Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2 - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: --
- 0 0%
- 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-07, 21:38   #4831
*Sunshiine*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: pomocyy

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Wyczuwam malutką ironię i zgadzam się z Tobą.
Sunshiine to po co w ogóle bierzesz te tabletki skoro zażywasz je byle jak one są po to żeby chronić przed ciążą, tu takie lekceważenie. Co za problem nastawić alarm w telefonie na cały tydzień na tę samą godzinę????

no tak teraz juz nastawiam...
w sumie to ja te tabletki zazywam z tego powodu ze mialam bolesne miesiaczki...i te tabletki mi pomogly bo mam regularne bezbolesne miesiaczki...
a tak walsnie w ten dzien mi sie zachcialo kochac z moim chlopakiem bez prezerwatywy
*Sunshiine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 21:46   #4832
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: pomocyy

Cytat:
Napisane przez *Sunshiine* Pokaż wiadomość
no tak teraz juz nastawiam...
w sumie to ja te tabletki zazywam z tego powodu ze mialam bolesne miesiaczki...
A to był twój pomysł czy ginekologa? Mój ginekolog (często wymieniany w wątku "Dobry ginekolog") by się na to nie zgodziła, powiedziałaby że są inne (zdrowsze) sposoby na bolesne miesiączki niż leczenie hormonami... Szczególnie że jesteś bardzo młoda... Nie sugeruję ci, żebyś z tego rezygnowała, tylko po prostu poszukaj wątków o negatywnym oddziaływaniu tabletek przy długim stosowaniu - warto mieć świadomość ich złego wpływu na organizm.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 21:56   #4833
*Sunshiine*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: pomocyy

Cytat:
Napisane przez Velvet Acid Kitty Pokaż wiadomość
A to był twój pomysł czy ginekologa? Mój ginekolog (często wymieniany w wątku "Dobry ginekolog") by się na to nie zgodziła, powiedziałaby że są inne (zdrowsze) sposoby na bolesne miesiączki niż leczenie hormonami... Szczególnie że jesteś bardzo młoda... Nie sugeruję ci, żebyś z tego rezygnowała, tylko po prostu poszukaj wątków o negatywnym oddziaływaniu tabletek przy długim stosowaniu - warto mieć świadomość ich złego wpływu na organizm.

ginekologa...ja juz probowalam chyba wszystkiego i nic mi nei pomaga a musze jakos wytrzymywac w szkole..bo zawsze podczas okresu zwalnialam sie do domu teraz niby przeszlo chociaz dale odczuwam maly bol...
wiec tylko hormony mi pomogly
*Sunshiine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 22:10   #4834
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: pomocyy

Wiem jak to jest, też z pracy musiałam brać wolne w pierwsze dni okresu . Jednak wolę brać po kilka tabletek przeciwbólowych dziennie w te dni, niż hormony dzień w dzień . (chociaż i tak biorę, ale niedługo pewnie pójdą w odstawkę ).
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 22:16   #4835
*Sunshiine*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: pomocyy

Cytat:
Napisane przez Velvet Acid Kitty Pokaż wiadomość
Wiem jak to jest, też z pracy musiałam brać wolne w pierwsze dni okresu . Jednak wolę brać po kilka tabletek przeciwbólowych dziennie w te dni, niż hormony dzień w dzień . (chociaż i tak biorę, ale niedługo pewnie pójdą w odstawkę ).
ja w sumie tabletki biore od 2 miesiecy ale zamierzam je odstawic za jakis czas zeby zrobic przerwe bo wiem ze w takim mlodym wieku to nie zdrowe...ale ja chociaz bym wziela 20 tabletek przeciwobolowych one mi nie pomoga
*Sunshiine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 09:52   #4836
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: pomocyy

_faktycznie, czasem jedynym skutecznym rozwiązaniem na bolesne miesiączki sa tabletki... ale w tym wieku... uważam, że jest zawcześnie. może warto pojsc do innego ginekologa?
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 10:38   #4837
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: pomocyy

Cytat:
Napisane przez w szpilkach Pokaż wiadomość
_faktycznie, czasem jedynym skutecznym rozwiązaniem na bolesne miesiączki sa tabletki... ale w tym wieku... uważam, że jest zawcześnie. może warto pojsc do innego ginekologa?
No na pewno warto pójść do innego ginekologa przy dzisiejszym rozwoju farmakologii tabletki anty nie są jedynym rozwiązaniem
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-08, 11:09   #4838
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare
Dot.: pomocyy

Koleżanka chyba pytała o szanse zajścia w ciążę....
Siostrzyczka mojej bratowej tak sobie wpadła. bimbała sobie z tabsami i została Młodą Mamusią.
Słońce- z hormonami trzeba być dokładnym.....
A co do bolesnego okresu- cóż... nie ten jeden i nie ten ostatni zapisywał hormony na ulgę, ale jeśli zakładałaś że ma być to też metoda anty to powinnaś uważać
trzymaj się ciepło. Pewnie będzie wszystko OK- tylko nastąpnym razem bądź punktualna
dolare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 19:40   #4839
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: pomocyy

Jak juz kiedys sie wypowiadalam na podobny temat- TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE TO NIE WITAMINY!!!!!!!Nie lykasz ich kiedy chcesz...bierzesz tabletki jak Ci sie żywnie podoba wiec nie miej pozniej pretensji do calego swiata ze jestes w ciazy...poki co chyba w niej nie jestes, co nie znaczy, ze jak tak dalej bedziesz robic to nie zajdziesz...no i jak juz mowilam..tabletek anty nie powinno sie brac rano czy w poludnie tylko przed snem...
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 20:21   #4840
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: pomocyy

Cytat:
Napisane przez chilligirl Pokaż wiadomość
tabletek anty nie powinno sie brac rano czy w poludnie tylko przed snem...
Dlaczego ?
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 21:04   #4841
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: pomocyy

Cytat:
Napisane przez chilligirl Pokaż wiadomość
Jak juz kiedys sie wypowiadalam na podobny temat- TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE TO NIE WITAMINY!!!!!!!Nie lykasz ich kiedy chcesz...bierzesz tabletki jak Ci sie żywnie podoba wiec nie miej pozniej pretensji do calego swiata ze jestes w ciazy...poki co chyba w niej nie jestes, co nie znaczy, ze jak tak dalej bedziesz robic to nie zajdziesz...no i jak juz mowilam..tabletek anty nie powinno sie brac rano czy w poludnie tylko przed snem...
Nie wiem, skad masz takie informacje. Brałąm tablety prawie 10 lat i zawsze mi powtarzano, zeby pamiętać, aby łyknąć o tej samej porze - nieważne czy rano czy wieczorem. Ja akurat łykałam wieczorem, bo po prostu tak mi było najwygodniej.
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-08, 21:33   #4842
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Mnie też zawsze powtarzano, żeby brać je o tej samej porze. ale kiedy dostałam Gravistat ( który i tak okazał się dla mnei dużo za silny) lekarka proponowała go brać przed amym położeniem się, najlepiej już w łóżku. Nie wyszło, bo ja się nie kładę zawsze o tej samej porze, ale... może niektóre tabletki rzeczywiście należy brać wieczorem...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 23:34   #4843
*Sunshiine*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez chilligirl Pokaż wiadomość
Jak juz kiedys sie wypowiadalam na podobny temat- TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE TO NIE WITAMINY!!!!!!!Nie lykasz ich kiedy chcesz...bierzesz tabletki jak Ci sie żywnie podoba wiec nie miej pozniej pretensji do calego swiata ze jestes w ciazy...poki co chyba w niej nie jestes, co nie znaczy, ze jak tak dalej bedziesz robic to nie zajdziesz...no i jak juz mowilam..tabletek anty nie powinno sie brac rano czy w poludnie tylko przed snem...
nie krzycz tak...nie mam pretensji do calego swiata bo jesli juz zaszlam w ciaze to bedzie moj problem a wiem ze sie wyglupilam z tym braiem "byle jak"...

Cytat:
Napisane przez Velvet Acid Kitty Pokaż wiadomość
Dlaczego ?
no wlasnie?
*Sunshiine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 23:44   #4844
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: pomocyy

Cytat:
Napisane przez chilligirl Pokaż wiadomość
Jno i jak juz mowilam..tabletek anty nie powinno sie brac rano czy w poludnie tylko przed snem...
No własnie też się zastanawiam dlaczego, niby ja już dawno tabletek nie biorę, ale jak brałam to panował pogląd, że najlepiej rano - bo jak się człowiek zapomni to ma się jeszcze cały Boży dzień na przypomnienie sobie o wzięciu jak najszybciej tabletki. A wieczorem wiadomo - kima i po sprawie...Chyba, że teraz tabletki mają jakies np skutki uboczne które najlepiej przespać
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 07:57   #4845
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Question Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

dziewczyny powiedzcie mi czy zmiana klimatu na tydzien moze zaburzyc cykl miesiaczkowy??? okres mam regularny juz od dawna a w tym miesiacu minal juz tydzien i nadal nic ;/// wiem,ze roznie moze to byc,dwa tyg. w ta albo w ta,ale chcialabym sie upewnic.Wykluczam raczej ciaze,ale czy moj ostatni wyjazd moze miec na to wplyw/?? odp. jesli wiecie cos na ten temat
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 09:36   #4846
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez malutka1588 Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie mi czy zmiana klimatu na tydzien moze zaburzyc cykl miesiaczkowy??? okres mam regularny juz od dawna a w tym miesiacu minal juz tydzien i nadal nic ;/// wiem,ze roznie moze to byc,dwa tyg. w ta albo w ta,ale chcialabym sie upewnic.Wykluczam raczej ciaze,ale czy moj ostatni wyjazd moze miec na to wplyw/?? odp. jesli wiecie cos na ten temat
jasne, zmiana klimatu moze wplynac na cykl.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 10:07   #4847
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
jasne, zmiana klimatu moze wplynac na cykl.
dzieki,podnioslas mnie na duchu,juz sie naprawde zaczynalam powaznie martwic,oby to bylo to...
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 10:19   #4848
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez malutka1588 Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie mi czy zmiana klimatu na tydzien moze zaburzyc cykl miesiaczkowy??? okres mam regularny juz od dawna a w tym miesiacu minal juz tydzien i nadal nic ;/// wiem,ze roznie moze to byc,dwa tyg. w ta albo w ta,ale chcialabym sie upewnic.Wykluczam raczej ciaze,ale czy moj ostatni wyjazd moze miec na to wplyw/?? odp. jesli wiecie cos na ten temat
a ile ci się spóźnia, bo to też ma znaczenie
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 10:59   #4849
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
a ile ci się spóźnia, bo to też ma znaczenie
Napisała tydzień Mi też się tyle spoznia przez wyjazd w gory i przeciązenie fizyczne, do teog now apraca, itd

Eh zycie kobiety to nieustanne zagladanie w majteczki- jest okres?? a może go nie ma??? o to jest pytanie
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-09, 11:23   #4850
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

heh zawsze jak sie spoznia to wariuje bo troche sie boje ;/// mysle o tabletkach,ale jak znam moja sklonnosc do tycia to bede wygladala jak bombka,wiec chyba nieee ;p
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 11:25   #4851
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: pomocyy

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
No własnie też się zastanawiam dlaczego, niby ja już dawno tabletek nie biorę, ale jak brałam to panował pogląd, że najlepiej rano - bo jak się człowiek zapomni to ma się jeszcze cały Boży dzień na przypomnienie sobie o wzięciu jak najszybciej tabletki. A wieczorem wiadomo - kima i po sprawie...Chyba, że teraz tabletki mają jakies np skutki uboczne które najlepiej przespać
No właśnie o to chodzi - czasami dziewczyny mają mdłości powzięciu piguł i wtedy można je po prostu przespać, a nie męczyć się cały dzień. Innych przeciwwskazań nie ma
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 12:11   #4852
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez malutka1588 Pokaż wiadomość
heh zawsze jak sie spoznia to wariuje bo troche sie boje ;/// mysle o tabletkach,ale jak znam moja sklonnosc do tycia to bede wygladala jak bombka,wiec chyba nieee ;p
Przecież tabletki nie powodują tycia Jeśli lekarz je źle dobierze to owszem, ale to nie zdarza się tak strasznie czesto
Poza tym: tabletki to niesamowity komfort psychiczny (o ile się je zażywa regularnie )
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 12:31   #4853
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Przecież tabletki nie powodują tycia Jeśli lekarz je źle dobierze to owszem, ale to nie zdarza się tak strasznie czesto
Poza tym: tabletki to niesamowity komfort psychiczny (o ile się je zażywa regularnie )
no wlasnie nie wiem ja kto moze byc, duzo sie naczytalam na ten temat, wiadomo ze to komfort z tym sie zgadzam,ale widze, jak zle dobrane dzialaja na moje znajome ;/
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 13:08   #4854
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Skoro źle na nie działają, to powinny je przestać brać i iść po inne
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 13:10   #4855
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Skoro źle na nie działają, to powinny je przestać brać i iść po inne
nie wnikam, to ich sprawa.Swiat niestety juz taki jest...zawsze musi byc wyjatek od reguły..
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 19:27   #4856
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Mam takie pytanie.
Biorę tabletki Logest, tzn własnie wybrałam ostatnie opakowanie - czas na przerwę, jakies 3 - 6 m-cy. Biorę tabletki od ponad 2 lat. W trakcie przyjmowania ostatniego opakowania, spóźniłam się z wzięciem jednej tabletki o kilkanascie godzin.

No i... nie mam krwawienia z odstawienia.

Czy to może znaczyć, że...?
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 19:55   #4857
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Nie. Bo raz na jakiś czas krwawienie może się nie pojawić. Zależy, o ile się spóźniłaś, który to był tydzien i ja kpostąpiłąś. Poza tym, który to dzień przerwy?
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 20:00   #4858
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

To już 5 dzien przerwy, a przy tabletkach które brałam (Logest) okres pojawiał mi się jak w zegarku w 3 dniu.

Tabletka "spóźniona" była w 1 tygodniu, więc tym najgorszym. Spóźniłam się jakieś 15 godzin. Wczoraj miałam wyraźny PMS (bo ja je mam zawsze wyraźne, cały swiat sie dowiaduje ), pojawiła się brązowa plamka... i tyle.

Żadneych innych ciażowych objawów nie mam.
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 20:50   #4859
Dziaba1
Przyczajenie
 
Avatar Dziaba1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 29
Post Dot.: Śluz

Cytat:
Napisane przez chmurka.pl Pokaż wiadomość
a jeśli przy tym swędzi?
Ja jak tak mialam lekarz wykryl u mnie malutka nadżerke dlatego mysle ze to moze byc to ale nie musi moze to nie byc nic strasznego zwykle zapalenie albo wogole nic.To wiele moze oznaczac i tylko lekarz może dokladnie odpowiedziec na twoje pytanie wiec radzilabym isc czym prędzej do lekarza .Pozdrawiam
Dziaba1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 11:15   #4860
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Śluz

hmm jak często zdarza się nieregularny okres po odstawieniu tabletek? no bo odstawiłam je dwa miesiące temu, pierwszy okres "naturalny" miałam po dwóch tygodniach, na drugi czekam już 4 tygodnie.... nie zaz bardzo uważałam przez ten czas, ale nie czuje żadnych objawów ciąży.. dzis kupie sobie test, ale i tak chciałabym sie dowiedzic, czy takie nieregularności są normalne? (okres spóźnia mi sie ponad tydzień)
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.