Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18. - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-08, 12:34   #4771
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
kasia a kiedy tz wraca?
na ten weekend na służbę więc chyba dopiero za 2 tygodnie
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 12:43   #4772
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość


rzucam ostatnie kawaleczki do kawy jakby ktoras byla chetna:
tarta z truskawkami

O nieeee Mam detoks cukierniczy


Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Zabiję, a my od dziś z tż mamy się dietować a tu takie coś zabraniam dodawania takich fotek
Hhih widzę, że wiosna na wszystkich tak działa

Mój tż zapowiedział w piątek, że teraz będziemy jeść lżej. O dziwo zjada wszystko co ugotuję- nawet szpinak i brokuły, czego podobno nie znosił. Są też kiełki, soki warzywne, soki świeżo wyciskane, ciemny chlebek. Mam nadzieje,że potrwa to dłużej niż tydzień


Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
Cześć!

Melduję, że u nas pierwszy szpadel wbity
Od 8.00 rano sterczałam na działce, bo nie mogłam się nacieszyć, że koparka kopie pod fundamenty


Buziak dla Nataszki

Zaliczyłam dziś spacerek po mieście, kawę u rodziców, a teraz biorę się za zlecenia. Cudne słońce świeci, ale temperatura jeszcze mało przyjemna
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 12:53   #4773
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

my po spacerze słonko świeci, ale jest wiatr i tak mroźno Kubuś zaliczył huśtawki, Isia sie wyrozglądała wszędzie, bo nie spała nawet minutki
Ja jeszcze po 15ej do lekarza med. pracy odsiedzieć w kolejce całe popołudnie muszę
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 13:10   #4774
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Maaaadziaaaaa proszę wklej mi jeszcze raz linki szczoteczki i pasty które używasz dla Mai - w końcu mi allegro działa


I jeszcze mam kilka pytań dotyczących diety ale to już Ci chyba maila wyślę
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 13:41   #4775
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
Cześć!

Melduję, że u nas pierwszy szpadel wbity
Od 8.00 rano sterczałam na działce, bo nie mogłam się nacieszyć, że koparka kopie pod fundamenty



A Nataszkę znow wysypało Pamiętacie ten syrop na ulewanie o którym pisałam? Działał super, ale coś ją musiało w nim uczulić bo z nowych rzeczy tylko to dostała, a skóra za uszkami popękana i wysypka na policzkach



Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
hejo

witam się wiosennie mąż mi pojechał ale chociaż będę więcej na wizażu


Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
my po spacerze słonko świeci, ale jest wiatr i tak mroźno Kubuś zaliczył huśtawki, Isia sie wyrozglądała wszędzie, bo nie spała nawet minutki
Ja jeszcze po 15ej do lekarza med. pracy odsiedzieć w kolejce całe popołudnie muszę
my tez po spacerku w drodze powrotnej ze zlobka
Niby pogoda ladna, ale dzis wieje dosc mocno
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 15:04   #4776
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Dziewczyny ogromna prośba czy któraś z Was chciałaby taki niekapek z tt jaki ostatnio kupiłam Emilce???
Okazało się, że jak miałam problemy z allegro to kupiłam ten niekapek - zupełnie nie wiem jak to się stało no a po co mi taki drugi??? Może któraś z Was byłaby chętna??? Koszt to ok 20zł z kosztami wysyłki...... ja w sklepie stacjonarnym kupiłam za 25zł.

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Prośba nieaktualna, okazało sie, ze miałam go w "koszyku" jakim cudem Eh to Allegro
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 15:05   #4777
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość


dla mnie zakupy to sama przyjemnosc takze jak cos to ja sie pisze
To się dobrze składa

Blonde, Tomalinkoi żabciu
no powiem Wam, że deser był pyszny! Zjadłam... 3 porcje do piekła z nią!

Madzia, brawo dla Majci! A przy okazji współczucia dla męża... tir ponosi odpowiedzialność?
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 15:56   #4778
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ogromna prośba czy któraś z Was chciałaby taki niekapek z tt jaki ostatnio kupiłam Emilce???
Okazało się, że jak miałam problemy z allegro to kupiłam ten niekapek - zupełnie nie wiem jak to się stało no a po co mi taki drugi??? Może któraś z Was byłaby chętna??? Koszt to ok 20zł z kosztami wysyłki...... ja w sklepie stacjonarnym kupiłam za 25zł.

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Prośba nieaktualna, okazało sie, ze miałam go w "koszyku" jakim cudem Eh to Allegro


No i nic nie załatwiłam! kur.a skąd miałam wiedzieć, ze lekarz medycyny pracy będzie chciał moją kartę wypisu ze szpitala po porodzie?! Niech to szlag! odsiedziałam 2 godziny na darmo i jutro odsiedzę znowu!super....
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 15:59   #4779
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
na ten weekend na służbę więc chyba dopiero za 2 tygodnie
oj współczuję, mój w tym tygodniu na 3 dni wyjeżdża
Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Mój tż zapowiedział w piątek, że teraz będziemy jeść lżej. O dziwo zjada wszystko co ugotuję- nawet szpinak i brokuły, czego podobno nie znosił. Są też kiełki, soki warzywne, soki świeżo wyciskane, ciemny chlebek. Mam nadzieje,że potrwa to dłużej niż tydzień
o super, żeby tak mój chciał tak zdrowo jeść
Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Witam.

U mnie cudna pogoda
U mnie weekend dosc imprezowy Wybawiała msie i wytanczyłam az mam zakwasy
A dzisaj papiery mnie zawaliły
to miałaś super weekend

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Czesc


iosna niesmialo i do nas zaglada (w koncu!!!!) wiec zaczelam wprowadzac wiosenne "porzadki" haha fryzjera zaliczylam (szalu nie ma bo podcielam tyl i mam teraz boba....a wlasciwie to bobek jest haha bo mam wlosy do polowy ucha no i przez przypadek zamowilam w piatek oksy i mam do odbioru w srode mam nadzieje ze nie bede wygladac jak debil aaaa i zaplacilam za wszystko 145 zl (szkla, oprawki i badanie okulistyczne)
bardzo tanio dałaś za okulary

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

A ja nie mam balkonu
ja tez niestety nie mam

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość

Melduję, że u nas pierwszy szpadel wbity
Od 8.00 rano sterczałam na działce, bo nie mogłam się nacieszyć, że koparka kopie pod fundamenty
o superkiedy przewidujecie zakończenie i przeprowadzkę?

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość

Dziś Maja się bawiła w salonie , nagle wstała, ustała sama i.... przyszła do mnie sama. Co prawda miała 6 kroczków do przejścia, ale bez problemu jej się to udało. Potem co chwila się jej odsuwałam a ona do mnie szła.

Ze złych rzeczy: mąż wracając ze studiów jechał za tirem. Ten najechał na jakiś tłumik (leżał na ulicy), podbił go i .. walnął w nasz samochód od spodu. Miska z olejem na bank poszła, bo cały olej się na ulicę wylał. Męża teściu scholował (był 30 min od miasta), samochód zostawili w naprawie, bo mąż na 20 miał do pracy. kuźwa.....
dla Majki, a co do auta to współczuje, pech normalnie

Cytat:
Napisane przez tomalinka Pokaż wiadomość
Fajnie, że u Was taka śliczna pogoda. U nas dalej brzydko. Zresztą weekend taki zagoniony, że nawet nie było czasu na spacer...
No ja tez już się praktycznie nie mam w czym chodzić, bo wszystkie bluzkie i koszule za małe.. Nawet wczoraj chciałam coś kupić ale jak zobaczyłam siebie w przebieralni. Mój cellulit mnie poraził, a wielkość tyłka, ud i łydek rozłożył na łopatki. Popłakałam się i tyle z teo było
kochana Ty nie masz czasu bo pracujesz przecież, ja siedzę w domu więc mam więcej czasu i siły na ogarnianie. Przytulam co do złego samopoczucia, chyba akurat jesteśmy w takim momencie ciąży, ze mamy problem z akceptacją swojego ciała, które już się rozrasta i bardzo zmienia. A przymierzalnie zawsze wprawiały mnie z zły humor, te lustra są tam takie jakiś dziwne, ze uwypuklają niedoskonałości. Kup może coś przez allegro, unikniesz przymierzalni. Ja na co dzień mam pełno ubrań bo od 3 koleżanek dostałam, ale po domu mi brakuje zwykłych bluzek, a nie chem tez w zwykłym powyciąganym podkoszulku paradować, co by mąż nie zaczął się za innymi normalnie ubranymi kobietami rozglądać
Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość

Stokrotko gdzie Ty slońce mieszkasz, że miałaś wczoraj taką piękną pogodę? U nas słonko słonecznie dopiero dzisiaj i -4stopnie. Ale jestem dobrej myśli!


Witajcie,
Mój weekend spokojny, choć szybko minął. Upiekłam w sobotę pierwsze w swoim życiu bułki. Bardzo smaczne wyszły, więc na pewno powtórzę ten wyczyn A od dzisiaj wracam do ćwiczeń! oby się nie skończyło na gadaniu!!!
za bułeczki i powodzenia w ćwiczeniu, ja mieszkam w lubuskim i jak słoneczko wyszło to było super, dzisiaj też


Wasi mężowie śpią po pracy? mój prawie codziennie chociaż na chwilę się kładzie, boję się trochę jak to będzie z dzieckiem, chyba nie będzie miał wyboru- będzie się musiał odzwyczaić
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 16:20   #4780
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
no to super Ci sie udało
Mam ochote na nowe oprawki, ale teraz w Pl duzo wydam na lekarzy wiec musze sobie odpuscic, chociaz na badanie do okulisty musze isc, bo ponad 2 lata nie byłam
ja za badanie zaplacilam 30 zl wiec tez tanio
Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość

O nieeee Mam detoks cukierniczy
pocieszajace jest to ze wirtualne ciasta nie tucza
Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Maaaadziaaaaa proszę wklej mi jeszcze raz linki szczoteczki i pasty które używasz dla Mai - w końcu mi allegro działa
ja nie Madzia ale uzywalam na poczatku takich (wydaje mi sie ze Madzia tez te same wrzucala)
pasta: http://allegro.pl/ziaja-ziajka-pasta...135588651.html

szczoteczka: http://allegro.pl/szczoteczka-do-zeb...134085170.html


wlasnie dzwonil do mnie koles z optyka ze jak chce to moge podejsc po okulary obym tylko nie wygladala jak debil
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 18:29   #4781
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

wrzucam Wam zblizenie okularow...reszta w k.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1060379.jpg (92,4 KB, 14 załadowań)
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 18:57   #4782
tomalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar tomalinka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 123
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Hej

Stokrotko mój mąż nie śpi po południu ale my chodzimy dość wcześnie spać.

Guciu fajnie, że zrobiłaś swoje bułeczki. Mi się kiedyś udało zrobić chlebek orkiszowy.. pycha

Onyks suuuuuuuper

Jestem po wizycie Ogólnie troszkę mi się poprawiły wyniki krwi, bo hemoglobina jest 11,5. Jedynie w moczu jakieś leukocyty mi się pojawiły ale nieliczne i mam dużo pić i 4 po 2 tabletki uroseptu. Oprócz tego z powodu twardniejącego brzucha i skurczów to mam brać no-spe 3x1 tabletce i magnez 4x1 tabletce. Ślicznie nam buźkę mała pokazała Przekochana jest

Na razie ułożona jest główką do góry i lekarz mi powiedział, że ma jeszcze czas do 36tc i jak nie zmieni położenia to może być cc. No zobaczymy bo jeszcze trochę czasu zostało.

Krzywej cukrowej mam w ogóle nie robić, bo mam obniżony poziom glukozy i lekarz nie widzi takiej potrzeby. Za to mam jakieś inne dziwne badania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2225.jpg (27,6 KB, 19 załadowań)
__________________
Hania
tomalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 19:05   #4783
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Hanulka super, że wyniki ok a jak z tą pępowinką? dobrze?
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 19:11   #4784
tomalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar tomalinka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 123
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Hanulka super, że wyniki ok a jak z tą pępowinką? dobrze?
Dziękuję, że pytasz Z tą pepowina nic nowego - na razie wszystko jest ok. Na następnej wizycie będę miała badanie pod kątem wad serca to zobaczymy wtedy czy wszystko ok..
__________________
Hania
tomalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 19:11   #4785
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
wrzucam Wam zblizenie okularow...reszta w k.
bardzo ładne oprawki

Cytat:
Napisane przez tomalinka Pokaż wiadomość
Hej

Stokrotko mój mąż nie śpi po południu ale my chodzimy dość wcześnie spać.

Jestem po wizycie Ogólnie troszkę mi się poprawiły wyniki krwi, bo hemoglobina jest 11,5. Jedynie w moczu jakieś leukocyty mi się pojawiły ale nieliczne i mam dużo pić i 4 po 2 tabletki uroseptu. Oprócz tego z powodu twardniejącego brzucha i skurczów to mam brać no-spe 3x1 tabletce i magnez 4x1 tabletce. Ślicznie nam buźkę mała pokazała Przekochana jest

Na razie ułożona jest główką do góry i lekarz mi powiedział, że ma jeszcze czas do 36tc i jak nie zmieni położenia to może być cc. No zobaczymy bo jeszcze trochę czasu zostało.

Krzywej cukrowej mam w ogóle nie robić, bo mam obniżony poziom glukozy i lekarz nie widzi takiej potrzeby. Za to mam jakieś inne dziwne badania.
śliczna ta Wasza Hania super, że hemoglobina się poprawiła a jakie badania masz zrobić? a co do twardniejącego brzuszka to pewnie na tym etapie się tak dzieje, pewnie tabletki pomogą

dzisiaj tyle się nachodziłam, ze nogi to mi wychodzą normalnie. jeszcze teraz z mężem pospacerowaliśmy tzn. spacer był do lidla ale zawsze to coś bo kawałek mamy
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 19:12   #4786
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Witajcie

Postanowilam ze sprzedam wszystkie ciuszki ktore dostalam od mojej bylej pracodwaczyni. Ciuszki na dziewczynke od 0-24 miesiecy dwie sukienki na 3 latka. Jesli jestescie zainteresowane to moge Wam wrzucic fotki. Wiekszosc ciuszkow na okres letni.
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 19:16   #4787
tomalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar tomalinka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 123
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
bardzo ładne oprawki


śliczna ta Wasza Hania super, że hemoglobina się poprawiła a jakie badania masz zrobić? a co do twardniejącego brzuszka to pewnie na tym etapie się tak dzieje, pewnie tabletki pomogą

dzisiaj tyle się nachodziłam, ze nogi to mi wychodzą normalnie. jeszcze teraz z mężem pospacerowaliśmy tzn. spacer był do lidla ale zawsze to coś bo kawałek mamy
Muszę zrobić:
- badanie moczu
- morfologia
- cukier
- kreatynina
- ALAT
- czas krwawienia
- czas krzepnięcia

A i od ostatniej wizyty mam +2kg czyli łącznie 5kg..

No też mam nadzieję, że magnez+no-spa pomogą

Fajnie, że znowu pospacerowaliścieklaski :
__________________
Hania
tomalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 19:16   #4788
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez tomalinka Pokaż wiadomość
Dziękuję, że pytasz Z tą pepowina nic nowego - na razie wszystko jest ok. Na następnej wizycie będę miała badanie pod kątem wad serca to zobaczymy wtedy czy wszystko ok..
na pewno będzie wszystko dobrze, trzymam za Was kciuki
Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Postanowilam ze sprzedam wszystkie ciuszki ktore dostalam od mojej bylej pracodwaczyni. Ciuszki na dziewczynke od 0-24 miesiecy dwie sukienki na 3 latka. Jesli jestescie zainteresowane to moge Wam wrzucic fotki. Wiekszosc ciuszkow na okres letni.
nie zostawiasz? może u Was druga będzie dziewczyneczka
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 19:17   #4789
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez tomalinka Pokaż wiadomość

Jestem po wizycie Ogólnie troszkę mi się poprawiły wyniki krwi, bo hemoglobina jest 11,5. Jedynie w moczu jakieś leukocyty mi się pojawiły ale nieliczne i mam dużo pić i 4 po 2 tabletki uroseptu. Oprócz tego z powodu twardniejącego brzucha i skurczów to mam brać no-spe 3x1 tabletce i magnez 4x1 tabletce. Ślicznie nam buźkę mała pokazała Przekochana jest

Na razie ułożona jest główką do góry i lekarz mi powiedział, że ma jeszcze czas do 36tc i jak nie zmieni położenia to może być cc. No zobaczymy bo jeszcze trochę czasu zostało.

Krzywej cukrowej mam w ogóle nie robić, bo mam obniżony poziom glukozy i lekarz nie widzi takiej potrzeby. Za to mam jakieś inne dziwne badania.
cudna
Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
bardzo ładne oprawki
dziekuje
Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Postanowilam ze sprzedam wszystkie ciuszki ktore dostalam od mojej bylej pracodwaczyni. Ciuszki na dziewczynke od 0-24 miesiecy dwie sukienki na 3 latka. Jesli jestescie zainteresowane to moge Wam wrzucic fotki. Wiekszosc ciuszkow na okres letni.
ja bym mogla rzucic okiem na te dwie sukieneczki na 3 lata
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 19:20   #4790
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez tomalinka Pokaż wiadomość
Muszę zrobić:
- badanie moczu
- morfologia
- cukier
- kreatynina
- ALAT
- czas krwawienia
- czas krzepnięcia

A i od ostatniej wizyty mam +2kg czyli łącznie 5kg..

No też mam nadzieję, że magnez+no-spa pomogą

Fajnie, że znowu pospacerowaliścieklaski :
to mało przytyłaś ja ostatnio kreatyninę robiłam, a czas krwawienia i krzepnięcie an początku w szpitalu. Fajnie, ze glukozy nie musisz robić
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 19:31   #4791
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Żabcia szalejesz na zakupach Też chcę zobaczyć krzesełko!
I co do samochodziku, to my ile razy przechodzimy koło takich to mój mąż stwierdza, że to będzie pierwsza zabawka jaką kupi kiedyś synowi. !!!

hehe to bedzie sie dzialo to samo co u nas

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość

No i mam dziś jakiegoś doła hmmm.... sama nie wiem dlaczego..... słonko świeci to powinno optymistycznie nastrajać...... chyba to nasze mieszkanie mnie tak nastraja i to jeszcze po wizycie u mojej siostry to już w ogóle można klaustrofobii sie nabawić :/

No i Emilka w nocy dała czadu, nie wiem może jej zęby pójdą wiem że temat był już nie raz przerabiany, ale wtedy sobie nie zapisałam prosze napiszcie czym można dzieciom ulzyć w ząbkowaniu teraz już sobie zapiszę tż chce pytać koleżankę w pracy, a ostatnio rady tej koleżanki zaczynają mnie denerwować, więc proszę Was zresztą jak zawsze, gdyby nie Wy, to ja w ogóle nie wiedziełabym jak dzieckiem się zajmować
Tule oby bylo lepiej

Co do zebow to nie ma pomoge bo u nas nie bylo narazie problemow

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość

ale i ja tez zabieram sie za kg nabyte w Chile
chcemy zdjecia

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
To się dobrze składa

Blonde, Tomalinkoi żabciu no powiem Wam, że deser był pyszny! Zjadłam... 3 porcje do piekła z nią!


Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
wrzucam Wam zblizenie okularow...reszta w k.
super

Cytat:
Napisane przez tomalinka Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie Ogólnie troszkę mi się poprawiły wyniki krwi, bo hemoglobina jest 11,5. Jedynie w moczu jakieś leukocyty mi się pojawiły ale nieliczne i mam dużo pić i 4 po 2 tabletki uroseptu. Oprócz tego z powodu twardniejącego brzucha i skurczów to mam brać no-spe 3x1 tabletce i magnez 4x1 tabletce. Ślicznie nam buźkę mała pokazała Przekochana jest

Na razie ułożona jest główką do góry i lekarz mi powiedział, że ma jeszcze czas do 36tc i jak nie zmieni położenia to może być cc. No zobaczymy bo jeszcze trochę czasu zostało.

Krzywej cukrowej mam w ogóle nie robić, bo mam obniżony poziom glukozy i lekarz nie widzi takiej potrzeby. Za to mam jakieś inne dziwne badania.

super ze wizyta udana

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
nie zostawiasz? może u Was druga będzie dziewczyneczka
nie zostawiam bo stwierdzilam ze i tak bede chciala kupic nowe ciuszki jak bedzie corcia

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
ja bym mogla rzucic okiem na te dwie sukieneczki na 3 lata
Dobra zaraz wrzuce fotencje i ile cm maja te bluzki
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 19:37   #4792
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
ja za badanie zaplacilam 30 zl wiec tez tanio


wlasnie dzwonil do mnie koles z optyka ze jak chce to moge podejsc po okulary obym tylko nie wygladala jak debil
o to naprawde tanio

Cytat:
Napisane przez tomalinka Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie Ogólnie troszkę mi się poprawiły wyniki krwi, bo hemoglobina jest 11,5. Jedynie w moczu jakieś leukocyty mi się pojawiły ale nieliczne i mam dużo pić i 4 po 2 tabletki uroseptu. Oprócz tego z powodu twardniejącego brzucha i skurczów to mam brać no-spe 3x1 tabletce i magnez 4x1 tabletce. Ślicznie nam buźkę mała pokazała Przekochana jest

Na razie ułożona jest główką do góry i lekarz mi powiedział, że ma jeszcze czas do 36tc i jak nie zmieni położenia to może być cc. No zobaczymy bo jeszcze trochę czasu zostało.

Krzywej cukrowej mam w ogóle nie robić, bo mam obniżony poziom glukozy i lekarz nie widzi takiej potrzeby. Za to mam jakieś inne dziwne badania.
za wyniki
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 19:43   #4793
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

kotek - sukienki na 3 latka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0262.jpg (148,1 KB, 25 załadowań)
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 20:09   #4794
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Dobra zaraz wrzuce fotencje i ile cm maja te bluzki

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
o to naprawde tanio
no w vission 49 zl a na centrum pani sobie policzyla 80 zl
Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
kotek - sukienki na 3 latka
fajowe!!! a nie bylby to klopot jakbys zmierzyla od paszki do paszki zeby nie byly za ciasne

moje dziecko spi a ja popijam piwko............oj przepraszam "niby piwko" czyli karmi tak mnie jakos ochota naszla
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 20:54   #4795
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Kotek okulary ładne

tomalinka super, że wizyta ok, oby dzidzia się obróciła,

zaaabcia fajne te sukienki
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 21:06   #4796
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cześć

Bika ja smaruję wtedy dentinoxem i pomaga. Zaraz wkleję linki. oo już kotek je wkleiła
Onyks kurcze Gratulacje wbicia szpadla. My mieliśmy zaczynać na koniec maja, ale chyba się przez zimę przesunie, cieszę się, bo wolę aby było po moim egzaminie i po męża sesji.
Ana niestety nie, nic z odszkodowania nie dostaniemy

Dziękuję za gratulacje dla Mai

Ja mam dziś okropny dzień.

Nie dość, ze za samochód zapłaciliśmy 640 zł to jeszcze z Mają gorzej. Mąż był z nią u pediatry. Ma zmiany w oskrzelach dostała antybiotyk, 2 rodzaje syropków, krople do inhalacji. ech... biedaczka. Dziś mi prawie nic nie jadła przez to wszystko.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 22:44   #4797
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
fajowe!!! a nie bylby to klopot jakbys zmierzyla od paszki do paszki zeby nie byly za ciasne

sie robi

bluzeczki w biuscie maja 58cm.

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
zaaabcia fajne te sukienki


Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Nie dość, ze za samochód zapłaciliśmy 640 zł to jeszcze z Mają gorzej. Mąż był z nią u pediatry. Ma zmiany w oskrzelach dostała antybiotyk, 2 rodzaje syropków, krople do inhalacji. ech... biedaczka. Dziś mi prawie nic nie jadła przez to wszystko.
O kurcze duzo zdrowka dla Mai!
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 06:40   #4798
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

cześć

a co to, ja pierwsza?

Madzia zdrówka dla Majki
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 06:48   #4799
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Witajcie,
myslalam, ze bedzie juz nowy watek a tutaj taka niespodzianka
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 06:50   #4800
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cześć

Po wczorajszym tchnieniu wiosny dziś 0 stopni, śnieg a teraz śnieg z deszczem

Dziewczynki jak się zaczyna ząbkowanie to nocne marudzenie trwa kilka dni??? Bo dziś już miałysmy spokojną noc, więc zastanawiam się czy ta wczorajsza bezsenność nie była spowodowana weekendową podróżą

Madzia,
a gdzie Majka się tak "załatwiła" ??? Zdrówka dla niej

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Witajcie,
myslalam, ze bedzie juz nowy watek a tutaj taka niespodzianka
Potrafimy zaskakiwać, nie
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.