Ponowne starania po T. cz. II - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-11, 12:25   #4741
Jakzycpoterminacji
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 205
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Intuicja super gratulacje i dzięki za wiadomości o Hashi 😘

Platynowa, ale mnie podniosłas na duchu ) tez trzymam kciuki za Ciebie w poniedziałek jak się nie mylę 😘
Jakzycpoterminacji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 13:35   #4742
madre_angelo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 12
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

maxim7 co tam u Was - mam nadzieje - słychać😁

Marine29 daj znac czy juz jestes po (trzymamy kciuki)
madre_angelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 14:49   #4743
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Jakzycpoterminacji we wtorek!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 20:52   #4744
Jakzycpoterminacji
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 205
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

To już niedługo 🥰
Jakzycpoterminacji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 22:43   #4745
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa dzięki za info odnosnie szkoly rodzenia. Ja tez nie place....chodze do przychodni na NFZ. Ulotki tez daja. Ja niestety chodze bez meza...bo konczy prace o 19stej. Za to zajecia mam 2x w tygodniu po 2 h. Pierwsza goddzina to cwiczenia na pilce, oddechowe itp...druga to juz teoria, kąpiele lalek itp i trwa calosc 8 tygodni- bylo 10tygodni ale przez pandemie nie ma juz zajec z pediatra.
U mnie chodzi sie od 28 tygodnia..wiec skoncze po 36tygodniu.
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 05:06   #4746
Marine29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 279
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dzień dobry Kochane,

Jesteśmy już razem!

Od poniedziałku próby wywoływania (zaczęły mi spadać cukry)-bezskutecznie. W czwartek w 38+2 tc poprzez CC przyszedł na świat mój wymarzony synek. Płakałam na stole jak bóbr



Życzę wszystkich szczęśliwych rozwiązań,a tym starającym się dużo wiary,że się uda!
Marine29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 09:03   #4747
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Marine cudownie!!! Gratuluję! ️Jak się czujesz? Kiedy do domu? Buziaki dla Was i dużo zdrówka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-12, 09:36   #4748
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Marine, gratuluję 🥳🥳 trochę Cię wymęczyli w szpitalu, ale najważniejsze, że już jesteście razem 🥰 Dużo zdrówka dla Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Ps. Pochwal się imieniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 10:00   #4749
Jakzycpoterminacji
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 205
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Marine gratulacje ❤️ Dużo zdrówka dla Was 😘
Jakzycpoterminacji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 10:09   #4750
Tulipanowyslonecznik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 293
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Gratulacje!! Zdrowka!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tulipanowyslonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 10:17   #4751
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Marine gratuluję! Dużo zdrówka dla Was i obyście jak najszybciej wrócili do domu! ❤️
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-12, 11:39   #4752
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Marine, wspaniałe że jesteście już razem, gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 11:53   #4753
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Marine gratuluję! ☺ Cieszcie się każdą chwilą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 12:14   #4754
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Gratulacje, zdrówka i w szybkiego powrotu do domu 🤗🤗🥰
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 18:24   #4755
Karolaaaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 111
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Marine ogromne gratulacje 🙂 Forumowa ciocia przesyła całuski dla maluszka🙂

Iskierka Twój opis praktycznie oddaje to co się u mnie dzieje. Nawet laktator mamy taki sam😄 Jedynie co mnie martwi, to trochę słaby przyrost masy. Wychodziłyśmy że szpitala z masą 3100g, po 3tygodniach 3880g i na wizycie doktorka stwierdziła, że trochę mało, ale mamy obserwować. Dostałam wagę i mam ją ważyć przed i po karmieniu.
Karolaaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 18:42   #4756
Marine29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 279
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Jesteśmy już w domu <3 synek ma na imię Julian i jest przekochany mam jeszcze problem z laktacją, więc muszę dokarmiać mm ale powoli zaczyna się pojawiać kiedy pobudzam piersi laktatorem

Buziaczki kochane!
Marine29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 18:51   #4757
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Marine29 gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-13, 08:34   #4758
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 714
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Marin gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-13, 13:23   #4759
kol170
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 284
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Marine29 gratuluję 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kol170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-13, 20:42   #4760
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Czy ktos z Was dotarl do informacji dlaczego te testy przesiewowe SMA sa wdrazane z podzialem na wojewodztwa a nie wszedzie na raz?
Np mazowieckie ma juz od dawna a ja w dolnoslaskim musze placic sama. ...bo program dotrze tu w kwietniu 2022. Czemu tak jest ze miedzy wojewodztwami(np. mazowieckie a dolnoslaskie) jest az rok roznicy we wdrazaniu.....a nawet przy swiętokrzyskim to poltora roku.

Rozumiem ze musza kupic testy.....ale gdy dolnoslaskie bedzie testowane na SMA to mazowieckie tez nadal bedzie testowane...wiec to nie tak ze nie ma kasy i kazde wojewodztwo dostanie np testy dla noworodków na kilka miesiecy...bo jakby w jednym wojewodztwie konczyli a w drugim zaczynali to by mozna to jeszcze tlumaczyc rozlozeniemw czasie wydatkow finansowych..by nie robic na hura calej Polski...ale to nie tak.

Rozumiem ze musza zrobic przetargi na firmy itp....ale na boga...poltora roku roznicy? Wiem ze ten test to zaden majatek..ale uwazam ze powinni zwracac kase tym co musza dzis robic za wlasne pieniadze..podczas gdy inne wojewodztwa sa uprzywilejowane.

Ach..,musialam sie wygadac ..a moze ja czegos nie rozumiem..
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-13, 21:51   #4761
Vanessa933
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 76
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziewczyny mam pytanie może któraś z was miała podobnie. Na szczęście dostałam sama miesiączkę tylko cykl mi się przeciągnać. Ale oczywiście nie może być u mnie spokojnie. Jestem mniej więcej w połowie cyklu i dziś zauważyłam, że zaczyna mi wyrastać ósemka. Z tego co mi kiedyś lekarz mówił nie będą one normalnie wyrastać tylko w poziomie. No i teraz nie wiem co mam robić. Zaczęliśmy już starania. Czy czekać do terminu miesiączki robić test i wtedy myśleć co z tym robić? Czy lepiej teraz już coś z tym działać? Strasznie się boję, że jeśli go wyrwę to znowu coś się wydarzy z ciąża, bo z tego co czytałam trzeba odstawic acard, no i czy na tym etapie zdjęcie i znieczulenie to dobry pomysł. Czuję, że coś tam się dzieje ale bardziej mnie to drażni niż boli, ale może za chwilę boleć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vanessa933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 06:28   #4762
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Zwyklylogin myślę, że to może zależeć też od samorządów, ale nie mam pojęcia. Czy masz te informacje odnośnie swojego województwa z tej strony https://www.fsma.pl/rdzeniowy-zanik-.../harmonogram/? Jeśli tak to widzę, że moje województwo się załapało od czerwca 2021 roku. Jutro mam USG w szpitalu to zapytam lekarza jak to wygląda od strony praktycznej.
No i przypominam o kciukach!

Vanessa933 wydaje mi się, że fakt rośnięcia ósemki nie jest automatycznie postawą do jej usunięcia. Ja mam dwie swoje ósemki i wszytsko z nimi w porządku. Skonsultuj się może s dentystą czy na pewno musisz usuwać.

Ja dziś idę pierwszy raz na zajęcia oddechowo-gimnastyczne w ramach szkoły rodzenia i trochę nie wiem czego się spodziewać.

32+1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 10:51   #4763
Jakzycpoterminacji
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 205
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa trzymam kciuki ❤️
Jakzycpoterminacji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 11:08   #4764
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Nie dziękuję z Kciuki! Jutro dam znać po wizycie a jeśli chodzi o zajęcia gimnastyczne to było bardzo spoko plus położna odpowiadała na wszystkie pytania, więc sport i dawka wiedzy w jednym. Zapomniałam dopytać o laktator, ale może następnym razem nadrobię ten temat. Do tego położna zwróciła uwagę, że mam opuchnięte kostki i zaleciła picie soku z pokrzywy rozcieńczonego pół na pół z wodą. Robiliście tak?

32+1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 18:45   #4765
Alekz20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 53
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Hej Dziewczyny wszystkim bardzo gratuluję Maluszków 🤗 tak bardzo Wam wszystkim zazdroszczę 😥 ja postanowiłam już wrócić do pracy i skończyć zwolnienie psychiatryczne i co ? szef mnie zwolnił....



Vanessa933 ja pracuje w stomatologii i jakbym widziała zdjęcie RTG to mogłabym coś powiedzieć bo jak ósemka rośnie w poziomie i w stronę korzeni siódemki no to nie za ciekawie bo może tam się zrobić resorbcja korzenia(czyli organizm sam "zje" go ) i można nawet siódemkę stracić, a jak ósemka sobie troszkę tylko krzywo rośnie to albo wyjdzie albo nie zablokuje w kości ale jak nie będzie wystawać z dziąsła to stanu zapalnego nie powinno być, ale mówię bez zdjęcia to takie gdybanie 🤷
Alekz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 19:13   #4766
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Alekz współczuję, co za *ujowe zachowanie ale może to znak, że trzeba zacząć wszystko od początku ️ chyba w tym zawodzie nie ma problemu z pracą? Ściskam i trzymam bardzo mocno kciuki

Moszka, Maxim jak tam u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 19:48   #4767
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez Alekz20 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny wszystkim bardzo gratuluję Maluszków tak bardzo Wam wszystkim zazdroszczę ja postanowiłam już wrócić do pracy i skończyć zwolnienie psychiatryczne i co ? szef mnie zwolnił....



Vanessa933 ja pracuje w stomatologii i jakbym widziała zdjęcie RTG to mogłabym coś powiedzieć bo jak ósemka rośnie w poziomie i w stronę korzeni siódemki no to nie za ciekawie bo może tam się zrobić resorbcja korzenia(czyli organizm sam "zje" go ) i można nawet siódemkę stracić, a jak ósemka sobie troszkę tylko krzywo rośnie to albo wyjdzie albo nie zablokuje w kości ale jak nie będzie wystawać z dziąsła to stanu zapalnego nie powinno być, ale mówię bez zdjęcia to takie gdybanie 🤷
O kurcze, ale słaby pracodawca a na jakiej podstawie byłaś zatrudniona? Jeśli na umowie o pracę na czas nieokreślony to warto zastanowić się nad sądem pracy w tej sytuacji, bo niby za co to zwolnienie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 19:54   #4768
Vanessa933
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 76
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Alekz20
Właśnie w tym jest problem, że nie mam zdjęcia. Jakieś 2 lata temu miałam robione i było widać, że będą wychodzić. Ale wtedy lekarz mówił, że jeszcze to potrwa i później będziemy się martwić. Prawdopodobnie zdjęcia wtedy nie dostałam tylko zostało w gabinecie. Poczekam do terminu miesiączki i zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vanessa933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 20:28   #4769
Alekz20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 53
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Hej Dziewczyny wszystkim bardzo gratuluję Maluszków 🤗 tak bardzo Wam wszystkim zazdroszczę 😥 ja postanowiłam już wrócić do pracy i skończyć zwolnienie psychiatryczne i co ? szef mnie zwolnił....



Vanessa933 ja pracuje w stomatologii i jakbym widziała zdjęcie RTG to mogłabym coś powiedzieć bo jak ósemka rośnie w poziomie i w stronę korzeni siódemki no to nie za ciekawie bo może tam się zrobić resorbcja korzenia(czyli organizm sam "zje" go ) i można nawet siódemkę stracić, a jak ósemka sobie troszkę tylko krzywo rośnie to albo wyjdzie albo nie zablokuje w kości ale jak nie będzie wystawać z dziąsła to stanu zapalnego nie powinno być, ale mówię bez zdjęcia to takie gdybanie 🤷

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Przepraszam za spamowanie ale coś mi wyskoczył błąd i myślałam że się wiadomości nie wysyłają 🤦🤦🤦 tak miałam umowę o pracę na czas nieokreślony ale ja już nie chce mieć nic wspólnego z tym człowiekiem bo on za dużo nerwów mnie kosztował także może to i dobrze że tak się stało myślę że z pracą nie będę mieć problemów bo ja mam trzy zawody z tym związane i jak ktoś widzi moje CV to już mu się oczy świecą żeby tylko mnie jak najbardziej wykorzystać za najmniejsze pieniądze.... 😡

Vanessa To poczekaj najwyżej na okres (czego nie życzę &#128521 i wtedy idź zrobić świeże zdjęcie bo z przed 2 lat to i tak nieaktualne 😊
Alekz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 21:14   #4770
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Alekz, współczuję sytuacji w pracy :/ Bardzo słabe zachowanie pracodawcy. I przyznam szczerze, że jeśli szef nie rozumie Twojej sytuacji, a do tego traktuje jak niewolnika, to nie ma co "płakać". Życzę szybkiego znalezienia nowej pracy, z ludzkim szefem, który Cię doceni i odpowiednio wynagrodzi.
Dziewczyny ja Was podczytuje na bieżąco, ale ciągle jeszcze cos ogarniam i potem sił już nie mam na nic Ale dziękuję za wywołanie
W skrócie, dziś mi lekarka ściągnęła pessar, i dała skierowanie na ktg do szpitala, bo jej się zapis nie podobal, a że to wizyta w luxmedzie i nie było już czasu, żeby sprawdzić w gabinecie czy wszystko ok, to kazała jechać na IP. W szpitalu badanie wyszło dobrze (ale skurczy zero). Przez cukrzycę ciazowa chętni byli na hospitalizacje już dzis, ale skoro pessar dopiero świeżo co ściągnięty, to stwierdzili, że dadzą szanse, żeby samo się zaczęło. Jak nie ruszy, to w środę mam kolejne ktg w przychodni przyszpitalnej. I mam przyjechać z torba, bo mogą mnie już zatrzymać (do decyzji lekarza z przychodni). A jak nie w środę, to ostatecznie w niedzielę (termin z OM) mam się zgłosić na wywołanie. Także w ciąży na pewno będę już tylko do końca tygodnia (ewentualnie początek przyszłego) 🥳
Też jestem ciekawa co u Maxim
Platynowa, trzymam kciuki 🤞

39+1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-28 18:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.