John Frieda, Luxurious Volume, Thickening Blow Dry Lotion (Mgiełka zwiększająca objętość włosów)

Luksusowa mgiełka Blow Dry zwiększająca objętość włosów to pierwszy produkt firmy John Frieda. Jej niezwykłe właściwości pogrubiające sprawiły, że kosmetyk ten stał się popularny na całym świecie. Teraz formuła mgiełki została ulepszona. Jej działanie polega na zwiększeniu objętości i nadaniu gęstości nawet najcieńszym włosom. Zastosowano tu dodatkowo technologię heat shield która chroni włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury. Dodaje fryzurze objętości i nie zlepia kosmyków.

inne
w sprayu
Struktura
lekkie
Utrwalenie
średnie
nadające objętość

Spełnia swoje zadanie

Kupiłam go w jakieś cenie na dowidzenia w rossmanie. Mam włosy cienkie i bardzo delikatne wiec potrzebuje produktu który pomoże mi unieść je od nasady a dodatkowo rozczesać włosy po umyciu. W tej kategorii sprawdza się napawde dobrze ale mam wrażenie ze ta mgiełka jest wymieszana z lakierem do włosów gdyż włosy są bardzo sztywne po wysuszeniu. Spełnia obietnice producenta jeśli chodzi o zwiększenie objętości. Metoda prób i błędów mgiełkę stosuje od nasady aby dodać swoim włosom objętości. Pięknie się układają optycznie wydaje się ich więcej. Na reszte włosów stosuje coś nawilżającego gdyż efekt tapiru na całej długości wyglada na nie co przesuszony. Czy kupie ponownie myśle ze nie bo dla mnie za bardzo przesusza włosy.

Jest dobry

Jest dobry chyba najlepszy jaki używałam jeśli chodzi o objętość.Pogrubia i efektownie dodaje dużej objętości.Utrzymuje się cały dzień.Minusem jest zapach dla mnie śmierdzi potrafi skleić włosy trzeba dobrze rozczesać po użyciu ,inaczej włosy nie bedą efektowne i zrobią się brzydkie strąki.Nie zawsze dostępny w sklepach.

Jest OK

Mam cienkie włosy niestety, bez objętości, lubiące wypadać bez powodu,szukałam ratunku .Dzięki mgiełce moje włosy nabrały utworzonej przeze mnie objętości, nie oklapły po godzinie! Aplikacja jest bardzo łatwa, włosy nie są ciężke, nie widoczna jest na włosach i nie robi tzw. mokrych włosów.

Nie działa

-produkt kompletnie nie działa, na moich włosów nie było żadnej różnicy, czy to z tą mgiełką, czy bez,
-okropnie pachnie alkoholem,
-lepi włosy, trochę zachowuje się jak lakier,
-drogie, zwłaszcza, że w ogóle nie działa,
-niewydajna, zużyłam w przeciągu chyba miesiąca, a włosy myję rzadko,

+szeroko dostępna, w drogeriach, perfumeriach, online,
+opakowanie ładne i poręczne,
+nie obciąża i nie przetłuszcza włosów

Ten produkt zwyczajnie nie działa, jednakże zasłużył na więcej niż 1 gwiazdkę, bo włosów nie obciąża i generalnie nie robi im niczego złego, gdyby u kogoś jednak zadziałał, to miałby potencjał do stania się ulubionym kosmetykiem. Produkty tego typu z reguły przynoszą więcej szkód, więc ten nie jest taki najgorszy.

Jestem na tak :)

Plusy:
- świetny zamiennik lakieru
- nie niszczy włosów, nie wysusza
- nie pozostawia białego nalotu
- po kilku godzinach włosy wyglądają naturalnie
- początkowo lekko sztywne włosy ale wystarczy lekko przeczesać
- trwałość średnia, raczej do codziennego stosowania niż wielkie okazje gdzie bujna fale loków powinna utrzymać się cała noc :)

Ilość zużytych opakowań: dwa

całkiem, całkiem...

Kupiłam produkt po promocji, w regularnej cenie na pewno bym nie wzięła, gdyż efekt uniesienia utrzymuje się krótko. Mam lekkie włosy, nie dotyczy ich problem płaskich i oklaplych włosów. Ja jednak uwielbiam zwiększać ich objętość. Stosowany na nieumyte włosy odświeża je i unosi, fakt. Jednak na umyte włosy, suche czy wilgotne, nie działa za dobrze, trzeba się wspomóc lakierem. No cóż...

Plusy:
- wydajność
- opakowanie
- dostępność
- efekt odswiezenia!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

Nie polubiłam

Mam wrażenie, że ten preparat na każdych włosach działa nieco inaczej - mi poleciła go koleżanka, zachwycona efektem uniesienia włosów. Ja tymczasem tego efektu nie odnotowałam, co więcej po użyciu sprayu moje włosy za nic nie chciały się poddać stylizacji, do tego były jakby obciążone i zlepione. Dałam mu kilka szans, próbując aplikacji na suchych i mokrych włosach - za każdym razem efekt mizerny.

Plusy:
- zapach
- poręczna butelka z atomizerem
- umiarkowana cena

Minusy:
- brak efektu uniesienia
- obciążenie włosów
- utrudnia układanie

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Nie....

Kupiony w zestawie szampon- odżywka- spray.

Nie wiem czy coś robi ta mgiełka, ale na pewno nie to co powinna.
Choćbym nie wiadomo jak nakładała efektu nie ma wcale lub jest odwrotny do zamierzonego.

Moim zdaniem nie warto, a już na pewno nie za taką cenę.

Plusy? Brak

Minusy:
zapach totalnie nieprzyjemny
nie robi NIC, albo szkodzi
cena(!)

Używam tego produktu od: męcze to coś kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie, choć kupione nie wiem kiedy

OKROPNOŚĆ!!!

Nie wiem jakie zadanie ma spełniać ten produkt ale na pewno żadne z opisanych!!! "Niezwykłe właściwości pogrubiające"??? Zdecydowana przesada...
Na początek zazanczę, że mam całkiem sporo włosów - niestety nie grzeszących objętością. Testowałam sporo produktów do włosów ale ten jest jedynym aż tak przereklamowanym. Nieważne jak go nakładam - na mokre czy na suche włosy, tylko przy nasadzie czy też odrobinę na długość to osiągam efekt ZAWSZE odwrotny od zamierzonego!!!

Przede wszystkim:
- zapach jest okrutny!!! Jakbym spryskiwała sobie włosy płynem do mycia szyb!!!
- produkt nie robi praktycznie zupełnie nic ... oj nie ... przepraszam - wyszusza włosy!!!
- nawet jesli w trakcie modelowania są nieco uniesione to ... zanim zjem śniadanie są już tak przyklapnięte jakbym ich wcale nie modelowała
- jest za drogi na to by nie robić nic co obiecuje.

Totalnie wyrzucone pieniądze!!!

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Fajny produkt;)

Sprayu używam już od dobrych 2 lat z hakiem,właśnie przerzuciłam się na nowszą wersję w zielonkawym opakowaniu.Moim zdaniem spray jest świetny i wszystkie obietnice producenta zostały spełnione.Spryskuje nim włosy po każdym myciu.Zdecydowanie ułatwia rozczesywanie włosów,nie obciąża ich ani nie wysusza kosmyków.Nadaje włosom delikatny końcowy połysk.Moim zdaniem naprawdę daje włosom odpowiednią obiętość :) Efekt dużo lepszy niż po piankach do włosów które zawsze je sklejały i obciążały.Zapach choć wydaje być się ostry i alkoholowy nie utrzumuje się na włosach.Wyjątkowo wydajny! Jedno opakowanie starcza prawie że na rok codziennego stosowania więc wow :) Cena do przezycia:) Będę do niego wracać!

Bubel!

Jestem wieloletnią fanką marki John Frieda. Uwielbiam całą serie Sheer blonde, którą nieustannie stosuję od dobrych paru lat. Niestety powyższa mgiełka jest kosmetycznym bublem! Nie spełnia swojego podstawowego zadania- nie dodaje ani milimetra objętości naszej fryzurze! Mam gęstę, ale cienkie włosy i liczyłam na chociaż delikatny efekt push up ...ale niestety jedyne co dostałam do tłuste włosy u nasady i zero dodatkowej objętości :/. Nie wydaje mi się, abym niewłaściwie stosowała kosmetyk. Tak, jak zaleca producent spryskuje nim włosy przy czubku głowy i suszę suszarką, dodatkowo wyciągając je na szczotce. I zero pożądanego efektu.
Mgiełka ma bardzo chemiczny i alkoholowy zapach, obciąża włosy, a jej działanie uważam za wręcz szkodliwe dla naszej fryzury! Szkoda...
Nie polecam!!!

nawet nawet

Kupiłam ten produkt bo uwielbim produkty typu VOLUME. Kocham gdy moje włoski są uniesione. Akurat byłs promocja w Rossmannie na produkty Friedy a że miałam kiedyś szampon z tej firmy i byłam zadowolona postanowiłam zaryzykować i kupiłam ten spray. Moje wrażenia nie są złe. Po odpowiedniej aplikacji tj.tak jak pisze na opakowaniu i odpowiedniej ilośsci psiknięć tj.ok 8-10 efekt jest- fakt faktem nie jakiś oszałamiający ale jest. Włoski są odbite od nasady i bardziej puszyste. Bardzo podoba mi się jego zapach i to że jest wydajny. Jedyne co odstrasza to cena. Ogólnie polecam .