Sierpniowe mamusie 2015 :) - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-30, 16:27   #4591
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie u ginka- na prenatalnych w poniedziałek wyszło, że raczej siur i dziś tak ładnie Miłoszek się ustawił, że pokazał co tam ma między nózkami !!! SIUR JAK NIC !!! Tak jak mamusia chciała
Gratulacje
Isabel tobie również udanej wizyty
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 16:31   #4592
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

roxana_lu ale ja nie mowie o napakowanych marchewkach ale chocby kapusta kiszona z beczki a nie z foliówki,cebula,kiełkiz włąsnej uprawy,
jesli chodzi ryby to slyszalam ze zawieraja rtec czy ołów a te hodowlane to hodowane na sterydach czy anwet hormonach,w dodatku slyszalam o nawrocie ptasie grypy wywiesili u nas zawiadomienie z inspekcji wet..bo oczywiscie malutkim drukiem i nikomu sie nie chce tego czytac

dzis moj synek karmi mnie mandarynkami :jedz mama ,bo tam sa wszystkie witaminy a,b,c i 3D...
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 16:34   #4593
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Ja się czuję jak bym miała termin na grudzień bo większość z was wie płeć a mi lekarz powiedział że dowiem sie w około 20 tyg... A wy wszystkie macie re genetyczne i po co to w ogóle ? Sory ze pytam ale po prostu nie wiem bo nikt z moich znajomych tego nie miał...
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 16:37   #4594
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
roxana_lu ale ja nie mowie o napakowanych marchewkach ale chocby kapusta kiszona z beczki a nie z foliówki,cebula,kiełkiz włąsnej uprawy,
jesli chodzi ryby to slyszalam ze zawieraja rtec czy ołów a te hodowlane to hodowane na sterydach czy anwet hormonach,w dodatku slyszalam o nawrocie ptasie grypy wywiesili u nas zawiadomienie z inspekcji wet..bo oczywiscie malutkim drukiem i nikomu sie nie chce tego czytac

dzis moj synek karmi mnie mandarynkami :jedz mama ,bo tam sa wszystkie witaminy a,b,c i 3D...
Ja uważam że nie ma co popadać w paranoję, jakby człowiek chciał jeść czysty drób to by musiał sam kury hodować a ryby to chyba prosto z portu albo własny staw wykopać w dzisiejszych czasach to ciężko niestety z jedzeniem nie modyfikowanym
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 16:37   #4595
8katharina8
Rozeznanie
 
Avatar 8katharina8
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 762
GG do 8katharina8
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Dobry na wieczor!
Objadam sie budyniem waniliowym z borówkami i lece dalej nadrabiac
__________________
Lubisz kosmetyki AVON? Zamawiasz? A chciałabyś zamawiać taniej? Skontaktuj się ze mną a założę Ci konto w Avon i dołączę do swojego zespołu. Przekonaj się sama już teraz.

https://start.avonpolska.pl/storage/...banner-1-1.png
8katharina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 16:47   #4596
Isabelle_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 371
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie u ginka- na prenatalnych w poniedziałek wyszło, że raczej siur i dziś tak ładnie Miłoszek się ustawił, że pokazał co tam ma między nózkami !!! SIUR JAK NIC !!! Tak jak mamusia chciała
To super wieści, gratuluje siurka
Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Ja wlasnie nie wiem ile płaciłam za te witaminy bo tez je biorę... Ceny nie pamietam bo wtedy akurat kupowałam sporo rzeczy w aptece..
Ja biorę te witaminy bo czuje, ze nie dostarczam wraz z jedzeniem odpowiedniej ilości witamin. Moze jak sie całkowicie mdłości skończą to bede mogła sie bardziej skupić na tym co jem - teraz pewnie większość z nas je to co "wchodzi" :P

Z tymi rybami wędzonymi to rożnie mówią. Ja uwazam, ze nie ma co sie dać zwariować, kilogramami tego jesc nie bedziesz przecież
Ja np nie wiedząc, ze ryby wędzone to nie bardzo w ciazy jesscze w drugim miesiącu zjadłam dwie paczki pstrąga wędzonego z lidla bo pierwszy raz w życiu mi smakował wiadomo, trzeba uważać na to co sie je ale w granicach rozsądku

Swoja droga byłam dzisiaj w warzywniaku a tam juz młoda kapusta, ziemniaki i marchewka. W życiu bym nie kupiła jeszcze tego bo więcej tam paskudztwa na tym niż dobroci ale tak sobie pomyslałam, ze juz niedługo beda takie cudowności na każdym rogu na targu... Uwielbiam wiosnę, nowalijki... Te świeże warzywka

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------




Brawo
Ja mam wielka nadzieje, ze tez sie maluch cudownie pokaże we wtorek na prenatalnych

Czy któraś z Was miała robiony ten test paapa? Bo nie kojarzę...
Dokładnie, tak samo myślę o tych witaminach. Bo póki co moja dieta w nie bogata nie jest, a później się zobaczy
Ja nie będę mieć tego testu na pewno, bynajmniej gin nic o nim nie mówiła, aby się teraz pytała na wizycie o jakieś choroby genetyczne w bliskiej rodzinie, jakiś rak itp ale u mnie w tej najbliższej odpukać nic takiego nie ma.. Z tego co kojarzę to test pappa to obowiązkowo robią po 35. roku życia ale jakie są konkretne wskazania do jego robienia to nie wiem..
Isabelle_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 17:05   #4597
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Dziewczyny co do witamin to nie ma po co przeplacac, kupcie sobie vita miner prenatal dha, 20 pare zl kosztuje i niczym sie nie rozni co slyynny bo reklamowany femibion!
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 17:10   #4598
Isabelle_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 371
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co do witamin to nie ma po co przeplacac, kupcie sobie vita miner prenatal dha, 20 pare zl kosztuje i niczym sie nie rozni co slyynny bo reklamowany femibion!
Takie mi gin kazała kupić, ewentualnie mówiła coś o prenatalu.. Babka w aptece też się Femibionem zachwycała, że taki super i w ogóle, że jej córka brała całą ciąże itd.. Zobaczymy, już kupiłam to te zjem, a potem pomyślę
Isabelle_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 17:10   #4599
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez 8katharina8 Pokaż wiadomość
Dobry na wieczor!
Objadam sie budyniem waniliowym z borówkami i lece dalej nadrabiac
Narobiłaś mi ochoty na budyń i musialam sobie zrobić ale ja akurat truskawkowy ❤
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 17:14   #4600
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Jestem farmaceutka i tez bym polecila bo niezle profity daja... takze wiesz, lekarze tez polecaja bo po prostu maja kase z tego
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 17:20   #4601
Isabelle_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 371
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
Jestem farmaceutka i tez bym polecila bo niezle profity daja... takze wiesz, lekarze tez polecaja bo po prostu maja kase z tego
Łeee no jak ty farmaceuta z wykształcenia Także ten tego przy następnym zakupie skorzystam z twojej podpowiedzi, dziękuję
Isabelle_26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 17:20   #4602
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Nie no one sa dobre ale sa inne, sklad.ten sam wiec po co przeplacac
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 17:21   #4603
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Ja uważam że nie ma co popadać w paranoję, jakby człowiek chciał jeść czysty drób to by musiał sam kury hodować a ryby to chyba prosto z portu albo własny staw wykopać w dzisiejszych czasach to ciężko niestety z jedzeniem nie modyfikowanym
mam kury ale nie na tyle by co tydzien gotowac z nich rosol,jaja są swojskiei tak poki co miesa nie jem bo mi nie smakuje za to ciagle piję wodę...
unikalna1987 ,super ja tez w sumie czekam an potwierdzenie ze mam w brzuszku chłopczyka ,mojemu TŻ nie podoba sie imie Miłosz niestety ,ale Mariusz podoba sie nam oby dwojgu,znam wielu i super sie z nimi dogadywałam.na dziewczynkę to juz wogole nie licze,troche szkoda ale kolezanka w moim wieku 29 ma juz 3 synkow,do skutku nie bede robic dziewczynki,bo tych dzieci byloby 10cioro..

ankaaa 206 no wlasnie nie ma co szalec , kazda kupuje lub nie wg potrzeb
jedne wola femibion, prenatal ,witaminer dla kazdego cos dobrego jest taki wybór ze nie musimy sie obawiac ze braknie ktorychkolwiek

Edytowane przez beatrix28
Czas edycji: 2015-01-30 o 17:22
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 17:23   #4604
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Mi sie tez marzy dziewczynka, corki sa zawsze blizej rodzicow, a synowie poznaja zony, zaloza rodzine i ich nie ma, bynajmniej tak jest w moim otoczeniu, a u Was?
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 17:26   #4605
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

ankaaa206 no jak Ty farmacuetka to wezme pod uwage ,moj gin chyba nie ma z tego profitów bo zadnych nie poleca..ale ze nie jem ostatnio miesa bede musiala sie jakos wzmocnic co nieco..
co do synow mysle ze wszystko zalezy od wiezi i od wychowania,od teczy te dzieci byly tzrymane pod kloszem tego nie tamtego nie ..to predzej uciekna ,nawet dziewczyny, a jak jest na luzie i jest milosc w rodzinie ,nie jakas wymuszona,udawana, to przy zachowaniu wiezi rodzinnych kazdy ma prawo do wlasnego zycia,nie tłumaczenia sie gdzie z kim i po co..
zalezy tez od charakteru doroslego dziecka.znam dziewczyne co ma grubo ponad 30stke nie ma meza dzieci,pracuje i dosc dobrze zarabia w warszawie a u rodzicow 200km jest co 2 tyg.choc jakby byla inna ,moglaby wcale bo sie wyrwala do duzego miasta..

Edytowane przez beatrix28
Czas edycji: 2015-01-30 o 17:34
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 17:30   #4606
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
mam kury ale nie na tyle by co tydzien gotowac z nich rosol,jaja są swojskiei tak poki co miesa nie jem bo mi nie smakuje za to ciagle piję wodę...
unikalna1987 ,super ja tez w sumie czekam an potwierdzenie ze mam w brzuszku chłopczyka ,mojemu TŻ nie podoba sie imie Miłosz niestety ,ale Mariusz podoba sie nam oby dwojgu,znam wielu i super sie z nimi dogadywałam.na dziewczynkę to juz wogole nie licze,troche szkoda ale kolezanka w moim wieku 29 ma juz 3 synkow,do skutku nie bede robic dziewczynki,bo tych dzieci byloby 10cioro..

ankaaa 206 no wlasnie nie ma co szalec , kazda kupuje lub nie wg potrzeb
jedne wola femibion, prenatal ,witaminer dla kazdego cos dobrego jest taki wybór ze nie musimy sie obawiac ze braknie ktorychkolwiek
Podrzuc ze dwie kury
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 17:35   #4607
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co do witamin to nie ma po co przeplacac, kupcie sobie vita miner prenatal dha, 20 pare zl kosztuje i niczym sie nie rozni co slyynny bo reklamowany femibion!
ja właśnie od początku biorę vita miner prenatal i płacę za niego 18zł z groszami. I jak na razie wszystkie wyniki mam wzorowe Maluszek do tej pory też się dobrze rozwija


Wspominałaś, że wolałabyś córeczkę... Ja też liczę na małą Alicję, bo będę mogła ją stroić i z czasem czesać (co uwielbiam robić, mimo, że nie jestem fryzjerką) Ale jak będzie Igorek, to też będzie super W końcu kiedyś myślimy powiększyć rodzinę, więc będzie szansa na córę
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 17:47   #4608
12mu05
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 540
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
ja właśnie od początku biorę vita miner prenatal i płacę za niego 18zł z groszami. I jak na razie wszystkie wyniki mam wzorowe Maluszek do tej pory też się dobrze rozwija


Wspominałaś, że wolałabyś córeczkę... Ja też liczę na małą Alicję, bo będę mogła ją stroić i z czasem czesać (co uwielbiam robić, mimo, że nie jestem fryzjerką) Ale jak będzie Igorek, to też będzie super W końcu kiedyś myślimy powiększyć rodzinę, więc będzie szansa na córę
Ojjj chyba prawie każda z nas tu marzy o Dziewczynce

haha ja również za pierwszym razem też chciałam a mam Synka teraz też chcę więc pewnie znów będzie chłopak
a tez chcemy z jeszcze jedno więc jak coś to jeszcze jedna szansa będzie

a znając życie to za parę lat obudzimy się z 3 łobuziaków jak Hyzio, Zyzio i Dyzio z KAczora Donalda Zyzia już mamy

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
Jestem farmaceutka i tez bym polecila bo niezle profity daja... takze wiesz, lekarze tez polecaja bo po prostu maja kase z tego
no właśnie ja do III trymestru poprzednio łykałam Femibion az usłyszałam ze tam się płaci za marketing i smarowanie lekarzom.. hahaha

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie u ginka- na prenatalnych w poniedziałek wyszło, że raczej siur i dziś tak ładnie Miłoszek się ustawił, że pokazał co tam ma między nózkami !!! SIUR JAK NIC !!! Tak jak mamusia chciała
Gratulacje SYNKA klask i:
12mu05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 17:51   #4609
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

12mu05 tez nie bede miala kogo czesać , wowczas zainwestuje w yorka lub spaniela bo przy labku nie poszaleję
ci siostrzency od Kaczora Donalda byli niezli.. kiedys nawet komiksy czytałam..

ogladam cwiczenia dla ciezarnych ,czy podołam.. tylko mate musze odzyskac bo wygodniej a wiosna wolalabym koło domu, mieszkam na koncu ulicy to luz .
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 17:51   #4610
Papusia28
Raczkowanie
 
Avatar Papusia28
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 261
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
Mi sie tez marzy dziewczynka, corki sa zawsze blizej rodzicow, a synowie poznaja zony, zaloza rodzine i ich nie ma, bynajmniej tak jest w moim otoczeniu, a u Was?

jest takie powiedzienie że syna wychowuję się dla kogoś (przyszłej żony) a córka zostaje ale to zalezy dużo od relacji między rodzicami a dziećmi ja bym bardzo chciała mieć bardzo dobry kontakt z dziećmi żeby miały we mnie nie tylko matke ale i przyjaciółkę żeby mogły ze mną o wszystkim porozmawiać zwierzyć się ... ja niestety z moją mamą tego nie mam tzn relacje mamy dobre ale nie na tyle żebym mogła powiedzieć że jest moją najlepszą przyjaciółką
__________________
28.11.2012 Zuzia
29.08.2015 Dzidziulek
Papusia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 18:01   #4611
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Ja z Rodzicami kontakt zawsze miałam dobry, jednakże po ślubie wybyłam z domu z tego względu, że u męża mieliśmy możliwość zajęcia całej góry dla siebie, w domu rodzinnym tego rarytasu nie miałam niestety... Ale do Rodziców mam niedaleko (ok 20km) więc bywam tam często
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 18:55   #4612
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie u ginka- na prenatalnych w poniedziałek wyszło, że raczej siur i dziś tak ładnie Miłoszek się ustawił, że pokazał co tam ma między nózkami !!! SIUR JAK NIC !!! Tak jak mamusia chciała
oo super gratki a ktory tydzien jak mozna wiedziec??

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
roxana_lu ale ja nie mowie o napakowanych marchewkach ale chocby kapusta kiszona z beczki a nie z foliówki,cebula,kiełkiz włąsnej uprawy,
jesli chodzi ryby to slyszalam ze zawieraja rtec czy ołów a te hodowlane to hodowane na sterydach czy anwet hormonach,w dodatku slyszalam o nawrocie ptasie grypy wywiesili u nas zawiadomienie z inspekcji wet..bo oczywiscie malutkim drukiem i nikomu sie nie chce tego czytac

dzis moj synek karmi mnie mandarynkami :jedz mama ,bo tam sa wszystkie witaminy a,b,c i 3D...
ojj jak slodko jedz mama jedz a co do chorob zawsze jest ryzyko nawwet jak nie pisze nigdzie mozna sie zarazic

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Ja się czuję jak bym miała termin na grudzień bo większość z was wie płeć a mi lekarz powiedział że dowiem sie w około 20 tyg... A wy wszystkie macie re genetyczne i po co to w ogóle ? Sory ze pytam ale po prostu nie wiem bo nikt z moich znajomych tego nie miał...
ja tez nie wiem moze ktos wyjasni ..
wlasnie nikt ich nie mial u nas ogolnie nikt dodatkowych nie robil i mi tez w 1 ciazy ich nie proponowali nawet
Cytat:
Napisane przez Isabelle_26 Pokaż wiadomość
Takie mi gin kazała kupić, ewentualnie mówiła coś o prenatalu.. Babka w aptece też się Femibionem zachwycała, że taki super i w ogóle, że jej córka brała całą ciąże itd.. Zobaczymy, już kupiłam to te zjem, a potem pomyślę
ah ja biore na razie tylko ten folik forte jak sie skonczy to mam A-Z Mama w szafce sa tanie a dobre 5 euro za 60tabletek to taniocha jak mojej szwagierce z blizniakami to stykło to i mi starczy nie trza drogich za 10-20 euro kupowac
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 19:07   #4613
8katharina8
Rozeznanie
 
Avatar 8katharina8
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 762
GG do 8katharina8
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Ej dziewczyny ja nie wiem jak ja Was nadrobie, jestem na 134 stronie i tak:
Ambiwalentna29, asienka_182 i Mirabelka_90 witam Was.
roxana_lu gratulacje zdanej sesji
Isabelle_26 spoznione 100lat dla corki
moniska139 ja oponki w niedziele pozeralam u tesciowej a potem u mamy paczki a wieczorem myslalam ze pekne
Niespodziewajka25 moja siostra tez ma 25 lat i trojke dzieci (same dziewczynki) ale mysli jeszcze o "zrobieniu" synka w koncu
fiona27 nie wszystkie licza na dziewczynki, bo ja licze na chlopczyka
SugarbabyLove sliczne zdjecia brzuszka
Mravka a mi wlasnie wszyscy mowia ze ciaza mi sluzy, ze ladnie wygladam, to moze synus bedzie...
Hehe ja tez lubie miec cos miedzy nogami, na razie spie ze zwykla poduszka ktora wiecznie mi ucieka
beatrix28 gratuluje prawdopodobnego chlopczyka
Unikalna1983 super ze wizyta taka udana i gratuluje prawdopodobnego chlopca
Niespodziewajka25 ale sliczny zgrabny brzuszek
Ide czytac dalej
Z gory przepraszam za bledy bo pisze z telefonu
__________________
Lubisz kosmetyki AVON? Zamawiasz? A chciałabyś zamawiać taniej? Skontaktuj się ze mną a założę Ci konto w Avon i dołączę do swojego zespołu. Przekonaj się sama już teraz.

https://start.avonpolska.pl/storage/...banner-1-1.png
8katharina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 19:12   #4614
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a macie jakieś wtyki w ZUSie? Chodzi mi o sprawdzenie informacji, czy będąc na L4 "chodzącym" mogę brać udział w kursie i co za tym idzie w praktykach? Bo mam szansę zrobić kurs j. ang za darmo, ale boję się kontroli z ZUSu, a dokładniej tego, że może mnie nie być jak przyjdą na kontrolę... A kontrolują z tego co wiem...

Teoretycznie rzecz biorąc, to kurs, to nie to samo co praca, ponieważ mój zawód wymaga ode mnie dużej aktywności fizycznej (wbrew pozorom), a na kursie jestem tylko słuchaczem... No ale to jest moje zdanie, ale ZUS może mieć zupełnie inne...
Ooo, właśnie ciekawe Bo u mnie często są szkolenia w pracy i gdy już pójdę na zwolnienie to chciałabym na nie chodzić. Moje koleżanki gdy były w ciąży to normalnie chodziły.
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 19:19   #4615
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość

ja tez nie wiem moze ktos wyjasni ..
wlasnie nikt ich nie mial u nas ogolnie nikt dodatkowych nie robil i mi tez w 1 ciazy ich nie proponowali nawet
Mi gin też nic nie mówiła, że takie badanie będę miała robione. Ja dowiedziałam się z neta akurat przed tą wizytą na której to badanie miałam wykonywane. Wy również musiałyście je mieć, a może nawet o tym nie wiecie :p To badanie wykonuje sie miedzy 11 a 13 tc i najczęściej podczas kontrolnego badania usg. Dzięki temu badaniu można stwierdzić lub wykluczyć ryzyko chorób genetycznych u dziecka (np Downa i innych). Tak jak pisałam pewnie miałyście je robione, tylko jeśli wszystko było ok, to lekarz o tym nie powiedział. U mnie na szczęście nie ma ryzyka, więc żadnych dodatkowych badań nie roiłam. Takie lekarz zaleca, jeśli ma wątpliwości - tak mi się wydaje
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 19:32   #4616
Papusia28
Raczkowanie
 
Avatar Papusia28
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 261
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

też mi się wydaje że teraz kazdy gin to robi podczas kontroli i jak cos jest nie tak to wtedy zaleca dodatkowe badania
witam sie wieczorową porą spać mi się chcę jak nie wiem ale moja Zu jeszcze nie śpi oglada baje i je mlecio szybko nie uśnie bo wstała ok 16 z drzemki ;/ mam nadzieję że w tą noc będzie grzecznie spała
jak u was samopoczucie wieczorne ? Będzie coś ? macie już jakieś plany na walentynki? ja bym chciała jakoś fajnie ten dzień lub wieczór spędzić ale na razie nie mam pomysłu dobrze że to akurat 13 tyg się zacznie i będe po wizycie u gin to może jakoś wynarodze męża za to czekanie
__________________
28.11.2012 Zuzia
29.08.2015 Dzidziulek
Papusia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 19:36   #4617
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Ja się czuję jak bym miała termin na grudzień bo większość z was wie płeć a mi lekarz powiedział że dowiem sie w około 20 tyg... A wy wszystkie macie re genetyczne i po co to w ogóle ? Sory ze pytam ale po prostu nie wiem bo nikt z moich znajomych tego nie miał...
Genetyczne ma raczej każda kobieta, mierzy się wtedy przeziernosc karkowa, na usg to wygląda jak taka otoczka wokół karku, gdyby była za duża niż dopuszczalne normy to wtedy jest prawdopodobieństwo że dziecko ma jakąś chorobę genetyczną. Po 14 tc juz się nie da tego zbadać. W UK dodatkowo pobierają krew do badań pod kątem właśnie chorób genetycznych
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 19:36   #4618
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez Papusia28 Pokaż wiadomość
Będzie coś ?
Raczej nie Codziennie być nie może tzn może... ale co za dużo, to nie zdrowo Trzeba mieć umiar hahaha rozwaliłaś mnie
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 19:42   #4619
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a macie jakieś wtyki w ZUSie? Chodzi mi o sprawdzenie informacji, czy będąc na L4 "chodzącym" mogę brać udział w kursie i co za tym idzie w praktykach? Bo mam szansę zrobić kurs j. ang za darmo, ale boję się kontroli z ZUSu, a dokładniej tego, że może mnie nie być jak przyjdą na kontrolę... A kontrolują z tego co wiem...

Teoretycznie rzecz biorąc, to kurs, to nie to samo co praca, ponieważ mój zawód wymaga ode mnie dużej aktywności fizycznej (wbrew pozorom), a na kursie jestem tylko słuchaczem... No ale to jest moje zdanie, ale ZUS może mieć zupełnie inne...
Kochana to ja Ci odpowiem, L4 chory może chodzić nie oznacza że możesz sobie wychodzić z domu oznacza to że w razie potrzeby możesz wyjść do sklepu czy apteki. W razie ewentualnej kontroli jakby Cię nie było to i tak musisz udokumentować gdzie byłaś. Ale oczywiście zapytaj w Zusie jeżeli chcesz. Ja w poprzedniej ciąży miałam kontrolę z ZUSu i na szczęście byłam w domu. Z długotrwałymi zwolnieniami w ciąży jest tak że zazwyczaj (to też pewnie zależy od lekarza) są wystawiane leżące.

Isabelle , Unikalna - gratuluję wizyt !

Ja byłam z moim Bąkiem u lekarza i niestety Zapalenie ucha i znowu antybiotyk
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 19:52   #4620
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 :)

Olenka 24 ech biedny malec.. skad mu sie o wzielo, od kataru czy co? Moj tez ma jakis nos zapchany..noc byla fatalna az sie boje co bedzie dzis!!

katharina hej
papusia nic nie będzie, nie mam z kim za to jutro pewnie mi nie odpusci tak mysle czy na walentynki nie kupic mu sztucznej pipki


Unikalna gratuluję jeszcze raz synka. Az sie dziwnie czuje, ze juz tyle z Was zna plec lub chociaz podejrzewa.. w sumie i tak mam pewnie synka i tylko mi pewnie potwierdzi gin

Edytowane przez Ambiwalentna29
Czas edycji: 2015-01-30 o 19:54
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-01 19:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.