Ciaza i porod w UK - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-29, 17:32   #4711
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Ciaza i porod w UK

Ja dziś takie placuszki jogurtowe jadłam na drugie śniadanie

A teraz pod samymi oknami sąsiad ścina żywopłot. Jak mi dziecko tym hałasem obudzi to
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 17:36   #4712
kasia_don
Zadomowienie
 
Avatar kasia_don
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Doncaster
Wiadomości: 1 421
GG do kasia_don
Dot.: Ciaza i porod w UK

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
hehe nie wiem czy moge tak jego dane upubliczniac
No moj mi truje d.... bo go ciekawosc zjada to daj na priva chociaz fote :P prosze
Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Coś mi wizaż dziś szfankuje.



Ja też myślę, ze w blond włosach wyglądałaś lepiej i z tą krotką grzywką.

Ja z Sosnowca.
Obejrzalam Was wszystkie wiec bedziecie miały mój profil tak samo.

Dziś byliśmy na wizycie 6tygodniowej u GP.Bardzo konkretny lekarz ale niezbyt miły.Ustalilismy szczepienie na 2 wrzesnia.
Przez tą wyprawe przetrzymaliśmy Olę z jedzeniem przez 4 godziny.Jeszcze Matalana odwiedziłam po kostium kąpielowy na te moje balony.
hehe dzieki kiedys znowu zrobie sobie jasniejsze :P ale jeszcze nie mam jakos weny na to
Ja kupilam taki pierwszy lepszy na ebay-u :P zeby mi cycki weszly

Cytat:
Napisane przez 1985ewa Pokaż wiadomość
Wysłałam wam zaproszenia na nk dziewczyny
Mam zaproszenie

Dziewczeta ladne zdjecia macie

Noo kurde dalam malej cycka i szybko zasnela po tej szczepionce ma chyba dosc wrazen na dzis no i poszlam z mezem na ogrodek a on madry rzucil patyka dla pieskow z konca ogrodka i wlecial on do konserwatorki :/ takie halasu narobil ze przestraszyl mala i zaczela sie drzec :/ no i po spaniu

co to sa te placuszki jogurtowe??

Edytowane przez kasia_don
Czas edycji: 2010-07-29 o 17:38
kasia_don jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 17:57   #4713
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Ciaza i porod w UK

Cytat:
Napisane przez madzik2221 Pokaż wiadomość
No nic moze faktycznie poczytam na stronie szpitala o ile cos takiego jest,bo szukalam na forach ale nikt nic nie pisze na ten temat.Co do kolezanek ciezko bedzie bo wiekszosc ktore rodzily to tez mieszkaja kawalek ode mnie i korzystaly z innych szpitali.Takze chyba jestem zdana na wlasne przetestowanie.Z jednym juz mialam do czynienia i milych wspomnien nie mam,zwlaszcza ze tam sami ciapaci nie wiedzacy o co chodzi.no nic pogrzebie jeszcze w necie moze cos znajde.Dzieki i przepraszam z klopot.

Powodzenia w testowaniu.
A jak coś to zawsze pozostają polskie kliniki, no chyba takie są
Cytat:
Napisane przez madzik2221 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki !

Ja juz po wizycie u lekarza.Oczywiscie nic sie nie dowiedzielam oprocz tego ze za jakies 3 tyg ide na usg do szpitala i ze mam sobie wybrac szpital.I tu sie pojawia problem,bo jak pewnie wiecie ciezko jest wybrac szpital w ktorym opieka bedzie sprawna i nie bedzie trzeba sie o nic prosic.Moje pytanie do Was czy ktoras z Was korzystala ze szpitala w Welwyn Garden City ( szpital Krolowej Elzbiety)? Moj lekarz stwierdzil ze jest jednym z lepszych i ze wiekszosc pacjentek zapisuje sie wlasnie tam.Nie wiem co mam myslec.Prosilabym Was o pomoc jesli ktoras tam byla.Milego dnia

Może faktycznie ten szpital, jeden z lepszych i warto zaufać opnii lekarza,a moze położna poradzi


Ja jestem zadowolona z obsługi medycznej i ze szpitala (jak na razei), ale to zupełnie inny region.
Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
No moj maz tez sie zlosci, jak mnie zobaczy z czyms ciezszym niz sciereczka do kurzu w rece... ale dzisiaj go przekonalam co do zasady "3xs" i wyjal mi odurzacz, wiec po lunchu zabiore sie za ogarniecie mieszkania.



No wlasnie ja wychodze z zalozenia, ze jak wszystko jest w porzadku, to nie ma sie co spieszyc... a z tymi polkami - no coz, wiesz, co ja wczoraj robilam? Czyscilam przyciski na pralce i lodowce szczoteczka do zebow



Hmm, ciezka sprawa, mysle, ze powinnas popytac lokalnie - kolezanek i znajomych, ktore niedawno rodzily. Moze szpital ma swoja strone internetowa na ktorej sa jakies opinie?


Vedma powlasz mnie z tymi porządkami kompletnie


Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
Potty wez mi nic nie mówstrasznie sie czuje...niechce do pracy wracacatmosfera w niej jest do d...szefostwo niemiłeale jakos wytrzymam te 2 nocki na tydz...muszei kasa dodatkowa bedzie
Teraz sie boje, ze sobie nie poradze...ciezko bedzie...wracam ztyrana a tu jeszcze z małym cały dzien...a mały coraz bardziej ruchliwy...eh zycieMusi sie udac
Tylko ciezko bedzie sie wdrozyc na nowo...

Kasia za szczepienie

Vedma alez sie wzieła za sprzatanie...tez czasami szczoteczka szoruje

Ja juz po obiedzie...maly spi..oby jak najdluzej, ale pewnie niedługo koniec...jakas przybita jestem..pogoda pochmurna

Może wart zmienić prace ?

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Kasia zaakceptowaąłm.

Ja tusiedze i myśle co by tu jeszcze zapakowac.Torba Oli już pęka w szwach a naszej jeszcze nie zapinałam.Jeszcze zostają reklamówki jakby cos

Zaraz ide robić placuszki jogurtowe.

Czyli wyjazd już tuz tuż.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 19:22   #4714
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Ciaza i porod w UK

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Może wart zmienić prace ?
narazie to niemozliwe...ale pozniej bede o tym myslecw mojej wiosce ciezko znalezc prace a co dopiero na noc...a tu mi te nocki teraz beda na rekeMam nadzieje, ze dam rade

Ewa ale śliczna przyszła mamuska z Ciebie

Dajcie przepisa na te placuszki jogurtowe? to tak jak nalesniki?
Ja na diecie, ale moze skorzystam
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 19:27   #4715
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Ciaza i porod w UK

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
narazie to niemozliwe...ale pozniej bede o tym myslecw mojej wiosce ciezko znalezc prace a co dopiero na noc...a tu mi te nocki teraz beda na rekeMam nadzieje, ze dam rade

Ewa ale śliczna przyszła mamuska z Ciebie

Dajcie przepisa na te placuszki jogurtowe? to tak jak nalesniki?
Ja na diecie, ale moze skorzystam

Życzę powodzenia w powrocie do pracy.
I trochę współczuję, bo wiem, ze do łatwych nie należy.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 19:40   #4716
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Ciaza i porod w UK

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Życzę powodzenia w powrocie do pracy.
I trochę współczuję, bo wiem, ze do łatwych nie należy.
dziekujeno nie jest latwa, ale ciekawa i prawie zgodna z moim wykształceniem, wiec nie ma na co narzekaca w kazdej pracy cos na ''nie'' sie zwykle znajdzie...trzeba byc dobrej mysli, ale boje sie...mały coraz bardziej ruchliwy, trzeba miec oczy dookoła głowy...
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 20:25   #4717
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Ciaza i porod w UK

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
Dajcie przepisa na te placuszki jogurtowe? to tak jak nalesniki?
Ja na diecie, ale moze skorzystam
Przepis mam stąd: http://danonis.pl/page.przepisy.pl.43.html, tylko dałam mniej jogurtu. Ciasto gęstsze niż na naleśniki i mniejsze placuszki.
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 20:28   #4718
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Ciaza i porod w UK

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Przepis mam stąd: http://danonis.pl/page.przepisy.pl.43.html, tylko dałam mniej jogurtu. Ciasto gęstsze niż na naleśniki i mniejsze placuszki.
dziekifajna stronka
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 20:44   #4719
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Ciaza i porod w UK

Witam mamuśki

My dziś byliśmy na wizycie u GP (tej 6 tyg.po porodzie)
Na tą wizytę przyszła też HV Ona zważyła i zmierzyła Olivera (waży 4620g i ma 57,5 cm). A później lekarz zbadał małego,sprawdził odruchy
Dziecię zdrowe
Mnie pytał o samopoczucie,czy mam jakiś problem/czy coś mi dolega...Zmierzył ciśnienie i zapytał o antykoncepcję. Zdecydowałam się na tabletki i dostałam Cerazette
I pół dnia sobie spacerowaliśmy,mały był w miarę grzeczny
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 20:50   #4720
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Ciaza i porod w UK

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Witam mamuśki

My dziś byliśmy na wizycie u GP (tej 6 tyg.po porodzie)
Na tą wizytę przyszła też HV Ona zważyła i zmierzyła Olivera (waży 4620g i ma 57,5 cm). A później lekarz zbadał małego,sprawdził odruchy
Dziecię zdrowe
Mnie pytał o samopoczucie,czy mam jakiś problem/czy coś mi dolega...Zmierzył ciśnienie i zapytał o antykoncepcję. Zdecydowałam się na tabletki i dostałam Cerazette
I pół dnia sobie spacerowaliśmy,mały był w miarę grzeczny
super, ze wszystko w porzadku
Tez brałam te tabl. w czasie karmienia
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 21:05   #4721
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Ciaza i porod w UK

Czy to prawda ze te tabletki powodują zwiększenie wagi ciała?
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 21:12   #4722
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Ciaza i porod w UK

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Czy to prawda ze te tabletki powodują zwiększenie wagi ciała?
Ja przytyłammimo, ze karmiłam, co niby powoduje chudniecie...zrezygnowała m z karmienia po 6 miesiacu i wywaliłam w cholere te tabl
Na moim przydadku odp brzmi takteraz sie z nim zmagam
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 21:40   #4723
kasia_don
Zadomowienie
 
Avatar kasia_don
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Doncaster
Wiadomości: 1 421
GG do kasia_don
Dot.: Ciaza i porod w UK

Moja kruszynka po tym szczepieniu jest strasznie marudna Cyca nie chce possie troche i zaczyna plakac i tak w kolko wiec dalam jej butle i o dziwo jej to wogole nie chce cos czuje ze bede miala ciezka noc

A wracajac do tego przepisu ... Jaki inny jogurt moge do tego uzyc?? moze byc zwykly naturalny??

Chcialam zwazyc mala wlaczam wage i tu zonk :/ nie dziala A bylam dzis w osrodku i moglam isc ja zwazyc ale stwierdzilam ze juz jej nie bede meczyc i zrobie to w domu .. No i zrobilam
kasia_don jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 21:47   #4724
Awika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 141
Dot.: Ciaza i porod w UK

Ojejuuu dziewczyny, jesli mnie jeszcze pamietacie...

.dorwalam sie do nie swojego kompa i neta. Taka bieda bez interentu. Jednak przeprowadzilsimy sie. Niestety, net bede miala dopiero 7 siernia wiec musze jeszcze troche poczekac A tego, ze mi tyle stron stad ucieka to juz nie bede komentowac. Po prostu bede siedziec i czytac........

Ja jestem teraz w 34 tyg i zaczynam sie ekscytowac... Jutro mam ostatni dzien w pracy i od poniedzialku macierzyski. Jak do tej pory to nie moge narzekac. tzn codziennie sobie ponarzekam ale myslalm, ze w ciazy bede bardziej ciepriec...a tak na prawde to tylko tyle, ze brzuch mi ciazy No i jedna rzecz :/ Boli mnie ciagle kosc lonowa Przeforsowalam sie 2 tyg temu jak uciekl mi autobus i musialam zachrzaniac dobre pol godziny, pod gore czesto, w okropny, piatkowy, deszczowy poranek. I od tamtej pory tak mnie boli ta kosc lonowa. najgorzej jest po nocy. Polozna powiedziala, zebym sie oszczedzala (trzymala nogi razem ) a jest ciezko. Ale przynajmniej bylo warto tak zachrzaniac rano, bo lecialam do denstysty zeby uslyszec, ze moj zab (ta dolna jedynka) sie sama wsiadzie i jest rzeczywsicie dobrze, takze HALLEUJA!! Pewnie znowu znikne na troche od dziesiejszego wieczoru ale na pewno odezwe sie jak juz bede miala neta na stale.
Pozdrawiam mamy i bobaski!
Awika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 22:04   #4725
kasia_don
Zadomowienie
 
Avatar kasia_don
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Doncaster
Wiadomości: 1 421
GG do kasia_don
Dot.: Ciaza i porod w UK

Awika pamietamy Zycze milego wypoczynku na macierzynskim i dobrze ze z zabkiem wszystko dobrze No i oszczedzaj sie i zbieraj sily na wielki dzien
kasia_don jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 22:35   #4726
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Ciaza i porod w UK

Vedmo życze ci kochana lekkiego porodu i w miare szybkiego rozwiązania
Ja na wizazu pojawie sie dopiero po 15 tak wiec ty juz napewno bedziesz miała dzidziusia przy sobie

Potty ty pewnie tez sie do tego czasu rozpakujesz tak wiec za ciebie tez trzymam kciuki !


Trzymajcie sie dziewczyny
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 22:40   #4727
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: Ciaza i porod w UK

Cerazette to te takie co sie bierze28/28?
jak dla mnie byly bossskie - po pierwsze bo nie mialam okresu przez ponad pol roku a po drugie w tym czasie schudlam jakies 7kg i potem jak odstawilam to wlasnie zaciazylam po miesiacu, wiec dla mnie rewelacja.

Awika ja kiedys bieglam do autobusu i to chyba wlasnie od wtedy mnie pobolewa kosc lonowa... ale jakos wczesniej nie przyszlo mi do glowy wiazac jednego z drugim, bo nie zaczelo bolec od razu po bieganiu ale tak na drugi dzen dopiero

dzieki sysunia ty tez sie trzymaj cieplutko
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 22:50   #4728
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Ciaza i porod w UK

Cytat:
Napisane przez kasia_don Pokaż wiadomość

A wracajac do tego przepisu ... Jaki inny jogurt moge do tego uzyc?? moze byc zwykly naturalny??
Akurat tego konkretnego nie miałam. Wysłałam tż po jogurt grecki (albo jakiś taki gęsty), ale kupił mi Linessę 0,1% tłuszczu i placuszki też wyszły
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 22:55   #4729
Awika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 141
Dot.: Ciaza i porod w UK

No niestety tak Potty. Jak powiedzialam o tym bolu polznej to mi przedstawila na obrazku kosci, i powiedziala, ze normalnie, to miejsce laczace nogi jest bardzo twarde, ale w ciazy ta chrzastka mieknie, z wiadomego powodu. Dlatego Ty tez sie lepiej oszczedzaj Staraj sie utrzymywac rownowage jak wstajesz, siadasz. Tak, zeby nogi pracowaly razem, nie, ze jedna podciaga druga kiedy np sie obracasz. Mnie wlasnie w takich obrotach odrazu rwie. Najgorzej jest rano No ale nic, o ile to nie pwooduje wiekszych problemow to wlasciwie oprocz zgagi jedyne na co moglabym narzekac wiec nie narzekam
Awika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 00:04   #4730
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: Ciaza i porod w UK

no faktycznie Awika jak sie obracam i tego typu inne wygibasy poczyniam to mnie bardziej boli

nie moge spaaac!
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 08:38   #4731
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Ciaza i porod w UK

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Czy to prawda ze te tabletki powodują zwiększenie wagi ciała?
Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
Ja przytyłammimo, ze karmiłam, co niby powoduje chudniecie...zrezygnowała m z karmienia po 6 miesiacu i wywaliłam w cholere te tabl
Na moim przydadku odp brzmi takteraz sie z nim zmagam
Każda kobieta inaczej reaguje na tabletki hormonalne. Stosowałam tą antykoncepcję ponad dziesięć lat i w tym czasie chudłam albo tyłam. Ale to zależało od mojej diety,a nie od tabletek
Mam nadzieję,że i teraz będzie tak samo

Cytat:
Napisane przez kasia_don Pokaż wiadomość
Moja kruszynka po tym szczepieniu jest strasznie marudna Cyca nie chce possie troche i zaczyna plakac i tak w kolko wiec dalam jej butle i o dziwo jej to wogole nie chce cos czuje ze bede miala ciezka noc

A wracajac do tego przepisu ... Jaki inny jogurt moge do tego uzyc?? moze byc zwykly naturalny??

Chcialam zwazyc mala wlaczam wage i tu zonk :/ nie dziala A bylam dzis w osrodku i moglam isc ja zwazyc ale stwierdzilam ze juz jej nie bede meczyc i zrobie to w domu .. No i zrobilam
Ucałuj kruszynkę swoją

Cytat:
Napisane przez potty Pokaż wiadomość
Cerazette to te takie co sie bierze28/28?
jak dla mnie byly bossskie - po pierwsze bo nie mialam okresu przez ponad pol roku a po drugie w tym czasie schudlam jakies 7kg i potem jak odstawilam to wlasnie zaciazylam po miesiacu, wiec dla mnie rewelacja.
Tak,to te No właśnie,mam nadzieję,że i mi podpasują

------------------------------------------------

Kobietki któreś z Was pisały tutaj kiedyś o chustach. Właśnie się tym "zaraziłam" i chcę chustować małego
Na początek chciałabym kupić elastyczną chustę. Czy ktoś mógłby mi doradzić gdzie mogę tutaj w UK kupić taką i jakiej firmy??? Będę wdzięczna
Moje kochane dziecko w dzień daje czasem popalić,ale w nocy jest naprawdę super! Śpi sobie grzecznie w łóżeczku w swoim pokoju i budzi się tylko raz na karmienie
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 08:52   #4732
kasia_don
Zadomowienie
 
Avatar kasia_don
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Doncaster
Wiadomości: 1 421
GG do kasia_don
Dot.: Ciaza i porod w UK

Ucalowalam kruszynke Pani Jolu
Ja kupilam na ebay'u taka zwykla materialowa ale przyznaje tylko raz mialam mala w niej wiec ja chyba nie moge Ci pomoc

Mała wieczorem tzn po 22 troche sie uspokoila dalam jej butle i poszla spac i obudzila mnie ladnie o 5 rano dostala cycuszka i poszla spac juz z mamusia przy boku obudzila mnie o 7 bo sie wiercila i marudzila, no to dalam jej smoczka no i spi do teraz heheh a ja juz od 7 na nogach

Zapisalam sie wczoraj do college'u na 2 kursy.. zobaczymy czy mnie przyjma i czy bede miala kase na te kursy :/ myslalam ze bede miala jakas znizke skoro jestem na mecierzynskim ale lipa :/ znowu za duzo zarabiamy :/ tylko ciekawe jest to ze jako niby DUZO zarabiajaca rodzina ja sie zastanawiam czy bede miala 300 funtow na zbyciu na te kursy:/
kasia_don jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 09:18   #4733
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Ciaza i porod w UK

Hej!

Jola00 zgadza siejedni moga przytyc inni nie...ja np. po tych tyłam, a przeciez odzywiałam sie zdrowo bo karmiłam i to napewno nie przez dietea przybyło mi sporo bo 5 kg
Ja powróciłam do Cilest, bo te bralam wczesniej ponad 6 lat i dobrze na mnie działały...teraz czekam na okres po tych cholernych cerazette
Z chusta nie pomoge, bo nie miałamOd czasu do czasu uzywam nosidełkaszczególnie na wycieczki nad ocean

Potty tak to tebierze sie je bez przerwy

Kasia a na jakie kursy sie zapisałas?Z tego co wiem nie ma zadnych znizek jak sie jest na macierzynskim, sa bodajze jak ktos pobiera WTC

Awika witaj! Odpoczywaj i nie forsuj sie za bardzo

Potty tez nie moglam spac pod koniec ciazy. Mnie bardzo bolł kregosłup w nocy. Prawie spałam na siedzaco, bo tak było wygodniej...juz niedlugo.Dasz rade

U mnie leje

Miłego dnia!
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 09:42   #4734
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Ciaza i porod w UK

Czy to jest normalne, że dwumiesięczne niemowlę dobrze śpi tylko w nocy (3-4h bez przerwy), a w ciągu dnia najwyżej po kilkanaście minut? Nic nie mogę w domu zrobić, bo Dorotka marudzi... a ile mogę ją trzymać na rękach? Teraz położyłam ją w koszyku i włączyłam kołysanki, ale jakoś nie ma ochoty na spanie...
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 09:54   #4735
kasia_don
Zadomowienie
 
Avatar kasia_don
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Doncaster
Wiadomości: 1 421
GG do kasia_don
Dot.: Ciaza i porod w UK

Mam zamiar wybrac sie na ksiegowosc a dokladniej na book-keeping i computerised account cos takiego
kasia_don jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 09:54   #4736
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Ciaza i porod w UK

A jednak zasnęła przy tych kołysankach To lecę ograrnąć mieszkanie póki śpi
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 09:56   #4737
kasia_don
Zadomowienie
 
Avatar kasia_don
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Doncaster
Wiadomości: 1 421
GG do kasia_don
Dot.: Ciaza i porod w UK

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Czy to jest normalne, że dwumiesięczne niemowlę dobrze śpi tylko w nocy (3-4h bez przerwy), a w ciągu dnia najwyżej po kilkanaście minut? Nic nie mogę w domu zrobić, bo Dorotka marudzi... a ile mogę ją trzymać na rękach? Teraz położyłam ją w koszyku i włączyłam kołysanki, ale jakoś nie ma ochoty na spanie...
Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
A jednak zasnęła przy tych kołysankach To lecę ograrnąć mieszkanie póki śpi
hehe moja tez tak ma dlatego kupilam hustawke w niej potrafi nawet od karmienia do karmienia przespac
kasia_don jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 10:00   #4738
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Ciaza i porod w UK

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Czy to jest normalne, że dwumiesięczne niemowlę dobrze śpi tylko w nocy (3-4h bez przerwy), a w ciągu dnia najwyżej po kilkanaście minut? Nic nie mogę w domu zrobić, bo Dorotka marudzi... a ile mogę ją trzymać na rękach? Teraz położyłam ją w koszyku i włączyłam kołysanki, ale jakoś nie ma ochoty na spanie...
mozliweSebus miał identycznie...kilka dzremek w ciagu dnia po 15-20 minut w porywach poł godziny i był wyspanynaszczesc ie to minelojak narazie ma 2 drzemki po 1,5 do 2 godz...takze zdraze cos porobic...
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 10:19   #4739
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Ciaza i porod w UK

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Czy to jest normalne, że dwumiesięczne niemowlę dobrze śpi tylko w nocy (3-4h bez przerwy), a w ciągu dnia najwyżej po kilkanaście minut? Nic nie mogę w domu zrobić, bo Dorotka marudzi... a ile mogę ją trzymać na rękach? Teraz położyłam ją w koszyku i włączyłam kołysanki, ale jakoś nie ma ochoty na spanie...
My też miewamy czasem takie dni...
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 14:02   #4740
indiria
Raczkowanie
 
Avatar indiria
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 284
Dot.: Ciaza i porod w UK

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Kobietki któreś z Was pisały tutaj kiedyś o chustach. Właśnie się tym "zaraziłam" i chcę chustować małego
Na początek chciałabym kupić elastyczną chustę. Czy ktoś mógłby mi doradzić gdzie mogę tutaj w UK kupić taką i jakiej firmy??? Będę wdzięczna
Moje kochane dziecko w dzień daje czasem popalić,ale w nocy jest naprawdę super! Śpi sobie grzecznie w łóżeczku w swoim pokoju i budzi się tylko raz na karmienie
Ja miałam elastyka Moby Wrap kupionego ze strony http://www.bigmamaslings.co.uk/zen-cart/ , fajnie się mota, bardzo łatwo dociąga, trochę mnie wkurzało tylko, że jest ciutkę zbyt elastyczny i brzegi chusty mi się powyciągały. Teraz mam tkaną ellevilla i jestem super zadowolona. Miałam ją w Polsce i przekonałam nawet osoby sceptyczne typu teściowa czy babcia, bo Młoda włożona w chustę uspokajała się i usypiała w 5 minut.

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Czy to jest normalne, że dwumiesięczne niemowlę dobrze śpi tylko w nocy (3-4h bez przerwy), a w ciągu dnia najwyżej po kilkanaście minut? Nic nie mogę w domu zrobić, bo Dorotka marudzi... a ile mogę ją trzymać na rękach? Teraz położyłam ją w koszyku i włączyłam kołysanki, ale jakoś nie ma ochoty na spanie...
Też tak miałam, często zastanawiałam się gdzie ten obiecany noworodek który tylko powinien spac i jeśc . Na szczęście z czasem sytuacja się poprawiła.

Zastanawiam się dlaczego GP przepisał mi cerazette skoro już nie karmię?

Moje dziecko jest po trzeciej dawce szczepienia, najgorszej, bo kłuli ją trzy razy! Trochę marudzi, ale i tak jest lepiej niż po drugiej dawce kiedy miała 4 ciężkie dni, po pierwszej za to tylko spała.
indiria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.