Listopadowo - grudniowe mamusie 2007 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-11, 08:39   #451
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez afiliks Pokaż wiadomość
dziewczyny rośnie wam już brzuszek? bo mi się wydaje, że mam trochę jakby większy (w sumie 8 tydzień licząc od ostatniej @), ale może mam jakieś schizy
mi urósł ale po świątecznym jedzonku
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 08:48   #452
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
mi urósł ale po świątecznym jedzonku

Mnie tez niestety po jedzonku urusł
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 08:55   #453
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

afiliks - ten brzuszek to sie staje wypukly od wzdec (przez hormony). Ja juz od dawna mam taki wydety jak balon. Choc teraz zauwazylam ze rosnie mi tez na dole (duzo ponizej pepka) taka wypuklosc. Moze to powiekszona macica??? Takze poza balonem na gorze mam teraz wypuklosc na dole Moze to sie niebawem jakos polaczy w brzuszek ciazowy....U mnie to juz polowa 11 tyg.

Ag_nes - ja biore tylko witaminy prenatal. Choc opinie lekarzy sa rozne, jedni twierdza ze w I trymestrze trezba brac witaminy inni ze nie wolna...Kwasu dodatkowo nie biore, bo juz witaminy maja 800mg.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 10:05   #454
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Ja dziś mam dokładnie 7 tydzień bynajmniej wg suwaczka. Ja niestety przez zimę troszkę zaniedbałam mój brzuszek i tak jak Celka mam dwie wypukłości jedną na górze a drugą na dole poniżej pępka Natomiast piersi pomału nie mieszczą mi się w żadne staniki, tzn mieszczą sie, ale potem sa jak na uwięzi i jak zdejmuję stanik to aż mam odcisk na nich, dobrze, że nie wywaliłam kilka kompletów z czasów kiedy miałam troszkę większy biust, teraz są jak znalazł Mnie niestety mdłości i wymioty dają ostro popalić i jak tak dalej pójdzie to chyba jednak zdecyduję się na ten szpital. A co do mowienia o ciązy, my rodzicom i rodzeństwu powiedzieliśmy tego samego dnia co się dowiedzieliśmy i odrazu pokazaliśmy zdjęcie. Powiedzieliśmy tez kliku bliższym znajomym i babciom. Ja chyba za długo czekałam by teraz milczeć bo najchętniej bym krzyczała, a w zabobony nie wierzę, no może w jeden ten o myszach
A z witamin biorę prenatal complex, jest lepszy od zwyklego prenatalu i nie biorę już nic więcej.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 10:14   #455
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

*misia* - chyba zaciązylyśmy prawie w tym samym czasie

Kilka nowych staników to i ja musze sobie zakupić, wydaje mi się że piersi ciągle mi rosną.

Mdłosci nie mam, czasem tylko minimalne, za to ostatnio chyba mam zgagę, i jakies przeziębienie mnie dopadło ale kuruję się herbatką z cytrynką i sokiem malinowym, kanapkami z czosnkiem, od lekarza dostałam calcium c i syropek prawoślazowy, jeszcze cos do płukania gardła, niby ziołowe ale na ulotce pisze żeby nie stosować w ciązy, wiec nie stosuje.

My powiedzieliśmy rodzicom juz 18 marca w dniu kiedy miałam dostać @ zrobiłam pierwszy test i wyszła jasna kreska, wieczorkiem odwiedzili nas rodzice i wszystko im wypaplaliśmy, nie mogłabym tej wiadomosci długo trzymać w tajemnicy przed najbliższymi

Z witaminek łykam juz tylko folik.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 19:51   #456
martka83
Zadomowienie
 
Avatar martka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 574
Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Misia co to za przesąd z tymi myszami??
Ja nic takiego nie znam??

W weekend jadę po większy stanik bo w tych już dłużej nie wytrzymam
Brzuszka jeszcze nie widzę, tylko wieczorem się pojawia ale po takim obżarstwie to wcale się nie dziwię
Przynajmniej co dwie - trzy godzinki jestem głodna, i to tak mocno że mnie mdli. Dopiero jak coś zjem to robi się lepiej. Jak tak dalej pójdzie to będę się toczyć

Udało mi się?????

Anowi wielkie dzięki

Mam swój suwaczek

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-04-12 o 08:02 Powód: post pod postem
martka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 21:51   #457
bubbel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 926
GG do bubbel Send a message via Skype™ to bubbel
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Ja probuje zrobic suwaczek i cos tam powolutku wychodzi, nie wiem tylko dlaczego go nie widac? pomozcie dziewczyny
__________________
Nathaniel jest z nami od 24.11. 2007

380 hp, Londyn - 09/07/2010
bubbel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-12, 00:33   #458
anowi35
Raczkowanie
 
Avatar anowi35
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z pomoza
Wiadomości: 90
GG do anowi35
Unhappy Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Nie moge sie pozbierac

Do teraz siedze i wyje!! zobaczylam dzis jedno serduszko ale bardzo male i slabe drugiegi juz nie bylo
Rok temu poronilam a teraz........ co ja takiego zrobilam????????? dlaczego Bog tak mnie karze????????????
Dlaczego......
__________________
anowi35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 06:06   #459
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez anowi35 Pokaż wiadomość
Nie moge sie pozbierac

Do teraz siedze i wyje!! zobaczylam dzis jedno serduszko ale bardzo male i slabe drugiegi juz nie bylo
Rok temu poronilam a teraz........ co ja takiego zrobilam????????? dlaczego Bog tak mnie karze????????????
Dlaczego......

Kochanie - Nie wiem nawet, co napisać...
Bardzo mi przykro...


Cytat:
Napisane przez martka83 Pokaż wiadomość
Misia co to za przesąd z tymi myszami??
Ja nic takiego nie znam??
Nie wolno odmawiać ciężarnej - bo jeśli ktoś odmówi, to mu myszy wszystko zeżrą
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 07:46   #460
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez martka83 Pokaż wiadomość
Misia co to za przesąd z tymi myszami??
Ja nic takiego nie znam??
Tak jak napisała Primavera nie wolno odmawiać ciężarnej bo myszy naśle. Ja się w pracy droczę, że jak czegoś nie zrobią to im myszy naślę

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
*misia* - chyba zaciązylyśmy prawie w tym samym czasie
Yoolia i jesli dobrze widzę termin obie mamy na 27 listopada, co prawda u mnie to może jeszcze ulec zmianie, ale narazie rodzić będziemy razem

Cytat:
Napisane przez anowi35 Pokaż wiadomość
Nie moge sie pozbierac

Do teraz siedze i wyje!! zobaczylam dzis jedno serduszko ale bardzo male i slabe drugiegi juz nie bylo
Rok temu poronilam a teraz........ co ja takiego zrobilam????????? dlaczego Bog tak mnie karze????????????
Dlaczego......
Jejku tak mi przykro kochanie nie wiem co powiedzieć... A co lekarz na to powiedział???? Jaka jest przyczyna???
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 07:53   #461
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez anowi35 Pokaż wiadomość
Nie moge sie pozbierac

Do teraz siedze i wyje!! zobaczylam dzis jedno serduszko ale bardzo male i slabe drugiegi juz nie bylo
Rok temu poronilam a teraz........ co ja takiego zrobilam????????? dlaczego Bog tak mnie karze????????????
Dlaczego......
bardzo mi przykro
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-12, 08:13   #462
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez anowi35 Pokaż wiadomość
Nie moge sie pozbierac

Do teraz siedze i wyje!! zobaczylam dzis jedno serduszko ale bardzo male i slabe drugiegi juz nie bylo
Rok temu poronilam a teraz........ co ja takiego zrobilam????????? dlaczego Bog tak mnie karze????????????
Dlaczego......
przykro mi z tego powodu wiem ze nic nie jest w stanie cie pocieszyc i wytłumaczyc dlaczego tak sie stało niestety czasu potrzeba na wszystko. ja miałam inny problem i tez ciężko przeżywałam całą ta sytuacje, dowiedziałam się ze nie moge mieć dzieci bo mąz nie produkuje plemników przeszłam ciężkie załamanie, ale podniosłam sie.
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 09:01   #463
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez anowi35 Pokaż wiadomość
Nie moge sie pozbierac

Do teraz siedze i wyje!! zobaczylam dzis jedno serduszko ale bardzo male i slabe drugiegi juz nie bylo
Rok temu poronilam a teraz........ co ja takiego zrobilam????????? dlaczego Bog tak mnie karze????????????
Dlaczego......
Kochana, tak mi przykro A co z drugim dzidziusiem? Czy on bedzie sie normalnie rozwijal? tzn czy tego drugiego juz nie ma a pierwszy rosnie nadal?
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 09:13   #464
anowi35
Raczkowanie
 
Avatar anowi35
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z pomoza
Wiadomości: 90
GG do anowi35
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Nie wiem jak mam sie pozbierac po takich wiadomosciach????
Pierwszego juz nie ma a co z drugim to nie wiadomo? jest, serduszko bilo ale...ale jak ginka stwierdzila sa marne szanse!!

Ponoc jajeczko jest za duze a dzidzius normalnej wielkosci co do wieku( chyba? bo tyle mi wczoraj mowila a ja juz na koniec nie slyszalam co mowi....) ale problem jest teraz w tym ze ponoc przy tak duzym jaju dzieci rodza sie z wadami
Mam przyjsc za 2 tyg na kolejne usg. mam sie nie stresowac i nie martwic ALE JAK???????
__________________
anowi35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 09:52   #465
Fiona_80
Raczkowanie
 
Avatar Fiona_80
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzym/sercem ze Szczecina
Wiadomości: 108
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

anowi tak bardzo mi przykro
wiem jak to boli bo ja też straciłam dzidzie pół roku temu i teraz wciąż modlę sie żeby nic takiego znowu się nie stało...niesprawiedliwy ten świat
Fiona_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 10:17   #466
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

anowi bardzo mi przykro wiem, ze to zadne pocieszenie ale podobno przy blizniakach czesto sie zdarza, ze jeden dzidzius sie wchłania. Moze to własnie dlatego to jajeczko jest wieksze i wcale nie znaczy, ze beda wady jakies. Oczywiscie lekarzem nie jestem ale o takich własnie przypadkach czytałam gdzies. Trzymaj sie cieplutko
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 11:49   #467
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

bylam dzis na USG. Dzidzius ma 38,3 mm (ma juz raczki, nozki) i wyglada jak misiu. Lekarz powiedzial ze jest troszke mniejszy niz 10tydz5dz (tak jakby o kilka dni), ale podobno jest ok. Bylam z mezem - odwazylam sie Wszystko widzial. Chyba najbardziej mu sie podobalo jak doktor wkladal mi sonde A tak powaznie - to on pierwszy widzial dzidziuska, bo ja jak lezalam to nie widzialam monitora (dopiero pozniej lekarzmi pokazal).I patrzylam tylko na twarz meza - jak sie usmiechal Jak uda mi sie zeskanowac zdjecie to wkleje. Aha - maz zapytal o badanie przeziernosci karku. Lekarz powiedzial ze robi sie je tylko w uzasadnionych przypadkach, ze tylko jak jest zagrozenie, ze jak w rodzinie byl ktos chory Zdziwil mnie. Wygladalo mi na klamstwo, bo wiem ze wiele kobiet ma takie badanie wlasnie w 11-14 tyg. Czy myslicie ze powinnam gdzies indziej pojsc na takie badanie? Bo w najblizszym czasie nie bede juz miec USG, pewnie dopiero w 20tyg.

Aha i mialam znowu cytologie robiona (pierwsza tuz przed ciaza, wiec nie dawno). Pytalam tez czy sa przeciwskazania zebym chodzila na basen - powiedzial ze nie. Pytalam czy moge latac samolotem - to powiedzial zeby lepiej szybciej niz pozniej. Zapytalam czy 5-6 mies jest ok? To powiedzial ze odradza A myslalam czy nie poleciec w czerwcu na wycieczke do Rzymu...Ale skoro nie, to nie. Powiedzial ze im starsza ciaza tym wiecej jest tam wody i wieksze cisnienie... A generalnie uwaza ze ciaza to nie choroba i wszystko mozna...A jednak nie...
Krzepliwosc krwi pomimo mojej bardzo malej liczby plytek jest naszczescie dobra, uff
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 11:53   #468
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

celka wybacz ale co Ty za lekarza trafiłas przeciez jesli chodzi o latanie to własnie II trymestr, w zyciu I i lepiej nie III, natomiast przeziernosc karku to teraz juz standardowe badanie i większośc lekarzy je robi własnie po to by wykluczyc wady a nie jesli jest zagrozenie to sie je robi omg
Nie chce tu podwazac kompetencji lekarza ale nie podoba mi sie ten pan
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 11:57   #469
mili78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 20
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Anowi kochanie tak mi przykro Trzymaj się i nie przestawaj wierzyć Może nie powinnam tak pisać ale wierzę, ze wszystko ma swój przeznaczenie. Trzeba wierzyć, ze to co sie dzieje ma swój cel. Przepraszam cię jeżeli to cię uraziło ale prosze nie wątp. Trzymam kciuki za ciebie. Buziaczki
mili78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-12, 11:58   #470
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Anowi Oby druga kruszynka była silna. Na pewno będzie dobrze.
Nie wiem dlaczego nas tak Bóg doświadcza. Staram się zrozumieć, ale nie mogę.

Dziewczyny mam do Was pytanie. Co wasi lekarze mówią na temat kąpieli. Czy zezwalają, czy raczej odradzają???.
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 12:07   #471
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez anowi35 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak mam sie pozbierac po takich wiadomosciach????
Pierwszego juz nie ma a co z drugim to nie wiadomo? jest, serduszko bilo ale...ale jak ginka stwierdzila sa marne szanse!!

Ponoc jajeczko jest za duze a dzidzius normalnej wielkosci co do wieku( chyba? bo tyle mi wczoraj mowila a ja juz na koniec nie slyszalam co mowi....) ale problem jest teraz w tym ze ponoc przy tak duzym jaju dzieci rodza sie z wadami
Mam przyjsc za 2 tyg na kolejne usg. mam sie nie stresowac i nie martwic ALE JAK???????
Anowi pozostaje nam jedynie trzymać kciuki by druga kruszynka była silna i by dotrwała spokojnie bez żadnych komplikacji do końca ciąży. Przepraszam za pytanie, ale co z drugą fasolką? Ona się wchłoneła?? Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam moim pytaniem, ale zupelnie nie wiem jak to wygląda
Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
natomiast przeziernosc karku to teraz juz standardowe badanie i większośc lekarzy je robi własnie po to by wykluczyc wady a nie jesli jest zagrozenie to sie je robi omg
Nie chce tu podwazac kompetencji lekarza ale nie podoba mi sie ten pan
Kanciu czy to badanie przezierności karku to jest badanie które wyklucza choroby downa, ternera i inne? czy to jest jeszcze inne badanie i kiedy takie badanie się wykonuje???
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 12:15   #472
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

badanie przeziernosci karku wyklucza ryzyko zespołu downa a czy ternera to nie wiem, trzebaby poszukac na necie lekarz od razu powinien zmierzyc kośc nosowa i fałd karkowy. Moj lekarz mi powiedział "Pani dzidzius ma ten karczek 1,4mm - norma przyjeta w Polsce to nie wiecej jak 2 mm"
Jakby kark był w granicy 2mm lub wiecej wtedy mozna zrobic dodatkowy test z krwi tzw test PAPPA. Jesli kogos interesuje wiecej to na necie jest duzo informacji o tym Ja byłam na tym badaniu w 11tc. Generalnie wykonuje sie je od 10 do 14 tc nie pozniej bo pozniej dzidzius sie prostuje i wynik moze byc niemiarodajny
Mi zalezało na tym badaniu bo chciałam wiedziec zawsze ewentualnie mozna sie psychicznie przygotowac. Ale to tylko moje odczucie i moje zdanie
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 12:17   #473
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

ja tez słyszłam że test przeziernosci karkowej to raczej standard, i dziwie się Celciu twojemu lekarzowi, ze tak do tego podchodzi
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 12:39   #474
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

lekarz powiedzial ze sam wynik z USG i tak nic nie daje, bo trzeba by to polaczyc w wynikami krwi (jakies bialka i cos tam jeszcze) i ze dlatego robi sie to tylko w "podejrzanych przypadkach".

Znalazlam artykul na temat diagnostyki prenatalnej.
http://www.medserwis.pl/?p=16,232

Wlasciwie sie zastanawiam co bedzie jak sie okaze ze jest ryzyko zespolu Downa...to co wtedy...Czy to mozna leczyc w trakcie ciazy? Czy chodzi tylko o siwadomosc...Bo juz sama nie wiem do czego takie badanie ma sluzyc
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 12:42   #475
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

celka tak jak napisalam, łączyc z badaniami krwi mozna jak przy USG wyjdzie ponad normę. Raczej nie leczy sie, chodzi o swiadomośc ...
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 12:43   #476
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez jolineczka Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam do Was pytanie. Co wasi lekarze mówią na temat kąpieli. Czy zezwalają, czy raczej odradzają???.
Można brać kąpiele, byle nie gorące - one są odradzane.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 12:58   #477
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Dzięki dziewczyny za uświadomienie już troszkę poszperałam w necie i wiem co i jak, dobrze ze został poruszony ten temat, bo ja myślałam, ze to badanie robi się dużo później, moze doktorowa by mi o nim powiedziała, ale lepiej wiedziec już samemu też co i jak.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 20:14   #478
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Zdjecie dzidziusia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10tydzien.JPG (23,6 KB, 34 załadowań)
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 21:33   #479
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Zdjecie dzidziusia

Fajne zdjatko
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 04:34   #480
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Listopadowo - grudniowe mamusie 2007

anowi-bardzo mi przykro...


od jakiegoś czasu Was kochane podczytuję,bo sama zaciążyłam
i wg.moich marnych obliczeń wynika,że to grudzień właśnie będzie

zrobiłam 2 testy,na obu krechy grube szybko wyskoczyły
w przyszłym tyg.zamierzam się wybrać do gina,więc wszystko wyjdzie na jaw

przyjmiecie panikarę do swojego grona?
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.