Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-15, 17:26   #4741
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Weszłam na wątek zameldować, że w sp jest promocja na Friede, bo pamietam, że lubisz ich serię do włosów brąz.
Kupiłam dzisiaj odżywkę i szampon go blonder i odżywkę z serii volume.

Niestety znowu spada mi żelazo i ferrytyna, włosy lecą, więc w promocji w aptece Ziko zamówiłam lotiony Seboradin: Niger i do włosów wypadających.
Bardzo dziękuję za pamięć, ale mam jeszcze jej zapas kupiony w Sephorze
Swego czasu mieli fajny zestaw szampon + odżywka + lakier w cenie jakichś 36 pln

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Niestety nie mam się czym chwalić, nie posiadam też dobrego zdjęcia. Ale niech to będzie takie foto motywacyjne dla mnie-tak to wygląda obecnie, oby było lepiej
Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Bardzo Wam dziękuję Niestety mam świadomość, że bardzo je zaniedbałam. Przez nakładanie się różnych problemów (zdrowie, praca i prywatne) nawet przestałam nakładać maseczki, oleje, wcierki itd. Tylko szybkie mycie byle jakim szamponem+drogeryjna odżywka żeby jakoś je rozczesać, na to trochę serum i wsio. Teraz mam zamiar się porządnie przyłożyć do pielęgnacji, żeby były ładne i długie. Niestety wypadanie to olbrzymi problem, straciłam już bardzo dużo włosów. Przestałam już je farbować z nadzieją, że to trochę pomoże (ostatnia farba była w kwietniu), niestety nie widzę efektów

Przecież Twoje włosy są przepiękne!
Długie i gęste. A nawiązując do wypadania, najbardziej przyczynia się do tego stres. Nawet problemy z tarczycą nie były tak złe w skutkach jak stres własnie.
A że nie da się go uniknąć, warto popracować nad tym, żeby choć trochę mniej się przejmować i mieć po pracy dobrą odskocznię, nawet jeśli jest to wcieranie olejku
Sama farba, o ile nie uczula skóry głowy, nie wpływa na wypadanie włosów. Chyba że je mocno spalisz i będą same się kruszyć.

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Na zahamowanie wypadania jest dużo sposobów wcierki, picie pokrzywy itp. Trudno jednak doradzić konkretnie jeśli nie wiadomo co powoduje wypadanie. Stres, itp? Byłaś u lekarza ? Czasem warto zrobić badania.
Przy twoim kolorze doradzilabym cassie
Z ziołami lepiej uważać przy jakichkolwiek zaburzeniach hormonalnych i po prostu sprawdzić to u lekarza

U mnie super odżyły włosy po wizycie u fryzjera i stylizacja na wałkach to jednak petarda, nic mi nie daje tak fajnej objętości
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 17:47   #4742
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;86251569]
U mnie super odżyły włosy po wizycie u fryzjera i stylizacja na wałkach to jednak petarda, nic mi nie daje tak fajnej objętości [/QUOTE]
A jakich wałków używasz? Zakładasz na mokre włosy czy podsuszone? Z pianka ? I jak długo to trzymać?
Ja swoich nie umiem inaczej niż stylizacja na wydobycie skrętu. Próbowałam suszyć na szczotkę na prosto - tragedia. Falowaly po swojemu po połowie dnia. Po koczkach ślimakach miałam kretyńskie strąki.
Ciekawam bardzo wałków zwłaszcza ze walczę z notorycznym przyklapem
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 20:01   #4743
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
A jakich wałków używasz? Zakładasz na mokre włosy czy podsuszone? Z pianka ? I jak długo to trzymać?
Ja swoich nie umiem inaczej niż stylizacja na wydobycie skrętu. Próbowałam suszyć na szczotkę na prosto - tragedia. Falowaly po swojemu po połowie dnia. Po koczkach ślimakach miałam kretyńskie strąki.
Ciekawam bardzo wałków zwłaszcza ze walczę z notorycznym przyklapem
Suszyłam włosy przy użyciu płaskiej szczotki przez kilka lat i moje włosy były wygładzone, ale bardzo klapnięte.
Nie potrafię totalnie wysuszyć włosów na okrągłej szczotce, nawet tej super-turbo-profesjonalnej-fryzjerskiej Mam dwie lewe ręce do stylizacji i zupełnie mi to nie wychodzi. Wyrywam sobie połowę włosów, robię jeszcze większy puch niż jest

Używam dużych wałków na rzepy z Rossmanna, jeśli dobrze pamiętam o średnicy 7 cm i 5 cm na krótsze włosy. Włosy mam zawsze dobrze wysuszone i nie nakładam na nie zupełnie nic poza lakierem z Johna Friedy już w trakcie stylizacji lub sprayem na objętość.
Wcześniej używałam spray z Johna Friedy, teraz mam z L'oreal Professionnel (wszystkie produkty podlinkowałam).

Włosy układają się jak wysuszone na szczotce przez fryzjera i wyglądają na pewno lepiej niż puch, który często ostatnio u mnie występuje.

Wałki nie służą mi do podkręcania włosów, tylko do nadania objętości i wygładzenia. Lekko podwinięte są tylko końce, co ładnie podkreśla cieniowanie

Edytowane przez fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Czas edycji: 2018-12-15 o 20:04
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 06:50   #4744
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Hej. Ostatnio koleżanka poleciła mi świetna maskę : Lechrer symbios ma konsystencję jakby czerwonej galaretki. Jest to maska do włosów farbowanych. Jest świetna ! Moje włosy sie nie puszą i pięknie błyszczą. Czy stosowałyście te maskę ?? Ciekawia mnie wasze opinie bo ciężko mi znaleźć w necie coś na jej temat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 10:46   #4745
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;86251569]

Przecież Twoje włosy są przepiękne!
Długie i gęste. A nawiązując do wypadania, najbardziej przyczynia się do tego stres. Nawet problemy z tarczycą nie były tak złe w skutkach jak stres własnie.
A że nie da się go uniknąć, warto popracować nad tym, żeby choć trochę mniej się przejmować i mieć po pracy dobrą odskocznię, nawet jeśli jest to wcieranie olejku
Sama farba, o ile nie uczula skóry głowy, nie wpływa na wypadanie włosów. Chyba że je mocno spalisz i będą same się kruszyć.

[/QUOTE]
Stres spowodowany pracą mam już z większego opanowany, więc myślę, że będzie tylko lepiej. Z problemami zdrowotnymi też już się pogodziłam i nauczyłam się z tym żyć, co też obniża poziom stresu. A co do rezygnacji z farby chciałam unikać wszystkiego, co tylko mogłoby osłabić dodatkowo moje włosy, bo ilości które wychodziły podczas czesania i mycia to była prawdziwa masakra. Moje marzenie to włosy do paska spodni, liczę, że kiedyś uda mi się dojść do takiej długości. Ale plan minimum to talia
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 18:40   #4746
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Rany ale mam push-up po tej wcierce z kozieradki i kawy... 🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 09:04   #4747
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;86246785]I tak dobrze, że styczeń, bo czasem w tym szale karnawałowym daty są kosmiczne [/QUOTE]

Bo ja wiem? Jesli od razu deklarujesz się, że tylko cięcie, bez żadnego układania, prostowania i innych pierdół to jest 30 min więc może się udać

Koleżanka przy mnie w piątek dzwoniła do salonu gdzie sama chodzi spytać o cenę zwykłego podcięcia końcówek + grzywki dla innej znajomej. Ostatecznie tamta się nie zdecydowała, bo drogo, ale umówić mogli ją od ręki. Gdybym miała, proste włosy sama bym się zdecydowała, ale z moimi wolę chodzić w konkretne miejsce.

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Daj znać jak się Absoluty u ciebie spisują
Ja mam tylko nowy szampon - Dermedic Capilarte. Po pierwszym użyciu mówię ze się polubimy . Chodzi za mną na przyszłość sprawić sobie coś z Kerastase, głównie medytuje nad seria Densifique.
Mój pierdzielnik z wtorku
Ładny pierdzienik

Mamy bardzo podobny kolor.

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Niestety nie mam się czym chwalić, nie posiadam też dobrego zdjęcia. Ale niech to będzie takie foto motywacyjne dla mnie-tak to wygląda obecnie, oby było lepiej
Piękne włosy!

Ja wczoraj swoje pohennowałam. Myję już dzisiaj, bo chce żeby zostały rude i nie ciemniały tak bardzo. Trzymałam też wczoraj henne od czasu przyrządzenia o wiele krócej.

Skoro już mam brzydkie końcówki i rozprostowane siana z braku fryzjera, niech chociaż maja ładny kolor.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-20, 11:07   #4748
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Kupiłam malutki olejek sesa na próbę, zobaczymy czy coś da. Mam zamiar stosować go na zmianę z terapią ajurwedyjską Orientany
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 11:45   #4749
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Kupiłam malutki olejek sesa na próbę, zobaczymy czy coś da. Mam zamiar stosować go na zmianę z terapią ajurwedyjską Orientany
Z sesą bywa różnie. Jeśli trafiłaś na firme Dabur to masz po prostu parafine + ekstrakt z amli. To Ci włosy nabłyszczy, ale nic po za tym. No i może lekko przyciemnić + zapach jest... kontrowersyjny.

Mnie się już całkiem odechciało cokolwiek z włosami robić. I tak wyglądam jak czarownica, bo potrzebują cięcia. Dodatkowo zauważam, że gdy myje włosy co 2 dni to po prostu po dłuższym czasie im sie to nie podoba, optymalnie jest co 4, ale wróciłam do ćwiczeń i nie mogę po nie myć włosów
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 19:06   #4750
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Z sesą bywa różnie. Jeśli trafiłaś na firme Dabur to masz po prostu parafine + ekstrakt z amli. To Ci włosy nabłyszczy, ale nic po za tym. No i może lekko przyciemnić + zapach jest... kontrowersyjny.

Mnie się już całkiem odechciało cokolwiek z włosami robić. I tak wyglądam jak czarownica, bo potrzebują cięcia. Dodatkowo zauważam, że gdy myje włosy co 2 dni to po prostu po dłuższym czasie im sie to nie podoba, optymalnie jest co 4, ale wróciłam do ćwiczeń i nie mogę po nie myć włosów
Ale Sesa przecież nie jest na parafinie, tylko na oleju kokosowym i sezamowym? Może masz na myśli Amlę?

Moje włosy najbardziej lubią mycie co 2 dni, ale ze względu na to, że siedzę teraz w domu i chodzę głownie w końskim ogonie lub koczku, to myję średnio co 3 dni.
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 19:32   #4751
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Niestety nie mam się czym chwalić, nie posiadam też dobrego zdjęcia. Ale niech to będzie takie foto motywacyjne dla mnie-tak to wygląda obecnie, oby było lepiej
To są przecież całkiem ładne włosy

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;86251954]Suszyłam włosy przy użyciu płaskiej szczotki przez kilka lat i moje włosy były wygładzone, ale bardzo klapnięte.
Nie potrafię totalnie wysuszyć włosów na okrągłej szczotce, nawet tej super-turbo-profesjonalnej-fryzjerskiej Mam dwie lewe ręce do stylizacji i zupełnie mi to nie wychodzi. Wyrywam sobie połowę włosów, robię jeszcze większy puch niż jest

Używam dużych wałków na rzepy z Rossmanna, jeśli dobrze pamiętam o średnicy 7 cm i 5 cm na krótsze włosy. Włosy mam zawsze dobrze wysuszone i nie nakładam na nie zupełnie nic poza lakierem z Johna Friedy już w trakcie stylizacji lub sprayem na objętość.
Wcześniej używałam spray z Johna Friedy, teraz mam z L'oreal Professionnel (wszystkie produkty podlinkowałam).

Włosy układają się jak wysuszone na szczotce przez fryzjera i wyglądają na pewno lepiej niż puch, który często ostatnio u mnie występuje.

Wałki nie służą mi do podkręcania włosów, tylko do nadania objętości i wygładzenia. Lekko podwinięte są tylko końce, co ładnie podkreśla cieniowanie [/QUOTE]

Zainspirowałaś mnie, bo też nie umiem suszyć na szczotce (a mam dwie), miałam też suszarko lokówkę i też mi na niej nic nie wychodziło. Tylko nie rozumiem za bardzo, jak to robisz. Nawijasz już wysuszone włosy na wałki i w nich chodzisz? Czy nawijasz jeszcze wilgotne włosy na wałki i je tak suszysz a na koniec pryskasz lakierem?
Czy to w ogóle jest metoda dla myjących wieczorem? Bo u mnie nie ma mowy, że będę myć włosy rano. Ostatnio opanowałam jednak kok francuski, więc i tak jest postęp.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-20, 19:43   #4752
cherrycherryboomboom_17
Raczkowanie
 
Avatar cherrycherryboomboom_17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Krak�w
Wiadomości: 94
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Hej Dawno sie nie odzywalam bo czasu brak Widziałam kilka zdjec bardzo ladnych wlosow Ja nie mam zadnego nowego niestety
Obecnie mam przerwe we wcieraniu Banfi Lady i pije pokrzywe bo podobno skrzypokrzywy nie mozna przy karmieniu piersia Dzisiaj na szybko musialam myc wlosy jak narzeczony kapal synka wiec zdazylam tylko umyc i na 5min nalozyc Kallosa Omega, przy suszeniu oczywiscie dalam olejek na koncowki Także pielęgnacja u mnie uboga, ale chociaz dwa razy w tygodniu staram sie olejowac wlosy
Mysle nad jakas prosta, ale ladna fryzure na Wigilię, macie jakies pomysly?

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
cherrycherryboomboom_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 07:00   #4753
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

hejka dawno mnie tu nie bylo,(bylam jako beatrix 28,tak dawno ze musialam sie na nowo zarejestrowac) ale widze ze pozostala stara ekipa ,Kamillah,Wolla the redna witajcie)

,,Dawno sie nie odzywalam bo czasu brak Widziałam kilka zdjec bardzo ladnych wlosow Ja nie mam zadnego nowego niestety
Obecnie mam przerwe we wcieraniu Banfi Lady i pije pokrzywe bo podobno skrzypokrzywy nie mozna przy karmieniu piersia
ja pilam i wszyscy maja sie dobrze,pokrzywa dostarcza duzo zelaza
Dzisiaj na szybko musialam myc wlosy jak narzeczony kapal synka wiec zdazylam tylko umyc i na 5min nalozyc Kallosa Omega, przy suszeniu oczywiscie dalam olejek na koncowki Także pielęgnacja u mnie uboga, ale chociaz dwa razy w tygodniu staram sie olejowac wlosy
Mysle nad jakas prosta, ale ladna fryzure na Wigilię, macie jakies pomysly? ''

cherrycherry Ale masz piekne włosy! Sesa potrafi zdzialac cuda,mi dzieki temu przestaly prawie wypadac,takze warto.zapach coprawda malo porywający,ale co kto lubi,kallos omega mam ale na razie stoi zamkniety do nowego roku,duzo fajnych fryzur jest na pinerescie

ja nadal mam grzywke i zapuszczam wlosy by oddac na #raknndroll ,na razie 58cm .dzis obie z corka jestesmy chore i zostawilam ja w domu,a już tak włosowo: zakochalam w rosyjskich kosmetykach,choc i kallos keratin nie jest mi obcy .
Moje zasoby kosmetyczne mzoecie zobaczyc na instagramie beamig_hair
milego dnia Wam zycze

Edytowane przez beata_wajs_migdal
Czas edycji: 2018-12-21 o 07:06 Powód: zmiany
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 07:17   #4754
cherrycherryboomboom_17
Raczkowanie
 
Avatar cherrycherryboomboom_17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Krak�w
Wiadomości: 94
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Dziękuje w sumie nie wiem czemu nie mozna pic jej przy kp, ale wolalam nie ryzykowac bo chce jeszcze troche pokarmic
Popatrze tam na fryzury, moze mnie cos zainspiruje Tez chce oddac wlosy na fundację, ale mam jeszcze resztke rozjasnianych wiec czekam:p

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
cherrycherryboomboom_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 07:38   #4755
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Ale Sesa przecież nie jest na parafinie, tylko na oleju kokosowym i sezamowym? Może masz na myśli Amlę?

Moje włosy najbardziej lubią mycie co 2 dni, ale ze względu na to, że siedzę teraz w domu i chodzę głownie w końskim ogonie lub koczku, to myję średnio co 3 dni.
Ahahhaha faktycznie, przepraszam, Sesa z Amla mi się pomyliły Widać jak "włosomaniaczę" od dawna....

Swoją droga od lutego tłuke olej musztardowy i jeszcze nie skończyłam.

Moje nie lubią częstego mycie, ale co robić? Włosy czy kondycja? Eh. Gdybym miała przetłuszczające nie byłoby dylematów.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 19:44   #4756
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
Rany ale mam push-up po tej wcierce z kozieradki i kawy... 🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli to dobrze...?
Ja miałam ostatnio urwanie głowy, ale dziś już jest luźniej i kozieradka z kawą się parzą, będzie wcierane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 19:48   #4757
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
Czyli to dobrze...?
Ja miałam ostatnio urwanie głowy, ale dziś już jest luźniej i kozieradka z kawą się parzą, będzie wcierane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba za pierwszym razem przesadzilam z jej ilością 🤭 Teraz juz jest ok. Ale nie parze jej juz z kawa. Wkurzal mnie zapach kawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 19:51   #4758
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
Chyba za pierwszym razem przesadzilam z jej ilością 🤭 Teraz juz jest ok. Ale nie parze jej juz z kawa. Wkurzal mnie zapach kawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to ciekawe, bo najczęściej przeszkadza zapach kozieradki, a nie kawy. Wcześniej stosowałam samą kozieradkę i mi się sprawdzała, w tym połączeniu ona i tak gra główną rolę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 20:02   #4759
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
A to ciekawe, bo najczęściej przeszkadza zapach kozieradki, a nie kawy. Wcześniej stosowałam samą kozieradkę i mi się sprawdzała, w tym połączeniu ona i tak gra główną rolę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie mnie nigdy zapach kozieradki nie przeszkadzal jak dlugo będziesz stosowac ta wcierke? Trzy tygodnie i tydzień przerwy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-21, 20:06   #4760
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Stosuję ją już jakoś od początku grudnia i myślę, że jeszcze długo postosuję, żeby były 3 miesiące stosowania i potem miesiąc przerwy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 08:02   #4761
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Heeeej
Czytając was przypomniały mi się stare czasy...początki wlosomaniactwa ...jakieś 8 lat ? Przypomniały mi się poszukiwania tego jedynego oleju indyjskiego. Minęło sporo czasu ..zapuscilam włosy...pofarbowałam na swój naturalny i schodzę do swojego. Włosy są w zupełnie innym stanie. Jedno ciągnie się za mną ...puszenie :/ ale to chyba przez farbowanie.
Do olejowania używam olej z pestek winogron ale chyba z sentymentu kupię jakaś amle czy coś . Muszę od nowa zagłębić się w temat bo czuję się jak na początku hehe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 13:04   #4762
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Heeeej
Czytając was przypomniały mi się stare czasy...początki wlosomaniactwa ...jakieś 8 lat ? Przypomniały mi się poszukiwania tego jedynego oleju indyjskiego. Minęło sporo czasu ..zapuscilam włosy...pofarbowałam na swój naturalny i schodzę do swojego. Włosy są w zupełnie innym stanie. Jedno ciągnie się za mną ...puszenie :/ ale to chyba przez farbowanie.
Do olejowania używam olej z pestek winogron ale chyba z sentymentu kupię jakaś amle czy coś . Muszę od nowa zagłębić się w temat bo czuję się jak na początku hehe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hejka ja tez wrocilam tutaj po długim czasie,coprawda sledze blog anwen czy wwwlosy.pl ( dzieki Agnieszce poznalam wcierkę Banfi i kallosy ) ale w grupie raźniej,
jaki masz naturalny kolor ?jak wlosy wygladaja teraz,wrzuc fotkę moje pusza sie ewidentnie przez CO ,co do olejow polece oliwe z oliwek i sesa(ten jest tez z rzedu tych indyjskich) ja teraz juz denkuje sesę wiec moge szczerze ja polecic(90ml)
w sumie denkuje teraz wszystko po kolei ,tylko szampon peelingujący od anwen stosuje raz na mc, wiec jeszcze go troche pomeczę..maski predko nie kupie bo mam ich spory zapas chyba już do marca jak nie lepiej ..po co mi bylo tyle kallosów,, kupilam 5 ,w tym 1 dalam na prezent bratowej..

moje wlosy tutaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 46003078_121666038855424_3776989752263136141_n.jpg (38,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 30589838_190707174882573_520790365465214976_n.jpg (5,7 KB, 25 załadowań)
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 15:20   #4763
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Wrzucę coś na bank...tylko z komputera bo przez telefon nic nie mogę tu zrobić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 18:38   #4764
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
po co mi bylo tyle kallosów,,
Tuninguj! U mnie kallosy solo średnio się sprawdzają, taka o, średnia odżywka do codziennego stosowania ale kiedy dodam porządną porcję gliceryny, miodu, aloesu, oliwy czy innego oleju, jakiegoś półproduktu np. argininy, keratyny, mocznika (oczywiście nie wszystko naraz i w zależności od aktualnych potrzeb moich włosów) wychodzi maska- ideał
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 19:51   #4765
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[QUOTE=houseofcolours;8627 5907]Tuninguj! U mnie kallosy solo średnio się sprawdzają, taka o, średnia odżywka do codziennego stosowania ale kiedy dodam porządną porcję gliceryny, miodu, aloesu, oliwy czy innego oleju, jakiegoś półproduktu np. argininy, keratyny, mocznika (oczywiście nie wszystko naraz i w zależności od aktualnych potrzeb

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Tuninguj! U mnie kallosy solo średnio się sprawdzają, taka o, średnia odżywka do codziennego stosowania ale kiedy dodam porządną porcję gliceryny, miodu, aloesu, oliwy czy innego oleju, jakiegoś półproduktu np. argininy, keratyny, mocznika (oczywiście nie wszystko naraz i w zależności od aktualnych potrzeb moich włosów) wychodzi maska- ideał
Zawsze jest to jakieś wyjście bo mam takie:keratypowa, omega,figowa, bananowa i algowa ale ta ostatnia zapakowana bratowej na święta. Nie tyle by się pozbyć ale jej potrzebna jest jakakolwiek maska i olej. ..mam duuuu za nadzieje ze otworzy i będzie stosować. Ja to nie wiem czy jestem dziwna czy co ale jest naturalną brunetka a rozjasnia wlosy na jasny blond
jak dla mnie. .strasznie słabo to wygląda.fakt nie mojes włosy ale żeby z fajnych kruczoczarnych zrobić sobie coś takiego na głowie to teraz do nieszczęścia brakuje tylko trwałej. .

Edytowane przez beata_wajs_migdal
Czas edycji: 2018-12-22 o 19:52 Powód: Powielanie tekstu
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 23:15   #4766
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Heeeej
Czytając was przypomniały mi się stare czasy...początki wlosomaniactwa ...jakieś 8 lat ? Przypomniały mi się poszukiwania tego jedynego oleju indyjskiego. Minęło sporo czasu ..zapuscilam włosy...pofarbowałam na swój naturalny i schodzę do swojego. Włosy są w zupełnie innym stanie. Jedno ciągnie się za mną ...puszenie :/ ale to chyba przez farbowanie.
Do olejowania używam olej z pestek winogron ale chyba z sentymentu kupię jakaś amle czy coś . Muszę od nowa zagłębić się w temat bo czuję się jak na początku hehe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzę, że zaczynałyśmy w podobnym czasie u mnie też jakoś 8 lat już minęło
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 13:57   #4767
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zainspirowałaś mnie, bo też nie umiem suszyć na szczotce (a mam dwie), miałam też suszarko lokówkę i też mi na niej nic nie wychodziło. Tylko nie rozumiem za bardzo, jak to robisz. Nawijasz już wysuszone włosy na wałki i w nich chodzisz? Czy nawijasz jeszcze wilgotne włosy na wałki i je tak suszysz a na koniec pryskasz lakierem?
Czy to w ogóle jest metoda dla myjących wieczorem? Bo u mnie nie ma mowy, że będę myć włosy rano. Ostatnio opanowałam jednak kok francuski, więc i tak jest postęp.
Suszenie na szczotce mi nie wychodzi, a suszarko-lokówkę sprzedałam, bo robiłam sobie tym więcej krzywdy niż pożytku

To co robię jest bardzo bardzo proste.
Po myciu suszę włosy jak zawsze, nie zostawiam ich wilgotnych. Gdy są całkowicie suche, nawijam je na wałki o dużej średnicy i przypinam je spinkami fryzjerskimi. Gdy włosy są już nawinięte na wałki aplikuję na nie spray na objętość (teraz mam jakiś z L'oreal Professionnel, ale ma wódeczkę w składzie, więc nie każdemu będzie służył) i chodzę tak 10,15,30 minut w zależności ile mam czasu.
Zazwyczaj wałki są na mojej głowie tak długo, aż zrobię rano makijaż i zjem śniadanie
Później odwijam je, włosy przeczesuję grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami, daję odrobinkę lakieru i trzymają się bardzo dobrze przez około 5-6 godzin. Mnie to w pełni wystarcza
Włosy mają wtedy większą objętość, ale przede wszystkim są zdyscyplinowane i ładniej ułożone (w grube fale). Nawet wtedy, gdy tracą objętość po kilku godzinach nadal wyglądają bardzo dobrze

Po nocy włosy pewnie stracą objętość, ale nadal będą ładniej ułożone i zdyscyplinowane. Ja bym jednak nawinęła włosy na wałki rano, nawet jeśli myłaś wieczorem. Odbije je to dobrze od nasady

Ps. French twista uwielbiam, to moja najlepsza fryzura na bad hair day lub w dniach, gdy chcę mieć włosy spięte. Sama klasa. Do tego delikatny makijaż, prosty strój i świat stoi otworem

Edytowane przez fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Czas edycji: 2018-12-27 o 14:00
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 15:24   #4768
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;86288450]Suszenie na szczotce mi nie wychodzi, a suszarko-lokówkę sprzedałam, bo robiłam sobie tym więcej krzywdy niż pożytku

To co robię jest bardzo bardzo proste.
Po myciu suszę włosy jak zawsze, nie zostawiam ich wilgotnych. Gdy są całkowicie suche, nawijam je na wałki o dużej średnicy i przypinam je spinkami fryzjerskimi. Gdy włosy są już nawinięte na wałki aplikuję na nie spray na objętość (teraz mam jakiś z L'oreal Professionnel, ale ma wódeczkę w składzie, więc nie każdemu będzie służył) i chodzę tak 10,15,30 minut w zależności ile mam czasu.
Zazwyczaj wałki są na mojej głowie tak długo, aż zrobię rano makijaż i zjem śniadanie
Później odwijam je, włosy przeczesuję grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami, daję odrobinkę lakieru i trzymają się bardzo dobrze przez około 5-6 godzin. Mnie to w pełni wystarcza
Włosy mają wtedy większą objętość, ale przede wszystkim są zdyscyplinowane i ładniej ułożone (w grube fale). Nawet wtedy, gdy tracą objętość po kilku godzinach nadal wyglądają bardzo dobrze

Po nocy włosy pewnie stracą objętość, ale nadal będą ładniej ułożone i zdyscyplinowane. Ja bym jednak nawinęła włosy na wałki rano, nawet jeśli myłaś wieczorem. Odbije je to dobrze od nasady

Ps. French twista uwielbiam, to moja najlepsza fryzura na bad hair day lub w dniach, gdy chcę mieć włosy spięte. Sama klasa. Do tego delikatny makijaż, prosty strój i świat stoi otworem [/QUOTE]

Dzięki
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 18:43   #4769
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Witam, włosomaniaczę od kilku lat. Teraz jestem w połogu i zastanawiam się czy są jakieś co wcierki które można stosować podczas karmienie piersią. Zdaje mi sie ze kiedyś tu czytałam że jantar, ale nie jestem pewna.

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-29, 22:15   #4770
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Witam, włosomaniaczę od kilku lat. Teraz jestem w połogu i zastanawiam się czy są jakieś co wcierki które można stosować podczas karmienie piersią. Zdaje mi sie ze kiedyś tu czytałam że jantar, ale nie jestem pewna.

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
jantar chyba tak,wazne by produkt nie zawieral alkoholu,ktory przenika do krwi i pokarmu..

a ja z kolei chcialam zapytac jak to jest z wlosami niskoporowatymi ze nie wszystkie takie same, niby sa oleje iscie do nisko porowatych ,ale najczesciej stosuje jakies spozywcze,te ktore mam pod reka ale np arganowy ,z pestek winogron ladnie mi wlosy wchlaniaja (daje 1.5lyzki stolowej nawet nie).a lniany ,kokosowy,maslo shea czy oliwa z oliwek splywa z nich jak po kaczce ,khadi czy arganowy to moglabym dac z 5 lyzek stolowych i jeszcze im bedzie malo..moze wypowiedza sie znawczynie bo ja nie ogarniam.. nie daje na skore glowy (rzadko) tylko po dlugosci. z sesa musze uwazac,moje wlosy i skora glowy ja lubia ale jak dam za duzo to trudno domyc ....niby powinnam uzywac tych ciezszych by nieco dociazyc wlosy ale moje wlosy ich nie lubia i je jakby odpychaja (nie chcemy takiego oleju,co ty nam tu lejesz)

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Witam, włosomaniaczę od kilku lat. Teraz jestem w połogu i zastanawiam się czy są jakieś co wcierki które można stosować podczas karmienie piersią. Zdaje mi sie ze kiedyś tu czytałam że jantar, ale nie jestem pewna.

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
To ja myslalam ze mam za duzo kosmetykow do wlosow glownie odzwki a tu widze ze sa takie osoby ktore rzeczywiscie maja co denkowac,A jeszcze co do karmienia to m ciut wypadaly wlosy miedzyy 4-5miesiacem karmienia ,wazne by brac suplementy zawierajace biotyne wtedy wcierki nie sa tak potrzebne,potem juz nie pamietam czy wypadaly bo dluuugo karmilam a jadlam co chcialam(no w miare rozsadnie: bez bigosu,grzybowej czy kremowek)

Edytowane przez beata_wajs_migdal
Czas edycji: 2018-12-29 o 22:16
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.