Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-02, 18:45   #4681
deja vu
Raczkowanie
 
Avatar deja vu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 83
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
U nas w S. zatrudnili cudnego chłopaczka pewnie gej, ale i tak go uwielbiam Gość ma pojęcie o tym co robi i widać, że to jego pasja, a nie obowiązek. Aż miło z nim porozmawiać. Do tego jest taki pomocny i nie nachalny. Pomagał mi wybrać ostatnio cień - wynalazł chyba z 10 słoiczków i wszystkie ze mną oglądał i szczerze komentował
W pełni się zgadzam. On jawi mi się jako najbardziej zorientowany w nowościach kolorówkowych.
deja vu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 19:15   #4682
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Robiła mi ciasto na buzi i wieciłam sie jz po 2 godzinach
Ooo dla mnie ona taka satynowa jest na twarzy


Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/K...tHaveBrand%3A2

te kredki miękkie pigmentacja idą do mnie może jutro przyjdą
Ciekawe mam ostatnio "fazę" na mocne fiolety i granaty a czy one są takie bladawe?


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na co dzień używam EL DW (mam Sand, Desert Beige i Ecru) i EL DW Light 01.
Poza tym "męczę" jeszcze równolegle Dior Star, Dior Nude, Armani Lasting Silk i jakiś z Bourjois, ale to tylko w weekendy, jak nie zależy mi za bardzo na trwałości .
Na lato mam jeszcze taki podkład w kompakcie z Shiseido, seria słoneczna, ale on teraz jest stanowczo za ciemny.
Poza tym ciągle testuję inne podkłady, ale dotąd niczego lepszego od EL nie znalazłam. Mam jeszcze sporo próbek, tylko w odcieniach jak dla Mulatek, więc nadal będę szukać, no i muszę jeszcze przetestować zalinkowanego przez Ciebie Perfectionist - może się sprawdzi . A Ty jakie masz uwagi na jego temat?
Dla mnie zwykły EL DW robi na twarzy maskę a wersja Light naturalne lico
Ja bazuję na próbkach, aczkolwiek nieudane moje zakupy wydaję dalej: siostrze, koleżance. Niestety nie mam już miejsca na podkłady, bo one dużo go zajmują. Na lato mam też Revlon Colorstaya, czasem używam i jestem zadowolona, mnie nie wysusza.
Bardzo lubię i mam minerały Lauress, moja buzia wygląda w nim super, ale ostatnio nie mogę pod niego dopasować kremu coś się popsuło w mojej buzi
Ola mogę to samo napisać o sobie: ciągle testuję nowe podkłady, a niczego lepszego od EL DWLight nie znalazłam hehe.
Perfectionista testuję już 4 dzień. Mam go jeszcze na kilka dni (przeważnie wchodzę po te same próbki do Sephory i Douglasa, lubię kilka dni potestować, a nie np. tylko 2 no i szału nie ma nie jest zły, ale nie patrzę z lubością na twarz w lustrze
Te Diory i Armaniego, co wymieniłaś też miałam i takie nadzieje w Starze pokładałam i niestety


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na razie mam tylko Th(ink). Fajna jest - trwała i intensywna. Mały problem jest jedynie w tym, że trudno zrobić precyzyjną kreskę, bo kredka jest bardzo miękka, ale to przy tego typu kredkach normalne. Poza tym od precyzyjnej kreski jest eyeliner, więc nie powinnam marudzić .
Ooo fiolecik czy jest taka dokładnie, jak tutaj? czy ciemniejsza/jaśniejsza??
http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/K...tHaveBrand%3A2


Ja z kredek bardzo lubię te:
http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/K...-do-oczu/P6203


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Chanel jest u mnie na miejscu drugim, zaraz po MAC, jeśli chodzi o róże, szminki i cienie. W sumie lubię Chanel porównywalnie z MAC, a to drugie miejsce to głównie ze względu na ilość . Ile mam różów Chanel to nawet teraz nie pamiętam, ale jak na szybko liczę, to wychodzi siedem (plus dodatkowo dwa rozświetlacze).
A Bobbi Brown? ja lubię te róże
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...own-blush.html


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Obecnie najtrwalszy i najbardziej kryjący, a do tego wcale nie ciezki jest EL DW Maximum Cover.
Ooo nie znam, zapisałam będę szukała próbki

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Shiseido Benefiance Concentrated Anti-Wrinkle Eye Cream
też polecam

na dzień ostatnio bardzo pasuje mi ten krem:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...zy.html&next=1

słabe oceny, a u mnie super się spisuje


a nie wiecie może gdzie taniej kupię tę odżywkę?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ci.html&next=1
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 19:18   #4683
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ooo nie znam, zapisałam będę szukała próbki
Bo mało kto o nim wie, bo dostepny tylko w salonach Estee Lauder, także tam ich szukaj, nigdzie indziej nie ma
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 19:56   #4684
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ooo dla mnie ona taka satynowa jest na twarzy




Ciekawe mam ostatnio "fazę" na mocne fiolety i granaty a czy one są takie bladawe?




Dla mnie zwykły EL DW robi na twarzy maskę a wersja Light naturalne lico
Ja bazuję na próbkach, aczkolwiek nieudane moje zakupy wydaję dalej: siostrze, koleżance. Niestety nie mam już miejsca na podkłady, bo one dużo go zajmują. Na lato mam też Revlon Colorstaya, czasem używam i jestem zadowolona, mnie nie wysusza.
Bardzo lubię i mam minerały Lauress, moja buzia wygląda w nim super, ale ostatnio nie mogę pod niego dopasować kremu coś się popsuło w mojej buzi
Ola mogę to samo napisać o sobie: ciągle testuję nowe podkłady, a niczego lepszego od EL DWLight nie znalazłam hehe.
Perfectionista testuję już 4 dzień. Mam go jeszcze na kilka dni (przeważnie wchodzę po te same próbki do Sephory i Douglasa, lubię kilka dni potestować, a nie np. tylko 2 no i szału nie ma nie jest zły, ale nie patrzę z lubością na twarz w lustrze
Te Diory i Armaniego, co wymieniłaś też miałam i takie nadzieje w Starze pokładałam i niestety




Ooo fiolecik czy jest taka dokładnie, jak tutaj? czy ciemniejsza/jaśniejsza??
http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/K...tHaveBrand%3A2


Ja z kredek bardzo lubię te:
http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/K...-do-oczu/P6203




A Bobbi Brown? ja lubię te róże
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...own-blush.html




Ooo nie znam, zapisałam będę szukała próbki



też polecam

na dzień ostatnio bardzo pasuje mi ten krem:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...zy.html&next=1

słabe oceny, a u mnie super się spisuje


a nie wiecie może gdzie taniej kupię tę odżywkę?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ci.html&next=1
Co do Th(ink) - to taki ciemny granat z nutą fioletu (z angielskiego "navy" to się chyba zwie ). Na stronie Sephory odcień nie jest wg mnie zbyt dobrze oddany - w rzeczywistości kredka jest ciemniejsza i bardziej granatowa niż fioletowa. Jest wątek o MJ, tutaj, tam wrzucałam mejkap z kreską zrobioną tą kredką. Wprawdzie za dobrze kredki na powiece nie widać, i niestety kolory trochę przekłamane przez aparat z telefonu, ale coś tam dostrzec można (może Cię nie zniechęci ).

Żadnego różu z Bobbi Brown nie mam, aż mnie to dziwi . Generalnie markę lubię, więc chyba czas się przyjrzeć i różom .

Skoro Perfectionist nie bardzo Ci podszedł, to chyba i ja odpuszczę.

Na mnie też najlepiej wygląda EL DW Light, a "zwykły" DW różnie - czasem rewelacyjnie, a czasem kiepsko. Lubię jednak czasem zmieniać podkłady, więc chociaż z tych dwóch wybieram . Kusi mnie teraz ten Maximum Cover, o którym Corii pisze, ale chyba na próbki nie ma szans i pozostaje ryzyko zakupu w ciemno.

Kredki Sephory mam dwie (z serii o przedłużonej trwałości 12HR Wear) i bardzo je lubię - Love Affair 33 i Tango Night 32. Jak masz fazę na ciemne fiolety, to ta druga powinna Ci się spodobać.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo mało kto o nim wie, bo dostepny tylko w salonach Estee Lauder, także tam ich szukaj, nigdzie indziej nie ma
Znalazłam go na Allegro u sprawdzonego sprzedawcy, ale chyba się wstrzymam z zakupem, bo ponoć wkrótce (jeszcze w kwietniu) rusza internetowy firmowy sklep EL. Zastanawiam się jednak czy Maximum Cover będzie w ofercie
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 20:17   #4685
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Troszke moze byc zadanie utrudnione, bo tylko w salonach EL jest.
To mój numero uno jesli idzie o podkłady kryjące
W Warszawie jestem co tydzień, także bez problemu go dostanę



Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Sephorzankom i ich wiedzy to tak do końca bym nie ufała .
EL u mnie najlepiej się sprawdza, ale ideałem mimo to nie jest - chyba takiego dla mnie nie ma
Wiem, wiem, że Sephorzanki to nie guru kosmetyczne, ale bądź co bądź, jakieś zakres wiedzy powinny posiadać
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 20:18   #4686
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
W Warszawie jestem co tydzień, także bez problemu go dostanę
A to fajnie Daj znać, jak dorwiesz próbkę i potetsujesz, bo ciekawa jestem, jak wrażenia innych
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 20:31   #4687
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
oo
wiem że testowalaś sporo ostatnio
myślałam o shiseido benefiance albo clinique all about riche
Osobiście z Shiseido, Benefiance byłam bardzo zadowolona i kupię ponownie. Clinique, All About Eyes Rich, dla mnie porażka a obecnie zaczęłam stosować Hydra Collagenist - HR Niby serum, ale traktuje jako krem


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to fajnie Daj znać, jak dorwiesz próbkę i potetsujesz, bo ciekawa jestem, jak wrażenia innych
W niedziele polecę po próbaski
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2015-04-02 o 20:41
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 21:20   #4688
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
W niedziele polecę po próbaski
To weź ze sobą pojemniczki puste, bo salon EL nie ma takich, bo oni z zasady próbek nie robią, maja gotowe firmowe próbki, ale nie wszystkiego.
Mnie Pani sama powiedziała, ze nei mają słoiczków, ale jak przyniosę swój, to chetnie mi zrobi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 21:37   #4689
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo mało kto o nim wie, bo dostepny tylko w salonach Estee Lauder, także tam ich szukaj, nigdzie indziej nie ma
Corii, a gdzie są te salony?


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Co do Th(ink) - to taki ciemny granat z nutą fioletu (z angielskiego "navy" to się chyba zwie ). Na stronie Sephory odcień nie jest wg mnie zbyt dobrze oddany - w rzeczywistości kredka jest ciemniejsza i bardziej granatowa niż fioletowa. Jest wątek o MJ, tutaj, tam wrzucałam mejkap z kreską zrobioną tą kredką. Wprawdzie za dobrze kredki na powiece nie widać, i niestety kolory trochę przekłamane przez aparat z telefonu, ale coś tam dostrzec można (może Cię nie zniechęci ).

Żadnego różu z Bobbi Brown nie mam, aż mnie to dziwi . Generalnie markę lubię, więc chyba czas się przyjrzeć i różom .

Skoro Perfectionist nie bardzo Ci podszedł, to chyba i ja odpuszczę.

Na mnie też najlepiej wygląda EL DW Light, a "zwykły" DW różnie - czasem rewelacyjnie, a czasem kiepsko. Lubię jednak czasem zmieniać podkłady, więc chociaż z tych dwóch wybieram . Kusi mnie teraz ten Maximum Cover, o którym Corii pisze, ale chyba na próbki nie ma szans i pozostaje ryzyko zakupu w ciemno.

Kredki Sephory mam dwie (z serii o przedłużonej trwałości 12HR Wear) i bardzo je lubię - Love Affair 33 i Tango Night 32. Jak masz fazę na ciemne fiolety, to ta druga powinna Ci się spodobać.

Znalazłam go na Allegro u sprawdzonego sprzedawcy, ale chyba się wstrzymam z zakupem, bo ponoć wkrótce (jeszcze w kwietniu) rusza internetowy firmowy sklep EL. Zastanawiam się jednak czy Maximum Cover będzie w ofercie
Ola przejrzałam zalinkowany wątek, dziękuję nie mam czasu na następny niestety i tylko obejrzałam zdjęcia piękne masz oczy! kredka bardzo ładna i muszę sobie obejrzeć ją w realu lubię granaty i fiolety, bo ładnie podkreślają moje zielone oczy, latem też turkusy

Polecam róż Bobbi Brown mam z Maca limitkę i ten z BB w ogóle nic się nie zmienia, nie ściera itd. przez calutki dzień!

Dziękuję, ale z Sephory kredki mi jakoś nie podchodzą wolę brokatowy granat z Avonu

Podkład Perfectionist jest po prostu zwykły średnio kryje, troszkę się ściera, ale szału nie robi. Ma też plusy, bo nie włazi w zmarszczki mimiczne, nie robi tapety ani nie waży się, ale jak dla mnie jest za słaby, że tak to ujmę, w efekcie. Może z wiekiem potrzebuję bardziej efektu "WOW"?

A z Maca podkłady miałaś? Ja się wybieram po próbki, ale wybrać się nie mogę
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 21:39   #4690
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Corii, a gdzie są te salony?
Kochana, w galeriach, ale których i gdzie to na necie powinno pisać.
U mnie w okolicy np. jest salon w Galerii Katowickiej.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 22:43   #4691
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Co do Th(ink) - to taki ciemny granat z nutą fioletu (z angielskiego "navy" to się chyba zwie ). Na stronie Sephory odcień nie jest wg mnie zbyt dobrze oddany - w rzeczywistości kredka jest ciemniejsza i bardziej granatowa niż fioletowa. Jest wątek o MJ, tutaj, tam wrzucałam mejkap z kreską zrobioną tą kredką. Wprawdzie za dobrze kredki na powiece nie widać, i niestety kolory trochę przekłamane przez aparat z telefonu, ale coś tam dostrzec można (może Cię nie zniechęci ).

Żadnego różu z Bobbi Brown nie mam, aż mnie to dziwi . Generalnie markę lubię, więc chyba czas się przyjrzeć i różom .

Skoro Perfectionist nie bardzo Ci podszedł, to chyba i ja odpuszczę.

Na mnie też najlepiej wygląda EL DW Light, a "zwykły" DW różnie - czasem rewelacyjnie, a czasem kiepsko. Lubię jednak czasem zmieniać podkłady, więc chociaż z tych dwóch wybieram . Kusi mnie teraz ten Maximum Cover, o którym Corii pisze, ale chyba na próbki nie ma szans i pozostaje ryzyko zakupu w ciemno.

Kredki Sephory mam dwie (z serii o przedłużonej trwałości 12HR Wear) i bardzo je lubię - Love Affair 33 i Tango Night 32. Jak masz fazę na ciemne fiolety, to ta druga powinna Ci się spodobać.

Znalazłam go na Allegro u sprawdzonego sprzedawcy, ale chyba się wstrzymam z zakupem, bo ponoć wkrótce (jeszcze w kwietniu) rusza internetowy firmowy sklep EL. Zastanawiam się jednak czy Maximum Cover będzie w ofercie
napiszesz na pw namiar na sprzedawce?
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 22:52   #4692
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kochana, w galeriach, ale których i gdzie to na necie powinno pisać.
U mnie w okolicy np. jest salon w Galerii Katowickiej.
to jutro sobie poszukam czy u mnie na wsi jest takie cudo w ogóle

Corii, a czy to jest to? znaczy się czy o takie coś chodzi?

http://www.esteelauder.pl/punktySprzedazy.html
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2015-04-02 o 22:55
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 23:13   #4693
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
to jutro sobie poszukam czy u mnie na wsi jest takie cudo w ogóle

Corii, a czy to jest to? znaczy się czy o takie coś chodzi?

http://www.esteelauder.pl/punktySprzedazy.html
Tak, taka wyszukiwarka, tylko z tego co Ci znajdzie to te punkty, które sa złotym kolorem i gdzie pisze Sklep Firmowy EL.

A tu znalazłam gdzie mozna fajne i tanie oferty EL na necie znalezć http://www.shopalike.pl/estee-lauder/
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-04-02 o 23:16
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 23:52   #4694
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

dziewczyny czu ktoras już kupowala tego beautyblendera z Sephory ?
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 00:01   #4695
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, taka wyszukiwarka, tylko z tego co Ci znajdzie to te punkty, które sa złotym kolorem i gdzie pisze Sklep Firmowy EL.

A tu znalazłam gdzie mozna fajne i tanie oferty EL na necie znalezć http://www.shopalike.pl/estee-lauder/
Buuu u mnie wszystkie czarne!

ale dziękuję
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 07:39   #4696
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
dziewczyny czu ktoras już kupowala tego beautyblendera z Sephory ?
tak,ja
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 08:08   #4697
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To weź ze sobą pojemniczki puste, bo salon EL nie ma takich, bo oni z zasady próbek nie robią, maja gotowe firmowe próbki, ale nie wszystkiego.
Mnie Pani sama powiedziała, ze nei mają słoiczków, ale jak przyniosę swój, to chetnie mi zrobi
a co ciekawe w poznanskim salonie EL pani bez problemu zrobila probke tego nowego i miala sloiczki, nawet sama zaproponowala to, bo kumpela zastanawiala sie nad 2 odcieniami i dostala 2 probki
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 08:19   #4698
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
tak,ja
Ja też mam pytanie odnośnie tego BBlendera. Czy to jest standardowy rozmiar, czy miniatura?
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 09:30   #4699
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Corii, a gdzie są te salony?




Ola przejrzałam zalinkowany wątek, dziękuję nie mam czasu na następny niestety i tylko obejrzałam zdjęcia piękne masz oczy! kredka bardzo ładna i muszę sobie obejrzeć ją w realu lubię granaty i fiolety, bo ładnie podkreślają moje zielone oczy, latem też turkusy

Polecam róż Bobbi Brown mam z Maca limitkę i ten z BB w ogóle nic się nie zmienia, nie ściera itd. przez calutki dzień!

Dziękuję, ale z Sephory kredki mi jakoś nie podchodzą wolę brokatowy granat z Avonu

Podkład Perfectionist jest po prostu zwykły średnio kryje, troszkę się ściera, ale szału nie robi. Ma też plusy, bo nie włazi w zmarszczki mimiczne, nie robi tapety ani nie waży się, ale jak dla mnie jest za słaby, że tak to ujmę, w efekcie. Może z wiekiem potrzebuję bardziej efektu "WOW"?

A z Maca podkłady miałaś? Ja się wybieram po próbki, ale wybrać się nie mogę
Dziękuję za "piękne oczy"

Podkładów "zwyklaków" nie chcę, chcę takie z efektem "WOW" , więc Perfectionist nie dla mnie .

Z MAC podkładu nigdy nie miałam. Kilka jedynie testowałam (dość dawno temu), ale żaden mnie nie zachwycił. Ostatnio do internetowych zakupów w MAC dają większe próbki podkładu Studio Fix i jedną taką dostałam. Będę testować, ale kolor ciemny (NC25), więc chyba dopiero latem się odważę .

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Ja też mam pytanie odnośnie tego BBlendera. Czy to jest standardowy rozmiar, czy miniatura?
Na moje oko to standardowy rozmiar.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 10:46   #4700
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[/COLOR]
Na moje oko to standardowy rozmiar.[/QUOTE]

Dzięki, muszę to obadać, bo przy zniżce od ceny 69 zł Beauty blender w Sephorze to dobry deal
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 11:37   #4701
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Ja też mam pytanie odnośnie tego BBlendera. Czy to jest standardowy rozmiar, czy miniatura?
standardowy rozmiar mini są zielone i sprzedawane po 2 sztuki
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 11:50   #4702
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Ja ostatnio patrzalam na Maximum Cover w salonie EL mam u siebie outletowy .. On jest kryjacy i jak dla mnie bardzo gesty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 13:31   #4703
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość

Dzięki, muszę to obadać, bo przy zniżce od ceny 69 zł Beauty blender w Sephorze to dobry deal
Też się na to skusiłam Online nie było ale stacjonarnie cała półka napakowana.
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 16:18   #4704
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Poszłam dzisiaj do Organika, bo zachciało mi sie pianki pod prysznic o intensywnym pomarańczowym zapachu,a tam taka mają.
I jakie było moje pozytywne zdziwienie, że wreszcie producent stanął na wysokosci zdania i zaczął zabezpieczać folią w srodku produkt, a nie jak jeszcze neidawno - bez zadnego zabezpieczenia po odkręcreniu.
Wreszcie mam pewnosć, ze nikt nie otwierał i jest świeze
Ale to na razie chyba produkty z nowej partii tylko, bo starsze jeszcze nie maja ochrony. Tak czy siak, mam nadzieje, ze ku dobremu idzie i wszystkie produkty teraz będa miały takie zabezpieczenia.
A tak swoją drogą, to Organique wyeliminowało mi problemy z przeszuszem skóry- wreszcie mam nawilżoną i gładką Oczywiscie, jak bym przestała używać ich produktów, to wsio by do normy starej wróciło No, ale tak ze wszystkim jest
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-04-03 o 17:04
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 16:57   #4705
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Ja z Organique chwalę sobie bardzo peelingi - ten korzenny i kawowy. Tylko jak użyłam kawowy wieczorem, to ciężko mi było zasnąć, aromat kawy cały czas czułam
Gdyby miała porównać peelingi Organique do Phenome czy Bath & Body Works albo Geomar - to Oratonique zdecydowanie najlepszy. Phenome może ma i fajny skład, ale nie pozostawia po kąpieli tej miękkości co po Organique. B&BW i Geomar to zwykłe zdzieraki, raczej przeciętne. Może ktoś ma inną opinię.
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 18:56   #4706
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Dziewczyny życzę Radosnych Swiąt

Testuję wciąż szampony LP i po Restore włosy faktycznie są dłużej świeże niż po PHD czy jak mu tam Ale ja i tak myję codziennie, wiec nie zamierzam się tym przejmować.
Z szamponów jestem bardzo zadowolona, uzywam z moimi odżywkami i serum silikonowym Mariona za 7 zł i mam piękne włosy. Bez modelowania na szczotce ładnie się układają Nawet mój 85 letni Dziadek się dzis zapytał czy byłam u fryzjera : a włosy myłam wczoraj
Natomiast to PHD 5 w 1 i ten gratisowy jedwab nie badzo mi podeszły. Przy czym ja ogólnie nie lubię środków do stylizacji. Te i tak wydają mi się dosyć przyzwoite, ale raczej nie ponowię zakupy.
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 19:03   #4707
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Natomiast to PHD 5 w 1 i ten gratisowy jedwab nie badzo mi podeszły. Przy czym ja ogólnie nie lubię środków do stylizacji. Te i tak wydają mi się dosyć przyzwoite, ale raczej nie ponowię zakupy.
To jakbys sie chciała pozbyc, zapraszam na targowisko
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 19:18   #4708
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Oglądałam dzisiaj w Sephorze podkłady w formie "serum" i koniec końców stwierdziłam że wszystkie są podobne i wzięłam ten Sephorowy. Jeśli mi przypasuje to może skuszę się na Diora w niedalekiej przyszłości. Po Touche Eclat jakoś podpasowały mi takie lżejsze podkłady, wcześniej niepotrzebne zakrywałam względnie niezłą cerę konkretną tapetą
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 21:39   #4709
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Kochane jak będziecie miały jakieś kody do Douglasa, to dajcie znać
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 06:14   #4710
201707261519
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 683
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ciastecek Pokaż wiadomość
Kochane jak będziecie miały jakieś kody do Douglasa, to dajcie znać
Mobilne MOBILE10
Wizaz1182
Ewentualnie PAYBACK3040 40 zł przy zakupach na 310
201707261519 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-19 00:55:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.