Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-30, 12:25   #4681
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Jakie kolory pasuja do pochmurnego blekitu
?
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 12:33   #4682
_malami
Raczkowanie
 
Avatar _malami
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 343
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Jak pokonać strach przed jazdą samochodem?
Jeśli chodzi o rzeczy związane z ruszaniem, zmianą biegów itp. idzie mi super, ale jak tylko widzę zakręt albo jadącego tira z przeciwka to mam strach w oczach, naprawdę strasznie się boję jazdy, nie mówiąc o tym że nauka parkowania przodem tyłem itd. jeszcze przede mną.
Poradźcie coś, bo tyle co dorobiłam się auta , a ostatnio ze łzami w oczach jechałam do sklepu bo tak się bałam... Wszyscy mówią że bardzo mi dobrze idzie po 3 letniej przerwie, ale mi się tak nie wydaje, paraliżuje mnie strach
_malami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 12:34   #4683
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;47513947]U mnie normalnie zawsze działa, tylko za każdym razem po jakichś 20minutach użytkowania wyświetla mi się komunikat" Aplikacja Wizaż Forum została zatrzymana" i się wyłącza ;/[/QUOTE]

u mnie do wczoraj też zawsze działała ta appka, i też pojawiała się komunikat o błedzie i co teraz odinstalować tą aplikacje czy czekać?
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 12:51   #4684
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez _malami Pokaż wiadomość
Jak pokonać strach przed jazdą samochodem?
Jeśli chodzi o rzeczy związane z ruszaniem, zmianą biegów itp. idzie mi super, ale jak tylko widzę zakręt albo jadącego tira z przeciwka to mam strach w oczach, naprawdę strasznie się boję jazdy, nie mówiąc o tym że nauka parkowania przodem tyłem itd. jeszcze przede mną.
Poradźcie coś, bo tyle co dorobiłam się auta , a ostatnio ze łzami w oczach jechałam do sklepu bo tak się bałam... Wszyscy mówią że bardzo mi dobrze idzie po 3 letniej przerwie, ale mi się tak nie wydaje, paraliżuje mnie strach
jazda nocą. ja przez pierwsze 3 miesiące robiłam sobie wycieczki około 23 do tesco bo pierdołkę i spowrotem.
Mniejszy ruch, łatwiej się oswoić.
Parking tez prawie pusty więc spokojnie można trenować. Ja po 2 latach prawka ostatnio pojechałam z Tż uzyć się parkować tyłem
Nie wiem czy wolisz sama czy z kimś. Ja wolałam sama-nie chciałam żeby ktoś mi truł że to i tamto jest źle.
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 12:51   #4685
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Im większy % wełny, tym lepiej. Ew. wełna + poliester w domieszce 10 czy 20%.

Albo 100% wełna ze skrętem 100-180.

Z ciekawości, ile kosztował ten garnitur?
Nie będę kłamał, że cena robi swoje, ale coś koło 400 zł. Mieszkam w takim mieście, że to jest jedyny sklep z garniturami, które nie leżą po 2/ 3 lata nie sprzedane. Myślałem jeszcze popatrzeć w jakimś H&M ale nie jestem przekonany do tego.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 12:52   #4686
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 137
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Nie będę kłamał, że cena robi swoje, ale coś koło 400 zł. Mieszkam w takim mieście, że to jest jedyny sklep z garniturami, które nie leżą po 2/ 3 lata nie sprzedane. Myślałem jeszcze popatrzeć w jakimś H&M ale nie jestem przekonany do tego.

O H&Mie zapomnij, tam nie ma nic ciekawego i o dziwo jest drogo.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 13:01   #4687
_malami
Raczkowanie
 
Avatar _malami
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 343
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
jazda nocą. ja przez pierwsze 3 miesiące robiłam sobie wycieczki około 23 do tesco bo pierdołkę i spowrotem.
Mniejszy ruch, łatwiej się oswoić.
Parking tez prawie pusty więc spokojnie można trenować. Ja po 2 latach prawka ostatnio pojechałam z Tż uzyć się parkować tyłem
Nie wiem czy wolisz sama czy z kimś. Ja wolałam sama-nie chciałam żeby ktoś mi truł że to i tamto jest źle.
Ja już próbuje po moim mieście, jest małe dosłownie kilka skrzyżowań, jazdy prostą drogą się nie boje, ale właśnie skrzyżowań -w teorii wiem kto ma pierwszeństwo, kiedy ja mam jechać, ale w praktyce nie wiem co i jak, boję się też ostrzejszych zakrętów... Jak na razie moje cofanie jest tylko jak wyjeżdżam z garażu...
Mylisz, że jeśli codziennie będę robić takie rundki (z chłopakiem/ tatą bo wolę jak ktoś jest moim Aniołem Stróżem ) nocne to się wprawię?

Tak się strasznie boje, że aż mi się płakać chcę- nie jest to jakaś fobia przed jazdą tylko przed w/w elementami jazdy...
_malami jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 13:02   #4688
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 880
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Najpierw mi nie działał shift, a tetaz jeszcze literki t, y i o. Co jest? Ratujcie mojego laptopa plizzz :banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 13:03   #4689
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

http://sklep.kari.com/sklep/pl/kari/...e-01825967--22
ile obcas może mieć cm? Nie mogę nigdzie znaleźć inf.
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 13:19   #4690
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
O H&Mie zapomnij, tam nie ma nic ciekawego i o dziwo jest drogo.
O tak, ostatnio kupilam z mezem koszule i krawat, bo zapomnial zabrac z garnituremkrawat jeszcze okej, no za 40zl nie oczekiwalam cudow i koszule za 100zl, nie dalo jej sie wyprasowac, ciagle byla pognieciona, maz musial jechac i na szybko szukac koszuli. Za taka cene oczekiwalam juz czegos lepszego, niz to co kupilismy.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 13:29   #4691
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Od poniedziałku strasznie spuchły mi stopy.Początkowo myślałam,że może zatrzymała mi się woda w organizmie i stąd taki stan.Od wczoraj spuchły mi jeszcze bardziej-ale dziś to już jest dramat-nie mogę chodzić.Nie jestem wstanie ubrać żadnego buta,nawet stóp w klapki nie wsadzę.Boli mnie już od łydek w dół...co to może być?I gdzie ewentualnie szukać pomocy,powinnam iść do lekarza?Jeśli tak to jakiego?Nie chce iść do szpitala bo wydaje mi się,że tam trafiają poważniejsze przypadki.

Bardzo proszę o jakieś rady.
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 13:33   #4692
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
http://sklep.kari.com/sklep/pl/kari/...e-01825967--22
ile obcas może mieć cm? Nie mogę nigdzie znaleźć inf.

myslę, że z 7cm

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
Od poniedziałku strasznie spuchły mi stopy.Początkowo myślałam,że może zatrzymała mi się woda w organizmie i stąd taki stan.Od wczoraj spuchły mi jeszcze bardziej-ale dziś to już jest dramat-nie mogę chodzić.Nie jestem wstanie ubrać żadnego buta,nawet stóp w klapki nie wsadzę.Boli mnie już od łydek w dół...co to może być?I gdzie ewentualnie szukać pomocy,powinnam iść do lekarza?Jeśli tak to jakiego?Nie chce iść do szpitala bo wydaje mi się,że tam trafiają poważniejsze przypadki.

Bardzo proszę o jakieś rady.
na twoim miejscu jak najszybciej udałabym się na izbe przyjęć. pierwsze co mi przychodzi na mysl, to kłopoty z nerkami lub zakrzepica...

nie masz jakiejś alergii? nie ugryzło cię cos? bierzesz jakies leki? nerki cie nie bola?
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 13:37   #4693
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
myslę, że z 7cm

-
A nie więcej? Kurcze wydają się być wysokie..
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 13:40   #4694
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 137
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
A nie więcej? Kurcze wydają się być wysokie..
Jak dla mnie wyglądają na niezbyt wysokie

A nie możesz napisać do sklepu i zapytać?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 13:43   #4695
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Wg mnie 7cm to raczej maksimum, te buty w ogóle nie wyglądają na wysokie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 13:46   #4696
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

To pytanie pojawialo sie kilkukrotnie w tym watku, ale nigdy nie zapisalam nazwy kropli. Od kilku-kilkunastu dni pieka mnie oczy. Na noc nakladam masc z wit.A (te, ktora tu zawsze polecam), ale to za malo (tym bardziej, jak sie zapomni). Jakies krople w przyzwoitej cenie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 13:48   #4697
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
myslę, że z 7cm

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------



na twoim miejscu jak najszybciej udałabym się na izbe przyjęć. pierwsze co mi przychodzi na mysl, to kłopoty z nerkami lub zakrzepica...

nie masz jakiejś alergii? nie ugryzło cię cos? bierzesz jakies leki? nerki cie nie bola?

Nigdy nie miałam alergii.Nie jestem na nic uczulona,nic mnie też nie ugryzło.Nie wiem skąd ta opuchlizna ,nie mam pojęcia.Leki biorę od paru dni na uspokojenie ale są te leki ziołowe gdzie w ulotce jest napisane żeby nie przekraczać 10 na dobę więc myślę,że nie są nie wiadomo jak silne skoro tak piszą.Zresztą nie faszeruje się nimi Bóg wie jak-wczoraj zjadłam dwie,dziś wcale. Też właśnie czytałam ,że ten obrzęk może być spowodowany przez nerki ale szczerze to nie wiem nie znam się.
Zastanawiam się czy idąc na izbę nie powiedzą mi,że mam sobie iść np do zwykłego lekarza a nie na dyżurze zawracać głowę.

Ps. moczyłam nogi w zimnej wodzie ale to nic nie pomogło.
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 13:50   #4698
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez _malami Pokaż wiadomość
Ja już próbuje po moim mieście, jest małe dosłownie kilka skrzyżowań, jazdy prostą drogą się nie boje, ale właśnie skrzyżowań -w teorii wiem kto ma pierwszeństwo, kiedy ja mam jechać, ale w praktyce nie wiem co i jak, boję się też ostrzejszych zakrętów... Jak na razie moje cofanie jest tylko jak wyjeżdżam z garażu...
Mylisz, że jeśli codziennie będę robić takie rundki (z chłopakiem/ tatą bo wolę jak ktoś jest moim Aniołem Stróżem ) nocne to się wprawię?

Tak się strasznie boje, że aż mi się płakać chcę- nie jest to jakaś fobia przed jazdą tylko przed w/w elementami jazdy...
Ja tak robiłam i mi bardzo pomogło. Ja w międzyczasie miałam terapię szokową- po 2 tygodniach musiałam zrobić 120km w jedną stronę. Chciało mi się wyć na autostradzie.

Poźniej wróciłam do nocnych rundek. pomogło. teraz i 250km mi nie straszne. Tylko te parkingi okropne ;/
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 14:00   #4699
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam alergii.Nie jestem na nic uczulona,nic mnie też nie ugryzło.Nie wiem skąd ta opuchlizna ,nie mam pojęcia.Leki biorę od paru dni na uspokojenie ale są te leki ziołowe gdzie w ulotce jest napisane żeby nie przekraczać 10 na dobę więc myślę,że nie są nie wiadomo jak silne skoro tak piszą.Zresztą nie faszeruje się nimi Bóg wie jak-wczoraj zjadłam dwie,dziś wcale. Też właśnie czytałam ,że ten obrzęk może być spowodowany przez nerki ale szczerze to nie wiem nie znam się.
Zastanawiam się czy idąc na izbę nie powiedzą mi,że mam sobie iść np do zwykłego lekarza a nie na dyżurze zawracać głowę.

Ps. moczyłam nogi w zimnej wodzie ale to nic nie pomogło.
idź, tam przynajmniej powiedzą ci o co chodzi. nie przejmuj się tym co ktoś ci powie, jesteś ubezpieczona to masz prawo do opieki i pomocy medycznej.

co za leki na uspokojenie bierzesz? ziołowe bez recepty, tak? możesz byc uczulona na którys ze składników. jakie mają stężenie w sobie? jesli możesz to napisz nazwę tych tabletek. zioła maja swoje plusy ale potrafią też nieźle namieszać w organizmie, jeszcze przy takiej pogodzie jak teraz mogą mieć działanie niekoniecznie lecznicze...

http://marekciecierski.pl/zakres-cho...ki-naczyniowe/

Edytowane przez 201605041146
Czas edycji: 2014-07-30 o 14:04
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 14:02   #4700
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie wyglądają na niezbyt wysokie

A nie możesz napisać do sklepu i zapytać?
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Wg mnie 7cm to raczej maksimum, te buty w ogóle nie wyglądają na wysokie
Hm..możei tak
Dzięki za pomoc
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 14:10   #4701
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
idź, tam przynajmniej powiedzą ci o co chodzi. nie przejmuj się tym co ktoś ci powie, jesteś ubezpieczona to masz prawo do opieki i pomocy medycznej.

co za leki na uspokojenie bierzesz? ziołowe bez recepty, tak? możesz byc uczulona na którys ze składników. jakie mają stężenie w sobie? jesli możesz to napisz nazwę tych tabletek. zioła maja swoje plusy ale potrafią też nieźle namieszać w organizmie, jeszcze przy takiej pogodzie jak teraz mogą mieć działanie niekoniecznie lecznicze...

http://marekciecierski.pl/zakres-cho...ki-naczyniowe/


Tak,tak jestem ubezpieczona.
Tabletki nazywają się : Relana Forte

Teraz też tam nogi w zimnej wodzie-myślę odczekać jeszcze ze dwie godzinki i cóż chyba nie pozostaje mi nic innego jak iść na izbę.

Jeszcze się zastanawiałam czy nie poczekać do jutra i nie iść normalnie do lekarza ale wygląd tych stóp naprawdę mnie nie pokoi.
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 14:18   #4702
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

A ja znowu mam pytanie związane z komputerem, może ponownie uda mi się uzyskać pomoc.

Z racji, że moja myszka wariuje to wczoraj coś mi wyłączyła, przestały działać niektóre strony jak np. facebook no i głównie obrazki. Cofnęłam system, nie pomogło, cofnęłam jeszcze raz i znowu nic. Odkryłam, że wyłączyło mi się adobe coś tam, więc chciałam to włączyć, ale się nie da, bo mi mówi, że komputer ma datę z przeszłości. To logiczne, bo cofnęłam system, ale jak teraz mogę do naprawić?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 14:39   #4703
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez _malami Pokaż wiadomość
Jak pokonać strach przed jazdą samochodem?
Jeśli chodzi o rzeczy związane z ruszaniem, zmianą biegów itp. idzie mi super, ale jak tylko widzę zakręt albo jadącego tira z przeciwka to mam strach w oczach, naprawdę strasznie się boję jazdy, nie mówiąc o tym że nauka parkowania przodem tyłem itd. jeszcze przede mną.
Poradźcie coś, bo tyle co dorobiłam się auta , a ostatnio ze łzami w oczach jechałam do sklepu bo tak się bałam... Wszyscy mówią że bardzo mi dobrze idzie po 3 letniej przerwie, ale mi się tak nie wydaje, paraliżuje mnie strach
Jak mam być szczera, to jakbym się bała tak bardzo, to bym chyba odpuściła w ogóle
Naprawdę, nie każdy nadaje się na kierowcę, czasem lepiej odpuścić.
Ale nie mnie to oceniać, bo to Ty sama musisz wiedzieć, czy ten strach jest taki, że dasz radę jeździć, że stopniowo się oswoisz, czy zawsze tak będzie, trudno ocenić.

Moja ciotka kupiła auto, po dłuuugiej przerwie w jeździe. Poprzypominała sobie jak się jeździ (z mężem u boku) i... auto stoi, a ona nadal busem do pracy (zza miasta..), bo się boi. Boi się tirów, rowerzystów, skrzyżowań, nie umie parkować, no nie.
Moja mama może jeździć tylko jako pasażer, też prawa jazdy nie ma. Teściowa panicznie boi się tirów nawet jako pasażer

jazda nocą na pewno nie zaszkodzi, ale ja widze jak jest w nocy u mnie w mieście - pusto, prawie nie ma aut, więc i jeździ się bez problemu. Ale to nadal nie wyeliminuje Twojego problemu, bo wyjedziesz w dzień, zobaczysz TIRa i będziesz wystraszona...

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Nie będę kłamał, że cena robi swoje, ale coś koło 400 zł. Mieszkam w takim mieście, że to jest jedyny sklep z garniturami, które nie leżą po 2/ 3 lata nie sprzedane. Myślałem jeszcze popatrzeć w jakimś H&M ale nie jestem przekonany do tego.
Niestety, jak chcesz 100% wełnę, to ona kosztuje.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 14:39   #4704
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
Tak,tak jestem ubezpieczona.
Tabletki nazywają się : Relana Forte

Teraz też tam nogi w zimnej wodzie-myślę odczekać jeszcze ze dwie godzinki i cóż chyba nie pozostaje mi nic innego jak iść na izbę.

Jeszcze się zastanawiałam czy nie poczekać do jutra i nie iść normalnie do lekarza ale wygląd tych stóp naprawdę mnie nie pokoi.
Nogi wyzej niz serce. I do lekarza koniecznie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 14:50   #4705
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Nogi wyzej niz serce. I do lekarza koniecznie
Dobra.Męska decyzja-skoro mówicie ,że nie cuduję i naprawdę powinnam iść to pójdę jeszcze dziś.
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 15:01   #4706
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Hm..możei tak
Dzięki za pomoc
Obcas wynosi 9 cm! Dużo jak dla mnie
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 15:11   #4707
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
Dobra.Męska decyzja-skoro mówicie ,że nie cuduję i naprawdę powinnam iść to pójdę jeszcze dziś.
Idz i daj znac, bo mnie zaintrygowalas. Powodzenia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 15:20   #4708
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Idz i daj znac, bo mnie zaintrygowalas. Powodzenia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ok.Właśnie doprowadziłam nogi do ładu i wychodzę z domu do szpitala,zobaczymy co mi powiedzą.

Dziękuje wszystkim serdecznie za rady i za motywacje.
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 15:58   #4709
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Gdzie dostanę teraz świeże szparagi? Byłam dziś w 3 supermarketach i nic
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 16:02   #4710
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

kojarzy, ktoś warszawskie akademiki politechniki.
a konkretnie ten z akademickiej?

sa jakieś całkiem, całkiem czy strach nocować ;d?
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-02 20:13:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.