Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-22, 18:47   #451
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Polecam skórzaną lub coś ala skóra - przetestowane

To moja pchełka:
1. Raczkuje
2. To pozycja, o ktorej pisałam, ciągle tak robi
3. Tak też, taki "lajcik" na boczku
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 19:04   #452
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Ami, no własnie krzesła zamówielismy boite skórą ekologiczną więc kanepę też taką
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 19:28   #453
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Przyznaję się bez bicia, że nie jestem na bieżąco. Nieprzespane noce przez kilkakrotne pobudki Jagody sprawiają, że wieczorami przygotuję się szybko do pracy i kładę się spać, żeby trochę pospać przed pierwszą pobudką. Tłumaczę to wszystko ząbkowaniem, może tęsknotą... Czasem gdy obudzi się z płaczem wystarczy ją przytulić i jest ok, a czasem no nie potrafię o 3 nad ranem jej uspokoić (pewnie też z własnego zmęczenia) i przystawię ją na chwilę do piersi. Odstawiam i płacze dalej, pokręci się i zaśnie na kolejne 2 godziny. Ile jeszcze tak pociągnę? Oto jest pytanie.

I jak tu zrezygnować z nocnych karmień, kiedy ona ze dwa razy się co cycka przykleja... Pewnie traktuje pierś jako uspokajacz bardziej niż jako bar mleczny, no ale jednak. Nie mam pomysłu jak z tym skończyć.

A z aktualności.
Nadal raczkowania brak (no może ze 2 kroki w przód były), pełzanie za to na całego. Próby wstawania, chwytając się czego popadnie.
Zęby - szt 4, które zmieniają Jadzię w wampira - dowód: pogryziona przy szyi matka .
Ulubiona zabawa: wyjmowanie zabawek z koszyczka i oglądanie najdrobniejszych detali (czyt. zbieranie danych do programu "Jak to jest zrobione?", ciągnięcie kabli, gryzienie wszystkiego co popadnie.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 19:30   #454
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Eh, a ja myślałam że dziś w końcu odpocznę, spokojnie obejrzę dr House'a, bo moję dziecię zasnęło o 19:40... i co?? p20:05 pobudka z płaczem no i koniec. Pewnie obudził się bo TŻ rozmawiał głosno przez komórkę z klientem, no to teraz tatuś nosi małego na rączkach a mama forum czyta.

Ami - Kubuś robi dokładnie tak samo, jak jutro będę miała chwilkę to wrzucę fotki, śliczna niunia i gratuluję kolejnego zębolka

Passion - Kubuś jak dostanie do łapki chlebek albo biszkopcika to oczywiście najwięcej jest go wokół, bo proces jedzenia wygląda tak: z zaciekawieniem bierze do łapki, wkłada do buzi, possie, zmoczy i zaczyna w łapkach wyciskać i uderzać, pukać w podłoże na którym sie obecnie znajduje, czyli kocyk sofa, panele itd. Na szczęście sfę mamy ze skóry więc problemu nie ma

Oho włącza się małemu opcja marudzenia... wrrrr i znów pewnie do 22 z tym maurdą będę musiała walczyć a potem jeszcze pobudka w nocy. No nic, ale Dr House'a mam i tak zamiar obejrzeć

Kasiu - dużo siły życzę, dasz radę, z miłości dużo można
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35










Edytowane przez Nenah
Czas edycji: 2009-10-22 o 19:33
Nenah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 20:18   #455
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez Nenah Pokaż wiadomość

Kasiu - dużo siły życzę, dasz radę, z miłości dużo można
I niech to będzie myśl przewodnia . Coś w tym musi być, bo w przeciwnym razie pewnie niejedna z nas padłaby po miesiącu .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 20:26   #456
raczek13
Raczkowanie
 
Avatar raczek13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 147
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez AMILAMIJA Pokaż wiadomość
Wpadłam tylko powiedziec, że glupia matka ne wiedziala, dlaczego dziecko wierci się w nocy i trzeba jej smoka dawać, dlaczego nie chce jeść gęstego i czemu spała dzsiaj caly dzień....MAMY KOLEJNEGO ZĄBKA! Lewa jedyneczka jest juz obok prawej
AMILAMIJA gratuluję kolejnego ząbka malutka jest śliczna piękne oczka

misiek tez jak dostanie jedzenie do łapki to wszystko wokół niego jest brudne a on oczywiscie najbardziej

Od soboty będe troche rzadziej na wizazu bo tesciowie przylatują cały dzien będziemy u nich bo chcą się nacieszyc małym i tak przez tydzień?dwa? ale wieczorami postaram się zaglądac

Dziewczyny jak Was mogę odnalezc na NK?

Edytowane przez raczek13
Czas edycji: 2009-10-22 o 20:33
raczek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 21:01   #457
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

raczek...hm....zaraz podam Ci swoje dane na PW.

Ha! Dane do programu "Jak to jest zrobione" powaliły mnie na kolana.

Skoja! Sevi!Bezsenność, gdzie jesteście??
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 21:11   #458
raczek13
Raczkowanie
 
Avatar raczek13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 147
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
raczek...hm....zaraz podam Ci swoje dane na PW.
Dzięki passionfruit wysłałam zaproszenie
raczek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 21:26   #459
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Ami ta trzecia pozycja ze zdjęć u nas nazwana została "na hawajską Barbie"

U nas z katarku Bartka wykluł się kaszelek ale na szczęście oskrzela czyste. Dostał syrop, witaminę C i co mnie zdziwiło pani doktor kazała dawać przez tydzień Viburcol.
Ostatnio jakaś taka zdołowana i zniechęcona jestem. Może tym, że na wszystko brak czasu jakoś, chyba organizacja mi zawodzi
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 22:00   #460
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

ami...Mała jest fantastyczna....

Młody zasnąl mi o 21...
ja tez juz padam ale jeszcze troche powizazuje
Niewiem czy mam czekac na tz z pracy czy nie....
Dzisiaj mnie wkurzyl..Cos mu odwaliło ...
On czesto kicha i to zazwyczaj jak jest w domu...
prawdopodobnie ma uczulenie na kurz--> tak sobie mysle...
Ja odkurzam prawie codziennie w domu ....no moze czasami
co drugi bo mam parkiet a na parkiecie to kurz widac codziennie...
no i akurat odkurzalam przedwczoraj no ale brudno nie było tylko ten zaczal kichac i
do mnie z japą ze nie odkurzam i ze pełno kurzu..............
no jak sie zazloscilam na niego..........
Było mi przykro bo ja naprawde sprzatam codziennie w domu i kto do nas nie przyjdzie to
zawsze mówi ze ja pedantka i wogole a ten wredny moj facet wyskakuje mi tutaj z takimi...
no ale juz z pracy dzwonił 10 razy bo mu chyba głupio...no i dobrze.........

No nic.... ide poczytac inne watki...

Miłej nocki
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 22:51   #461
Seviljanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 417
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Jestem, jestem

U nas w miarę ok - tz. nocki dalej nieprzespane, ostatnio trochę marudzimy ale chyba idą ząbki górne. My stoimy tylko z podtrzymaniem, kilka kroczków zrobimy (z trzymaniem) no i troooszkę raczkujemy choć czołganie mamy w jednym paluszku (raczej do tyłu ).
No i mam okresik... Pierwszy od ponad roku, w końcu. Bałam się strasznie tego momentu - mniejszy ból i to dużo ale cosik dużo krwawię i przez to jestem dodatkowo osłabiona

I z nowości - w niedzielę przylatują do nas na kilka dni moi znajomi z Sevilli Mają u nas kursy ale oczywiście nas odwiedzą Tylko, że do 20-tej bo potem Andaluzów nie będę non stop uciszać bo to niemożliwe Gdyby nie ciężka praca, jaką tam miałam, to byłyby to moje najszczęśliwsze dwa lata bo ludzie tam są przepyszni a miasto olśniewające
__________________
Mateuszek 16.02.2009
Seviljanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 23:14   #462
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Dziekujemy za komplmenty Ktos ze znajomych ostatnio powiedzial tz-owi, ze bedzie z batem w progu stal i kawalerow gonił

raczek, ściagawka do NK jest na pierwszej stronie (jakby co).
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 07:30   #463
kami1227
Rozeznanie
 
Avatar kami1227
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 533
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Witam dziewczynki
Ami - gratulujemy kolejnego ząbka (u nas nadal 0!!!) Oczywiście panienka przecudna! Bat może nie wystarczyć Przyda się
Nika - ciągle na czuwaniu to trochę męczące, ale myślę, że się przyzwyczai i nie będzie już zwracała uwagi na okularki. Oby jak najprędzej
Kellysss - mój tż ma astmę oskrzelową. i on z kolei nie kicha, tylko chrząka i wiem że z tym ciągłym odkurzaniem, to można do głowy dostać, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz. Mus to mus A nie zawsze docenią, ,że codziennie czysto, tylko jak jeden raz coś się ślizgnęło w planie dnia, to zaraz widzą
Tośka też się niesłychanie brudzi Chrupki są okropne, bo się kleją do wszystkiego A z włosów to jej trzeba na sucho "wykruszać" kudłaczowi małemu Biszkopty też się nadają do rozgniatania Planowałam, że tylko w foteliku do karmienia będę częstowała różnościami, ale pozostało to w planach
A to mój kudłatek z pierwszą kiteczką
Oooo! pierwsza jestem dzisiaj
__________________
Mam kompletną rodzinkę od 26.02.2009r.
Od urodzenia Tosi
kami1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 07:40   #464
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Witam,
Kami - a już myślałam że ja będę pierwsza Tośa ma śliczną kituchnę

U nas nocka standardowo- Kuba zasnął prawie o 22:30 - niewiem co się nim dzieje, energii ma tyle że mógłby nią jeszcze mnie i tz obdarować, a my o tej godzinie to już
Dzień zapowiada się paskudnie - ciemno, leje deszcz, światło musiałam zapalić, żeby poczuć że jest dzień
Zobaczymy, co dziś się wylkuje, ale raczej nasiadówka w domu nas czeka...

Sevi - zazdroszczę ci Hiszpani to moje marzenie tam pojechać może w końcu się uda, na razie mam plan przez zimę swój hiszpański odświeżyć...

Nic lecę ścigać Kubę bo mi z pokoju pomyka
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35










Edytowane przez Nenah
Czas edycji: 2009-10-23 o 07:41
Nenah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 08:21   #465
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Hej...

kami......Tosia sama słodycz z ta kitka

U nas nocka pierwsz raz od dawien dawna przespanado 8 rano bez mleczka
No i co z tego jak nawet jak wstal to mleczka nie chce....zjadl dwai łyzeczki i dziekuje...
Probowalam owocka tez łyzeczke a jogurcik to juz zacisnal zeby i nawet nie tknal
Niewiem jak moze nie byc glodny po calej nocce....
Odczekam godzinke i sprobuje mu znowu cos dac.....

a tak sie zastanawiam co u Sandry,pani z herbatka, siobhan.kryszynki. i wielu innych mamusiek...hmmmm..gdzie one sie podziewaja............?
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 08:26   #466
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

hej

i ja sie melduje z rana. Mały spi teraz, rodzice gdzieś pojechali a tz w pracy więc mam chwilke dla siebie
Kasia L u mnie jest identycznie (tyle ze nie karmie piersią). Dominiś też ostatnio sie budzi sie z płaczem Dzis w nocy koło 12 to jakiś napad histeri miał bo normalnie wrzeszczał przez sen. Chyba nic go nie bolało bo Go wybudziłam, a ten zaczął strzelać uśmiechy
Nie wiem co mu sie dzieje. Usnął po godzinie i koło 3 powtórka z rozrywki. Tyle że tu nie pomaga przytulenie...musze Go budzić wtedy sie uspokaja...nie wiem jakieś koszmary mu sie śnią czy co??

kellys z tymi męzusiami to tak jest "jednym nabić, drugim wystrzelić"
ale ważne że wie że źle postąpił

Ami dominik tez robi takie wygibasy..komicznie to wygląda...jakby pompki ćwiczył hihi..

raczek co do nk to jestem na liscie, mozesz wysłac zaproszenie

Edytowane przez aaneczka1984
Czas edycji: 2009-10-23 o 08:30
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 08:39   #467
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
ami...Mała jest fantastyczna....

Młody zasnąl mi o 21...
ja tez juz padam ale jeszcze troche powizazuje
Niewiem czy mam czekac na tz z pracy czy nie....
Dzisiaj mnie wkurzyl..Cos mu odwaliło ...
On czesto kicha i to zazwyczaj jak jest w domu...
prawdopodobnie ma uczulenie na kurz--> tak sobie mysle...
Ja odkurzam prawie codziennie w domu ....no moze czasami
co drugi bo mam parkiet a na parkiecie to kurz widac codziennie...
no i akurat odkurzalam przedwczoraj no ale brudno nie było tylko ten zaczal kichac i
do mnie z japą ze nie odkurzam i ze pełno kurzu..............
no jak sie zazloscilam na niego..........
Było mi przykro bo ja naprawde sprzatam codziennie w domu i kto do nas nie przyjdzie to
zawsze mówi ze ja pedantka i wogole a ten wredny moj facet wyskakuje mi tutaj z takimi...
no ale juz z pracy dzwonił 10 razy bo mu chyba głupio...no i dobrze.........

No nic.... ide poczytac inne watki...

Miłej nocki
Kellys, u mnie Twój tż by się udusił Także niech się cieszy, że ma kobietę pedantkę.

U nas pobudka o 3, lądowanie u rodziców i spanie do.....9!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 10:03   #468
raczek13
Raczkowanie
 
Avatar raczek13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 147
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Czesc dziewczyny
Ja dzisiaj nawet wyspana misiek spał od 20.30 do 2 oczywiscie musiał dostac mleczko a potem znowu jadł o 6.30 i spał do 7.30 zadna rewelacja ale i tak lepiej niż poprzedniej nocy.
Szkoda ze w ciągu dnia nie ma takiego apetytu i nadrabia w nocy.

Wysłałam kilka zaproszeń na NK trzy oczka na zdjęciu to my
raczek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 10:30   #469
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

A ja tylko na chwilkę, żeby się przywitać i lecę dalej. Moi rodzice przyjeżdżają za dwie godzinki, więc muszę dom doprowadzić do . jakiegokolwiek ładu. Do tego jeszcze rodzinka z Wrocławia nas dzisiaj nawiedzi a ja obudziłam się tak chora, że ledwo żyję. Gardło boli jak diabli, katar i do tego pobolewa mnie brzuch i jest mi okropnie niedobrze. Tż w pracy do 20 a ja muszę wszystko przygotować. Chyba poczekam na rodziców, bo naprawdę nie mam na nic (oprócz wizażu ) siły!

Trzymajcie się ciepło
__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 10:48   #470
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Niezle sie natrudzilam zeby Was odnalezc moje mamuski
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 10:49   #471
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Witam!!

A u nas Martyna chora z nosa leci jak z wodospadu, kaszel jest taki suchy i ogólnie jest beee.... Wczoraj po szybkiej kąpieli młoda zasnęła przed 19.00 i spała do 21.00 potem tatuś przyszedł to się troszkę obudziła, flacha i nyny znowu. W nocy katar nie dawał jej spać kilka razy nie umiała tchu złapać, krztusiła się i płacz. Aż smutno patrzeć jak się dziecko męczy z katarem. Zasnęła i przed 5.00 znowu się zaniosła a że ciężko było jej powietrze złapać to zwymiotowała koszmar!! Potem spała już na mnie bo tak jej lepiej było. Wstała o 7.00 troszkę porządziła przed 9.00 spanko wstała zjadła i znowu śpi. Nawet lepiej niech to prześpi może jej przejdzie wygrzewam ją pod naszą pierzynką może jej lepiej będzie.

A co do brudu to młoda też mistrzyni w robieniu nieładu artystycznego. A okruszki są wszędzie poza tym jak chleb czy chrupek nie jest porządnie wytarzany po dywanie, tapczanie itp to chyba nie ma tego smaku

bratek 06 - zdrówka życzę!!!

Kami - kitka pierwsza klasa
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 11:18   #472
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Witaj Sandruniu fajnie ,ze jestes.
mój mały przestawił sobie godziny snu...jeszcze niedawno spał do godz 8 lub 9 a teraz pobudka 5 lub 6 ,mozna sie wykonczyc.ja lubie sobie pospac tak do 9 godz z tego wzgledu ,ze ide pózno spac koło 12 w nocy.
na chrzciny mały dostał krzesełko do karmienia takie drewniane ale musze przyznac ,ze jest okropne mały sie w nim przekreca i prawie wypada co za badziewie,doszłam do wniosku ,ze dam komus to drewniane a małemu juz zamówiłam nowe chicco happy snack,wyglada fajnie zobaczymy jak w praktyce
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 11:21   #473
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Kiteczka sliczna i malenka tez
Jak te nasz szkraby kochane urosly

Za tydzien rok temu zaczal sie moj koszmar jak wyladowalam w szpitalu pamietacie?
Te nasz maluszki kochane tak rosna
Damianek ma juz 6 zabkow i lada dzien wyjdzie 7
Nocki przesypia slicznie,budzi sie o okolo 7,8 zje i dalej spimy do okolo 10


__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 12:52   #474
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

hello, my po wizycie szwagierki - chrzestnej Jasia. Wybawili się, aż mały padł i śpi. Ciekawe ile pośpi

Pogoda do bani, dziś znów nici ze spaceru... eh....

Zabieram się za szykanie czegoś fajnego do postawienia na komodę...

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

I jeszcze musze lampę znaleźć, a nie mam zielonego pojęcia jak dopasować do pokoju...wychodzi mój brak gustu...
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 13:02   #475
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Zabieram się za szykanie czegoś fajnego do postawienia na komodę...

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

I jeszcze musze lampę znaleźć, a nie mam zielonego pojęcia jak dopasować do pokoju...wychodzi mój brak gustu...
Zrób zdjęcia pokoju, może coś pomożemy. Ja nie chwaląc się, jestem niespełnionym projektantem wnętrz. Tzn, wnętrza projektuję, tylko jeszcze brak mi odwagi, żeby to robić za pieniądze:rolle yes:. Ale może się w końcu odważę, przy drugim dziecku, jak już nei będzie mowy o powrocie do pracy;
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 13:49   #476
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
a tak sie zastanawiam co u Sandry,pani z herbatka, siobhan.kryszynki. i wielu innych mamusiek...hmmmm..gdzie one sie podziewaja............?
Melduje sie,ze jestem na podgladzie
Poszukiwanie pracy i opieka nad raczkujacymjuz Pawłemto nie lada wyzwanie.Ostatnioja pisałam list motywacyjny a on mi za ten czas wylał wiadro wody na podłogę,które czekało do podmiany wody w akwarium.
Lece bo znowu dobrał sie do moich CD...
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 14:02   #477
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

mar_go, zdjęcia nie ma co robić, bo czekam na meble, ale mam: 2 ściany w kolorze ciemna czerwień (prawie brodo), 2 ściany w kolorze...piaskowym. Czekam na meble Largo w kolorze wenge i krzesła obite jasną skórą... I mam w miare jasne panele na podłodze.

Pokój jest dobrze oświetlony, ma 25m2 (na dłuższej ścianie są okna na całej długości).
Prosze o radę odnośnie lampy i dodatków bo zgłupieje!

Dziękuję i ile płacę
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 14:18   #478
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

No i proszę o jakim odchudzaniu my tu rozmawiamy, pobiegamy za naszymi szkrabami i super szczupłe laski będziemy oczywiście jakbyśmy już teraz nie były

Ja też dopiero chwilę mam wolną, bo Kuba śpi w końcu - do południa pospał pół godziny, a ja akurat się wzięłam za robotę, ledwie skończyłam w akompaniamencie płaczu i marudzenia ehhhh, kurcze mógłby czasem sam sobie posiedzieć z 5 minut, jak mama ma do umycia tylko podłogę
No i potem siedzenie z synkiem, robienie obiadku, próby jego podania i wkóńcu pojadł cyca i śpi. Ale ileż mnie to nerwów dziś kosztowało ehhhh, takie małe, takie kochane, a takie marudne potrafi być

My też jeszcze po remoncie wykańczamy mieszkanie tzn. gromadzimy dodatki: obraz, podkładki na stół, przed nami kupno firan i zasłon - to dopiero będzie wydatek liczymy 3tys. - tylko skąd je wziąć
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 14:20   #479
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Już wiem, na ścianach mam dzikie wino (chyba dulux) i złoto egiptu

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Nenah, ładne firany sa w Leroy Merlin. My tam kupiliśmy do całego mieszkania.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 14:22   #480
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

No witamy pania siobhan....prosimy o mały wpisik tutaj raz na akis czas

Sandra...no to masz spioszka malego jak spi do 10

Alan ma goraczke--> 38,3.......nawet niewiem od czego bo nic mu nie dolega..
zab mu juz wyszedl...no chyba ze ida nastepne...no i niedawno byl przeziebiony i mial katar....moze znowu go przewialo czy co.......teraz spi biedaczek.....
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.