Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-23, 12:58   #4801
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Persephone_ ja właśnie myślałam że rezonans robi się kontrolnie co jakiś czas by sprawdzić czy tam w środku wszystko jest pod kontrolą, ale no sama widzisz ehh,, dziś 3 lekarz LUX MED mi powiedział że rezonans to tylko jak pacjent czeka na operację, że kierują na operację po oględzinach w gabinecie chyba ;/

Dziękuję za życzliwość ale na Śląsk mam daleko niestety
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 13:05   #4802
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 137
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość

Paczkomst - czy po wyjeździe paczki z punktu inpost powinien zmienić się status? Mam status odebrano z paczkomatu i przekazano do punktu inpost, paczka idzie od poniedziałku i leży od wczoraj w tym punkcie.
Ja paczki do paczkomatu dostaje w 99% przypadków następnego dnia od nadania. Jeden raz się zdarzyło, że paczka szła 2 dni.
Napisz do nich, np. na fejsie, podaj nr paczki - widziałam, że odpowiadają na takie pytania dotyczące paczek, które gdzieś zaległy dłuższy czas.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;71107331]Ej dziewczyny... takie pytanie rodem z "problemy pierwszego świata"...
Teraz jest jakaś moda na podarte ubrania czy mnie coś ominęło? W sensie wiem, że podarte spodnie wracają do łask, ale już u dwóch youtuberów (kobieta i mężczyzna) widziałam sweter i bluzę z dziurami i ogólnie wyglądające jakby im się mole do szaf zalęgły. To wygląda jakby się kilka lat pod mostem mieszkało

[/QUOTE]

Odpowiem z perspektywy osoby, która takie dziurawe rzeczy nosi Bo widzę, że wszyscy sa tutaj na nie.
Mnie się to po prostu podoba. No może nie za 3 tysiące złotych bo nie oszalałam ale h&m ma taką kolekcję Trashed, gdzie sa właśnie dziurawe rzeczy...
Mam taki styl, lubię pewną nie porządność, rockowy sznyt etc. Nie wyglądam jak spod mostu bynajmniej bo nie zakłada się raczej dziurawego wszystkiego na raz a np jedną rzecz.
Poza tym dziurawe jeansy są cool ale już dziurawy sweter to meh? Dlaczego?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 13:18   #4803
kocham_lato
Raczkowanie
 
Avatar kocham_lato
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 190
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Persephone_ ja właśnie myślałam że rezonans robi się kontrolnie co jakiś czas by sprawdzić czy tam w środku wszystko jest pod kontrolą, ale no sama widzisz ehh,, dziś 3 lekarz LUX MED mi powiedział że rezonans to tylko jak pacjent czeka na operację, że kierują na operację po oględzinach w gabinecie chyba ;/

Dziękuję za życzliwość ale na Śląsk mam daleko niestety
Z jakiej części Polski jesteś? Dziś na wizycie u neurologa dostałam skierowanie na MR i od razu mi wpisała że na być zrobione szybko. Zarejestrowali mnie za miesiąc i żadnej operacji nie będzie. Dziwne zasady albo dziwni ci lekarze u Ciebie.
kocham_lato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 14:00   #4804
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: gdzie nowy watek "wszystko co chcecie wiedziec?"

Do ogladajacyh serial Gra o tron:

Dlaczego na filmwebie aktor grajacy Tommena - Dean-Charles Chapman podpisany jest Tommen Baratheon / Martyn Lannister? Cos przegapilam? Skad ten Martyn?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 14:13   #4805
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez kocham_lato Pokaż wiadomość
Z jakiej części Polski jesteś? Dziś na wizycie u neurologa dostałam skierowanie na MR i od razu mi wpisała że na być zrobione szybko. Zarejestrowali mnie za miesiąc i żadnej operacji nie będzie. Dziwne zasady albo dziwni ci lekarze u Ciebie.
Z Warszawy...

byłam w 3 różnych lux medach i u 3 różnych lekarzy (ortopeda, ortopeda, neurolog) i nie chcieli wystawić skierowania na rezonans magn. kręgosłupa. Każy z nich twierdzi że tylko ludzie czekający na operację mogą mieć taki rezonans i ostatnia lekarka neurolog z łaską mi dała bo podejrzeaw ucisk w kręgosłupie bo mam nadreaktywny pęcherz..
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 14:17   #4806
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: gdzie nowy watek "wszystko co chcecie wiedziec?"

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Do ogladajacyh serial Gra o tron:

Dlaczego na filmwebie aktor grajacy Tommena - Dean-Charles Chapman podpisany jest Tommen Baratheon / Martyn Lannister? Cos przegapilam? Skad ten Martyn?
Hmm... Serial oglądałam, ksiązki nie czytałam. Z serialu nikt taki nie utkwił mi w pamięci.

graotron.wikia.com/wiki/Martyn_Lannister

Na stronie podane jest kim był. Dean-Charles Chapman grał Martyna w 3 (i w tym też zmarł) sezonie a Tommena w 4-6. W 3 sezonie widzę, że miał dłuższe kręcone włosy, w kolejnych ścięte na krótko i był już o rok starszy, więc pewnie spróbowali go przemycić do tej roli

I dobrze im wyszło, bo ja go jako Martyna nie pamiętam
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 14:58   #4807
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Na spodzie opakowania wcierki Jantar jest data produkcji czy ważności ? Mam z data 14.11.2014. I nie wiem używać czy nie? Pachnie normalnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2017-02-23 o 15:13
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-23, 15:01   #4808
realtalk
Przyczajenie
 
Avatar realtalk
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Ja po zakończeniu 5 letniego związku nie chciałam być sama i praktycznie od razu weszłam w nowy związek, którego nie żałuję - trwał też 3 lata.
Myślę, że to zależy od osoby. Nie pchaj się na siłę, ale jeśli dziewczyna będzie chciała, to czemu nie? Nic nie mas do stracenia, najwyżej odwrócisz się na pięcie i pójdziesz w swoją stronę. A tak będziesz czekał do usranej śmierci, aż Cię ktoś uprzedzi

Czy był ktoś z Was w Albanii?
Nie pcham się, wręcz przeciwnie, wszystko dzieje się samoistnie. Dziękuję za podzielenie się ze mną swoim doświadczeniem.
realtalk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 15:10   #4809
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ja paczki do paczkomatu dostaje w 99% przypadków następnego dnia od nadania. Jeden raz się zdarzyło, że paczka szła 2 dni.
Napisz do nich, np. na fejsie, podaj nr paczki - widziałam, że odpowiadają na takie pytania dotyczące paczek, które gdzieś zaległy dłuższy czas.



Odpowiem z perspektywy osoby, która takie dziurawe rzeczy nosi Bo widzę, że wszyscy sa tutaj na nie.
Mnie się to po prostu podoba. No może nie za 3 tysiące złotych bo nie oszalałam ale h&m ma taką kolekcję Trashed, gdzie sa właśnie dziurawe rzeczy...
Mam taki styl, lubię pewną nie porządność, rockowy sznyt etc. Nie wyglądam jak spod mostu bynajmniej bo nie zakłada się raczej dziurawego wszystkiego na raz a np jedną rzecz.
Poza tym dziurawe jeansy są cool ale już dziurawy sweter to meh? Dlaczego?
Ja tam nie uważam, że są cool Nie rażą mnie, ale sama bym nie założyła. Ten sweter jest naprawdę wyjątkowo paskudny.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Na spodzie opakowania ścierki jantar jest data produkcji czy ważności ? Mam z data 14.11.2014. I nie wiem używać czy nie? Pachnie normalnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, że literówka/ słownik, ale i tak zabawnie wyszło.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 15:13   #4810
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Ja tam nie uważam, że są cool Nie rażą mnie, ale sama bym nie założyła. Ten sweter jest naprawdę wyjątkowo paskudny.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------





Wiem, że literówka/ słownik, ale i tak zabawnie wyszło.

nie zauważyłam. Zaraz poprawie. Dzięki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 15:20   #4811
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Persephone_ ja właśnie myślałam że rezonans robi się kontrolnie co jakiś czas by sprawdzić czy tam w środku wszystko jest pod kontrolą, ale no sama widzisz ehh,, dziś 3 lekarz LUX MED mi powiedział że rezonans to tylko jak pacjent czeka na operację, że kierują na operację po oględzinach w gabinecie chyba ;/

Dziękuję za życzliwość ale na Śląsk mam daleko niestety
No mega dziwne, bo ja od endo dostalam rezonans przysadki od razu po badaniach krwi, moja aktualna endo na pierwszej wizycie opowiedziala mi jak bedziemy leczyc "a za jakis czas jak wyniki z krwi beda dobre, to zrobimy rezonans, zeby zobaczyc czy sie poprawia". Strasznego pecha masz do tych lekarzy
Bardzo wspolczuje i trzymam kciuki, zeby w koncu trafil sie ktos normalny

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Odpowiem z perspektywy osoby, która takie dziurawe rzeczy nosi Bo widzę, że wszyscy sa tutaj na nie.
Mnie się to po prostu podoba. No może nie za 3 tysiące złotych bo nie oszalałam ale h&m ma taką kolekcję Trashed, gdzie sa właśnie dziurawe rzeczy...
Mam taki styl, lubię pewną nie porządność, rockowy sznyt etc. Nie wyglądam jak spod mostu bynajmniej bo nie zakłada się raczej dziurawego wszystkiego na raz a np jedną rzecz.
Poza tym dziurawe jeansy są cool ale już dziurawy sweter to meh? Dlaczego?
Nie jestes sama, ja tez lubie menel stajl
Ale akurat ten wstawiony sweter jest zwyczajnie wstrętny

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Wiem, że literówka/ słownik, ale i tak zabawnie wyszło.
Ścierka na porost włosów
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-23, 15:29   #4812
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: gdzie nowy watek "wszystko co chcecie wiedziec?"

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
No to poszłam wczoraj do ortopedy bo druga internistka powiedziała że z moim kręgosłupem to do ortopedy.
No i... NIE DOSTAŁAM skierowania na rezonans ani rtg. Lekarz powiedział że rezonans albo rtg jest tylko wtedy robione jak pacjent ma iść na operację.

Ja: ..to na podstawie czego bada pan mój kręgosłup? mam chorą tarczycę i lekarz to stwierdził na podstawie badań krwi, mam chory kręgosłup a pan na podstawie czego to stwierdza??
On: no badając panią jak pani stoi przede mną i robi skłon, i widzę jak wygląda kręgosłup
Ja: ...a co jak mam przepukliny?? przecież wyszły mio na rezonansie 10 lat emu, może warto to kontrolować ?? pisałam z dziewczyną na forum dziś i jej mąż miał prawie paraliż a jak to miało wyjść z oglądania jak stałby półnago??
On: napewno kłamała, proszę nie brać sobie takich rzeczy do głowy
Ja: ...serio? To co z moimi przepuklinami? mam w swoim abonamencie rezonans całego kręgosłupa więc oczekuje że pan mi wystawi to skierowanie, martwię się
On: ja widzę że ma pani kręgosłup jak staruszka ale nie, nie wystawię, bo wystawia się takie skierowanie TYLKO jak pacjent czeka na operację.

Poszłam potem prosić na recepcję, jak szprotka sugerowała, że jaki lekarz jest u nich normalny i chce leczyć ludzi i da mi skierowanie?? A oni że nie wiedzą, że to u lekarza muszę prosić, że oni nie mogą pomóc.

No trudno.
To był drugi ortopeda który mi nie dał skierowania.
Dziś idę do neurologa - zobaczymy czy on mi da.....
To jest chore, mam 26 lat, 3 dyskopatie, skolioze, i wyszły kiedyś przepukliny, i 10 lat nie miałam robionego rezonansu, mam pakiet lux med za który co miesiąc płacę a oni nie dadzą mi skierowania na rezonans bo NIE. No może ja źle coś rozumiem, i ten rezonans nie jest mi potrzebny no ale kurde jak śledzić czy coś się nie zmienia...
Jakby mi pacjent gadał w gabinecie takie głupoty to chyba trzasnęłabym głową w biurko. Nie dziw się, że nie dostałaś skierowania tylko zastanów się nad tym co powiedziałaś: "chcę skierowanie, bo przypadkowa osoba na forum napisała, że mąż miał paraliż".
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 15:31   #4813
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Jakby mi pacjent gadał w gabinecie takie głupoty to chyba trzasnęłabym głową w biurko. Nie dziw się, że nie dostałaś skierowania tylko zastanów się nad tym co powiedziałaś: "chcę skierowanie, bo przypadkowa osoba na forum napisała, że mąż miał paraliż".

"prawie paraliz"


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 15:40   #4814
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: gdzie nowy watek "wszystko co chcecie wiedziec?"

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Jakby mi pacjent gadał w gabinecie takie głupoty to chyba trzasnęłabym głową w biurko. Nie dziw się, że nie dostałaś skierowania tylko zastanów się nad tym co powiedziałaś: "chcę skierowanie, bo przypadkowa osoba na forum napisała, że mąż miał paraliż".
Wspomniała też o przepuklinach, których nikt nie kontroluje. Lekarz sam stwierdził, że kręgosłup jest w bardzo słabym stanie - "jak staruszka", to chyba wypadałoby w jakiś sposób skontrolować jak wygląda sprawa teraz.

A później jest gdzie pani była tyle lat
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 15:45   #4815
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
"prawie paraliz"


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
"to niech panią leczy koleżanka z forum"

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Wspomniała też o przepuklinach, których nikt nie kontroluje. Lekarz sam stwierdził, że kręgosłup jest w bardzo słabym stanie - "jak staruszka", to chyba wypadałoby w jakiś sposób skontrolować jak wygląda sprawa teraz.

A później jest gdzie pani była tyle lat
nie oceniam postawy lekarza i czy zrobił słusznie, bo nie badałam tego kręgosłupa, ale próbę nacisku na niego, bo "ktoś na forum napisał że..." mój bardzo dobry neurolog też wypisał mi skierowanie na fizykoterapię tylko na podstawie badania palpacyjnego.
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 16:02   #4816
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
"to niech panią leczy koleżanka z forum"

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------



nie oceniam postawy lekarza i czy zrobił słusznie, bo nie badałam tego kręgosłupa, ale próbę nacisku na niego, bo "ktoś na forum napisał że..." mój bardzo dobry neurolog też wypisał mi skierowanie na fizykoterapię tylko na podstawie badania palpacyjnego.
No to cię wysłał na terapię, a nie odprawił z kwitkiem, że skoro nie umierasz, to jesteś zdrowa.

Nie rozumiem, co w tym złego, równie dobrze mogłaby powiedzieć, że ktoś z bliskiej rodziny jej przekazał. Póki lekarze nie zaczną rozmawiać z pacjentami i wykonywać faktyczne badania, to ludzie będą szukać rozwiązań w internecie. Gdyby na opisane objawy lekarz powiedział, że trzeba to a to zrobić, żeby sprawdzić, cóż to za choroba i co się dzieje, to nikt by raczej nie patrzył po forum, tylko się badał i byłoby z głowy.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 16:03   #4817
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Zobaczcie sobie:
http://ec.europa.eu/eurostat/statist...habitants).png

Po prostu w Polsce mamy dramatycznie mało urządzeń do rezonansu magnetycznego i stąd wynika tragiczna niechęć medyków do kierowania na te badania nawet przy wskazaniach. Wypadałoby jednak otwarcie się do tego przyznać, a nie nadal utrzymywać, że jak MRI potrzebne, to oczywiście kierują Z pustego i Salomon nie naleje. To jednak myślę ponad możliwości przekonanego o własnej nieomylności środowiska lekarskiego...

Aha, i u nas dochodzi jeszcze tragiczna organizacja, i co chwile takie rzeczy jak tutaj http://www.dziennikzachodni.pl/artyk...-nfz,id,t.html więc nawet te MRI co są, są beznadziejnie przez lekarzy wykorzystywane.

Edytowane przez samotny_t
Czas edycji: 2017-02-23 o 16:05
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 16:18   #4818
karinkowa
Rozeznanie
 
Avatar karinkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 843
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Wiecie moze jaka date przydatnosci moze miec tabletka Ellaone?
Chcialabym kupic (poki jeszcze sie da) i miec w apteczce na czarna godzine, ale nie wiem ile moze polezec.
__________________
karinkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 16:31   #4819
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
nie oceniam postawy lekarza i czy zrobił słusznie, bo nie badałam tego kręgosłupa, ale próbę nacisku na niego, bo "ktoś na forum napisał że..." mój bardzo dobry neurolog też wypisał mi skierowanie na fizykoterapię tylko na podstawie badania palpacyjnego.
Ale to zależy, jakie miałaś objawy.
Friese napisała, że ma co kilka miesięcy ataki bólu. A 10 lat temu stwierdzono u niej przepukliny, dyskopatię i skoliozę. Sorry, ale jeśli to nie jest podstawa do badania, to nie wiem, co nią jest.
TŻ też miał wcześniej skierowania na rehabilitację, ale neurolog je wypisywał, mając w ręku wynik rezonansu i potem lekarz w poradni rehabilitacyjnej też na jego podstawie kierował go na różne zabiegi.
Jeśli miałaś silne objawy, a lekarz mimo to nie zrobił badania, to też nie uważam tego za dobre.

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Zobaczcie sobie:
http://ec.europa.eu/eurostat/statist...habitants).png

Po prostu w Polsce mamy dramatycznie mało urządzeń do rezonansu magnetycznego i stąd wynika tragiczna niechęć medyków do kierowania na te badania nawet przy wskazaniach. Wypadałoby jednak otwarcie się do tego przyznać, a nie nadal utrzymywać, że jak MRI potrzebne, to oczywiście kierują Z pustego i Salomon nie naleje. To jednak myślę ponad możliwości przekonanego o własnej nieomylności środowiska lekarskiego...

Aha, i u nas dochodzi jeszcze tragiczna organizacja, i co chwile takie rzeczy jak tutaj http://www.dziennikzachodni.pl/artyk...-nfz,id,t.html więc nawet te MRI co są, są beznadziejnie przez lekarzy wykorzystywane.
Ale Owsiak to szatan i kradnie pioniondz z orkiestry
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-23, 16:31   #4820
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
No to cię wysłał na terapię, a nie odprawił z kwitkiem, że skoro nie umierasz, to jesteś zdrowa.

Nie rozumiem, co w tym złego, równie dobrze mogłaby powiedzieć, że ktoś z bliskiej rodziny jej przekazał. Póki lekarze nie zaczną rozmawiać z pacjentami i wykonywać faktyczne badania, to ludzie będą szukać rozwiązań w internecie. Gdyby na opisane objawy lekarz powiedział, że trzeba to a to zrobić, żeby sprawdzić, cóż to za choroba i co się dzieje, to nikt by raczej nie patrzył po forum, tylko się badał i byłoby z głowy.
Może ten lekarz na podstawie badania palpacyjnego uznał, że nie ma potrzeby wykonywać badań, które nie są obojętne dla organizmu?
Jak mam problem ze zdrowiem i trafię na gorszego lekarza to, uwaga, nie rozwiązuję go w internecie, ale szukam innego lekarza, człowieka, który ma wykształcenie medyczne, bo stawianie "diagnozy" na podstawie objawów podobnych do objawów kogoś z rodziny, internetu, znajomych, to taka beka, że spaliłabym się ze wstydu powtarzając to lekarzowi.
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 16:35   #4821
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Może ten lekarz na podstawie badania palpacyjnego uznał, że nie ma potrzeby wykonywać badań, które nie są obojętne dla organizmu?
Jak mam problem ze zdrowiem i trafię na gorszego lekarza to, uwaga, nie rozwiązuję go w internecie, ale szukam innego lekarza, człowieka, który ma wykształcenie medyczne, bo stawianie "diagnozy" na podstawie objawów podobnych do objawów kogoś z rodziny, internetu, znajomych, to taka beka, że spaliłabym się ze wstydu powtarzając to lekarzowi.
Ale tu przecież nikt nie stawia diagnozy Wręcz przeciwnie - i ja i kilka innych osób napisałyśmy Friese, żeby poszukała dobrego neurologa.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 16:42   #4822
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Ktoś wie co u Adeedry i kiedy wraca???
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 17:11   #4823
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
Ktoś wie co u Adeedry i kiedy wraca???
Ona ma bana. Nie może wrócić

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 17:25   #4824
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Może ten lekarz na podstawie badania palpacyjnego uznał, że nie ma potrzeby wykonywać badań, które nie są obojętne dla organizmu?
Jak mam problem ze zdrowiem i trafię na gorszego lekarza to, uwaga, nie rozwiązuję go w internecie, ale szukam innego lekarza, człowieka, który ma wykształcenie medyczne, bo stawianie "diagnozy" na podstawie objawów podobnych do objawów kogoś z rodziny, internetu, znajomych, to taka beka, że spaliłabym się ze wstydu powtarzając to lekarzowi.
Jasne, tylko szukanie zajmuje też czas i gdy non stop trafia się na takich idiotów z tytułem lekarza, to człowiek już pyta innych ludzi.
Do niektórych lekarzy kolejka to 2-3 miesiące a nawet pół roku, więc szukanie lekarza, który faktycznie coś zrobi może oznaczać lata. A w międzyczasie się umiera
Nie rozumiem, dlaczego bronisz lekarza, który najprawdopodobniej robi przemiał pacjentów, których nawet za bardzo nie słucha, bo skoro
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 17:35   #4825
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Ja nie ukrywam, że sporą robotę w kwestii mojego zdrowia i dużo większą niż gastrolog, u którego byłam zrobiła wizażanka asia_aisa. Inna rzecz, że nie użyłabym u lekarza argumentu o forum.

Friese, pamiętam Twoje problemy z układem moczowym i bardzo Ci współczuję. Szukaj, stukaj, pukaj, na pewno ktoś Ci pomoże, ale rozumiem, że mega frustrujące jest chodzenie od Annasza do Kajfasza, zwłaszcza, gdy chodzi o zdrowie.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 18:00   #4826
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ona ma bana. Nie może wrócić

wysłane telepatycznie

mam wrażenie że już jest. Czytałam posty dość .... podobne w stylu wypowiedzi. Ale może się mylę.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 19:52   #4827
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Dzisiaj będąc zmuszona zgasić palącą się kartkę, zrobiłam zaraz nad dymem głęboki wdech i dmuchnęłam. Przez chwilę dusiło mnie po tym i miałam lekki kaszel. Teraz od jakiegoś czasu boli mnie gardło. Czy może to być od tego? Czy w ogóle taka sytuacja może mi w czymkolwiek zagrozić (np. właśnie gardłu, czy płucom)?
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 20:04   #4828
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Ja nie ukrywam, że sporą robotę w kwestii mojego zdrowia i dużo większą niż gastrolog, u którego byłam zrobiła wizażanka asia_aisa. Inna rzecz, że nie użyłabym u lekarza argumentu o forum.

Friese, pamiętam Twoje problemy z układem moczowym i bardzo Ci współczuję. Szukaj, stukaj, pukaj, na pewno ktoś Ci pomoże, ale rozumiem, że mega frustrujące jest chodzenie od Annasza do Kajfasza, zwłaszcza, gdy chodzi o zdrowie.
Mnie też Wizażanki zdiagnozowały hashi, które potem potwierdził najlepszy endo w województwie.

A internista i ginekolog na podstawie tych samych badań, za przeproszeniem, pieprzyli, że wszystko jest idealnie.

Więc tego. :P
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 20:18   #4829
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Dzisiaj będąc zmuszona zgasić palącą się kartkę, zrobiłam zaraz nad dymem głęboki wdech i dmuchnęłam. Przez chwilę dusiło mnie po tym i miałam lekki kaszel. Teraz od jakiegoś czasu boli mnie gardło. Czy może to być od tego? Czy w ogóle taka sytuacja może mi w czymkolwiek zagrozić (np. właśnie gardłu, czy płucom)?
Możesz mieć od tego podraznione gardło,ale spoko,nic ci od tego nie będzie

wysłano z końca świata...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 20:50   #4830
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Mnie też Wizażanki zdiagnozowały hashi, które potem potwierdził najlepszy endo w województwie.

A internista i ginekolog na podstawie tych samych badań, za przeproszeniem, pieprzyli, że wszystko jest idealnie.

Więc tego. :P
Mnie żaden gin w ogóle nigdy nie kazał robić badania tarczycy, też dopiero z wizażu się dowiedziałam, jakie to jest istotne w ciąży.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-26 21:53:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.