Zakupy na Vinted - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-06-06, 14:46   #4711
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 490
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Jakby przedmiot, który kupiłam miał jakieś wady, które nie były wyszczególnione w ogłoszeniu i uniemożliwiałyby mi jego użytkowanie to rozpoczęłabym spór, nie istotne czy kosztował 20zł, czy 200zł. Ale nie miałam jeszcze takiej sytuacji. Co najwyżej jakieś drobne wady, widoczne tylko przy bliższym przyjrzeniu się, ale to macham zawsze ręką, daje 'OK' i pozytywny komentarz, bo nie chce mi się użerać.
odpuściłam, dałam ok, nie wystawiłam komentarza, dostała automatyczny. Trochę mnie zdenerwowało tylko to że po dwóch dniach dostałam od sprzedającej komentarz "wszystko ok, polecam"
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-06, 15:06   #4712
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 099
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
odpuściłam, dałam ok, nie wystawiłam komentarza, dostała automatyczny. Trochę mnie zdenerwowało tylko to że po dwóch dniach dostałam od sprzedającej komentarz "wszystko ok, polecam"
Z jej perspektywy nie dziwię się, że 'wszystko ok'
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-06, 15:15   #4713
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 970
Dot.: Zakupy na Vinted

Dla mnie ma znaczenie opakowanie o tyle, żeby zapakowana rzecz przyszła cała, sucha i nie wygnieciona, jak psu z gardła oraz żeby była rzecz bezpieczna w transporcie. Dlatego worki na śmieci (czyste), opakowania po czymś itd. nie mają dla mnie znaczenia dopóki spełniają w/w wymogi. Zakładam, że torba prezentowa może i sztywna, ale ma od góry puste i coś może wypaść z niej, pobrudzić się, zgnieść, wlać do środka itd. dlatego uważam, że takie wysyłki są niepoważne i sprzedająca nie dba o swoje rzeczy
Sama wysyłam w pudełkach po kosmetykach, z apteki, czy z zary itp. sklepów, ale w środku i tak wszystko foliuję dla ochrony.

Co do plam, zwróciłabym tę rzecz, bo przecież nie będziesz tego nosiła, a stan niezgodny z opisem. Cena nie ma znaczenia, bo bluzę wywalisz przecież? Ja zawsze mimo wszystko pytam czy towar nie posiada wad, nawet, jak stan nowy bez metki
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 11:52   #4714
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 490
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dla mnie ma znaczenie opakowanie o tyle, żeby zapakowana rzecz przyszła cała, sucha i nie wygnieciona, jak psu z gardła oraz żeby była rzecz bezpieczna w transporcie. Dlatego worki na śmieci (czyste), opakowania po czymś itd. nie mają dla mnie znaczenia dopóki spełniają w/w wymogi. Zakładam, że torba prezentowa może i sztywna, ale ma od góry puste i coś może wypaść z niej, pobrudzić się, zgnieść, wlać do środka itd. dlatego uważam, że takie wysyłki są niepoważne i sprzedająca nie dba o swoje rzeczy
Sama wysyłam w pudełkach po kosmetykach, z apteki, czy z zary itp. sklepów, ale w środku i tak wszystko foliuję dla ochrony.

Co do plam, zwróciłabym tę rzecz, bo przecież nie będziesz tego nosiła, a stan niezgodny z opisem. Cena nie ma znaczenia, bo bluzę wywalisz przecież? Ja zawsze mimo wszystko pytam czy towar nie posiada wad, nawet, jak stan nowy bez metki
Dokładnie, ja ubrania wkładam w folię ochronną po innych ubraniach, mam tego całe reklamówki.

Może coś naszyję w tym miejscu nie mam na razie na tą bluzę pomysłu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 15:16   #4715
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja też wykorzystuję do pakowania to co mam, nie kupuję nowych opakowań. Mija mi się to z ideą wtórnego obiegu (chyba, że ktoś nie ma opakowań na zbyciu, to rozumiem, że nie wyczaruje i musi kupić). Zbieram pudełka z przesyłek, folie bąbelkowe, grube reklamówki. W czysty worek na śmieci, taki gruby, też zdarzyło mi się pakować.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 15:39   #4716
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Ja widzę takie problemy - mogą łatwo przemoknąć/podrzeć się albo coś może wypaść jeśli są słabo zaklejone. To już bym wolała dostać w czystym worku na śmieci oklejonym taśmą.
Oj, nie sądzę, aby łatwo przemokły, przecież nie mówimy o papierze, ale o sztywnej torebce prezentowej, te, które ja mam/miałam, są solidne i paczka musiałaby leżeć chyba cały dzień w deszczu. A przecież jeśli już, to paczka ma kontakt z deszczem w czasie jej transportowania między pojazdem a paczkomatem/domem odbiorcy, to kiedy ma namoknąć?

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Jakby przedmiot, który kupiłam miał jakieś wady, które nie były wyszczególnione w ogłoszeniu i uniemożliwiałyby mi jego użytkowanie to rozpoczęłabym spór, nie istotne czy kosztował 20zł, czy 200zł.

Rzecz może kosztować i 2 zł, ale jeśli deklaruje się jakiś stan i nie wskazuje wad, to rzecz powinna nie mieć plam, dziur czy czegoś innego tego typu. Najbardziej "lubię", gdy jest opis "stan dobry" i zero szerszego wyjaśnienia, a na zdjęciach nie widać niczego odbiegającego od normy.

A propos określania stanu, to przyznam, że miałam co najmniej kilka razy sytuację, że ktoś ocenił stan sprzedawanej mi rzeczy na "dobry", a rzecz była bez zarzutu.

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
odpuściłam, dałam ok, nie wystawiłam komentarza, dostała automatyczny. Trochę mnie zdenerwowało tylko to że po dwóch dniach dostałam od sprzedającej komentarz "wszystko ok, polecam"
Ja w takiej sytuacji nie robię "OK", tylko z automatu się to robi. Nie czuję za bardzo, że jest OK, a z drugiej strony, jakoś za mało, aby zgłaszać problem.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Zakładam, że torba prezentowa może i sztywna, ale ma od góry puste i coś może wypaść z niej, pobrudzić się, zgnieść, wlać do środka itd. dlatego uważam, że takie wysyłki są niepoważne i sprzedająca nie dba o swoje rzeczy
Absolutnie nie miałam na myśli wysyłania w otwartych torebkach, przecież takie torebki da się jak najbardziej docisnąć z otwartej strony i szczelnie zalepić. I wyłącznie o tak spakowanej paczce pisałam.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja zawsze mimo wszystko pytam czy towar nie posiada wad, nawet, jak stan nowy bez metki
Jesu, stan "nowy bez metki" to zmora vinted, powinni wycofać te opcję.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 17:34   #4717
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 970
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Ja też wykorzystuję do pakowania to co mam, nie kupuję nowych opakowań. Mija mi się to z ideą wtórnego obiegu (chyba, że ktoś nie ma opakowań na zbyciu, to rozumiem, że nie wyczaruje i musi kupić). Zbieram pudełka z przesyłek, folie bąbelkowe, grube reklamówki. W czysty worek na śmieci, taki gruby, też zdarzyło mi się pakować.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
W większości sklepów typu Biedronka i małych sklepikach spożywczych na ryneczkach można spytać o opakowanie i przeważnie mają jakieś, czyste i przeznaczone do wywalenia. Nie spotkałam się żeby ktoś mi odmówił (za darmo) żebym sobie wzięła takie opakowanie nawet w aptece czasem pytałam


Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość

Absolutnie nie miałam na myśli wysyłania w otwartych torebkach, przecież takie torebki da się jak najbardziej docisnąć z otwartej strony i szczelnie zalepić. I wyłącznie o tak spakowanej paczce pisałam.


Jesu, stan "nowy bez metki" to zmora vinted, powinni wycofać te opcję.
No, ale te wklejane tu były otwarte od góry, jak prezent by był w środku Jak dla mnie mocno ryzykowne tak wysyłać

Wiadomo, że jak się raz założy to jest to nowy bez metki, nawet, jak się jest całą noc na imprezie w tym
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-08, 10:27   #4718
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No, ale te wklejane tu były otwarte od góry, jak prezent by był w środku Jak dla mnie mocno ryzykowne tak wysyłać
Tak, masz rację, ale myślałam, że mnie konkretnie nie posądzasz o takie procedery .

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Wiadomo, że jak się raz założy to jest to nowy bez metki, nawet, jak się jest całą noc na imprezie w tym


Nie wiem, co jest trudnego z zapoznaniu się z opisem vinted co do tej kategorii:
"Przedmiot jest nowy, ale bez metek i/lub opakowania. Nie był noszony i jest bez skazy."
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-08, 13:17   #4719
lunabeetz
Raczkowanie
 
Avatar lunabeetz
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 52
Dot.: Zakupy na Vinted

Oprócz szalonego pakowania paczek i oznaczania noszonych ubrań jako "nowe bez metki", to ja też Dziewczyny uwielbiam na Vinted ogłoszenia z poplamionymi ubraniami wystawione w cenie pełnoprawnego produktu i ze stanem oznaczonym jako "dobry".

Hitem jest dla mnie bluzka, której nie da się doprać, wystawiona za 47 zł, bo to przecież marka Elementy. Niech to będzie i Dior - ale skoro jest z plamą, której się nie da usunąć, w dodatku w takim miejscu, to co mi po tej "prestiżowej" marce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2023-06-08 at 14.11.45.jpg (69,4 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2023-06-08 at 14.10.36.jpg (80,7 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2023-06-08 at 14.10.19.jpg (57,0 KB, 92 załadowań)
lunabeetz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-08, 15:27   #4720
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 490
Dot.: Zakupy na Vinted

teraz sobie zdałam sprawę, że to nie przypadek, po prostu ludzie wystawiają takie rzeczy. Dla jednego to rzecz nie nadająca się na dalszą odsprzedaż a dla drugiego posiada wartość, być może sentymentalną i szkoda wyrzucić, to opcham dalej. Może jestem starej daty, ale to dla mnie nie zrozumiałe.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
ciekawe, ostatnio mam więcej transakcji zagranicznych niż kupujących z Polski
u mnie to samo
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia



Edytowane przez ewelinka_
Czas edycji: 2023-07-10 o 19:46
ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-08, 18:03   #4721
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 970
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Nie wiem, co jest trudnego z zapoznaniu się z opisem vinted co do tej kategorii:
"Przedmiot jest nowy, ale bez metek i/lub opakowania. Nie był noszony i jest bez skazy."
Raz się nie liczy w końcu, jak kiedyś usłyszałam, w sklepie też daną rzecz dużo ludzi mierzy


Cytat:
Napisane przez lunabeetz Pokaż wiadomość
Oprócz szalonego pakowania paczek i oznaczania noszonych ubrań jako "nowe bez metki", to ja też Dziewczyny uwielbiam na Vinted ogłoszenia z poplamionymi ubraniami wystawione w cenie pełnoprawnego produktu i ze stanem oznaczonym jako "dobry".

Hitem jest dla mnie bluzka, której nie da się doprać, wystawiona za 47 zł, bo to przecież marka Elementy. Niech to będzie i Dior - ale skoro jest z plamą, której się nie da usunąć, w dodatku w takim miejscu, to co mi po tej "prestiżowej" marce



Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
o jesoo , wpisałam w wyszukiwarkę plama - pojawiło się stron 500 i więcej


pierwsza lepsza oferta sukienka z plamą za 25zł przedmiot podbity...


teraz sobie zdałam sprawę, że to nie przypadek, po prostu ludzie wystawiają takie rzeczy. Dla jednego to rzecz nie nadająca się na dalszą odsprzedaż a dla drugiego posiada wartość, być może sentymentalną i szkoda wyrzucić, to opcham dalej. Może jestem starej daty, ale to dla mnie nie zrozumiałe.

Dla mnie to też niezrozumiałe, ktoś z plamą nie nosi, ale liczy, że inny będzie? dodatkowo to 200zł za bluzę z plamą to przeca darmo


Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
Ostatnio miałam taką sytuację, sprzedawałam bieliznę, odezwał się do mnie użytkownik z Litwy z pytaniem czy rzecz ma dużo elastanu. Wysłałam zdjęcie metki, a on do mnie " ale ma dużo elastanu, czy nie bo będzie ją nosił mężczyzna" zbiło mnie to z tropu całkowicie przedmiotem sprzedaży były figi damskie w panterkę
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-08, 18:56   #4722
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 132
Dot.: Zakupy na Vinted

to ja chyba jestem dziwna, bo rzeczy z plamami czy dziurami wyrzucam, coś co ma ślady użycia, typu zadrapanie na obcasie buta czy zaciągniętą nitkę wystawiam za darmo na olx z dokładnymi zdjęciami i opisem wady.

wychodzę z założenia, że do sprzedaży idą tylko rzeczy w takim stanie, które sama chciałabym kupić. Oraz, że można teraz tak tanio kupić ciuchy, że wystawianie czegoś z plamami/dziurami czy uszkodzone jest po prostu bez sensu, skoro można pójść do lumpa i kupić coś bez wad za małe pieniądze
a, przepraszam. mam wystawioną jedną spódnicę z wadą - zapinana na zamek z tyłu, kilka razy złapałam pod zamkiem materiał i zrobiła się mała dziurka. Po zapięciu zamka jej nie widać, bo jest pod spodem.
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-08, 19:11   #4723
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zakupy na Vinted

dla mnie rzeczy z wadami powinny być bardzo tanio sprzedawane i z zaznaczonymi w ogłoszeniu z wadami. W lumpeksie też często widzę rzeczy wręcz podarte. Nie wiem czy takie coś sprzedawca powiesił na wieszaku czy to się podarło przy mierzeniu. Ale wady niestety zdarzają się i na vinted i w lumpeksach.
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-08, 21:20   #4724
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 099
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja nie widzę problemu w tym, że ktoś wystawia rzeczy z wadami, o ile są one rzetelnie udokumentowana opisem i zdjęciami. Wtedy po prostu nie kupię. Ale wystawianie czegoś co ma dziury czy plamy jako w stanie bardzo dobrym, czy liczenie, że ktoś się na zdjęciu nie dopatrzy... to nazywajmy rzeczy po imieniu - oszukiwanie kupujących.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-13, 11:37   #4725
GiziaLg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 2
Dot.: Zakupy na Vinted

Dziewczyny, jestem w miarę nowa na vinted. Wczoraj kupił ktoś sukienkę (nową, z metką) u mnie przez vinted. Ale ani opisu nie ani komentarzy nie ma. Powinnam się bać, że wyślę, a ten ktoś zgłosi, że używana albo, że np paczka nie doszła? Mogę jakoś się zabezpieczyć? Czy może lepiej anulować sprzedaż?



P. S. Sorry, że jako odpowiedź ale szukałam i nie mam pojęcia jak napisać nowy wątek 🙄🙄
GiziaLg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-13, 11:41   #4726
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 293
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez GiziaLg Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem w miarę nowa na vinted. Wczoraj kupił ktoś sukienkę (nową, z metką) u mnie przez vinted. Ale ani opisu nie ani komentarzy nie ma. Powinnam się bać, że wyślę, a ten ktoś zgłosi, że używana albo, że np paczka nie doszła? Mogę jakoś się zabezpieczyć? Czy może lepiej anulować sprzedaż?



P. S. Sorry, że jako odpowiedź ale szukałam i nie mam pojęcia jak napisać nowy wątek 🙄🙄
Wiesz... ta nowa osoba od czegoś musi zacząć. Ale na Twoim miejscu zrobiłam dużo zdjęć, filmik z pakowania, filmik sukienki. Gdyby zgłosiła, że coś jest nie tak żebyś miała podkładkę, że z sukienką wszystko było ok.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-13, 12:25   #4727
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zakupy na Vinted

Mam coś takiego (pole materiał) gdy przeglądam oferty, ale sama gdy dodaję ogłoszenie, nie mogę wybrać materiału, tak samo jak w wyszukiwaniach nie mogę wyszukiwać po materiale
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Screenshot 2023-06-13 at 13-23-26 Koszula Elementy Wear.png (14,8 KB, 61 załadowań)
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-13, 13:01   #4728
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 099
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
Mam coś takiego (pole materiał) gdy przeglądam oferty, ale sama gdy dodaję ogłoszenie, nie mogę wybrać materiału, tak samo jak w wyszukiwaniach nie mogę wyszukiwać po materiale
Ja mam opcje dodać do ogłoszenia (nazywa się to w formularzu 'tworzywo'), a jeszcze jakiś czas temu nie miałam. Obstawiam, że to jakiś nowy feature, który dopiero wprowadzają, więc dlatego nie ma pełnej funkcjonalności i nie jest dostępny dla wszystkich użytkowników.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-13, 14:28   #4729
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 293
Dot.: Zakupy na Vinted

A czy ktoś korzystał z Remixu do sprzedaży ubrań? Trochę się waham...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-13, 14:32   #4730
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 970
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A czy ktoś korzystał z Remixu do sprzedaży ubrań? Trochę się waham...
Co to jest?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-13, 14:55   #4731
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 293
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Co to jest?
Taka stronka, wrzucasz co masz i jakiej marki, wyceniają to, przysyłają kuriera i potem masz dostać kasę. Ale czytam regulamin- jak im coś nie podpasuje to zwrot do człowieka 24,90 zł. Kwoty, na które wyceniają zawrotne nie są...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-13, 17:59   #4732
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 033
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
Mam coś takiego (pole materiał) gdy przeglądam oferty, ale sama gdy dodaję ogłoszenie, nie mogę wybrać materiału, tak samo jak w wyszukiwaniach nie mogę wyszukiwać po materiale

Ja właśnie dodawałam aukcje i tez mogę dodać już materiał


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-13, 19:11   #4733
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 970
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Taka stronka, wrzucasz co masz i jakiej marki, wyceniają to, przysyłają kuriera i potem masz dostać kasę. Ale czytam regulamin- jak im coś nie podpasuje to zwrot do człowieka 24,90 zł. Kwoty, na które wyceniają zawrotne nie są...
Dziwne trochę
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-17, 20:42   #4734
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Jeeesu, mam serię żenujących propozycji cenowych. Buty wystawione za 120 zł, chodliwa marka, dobra cena (w porównaniu z innymi), sypią się propozycje typu 75 zł czy 80 zł.
Torebka wystawiona najtaniej spośród ofert tego modelu u innych, za 290, propozycje rzędu 200 zł, była też propozycja 176 zł. Te najniższe z reguły pochodzą od zagranicznych Vintedzianek. Rozumiem, że mają wyższe koszty wysyłki, ale heloł, niektóre propozycje są naprawdę niesmaczne.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-17, 20:53   #4735
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 293
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Jeeesu, mam serię żenujących propozycji cenowych. Buty wystawione za 120 zł, chodliwa marka, dobra cena (w porównaniu z innymi), sypią się propozycje typu 75 zł czy 80 zł.
Torebka wystawiona najtaniej spośród ofert tego modelu u innych, za 290, propozycje rzędu 200 zł, była też propozycja 176 zł. Te najniższe z reguły pochodzą od zagranicznych Vintedzianek. Rozumiem, że mają wyższe koszty wysyłki, ale heloł, niektóre propozycje są naprawdę niesmaczne.
Ja mam już jakiś czas wystawioną kopertówkę Simple (w zasadzie to etui na tablet, ale jest takie urocze, że nosiłam jako kopertówkę), skóra, stan idealny. No może sporo chcę jak na Vinted, bo 40 zł, ALE ostatnia propozycja ceny to 18 zł. Jak tak na to patrzęęęęęę... to chyba sobie ją na planer przerobię, zawsze taki chciałam
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-17, 21:03   #4736
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 490
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Jeeesu, mam serię żenujących propozycji cenowych. Buty wystawione za 120 zł, chodliwa marka, dobra cena (w porównaniu z innymi), sypią się propozycje typu 75 zł czy 80 zł.
Torebka wystawiona najtaniej spośród ofert tego modelu u innych, za 290, propozycje rzędu 200 zł, była też propozycja 176 zł. Te najniższe z reguły pochodzą od zagranicznych Vintedzianek. Rozumiem, że mają wyższe koszty wysyłki, ale heloł, niektóre propozycje są naprawdę niesmaczne.
Ręce opadają, jak tak na to patrzę...
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia



Edytowane przez ewelinka_
Czas edycji: 2023-07-10 o 19:48
ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-17, 21:17   #4737
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja mam już jakiś czas wystawioną kopertówkę Simple (w zasadzie to etui na tablet, ale jest takie urocze, że nosiłam jako kopertówkę), skóra, stan idealny. No może sporo chcę jak na Vinted, bo 40 zł, ALE ostatnia propozycja ceny to 18 zł. Jak tak na to patrzęęęęęę... to chyba sobie ją na planer przerobię, zawsze taki chciałam
40 zł to IMO niedużo, swoją drogą, ciekawe czemu akurat 18, a nie 20 zł?

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
Ja mam wystawione perfumy poniżej najniższej ceny na perfumomaniak.pl za 170zł i dostałam propozycję 105zł. Napisałam że mogę się zgodzić na 150zł to mi odpisała że tyle nie zapłaci za perfumy secondhand...


Na All miałam perfumy wystawione za 380zł, zniżyłam cenę do 330zł bo zależało mi na sprzedaży, najniższa cena tych perfum to 350zł. Dostałam w ciągu jednego dnia dwie propozycję 290zł. Ręce opadają, jak tak na to patrzę jak mi się uda coś innego sprzedać to je wycofam i zostawię sobie, albo poczekam aż podrożeją...
Ta druga propozycja przy drugim przypadku (290 zł przy cenie 330 zł) to nie aż taka tragedia, ale pierwsza sytuacja to przeginka ostra. Miałam podobną, 110 zł moja cena, propozycja od koleżanki z zagranicy - 66 zł.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-17, 21:20   #4738
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 490
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
40 zł to IMO niedużo, swoją drogą, ciekawe czemu akurat 18, a nie 20 zł?


Ta druga propozycja przy drugim przypadku (290 zł przy cenie 330 zł) to nie aż taka tragedia, ale pierwsza sytuacja to przeginka ostra. Miałam podobną, 110 zł moja cena, propozycja od koleżanki z zagranicy - 66 zł.
Pewnie najniższa możliwa dopuszczona przez Vinted
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-17, 22:46   #4739
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 293
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
40 zł to IMO niedużo, swoją drogą, ciekawe czemu akurat 18, a nie 20 zł?


Ta druga propozycja przy drugim przypadku (290 zł przy cenie 330 zł) to nie aż taka tragedia, ale pierwsza sytuacja to przeginka ostra. Miałam podobną, 110 zł moja cena, propozycja od koleżanki z zagranicy - 66 zł.
Losowanie pewnie za 40 zl to ładnej kosmetyczki nie kupi a co dopiero cos że skóry... takie samo etui na innej aukcji 150 zł... dorobię gumki i będę mieć najpiękniejsze etui na pędzle ever

Co do tych perfum to chcialabym stwierdzic, że to nie taka znowu przecinka, bo jednak kupując od osoby prywatnej można się naciąć na podróbkę. Sklep internetowy jest jednak bardziej wiarygodny w tym zakresie. No chyba że to jakiś unikat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-18, 05:15   #4740
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 132
Dot.: Zakupy na Vinted

To ja odwrotnie. Sprzedałam marynarkę Zary, nową z metkami za 250 zł. w sklepie cena wyjściowa 399, ja kupiłam na wyprzedaży za 199. Miałam to wystawione jako komplet ze spodenkami, babka chciała samą marynarkę. Rzuciłam cenę, nawet się nie targowała.
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-27 16:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.