka2856 książka już wysłana
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:54   #4618
Berlinianka
Zadomowienie
 
Avatar Berlinianka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: jeszcze Zielona Góra
Wiadomości: 1 017
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez Dzi25 Pokaż wiadomość
Jeszcze mam pytanko,czy któraś z dukających bierze pigułki antykoncepcyjne? Jaki to ma wpływ na odchudzanie?
Ja od dzisiaj zaczynam nowy listek Yasmin i jestem ciekawa czy to ma jakiś wpływ

I ponawiam pytanie o słodzik. Jaka substancja słodząca jest w nim dozwolona a jaka nie?
Ja biorę. Nie ma żadnego.
Ba... mimo ich brania nie miałam @, wszystko się rozregulowało
Także jesteśmy bezpieczne, ale organizmy reagują jakby ich nie było.
No, lecę.
__________________
I i II Faza trwały w sumie 51 dni jest mnie mniej o 10 kg
22.02 Start III Faza - teoretycznie koniec ma nadejść 22.05...

Ile to jeszcze dni

Nowa książka Dukana: http://chomikuj. pl/ squo-86
Berlinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:55   #4619
Dzi25
Zadomowienie
 
Avatar Dzi25
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 537
GG do Dzi25
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez Berlinianka Pokaż wiadomość
Ja biorę. Nie ma żadnego.
Ba... mimo ich brania nie miałam @, wszystko się rozregulowało
Także jesteśmy bezpieczne, ale organizmy reagują jakby ich nie było.
No, lecę.
No to super. Dziękuję za odpowiedź
__________________


"Myślenie nie boli, ryzyko nie gryzie"
Dzi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 10:10   #4620
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez Dorota5 Pokaż wiadomość
Witam po pięciodniowej nieobecności Dużo nadrabiania, ale nie narzekam, bardzo fajna lektura.
Przede wszystkim gratuluję wszystkich spadków.
Po wtóre witam nowe Dukanki, fajnie, że nas coraz więcej
I jeszcze ogromne gratulacje dla Berlinianki. Należało Ci się kochana, Twoje przepisy są super. Pewnie natchnęłaś i ośmieliłaś resztę, bo dziewczyny sypią jak z rękawa coraz fajniejszymi przepisami. A ja - nieudacznik w kuchni (do niedawna) staję się coraz lepsza

Pochwalę się jeszcze, że u mnie 8, 8 kg mniej po 6 tygodniach Minęłam półmetek i zostało mi jeszcze 8 kg do upragnionej wagi. W ciągu tych 6 tygodni nie zgrzeszyłam ani razu, chociaż raz o mało, mało....Już było w ustach, ale wyplułam, fe, paskudztwo.

Wisienko próbowałam do Ciebie pisać , ale nie wiem, czy moja prośba o książkę kucharską dotarła

Życzę wszystkim miłego dnia.
Tak się właśnie zastanawiałam, co sie z Tobą dzieje.
Gratuluje spadku i silnej woli!

Cześć wszystkim tak ogólnie.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.