Moda, która Cię "rozwala" część 3 - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-28, 14:19   #4621
78ec78392a9e84b50fa9c61260c26510682869d7_6517570db0492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 352
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Skoro część osób ma prawo krytykować nasze hobby, to my mamy prawo go bronić - ot co To działa w obydwie strony

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość

Mam wrażenie że potraktowałaś (ty i cała reszta) ten wątek jako jakieś obrażanie ludzi, którzy mają jakieśtam fundusze i tupanie nogami "czemu nie mi" - chyba zupełnie bezpodstawnie, bo nikt o tym nie wspominał.
Ale właśnie dużo wypowiedzi jest personalnych do konkretnej grupy ludzi- ba nawet do konkretnych osób i to najbardziej denerwuje
Wyśmiewanie się, że mąż kupil żonie branso za 1500zł lub mówienie, że dziewczyny się podniecają za korale i wyśmiewanie tego jest obrazem sprzecznym co napisałaś.
Ale tak jak pisałam- każdy ma prawo do własnego zdania i swojej oceny mody. Tak samo każdy ma prawo bronić swoich przekonań i wyrażać swoje opinie
78ec78392a9e84b50fa9c61260c26510682869d7_6517570db0492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 14:23   #4622
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja ani jednej pandorki nie mam, ani jednego czarmsa na nadgarstku, a takie gadanie jak teraz się tutaj uskutecznia doprowadza mnie do białej gorączki, bo co kogo obchodzi ile wydał czyjś mąż na bransoletkę własnej żony albo za ile kasy ma jakaś wizażanka koraliki w kuferku? Jakbym chciała, to mogłabym sobie tyłek podcierać zarabianymi przez siebie 200złotówkami i nic nikomu do tego, bo to moje pieniądze, przeze mnie zarobione i przeze mnie wydane na podstawie moich wyborów i wara od nich wszystkim - co by ktoś kupił za te tysiące złotych to niech sobie wylicza z własnego portfela, a nie z portfeli innych, dobrze?

I TAK, uważam, że to wynik jakichś kompleksów, problemów, kłopotów, zazdrości czy cholera jeszcze wie czego, bo jakby wszystko było w porządku i nikogo nic nie gniotło, to by wszystkim tu jak siedzą wisiało i powiewało czy ktoś sobie kupuje buty za 5 tysiaków czy bransoletkę złotą wysadzaną drogimi kamieniami za 10 tysięcy i do pracy ją nosi.

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
zgadzam się z Tobą i z dziewczyną, która napisała że ten wątek to ławeczka do obrabiania ludziom tyłka bardzo celne słowa.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 14:23   #4623
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 14:30   #4624
78ec78392a9e84b50fa9c61260c26510682869d7_6517570db0492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 352
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No właśnie jakoś nie czuję presji do krytykowania Ale rozumiem tych, którzy to robią
78ec78392a9e84b50fa9c61260c26510682869d7_6517570db0492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 14:48   #4625
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

[1=78ec78392a9e84b50fa9c61 260c26510682869d7_6517570 db0492;31265433]Ale właśnie dużo wypowiedzi jest personalnych do konkretnej grupy ludzi- ba nawet do konkretnych osób i to najbardziej denerwuje
Wyśmiewanie się, że mąż kupil żonie branso za 1500zł lub mówienie, że dziewczyny się podniecają za korale i wyśmiewanie tego jest obrazem sprzecznym co napisałaś.[/QUOTE]

Ja jestem ciekawa czy gdyby taka krytykantka drogich koralików też dostała od męża bransoletkę za 1500 zł, to wyśmiałaby ją czy nie Obstawiam, że jednak nie

Dajcie spokój
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 14:52   #4626
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość

Maqda: Ameryki nie odkryłaś stwierdzeniem, że w sklepie jest drożej niż w hurtowni czy na ebayu. Mój wujek jest złotnikiem i taki koralik pandory ci zrobi za 10 krotnie niższą cenę niż wciskają ci u jubilera.
Nie miałam zamairu odkrywać Ameryki. Bo skoro za te pięćset nie kupisz bo jest takie wielkie przebicie na (drogich samych w sobie) materiałach, to 20 ci nie szkoda gdzie to przebicie jest jeszcze większe? Bo o to mi chodziło
A za ofertę dziękuję, Pandory nie mam i nie pożądam
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:08   #4627
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

[1=78ec78392a9e84b50fa9c61 260c26510682869d7_6517570 db0492;31265433]Skoro część osób ma prawo krytykować nasze hobby, to my mamy prawo go bronić - ot co To działa w obydwie strony

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------



Ale właśnie dużo wypowiedzi jest personalnych do konkretnej grupy ludzi- ba nawet do konkretnych osób i to najbardziej denerwuje
Wyśmiewanie się, że mąż kupil żonie branso za 1500zł lub mówienie, że dziewczyny się podniecają za korale i wyśmiewanie tego jest obrazem sprzecznym co napisałaś.
Ale tak jak pisałam- każdy ma prawo do własnego zdania i swojej oceny mody. Tak samo każdy ma prawo bronić swoich przekonań i wyrażać swoje opinie[/QUOTE]

Nie no, my po prostu krytykujemy, że taki w sumie zbytek kosztuje takie pieniądze. Nie mówimy "daj na biednych" "podziel się" "jak masz za dużo kasy to oddaj na pck". To by były apele o równości i komunizmie jak to określiła któraś z wizażanek.

Co do bronienia - nie no jasne, że możecie i brońcie Od tego jest demokracja i forum Ale niesamowite było jak w wątku pojawiło się kilkanascie nowych użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Ja jestem ciekawa czy gdyby taka krytykantka drogich koralików też dostała od męża bransoletkę za 1500 zł, to wyśmiałaby ją czy nie Obstawiam, że jednak nie

Dajcie spokój
Ja bym mojego skrytykowała bo na taką kasę mam pięćset lepszych zastosowań. Ale to moje zdanie, bo biżuteria to nie mój konik Jak ktoś o tym marzy, to czemu nie?

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Nie miałam zamairu odkrywać Ameryki. Bo skoro za te pięćset nie kupisz bo jest takie wielkie przebicie na (drogich samych w sobie) materiałach, to 20 ci nie szkoda gdzie to przebicie jest jeszcze większe? Bo o to mi chodziło
A za ofertę dziękuję, Pandory nie mam i nie pożądam
To nie była oferta, raczej pokazanie tego, o czym mówiłaś że cena wytwórstwa a cena w sklepie to dwie inne rzeczy. Wydaje mi się że przebicie jest podobne zarówno o jubilera jak i w orsayu. Zresztą ja badziewną biżuterię kupuję w internecie albo na promocji jak jest już za 5 zł. Ale przykłady można mnożyć że np. ciuch po przecenie z 200 na 10 zł wciąż się opłaca.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 15:09   #4628
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Jak dla mnie na takie bransoletki to trzeba patrzyć jednak od trochę innej strony - bo to nie tylko ładny gadżet, ale kolekcja. Jak kogoś rozwala wydawanie tyle kasy na koraliki i zawieszki, to co powie o filatelistach czy numizmatykach? Oni też wydają sporo kasy, a w dodatku nawet mają mniejszą użyteczność ze swoich kolekcji, bo trzymają w klaserach i raz na czas pokażą komuś, kto prawie uśnie oglądając, a bransoletka przynajmniej może być elementem stroju i cieszyć oko. Ja te bransoletki traktuję bardziej jak właśnie takie hobby niż modową zachciankę typu futro czy buty za 2000 zł, więc mnie to zupełnie nie rozwala.
Fakt - jak widzę, że ktoś ma takich koralików całe pudełko i podliczę w myślach, że wydał na nie x, to mogę sobie pomyśleć: "o mamooo, jakbym miała taką kasę, to w życiu bym jej na to nie wydała", ale to jest normalne chyba dla ludzi, których nie stać na wszystko, co by chcieli mieć (a do takich się niestety zaliczam), więc mam jakąś listę priorytetów - np. zbieram na nowego laptopa czy samochód, a ktoś tę listę może mieć zupełnie inną, albo może sobie na wszystko pozwolić.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:15   #4629
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Widzicie, niedawno pisałam tutaj o dorabianiu sobie ideologii do ubioru: okej, możemy krytykować wszystko, ale twierdzić, że dziewczyny chodzące na obcasach codziennie robią to tylko dla facetów, co sugerowało parę z was, a te rockowo oversizowe są oryginalne i ubierają się w to, co lubią (w przeciwieństwie do tych podkreślających swoją kobiecość sukienkami, itp., oczywiście ).

Wątek już nie jest o MODZIE, która nas/was rozwala, ale o ludziach, ich wydatkach, przyzwyczajeniach, itp.

Przykre.
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:26   #4630
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Jak dla mnie na takie bransoletki to trzeba patrzyć jednak od trochę innej strony - bo to nie tylko ładny gadżet, ale kolekcja. Jak kogoś rozwala wydawanie tyle kasy na koraliki i zawieszki, to co powie o filatelistach czy numizmatykach? Oni też wydają sporo kasy, a w dodatku nawet mają mniejszą użyteczność ze swoich kolekcji, bo trzymają w klaserach i raz na czas pokażą komuś, kto prawie uśnie oglądając, a bransoletka przynajmniej może być elementem stroju i cieszyć oko.
O Chryste Dawno mnie już tak nikt nie rozwalił
Racja, jesteś górą z tymi Twoimi koralikami (które jedynie zdobią przegub, no ale to przecież mega ważną funkcja) nad pasjonatami którzy często nie tylko zbierają, ale też badają, segregują, zajmują się historią, czytają książki na ten temat, uczestniczą w zjazdach i konferencjach itp. Moim zdaniem kolekcjonerkom Pandory troszkę do tego poziomu brakuje

W Wikipedii jest rozgraniczenie filatelista a kolekconer: Kolekcjonowanie znaczków to nie jest dokładnie filatelistyka, która to zajmuje się badaniem znaczków, ich historią, zasadami kolekcjonowania i tematyką związaną z tym
Ale Ty w swojej wypowiedzi odniosłaś się do filatelistów, więc to nie jest puste zbieractwo
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:28   #4631
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez sugarcane Pokaż wiadomość
Widzicie, niedawno pisałam tutaj o dorabianiu sobie ideologii do ubioru: okej, możemy krytykować wszystko, ale twierdzić, że dziewczyny chodzące na obcasach codziennie robią to tylko dla facetów, co sugerowało parę z was, a te rockowo oversizowe są oryginalne i ubierają się w to, co lubią (w przeciwieństwie do tych podkreślających swoją kobiecość sukienkami, itp., oczywiście ).

Wątek już nie jest o MODZIE, która nas/was rozwala, ale o ludziach, ich wydatkach, przyzwyczajeniach, itp.

Przykre.
Nie no, wciąż jest o modzie - wcześniej rozmawiałysmy o modzie na obcasy (zrobiła się gadka o tym czy to dla facetów czy nie), potem o modzie na workery i ogólnie luźny styl (zrobiła się gadka że się wygląda jak worek na ziemniaki) a teraz o modzie na bransoletki czy inne drogie zbytki. Wciąż jest o modzie - a to, że rozmowa schodzi na inny tor to normalne. Nie wiem co byś chciała - że jedna napisze "mnie rozwala nowa kolekcja Versace" a reszta ma milczeć tak?
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 15:33   #4632
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
O Chryste Dawno mnie już tak nikt nie rozwalił
Zejdź ze mnie kobieto, bo ja niczego nie zbieram, ale widzę że Ty wiesz lepiej i już mi wyjeżdżasz z "moimi koralikami" Wyobraź sobie, że wiem co to jest filatelistyka i numizmatyka, napisałam te przykłady, bo też mogą tak samo być krytykowane przez kogoś, kto tego nie robi. Mam kolegę, który zbiera znaczki z czasów Austro-Węgier i inni znajomi jak słyszą, że potrafi na znaczek dwa miesiące oszczędzać to tak samo reagują, jak niektórzy w tym wątku na koralik za 500 zł. I o to mi chodziło. I nie wiem gdzie wyczytałaś, że filatelistyka to dla mnie "puste zbieractwo", bo nic takiego nie napisałam.
Już pomijając ten fakt, że z tego co się zorientowałam wchodząc parę razy na wątek o beadsach, to dziewczyny też są w tym nieźle oblatane, a nie kupują nowych koralików na zasadzie "bo takiego jeszcze nie mam", albo "ten jest śliiiczny", więc znowu nie sprowadzaj do parteru czyichś zainteresowań tylko dlatego, że wydają Ci się mniej poważne niż te, które mają dłuższą tradycję.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.





Edytowane przez Veredise
Czas edycji: 2011-12-28 o 15:34
Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:37   #4633
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Ja nie zamierzam dyskutować gdyż widzę w wypowiedzi wyżej typowe odwracanie kota ogonem, dziękuję jednak serdecznie za poprawienie mi humoru - juz dawno tak głośno się nie śmiałam
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:38   #4634
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Na zdrowie. Okazuje się, że i z czytania bez zrozumienia i dopowiadania sobie tego, czego ktoś nie napisał można mieć jakieś korzyści...
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:49   #4635
nina90
Zadomowienie
 
Avatar nina90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tu i ówdzie ;]
Wiadomości: 1 920
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
(...)
Już pomijając ten fakt, że z tego co się zorientowałam wchodząc parę razy na wątek o beadsach, to dziewczyny też są w tym nieźle oblatane, a nie kupują nowych koralików na zasadzie "bo takiego jeszcze nie mam", albo "ten jest śliiiczny", więc znowu nie sprowadzaj do parteru czyichś zainteresowań tylko dlatego, że wydają Ci się mniej poważne niż te, które mają dłuższą tradycję.
No własnie


blekitne_niebo
- skąd ta pewność ?
Cytat:
Moim zdaniem kolekcjonerkom Pandory troszkę do tego poziomu brakuje
__________________
Moje uzależnienie:

charmsy
trollbeads




<----
nina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 16:02   #4636
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

mi akurat te bransoletki się podobają (Pandora), natomiast rozwaliło mnie zachowanie obrończyń serio, wojna, jakby co najmniej o niepodległość chodziło, a tu sprawa tyczy się TYLKO koralików...

trochę dystansu, na tym wątku skrytykowano już masę rzeczy, które ja chętnie noszę - gdybym za każdym razem miała się tak oburzać i zwoływać swoje sprzymierzeńczynie (których nie mam ) to wątek nadawałby się do zamknięcia.


[1=78ec78392a9e84b50fa9c61 260c26510682869d7_6517570 db0492;31264570]J
staramy się (chyba mogę powiedzieć tak w imieniu koralikomaniaczek) każdemu wytłumaczyć różnice pomiędzy oryginalnymi i nieoryginalnymi koralami/zawieszkami/bransoletkami.[/QUOTE]
ja akurat znam się bardzo dobrze na kamieniach szlachetnych,minerałach, potrafię je rozpoznać zarówno makroskopowo jak i pod mikroskopem.
natomiast powiem wam jedno - nawet na targach minerałów i skamieniałości potrafią oszukiwać, a klienci zawsze się znajdą więc wysoka cena wcale nie równa się faktycznej wartości danego kamyczka.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 16:07   #4637
78ec78392a9e84b50fa9c61260c26510682869d7_6517570db0492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 352
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

WhiteCherry
i doskonale wiemy o tym, że potrafią oszukiwać i że ceny złota są przesadzone wśród nas też są znawczynie zajmujące się biżuterią na codzień

wojny nie prowadzimy, a dyskutujemy
78ec78392a9e84b50fa9c61260c26510682869d7_6517570db0492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 16:10   #4638
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

To może ja wrócę do tematu wątku. Rozwala mnie w większości odzież ciążowa. Prócz niewielu przypadków całkiem fajnych ciuszków, spora część, to brzydkie, bezkształtne rzeczy. Dzisiaj się musiałam sporo naszukać, żeby coś fajnego znaleźć. Dodatkowo nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego niektóre przyszłe mamy, z momentem bycia świadomymi swojego stanu, przestają o siebie dbać. Owszem, żeby coś znaleźć, trzeba się naszukać, ale za to ma się satysfakcję z zakupów, no i dzięki przecenom, ubrania nie stanowią jakiegoś nieosiągalnego celu, poza tym zawsze jest jeszcze allegro i second handy.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 16:14   #4639
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

[1=78ec78392a9e84b50fa9c61 260c26510682869d7_6517570 db0492;31267817]WhiteCherry
i doskonale wiemy o tym, że potrafią oszukiwać i że ceny złota są przesadzone wśród nas też są znawczynie zajmujące się biżuterią na codzień

wojny nie prowadzimy, a dyskutujemy [/QUOTE]
złoto na szczęście mi się nie podoba, problem z głowy
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 16:20   #4640
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

To dziwię się dlaczego wątek miłośniczek pandory itp. nie został jeszcze przeniesiony do działu hobby- zrób to sama. Przecież one same komponują oryginalną biżuterię i kolekcjonują koraliczki
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 16:29   #4641
nina90
Zadomowienie
 
Avatar nina90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tu i ówdzie ;]
Wiadomości: 1 920
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
To dziwię się dlaczego wątek miłośniczek pandory itp. nie został jeszcze przeniesiony do działu hobby- zrób to sama. Przecież one same komponują oryginalną biżuterię i kolekcjonują koraliczki
Pomyśl trochę, to nie boli naprawdę Ale jak dalej nie będziesz wiedzieć to napisz, spróbuję ci to jakoś prosto wytłumaczyć
__________________
Moje uzależnienie:

charmsy
trollbeads




<----
nina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 16:31   #4642
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez nina90 Pokaż wiadomość
Pomyśl trochę, to nie boli naprawdę Ale jak dalej nie będziesz wiedzieć to napisz, spróbuję ci to jakoś prosto wytłumaczyć
Myśleć potrafię, a co za tym idzie używać ironii
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 16:35   #4643
nina90
Zadomowienie
 
Avatar nina90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tu i ówdzie ;]
Wiadomości: 1 920
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

A z doszukaniem się ironii u innych, widzę, że już ciężko idzie
__________________
Moje uzależnienie:

charmsy
trollbeads




<----
nina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 16:48   #4644
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez nina90 Pokaż wiadomość
A z doszukaniem się ironii u innych, widzę, że już ciężko idzie
Jeżeli ma sens, to nie mam problemów Ale to tyle z mojej strony, przeniesienie wątku to była tylko taka luźna propozycja, która po dłuższym zastanowieniu się ma sens
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 16:53   #4645
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
To może ja wrócę do tematu wątku. Rozwala mnie w większości odzież ciążowa. Prócz niewielu przypadków całkiem fajnych ciuszków, spora część, to brzydkie, bezkształtne rzeczy. Dzisiaj się musiałam sporo naszukać, żeby coś fajnego znaleźć. Dodatkowo nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego niektóre przyszłe mamy, z momentem bycia świadomymi swojego stanu, przestają o siebie dbać. Owszem, żeby coś znaleźć, trzeba się naszukać, ale za to ma się satysfakcję z zakupów, no i dzięki przecenom, ubrania nie stanowią jakiegoś nieosiągalnego celu, poza tym zawsze jest jeszcze allegro i second handy.
A zastanawiam się nad tym samym. Wg mnie dzisiejsza moda jest przyjazna paniom w ciąży- wygodne legginsy, dłuższy rozpinany kardigan albo tunika/ sukienka i jest fajny look.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 17:15   #4646
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja ani jednej pandorki nie mam, ani jednego czarmsa na nadgarstku, a takie gadanie jak teraz się tutaj uskutecznia doprowadza mnie do białej gorączki, bo co kogo obchodzi ile wydał czyjś mąż na bransoletkę własnej żony albo za ile kasy ma jakaś wizażanka koraliki w kuferku? Jakbym chciała, to mogłabym sobie tyłek podcierać zarabianymi przez siebie 200złotówkami i nic nikomu do tego, bo to moje pieniądze, przeze mnie zarobione i przeze mnie wydane na podstawie moich wyborów i wara od nich wszystkim - co by ktoś kupił za te tysiące złotych to niech sobie wylicza z własnego portfela, a nie z portfeli innych, dobrze?

I TAK, uważam, że to wynik jakichś kompleksów, problemów, kłopotów, zazdrości czy cholera jeszcze wie czego, bo jakby wszystko było w porządku i nikogo nic nie gniotło, to by wszystkim tu jak siedzą wisiało i powiewało czy ktoś sobie kupuje buty za 5 tysiaków czy bransoletkę złotą wysadzaną drogimi kamieniami za 10 tysięcy i do pracy ją nosi.
klask i:

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
trochę dystansu, na tym wątku skrytykowano już masę rzeczy, które ja chętnie noszę - gdybym za każdym razem miała się tak oburzać i zwoływać swoje sprzymierzeńczynie (których nie mam ) to wątek nadawałby się do zamknięcia.
Ale powiedz mi proszę, czy na serio Ty (i inne użytkowniczki) nie widzicie żadnej różnicy między:

"rozwalają mnie leginsy",
a
"rozwala mnie użytkowniczka wizażu xxx, której mąż kupił bransoletkę za 1500zł".

Bo o ile to pierwsze rozumiem, to drugie jest delikatnie mówiąc - brakiem kultury.
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 17:19   #4647
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
klask i:



Ale powiedz mi proszę, czy na serio Ty (i inne użytkowniczki) nie widzicie żadnej różnicy między:

"rozwalają mnie leginsy",
a
"rozwala mnie użytkowniczka wizażu xxx, której mąż kupił bransoletkę za 1500zł".

Bo o ile to pierwsze rozumiem, to drugie jest delikatnie mówiąc - brakiem kultury.
o ile mąż ma dobry gust...
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 17:38   #4648
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

tak jak pisałam na tej wirtualnej ławeczce wałkowany jest gust sołtysa
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 17:58   #4649
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

o rany dziewczyny, przeżywacie strasznie wg mnie dopóki ktoś w twarz nie wyśmiewa drugiej osoby/nie komentuje celowo na głos, by sprawić przykrość jakiejś anonimowej osobie gdzieś tam, np. w autobusie/, a jedynie komentuje W WĄTKU DO TEGO PRZEZNACZONYM - serio nie wiem, skąd w was takie pokłady siły do obrony uciśnionych, nikomu krzywdy nie zrobię jeśli stwierdzę, że wiele osób ma gust beznadziejny i równie dobrze ktoś może to samo sądzić o mnie - byliśmy, jesteśmy i będziemy oceniani.

Powtarza się to cyklicznie w tym wątku, dlatego - macie plusik w Niebie za miłosierdzie, my będziemy się smażyć w piekle, ktoś musi ale możecie już wracać na wątki, gdzie wszechobecne są jednorożce, muffinki i tęcza, ponieważ w tym nic nie zdziałacie, słoma mi do butów przywarła na wieczność. Buziaczki!
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:14   #4650
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

osobiście mam gdzieś, co ktoś sobie myśli o moich butach,spodniach,torebce czy biżuterii można wydać krocie i wyglądać z dupy,można ubierać się w lumpeksach i wyglądać fajnie i modnie
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.