Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-19, 12:45   #4651
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
A ja nadal nie wiem, bo jakoś widuję osoby z trądzikiem, puszyste albo super chude, niskie, więc jednak odbiegające od kanonu obecnego dziwnego piękna a pracę mają. Takim gadaniem nic nie udowodnisz
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 12:54   #4652
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

A ja nigdy żadnych problemów z cerą nie miałam i nie używam nic po za kremami, tymi próbkami co na fb wygrałam, maseczką, to co na fb wygrała,( bardzo ładnie pachnie) , najtańszy puder w kamieniu, tusz do rzęs i to mi wystarcza. Za dużo kosmetyków też nie zdrowo. Widziałam kiedyś kobiete na mieście, która tak mocno się wymalowała , że jej twarz aż się świeciła, kilogram fluidów, pudrów, róży, bronzer, wyglądała jak lalka barbi.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 13:04   #4653
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
A ja nigdy żadnych problemów z cerą nie miałam i nie używam nic po za kremami, tymi próbkami co na fb wygrałam, maseczką, to co na fb wygrała,( bardzo ładnie pachnie) , najtańszy puder w kamieniu, tusz do rzęs i to mi wystarcza. Za dużo kosmetyków też nie zdrowo. Widziałam kiedyś kobiete na mieście, która tak mocno się wymalowała , że jej twarz aż się świeciła, kilogram fluidów, pudrów, róży, bronzer, wyglądała jak lalka barbi.
Może miała źle dobrane kosmetyki albo nieodpowiednie dla tłustej cery albo jakieś bullshit Tak czy siak - ciesz się, bo jednak problemy dermatologiczne mogą mieć upierdliwe ... a przy mojej mieszanej cerze kremy albo za bardzo mnie wysuszają albo nawilżają tam gdzie nie trzeba albo zapychają, muszę poszukać czegoś innego
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 13:12   #4654
pulinaj
Rozeznanie
 
Avatar pulinaj
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 602
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Może miała źle dobrane kosmetyki albo nieodpowiednie dla tłustej cery albo jakieś bullshit Tak czy siak - ciesz się, bo jednak problemy dermatologiczne mogą mieć upierdliwe ... a przy mojej mieszanej cerze kremy albo za bardzo mnie wysuszają albo nawilżają tam gdzie nie trzeba albo zapychają, muszę poszukać czegoś innego
Dokładnie. Kiedyś użyłam próbki kremu pod oczy dołączonego do gazety i tak mnie uczuliło, że wyglądałam tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pobrane.jpg (8,8 KB, 21 załadowań)
__________________
pulinaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 13:14   #4655
Wicked_Girl
Rozeznanie
 
Avatar Wicked_Girl
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Pokój z widokiem
Wiadomości: 865
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Może miała źle dobrane kosmetyki albo nieodpowiednie dla tłustej cery albo jakieś bullshit Tak czy siak - ciesz się, bo jednak problemy dermatologiczne mogą mieć upierdliwe ... a przy mojej mieszanej cerze kremy albo za bardzo mnie wysuszają albo nawilżają tam gdzie nie trzeba albo zapychają, muszę poszukać czegoś innego
Znam ten ból, bo sama mam mieszaną plus że podobno mieszana wolniej się starzeje
Wicked_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 13:28   #4656
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Wicked_Girl Pokaż wiadomość
Znam ten ból, bo sama mam mieszaną plus że podobno mieszana wolniej się starzeje
prawda!

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez pulinaj Pokaż wiadomość
Dokładnie. Kiedyś użyłam próbki kremu pod oczy dołączonego do gazety i tak mnie uczuliło, że wyglądałam tak:
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 15:40   #4657
Agrh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 721
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

ale dałam siary... miałam rozmowę w sklepie dziś 10 min mam do miasta a złaziłam całe miasto za sklepem bo byłam przekonana że wiem gdzie jest i w efekcie nie poszłam na rozmowę a jak wróciłam to okazało się że kierunki pomyliłam nic tylko się pochlastać
Agrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 17:34   #4658
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Byłam na rozmowie w tej redakcji gazety. Proponują na poczatek umowę o dzieło, a w przyszłości niby o pracę. Sam redaktor naczelny śmieszny, taki hmmm dziad kalwaryjski sam mi mówił, że tą pracę trzeba lubić, że bywa uciążliwa, bo np. człowiek chciałby jechać gdzieś na weekend ale nie może bo powiedzmy jakaś impreza jest i trzeba iść zdjęcia porobić, pogadać z ludźmi. Jutro mam dać znać. Chyba mnie to nie urządza, bo musiałabym na zawsze zostać w mojej mieścinie i nigdy się z niej nie wyrwę...

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Tez mam problemy z cerą, może nie aż takie jak Dagusia, no ale cudnie nie jest. Krzywdę sobie też sama zrobiłam, bo skubałam i mam małe blizny
Zastanawiałam się kilka razy czy nie kupić No Scar albo iśc na dermabrazję.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 17:36   #4659
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Agrh Pokaż wiadomość
ale dałam siary... miałam rozmowę w sklepie dziś 10 min mam do miasta a złaziłam całe miasto za sklepem bo byłam przekonana że wiem gdzie jest i w efekcie nie poszłam na rozmowę a jak wróciłam to okazało się że kierunki pomyliłam nic tylko się pochlastać


wybacz, ale jakbym widziała siebie!! ja też raz poszłam w drugą stronę i nie znalazłam firmy
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 17:36   #4660
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Agrh Pokaż wiadomość
ale dałam siary... miałam rozmowę w sklepie dziś 10 min mam do miasta a złaziłam całe miasto za sklepem bo byłam przekonana że wiem gdzie jest i w efekcie nie poszłam na rozmowę a jak wróciłam to okazało się że kierunki pomyliłam nic tylko się pochlastać
Dobre!
Ale w takim ukropie człowiek nie myśli racjonalnie
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 17:37   #4661
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Byłam na rozmowie w tej redakcji gazety. Proponują na poczatek umowę o dzieło, a w przyszłości niby o pracę. Sam redaktor naczelny śmieszny, taki hmmm dziad kalwaryjski sam mi mówił, że tą pracę trzeba lubić, że bywa uciążliwa, bo np. człowiek chciałby jechać gdzieś na weekend ale nie może bo powiedzmy jakaś impreza jest i trzeba iść zdjęcia porobić, pogadać z ludźmi. Jutro mam dać znać. Chyba mnie to nie urządza, bo musiałabym na zawsze zostać w mojej mieścinie i nigdy się z niej nie wyrwę...
.
za****sta robota! ile płacą?
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 17:45   #4662
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
za****sta robota! ile płacą?
Dziewczynie która teraz odeszła, płacił 1400 zł netto, ale ona miała moją gminę i jeszcze gdzieś tam.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:16   #4663
Tataraczka
Rozeznanie
 
Avatar Tataraczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 695
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Sam redaktor naczelny śmieszny, taki hmmm dziad kalwaryjski
W moich stronach to słowo ma wybitnie negatywne znaczenie, moja babcia tak określa wrednych i chciwych ludzi
Tusiamar mam do Ciebie pytanie, czy masz może jakieś porady odnośnie szukania pracy w stolicy? Bo teraz się skupiam tylko i wyłącznie na odpowiadaniu na oferty tam, ale w sumie trochę się boję konkurencji z absolwentami warszawskich uczelni.
__________________
"Co nie zabije to wzmocni...To nieprawda. Co nie zabije, to nie zabije. Wcale nie musi wzmacniać, potrafi sponiewierać i zostać na całe życie." Jacek Walkiewicz
Tataraczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:21   #4664
Selaaine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Pisałam tutaj jakiś czas temu, pod odrobinę innym nickiem, może pamiętacie (pewnego razu wyczyściłam historię, automatycznie mnie wylogowało i koniec. zalogować się ponownie nie udało, niestety.)

Ja dzisiaj też miałam rozmowę w osiedlowej Żabce, kompletnie nie wiedziałam jak się ubrać. Ostatecznie jednak stwierdziłam, że idę tam po znajomości, a samą pracą nie jestem aż tak zainteresowana, więc ubrałam zwiewną sukienkę w kwiaty i przynajmniej czułam się komfortowo.

Ja na szczęście problemów z cerą nie posiadam, więc i znalezienie pracy pod tym względem nie jest "przeszkodą". Ale! Okazuje się, że mam inny, równie niepokojący problem. Mam 21 lat, lada chwila 22, a wyglądam bardzo młodo, chyba do samej 30 będą mnie pytali o dowód. Jestem też niska, szczupła, mam delikatne rysy twarzy, ot, taka ze mnie niewinna 16-latka na pierwszy rzut oka. Pracodawcy mnie przez to skreślają już na starcie. Mocnego makijażu nie lubię, więc postarzanie się w ten sposób nie wchodzi w grę.
Byłam dzisiaj u mamy w pracy. Przyszła pewna kobieta, zerknęła na nas dwie, dłużej zatrzymując wzrok na mnie i skierowała do mamy bombardujące pytanie: to Pani córka czy wnuczka?

Nigdy tego nie odczuwałam tak bardzo jak teraz, czuję się z tym coraz to gorzej :/

A co do pracy to kończy mi się w tym miesiącu umowa, ale nie chcę jej przedłużać chyba i szukam czegoś innego, stąd ta rozmowa w sklepie. I tak jej nie dostanę, bo cyt. szefową "jestem taka młoda i delikatna".
Selaaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:31   #4665
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Dziewczynie która teraz odeszła, płacił 1400 zł netto, ale ona miała moją gminę i jeszcze gdzieś tam.
szału nie ma, ale w sumie lepiej mieć 1400 niż nie mieć

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Tataraczka Pokaż wiadomość
Tusiamar mam do Ciebie pytanie, czy masz może jakieś porady odnośnie szukania pracy w stolicy? Bo teraz się skupiam tylko i wyłącznie na odpowiadaniu na oferty tam, ale w sumie trochę się boję konkurencji z absolwentami warszawskich uczelni.
hmm, czy ja wiem... nie zastanawiałam się nad tym nigdy jakoś głęboko. odp Ci na priv.
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:37   #4666
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Tataraczka Pokaż wiadomość
W moich stronach to słowo ma wybitnie negatywne znaczenie, moja babcia tak określa wrednych i chciwych ludzi
Tusiamar mam do Ciebie pytanie, czy masz może jakieś porady odnośnie szukania pracy w stolicy? Bo teraz się skupiam tylko i wyłącznie na odpowiadaniu na oferty tam, ale w sumie trochę się boję konkurencji z absolwentami warszawskich uczelni.
A u mnie w sumie nie wiem jak jest to odbierane
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:37   #4667
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Dziewczynie która teraz odeszła, płacił 1400 zł netto, ale ona miała moją gminę i jeszcze gdzieś tam.
jak na lokalną gazete to bardzo duzo
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:42   #4668
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
szału nie ma, ale w sumie lepiej mieć 1400 niż nie mieć

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------


hmm, czy ja wiem... nie zastanawiałam się nad tym nigdy jakoś głęboko. odp Ci na priv.
wiesz, tyle dziewczynie wychodziło na umowie o dzieło, niskie składki itp.
w ogóle cała ta redakcja to taka nie tyle co rudera, ale bardzo zaniedbana. pokój naczelnego to jakieś składowisko makulatury i starego sprzętu, jak tam szłam korytarzykiem to pierwsze co mi się rzuciło w oczy to mega pajęczyny w kątach ten naczelny jeszcze do mnie, że ogółem jest ciężko w gazetach, że mają mały kryzys, cienko przędzą i w sumie zastanawiam się, jak oni tak naprawdę długo pociągną. np. my już tej gazety nie kupujemy, to samo przeczytam na stronie mojego miasta, zresztą ta gazeta też ma swoją stronę i tam też są te wiadomości.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:44   #4669
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
wiesz, tyle dziewczynie wychodziło na umowie o dzieło, niskie składki itp.
w ogóle cała ta redakcja to taka nie tyle co rudera, ale bardzo zaniedbana. pokój naczelnego to jakieś składowisko makulatury i starego sprzętu, jak tam szłam korytarzykiem to pierwsze co mi się rzuciło w oczy to mega pajęczyny w kątach ten naczelny jeszcze do mnie, że ogółem jest ciężko w gazetach, że mają mały kryzys, cienko przędzą i w sumie zastanawiam się, jak oni tak naprawdę długo pociągną. np. my już tej gazety nie kupujemy, to samo przeczytam na stronie mojego miasta, zresztą ta gazeta też ma swoją stronę i tam też są te wiadomości.
oj tam, jak byś weszła do mojej porzedniej firmy to byś uciekła - garaż z pleśnią, bo ciągle zalewany
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 19:45   #4670
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
jak na lokalną gazete to bardzo duzo
tez byłam zaskoczona, no ale jak mówię na umowie o dzieło, więc jeśli chodzi o kasę to korzystniej wychodzi, i ona miała więcej niż tylko jedna gmina. tylko mnie taka umowa w ogóle nie urządza. nie chciałabym być na każde zawołanie, tylko spokojnie móc wyjechać na weekend. a tak jak to naczelny powiedział jest się trochę uwiązanym.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:45   #4671
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Gwiazdeczko, mam nadzieję, że tym razem się uda i że będziesz zadowolona
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:50   #4672
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
oj tam, jak byś weszła do mojej porzedniej firmy to byś uciekła - garaż z pleśnią, bo ciągle zalewany
Nie gadaj

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Gwiazdeczko, mam nadzieję, że tym razem się uda i że będziesz zadowolona
Dziekuję
Ciągle się zastanawiam czy to przyjąć czy nie. Tak bardzo chcę się usamodzielnić, ale nie wiem czy dzięki tej pracy w ogóle by mi to wyszło. W mojej mieścinie nie ma praktycznie mieszkań na wynajem. Mój TŻ mieszka 40 km ode mnie, więc on by musiał do swojej pracy dojeżdżać. Niby to nie problem, no ale jednak, wynajmować mieszkanie i jeszcze kupę kasy ładować w auto (musiałby autem ponieważ czasem kończy pracę o 23, gdzie do mnie powrotu już w ogóle nie ma). No i w sumie nie wiem, czy to jest coś w czym dobrze bym się czuła. Mam mętlik w głowie trochę, brać byleby mieć robotę czy szukać dalej. Nie takie miałam plany...
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 21:14   #4673
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez pulinaj Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie mi czy mogę się tak ubrać na jutrzejszą rozmowę. Ponieważ upały są niemiłosierne, pojawia się problem co ubrać. Muszę dojechać na tę rozmowę 30 km i w dodatku pół dnia spędzę w tym stroju, ponieważ muszę pozałatwiać kilka spraw, więc zależy mi na przewiewności. Dlatego rezygnuję z czarnych spodni, koszuli i sweterka. Buty oczywiście pełne. Cienkie rajtki, wiadomo. I teraz tak, mam spódnicę, taką beżowo-pudrową, przed kolano, z zamkiem z tyłu na czarnym pasku z lekkiego materiału (ale nie prześwituje). Wypada taką założyć Do tego czarna bluzka, zwykła z krótkim rękawem taki niby tishirt, w środek?
Zawsze sobie postanawiam, że kupię jakiś zestaw na rozmowy i nigdy nic nie robię w tym kierunku
Mi się podoba ten zestaw.

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Dagusia18 Pokaż wiadomość
Dzisiaj doła ciąg dalszy. Moja twarz wygląda tragicznie. Wrzucam Wam zdjęcia, które zrobiłam PO zrobieniu make-upu - z takim ryjem pracy na pewno nie znajdę
No muszę przyznać, że mnie wmurowało... Bardzo źle to wygląda szczerze mówiąc. A makijażu nie widać nic a nic.

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez pulinaj Pokaż wiadomość
Dokładnie. Kiedyś użyłam próbki kremu pod oczy dołączonego do gazety i tak mnie uczuliło, że wyglądałam tak:
Kiedyś też się obudziłam z takim okiem, ale tylko jednym. Nie mam pojęcia od czego. Cały dzień tak chodziłam (po domu rzecz jasna). Mama wracając z pracy kupiła mi żel ze świetlika pod oczy "Flos Lek" - po kilku godzinach pomógł na szczęście. To tak na wszelki wypadek, gdyby któraś z Was też obudziła się z taką niespodzianką na oku (czego nie życzę).
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 21:55   #4674
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5



Wpadłam was nadrobić. Jak mi się układa w pracy? Póki co świetnie. Sporo czasu spędzam siedząc i nic nie robiąc. Pieniądze marne. Ale chociaż nie chodzę przemęczona. Koleżanka pracowała za te same pieniądze stojąc 8h dziennie i non stop coś robiąc.

Gwiazdeczko wiem, że jest Ci ciężko podjąć decyzję. Ale może jednak warto zaryzykować? Nie wiadomo kiedy ktoś inny się odezwie. Zawsze będziesz mogła zrezygnować jeżeli nie będziesz czuła się na siłach.
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 23:47   #4675
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość


Wpadłam was nadrobić. Jak mi się układa w pracy? Póki co świetnie. Sporo czasu spędzam siedząc i nic nie robiąc. Pieniądze marne. Ale chociaż nie chodzę przemęczona. Koleżanka pracowała za te same pieniądze stojąc 8h dziennie i non stop coś robiąc.

Gwiazdeczko wiem, że jest Ci ciężko podjąć decyzję. Ale może jednak warto zaryzykować? Nie wiadomo kiedy ktoś inny się odezwie. Zawsze będziesz mogła zrezygnować jeżeli nie będziesz czuła się na siłach.
Wiesz no może i warto ale kurcze Chcialabym gdzieś zagrzac miejsce na trochę dłużej bo w moim cv mam prace po 3-4 miesiące więc to niezbyt atrakcyjne dla potencjalnego pracodawcy. mam metlik w glowie, w dodatku jestem z tym sama, tz nie ma o tym zdania. ja bym chciała sobie w koncu ułożyć życie jako tako, wiadomo że początki byłyby trudne ale coś by się już działo a nie tak stać w miejscu. mam wystarczające poczucie winy że to wszystko przeze mnie i mój brak pracy się tak dzieje. gdybym nie miala tzta to bym wzięła to bez wahania, ale ja myślę o naszej przyszlosci, w piatek mamy 5 rocznicę odkąd jesteśmy razem i nic. plany jakieś odległe, w sumie można powiedziec że ich nie ma bo nic w tym kierunku nie możemy zrobić. eh ciężko mi jest. może wam się to wyda blahy problem, może pomyślicie że wybrzydzam, ale ja naprawdę bije się z myślami.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 00:15   #4676
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

gwiazdeczka, powiem Ci szczerze, że dla mnie największym problemem byłaby dyspozycyjność, gotowość do pracy w każdy weekend i praktycznie 24h na dob? Nawet jeśli nie pracujesz, to musisz być gotowa do pracy, bo nie wiadomo co się wydarzy
Jeżeli jest to praca marzeń i robimy coś co jest naszą pasją, to nie ma problemu... Ale w takiej sytuacji - no nie wiem...
Z drugiej strony lepsza taka praca niż bezrobocie, nie wiadomo kiedy trafi się kolejna oferta.
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 04:41   #4677
pulinaj
Rozeznanie
 
Avatar pulinaj
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 602
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Nie gadaj

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------


Dziekuję
Ciągle się zastanawiam czy to przyjąć czy nie. Tak bardzo chcę się usamodzielnić, ale nie wiem czy dzięki tej pracy w ogóle by mi to wyszło. W mojej mieścinie nie ma praktycznie mieszkań na wynajem. Mój TŻ mieszka 40 km ode mnie, więc on by musiał do swojej pracy dojeżdżać. Niby to nie problem, no ale jednak, wynajmować mieszkanie i jeszcze kupę kasy ładować w auto (musiałby autem ponieważ czasem kończy pracę o 23, gdzie do mnie powrotu już w ogóle nie ma). No i w sumie nie wiem, czy to jest coś w czym dobrze bym się czuła. Mam mętlik w głowie trochę, brać byleby mieć robotę czy szukać dalej. Nie takie miałam plany...
Pewnie Cię to nie pocieszy, ale ja jestem z TŻ ponad 6 lat i też wygląda to podobnie jak u Ciebie. Są plusy i minusy każdej sytuacji. Na razie nie ubolewam jakoś szczególnie nad tym, że razem nie mieszkamy. Z resztą mój TŻ pracuje w takich godzinach, że i tak byśmy się nie widywali. Na razie "tryb weekendowy" daje rade. Całe życie przed nami, więc jeszcze będzie na to czas.
Co do pracy, to nie wiem. Niby ciekawa, ale jak już zostało wspomniane-dla pasjonatów. Z drugiej strony spróbować chyba warto? Zawsze jakieś nowe doświadczenie, no i zastrzyk gotówki. Wypisz sobie plusy i minusy i podejmijmdecyzję.

PS. Dziś czeka mnie pierwsza samodzielna, dłuższa jazda samochodem, więc z nerwów już od 5 nie śpię
__________________
pulinaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 07:11   #4678
Auksencja
Rozeznanie
 
Avatar Auksencja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 552
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Wiesz no może i warto ale kurcze Chcialabym gdzieś zagrzac miejsce na trochę dłużej bo w moim cv mam prace po 3-4 miesiące więc to niezbyt atrakcyjne dla potencjalnego pracodawcy. mam metlik w glowie, w dodatku jestem z tym sama, tz nie ma o tym zdania. ja bym chciała sobie w koncu ułożyć życie jako tako, wiadomo że początki byłyby trudne ale coś by się już działo a nie tak stać w miejscu. mam wystarczające poczucie winy że to wszystko przeze mnie i mój brak pracy się tak dzieje. gdybym nie miala tzta to bym wzięła to bez wahania, ale ja myślę o naszej przyszlosci, w piatek mamy 5 rocznicę odkąd jesteśmy razem i nic. plany jakieś odległe, w sumie można powiedziec że ich nie ma bo nic w tym kierunku nie możemy zrobić. eh ciężko mi jest. może wam się to wyda blahy problem, może pomyślicie że wybrzydzam, ale ja naprawdę bije się z myślami.
Ja Cię doskonale rozumiem... Miałabym wielki dylemat na Twoim miejscu. No i jeszcze ta dyspozycyjność.
Auksencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 08:08   #4679
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

no właśnie ta dyspozycyjność najbardziej mnie martwi. nie chce żyć pod presją, że nie mogę gdzieś jechac bo coś się wydarzy i trzeba będzie isc zobaczyć, napisać artykuł itp. musiałabym podporządkować swoje życie wydarzeniom z mojego miasta. nawiązać kontakty z sołtysami,burmistrzem i innymi takimi i też pod nich wszystko ukladac bo to oni będą decydować kiedy udziela mi np małego wywiadu. czuje że to nie dla mnie, że wolalabym pracę 8h i idę do domu czy tam nawet 12h ale majac jakiś wewnętrzny spokój co do planu dnia.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 08:50   #4680
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez slonecznikow_a Pokaż wiadomość
gwiazdeczka, powiem Ci szczerze, że dla mnie największym problemem byłaby dyspozycyjność, gotowość do pracy w każdy weekend i praktycznie 24h na dob? Nawet jeśli nie pracujesz, to musisz być gotowa do pracy, bo nie wiadomo co się wydarzy
Jeżeli jest to praca marzeń i robimy coś co jest naszą pasją, to nie ma problemu... Ale w takiej sytuacji - no nie wiem...
Z drugiej strony lepsza taka praca niż bezrobocie, nie wiadomo kiedy trafi się kolejna oferta.
ja tak miałam przez ostatnie 5 lat.
jak to lubisz, to daje fun i satysfakcje. mi to podobało do czasu aż w firmie zaczęły się pretensje o nic...

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez pulinaj Pokaż wiadomość

PS. Dziś czeka mnie pierwsza samodzielna, dłuższa jazda samochodem, więc z nerwów już od 5 nie śpię
dzielna bądź!
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.