Wszystko o Avonie - cz.26 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-23, 11:50   #4801
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez madzik_91 Pokaż wiadomość
No niestety, już zdążyli odrzucić zamówienie i będzie na wtorek kurcze no (
czyli tak jak pisałam
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 11:53   #4802
aszia
Raczkowanie
 
Avatar aszia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 88
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez madzik_91 Pokaż wiadomość
No niestety, już zdążyli odrzucić zamówienie i będzie na wtorek kurcze no (
a nie możesz w COKu kupić tych najbardziej potrzebnych rzeczy?
aszia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 11:55   #4803
madzik_91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 236
GG do madzik_91
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez aszia Pokaż wiadomość
a nie możesz w COKu kupić tych najbardziej potrzebnych rzeczy?
hmm.. jakbym coś wyrzuciła z tego internetowego zamówienia to bym nie miała 30% opustu.. bo też tak chciałam zrobić.. no nic,będą musiały klientki poczekać..
madzik_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 11:59   #4804
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Kiedys były takie same torebeczki tylko w 3 rozmiarach. No a tych z KR nie ma do odwołania skończyły sie wcale bym się nie zdziwiła jakby już ich wcale nie było.

A tż nie może kupić ci tych rzeczy w coku?
Ufff... No to się załapałam... chociaż raz

TŻ może kupić w COKu, ale potrzebne jest upoważnienie, które trzeba złożyć w COKu. Musi być przy tym obecna Konsultantka, osoba upoważniana i pracownik COK. Miałam nadzieję, że da się to obejść, że wystarczy sam TŻ i mój dowód , bo ja do COKu się przed porodem nie wybiorę, ale niestety

Przecieram oczy ze zdumienia! Jest IOS. Szkoda tylko, że to praktycznie to samo, co było ostatnio...
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami

Edytowane przez kejtiryba
Czas edycji: 2012-03-23 o 12:01
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 12:03   #4805
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
przykładowo jeśli robiłaś dzisiaj zamówienie na paczkomat przed godziną 11.nie później, to jeszcze dzisiaj wyślą tą paczkę i będzie u ciebie jutro,z kolei jeśli robilaś po godzinie 11 to wyślą albo jutro albo w poniedziałek,i wtedy będziesz miała pon-wt a kiedy składałaś ?

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

bardzo lubię zamawiać na paczkomat,bo mam jakieś 5 dni wcześniej,niż jak kurier mi przywoził xD
[QUOTE=avoncia;33092673]
Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Mam takie pytanko do dziewczyn, które zamawiają na paczkomat. Pierwszy raz wybrałam taką formę dostawy, i przy zamówieniu wyskoczył mi termin dostawy na 27.03.
I faktycznie tego dnia dostanę paczkę? Czy tam idzie wszystko szybciej?

Ja zawsze biore paczkomat i jak w czwartek do 11 wysyłam zamówienie to paczka zawsze czeka na mnie w paczkomacie w sobote o 14 mimo późniejszej dacie wyświetlanej przy zamówieniu.
Cytat:
Napisane przez _suoneczko_ Pokaż wiadomość
witamy i zapraszamy do dyskusji

ja Perceive zwykłe już dawno porzuciłam, no normalnie nie mogę ich znieść, ale Dew będę kochać bez końca

zazwyczaj paczka jest dzień wcześniej, więc spodziewaj się w poniedziałek. Zdarzało się, że paczka przychodziła już w sobotę, ale to pojedyncze przypadki i nie ma na to reguły ;
)
Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
to oznacza, że najpóźniej dostaniesz 27.03 (wtorek)
czy dostaniesz wcześniej to zależy od kilku czynników
1. jest to nowy katalog, więc czas pakowania zamówień nie wynosi tyle co w środku katalogu (że jednego dnia składasz do 11, to na drugi dzień masz paczkę)
2. kiedy paczkę wyda Avon do firmy InPost
3. czy będzie wolne miejsce w wybranym przez Ciebie paczkomacie

zazwyczaj dostawałam paczkę w sobotę (zamawiam na paczkomat, mówię o nowym katalogu), ale oczywiście jak mi bardzo zależało to z kat. 3 dostałam paczkę dopiero w poniedziałek (niestety musiałam się pogodzić, że w sobotę nie miałam potrzebnych rzeczy, ale nie mogła sobie pozwolić na zakupy w COKu)
Cytat:
Napisane przez Czarindia Pokaż wiadomość
Ja również zawsze zamawiam na paczkomat i paczka jest w sobotę Tak między 14 a 17. Raz mi się zdarzyło,że była paczka w poniedziałek.

Czerwona kropka przy fioletowym metalicznym cieniu w kredce.

Składałam zamówienie wczoraj ok.15. I teraz widzę, że status jest: wysłane do dostawcy.
Mam wielką nadzieje, że dojdzie jutro.
A jeszcze jedno-przyjdzie mi sms z jakimś kodem, tak?

Dziekuję za Wasze poprzednie wypowiedzi

Ps.Też tam miałam czerwoną kropę, a mam na fakturze.
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 12:10   #4806
mariot605
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 512
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Jak teraz zrobiłam zamówienie to na kiedy będę mieć fakturkę...
mariot605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 12:13   #4807
wiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar wiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 687
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Przecieram oczy ze zdumienia! Jest IOS. Szkoda tylko, że to praktycznie to samo, co było ostatnio...
No dokładnie, wszystko się powtarza. Nic specjalnego, szału nie ma.
__________________
najukochańszy A.

http://www.suwaczek.pl/cache/a95eb46ae0.png
wiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 12:38   #4808
Czarindia
Rozeznanie
 
Avatar Czarindia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Orzech
Wiadomości: 520
GG do Czarindia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

[QUOTE=ilussia;33095889]
Cytat:
Napisane przez avoncia Pokaż wiadomość
Składałam zamówienie wczoraj ok.15. I teraz widzę, że status jest: wysłane do dostawcy.
Mam wielką nadzieje, że dojdzie jutro.
A jeszcze jedno-przyjdzie mi sms z jakimś kodem, tak?

Dziekuję za Wasze poprzednie wypowiedzi

Ps.Też tam miałam czerwoną kropę, a mam na fakturze.
Tak,dostaniesz sms z kodem Musisz w paczkomacie podać swój numer telefonu i ten kod i otworzy się skrytka z Twoją paczką.

A ja ten cień usunęłam z zamówienia i się po niego wybieram do COKu
Czarindia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 12:47   #4809
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Dziewczyny, jak to jest z wymianą produktów? Dostałam dziś FV obejmującą wymieniany cień z zestawu SuperShock. Mam to opłacić a potem to będzie odjęte od następnej FV czy jak? Oczywiście FV mi sie nie wyświetla, wyskakuje błąd... a saldo mam na -5,95zł...
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 12:58   #4810
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
Tak myślałam,że fajnie by było jakby firma powróciła do torebek papierowych a nie tych foliowych,źle mi się pakuje kosmetyki dla klientek,dość,że muszę na każdej kartce pisać i ją wkładać to jeszcze jak ktoś kupuje więcej,to muszę do kilku dawać,a rzadko kupuję te duże papierowe bo są drogie. Jak myślicie,jakby większość dziewczyn sypneła do nich meile,że chce o taki powrót,to zadziała ?
Ale nie to,żeby wycofali te foliowe,bo mogą być te i te,tamte były wygodniejsze... nio i dużo tańsze i na dłużej starczało:P
Było już o tym wiele razy. Dziewczyny pisały to odpisali, ze nie mają w planach powrotu. W Klubie Róży są teraz jakieś do zamówienia papierowe ale najpierw trzeba w tym klubie być.
Ja je jeszcze mam w zapasie te co dawno były Te papierowe i tak były mniejsze niż te co są teraz papierowe wiec byś musiała w kilka wkładać
Te duże papierowe z uszami są akurat bardzo fajne i mocne.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Nie wiem jakie były kiedyś te papierowe torby, bo nie załapałam się na nie, ale jeśli to te, które są dla dziewczyn z KR, to możesz się uśmiechnąć do któreś z dziewczyn i poprosić o zamówienie takich Organizowałyśmy się tutaj tak ostatnio, bo faktycznie jest ich sporo za niewielką cenę Ja tak czy inaczej zawsze wkładam do środka rozliczenie, albo na tych druczkach z książki zamówień, albo na podobnych, które sama robię i drukuję w domku, ale mam przynajmniej mniejsze tytki dla tych, którzy zamawiają np tylko jedną małą rzecz (szkoda mi było tych foliowych, ale zawsze w takich dawałam). Jeśli mam spore zamówienie, to pakuję w papierowe te duże. Koszt nie jest najgorszy, jeśli do środka pakujesz torebkę, płyn do kąpieli itd.
Te z KR widziałam tylko na katalogowym, ale te co kiedyś były były fajniejsze rozmiarowo.

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Kiedys były takie same torebeczki tylko w 3 rozmiarach. No a tych z KR nie ma do odwołania skończyły sie wcale bym się nie zdziwiła jakby już ich wcale nie było.
W 4 rozmiarach
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 13:00   #4811
Lamarii777
Raczkowanie
 
Avatar Lamarii777
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość

No pisałyśmy tu o tym nowym wielokrotnie że rozświetla,niestety w katalogu tego nie napisali
Magix jest świetny,polecam Ci go ja go miałam tylko z próbek i fakt,czasami jak otworzyłam to się wylało troszkę wody-nie wiedziałam czy jest zepsuty czy jest dwufazowy ale niech Cię to nie zniechęca,nie jest zepsuty
Czytałam ostatnio Twoją recenzje na wizażu dot. tego nowego podkładu i właśnie tam potwierdziły się te drobinki
Cytat:
Napisane przez Mayasmum Pokaż wiadomość
Magix to jedyny podkład który mi pasuje Jest dla mnie rewelecyjny, co prawda kryje średnio ale czuje sie jakbym w ogóle nie miała podkładu na buzi a buzia jest taka gładziutka, i mimo średniego krycia tuszuje większość moich niedoskonałości. A z tą wodą to fakt, ale myślę jak Sarunieczka, że jest n dwufazowy, ja za każdym razem nim wstrząsam zanim go użyję. Polecam go!
Cieszę się, że macie takie same odczucia jak ja Pamiętacie, żeby był on kiedyś za ok 20zł? teraz jest przecena ale na jakies 30zł
Lamarii777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 13:00   #4812
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Ufff... No to się załapałam... chociaż raz

TŻ może kupić w COKu, ale potrzebne jest upoważnienie, które trzeba złożyć w COKu. Musi być przy tym obecna Konsultantka, osoba upoważniana i pracownik COK. Miałam nadzieję, że da się to obejść, że wystarczy sam TŻ i mój dowód , bo ja do COKu się przed porodem nie wybiorę, ale niestety

Przecieram oczy ze zdumienia! Jest IOS. Szkoda tylko, że to praktycznie to samo, co było ostatnio...
E, w Poznaniu to widziałam nie raz jak ktoś kupował na czyjeś konto i nikt o upoważnienie się nie pytał. Zresztą ogólnie to jak ta sama płeć to oni się tylko o nazwisko pytają to nie są w stanie stwierdzić czy kupuje to ta osoba, na którą jest umowa. Ale widziałam dziewczynę co kupowała najpierw na siebie, a potem na konto mamy i jej normalnie sprzedali.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 13:02   #4813
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
E, w Poznaniu to widziałam nie raz jak ktoś kupował na czyjeś konto i nikt o upoważnienie się nie pytał. Zresztą ogólnie to jak ta sama płeć to oni się tylko o nazwisko pytają to nie są w stanie stwierdzić czy kupuje to ta osoba, na którą jest umowa. Ale widziałam dziewczynę co kupowała najpierw na siebie, a potem na konto mamy i jej normalnie sprzedali.
To może niepotrzebnie TŻ się pytał... choć podobni to raczej nie jesteśmy Może po porodzie weźmie ich na litość
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 13:03   #4814
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
To może niepotrzebnie TŻ się pytał... choć podobni to raczej nie jesteśmy Może po porodzie weźmie ich na litość
A jeszcze jak miał dowód Twój to tymbardziej powinni sprzedać. Zresztą od razu się płaci więc nikomu długów by nie narobił na koncie
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 13:08   #4815
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
A jeszcze jak miał dowód Twój to tymbardziej powinni sprzedać. Zresztą od razu się płaci więc nikomu długów by nie narobił na koncie
No ja wiem... tym bardziej mnie to zdziwiło... może nie użył swojego uroku osobistego
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 13:09   #4816
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
No pisałyśmy tu o tym nowym wielokrotnie że rozświetla,niestety w katalogu tego nie napisali
Magix jest świetny,polecam Ci go ja go miałam tylko z próbek i fakt,czasami jak otworzyłam to się wylało troszkę wody-nie wiedziałam czy jest zepsuty czy jest dwufazowy ale niech Cię to nie zniechęca,nie jest zepsuty
a wiesz co ci powiem... ja miałam też podkład ale nawilżająco-matujący - chyba taki był kiedyś... na pewno miał w nazwie nawilżająco jakiś tam... nie mogę skojarzyć teraz całej nazwy to też mi się tak zrobił miałam go w torebce w kosmetyczce i rzadko kiedy go używałam bo on był tylko do poprawek w ciągu dnia jak gdzieś byłam... i kiedyś w pracy go otwieram bo chciałam poprawki zrobić a tu woda leci... z początku się wystraszyłam bo podkład miał z dwa miesiące i tu taka niespodzianka ale jak potrząsłam nim to już był ok ale się zraziłam już do tubek i teraz kupuję tylko z pompką...

Cytat:
Napisane przez Mayasmum Pokaż wiadomość
Mnie też. Nie opłaca się starać:/ On jest w katalogu za 17,90 i nawet mając tylko 30% opustu zapłaci się za niego 12,50zł ... zarobek 2,5:/ (przy 35% 11,60, a jak ktos ma 40% to 10,70 ...) A tak w ogóle ten żel był 2 katalogi temu w programie lojalnościowym za zakup pow. 3000zł razem z maseczka z tej serii i czyms jeszcze... Za 1zł to faktycznie rozumiem, ale 10zł? porażka avon....
to ja chyba też dam sobie spokój a już myślałam że będzie woda bo jedna osoba się o nią pytała i pomyślałam że jej sprzedam... dobrze że nic jej jeszcze nie mówiłam... ah... kobieta zmienną jest... i Avon też...
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 13:31   #4817
nightsong
Rozeznanie
 
Avatar nightsong
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 604
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
(...) U mnie na szczęście nikt nie pyta o to, czego nie ma(lakierów matowych ani sprayów nikt nie chciał więc problem wyjaśniania za avon mam z głowy).
u mnie na szczęście też nie

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Dołączam się jako nowa konsultantka mam nadzieje że nie przegonicie mnie:P
witamy

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
(...) a czy w tym katalogu są jakieś produkty które są dostepne?


Ja dopiero zamówienie z 5 będę puszczać po weekendzie. Dla siebie chcę wziąć nową odżywkę przeciwłupieżową, ciekawa jestem jej działania Szalone zakupy czekają mnie za to w katalogu 7 - za dużo fajnej biżuterii

Świeżo po urlopie mogę spróbować zrecenzować kosmetyki do opalania Anew Solar Mleczko SPF 30 jak dla mnie podobne w działaniu i konsystencji do mleczka SPF 25 ze zwykłej serii. Może minimalnie mniej gęste. Ja jestem zadowolona, ale jeśli nie będę znowu w nagłej sytuacji, to nie będę przepłacać A żeby się przyczepić, to denerwują mnie te tubki, w których kosmetyki się znajdują, przy mniej więcej 1/3 produktu ciężko je się wyciska
Jeśli chodzi o balsam po opalaniu - ma bardzo fajną, lekką konsystencję, szybko się wchłania i wg mnie nie pachnie kokosem Daje uczucie chłodzenia. Pozostawia na ciele malutkie drobinki, nie jest to jakiś nachalny efekt, trzeba się przyjrzeć Ale tubkę ma tak samo beznadziejną, tutaj wygrywa masło po opalaniu, da się je przynajmniej do końca zużyć

Aha, miałam jeszcze napisać, że nie pasuje mi zapach nowego Kryjącego podkładu Z tego co widzę nikt się na ten temat nie wypowiadał, może źle reaguje z moją cerą Pozostanę raczej przy podkładzie matującym, w tym momencie jest dla mnie nr 1
nightsong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 15:06   #4818
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Ostatnio zauważyłyśmy z mamą, że torba Tabby ma niby klamry do skracania/wydłużania długości, ale...ma tylko jedną dziurkę
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 15:48   #4819
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Torebek z KR brak a dopiero weszlam a tu psikus, mam za to pakiet bursztynowy probek przyda sie
Na fakturze brak tez peelingu lagoon a tak to jest wszystko Celebre tez

No i zamówienie na 600 zł szału nie ma ale zawsze cos
Nareszcie 50 katalogow po 25 zł, bo bylo za drogo wczesniej.

Produkt loajlnosciowy mnie zdenerwowal, kazalam usunac z zamowienia
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 16:33   #4820
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
ja tą szczoteczke miałam też w brakach ale dosłali już w następnym terminie,

ciekawe jak mi policza te tusze, bo nie sprecyzowali oferty, ja wpisalam kod z katalogu na dodatkowy tusz, ty tez?
05 5800-8 TUSZ/RZES S.SHOCK BLACK 1 0.52
05 5243-1 EXTR.WYDL TUSZ RZES BLACK 1 19.77
Cytat:
Napisane przez smerfetka2000 Pokaż wiadomość
Czy w poprzednim zamówieniu minikatalog 5 dostałyście w paczce?
Właśnie składam zamówienie i dopiero w internecie zauważyłam,że jest cos takiego jak mnikatalog 5

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
czyli też to ich potwierdzanie na infolinii (nie pamiętam komu to telefonicznie potwierdzili) też znowu jest nic nie warte ...
mi
Cytat:
Napisane przez Nana93klb Pokaż wiadomość
dziewczynki wlasnie wypelniam formularz zwrotu i powiedzcie mi jesli chce wymiane na taki sam przedmiot to w nr katalogowy wpisuje numer z katalogu w ktorym ten przedmiot byl zamowiony (4) czy jak ?? bo ja juz nic nie kumam....
Produkt zwracany musi mieć kod z faktury, produkt zamawiany z katalogu
Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Od tej edycji. Ceny są takie wysokie, poprzednio był chyba szampon naturalsa mały malinowy za ponad 6 zł. A w kataogu kosztuje ok 5.90 Suma sumarum te kwoty dają te 10zł, 20 zł, 30zł i 40 zł ale poszczególe produkty wychodzą strasznie drogo teraz.
Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Bo mogłyby zostać te ceny 10zł, 20zł itp., ale powinni dać jakiś wartościowy produkt, a nie coś co w katalogu jest za 17,90zł
Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
A pamiętacie stronę katalog info?? Kurcze macie może do niej link bo nie mogę znaleźć
http://www.infokatalog.pl/avon-katalog.html - może o tę Ci chodzi
Cytat:
Napisane przez CzekoladowyMus Pokaż wiadomość
Jak można zdybyć paletę odcieni (sztuczne pukle włosów ) farb z avonu ?
Na formularzach już jej nie ma, może napisz ze strefy z prośbą, by Ci go podali.
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 16:35   #4821
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
a wiesz co ci powiem... ja miałam też podkład ale nawilżająco-matujący - chyba taki był kiedyś... na pewno miał w nazwie nawilżająco jakiś tam... nie mogę skojarzyć teraz całej nazwy to też mi się tak zrobił miałam go w torebce w kosmetyczce i rzadko kiedy go używałam bo on był tylko do poprawek w ciągu dnia jak gdzieś byłam... i kiedyś w pracy go otwieram bo chciałam poprawki zrobić a tu woda leci... z początku się wystraszyłam bo podkład miał z dwa miesiące i tu taka niespodzianka ale jak potrząsłam nim to już był ok ale się zraziłam już do tubek i teraz kupuję tylko z pompką...
tak tak,to drugi z moich ulubionych który tez wycofali,właśnie kilka dni temu wykończyłam ostatnią tubkę mi z niego nie wychodziła woda,ale po dłuższym użwaniu odcień Cream mi ściemniał...albo mi się wydaje to był rozświetlająco-nawilżający,lubiłam go zimą
Cytat:
Napisane przez nightsong Pokaż wiadomość
Aha, miałam jeszcze napisać, że nie pasuje mi zapach nowego Kryjącego podkładu Z tego co widzę nikt się na ten temat nie wypowiadał, może źle reaguje z moją cerą Pozostanę raczej przy podkładzie matującym, w tym momencie jest dla mnie nr 1
a ja własnie lubię zapach nowego Flawless tak samo dawnego rozświetlająco-nawilżającego,mają takie kremowe zapachy,wszystkie inne mi troszkę śmierdzą na jedno kopyto

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ostatnio zauważyłyśmy z mamą, że torba Tabby ma niby klamry do skracania/wydłużania długości, ale...ma tylko jedną dziurkę
to faktycznie dużo daje

dziewczyny potrzebuję opinii o kremie Solutions wyrównujący koloryt na noc (czerwona nalepka) czy jest gęsty,treściwy czy się szybko wchłania? ma ktoś porównanie do tego z liposomami?

Edytowane przez Sarunieczka
Czas edycji: 2012-03-23 o 16:39
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 16:51   #4822
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
tak tak,to drugi z moich ulubionych który tez wycofali,właśnie kilka dni temu wykończyłam ostatnią tubkę mi z niego nie wychodziła woda,ale po dłuższym użwaniu odcień Cream mi ściemniał...albo mi się wydaje :confused: to był rozświetlająco-nawilżający,lubiłam go zimą
właśnie mi się coś kojarzyło z tą nazwą... wiedziałam że na pewno był nawilżający i jeszcze coś tam było po myślniku... nawet wpisałam że był rozświetlająco-nawilżający ale usunęłam i wpisałam matujący... może dlatego że teraz jest matujący...
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 17:12   #4823
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Zamówienie rośnie... mam już około 400zł i może coś jeszcze wskoczy
Mam do Was pytanie odnośnie podkładów. Wiem, że wałkowałyśmy podobne tematy milion razy, ale potrzebuję waszej rady. Czy któryś z naszych podkładów będzie się nadawał do cery suchej, znaczy by ją nawilżał, a przy tym był kryjący (naczynka, drobne plamki po krostkach etc)? Rozświetlenie akceptowalne Myślałam o idealnej cerze lub 24K. Co myślicie?
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 17:30   #4824
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ostatnio zauważyłyśmy z mamą, że torba Tabby ma niby klamry do skracania/wydłużania długości, ale...ma tylko jedną dziurkę
Drugą musisz sobie sama zrobić - dziurkaczem
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 18:11   #4825
hurts_stay
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 490
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość

dziewczyny potrzebuję opinii o kremie Solutions wyrównujący koloryt na noc (czerwona nalepka) czy jest gęsty,treściwy czy się szybko wchłania? ma ktoś porównanie do tego z liposomami?
nie jest gęsty, raczej powiedziałabym wodnista mnie strasznie szczypał w oczy pomimo, że nie smarowałam pod nimi skóry. Raczej kolorytu nie wyrównuje, a skóra blednie i to straszie..
hurts_stay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 18:22   #4826
Eustomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 327
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
To co ja taka jakaś inna jestem, że go polubiłam i czekam aż będę mogła legalnie korzystać z jego mocy bez uszczerbku na ciąży?
Mi też odpowiada to serum, dobrze nawilża i zapach jest dla mnie super, bo na myśl o antycellulitowym z solutions jest mi niedobrze...
Eustomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 18:23   #4827
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez Eustomka Pokaż wiadomość
Mi też odpowiada to serum, dobrze nawilża i zapach jest dla mnie super, bo na myśl o antycellulitowym z solutions jest mi niedobrze...
U mnie jedynym minusem tego serum jest zapach, bo jakoś tak mi zielskiem pachnie hahahaah
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 18:36   #4828
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez smerfetka2000 Pokaż wiadomość
Czy w poprzednim zamówieniu minikatalog 5 dostałyście w paczce?
Właśnie składam zamówienie i dopiero w internecie zauważyłam,że jest cos takiego jak mnikatalog 5
To jest nowość, wymyślona na szybkości zeby sprzedaz poszła w górę

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
nie masz racji
paczkomatu nie ma na liście jak jest uszkodzony - wiem, bo już kilka razy dzwoniłam do InPostu
Niekoniecznie - może nie być miejsca ja mam tak często, że ten który mam pod domem jest pełny.

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ja miałam połowę zamówienia z netto, a miałam same zielone kropki Ale zobaczymy co na fakturze będzie.
Super! A jest z netto dostępny ten balsam cytrynowy za 3.90zł??? Bardzo pilnie potrzebuje z 20sztuk
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 18:43   #4829
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

na strefie konsultantki po prawej stronie
"szalone zakupy za 2 zł... ?" więcej szczegółów już wkrótce
ciekawe co to
__________________
Instagram
Blog
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 18:46   #4830
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.26

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
To jest nowość, wymyślona na szybkości zeby sprzedaz poszła w górę


Niekoniecznie - może nie być miejsca ja mam tak często, że ten który mam pod domem jest pełny.



Super! A jest z netto dostępny ten balsam cytrynowy za 3.90zł??? Bardzo pilnie potrzebuje z 20sztuk
Ja właśnie teraz zamawiałam i czekam na fakturę. Miał zielone światło

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
na strefie konsultantki po prawej stronie
"szalone zakupy za 2 zł... ?" więcej szczegółów już wkrótce
ciekawe co to
Właśnie też to widziała, ciekawe co to
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.