Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26 - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-16, 08:16   #4861
Lili71113
Raczkowanie
 
Avatar Lili71113
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 341
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
Witam wszystkie nowe dziewczyny, dużo nas się zrobiło! ale to dobrze, im więcej cycolinek, tym więcej doświadczeń i dobrych rad


Schism dziewczyny z zerowym albo bardzo małym biustem mają ograniczenia i nie da im się niestety od razu włożyć bardzo dużych implantów. Lekarz podczas badania oceni Twoje "możliwości", z tym że jedni lekarze mają bardzo surowe kryteria, a inni mniej. Jeden powie, że max włoży ci 320 cc, a inny, że 420. AB z Wawy jest chyba najbardziej liberalny jeśli chodzi o wielkość implantów.

wiccanka 1,5 tygodnia myślę, że wystarczy na rekonwalescencję, ja umierałam z bólu przez pierwsze 5 dni, a od siódmego postęp dokonywał się w tempie kwadratowym, po 10 dniach już śmigałam normalnie na zakupy itp.

Okej a teraz ja proszę o wsparcie Mam totalny wysyp krost!!! na dekolcie, plecach, twarzy. Nie miałam czegoś takiego chyba od gimnazjum. Czy to możliwe, że organizm się tak oczyszcza po narkozie? Mam tak od tygodnia, czyli od ok. 18 dnia po operce. Nic nie działa, nawet mój sprawdzony Skinoren. Zastanawiam się nad jakąś kuracją oczyszczającą organizm z toksyn, może to pomoże? Robiłyście kiedyś taką kurację? Jakie efekty? Mam z gazety przepis na napój oczyszczający z cytryny, syropu klonowego i pieprzu cayenne. Trzeba to pić przez 3 dni + dużo wody i herbatek ziołowych (bratek?). Tylko boję się, że za bardzo schudnę i opadnę z sił Może macie jakieś sprawdzone sposoby na nagły wysyp?
Może srebro koloidalne?? Tonik. kiedy mi zdarzy się jakiś niespodziewany wysyp czegokolwiek pomaga najszybciej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Cytat:
Napisane przez bsara Pokaż wiadomość
Kurcze jeżeli teraz już się stresuje operacją to co będzie późnej? Zdecydowałam się jeszcze raz pójść na konsultację do GNJ w sprawie wielkości implantów. Nie daje mi spokoju myśl że przy tych które wybrałam może mi popękac skóra. Może powinnam wziąć mniejsze? Ale te 330 które mi pokazała... nie widziałam różnicy pomiędzy nimi a moim push upem, wiec po co cierpieć skoro nie widać różnicy? Ale są chyba rozmiary między 330 a 390 prawda? Nie pomyślałam o tym na konsultacji bo byłam zestresowana samą konsultacja i tym że się spoznilam z powodu Tour de Pologne. Można jeszcze raz pójść na konsultacje przed operka prawda? Bo mi sekretarki powiedziały że w dniu operacji jeszcze raz będę rozmawiać z panią doktor ale wydaje mi się że to już będzie za późno na takie zmiany
Moja operacja za 12 dni stres coraz mniejszy.. A radość i ekscytacja rosną jeżeli chodzi o wielkość.. spokojnie do ostatniego momentu mozna wszystko zmienić. Przynajmniej moja Pani dr tak mi mowila. Poza tym sama zaprosiła mnie na bezpłatną konsultację niedawno żeby wszystko jeszcze raz na spokojnie dobrać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lili71113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 11:35   #4862
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez wiccanka Pokaż wiadomość
Hej, no to zalezy co rozumiesz pod pojęciem pełne i kobiece. Tutaj dziewczyny mają pełne piersi już po włożeniu 300-350cc ale dla innych ponad 400 lub więcej będzie dopiero zadowalające. Generalnie lekarz będzie w stanie określić ile ci wejdzie najwięcej. Jeśli zależy ci na duuuzych to możliwe ,że trzeba będzie robić dwa razy. A z ciekawości zapytam, masz już dzieci czy jestes przed?
dzieci jeszcze nie,ale kiedyś w przyszłosci bym chciała mieć 1..

chodzi mi o to (sugerując się klasyczną rozmiarówką) by były tak o 2-3 większe.. pełne D mi się marzy, ale przede wszystkim by takie mega okrągłe były, z ładnie wypełnioną górą (obecnie mam dość płaską i minimalny 'przedziałek' :|)
tylko nie wiem czy w tym przypadku dr nie uprze się na anatomiczne, a ten kształt jest dla mnie zbyt zwyczajny i za płaskawy u góry
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 12:38   #4863
suples
Raczkowanie
 
Avatar suples
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 312
GG do suples
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cześć dziewczyny ! Jak tam Wasze samopoczucia ? ja coraz bardziej nie mogę doczekać się operki hihi ile trzeba chodzić w pancerniku po operacji ??? Bralyscie coś przed operacja ? Ja biorę rutinoscorbion codziennie rano i tran bo w ogóle dużo osób jest chorych ja się izoluje co by mnie coś nie dopadło
__________________
14.01.2013- drugi raz usta kwas BeautyMed
01.03.2016 A.B 425/475 hi maj 2016?
26.07 2016 G.N-J mentor 420 cc 322 CPG

Żyj tak jakby jutra miało nie być!
suples jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 13:40   #4864
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez suples Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ! Jak tam Wasze samopoczucia ? ja coraz bardziej nie mogę doczekać się operki hihi ile trzeba chodzić w pancerniku po operacji ??? Bralyscie coś przed operacja ? Ja biorę rutinoscorbion codziennie rano i tran bo w ogóle dużo osób jest chorych ja się izoluje co by mnie coś nie dopadło

Ja brałam wit C lewoskretna i zelazo przez kilka tyg przed operacja. Jestem weganka i bałam sie ze poziom zelaza bedzie za niski (przeszlam kilka anemii w przeszłosci) a z badan wynikło ze poziom zelaza mam dwukrotnie przekroczony hehe szpinak zrobił swoje tak wiec odstawiłam wszelkie suplementy.

Pancernik nosiłam 4 tyg non stop, pozniej kolejne 2-3 tygodnie na noc. Jestem 2 miesiace po i smigam juz w jakich chce

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Dodałam kilka fotek z nowymi nabytkami - w koncu znalazłam cos pasujacego
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 18:25   #4865
Madiha
Zadomowienie
 
Avatar Madiha
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 133
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Hejka
Oficjalnie już do Was dołączam. U mnie operacja będzie początkiem lipca 2107. Chciałam piersi które nie wychodzą poza obrys klatki piersiowej i takie które wyglądają max naturalnie. Zdecydowałam się na 275 ml okrągłe, czyli max jaki da taki efekt.

Jedynie pozostaje mi wybrać pomiędzy Mentorami a Allerganami
I mam absolutnie idiotyczne pytanie ( tym bardziej idiotyczne, że sama to robię pacjentom) czy da się założyć wenflon na głupim jasiu, albo uspokajaczach? Wkłucia boję się najbardziej z całej operacji
Madiha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 07:28   #4866
Joyfull
Raczkowanie
 
Avatar Joyfull
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Hej dziewczyny. Wracam do eteru. Sorki za ciszę ale trochę😁 mi się pocierpiało. Dziś 9 dzień po i jest o wiele lepiej. Okazało się że doktorek jeszcze zrobił mi jskieś szwy wew podnosząco- podtrzymujace i to cholernie mnie rwało. Na dodatek zrobił mi się mały wylew podskórny w okolicy mostka ( dół dekoltu) i chyba nie ściągną mi szwów w pon tylko czw, ale to nie problem. Problem to spanie. Ja zwykle spie na boku i na plecach spordycznie i byłam już wykończona. Ale dziś jakimś cudem zasnęłam😀😀 z pomocą magicznej hydroxyzynki. Mi bardzo pomaga pas uciskający bo bez niego czuję większe rozpieranie.
Ale za to cycolinki są😀😀😀😀😀😀😙😙😙😙.
__________________
Joyfull / happy

B/74/170/59

08.07.2016 drJ.S/BB Polytech 380cc anatomy 12cm/projekcja 5,1cmr

11.03.2016 dr J.S/BB
27.03.2015-powieki górne dr J.S😀😀😀😀
Joyfull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 12:01   #4867
wiccanka
Raczkowanie
 
Avatar wiccanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Joyfull Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Wracam do eteru. Sorki za ciszę ale trochę😁 mi się pocierpiało. Dziś 9 dzień po i jest o wiele lepiej. Okazało się że doktorek jeszcze zrobił mi jskieś szwy wew podnosząco- podtrzymujace i to cholernie mnie rwało. Na dodatek zrobił mi się mały wylew podskórny w okolicy mostka ( dół dekoltu) i chyba nie ściągną mi szwów w pon tylko czw, ale to nie problem. Problem to spanie. Ja zwykle spie na boku i na plecach spordycznie i byłam już wykończona. Ale dziś jakimś cudem zasnęłam😀😀 z pomocą magicznej hydroxyzynki. Mi bardzo pomaga pas uciskający bo bez niego czuję większe rozpieranie.
Ale za to cycolinki są😀😀😀😀😀😀😙😙😙😙.
O retys, tak Ci się operacja dala w kosc na tyle dni? Biedna. Dobrze ,że Juz się lepiej czujesz. Pewnie to przez to podszycie tak długo Cię bolało. Możesz już w miarę normalnie funkcjonować? Kiedy powrót do pracy planujesz?
Ja to praktycznie cały czas śpię na boku, tylko się przewracam z jednego na drugi, myślę,ze też to spanie na plecach będzie dla mnie masakryczne...
__________________
Plan - A.K. ,335cc.
wiccanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-17, 12:16   #4868
Joyfull
Raczkowanie
 
Avatar Joyfull
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez wiccanka Pokaż wiadomość
O retys, tak Ci się operacja dala w kosc na tyle dni? Biedna. Dobrze ,że Juz się lepiej czujesz. Pewnie to przez to podszycie tak długo Cię bolało. Możesz już w miarę normalnie funkcjonować? Kiedy powrót do pracy planujesz?
Ja to praktycznie cały czas śpię na boku, tylko się przewracam z jednego na drugi, myślę,ze też to spanie na plecach będzie dla mnie masakryczne...
Tak naprawdę dzisiaj jest najlepszy dzień bo trochę spałam. Przeciwbólowe to tylko paracetamol na noc. W ciągu dnia jest ok. Ja należę do tych co panikuje z każdego małego bólu tak więc to może problem. W domu już robię sporo, dziś brałam udział w robieniu śnisdanka😀. No i takie tam drobne rzeczy, choć ciężko mi się oddycha bo ciągną cycolinki dół i rozpierają😒. Wolne mam jeszcze tydzień ale chyba skorzystam jeszcze z dwóch dodatkowych tyg chorobowego.
__________________
Joyfull / happy

B/74/170/59

08.07.2016 drJ.S/BB Polytech 380cc anatomy 12cm/projekcja 5,1cmr

11.03.2016 dr J.S/BB
27.03.2015-powieki górne dr J.S😀😀😀😀
Joyfull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 13:13   #4869
Peg
Raczkowanie
 
Avatar Peg
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 294
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Joyfull trzymaj się mnie najbardziej bolało do 10 dnia, a potem już z górki. Niestety pierwszy tydzień był u mnie masakryczny, w nocy właściwie mało spalam, tylko drzemalam. Trzeba nastawić się na ból i dyskomfort, ale to szybko minie

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Madiha witaj na pokładzie nie wiem czy da się założyć wenflon na głupim jasiu, ale to przecież tylko moment dasz radę mi musieli założyć wcześniej żeby właśnie podać uspokajające. Najlepsze że zrobili to już jak byłam na stole szlam więc na żywca, ale nie stresowalam się, bo wiedziałam, że jestem w dobrych rękach.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
__________________
27.01.16 konsultacja u A.B. Warszawa
06.05.16 konsultacja u J.J. Wrocław > operacja! 21.06.16 Mentor CPG 332 305cc
Peg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 15:49   #4870
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
Joyfull trzymaj się mnie najbardziej bolało do 10 dnia, a potem już z górki. Niestety pierwszy tydzień był u mnie masakryczny, w nocy właściwie mało spalam, tylko drzemalam. Trzeba nastawić się na ból i dyskomfort, ale to szybko minie

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Madiha witaj na pokładzie nie wiem czy da się założyć wenflon na głupim jasiu, ale to przecież tylko moment dasz radę mi musieli założyć wcześniej żeby właśnie podać uspokajające. Najlepsze że zrobili to już jak byłam na stole szlam więc na żywca, ale nie stresowalam się, bo wiedziałam, że jestem w dobrych rękach.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

U mnie tak samo, dopiero na stole mnie znokautowali
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 20:05   #4871
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Madiha Pokaż wiadomość
Hejka

I mam absolutnie idiotyczne pytanie ( tym bardziej idiotyczne, że sama to robię pacjentom) czy da się założyć wenflon na głupim jasiu, albo uspokajaczach? Wkłucia boję się najbardziej z całej operacji


hej

Sa fajne kremy znieczulajace do tattoo - ja osobiscie uzywalam przed tatuazem na wewnetrznej stronie uda i moge polecic
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-17, 21:24   #4872
manka1807
Raczkowanie
 
Avatar manka1807
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 159
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Hej hej!

Jutro o 8 rano ide pod noz, wiec pomyslalam ze skrobne cos jeszcze przed godzina ZERO

Stres i ekscytacja level max , wczoraj budzilam sie kilka razy w nocy, cos mi sie wydaje ze dzis tez nie pospie

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
manka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 21:37   #4873
papuga_69
Zakorzenienie
 
Avatar papuga_69
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 3 326
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cześć dziewczyny Chciałam zapytać z czystej ciekawości w jakich przedziałach cenowych mieści się zabieg powiększania piersi w pl? Marzy mi się w przyszłości Pozdrawiam
__________________
08.09.2013 Antoś, mój Skarb

"Beztroski uśmiech dziecka to jak promyk słońca w szarym życiu"
papuga_69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 21:49   #4874
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez papuga_69 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Chciałam zapytać z czystej ciekawości w jakich przedziałach cenowych mieści się zabieg powiększania piersi w pl? Marzy mi się w przyszłości Pozdrawiam

Witaj! Od 9,5 do 19 tys zl

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez manka1807 Pokaż wiadomość
Hej hej!

Jutro o 8 rano ide pod noz, wiec pomyslalam ze skrobne cos jeszcze przed godzina ZERO

Stres i ekscytacja level max , wczoraj budzilam sie kilka razy w nocy, cos mi sie wydaje ze dzis tez nie pospie

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Powodzenia!! Malo stresu i pieknych cycow
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 04:48   #4875
bsara
bsara
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 291
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez manka1807 Pokaż wiadomość
Hej hej!

Jutro o 8 rano ide pod noz, wiec pomyslalam ze skrobne cos jeszcze przed godzina ZERO

Stres i ekscytacja level max , wczoraj budzilam sie kilka razy w nocy, cos mi sie wydaje ze dzis tez nie pospie

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
Trzymam kciuki za to, zeby było mało bólu i piękny efekt

Edytowane przez bsara
Czas edycji: 2016-07-18 o 04:51
bsara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 06:15   #4876
Joyfull
Raczkowanie
 
Avatar Joyfull
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
Joyfull trzymaj się mnie najbardziej bolało do 10 dnia, a potem już z górki. Niestety pierwszy tydzień był u mnie masakryczny, w nocy właściwie mało spalam, tylko drzemalam. Trzeba nastawić się na ból i dyskomfort, ale to szybko minie

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Madiha witaj na pokładzie nie wiem czy da się założyć wenflon na głupim jasiu, ale to przecież tylko moment dasz radę mi musieli założyć wcześniej żeby właśnie podać uspokajające. Najlepsze że zrobili to już jak byłam na stole szlam więc na żywca, ale nie stresowalam się, bo wiedziałam, że jestem w dobrych rękach.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Peg dzięki za wsparcie. No dzisiaj już spałam lepiej😀. Ale najgorsze to rozpieranie ( grawitacja działa). No cóż chciało się być pięknym trzeba teraz pocierpieć. Wrzucę dzisiaj foty
__________________
Joyfull / happy

B/74/170/59

08.07.2016 drJ.S/BB Polytech 380cc anatomy 12cm/projekcja 5,1cmr

11.03.2016 dr J.S/BB
27.03.2015-powieki górne dr J.S😀😀😀😀
Joyfull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 06:34   #4877
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Manka, powodzenia!!!!!! Masz dużą wyjściówkę, nie mogę się doczekać efektu. Będzie pięknie!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 06:42   #4878
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Manka1807 powodzenia, pięknych żelków i jak najmniej bólu
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 07:46   #4879
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

hej laski padłam ze śmiechu

http://www.pudelek.pl/artykul/95320/...ia_s/foto_1#s2
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-18, 08:09   #4880
suples
Raczkowanie
 
Avatar suples
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 312
GG do suples
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez manka1807 Pokaż wiadomość
Hej hej!

Jutro o 8 rano ide pod noz, wiec pomyslalam ze skrobne cos jeszcze przed godzina ZERO

Stres i ekscytacja level max , wczoraj budzilam sie kilka razy w nocy, cos mi sie wydaje ze dzis tez nie pospie
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
Ale Ci dobrze ze to juz jutro )) trzymam kciuki żeby jak manjniej bolało i pięknych zelkow


Ja do 26 jeszcze tydzień ale już po prostu się doczekać nie mogę ciągle juz tylko o tym myślę i wiem ze to wcale nie jest dobre ale doczeka się nie mogę i tyle ta operacje odkładam ze teraz sama ze sobą jak z jajkiem hahahha
__________________
14.01.2013- drugi raz usta kwas BeautyMed
01.03.2016 A.B 425/475 hi maj 2016?
26.07 2016 G.N-J mentor 420 cc 322 CPG

Żyj tak jakby jutra miało nie być!
suples jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 08:24   #4881
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Manka, powodzenia!
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 09:13   #4882
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Manka, trzymaj się Pięknych żelków

hahaha cwiczy z kotem, nieźle z psem to co innego, ale z kotem
Teraz wszyscy za pokemonami biegają
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 10:26   #4883
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Manka, trzymaj się Pięknych żelków

hahaha cwiczy z kotem, nieźle z psem to co innego, ale z kotem
Teraz wszyscy za pokemonami biegają
hahaha padłam a z tych pokemonów dobra beka:haha ha:
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 18:21   #4884
suples
Raczkowanie
 
Avatar suples
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 312
GG do suples
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Halo halo znowu potrzebuje waszej pomocy czy ktoras z Was tydzień przed operacja brała heviran ? Jutro zadzwonię do kliniki juz dziś mają zamknięte ale coś xzuje na wardze dolnej ze mnie coś piecze i nie wiem czy jakaś opryszczka ze stresu się nie pojawia :/ wziąć heviran czy lepiej czyms immym złagodzić dziada ?
__________________
14.01.2013- drugi raz usta kwas BeautyMed
01.03.2016 A.B 425/475 hi maj 2016?
26.07 2016 G.N-J mentor 420 cc 322 CPG

Żyj tak jakby jutra miało nie być!
suples jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 19:37   #4885
Trida
Raczkowanie
 
Avatar Trida
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 198
GG do Trida
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

...

Edytowane przez Trida
Czas edycji: 2016-07-19 o 05:50
Trida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 21:52   #4886
emmanuelle89
Raczkowanie
 
Avatar emmanuelle89
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 91
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Dziewczyny która z was była teraz na korfu? M.lilka.pytan)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
emmanuelle89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 22:09   #4887
bsara
bsara
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 291
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez suples Pokaż wiadomość
Halo halo znowu potrzebuje waszej pomocy czy ktoras z Was tydzień przed operacja brała heviran ? Jutro zadzwonię do kliniki juz dziś mają zamknięte ale coś xzuje na wardze dolnej ze mnie coś piecze i nie wiem czy jakaś opryszczka ze stresu się nie poj na wszelki wypadekawia :/ wziąć heviran czy lepiej czyms immym złagodzić dziada ?
Ja na twoim miejscu wzięła bym Heviran na wszelki wypadek. Musisz szybko zniszczyć to coś co ci się pojawia i moim zdaniem nie ma czasu na eksperymenty
bsara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-19, 00:36   #4888
iwa83
Raczkowanie
 
Avatar iwa83
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 180
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez suples Pokaż wiadomość
Halo halo znowu potrzebuje waszej pomocy czy ktoras z Was tydzień przed operacja brała heviran ? Jutro zadzwonię do kliniki juz dziś mają zamknięte ale coś xzuje na wardze dolnej ze mnie coś piecze i nie wiem czy jakaś opryszczka ze stresu się nie pojawia :/ wziąć heviran czy lepiej czyms immym złagodzić dziada ?
Spokojnie bierz heviran ja brałam do ostatniego dnia w nocy. A następnego szłam na stół. Lepiej żeby nic ci nie wyskoczyło bo jest to przeciwwskazanie do operacji.
__________________
170 cm, 55 kg
A.B. W-wa- 06.02.2017 r. - poprawka (podniesienie)
A.B W-wa - 25.04.2016 r. Silimed 425 ml HI - NASTĘPNE OKRĄGŁE!!!
iwa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-19, 07:59   #4889
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

dzień dobry wszystkim
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-19, 08:21   #4890
Gwiazdka26
Sylvi Walgr
 
Avatar Gwiazdka26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 638
GG do Gwiazdka26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

dzień dobry niech czas leci szybciej Moje wyjściowe B zastanawiam się czy 350 czy 400 na konsultacji wybrałam 400 ale czy nie za dużo hymmmmm
__________________

Gwiazdka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-10 13:50:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.