Urodzone w 1989 :) - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-06, 13:20   #4801
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
ja też mam 7 h polskiego. masakra
tak w ogóle, to jestem wściekła. mam dziś na 12 i tak siedzę w domu i nie wiem co ze sobą zrobić nigdy w życiu nie chodziłam na popołudnie
a wczoraj się wkurzyłam na rodziców i pojechałam na drugi koniec miasta do (TŻa?) oglądnąć Magdę M. skończyło się o 22.30, zdążyłam na szczęście na ostatni tramwaj, ale oczywiście coś musiało się spieprzyć (jezu, jak się bałam. drugi koniec miasta, zepsuty tramwaj a nic już nie jeździ ), ale na szczęście
motorniczy naprawił
co nie zmienia faktu, że w domu byłam ok. 00.00 matka siedziała i czekała na mnie wkurzyła się, bo nawet nie powiedziałam nawet gdzie wychodzę. i dobrze
ha!
perfidnie trochę, ale w sumie nie dziwię się, że tak zrobiłaś.
nie po tym co mi wczoraj napisałaś na gg.

ale mnie oczy pieką ... masakra
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 14:12   #4802
shinsa
Rozeznanie
 
Avatar shinsa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 595
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Gdyby nie naprawili to wtedy pozostao by jedno wyjscie taxi.
Cos sie tak towarzystwo porozchodzilo z forum, wszyscy juz sie ucza czy co?
Powiedzcie jak to u Was jest w szkole, bo nie wiem czy to normalne a raczej nie ale od 5.09 mam normalne lekcje z kazdego przedmiotu i full prac domowych, na jutro musze sie nauczyc wszystkiego o krzyzakach i wszystko co z nimi zwiazane na historie, a na ang kartkowka, pomijam ze dziennika nawet jeszcze nie ma, z maty zapowiedziala sprawdzian za 2 tyg. a wkrotce badanie wynikow na ocene. porabalo ich
__________________
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 14:27   #4803
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Wpadłam na chwilę bo francuski czeka .
Wróciłam,zjadłam, przekartkowałam Newsweeka(poczytam i obejrzę DVD w sobotę) i lecę spisywać czasowniki nieregularne

Miałam sprawdzianik z angola.
Tylko 100 pytań testowych,co to dla mnie
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 14:51   #4804
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Urodzone w 1989 :)

U mnie są jeszcze luzy na szczęście. Prace domową z angielskiego zrobiłam w 2 min A na poniedziałek tylko powtóżyć odmianę czasowników z niemieckiego no i ten Kandyd.
Kolejna zmiana - sorka od matmy. Ale sprawia dobre wrażenie Mówi, że uczy bezstersowo - nie robi niezapowiedzianych kartkóek, nie pyta, zadaje prace domowe ale nie sprawdza I wogóle mówiła o lekcjach w taki sposób, że śmiem twierdzić, że będę miała 5 Ale tfu tfu tfu, nie zapeszam
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 15:06   #4805
shinsa
Rozeznanie
 
Avatar shinsa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 595
Dot.: Urodzone w 1989 :)

u mnie zmienili z angielskiego, chemii, polskiego
najbardziej jestem zla bo z chemii zmienili, mialam fajna babeczke ale poszla na emeryture, teraz nowa przyszla z innej szkoly, pierwsza lekcja i co moge powiedziec wymagajaca, robi nie zapowiedziane kartkowki, i chce nas nauczyc czegos, a my nic nie umiemy, bo przyzwyczailismy sie do obijania jak bylo w 1 klasie, ze ywstarczyly malutkie podstawy
z angielskiego to samo wymagaja jest strasznie, uczyla 2 grupe rok temu i w tym zreszta tez. Jest strasznie ostra. Poprzednia babka sama zrezygnowala bo nie wytrzymywala nerwowo z moja grupa.
Z polskiego luzna babeczka przynajmniej jak narazie, mowi zeby wytrzymac jeszcze 2 lata i pocieszyc sie ze bedziemy miec spokoj, a ona dalej bedzie kisic sie w budzie
Ten rok zapowiada sie na bardzo ciezko
Dobrze ze chodziaz plan mam w porzadku
__________________
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 15:24   #4806
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :)

hejj kobitkiiii stesknilam sie !

widze ze temat szkolno-szkolny? nooo to ja sie pochwale!! chyba bde pierwsza!! ja i cala moja klasa (wyjatek-1 osoba)dostalismy po bani z historii..!! haaaaa no ciesze sie bardzo, aczkolwiek me serce peka z dumy i raodsci... heh nie no, to taki zart sceniczny..heh ale coz, bania byla za to, ze podobno mielismy juz zadane jakies zadanie na dzisiaj..i zostalismy oskarzeni o klamstwo, twierdzac ze takowe zadanie nie bylo zapowiadane..ale...pamiet ajcie!punkt 1:nauczyciel ma zawsze racje..punkt 2. nawet jak nie ma..patrz pkt.1 tak wiec mowilam..zaczyna sie..historia, historia..i matma.. łof kors.. =/ tego to juz nie zdam na pewno..

acha..i powiem wam jeszcze jedno:
zdaje chyba na maturze biologie
no bo co innego moge zdawac? chociaz ja i tak pewnie nie zdam matury..heh

dobra opuszczam was kochane, bikos ide szukac na allegro takiej lokowki..takiej dziwnej..co jest prosta, ale ma takie wglebienia, tj spiralke, i sie tam naklada wlosy i jakos sie to kreci i wychodza podobno ladne loczki ale nie wiem co to jest..bo qmpela mi mowila..a moze wy wiecie?? hehe po tym opisie to nie wiem czy bdziecie cos wiedzialy.. hehe buziaki
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 15:35   #4807
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

To ja też się pochwalę właściwie to nie mam czym, ale mam już zapowiedziane sprawdziny z: geografii, niemieckiego, kartkę z fizyki i coś tam jeszcze było, ale nie pamiętam

blaque =>
O to chodzi?
http://www.allegro.pl/item124135729_...a_vs5600e.html
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 16:20   #4808
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :)

ciekawa świata- http://www.allegro.pl/item124731514_...aczem_lcd.html

o cos takiego-juz znalazlam.. tylko teraz sie zastanawiam jak bym wygladala w takich loczkach, i jak one wygladaja na wlosach..jakby wygladaly na moich..? a masz moze ta lokówke ktora pokazalas? albo moze inna? albo jest ktos obeznany?
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 16:35   #4809
ćma00
Raczkowanie
 
Avatar ćma00
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 71
Dot.: Urodzone w 1989 :)

hej:P* a takw skoczyalm bo wytrzyma cnie moglam. musze ykuc sie na jutro bioli i angola;|. wiecie jakie bylo moje zdziwienie keidy wczoraj zamiast lekcji organizacyjnych lekcje byly norm,alne a nawet gorsze;| dzizus;\ skzoda ze nikogo mi nie przybylo w klasie:| liczylam ze ktos mzoe sie rpzeniesie albo cos a tu lipa;|. w pksie prawie zasypiam, ah jak trudno sie rpzyzwyczaic do takieog wstawania. plan mi maja zmienic- mam andzieje ze calkowic eponeiaz wg teog mam ciagle na 8 a koncze po 9,10 poniewaz mam ams eokeinek wewnatrz;|(od poniedzialku codziennie wstepuje do sklepu z sztuczna bizuteria, paskami, spinkami itp- musze sobie to cierpienie jakos wynagradzac- dziisja kupilam sobie wisiorek ktory mi sie podoba ale do ncizeog mi nie pasuje-musz eosbie wiec ubranie kupic pod jeog katem-głupota, nie?)

pozdrawiam, chce jka anjczybciej uporac sie z lekcjami i sic ziuziac;p
__________________

Serce to jeszcze
Za mało żeby kochać
ćma00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 16:40   #4810
ćma00
Raczkowanie
 
Avatar ćma00
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 71
Dot.: Urodzone w 1989 :)

sorki za to ze tam nie dopisalm ale mi si eprzypomnialo
blaque biologia wcale nie jest łatwa, na jakim ejstes profilu? wielu lduzi sasdizlo ze matura z bioli to nic trudneog i sie przejechalo na swoim podejsciu, a jelsi patrzec na zamieszczone dane na stronach cke cyz czegos takiego to zadania z bioli okreslone sa jako trudne, bardzo trudne, lub bardz bradzo trudne(tam byly inne stopnie) a z inncy hprzemdiotow czesto te najtrudniejsze wcale sie eni pojawilay;|. dodam ze u mnie i kolezanki z innej skzoly cos sie stalo z biologicami istwierdizly ze zorbia wsyztsko zeby byla jak najwieksza liczba godzin zbioli oraz ze po 2klasie besziemy w stanie naosiac matury w 100%, mamy przerobic 2lata w 1 oraz ciagle powtarzac sobie pierwsza. a ona ebdzie nas sprawdzac;\
RATUJCIE!!!!
__________________

Serce to jeszcze
Za mało żeby kochać
ćma00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 16:48   #4811
mooooonia
Zadomowienie
 
Avatar mooooonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 253
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Uhahana - chyba ta grala w na dobre i na zle, a w jakiejs reklamie spiewa "juz mi niosa suknie z welonem.."
Ja juz przeczytalam swietoszka, jutro ma nas z tego pytac Babka od majcy zapowiedziala nam ciekawa forme sprawdzania wiedzy na niektorych lekcjach bedzie nam robila kartkowki z tego co bylo na lekcji.. genialne A nowa nauczycielka angielskiego powiedziala, ze zrobi wszystko zeby nas jak najlepiej przygotowac do matury - cudnie poprostu I jutro bedziemy pytani z calego slownictwa z zeszlego roku - zyc nie umierac
Pozdrawiam
mooooonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 17:12   #4812
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Urodzone w 1989 :)

mooooonia cóż na optymizm
Mnie "Świętoszek" czeka w piątek i chyba nie będzie to miłe spotkanie

Powtórzyłam już/tylko(niepotrzebne skreślić) 10 czasowników zostało mi 9 lub 10 jeszcze nie wiem
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 17:36   #4813
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ja dzisiaj musiałam wstać o 5:45 i o dziwo nie miałam z tym większego problemu
Tylko wczoraj musiałam wcześniej iść spać i nie obejrzałam Magdy M. No ale, od czego są powtórki

Dzisiaj nie byłam w szkole,tylko na pogrzebie...Niedawno wróciłam.
Dzisiaj planowo konczyłabym o 13, a jutro koncze o 16:35
Nie wiem jak to przeżyję

U mnie w szkole na razie luzy, nie wiem co dzisiaj robili, ale ogólnie nie jest źle
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 17:44   #4814
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

A ja wstałam o 7:00, bo miałam dziś na 8:50 a skończyłam o 15:45
Już mi dyrektorka zapowiedziała sparawdzian z chemii na po plenerze - bo 11 września wyjeżdżam na plener malarski .
Polskiego w tygodniu mam 5 godzin...I okazało się, ze musze historię rozszerzona zdawac na maturze...i zmienili mi nauczycielkę rysunku i malarstwa i nauczyciela fotografii, a od sztuki stosowanej na złośc nauczyciela nie zmienili heh takie zycie...
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 17:46   #4815
mooooonia
Zadomowienie
 
Avatar mooooonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 253
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Amanda - nie bede sie od drugiego dnia szkoly zalamywac juz tylko niecale 10 miesiecy do konca a juz niedlugo swieta wiadomo, ze trzeba to jakos przezyc z gorszymy lub lepszym skutkiem, ale jednak A ja jako urodzona pesymistka ostatnio szukam we wszystkich jakichs pozytywow

Krowko
- ogladnij powtorke koniecznie Odcinek w sumie o niczym, ale takie cudne to nic bylo, ze az przez chwile uwierzylam, ze milosc mozna gdzies spotkac Tak, wiem ze to tylko serial
mooooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 17:49   #4816
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :)

U mnie dzień minął w porządku, trochę nam zadali, zaraz zmykam do angielskiego i fizyki, a potem mecz. A jutro i pojutrze sporo lekcji mam więc pewnie późno tu zajrzę.

Cma mam do Ciebie prośbę, mogłabyś pisać troszkę uważniej i robić mniej literówek, bo nie mogę rozczytać co piszesz.
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 18:11   #4817
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Urodzone w 1989 :)

To ja też się pochwalę
Mam pełno zadanych sprawdzianów i do tego same latanie po urzędach za stypendiami i za NIP-em Juz mi kazali nip załatwiać
Mam praktyki od 23.10 - 17.11 - ciekawe gdzie mnie umieszzcą - pewnie w banku
Mam banię gwarantowaną z polaka za dyktando Które zajęło całą kartkę wyrwaną z zeszyty ( ale tą 2 stronną ) zrobiłam tylko 4 błędy ehh mi juz to wisi
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 18:15   #4818
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

blaque => nie, nie mam tej lokówki ale też na nią spoglądam takim wzrokiem rozmarzonym
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 18:23   #4819
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :)

ja na moim humanie mam tygodniowo 6 polskich, 3 historie i 2 WOSy. polski da sie przespac, z historii kazdy zawsze umie na blache, bo trzeba umiec i pewnie wiekszosc klasy na maturze bedzie zdawac historie. jak bedzie z wosem to sie zobaczy. na razie jeszcze jest spokoj, bezstresowo, mozna by powiedziec.. oj juz niedlugo
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 18:28   #4820
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Tak żeby odetchnąć od tematów szkolnych...
Kiedy wracałam ze szkoły wsiadła moja"koleżanka"(ta od ubrań-pamiętacie? ).Oczywiście nie odezwała się a ja nie mam zamiaru jej przepraszać , bo moim zdaniem nie mam za co.
Do szkoły jechałam za to z chłopakiem który mi się pooba.
Oczywiście jak to ja prawie się spóźniłam i musiałm biec na autobus
a on usiadł już z kolegami
Za tydzień wyjdę wcześniej a co
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 18:32   #4821
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :)

W tym roku mam:
5 polskich
3 historie
WOS
WOK
warstaty teatralne
To te humanistyczne.
Najbardziej jednak załamuje mnie piątek. Bo moje ostatnie lekcje to dwie matmy i fizyka Umrę z nudów!!

Amanda
-wyjdz,wyjdz! Fajnie masz, że jedzisz z nim autobusem

A wiecie czym ja sie martwie?? Ze mi sie kompletnie nie podoba żaden chłopak!! To jest jakeś nienormalne
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 18:32   #4822
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :)

U mnie dziś też ok, nawet szybko zleciało. Też już zadają zadania, zapowiadają sprawdziany etc Jutro mam na 8.00 i tylko 5 lekcji Czyli wychodzę już o 12.35 Piątek też się lajtowy wydaje Szkoda tylko, że mają ten plan zmieniać, bo mi pasuje Najcięzszy jest początek tygodnia, po 8 ciężkich lekcji, ale ja tak wole mieć wszystko odrazu z głowy, a później luz. Zresztą matmę mam teraz też tylko w 3pierwsze dni tygodnia,żeby Pani specjalnie nie przyjeżdżała do szkoły,skoro uczy tylko 2 klasy. Ale za to np. we wtorek mam 3matmy Powinniśmy mieć 5tygodniowo,ale będą też pewnie na innych lekcjach + ustaliliśmy, że na WDŻR

Aa i zaczęłam czytać, te "Cierpienia..."

Ines ja też oczywiście będę meczyk oglądać Mam nadzieję, że nie będzie tak tragicznie jak z Finlandią
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 18:39   #4823
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

KBM Nie martw się, ja mam gorzej bo mi się jeden podoba - ale to mój były :/ i naprawde oprócz jego żaden inny...zreszta ja wogóle na wygląd nie patrze tylko na wnętrze, ale to inna sprawa.

A czym się rózni WOS od WOK-u?? Bo ja nie wiem
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 18:44   #4824
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :)

a ja z humanistycznych mam:
7 polskich
3 historie
WOS
ścieżkę czytelniczą i medialną

jutro w szkole od 8.00-15.10 ....
masakra.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 18:46   #4825
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Urodzone w 1989 :)

KBM codziennie wychodzę z myślą że może to Ten dzień i będziemy jechać razem A dziś rano wyglądam przez okno a On idzie No i oczywiście jak to kobieta zaczęłam się poprawiać przed lustrem , patrzę a tu 5 min ale myślę spoko idę 3 min do autobusu więc zdążę.
Wychodzę a tu autobus już podjechał,a ponieważ mi już odjechał kiedyś z przed nosa to zaczęłam biec chociaż czułam się jak idiotka
Na dodatek On siedział tyłem do kierowcy więc pewnie widział moje wyczyny. A akutar dziś miałam za duże buty i 2 torby
Ale się rozpisałam

Aha Krówko mi dziś dziewczyny powiedziały że najprzystojniejsi są młodsi więc może tam poszukaj

CO do przedmiotów to mam:
6 polskiech
3 historie
1 WOS
1 filozofię
A jutro mam 8 lekcji na 8
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 18:46   #4826
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Durga WOS = wiedza o społeczeństwie a WOK = wiedza o kulturze

Ja mam 8 polskich w tygodniu
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 18:54   #4827
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Amanda:) Pokaż wiadomość
Tak żeby odetchnąć od tematów szkolnych...
Kiedy wracałam ze szkoły wsiadła moja"koleżanka"(ta od ubrań-pamiętacie? ).Oczywiście nie odezwała się a ja nie mam zamiaru jej przepraszać , bo moim zdaniem nie mam za co.
Do szkoły jechałam za to z chłopakiem który mi się pooba.
Oczywiście jak to ja prawie się spóźniłam i musiałm biec na autobus
a on usiadł już z kolegami
Za tydzień wyjdę wcześniej a co
Czyli optymistycznie

U mnie w tematach szkolno-szkolnych też positiv jak narazie, bo dzisiaj byłam pierwszy raz w szkole.
Mamy jedną nową dziewczynę w klasie - spadochroniarę. Znaczy nie zdała. Jak by nie było, nie wydaje się zła, chociaż zamiast ósmej dziewczyny wolałabym dwudziestego pierwszego chłopaka Ach ach
I miałam jedynie 2 lekcje - 2 angielskie. Okazało się, że przerabiamy to, czego podstawy miałam w gimnazjum, więc wydawało mi się banalne raczej Strona bierna dla ścisłości.

Byłam dzisiaj kupić torbę i się wkurzyłam. Jak się mieszka w takiej dziurze, to tak się ma. Jedyna, która mi się podobała - w skejtszopie, DIVERSE a kosztowała 99,90 zł - i to jeszcze stara kolekcja. To w firmowym sklepie nowa kolekcja mniej kosztuje, u nas takie marże sobie nakładają w tych sklepikach :/ I stwierdziłam, że nie dam tyle kasy za torbę i wolę sobie pojechać do chociażby Rybnika na zakupy.
Czaicie? 100 zł za kawałek skaju.

Dzisiaj odebrałam wyniki niektórych badań. Mam 5 razy za wysokie OB i anemie Buahaha. Jakoś nie odczuwam Ale za to siuśki mam w porządku HA Okej, koniec biadolenia ;P

Trzymajcie się, mnie jutro czeka pierwszy prawdziwy dzień lekcyjny ale w sumie 6, dam radę Tylko z samego rana 2 polskie .. usnę na bank

KONIEC



EDIT: Polskich mam 5 - standartowo, matematyk też 5 bo rozszerzone, z takich innych dziwnych przedmiotów to mam 2 informatyki [rozszerzone też].
KBM - ja mam inaczej - podoba mi się właśnie NIEJEDEN, szkoda tylko, że kończy na podobaniu
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 18:54   #4828
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Alatienka dzięki

Amanda jak czytam opisy Twoich wyczynów z chłopakiem i autobusem to mi się automatycznie przypominają moje podchody do chłopaka z przed roku Normalnie widać, ze każdy przez to przechodzi
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 19:03   #4829
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez mooooonia Pokaż wiadomość
Krowko - ogladnij powtorke koniecznie Odcinek w sumie o niczym, ale takie cudne to nic bylo, ze az przez chwile uwierzylam, ze milosc mozna gdzies spotkac Tak, wiem ze to tylko serial
ja też. uwielbiam, uwielbiam Magdę M. ta godzina, kiedy leżałam rozwalona u (TŻa?) na fotelu pijąc gorące mleko z kubka, była najfajniejszą godziną wczorajszego dnia
mam nadzieję, że za tydzień będzie podobnie

Cytat:
Napisane przez shinsa Pokaż wiadomość
Gdyby nie naprawili to wtedy pozostao by jedno wyjscie taxi.
dojechanie ode mnie do (TŻa?) zajmuje mi ok. godzinę, wolę nie wiedzieć ile kosztowałaby mnie taksówka już chyba wolałabym wrócić na nogach zresztą, pewnie i tak nie miałam przy sobie tyle kasy

przed chwilą wróciłam do domu, rozumiecie? jestem tak padnięta.. jak ja wytrzymam cały taki rok?
mam nową okropną nauczycielkę od angielskiego. baba nie może zrozumieć, że jestem w klasie francuskiej i fakt, że mam tylko 2 godziny ang oznacza chyba że wcale nie jest to dla mnie najważniejszy przedmiot poza tym, tak naprawdę uczę się go dopiero od roku nie wiem czego ona oczekuje.. za tydzień wielki test, a na dopa trzeba będzie mieć 60 %
eh.. chyba pójdę spać jutro jeszcze cięższy dzień

a, właśnie. jestem w klasie językowej, więc 7 poslkich to norma. tylko kto wymyślił, żeby dowalić mi trzy historie? nienawidzę historii!
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 19:04   #4830
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Durga a jak skończyła się Twoja przygoda autobusowo-chłopakowa, jeśli można wiedzieć


uhahana Aż dziw że jeszcze żyjesz
Przypomniałaś mi że muszę powiedzieć rodzicom o pójściu do lekarza. Dziwnym trafem znajoma z krzywym kręgosłupem ma zwolnienie z niektórch ćwiczeń na w-fie a jak ja byłam u mojej lekarki to stwierdziła tylko że mam krzywy a przemilczała sprawe zwolnienia
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.