Czarna lista targowisko- plotki - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-10, 17:45   #4741
cedrowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cedrowa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 201
Przekupka: 78 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Odnośnie tych własnych regulaminów targowiska... Też mi się nie podobają.
Niektóre dziewczyny mają regulamin, że będą odpisywać w swoim wątku, a przecież jak piszę do 50 osób to nie będę miała 50 okienek otwartych i naciskała ciągle odśwież. Nie będę też subskrybowała i sprawdzała tych 50 wątków czy przypadkiem dostałam odpowiedź.
Także nie podoba mi się "własny regulamin", że dana osoba nie odpowie w Twoim wątku, a często tak się zdarza. Ja piszę co mi się podoba i wyłączam dane okienko, czekam na odp. u mnie w wątku. Czasem zdarza się, że jak mi na czymś bardzo zależy i w regulaminie widzę, że dana osoba odpowie u siebie to to sprawdzam, ale wkurza mnie to niesamowicie, komp się zacina i w ogóle kiszka.

Dokładnie. Albo "jeśli mnie coś zainteresowało, odpiszę u ciebie, jeśli nie, odpiszę w swoim wątku". No kurcze, skoro już się zagląda do kogoś do wątku to przecież niedaleko jest kliknąć "odpowiedz".
__________________
Blog
cedrowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 17:59   #4742
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

mnie też to wkurza, a jeszce gorsze jest jak ktoś nie czyta 1 strony wątku, pisze jak wól nie wymieniam sie na ubrania to dziewczyny mi proponują ubrania masakra
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 18:32   #4743
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez anett174 Pokaż wiadomość
Oczywiście nie jest to zgodne z regulaminem. Proszę o nick owej wizażanki i prt sc wiadomosci ktora dostalas z propozycją na e-maila: anett174@op.pl
Wysłane
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 18:44   #4744
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Przekupka: 207 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Odnośnie tych własnych regulaminów targowiska... Też mi się nie podobają.
Niektóre dziewczyny mają regulamin, że będą odpisywać w swoim wątku, a przecież jak piszę do 50 osób to nie będę miała 50 okienek otwartych i naciskała ciągle odśwież. Nie będę też subskrybowała i sprawdzała tych 50 wątków czy przypadkiem dostałam odpowiedź.
Także nie podoba mi się "własny regulamin", że dana osoba nie odpowie w Twoim wątku, a często tak się zdarza. Ja piszę co mi się podoba i wyłączam dane okienko, czekam na odp. u mnie w wątku. Czasem zdarza się, że jak mi na czymś bardzo zależy i w regulaminie widzę, że dana osoba odpowie u siebie to to sprawdzam, ale wkurza mnie to niesamowicie, komp się zacina i w ogóle kiszka.
Akurat kwestii kto ma gdzie odpowiadać ogólny regulamin forum nie reguluje i ja osobiście rozumiem, że niektórzy preferują prowadzić rozmowę w jednym wątku - w tym, w którym się rozpoczęła - wiadomo, to wiele ułatwia (np cytowanie).
Niektórzy nie piszą "nic, dziękuję" w cudzym wątku, by go nie subskrybować, to też dla mnie jest jasne chociaż osobiście zawsze odpisuje w cudzych wątkach i ogólnie jest mi wszystko jedno - moje pogubienie się wymiankowe pewne jest jak amen w pacierzu bez względu na to, gdzie będę pisać
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 19:27   #4745
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Przekupka: 71 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Akurat kwestii kto ma gdzie odpowiadać ogólny regulamin forum nie reguluje i ja osobiście rozumiem, że niektórzy preferują prowadzić rozmowę w jednym wątku - w tym, w którym się rozpoczęła - wiadomo, to wiele ułatwia (np cytowanie).
Niektórzy nie piszą "nic, dziękuję" w cudzym wątku, by go nie subskrybować, to też dla mnie jest jasne chociaż osobiście zawsze odpisuje w cudzych wątkach i ogólnie jest mi wszystko jedno - moje pogubienie się wymiankowe pewne jest jak amen w pacierzu bez względu na to, gdzie będę pisać
Mi tez jest obojetnie gdzie ktos da odpowiedz, byle by dal. Bardziej denerwuje mnie jak ktos napisze w moim watku a jak odpisze to ta osoba odpisuje juz w swoim (oczywiscie nie informujac mnie o tym) I musze sie pozalic bo ostatnio nie doczekalam sie kilku odpowiedzi, nawet glupiego nic Mam czasem wrazenie ze wizazanki nie widza moich postow?? Moze jakis blad czy cus
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 22:07   #4746
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;37006341]Napisałam do Costasy. Opisałam sytuację, poprosiłam o wyjaśnienia i odpowiedni podpunkt w ustawie o kosmetykach, na który się powołują. Mam nadzieję, że nie zaczną mi pisać zawiłym językiem, co by "nieoświecony klient" nie połapał się, że robią go w balona...[/QUOTE]

Ja Cie odwiece jak cos .

Cytat:
Napisane przez cedrowa Pokaż wiadomość
Dokładnie. Albo "jeśli mnie coś zainteresowało, odpiszę u ciebie, jeśli nie, odpiszę w swoim wątku". No kurcze, skoro już się zagląda do kogoś do wątku to przecież niedaleko jest kliknąć "odpowiedz".
Tak samo mozna powiedziec "skoro ktos jest zainteresowany wymiana to niech poswieci minimum uwagi i sprawdzi czy ten ktos odpisal".
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 08:22   #4747
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Przekupka: 207 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Mi tez jest obojetnie gdzie ktos da odpowiedz, byle by dal. Bardziej denerwuje mnie jak ktos napisze w moim watku a jak odpisze to ta osoba odpisuje juz w swoim (oczywiscie nie informujac mnie o tym) I musze sie pozalic bo ostatnio nie doczekalam sie kilku odpowiedzi, nawet glupiego nic Mam czasem wrazenie ze wizazanki nie widza moich postow?? Moze jakis blad czy cus
Też miałam kilka razy taką sytuację: ktoś pisał u mnie, ja uprzejmie odpisywałam u danej osoby,a dalej ona znowu u siebie no nic, trudno, mi jest +/- obojętnie, najgorsze jednak, że parę razy zostałam posądzona o urwanie kontaktu - przez 2-3 dni czekałam na odpowiedź... nie doczekałam się; wątek wizazanki wyświetlał mi się w subskrypcjach za każdym razem, kiedy pojawiała się w nim nowa wiadomość, sprawdzałam - to nie była wiadomość dla mnie. To było tylko up. Więc przyciskałam sobie odsubskrybuj i ok; koniec. Po jakimś czasie jednak okazało się, że osoba się namyśliła i odpowiadała... w swoim wątku, no niestety nie będę przecież tygodniami czekać na odpowiedź - uważam, że wtedy naprawdę mogłaby już poświęcić się na tyle, by odpisać u mnie - wtedy wiadomość miałaby szansę do mnie dotrzeć

Ale ja zupełnie nie o tym miałam; ja wnoszę o zmiany w regulaminie!!!!

1) zdelegalizowanie regulaminów osobistych
2) zniesienie konieczności wpisu nazwy miesiąca w tytule ( z utrzymaniem w mocy przepisu o zakładaniu jednego wątku w miesiącu)
3) wprowadzenie oświadczenia o pełnoletności

To na razie tyle moich postulatów.
A!!! jeszcze - wolność, równość i braterstwo.
A nie, nie, pomyłka... miałam na myśli wiara, nadzieja i miłość
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-10-11 o 08:28
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 08:42   #4748
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ale ja zupełnie nie o tym miałam; ja wnoszę o zmiany w regulaminie!!!!
(...)
3) wprowadzenie oświadczenia o pełnoletności
do tej pory osoby niepelnoletnie chyba mogly wymiankowac na forum - chcesz je tej mozliwosci pozbawic?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 08:49   #4749
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Przekupka: 24 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Jeśli mogę mały komentarz do wpisu Siarki.
Po pierwsze, zgadzam się całkowicie z tym, że nie powinno się nikogo pozbawiać możliwości wymian.
Po drugie, wg mnie byłby to absolutnie sztuczny zapis - no bo jak zweryfikować? Każdy wklejałby skan dowodu osobistego? A jak się kto nie chce przyznać ile chodzi po naszym pięknym świecie, to co

małgosiu, rozumiem o co Ci chodzi, ale chyba nie tedy droga
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 08:58   #4750
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Przekupka: 207 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Zawieranie umów via internet jest jakoś prawnie uregulowane (te regulacje są istotne zwłaszcza, jeśli dochodzi do oszustw i nadużyć które mają swój finał na policji, a niestety ostatnio sporo tego było). Nie wiem, czy w Pl osoby niepełnoletnie mogą zawierać wiążące umowy James, na pomoc!!!

I nie chodzi o skan dowodu można chyba jakoś technicznie to rozwiązać... np. w sklepach internetowych przy próbie kupna alkoholu otwiera się okienko: oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Jeśli mogę mały komentarz do wpisu Siarki.
Po pierwsze, zgadzam się całkowicie z tym, że nie powinno się nikogo pozbawiać możliwości wymian.
Po drugie, wg mnie byłby to absolutnie sztuczny zapis - no bo jak zweryfikować? Każdy wklejałby skan dowodu osobistego? A jak się kto nie chce przyznać ile chodzi po naszym pięknym świecie, to co

małgosiu, rozumiem o co Ci chodzi, ale chyba nie tedy droga


Ja bym jednak pozbawiła osoby niepełnoletnie takiej możliwości; może to rzeczywiście wredne z mojej strony ale raczej mam na myśli ochronę wszystkich przed konsekwencjami - niepełnoletni niektórych czynności cywilnoprawnych nie mogą podejmować i basta
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 15:49   #4751
inecita
Zakorzenienie
 
Avatar inecita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 213
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

[Ja bym jednak pozbawiła osoby niepełnoletnie takiej możliwości; może to rzeczywiście wredne z mojej strony ale raczej mam na myśli ochronę wszystkich przed konsekwencjami - niepełnoletni niektórych czynności cywilnoprawnych nie mogą podejmować i basta [/QUOTE]

JA TAKŻE. Skoro nie mogą sprzedawać, nie powinni się także wymieniać. Ewentualnie powinny miec inne konta z wyraźnym zaznaczeniem że jest to osoba niepełnoletnia i wymieniasz się na wlasna odpowiedzialność


A tak przy okazji PROŚBA DO MODERATORKI (pogubiłam się już i nie wiem kto może pomóc).

Ostatnio w stanie jakiejś pomroczności jasnej założyłam wątek z napisem LISTOPAD czy droga moderatorka może mi przywrócić kalendarzowość?
Z góry dziękuję.
__________________
Proszę odpisuj u mnie!!!

inecita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 17:32   #4752
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Ale ja zupełnie nie o tym miałam; ja wnoszę o zmiany w regulaminie!!!!

1) zdelegalizowanie regulaminów osobistych
2) zniesienie konieczności wpisu nazwy miesiąca w tytule ( z utrzymaniem w mocy przepisu o zakładaniu jednego wątku w miesiącu)
3) wprowadzenie oświadczenia o pełnoletności

To na razie tyle moich postulatów.
A!!! jeszcze - wolność, równość i braterstwo.
A nie, nie, pomyłka... miałam na myśli wiara, nadzieja i miłość
ad 2 i 3 - a jak to kontrolowac?

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Zawieranie umów via internet jest jakoś prawnie uregulowane (te regulacje są istotne zwłaszcza, jeśli dochodzi do oszustw i nadużyć które mają swój finał na policji, a niestety ostatnio sporo tego było). Nie wiem, czy w Pl osoby niepełnoletnie mogą zawierać wiążące umowy James, na pomoc!!!

I nie chodzi o skan dowodu można chyba jakoś technicznie to rozwiązać... np. w sklepach internetowych przy próbie kupna alkoholu otwiera się okienko: oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------




Ja bym jednak pozbawiła osoby niepełnoletnie takiej możliwości; może to rzeczywiście wredne z mojej strony ale raczej mam na myśli ochronę wszystkich przed konsekwencjami - niepełnoletni niektórych czynności cywilnoprawnych nie mogą podejmować i basta
wiazace sa umowy z pelnoletnimi
ponadto, osoby od 13 lat moga zawierac umowy w tzw. drobnych biezacych sprawach zycia codziennego...wymianki chyba nie naleza do tej kategorii

ja wnioskuje o poprawienie regulaminu w kwestii neutrala, aby nalezal sie za wycofanie po otrzymaniu adresu drugiej strony (nie uzaleznialabym tego od wymiany adresow)
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 04:15   #4753
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Ja tylko informuję, ostatni raz w tej sprawie.
Coco zapytała czy mogę poruszyć ten temat na forum, bo nie wie co ma zrobić (w sumie zablokowali ją, także głosu nigdzie nie ma... więc się nie dziwię).
Nie otrzymała przesyłki jeszcze od Krusiak i Ruda_kita.
Przeczytać pewnie może (bo można bez logowania), więc jakby co to odpiszcie jej tutaj, ja się już nie mieszam.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 10:18   #4754
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Przekupka: 24 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Małgosiu, oczywiście, że można, ale obawiam się, "oświadczać" będą wszyscy niezależnie od faktycznego wieku. Chodzi o to, że nie ma jak zweryfikować, czy osoba potwierdzająca, rzeczywiście ma 18 lat. Jasne, że w razie jakiejś niemiłej sytuacji, do złej wymiany dojdzie jeszcze poświadczenie nieprawdy, ale... no właśnie, tak czy tak odpowiedzą rodzice. Jeśli ktoś jest nieuczciwy podczas wymiany, to dlaczego miałby być uczciwy przy składaniu oświadczenia. A z drugiej strony żal skrzywdzić niepełnoletnie, a sympatyczne i uczciwe dziewczyny.
Czyli tak jak napisałam, rozumiem Cię, bo chodzi tu o kwestie odpowiedzialności, ale dla mnie wprowadzony zapis byłby po prostu martwy

magda.s obiema rękami się podpisuję - uważam, że podanie chociażby jednego adresu powinno być wiążące
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 10:33   #4755
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
wiazace sa umowy z pelnoletnimi
ponadto, osoby od 13 lat moga zawierac umowy w tzw. drobnych biezacych sprawach zycia codziennego...wymianki chyba nie naleza do tej kategorii
dlaczego nie naleza? jesli osoba, dajmy na to, 16 - letnia, moze zawrzec umowe sprzedazy kosmetyku, to nie widze przeciwskazan do zawarcia przez nia rowniez umowy zamiany tegoz kosmetyku<mysli>.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 15:18   #4756
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Przekupka: 207 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Małgosiu, oczywiście, że można, ale obawiam się, "oświadczać" będą wszyscy niezależnie od faktycznego wieku. Chodzi o to, że nie ma jak zweryfikować, czy osoba potwierdzająca, rzeczywiście ma 18 lat. Jasne, że w razie jakiejś niemiłej sytuacji, do złej wymiany dojdzie jeszcze poświadczenie nieprawdy, ale... no właśnie, tak czy tak odpowiedzą rodzice. Jeśli ktoś jest nieuczciwy podczas wymiany, to dlaczego miałby być uczciwy przy składaniu oświadczenia. A z drugiej strony żal skrzywdzić niepełnoletnie, a sympatyczne i uczciwe dziewczyny.
Czyli tak jak napisałam, rozumiem Cię, bo chodzi tu o kwestie odpowiedzialności, ale dla mnie wprowadzony zapis byłby po prostu martwy

magda.s obiema rękami się podpisuję - uważam, że podanie chociażby jednego adresu powinno być wiążące
Oczywiście że tego się nie zweryfikuje, ale nie o to mi chodzi, by eliminować nieletnie
Chodzi mi o poprawki w regulaminie. Dobrze, że on jest, jednak jest niedoskonały a ja podałam te trzy kwestie pod rozwagę celem udoskonalenia go

W sprawie nieletnich - osobiście, kiedy przeczuwam, że mam do czynienia z taką wizazanką- wycofuję się; choć ogólnie rzecz biorąc nie mam nic do nastolatków (nawet można rzec, że z tym, którego mam na stanie i jego kolegami/koleżankami jestem w bdb komitywie Wydaje mi się jednak, że z punktu widzenia ogólnego bezpieczeństwa regulamin powinien się na ten temat jakoś jednoznacznie wypowiadać; tak jak delikatesy internetowe zakładają furtkę oświadczenia o pełnoletności w przypadku zakupu alkoholu. Naprawdę nie chodzi mi o to,że taka deklaracja uchroni "nas" przed jakimikolwiek konsekwencjami wymian z nieletnimi - tak jak pisałaś: w razie czego odpowiedzą rodzice; ale przynajmniej nie będzie musiała odpowiadać ani współwymiankująca ani portal jako taki
To są tylko moje przeczucia; parę razy byłam w sądzie i na tym się moje kontakty z prawem zakończyły, ale mam wrażenie, że skoro nasze wewnętrzne tutaj ustalenia są prawnie wiążące - dające podstawy do interwencji odpowiednich organów - tak zawieranie tych umów z osobami nieletnimi prawdopodobnie może być w jakimś stopniu nielegalne:/ natomiast fałszywe oświadczenie nieletniej zwalnia nas z tej odpowiedzialności.

Po 2) kilka razy miałam taką sytuację, że osoby (zwłaszcza nowe na forum) zbyt pochopnie przysyłały mi swój adres w związku z czym nie chciałabym aby te fakt mnie obligował do wymianki


No nie wiem, może ja coś źle kombinuję... ale mam wrażenie że ostatnio jakoś problemy się kumulowały

Najważniejsze wydaje mi się - i wnoszę o to ponownie - delegalizacja podregulaminów, który wizazanki tworzą w swoich wątkach, a które często gęsto bywają ze sobą sprzeczne
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-10-12 o 15:20
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 17:04   #4757
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
dlaczego nie naleza? jesli osoba, dajmy na to, 16 - letnia, moze zawrzec umowe sprzedazy kosmetyku, to nie widze przeciwskazan do zawarcia przez nia rowniez umowy zamiany tegoz kosmetyku<mysli>.
tak czuje ale moge sie mylic
te czynnosci nie sa zdefiniowane w KC

wiecej na ten temat TUTAJ
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 19:14   #4758
Ruda_kita
Zakorzenienie
 
Avatar Ruda_kita
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Wiadomości: 3 286
Przekupka: 48 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja tylko informuję, ostatni raz w tej sprawie.
Coco zapytała czy mogę poruszyć ten temat na forum, bo nie wie co ma zrobić (w sumie zablokowali ją, także głosu nigdzie nie ma... więc się nie dziwię).
Nie otrzymała przesyłki jeszcze od Krusiak i Ruda_kita.
Przeczytać pewnie może (bo można bez logowania), więc jakby co to odpiszcie jej tutaj, ja się już nie mieszam.
już sie skontaktowałam
__________________
Proszę o kontakt w moim wątku
(nie śledzę i nie subskrybuje wątków)


TUTAJ Wish
Ruda_kita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 20:16   #4759
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Czuję się dziwnie. Mam 69 przekupek, 11 000 postów, zero negatywa, a zostałam poproszona o wysłanie wymianki jako pierwsza, bo mam mniej przekupek Czuję się mega kijowo, jak jakaś złodziejka i oszukistka To nie jest miłe.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 20:26   #4760
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Przekupka: 62 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Fenris nie żartuj nawet
kogoś chyba popieściło...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 21:18   #4761
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Fenris nie żartuj nawet
kogoś chyba popieściło...
No, przykro mi, nie spodziewałam się takiego czegoś.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 21:21   #4762
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Przekupka: 62 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

nie bierz tego do siebie
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 21:29   #4763
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Czuję się dziwnie. Mam 69 przekupek, 11 000 postów, zero negatywa, a zostałam poproszona o wysłanie wymianki jako pierwsza, bo mam mniej przekupek Czuję się mega kijowo, jak jakaś złodziejka i oszukistka To nie jest miłe.
A kto poprosil?

Ja kazalabym mu sie bujac.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 23:09   #4764
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37045300]A kto poprosil? [/QUOTE]
Osoba, która ma 105 przekupek. Nie będę robić sztrymsów i pisać kto - po prostu poczułam się cholernie urażona (ma w tym swoim wewn. regulaminie, że odstępstw od zasady "kto ma mniej ten wysyła pierwszy" nie robi, ale nie spodziewałam się, że mnie o to poprosi przy 80 moich przekupkach od 70 osób...).
Mam dwukrotnie więcej postów od niej, jestem organizatorką na perfumach, na forum od 2006, zero oszukaństwa, negatywów - nic.
A tu takie buty.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 08:28   #4765
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Przekupka: 207 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Osoba, która ma 105 przekupek. Nie będę robić sztrymsów i pisać kto - po prostu poczułam się cholernie urażona (ma w tym swoim wewn. regulaminie, że odstępstw od zasady "kto ma mniej ten wysyła pierwszy" nie robi, ale nie spodziewałam się, że mnie o to poprosi przy 80 moich przekupkach od 70 osób...).
Mam dwukrotnie więcej postów od niej, jestem organizatorką na perfumach, na forum od 2006, zero oszukaństwa, negatywów - nic.
A tu takie buty.
oj no co Ty, nie bierz tego do siebie....
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 10:06   #4766
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Przekupka: 7 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
No, przykro mi, nie spodziewałam się takiego czegoś.
Cześć Fenris, ja też zostałam kiedyś o wysyłkę jako pierwsza - poproszona przez osobę z Targowiska. Fakt faktem, że komentarzy mam mniej, ale na Perfumach wymieniam się od wieków (a tam nie wystawiamy przekupek) i zaznaczę, że wymiana została zainicjowana właśnie na Perfumach. Wizażanka miała oczywiście znacznie krótszy staż na forum, niż ja. Jeszcze, o ile pamiętam, w grę wchodziło jakieś pośpieszanie mnie, coś w stylu bo jak do piątku moja przesyłka do niej nie dotrze to ona wyjedzie i nie będzie mogła nadać O_o

W odpowiedzi zrobiłam mniej więcej to, co sugeruje James

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2012-10-13 o 10:07
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 10:20   #4767
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Osoba, która ma 105 przekupek. Nie będę robić sztrymsów i pisać kto - po prostu poczułam się cholernie urażona (ma w tym swoim wewn. regulaminie, że odstępstw od zasady "kto ma mniej ten wysyła pierwszy" nie robi, ale nie spodziewałam się, że mnie o to poprosi przy 80 moich przekupkach od 70 osób...).
Mam dwukrotnie więcej postów od niej, jestem organizatorką na perfumach, na forum od 2006, zero oszukaństwa, negatywów - nic.
A tu takie buty.
Mimo wszystko prosilabym, abys napisala. Ja nie lubie ludzi, ktorzy zanadto cuduja i mama z pupy wziete zachcianki. Ja wiem, ze z ta wizazanka wymieniac sie nie chce. Wolalabym wiedziec kto to .

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Cześć Fenris, ja też zostałam kiedyś o wysyłkę jako pierwsza - poproszona przez osobę z Targowiska. Fakt faktem, że komentarzy mam mniej, ale na Perfumach wymieniam się od wieków (a tam nie wystawiamy przekupek) i zaznaczę, że wymiana została zainicjowana właśnie na Perfumach. Wizażanka miała oczywiście znacznie krótszy staż na forum, niż ja. Jeszcze, o ile pamiętam, w grę wchodziło jakieś pośpieszanie mnie, coś w stylu bo jak do piątku moja przesyłka do niej nie dotrze to ona wyjedzie i nie będzie mogła nadać O_o
O ile moge zrozumiec, ze ktos moglby Cie poprosic o wysylke pierwsza gdyby wymiana zaczela sie na Targowisku to trudno mi pojac fakt, ze wymiana zaczela sie na perfumowym, ktos Cie zna a o ta wysylke prosi.

Ja kiedys majac kilkadziesiat przekup wyslalam pierwsza do wizazanki ktora miala ich zero. Akurat szlam na poczte a wizazanka miala czas dopiero za pare dni. Znalam ja dobrze z innego watku, lubilam ja i wiedzialam, ze nie bedzie problemow. I rzeczywiscie nie bylo.

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
W odpowiedzi zrobiłam mniej więcej to, co sugeruje James
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 10:47   #4768
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Mi akurat zależy na tej wymiance, ale kurcze... będę później czekać 2 tygodnie na swoją paczkę. Albo nie wiem, mam wysłać priorytetem, bo chcę wcześniej? No totalny bezsens.
Albo mam takie czarne myśli, że jej się coś nie spodoba i wtedy odeśle moją paczkę i się na mnie wypnie.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 10:48   #4769
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Przekupka: 7 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37048548]

O ile moge zrozumiec, ze ktos moglby Cie poprosic o wysylke pierwsza [/QUOTE] Zgadzam sie. Ja bym sie i tak nie zgodzila na wysylke jako druga (jestem osoba wiarygodna ) - lecz nie byloby bulwersa z mojej strony, po prostu zrezygnowalabym z wymiany [1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37048548] to trudno mi pojac fakt, ze wymiana zaczela sie na perfumowym, ktos Cie zna a o ta wysylke prosi.
[/QUOTE]
I to bylo clou mojego zbulwersowania. Rownie dobrze ja moglam poprosic ja o wysylke jako I, bo na Perfumach byla raczej migracyjnie.

A tak BTW, nie pamietam nawet jej nicka

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Mi akurat zależy na tej wymiance, ale kurcze... będę później czekać 2 tygodnie na swoją paczkę. Albo nie wiem, mam wysłać priorytetem, bo chcę wcześniej? No totalny bezsens.
Albo mam takie czarne myśli, że jej się coś nie spodoba i wtedy odeśle moją paczkę i się na mnie wypnie.
Tez mi sie to wydaje nieco dziwne (jeszcze dziwniejsze niz "moja" sytuacja). O ile nie zalezaloby mi na wymianie jakos mega, pewnie bym odpuscila.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 11:35   #4770
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

No w sumie też mogę wszystkich, żeby wysyłali mi pierwsi. Potem sobie sprawdzę paczuszkę, pokręcę nosem, odeślę i znajdę coś, żeby było nie tak i żebym legalnie mogła zwrócić. No bo przecież często bierze się w ciemno, nie musi mi się podobac A jak mi się ewentualnie spodoba to wyślę drugiej osobie paczkę ode mnie.
Masakra.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.