Tatuaż część III - wątek zbiorczy - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-25, 20:44   #4621
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Pokaż wiadomość
dla mnie, że trzyma na powierzchni, jakaś stabilizacja..
No chyba właśnie na odwrót

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Pokaż wiadomość
przecież nie chodzi o to że ja jestem kotwicą..
Zależy jak się na to spojrzy. dla mnie to nie znaczy za cholerę trzymanie na powierzchni.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 20:55   #4622
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Kotwica co prawda idzie na dno, ale zarzucona w odpowiednim zacisznym miejscu często chroni łódź przed zatonięciem, jeśli warunki pogodowe są złe - tak to sobie tłumaczę, chociaż tekst i kotwica razem zestawione są dość absurdalne i widziałam to już miliony razy w internecie, tak że na pewno nie zrobilabym sobie takiego tatuażu nawet jakby do mnie przemawiał
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 20:57   #4623
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

na odwrót czyli co?
trzyma na powierzchni (oczywiście chodziło o statek), w jednym miejscu (choć wiadomo że lekko na morzu faluje) wg mnie jest to pewnego rodzaju stabilizacja, znak zacumowania.. no nie wiem, taka moja osobista interpretacja
być może faktycznie nie ma to sensu, skonsultuję to również z moim tatuażystą
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:03   #4624
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

No cóż, widocznie z twoją kotwica jest jak z moim wilkiem - ma krew na pysku, miało to oznaczać, że stoczył ciężką walkę, ale dal radę, jak ja. A ludzie gdy to widzą od razu mówią, że pewnie coś zjadł xd ale ja na krew wpadłam pod koniec tatuażu i tak naprawdę mój wilk nic nie znaczy.
Jeśli robisz tatuaż żeby coś znaczył, jest to dla ciebie ważne, to zrób taki, żeby wszyscy ludzie go interpretowali go prawidłowo, bo póki co kotwica nam się kojarzy z utonięciem, a nie utrzymywaniem na powierzchni.

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:38   #4625
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Mi dla odmiany kotwica kojarzy się z zakotwiczeniem czyli nie z zatonięciem. I tak jak nie lubię napisów to ten w miarę.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:39   #4626
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Pokaż wiadomość
Będzie to napis, który wybrałam już dawno 'I refuse to sink' + mała kotwica.
Coraz więcej ludzi jednak twierdzi że to bez sensu, i mimo że kiedyś byłam pewna tej decyzji sama zaczęłam się zastanawiać
Przede wszystkim,tatuaż robisz dla siebie,nie dla ludzi.Jeśli masz poczucie,że będziesz się przejmować tym co powiedzą ludzie,nie rób tatuażu wcale,bo zawsze się znajdą ludzie,którym się Twój tatuaż nie będzie podobał.I będzie ich więcej,niż mniej ostatnio rozwalila mnie laska tekstem (zrobiła sobie napis na nadgarstku górą do dłoni,czyli że jak ona patrzyła na nadgarstek to napis był odwrócony do niej) i dla wielu to było "do góry nogami" a laska tłumaczyła,że na drugim nadgarstku ma napis odwrotnie i też jej ludzie gadali że do góry nogami no bosko musi teraz wyglądać każdy nadgarstek odwrotnie
Kiedys sama chciałam zrobić napis ale na szczęście jakoś instynktownie z tym zwlekalam,do końca tego nie czując.I dobrze,bo dziś wiem,że jednak to nie dla mnie.Napisy są jakieś takie banalne...i najcześciej są wypisywane takie "oczywistości",w sensie że każdy się widzi silnym,niepoddającym się czy bóg wie jakim.


Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Jeśli robisz tatuaż żeby coś znaczył, jest to dla ciebie ważne, to zrób taki, żeby wszyscy ludzie go interpretowali go prawidłowo
Ja nie mam potrzeby żeby ludzie rozumieli co oznaczają moje tatuaże i nie obchodzi mnie jak je interpretują Zazwyczaj zapytana "co oznacza" ,odpowiadam pytaniem "ale zdajesz sobie sprawę,że zadajesz mi bardzo osobiste pytanie i musiałabym Ci opowiedzieć kawałek mojego życia." Nawet jeśli nie oznaczają nic ;D nie lubię takich głupich pytań
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:47   #4627
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Ja mam skojarzenia wyłącznie marynarskie, łódź, utonięcie, kotwica, port A nie jakieś głębokie życiowo. No i ja nie zrobiłabym czegoś, co ma tyle wyświetleń w google jako gotowy tatuaż.
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 21:55   #4628
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Tutaj moge nawrócić do pytania o poerwszą tatuażową myśl...czyli jak znajduje wzór.I ostatnio doszłam do wniosku,że ludzie (chyba) często popelniają błąd juz na początku,czyli szukają tatuażu.Nie wiem,zobaczy gdzieś wytatuowaną różę,czy innego ptaka i wpisuje w google "tatuaż ptak" "tatuaż róza" no i wyskakują mu same tatuaże gotowe oczywiscie i wtedy ma jakąś podróbę
Stąd moje pytanie o wyszukiwanie.Ja nie szukam w tatuażach wcale.Nie wiem,spodoba mi się jakiś obraz,grafika,praca jakiegos artysty,ptak na obrazie.No i pomysł ,może bym wytatuowala żabę,bo mi się z tatą kojarzy,bo cos tam cos tam i szukam żab na obrazach,grafikach,artach ,plakatach w przyrodzie,bajkach tutaj mi się łapy podobają,tam oczy,tam liść fajny...i jazda do tatuażysty,niech mi z tego poskleja moją własna żabę
Powielanie zawsze jest słabe i takie cudze no i wychodzi słabo,niestety
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 22:05   #4629
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Ja mam na razie 3.
Ja najpierw wymyślam w jakim miejscu coś chcę, potem decyduję się na tatuażystę, potem poddaję się wolnym rozmyśleniom i pomysł sam przychodzi jak grom Potem sobie oglądam różne zdjęcia w google, ujęcia, kolory jakie może przybrać dana rzecz i tak sobie pielęgnuję ten mój pomysł kilka miesięcy. Resztę ustalam z tatuażystą. A, i sprawdzam też, czy ktoś nie wrzucał podobnego do google, to by mnie zniechęciło, ale ja generalnie nie lubię mieć czegoś-jak-ktoś.
Pomagają mi też galerie danego studia.
Jeden tylko tatuaż z 3 zrobiłam właściwie bez namysłu pod wpływem chwili i emocji życiowych
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 22:16   #4630
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paint_it_black Pokaż wiadomość
Ja mam na razie 3.
Ja najpierw wymyślam w jakim miejscu coś chcę, potem decyduję się na tatuażystę, potem poddaję się wolnym rozmyśleniom i pomysł sam przychodzi jak grom Potem sobie oglądam różne zdjęcia w google, ujęcia, kolory jakie może przybrać dana rzecz i tak sobie pielęgnuję ten mój pomysł kilka miesięcy. Resztę ustalam z tatuażystą. A, i sprawdzam też, czy ktoś nie wrzucał podobnego do google, to by mnie zniechęciło, ale ja generalnie nie lubię mieć czegoś-jak-ktoś.
Pomagają mi też galerie danego studia.
Jeden tylko tatuaż z 3 zrobiłam właściwie bez namysłu pod wpływem chwili i emocji życiowych
też tak mam w polączeniu z tym co napisałam i też jeden z trzech robiłam pod wpływem chwili ;D i długie terminy do dobrych tatuażystów mnie nie przerażają,wręcz przeciwnie,bo tak jak Ty lubię się długo "bujać" z pomysłem,przekminić go na miliony sposobów itd itp
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 22:20   #4631
Anna_nana
Raczkowanie
 
Avatar Anna_nana
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 62
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Hej, mam pytania odnośnie tatuowania na konwencie. Byłabym wdzięczna za każdą odpowiedź, czy opinie.
Otóż nigdy nie byłam na takim wydarzeniu, a tak się złożyło, że mogłabym mieć wykonany tatuaż, jednak przeraża mnie sama myśl jak to wszystko w takim miejscu wygląda. Artysta jest z Rosji. Będzie obecny na konwencie w Krakowie. Martwi mnie bariera językowa, nie znam go zupełnie, nie wiem jaką jest osobą, jakie ma podejście. Boję się że cały czas tatuowania będzie jedną wielką niezręczną ciszą. Jeśli chodzi o projekt to jestem zdecydowana na autorski. W tym miejscu znów mam pytanie, czy 2000 zł to bardzo dużo jak na tatuaż zajmujący większą część/całe ramię? Czy tylko mnie przeraża ta kwota, czy jest to standardowa cena na konwentach jeżeli chodzi o tatuażystów "z zagranicy"? Nie mam kompletnie o tym pojęcia, nie mam też kogo się poradzić.
Anna_nana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-26, 01:22   #4632
kikol12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Tatuaż wybrany w wakacje dziarka szukałam na http://www.human-tattoo.com/
kikol12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 02:19   #4633
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
mi jakieś pół roku temu napisał, żebym się nastawiła na 2 lata czekania
Musisz wyskoczyć z jakims ekstra pomysłem, żeby chciał go szybko zrobić.
(ja dałam mu wolną rękę, ale mi nie zależy)
JA mu tez dalam wolna reke, to znaczy chcialam mu nakreslic ogolnikowo (wzor zielarski byl hehe) i zeby sam cos namalowal. Niestety z Ondrashem nici, bo w tym tygodniu kiedy ja bede, to jego nie bedzie w Europie. Takze lipa.

---------- Dopisano o 02:19 ---------- Poprzedni post napisano o 02:18 ----------

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Mi dla odmiany kotwica kojarzy się z zakotwiczeniem czyli nie z zatonięciem. I tak jak nie lubię napisów to ten w miarę.
Mi tak samo sie kojarzy .
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 17:23   #4634
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Napisu bym sobie nie wytatuowała, bo cokolwiek by to nie było - zawsze wychodzi banalnie. Lepiej jakoś tę "złotą myśl" zawrzeć w rysunku, wybrać styl, jaki nam odpowiada i udać się do dobrego artysty
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 17:41   #4635
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anna_nana Pokaż wiadomość
Hej, mam pytania odnośnie tatuowania na konwencie. Byłabym wdzięczna za każdą odpowiedź, czy opinie.
Otóż nigdy nie byłam na takim wydarzeniu, a tak się złożyło, że mogłabym mieć wykonany tatuaż, jednak przeraża mnie sama myśl jak to wszystko w takim miejscu wygląda. Artysta jest z Rosji. Będzie obecny na konwencie w Krakowie. Martwi mnie bariera językowa, nie znam go zupełnie, nie wiem jaką jest osobą, jakie ma podejście. Boję się że cały czas tatuowania będzie jedną wielką niezręczną ciszą. Jeśli chodzi o projekt to jestem zdecydowana na autorski. W tym miejscu znów mam pytanie, czy 2000 zł to bardzo dużo jak na tatuaż zajmujący większą część/całe ramię? Czy tylko mnie przeraża ta kwota, czy jest to standardowa cena na konwentach jeżeli chodzi o tatuażystów "z zagranicy"? Nie mam kompletnie o tym pojęcia, nie mam też kogo się poradzić.
Szczerze to na konwentach zwykle jest taki halas (gwar, halas maszynek, muzyka), ze nawet jakby sie chcialo to sie nie pogada z tatuatorem.
Niektorzy nawet pracuja w sluchawkach zeby ich otoczenie nie rozpraszalo. Wiec kwestia konwersacji nie ma sie co przejmowac.
Co do ceny to jest to sprawa indywidualna-niektorzy na konwentach winduja ceny inni wrecz przeciwnie. Moim zdaniem jest to normalna stawka za tatuaz PLUS czesc kosztow logistycznych tatuazysty (wiza, hotel, lot, wynajecie stanowiska). Jesli jest to projekt wielkosci a4 lub bardzo detalistyczny to jest to normalna stawka zagraniczna.
W zeszlym roku dwoch chinskich tatuazystow za projekty wielkosci dloni zazyczyli sobie ok 400-500 euro. A amerykanin za napis nad brwia 500 dolarow.
Ja 3 lata temu za tatuaz a4 na piszczeli (ale niezbyt skomplikowany) u tatuazysty z Berlina zaplacilam 200 euro.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 21:27   #4636
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

a mi się napisy bardzo podobają, i na pewno na jednym tatuażu nie skończę,a to czy pół świata ma takie same to raczej mnie mało obchodzi. Ale no cóż, o gustach się nie dyskutuje
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 21:35   #4637
Anna_nana
Raczkowanie
 
Avatar Anna_nana
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 62
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Szczerze to na konwentach zwykle jest taki halas (gwar, halas maszynek, muzyka), ze nawet jakby sie chcialo to sie nie pogada z tatuatorem.
Niektorzy nawet pracuja w sluchawkach zeby ich otoczenie nie rozpraszalo. Wiec kwestia konwersacji nie ma sie co przejmowac.
Co do ceny to jest to sprawa indywidualna-niektorzy na konwentach winduja ceny inni wrecz przeciwnie. Moim zdaniem jest to normalna stawka za tatuaz PLUS czesc kosztow logistycznych tatuazysty (wiza, hotel, lot, wynajecie stanowiska). Jesli jest to projekt wielkosci a4 lub bardzo detalistyczny to jest to normalna stawka zagraniczna.
W zeszlym roku dwoch chinskich tatuazystow za projekty wielkosci dloni zazyczyli sobie ok 400-500 euro. A amerykanin za napis nad brwia 500 dolarow.
Ja 3 lata temu za tatuaz a4 na piszczeli (ale niezbyt skomplikowany) u tatuazysty z Berlina zaplacilam 200 euro.
Dziękuję za odpowiedź
Anna_nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 12:23   #4638
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Pokaż wiadomość
a mi się napisy bardzo podobają, i na pewno na jednym tatuażu nie skończę,a to czy pół świata ma takie same to raczej mnie mało obchodzi. Ale no cóż, o gustach się nie dyskutuje
No i słusznie, nie przejmuj się innymi ludźmi
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 19:58   #4639
Fas0lka
Raczkowanie
 
Avatar Fas0lka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Mam dylemat. Obecnie przebywam za granica i powiedzmy, ze mieszkam tu na stale. Podczas jednej z wizyt w Polsce zaczelam robic sobie cover tatuazu (wzor wymyslony przez mojego tatuazyste). I tu sie zaczyna moj dylemat. Nie chce jezdzic co chwile do pl na ten cover, wiec dorabiam cos za kazdym razem jak jestem na wakacjach ale wiadomo, ze wtedy 2 dni z zycia wyjete (przynajmniej dla mnie ) a w koncu to sa wakacje Myslicie, ze moge go skonczyc tutaj? Czy ktos mial taka sytuacje? - mam namysli cover wymyslony przez innego tatuazyste a skonczony przez innego. Czy to w ogole ma sens?
__________________
Zaryzykuj, aby zyc, jak w marzeniach.
Fas0lka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 10:20   #4640
AnetaChan
Rozeznanie
 
Avatar AnetaChan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 515
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Powiedzcie mi jeszcze proszę:
1. Jak jest z osobami towarzyszącymi? czy salony nie robią zwykle problemu? czy powinnam to uzgodnić już z "moim" salonem? to będzie mój pierwszy tatuaż także czułabym się o wiele pewniej gdybym mogła przyjść z chłopakiem

2. Na stronie mojego studia polecany jest krem o nazwie EasyTattoo... czy któraś z Was go stosowała? czy sprawdził się lepiej od tradycyjnego bepathenolu? W internecie za dużo opinii na ten temat nie znalazłam. Wyczytałam tylko że jest mniej tłusty, i nie brudzi ubrań ale za to trzeba go częściej nakładać
AnetaChan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 10:45   #4641
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Aneta - ja stosowalam easytattoo, byl ok dopoki nie wyszło mi uczulenie. Ale w sumie nie wiem od czego bylo, bo na alantanie nie bylo specjalnie lepiej.
Tam gdzie ja się tatuowalam nie bylo problemu z osobą towarzyszącą, tatuazysta sie podsmiechiwal z moim TZtem :d
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 12:41   #4642
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AnetaChan Pokaż wiadomość
2. Na stronie mojego studia polecany jest krem o nazwie EasyTattoo... czy któraś z Was go stosowała? czy sprawdził się lepiej od tradycyjnego bepathenolu? W internecie za dużo opinii na ten temat nie znalazłam. Wyczytałam tylko że jest mniej tłusty, i nie brudzi ubrań ale za to trzeba go częściej nakładać

Uzywałam. Uznałam, że coś przeznczone stricte dla tatuażu jest lepsze niż coś dla puoy dziecka
Porównania nie mam.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 13:00   #4643
Iris2607
Raczkowanie
 
Avatar Iris2607
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 52
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AnetaChan Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi jeszcze proszę:
1. Jak jest z osobami towarzyszącymi? czy salony nie robią zwykle problemu? czy powinnam to uzgodnić już z "moim" salonem? to będzie mój pierwszy tatuaż także czułabym się o wiele pewniej gdybym mogła przyjść z chłopakiem

2. Na stronie mojego studia polecany jest krem o nazwie EasyTattoo... czy któraś z Was go stosowała? czy sprawdził się lepiej od tradycyjnego bepathenolu? W internecie za dużo opinii na ten temat nie znalazłam. Wyczytałam tylko że jest mniej tłusty, i nie brudzi ubrań ale za to trzeba go częściej nakładać
1. Osoba towarzysząca raczej nie jest problemem, na ostatniej sesji byłam z kuzynką, a wcześniej jeszcze siedział z nami mój wujek, bo też chciał sobie coś nowego zrobić, więc 'sprawdzał' studio Także było rodzinnie
2. EasyTattoo osobiście nie używałam, ale wiem, że kolega stosował i robiła mu się jakaś skorupa zamiast tej tłustej warstwy.
__________________
"Nieuczciwość w kobiecie to rzecz, której nigdy nie potępia się zbyt surowo."
Iris2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 13:14   #4644
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

U mnie nie wpuszczali z osobą towarzysząca

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 13:19   #4645
mikonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 18
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Ten temat pewnie już był ale czy to boli i ile czasu trzeba siedzieć:brzydal :
mikonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 13:25   #4646
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Ale głupie pytanie, ja nie mogę.
Tak, tatuaż boli, to nie jest mizianie tylko wbijanie igiełek kilka tysięcy razy. I jak długo masz siedzieć to nikt nie wie, jak będziesz robić "belive" albo "be strong" na nadgarstku to będziesz siedzieć pół godziny, a jak całe plecy to kilka dni

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 18:16   #4647
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny
Wreszcie moge do Was dolaczyc, od 26 maja posiadam moj wymarzony tatuaz. Mam male pytanko, wiem ze mycie, osuszanie, masciowanie i foliowanie przez 3 -4 dni. Pozniej tylko masciowanie i nie przykrywanie ubraniem. Po 4 tygodniach nawilzanie kremem, i wlasnie jakim ? Jeszcze troche czasu na to mam, ale tak sie zastanawiam jakim kremem najlepiej nawilzac skore w miejscu tatuazu

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez mikonka Pokaż wiadomość
Ten temat pewnie już był ale czy to boli i ile czasu trzeba siedzieć:brzydal :
Ja siedzialam ponad 5 godzin, ale tatuaz jest spory.I bolalo owszem, a po 3 godzinach jak skurczybyk
redroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 18:18   #4648
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AnetaChan Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi jeszcze proszę:
1. Jak jest z osobami towarzyszącymi? czy salony nie robią zwykle problemu? czy powinnam to uzgodnić już z "moim" salonem? to będzie mój pierwszy tatuaż także czułabym się o wiele pewniej gdybym mogła przyjść z chłopakiem

2. Na stronie mojego studia polecany jest krem o nazwie EasyTattoo... czy któraś z Was go stosowała? czy sprawdził się lepiej od tradycyjnego bepathenolu? W internecie za dużo opinii na ten temat nie znalazłam. Wyczytałam tylko że jest mniej tłusty, i nie brudzi ubrań ale za to trzeba go częściej nakładać
Ja za każdym razem widywałam osoby towarzyszące, ja nie potrzebuję widowni
Easy tattoo nie używałam
Cytat:
Napisane przez redroses Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Wreszcie moge do Was dolaczyc, od 26 maja posiadam moj wymarzony tatuaz. Mam male pytanko, wiem ze mycie, osuszanie, masciowanie i foliowanie przez 3 -4 dni. Pozniej tylko masciowanie i nie przykrywanie ubraniem. Po 4 tygodniach nawilzanie kremem, i wlasnie jakim ? Jeszcze troche czasu na to mam, ale tak sie zastanawiam jakim kremem najlepiej nawilzac skore w miejscu tatuazu

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------



Ja siedzialam ponad 5 godzin, ale tatuaz jest spory.I bolalo owszem, a po 3 godzinach jak skurczybyk
Ja smaruję czymkolwiek, balsamem, kremem, maścią regenerującą. Byleby błyszczał
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 18:21   #4649
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez redroses Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Wreszcie moge do Was dolaczyc, od 26 maja posiadam moj wymarzony tatuaz. Mam male pytanko, wiem ze mycie, osuszanie, masciowanie i foliowanie przez 3 -4 dni. Pozniej tylko masciowanie i nie przykrywanie ubraniem. Po 4 tygodniach nawilzanie kremem, i wlasnie jakim ? Jeszcze troche czasu na to mam, ale tak sie zastanawiam jakim kremem najlepiej nawilzac skore w miejscu tatuazu

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------



Ja siedzialam ponad 5 godzin, ale tatuaz jest spory.I bolalo owszem, a po 3 godzinach jak skurczybyk
To zalezy czy bedziesz miec raczej przesuszona skore (uczucie sciagania i pieczenia, skora jak pergamin) czy wrecz przeciwnie od tlustej masci zatkaja Ci sie pory i zrobia krostki na obrzezu tatuazu.
Generalnie musi to byc cos bezzapachowego i hypoalergicznego.
Ja z racji tego, ze mam skore bardzo sklonna do przesuszania uzywalam oliwki, olejku kokosowego/migdalowego, kremu poltlustego z AA, emulsji z emolientami dla niemowlat.

BTW: pochwal sie dzielem
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 18:41   #4650
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
To zalezy czy bedziesz miec raczej przesuszona skore (uczucie sciagania i pieczenia, skora jak pergamin) czy wrecz przeciwnie od tlustej masci zatkaja Ci sie pory i zrobia krostki na obrzezu tatuazu.
Generalnie musi to byc cos bezzapachowego i hypoalergicznego.
Ja z racji tego, ze mam skore bardzo sklonna do przesuszania uzywalam oliwki, olejku kokosowego/migdalowego, kremu poltlustego z AA, emulsji z emolientami dla niemowlat.

BTW: pochwal sie dzielem
A czy to normalne ze po nalozeniu masci bepanthen skora szczypie, tzn bardziej jak szczypie to jest takie uczucie goraca. Po nalozeniu folii chwile sie utrzymuje i znika. To moj pierwszy tatuaz i nie mam wiekszego doswiadczenia

Edytowane przez redroses
Czas edycji: 2015-05-28 o 18:47
redroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 13:49:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.