Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-07, 21:34   #4591
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
Wiesz, moja gin w ogóle jest jakaś dziwna w porównaniu do Waszych Ona niczym się nie przejmuje, nie panikuje... Wszystkie dziewczyny, które poroniły dostawały przy nastepnej ciąży coś na podtrzymanie, a ja nie, bo ona stwierdziła, że "lepiej po bożemu ". Jak miały dużo leukocytów w moczu to dostawały antybiotyki, a ja nie. Jak swędziały mnie dłonie to mówiła, że samo przejdzie... Tak samo z waga dzidzi- 31 tydzień, 2200, a ona mówi, ze dobrze i tak dalej... Może dlatego, że ona jest troche starszej daty (ma ponad 50 lat na moje oko). Ale w sumie dobrze z jednej strony, że nie straszy mnie niczym i nie denerwuje niepotrzebnie
Mój dał na podtrzymanie dopiero jak krwawiłam, więc też nie dmuchał na zimne. A na bakterie itp. też nic nie dostałam- a jest młody . Myślę, że 40 nie ma :P. No co do wagi się nie wypowiadam, bo już nie pamiętam kiedy on robił USG :P.
I powiem Ci, że mój gin od początku na wszelki wypadek mówił, że nie gwarantuje, że się uda. Dopiero na ostatniej wizycie odnosił się z wiarą i nadzieją w zdrowie i życie naszego dziecka . I jestem mu wdzięczna, że mnie nie zwodził, tylko jasno i otwarcie mówił, że nie daje gwarancji, że się uda.

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
sukienka kosztowala chyba 27 zl na allegro kupilam.

z ta waga to ja juz tez ponad dyche na plusie. a co do spotkanka, to ja jestem do waszej dyspozycji, napiszcie kiedy wam pasuje a ja postaram sie dostosowac teraz wypadaja mi zajecia przez zaliczenia, wiec mam wiecej luzu
Też mam, ale błękitną :P. Ale wyglądam jak słoń :P.
A ja myślałam, że jak są zaliczenia, to trzeba się bardziej sprężyć, niż jak jest rok akademicki .
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:40   #4592
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Dziewczyny dzięki za kciuki A i zapomniałam jeszcze dodać, że mały obrócił sie i jest już główką na dole. anuszka wiem, że to się może różnić ale wolałabym rodzić naturalnie a nie przez cesarkę, dlatego dla mnie to takie ważne liczę na to, że gin się myli albo ma przestarzały sprzęt bo położna na SR mówiła, że w takich sytuacjach może być pomyłka do 1kg - w każdą stronę
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:42   #4593
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

ja mamuski uciekam do lozka. ide liczyc skurcze jak mnie jutro nie bedzie to pewnie anoxa da wam znac hi hi
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:42   #4594
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Czesc mamuski! Wpadlam tylko powiedziec, ze mozliwe, ze wyjdziemy do domu juz dzis wieczorem! Malutka badal pediatra wczoraj i dzisiaj, nie ma przeciwskazan, zeby nas wypuscic zdjecia zalacze wkrotce na pewno, bo tutaj mam tylko iPoda z internetem.
Nie mam niestety za wiele czasu, bo corcia absorbuje mnie 24h na dobe jest z nami caly czas i wszystkim sie zajmujemy sami
Pozdrawiamy Was goraco
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:43   #4595
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
kurcze a ja sie naczytalam na necie ze to swedzenie w III trymestrze moze okazac sie choleastaza ciazowa musze gince powiedziec
rozmawialam z babka przed wizyta co miala cholestaze u niiej zaczelo sie w 7 mcu ale ja swedzialy dlonie i stopy i do konca lezala.Powiedz gince , jak ci powie ze ok przynajmniej bedziesz spokojna
Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
No tak, ale chyba tylko kolor i ewentualnie głębokość, bo na likwidację raczej nie ma co liczyć?
tez tak mysle
Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
jaszczka
ja mam w karcie ciazy mlodszej corki ze w 33tc wazyla 1770 a w 36tc 2500 wiec roznica spora. urodzila sie 2900. sama jestes szczupla to i dzidzia taka bedzie
ja mam pojutrze wizyte to bedzie 35tc3dni , w 32tc3dni maly wazyl 1613 wiec mam nadzieje, ze 2200 teraz bedzie
hd zjadłam dwa i te drugie lepsze bo nie takie rozsypujace sie
justynacz super ze wszystko ok a ty sie oszczedzaj
siala to chyba kupie ten fissan jak mowisz ze skuteczny
olakola chyba bys nie zjadła ja miałam ten posiew z pochwy na poczatku i wlasnie gin mi pobieral a ja fiolke do labo zawozilam,czekalam tydzien chyba, pojutrze powtorka
misiulka po liftingu czyli po poprawce, ze lepsza wersja, ksztalt no
pilotka to jestem spokojna
ola super ze wsio ok
basia mały ma twoje usteczka...wiem powtarzam sie
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:44   #4596
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość
Czesc mamuski! Wpadlam tylko powiedziec, ze mozliwe, ze wyjdziemy do domu juz dzis wieczorem! Malutka badal pediatra wczoraj i dzisiaj, nie ma przeciwskazan, zeby nas wypuscic zdjecia zalacze wkrotce na pewno, bo tutaj mam tylko iPoda z internetem.
Nie mam niestety za wiele czasu, bo corcia absorbuje mnie 24h na dobe jest z nami caly czas i wszystkim sie zajmujemy sami
Pozdrawiamy Was goraco
no to super ze juz mozecie isc do domku a ty chyba nieswiadoma ze twoja malutka ma juz kawalera w chicago
wybraliscie imie?
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:45   #4597
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość
Czesc mamuski! Wpadlam tylko powiedziec, ze mozliwe, ze wyjdziemy do domu juz dzis wieczorem! Malutka badal pediatra wczoraj i dzisiaj, nie ma przeciwskazan, zeby nas wypuscic zdjecia zalacze wkrotce na pewno, bo tutaj mam tylko iPoda z internetem.
Nie mam niestety za wiele czasu, bo corcia absorbuje mnie 24h na dobe jest z nami caly czas i wszystkim sie zajmujemy sami
Pozdrawiamy Was goraco
super pozdrawiam całą rodzinkę a gdy jakims cudem znajdziesz chwilke to opisz poród
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 21:47   #4598
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
ja mamuski uciekam do lozka. ide liczyc skurcze jak mnie jutro nie bedzie to pewnie anoxa da wam znac hi hi
jak to cos przeoczylam?????????? cos sie zaczelo????? czy tylko straszysz?????????

Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość
Czesc mamuski! Wpadlam tylko powiedziec, ze mozliwe, ze wyjdziemy do domu juz dzis wieczorem! Malutka badal pediatra wczoraj i dzisiaj, nie ma przeciwskazan, zeby nas wypuscic zdjecia zalacze wkrotce na pewno, bo tutaj mam tylko iPoda z internetem.
Nie mam niestety za wiele czasu, bo corcia absorbuje mnie 24h na dobe jest z nami caly czas i wszystkim sie zajmujemy sami
Pozdrawiamy Was goraco
dobrze ze sie odezwalas i super jesli juz mozecie spokojnie isc do domku z utesknieniem czekamy na opis porodu i zdjecia malutkiej pozdrawiamy!!
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:48   #4599
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

papeteria
spokojnie, teraz dzieci rosna najszybciej
Alguien
bardzo fajnie. w domku zawsze najlepiej

ja tez za chwile ide spac
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:48   #4600
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość
Czesc mamuski! Wpadlam tylko powiedziec, ze mozliwe, ze wyjdziemy do domu juz dzis wieczorem! Malutka badal pediatra wczoraj i dzisiaj, nie ma przeciwskazan, zeby nas wypuscic zdjecia zalacze wkrotce na pewno, bo tutaj mam tylko iPoda z internetem.
Nie mam niestety za wiele czasu, bo corcia absorbuje mnie 24h na dobe jest z nami caly czas i wszystkim sie zajmujemy sami
Pozdrawiamy Was goraco
Ach... Jak ja Wam zazdroszczę dziewczyny...Ale bardzo się cieszę, że wszystko gra i malutka "za chwilę" trafi do swojego łóżeczka .
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:50   #4601
pilotka f16
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 520
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Cytat:
Napisane przez pszczolka87 Pokaż wiadomość
kochana wyglądasz ślicznie jak zawsze Ty się martwisz swoją setką w brzuszku? ja miałam 104 cm na początku 6 miesiąca.. teraz nawet nie wiem ile tam jest i wolę nie wiedzieć a waga już +14
a tak w ogóle to kiedy się w końcu spotkamy?
hehe nie martw sie - ja mam wage +16, a dzis weszlam sobie na jakis kalkulator ciazowy i mi pokazalo ze przy wzroscie i wyjsciowej wadze powinnam przytyc 9-14 kilo... a ja juz +16

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny gdzies od3-4 dni strasznie mnie swedza dlonie w nocy to az sie budze czasem tak mnie swedza
jesli to tylko dlonie to się nie przejmuj, jesli zacznie cos innego to zrob koniecznie wyniki z krwi: Aspat, Alat i Bilirubine - u mnie w szpitalu place za komplet tych badan 17 zl i jak pojde rano do wyniki mam juz o 13 tego samego dnia
robilam juz dwa razy, bo strasznie swedzialy mnie nogi.. a za drugim razem nogi i rece... mialam az do krwi podrapane i robilam to odruchowo taką miałam masakre
ale nie wyszło nic złego, Gina kazała pic wapno i po 2 dniach i za jednym i za drugim razem mi przeszło
ale warto się zbadać bo swedzenie grozi choleastaza

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
ola ja już to mówiłam, moje dziecko w 31t0d ważyło 2200 Więc nie bój się, że Twoje takie duże (swoją drogą moja gin nic nie mówiła, że duże Tylko powiedziała, że dobrze) Cieszę się, że wszystko ok
dlatego nie ma co sie przejmowac statystykami i srednimi wagami dzieci - jedne poprostu sa wieksze a inne mniejsze i juz

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
kurcze a ja sie naczytalam na necie ze to swedzenie w III trymestrze moze okazac sie choleastaza ciazowa musze gince powiedziec
o no wlasnie! dla pewnosci zrob te wyniki o ktorych Ci pisalam, bo Ginka na 100% Ci je zleci bo inaczej tego nie zbadasz
no i profilaktycznie pij wapno - ja pilam 3 razy dziennie i po 2 dniach przestalo swedziec

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
ja mam tak z nogami kostki i łydki mam podrapane do krwi i ze strupkami bo w nocy tak się rypię, że szok w dzień się powstrzymuję, ale w nocy niestety nie kontroluję.... a dodam że tu nie ma komarów czy innych robali (no może ze 3 komary widziałam..) więc to na pewno nie ich sprawka, okropne to jest :/
Jaszczka!? koniecznie te wyniki z krwi zrob! i wapno pij!!

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
jaszczka
ja mam w karcie ciazy mlodszej corki ze w 33tc wazyla 1770 a w 36tc 2500 wiec roznica spora. urodzila sie 2900. sama jestes szczupla to i dzidzia taka bedzie
wow to sporo! niby srednio powinny dzieci 100 gram tygodniowo ale jak to w naturze bywa jedne wiecej a drugie mniej

edit: znaczy sporo w ciagu 3 tygodni, bo ogolnie 2900 to malenstwo

Edytowane przez pilotka f16
Czas edycji: 2010-06-07 o 21:53
pilotka f16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 21:51   #4602
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Idę się myć i spać. Jutro jadę do W-wy załatwić jedną sprawę i zajdę w odwiedziny do firmy.
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:51   #4603
pilotka f16
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 520
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość
Czesc mamuski! Wpadlam tylko powiedziec, ze mozliwe, ze wyjdziemy do domu juz dzis wieczorem! Malutka badal pediatra wczoraj i dzisiaj, nie ma przeciwskazan, zeby nas wypuscic zdjecia zalacze wkrotce na pewno, bo tutaj mam tylko iPoda z internetem.
Nie mam niestety za wiele czasu, bo corcia absorbuje mnie 24h na dobe jest z nami caly czas i wszystkim sie zajmujemy sami
Pozdrawiamy Was goraco

ale fajnie! czekamy na fotki!
pilotka f16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:52   #4604
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
basia mały ma twoje usteczka...wiem powtarzam sie
zgadzam sie tez tak pomyslalam jak zobaczylam ta ostatnia fotke
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:54   #4605
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Cytat:
Napisane przez pilotka f16 Pokaż wiadomość
wow to sporo! niby srednio powinny dzieci 100 gram tygodniowo ale jak to w naturze bywa jedne wiecej a drugie mniej
chyba 200 g na tym etapie kilk

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
zgadzam sie tez tak pomyslalam jak zobaczylam ta ostatnia fotke
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:55   #4606
pilotka f16
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 520
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
chyba 200 g na tym etapie kilk

oo spoko! nam polozna mowila ze 100g i nie czytalam w sumie nigdzie
ale skoro tak mowisz to juz mi lepiej na duchu i rozgrzeszam te 2 kilo na plus w ciagu ostatniego miesiaca
pilotka f16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:59   #4607
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość

Też mam, ale błękitną :P. Ale wyglądam jak słoń :P.
A ja myślałam, że jak są zaliczenia, to trzeba się bardziej sprężyć, niż jak jest rok akademicki .
e tam przesadzasz napewno, ja tam ja dzisiaj ubralam pierwszy raz, do zdjecia hehe poki co wisi. a co do luzu i zaliczen, to juz 2/3 mam z glowy ale za to jutro ustny z zarzadzania nieruchomosciami i tutaj bedzie masakra ale reszta luzik, bo przeciez licencjat mamy pisac mam juz 2,5 rozdzialu moze sie wyrobie do 26 czerwca.

ide spac dziewczyny, mezu juz wykapany a ja dalej przed kompem. kurde wykorzystalabym go troche ale mi sie nie chce ale opalil sie tak jak ja, mam z niego beke, tylko łapki i buzia zjarane jaaa ale on ma sexi nozki

zmykam, dobrej nocki kobietki
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 22:00   #4608
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Cytat:
Napisane przez pilotka f16 Pokaż wiadomość

jesli to tylko dlonie to się nie przejmuj, jesli zacznie cos innego to zrob koniecznie wyniki z krwi: Aspat, Alat i Bilirubine - u mnie w szpitalu place za komplet tych badan 17 zl i jak pojde rano do wyniki mam juz o 13 tego samego dnia
robilam juz dwa razy, bo strasznie swedzialy mnie nogi.. a za drugim razem nogi i rece... mialam az do krwi podrapane i robilam to odruchowo taką miałam masakre
ale nie wyszło nic złego, Gina kazała pic wapno i po 2 dniach i za jednym i za drugim razem mi przeszło
ale warto się zbadać bo swedzenie grozi choleastaza
tak wlasnie wyczytalam co trzeba zrobic i tak mysle ze jutro pojade i je zrobie zebym na srode miala wyniki jak bede szla do ginki a naczczo trzeba byc?
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 22:01   #4609
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Cytat:
Napisane przez kasandra82 Pokaż wiadomość
Wychodzą maluchy, my gubimy brzuchy.

Zanim się lato skończy, dzieciaczek do nas dołączy.
te mi sie podobaja
Cytat:
Napisane przez magdzik126 Pokaż wiadomość
fotka z ostatniego USG w 30 tc, nasza kruszynka sie do nas usmiechała Wtedy (czyli 3 tygodnie temu) wazyla 1700g, ciekawe ile ma teraz
Przepiekna i sie na prawde usmiecha
Z wawy jestes? Gdzie bedziesz rodzic?

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
Mi się nie podobał, ma wstrętny nochal a w dodatku blondyn Ten drugi lepszy
O nieeeeeeee fuuuuuuuuuuuuj tylko nie Kondrat on jest oblesny i ma dlugie wlosy bleeeeeee

aniaa super ze wizyta udana i mozesz odstawic ten okropny fenoterol, masz brac nospe i magnez czy juz kompletnie nic?

Cytat:
Napisane przez justynacz80 Pokaż wiadomość
Ja też miałam dzisiaj wizytę i mam nakaz leżenia . Mam krótką szyjkę. Na szczęście zamkniętą.
Dzidzia zdrowa i spora, bo ma w 30t3d 1750 g.
Teraz liczy się każdy dzień/tydzień w brzuszku. Byle do 36 tc...
Bedzie dobrze, krotka masz tzn ile Ci powiedzial, ze masz? Mnie tez straszyli krotka w szpitalu, ale najwazniejsze, ze zamknieta i niemiekka

Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
niezawsze - miałaś rację. Zbiża się wieczór i znowu twardnieje mi brzuch
nospa i juz, dobrze, ze Cie nie boli okresowo przy tym, ja niestety i to i to mam wieczorami, ale ranki to masakra i wiem na pewno, ze to skurcze i gdybym nie brala nospy to pewnie by sie rozkrecily jeszcze bardziej

Cytat:
Napisane przez Basia84 Pokaż wiadomość
przepraszam za fryzure
Piekne zdjecie i wy oboje i jakie usteczka ma sliczne takie duze!!!
O matko masz welflon jeszcze w reku, ale widze, ze tak zalozony, ze Ci chyba nie przeszkadza za bardzo z boku reki.
Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość
Ja po wizycie
Swietnie, ze wizyta udana!
Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
kurcze a ja sie naczytalam na necie ze to swedzenie w III trymestrze moze okazac sie choleastaza ciazowa musze gince powiedziec
Dzis sie dowiedzialam, ze moja sasiadka wlasnie lezala w szpitalu z cholestaza i na dodatek z cukrzyca ciazowa, wiec lepiej sprawdzic to i spytaj ginki o to dla wlasnego swietego spokoju. Mam nadzieje jednak, ze po prostu Cie swedzi i juz.
Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość
Czesc mamuski! Wpadlam tylko powiedziec, ze mozliwe, ze wyjdziemy do domu juz dzis wieczorem! Malutka badal pediatra wczoraj i dzisiaj, nie ma przeciwskazan, zeby nas wypuscic
No czekamy na zdjecia i super, ze tak szybko wychodzicie!

Jusdan swietnie, ze wizyta ok i jak milo ze strony Martynki za prezenty musisz byc z niej dumna

Ja po pedicure juz, uwielbiam miec takie stopki gladziutkie a jutro do fryzjera
__________________
Maja

Maciuś

Edytowane przez niezawsze
Czas edycji: 2010-06-07 o 22:08
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 22:03   #4610
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

bajka ja z moim wczoraj rozmawialm i tak samo pracuje na dworze i ma opalone rece buzke i szyje a mowi ze jak sciaga koszulke to porazka jest i stwierdzil ze chyba musi isc do solarium zeby nieco wyrownac ale zabronilam pwoiedziaalm ze napewno nie on bedzie chodzil opalony a ja blada jak d.upa przy nim nie zgadzam sie
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 22:06   #4611
pilotka f16
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 520
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
tak wlasnie wyczytalam co trzeba zrobic i tak mysle ze jutro pojade i je zrobie zebym na srode miala wyniki jak bede szla do ginki a naczczo trzeba byc?
wiesz co ja przy okazji robie rutynowo morfologie, wiec zawsze jestem na czczo... tak profilaktycznie bo niby mozna byc do morfologi po lekkim sniadaniu ale jakos chyba 'starej daty' jestem hehe
pilotka f16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 22:07   #4612
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Bajka bardzo ladnie wygladasz i brzusio super, drugiego podbrodka nie stwierdzilam
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 22:09   #4613
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

najgorsze jest to ze zeby zrobic badania musze jechac jakies 30km do slubic a obiecalam babci ze ja zawioze do zielonej do lekarza wiec lacznie jutro czeka mnie cos kolo 250km do zrobienia
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 22:18   #4614
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Cytat:
Napisane przez pilotka f16 Pokaż wiadomość
Siala ale smaruj tez wewnetrzna strone ud, bo moj Gin mowil ze tam tez czesto wyskakuja
musisz jakos porzadnie sie rozkraczyc to moze brzucho nasmaruje
hihihi
ja już i tak jak siadam to wpuszczam brzuch między nogi i siedzę jak taka stara meliniara spod sklepu xD
Cytat:
Napisane przez Basia84 Pokaż wiadomość
przepraszam za fryzure
Głupolku świetnie wyglądasz! ślicznego masz syneczka, aż się napatrzeć nie mogę
Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
siala to chyba kupie ten fissan jak mowisz ze skuteczny
Możesz spróbować, koszt w sumie nie jest wielki w porównaniu do musteli czy tych kremów vichy. Gdyby mnie było stać to może i bym zainwestowała choć mam już takie grube pasiaki, że chyba nic tego nie zwalczy oprócz wycięcia tej popękanej skóry
Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
chyba 200 g na tym etapie kilk
Dokładnie, teraz dzidki powinny przybierać ok 200g na tydzień.

Mój w 33,4 tyg ważył 2300 - lekarz mówił, że do porodu będzie ok 3500 czyli w sam raz żeby mnie nie porozrywało
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg

Edytowane przez Siala_Bala
Czas edycji: 2010-06-07 o 22:20
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 22:31   #4615
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
jaszczka
ja mam w karcie ciazy mlodszej corki ze w 33tc wazyla 1770 a w 36tc 2500 wiec roznica spora. urodzila sie 2900. sama jestes szczupla to i dzidzia taka bedzie
no ja nie taka szczupła wcale ale pocieszam się, że to taka jego "uroda" że mniejszy jest.. nic to zobaczymy jutro, jestem dobrej myśli

Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość
Czesc mamuski! Wpadlam tylko powiedziec, ze mozliwe, ze wyjdziemy do domu juz dzis wieczorem! Malutka badal pediatra wczoraj i dzisiaj, nie ma przeciwskazan, zeby nas wypuscic zdjecia zalacze wkrotce na pewno, bo tutaj mam tylko iPoda z internetem.
Nie mam niestety za wiele czasu, bo corcia absorbuje mnie 24h na dobe jest z nami caly czas i wszystkim sie zajmujemy sami
Pozdrawiamy Was goraco
cześć! super że wszystko ok! i czekamy na fotki
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 22:40   #4616
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

jeju jak dobrze ze jeszcz ektos tu jest,ja znow nie umiem spac, dobrze ze dzis chociaz maly spi. Mam straszna zgage i biegunkę,pozatym mi cieplo...zrobilam sobie kanapki i ide nadrabiac te ponad 20 stron co naprodukowalyscie :P
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 22:50   #4617
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
najgorsze jest to ze zeby zrobic badania musze jechac jakies 30km do slubic a obiecalam babci ze ja zawioze do zielonej do lekarza wiec lacznie jutro czeka mnie cos kolo 250km do zrobienia
Wspolczuje Kurcze a nie mozesz babci odwolac bo jednak juz jestes w dosc zaawansowanej ciazy, niedawno wrocilas ze szpitala i 250km to jest strasznie daleko Babcia powinna zrozumiec chyba.
Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
jeju jak dobrze ze jeszcz ektos tu jest,ja znow nie umiem spac, dobrze ze dzis chociaz maly spi. Mam straszna zgage i biegunkę,pozatym mi cieplo...zrobilam sobie kanapki i ide nadrabiac te ponad 20 stron co naprodukowalyscie :P
Jak nie zgaga to przemarsz wojsk :/ Biedna Ty to sie nacierpisz, ale juz niedlugo.
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 22:57   #4618
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

a ja uciekam spac dobranoc kobietki

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Wspolczuje Kurcze a nie mozesz babci odwolac bo jednak juz jestes w dosc zaawansowanej ciazy, niedawno wrocilas ze szpitala i 250km to jest strasznie daleko Babcia powinna zrozumiec chyba.

wlasnie wiesz co wkurza mnie to ze doskonale wie ze juz jestem w zaawansowanej ciazy ze mialam problemy dopiero wyszlam ze szpitala a ona bez skrupulow dzwoni pyta czy ja zawioze zeby to bylo 100km to rozumiem ale w ta i spowrotem plus jeszcze to ze musze po nia dojechac i wrocic to sie uzbiera tych km ale poastnowilam sobie ze jak sie bede jutro czula tak jak dzisiaj to nigdzie nie pojade jezdza tez autobusy no niestety ale ja nie zamierzam sie meczyc tymbardziej ze w srode tez musze do lekarza jechac i pol dnia w poczekalni spedze
czasami wolala bym nie miec ani samochodu ani prawka
juz nawet mezowi nie mowilam ze ona chce zeby ja zawiezc bo by mnie przekla chyba ze sie zgodzilam bo marudzi mi caly czas ze mam sie oszczedzac (tymbardziej ze moja babcia zawsze na nas narzeka ze to niby ci najgorsi jestesmy a jak przychodzi co do czego to zawsze od nas czegos potrzebuje)
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 23:04   #4619
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Cytat:
Napisane przez Linka24 Pokaż wiadomość
Czy któraś wpadła na ten pomysł co ja i puszcza swojemu brzuszkowi muzyczkę z pozytywki na dobranoc???
ja nie mam jeszcze pozytywki bo to bedzie prezent od chrzestnej na chrzciny ale za to dzidzia slucha kolysanki jak usypiam 2 razy dziennie braciszka

Cytat:
Napisane przez Basia84 Pokaż wiadomość
dziewczyny chyba odszedl mi czop!!!! wczoraj wam pisalam ze nagle mialam strasznie mokro dzisiaj to samo az czulam wewnatrz mnie jak cos splywa i odrazu cala wkladka wilgotna od sluzu a teraz pojawilo sie troche sluzu z krwia wiec to chyba to bo jak narazie czysto
Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość
A mi na pewno odszedl czop (fragment pewnie). Nie mam watpliwosci, bo byla to taka brunatna galaretka!! I mierze juz skurcze, bo nie ustapily narazie, takze kto wie, moze wkrotce trafie do szpitala!!!
wow...to chyba powoli zaczynamy...mamo a ja dalej nie mam terminu cc!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
jejku dziewczyny nie bylo mnie pare dni a tu sie u nas tak dzieje ja dzis w nocy mialam dziwne skurcze. inne niz wczesniej. troszke bolaly i promieniowaly na plecy. mam nadzieje ze sie jeszcze nie zaczyna. skurcze mialam tak co 10 minut ale teraz juz przeszly.
dzis nasza pierwsza rocznica slubu dostalam od meza ogromniasty bukiet roz
mysmy mieli ale 2 i dostalam zwykly bukiecik ale i tak piękny

i nastepna mnie stresuje skurczami



Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Aniu, myślałam wczoraj i dzisiaj o Tobie, a to ze względu na to, że moje dzieciątko w nocy urządziło sobie w brzuszku ring i niemal płakałam z bólu . Pierwszy raz wiem co to znaczy ból z nadmiaru ruchu dziecka...
mi to sie zdarza coraz czesciej...i teraz juz prawie codziennie mam zgagę...

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
[/COLOR]a Hania prosila zeby wszystkie maluchy w brzuszkach zostaly

ciekawe jak Alguien... no i czy urodzila 5 czy 6 czerwca? fajna data 06.06
no fajna,moj jest 12.12 a jakby Łukasz troszke poczekac mogl to by moze udalo sie 8.08
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 23:05   #4620
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.VI

Tak Anoxa skad ja to znam zawsze najgorsi Ci pod reka a Ci co sie nie interesuja i sa daleko to zawsze cudowni :/ Tez mam jedna siostre cioteczna co dziadkow widuje raz na dwa lata jak dobrze pojdzie...i na dodatek nie dzwoni.
Hehe moi dziadkowie z kolei w inna strone nakrzyczeli na moja mame, ze jedzie na wakacje w czerwcu 21-29 powrot i ze ona to powinna siedziec przy mnie a nie na urlopy nad morze jezdzic bo co jak cos sie stanie No to chyba mam tu tz-ta jeszcze i reszte rodziny z jednej skrajnosci w druga, ale babci bym tyle nie wiozla niestety nie powinna Cie o to prosic, to Ty powinnas byc wozona w tym stanie chyba dzidzius najwazniejszy jest i to nie jest zadna przesada bo co szalalas z mopem i sprzataniem i do szpitala trafilas
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.