Shih Tzu cz. III - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-21, 16:06   #4861
NESI123
Rozeznanie
 
Avatar NESI123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 551
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
A dziewczyny, powiedzcie mi gdzie mozna kupic w polsce ta wyciagarke do kleszczy ? Bo powiedzialam mamie i ona chce sobie to kupic tylko nie wiemy gdzie to sie kupuje ...
nesi, ja kupuję przez internet, nie wiem czy u weterynarza można dostać, trzeba zapytać. są różne rodzaje kleszczołapek ale dla mnie najlepsze są te

http://www.karusek.com.pl/index.php?...&search_maker=[/QUOTE]


Super! Wielkie dzieki za tego linka, juz wyslalam do mamy. Widzialam video tam pod tym wyciagaczem i to jest super rzecz, wyciaga kleszcze w calosci.

Always Perfect... ja wlasnie teraz nie uzywam zadnej odzywki, ale mialam juz rozne i jakos tez zadnymi nie bylam zachwycona... a jest tam u was petco albo petsmart ?
NESI123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 20:49   #4862
AlwaysPerfect
Raczkowanie
 
Avatar AlwaysPerfect
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 70
Dot.: Shih Tzu cz. III

petsmart
AlwaysPerfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 21:52   #4863
NESI123
Rozeznanie
 
Avatar NESI123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 551
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez AlwaysPerfect Pokaż wiadomość
petsmart
no i chodzisz do petsmartu czy w innym sklepie kupujesz kosmetyki i jedzenie ?
NESI123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 03:52   #4864
AlwaysPerfect
Raczkowanie
 
Avatar AlwaysPerfect
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 70
Dot.: Shih Tzu cz. III

wiesz co roznie przewaznie zawsze kupowalam moim pupilkom jedzenie itd w petsmart ale zdaza sie ze kupie w innym sklepie dla zwierzat....np. pet valu...bo mam go przez ulice,,,2 minuty na nogach a do petsmart musze jechac jakies 20 minut ale petsmart ma wydaje mi sie najlepszy wybor artykulow dla zwierzat...jakie suche jedzenie dajesz swojemu,,,,moj je Acane i ma Hillsa od veta
AlwaysPerfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 08:01   #4865
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

No i stało się Tobi po raz 1 w życiu wczoraj złapał kleszcza, oczywiście od razu wet i wyjmowanie dziada, ale na szczęście musiał siedzieć bardzo niedłu8go max 4 godzinki bo był malutki i w ogóle nie opity co sprawia że ryzyko zarażenia się jest minimalne no ale psiak pod obserwacją na razie jest wszystko ok. A jestem wściekła bo zakraplałam go 1,5 tygodnia temu, wetka mi powiedziała że teraz to codziennie ma z 10 pacjentów z kleszczami taki ich wysyp zwłaszcza że teraz u nas trawy pokosili. Zaleciła zakraplanie co 3 - 3,5 tygodnia powiedziała ze frontline nie działa w tym roku jakoś i zaleciła podwójną ochronę własnie obroże bayera bo to ponoć jedyna skuteczna obroża i dodatkowo kropelki, albo sama obroża i pryskanie sprayem od kleszczy dla psów ale to u mnie się nie sprawdzi bo Tobi często jest kąpany.
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 12:50   #4866
di69
Rozeznanie
 
Avatar di69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 800
Dot.: Shih Tzu cz. III

Ja chyba zdecyduję się na obrożę bo dwa kleszcze w tym roku to już jak dla mnie za dużo tym bardziej ,że zakraplamy adwantix-em bayera.
A ja zamówiłam takie coś do usuwania kleszczy.
http://iv.pl/images/39457717400596654128.jpg
__________________
Lepsze 10 godzin samemu w domu niż 24 w schronisku
di69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 13:16   #4867
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

no zdenerwowałam się wczoraj na tego gada ;-/ jak on śmie się czepiać mojego psa ;-/

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez di69 Pokaż wiadomość
Ja chyba zdecyduję się na obrożę bo dwa kleszcze w tym roku to już jak dla mnie za dużo tym bardziej ,że zakraplamy adwantix-em bayera.
A ja zamówiłam takie coś do usuwania kleszczy.
http://iv.pl/images/39457717400596654128.jpg

w podpisie pod linkiem w schronisku powinno być ;-)
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 15:25   #4868
NESI123
Rozeznanie
 
Avatar NESI123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 551
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez AlwaysPerfect Pokaż wiadomość
wiesz co roznie przewaznie zawsze kupowalam moim pupilkom jedzenie itd w petsmart ale zdaza sie ze kupie w innym sklepie dla zwierzat....np. pet valu...bo mam go przez ulice,,,2 minuty na nogach a do petsmart musze jechac jakies 20 minut ale petsmart ma wydaje mi sie najlepszy wybor artykulow dla zwierzat...jakie suche jedzenie dajesz swojemu,,,,moj je Acane i ma Hillsa od veta
A to rzeczywiscie, tez nie chcialoby mi sie jechac tyle jak pod nosem masz inny sklep
Ja mojej daje takia holistyczna karme, nazywa sie Halo i ja ja widzialam tylko w Petco, petsmart jej nie ma. Moj pies jest strasznie wybredny jesli chodzi o jedzenie a to jest jedyna karma jaka ona chce jesc. A i tak jak jej do miski nasypie to sobie podjada przez tydzien jak jej ochota na to przyjdzie

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Necia a co to za wyciagarka jest ? jakos tak inaczej wyglada
NESI123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 17:36   #4869
AlwaysPerfect
Raczkowanie
 
Avatar AlwaysPerfect
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 70
Dot.: Shih Tzu cz. III

Nesi tak ale czesto jade tam po wiorki dla chomika wiec wtedy i psu cos mozna kupic"
AlwaysPerfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 19:20   #4870
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez NESI123 Pokaż wiadomość
A to rzeczywiscie, tez nie chcialoby mi sie jechac tyle jak pod nosem masz inny sklep
Ja mojej daje takia holistyczna karme, nazywa sie Halo i ja ja widzialam tylko w Petco, petsmart jej nie ma. Moj pies jest strasznie wybredny jesli chodzi o jedzenie a to jest jedyna karma jaka ona chce jesc. A i tak jak jej do miski nasypie to sobie podjada przez tydzien jak jej ochota na to przyjdzie

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Necia a co to za wyciagarka jest ? jakos tak inaczej wyglada
to nie mój link
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 21:24   #4871
NESI123
Rozeznanie
 
Avatar NESI123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 551
Dot.: Shih Tzu cz. III

LOL ... sorry necia, chcialam napisac d69
NESI123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 04:25   #4872
AlwaysPerfect
Raczkowanie
 
Avatar AlwaysPerfect
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 70
Dot.: Shih Tzu cz. III

czesc

dziewczny nie uwierzycie dzis malo nie padlam ofiara gwaltu,,,bylam w parku na spacerze z olimpia i psem..olimpia spala pies szedl kolo mnie..nagle podchodzi do mniew facet i mowi ze mam cute psa podziekowalam poszlam ale ze mala spala to mowie wracam do domu.,..nagle patrze on stoi i patrzy na drzewa...mowie pewnie cos tam zobaczyl..przeszlam obok a on do mnie ze ogoli sobie glowe...ja nic...a on zaczyna isc ze mna i mowi ze ma na sobie skapy bathing suit i sie zaczyna po klacie macac....o fuck ja patrze nie mam gdzie uciekac odpilam psa....mowie bede go lala smycza....on przyspieszyl kroku a ja powoli szlam jak sie odalil to poszlam w druga strone ale spotkalam ludzi wiec ich poprosilam zeby mnie wyprowadzili z parku i odprowadzili pod blok,,,,,dziewczyny on co pare metrow sie zatrzymywal i patrzyl czy ide.....w pewnym momencie ja sie zagapilam a on znikl.....nie bylo zadnej uliczki z boku wiec podejrzewam ze ukryl sie w krzakach


nigdy wiecej nie pojde do tego parkuu...a pomyslec ze cale zeszle lato tam chodzilam na spacery z mala.....na koncu tego parku jest nasz playground ale na cale szczscie mam auto wiec zawsze moge podjechac



nigdy sie tak nie balam....o siebie i o Olimpcie....az dzis na playground nie poszlam bo taki mnie strach oblecial.....
AlwaysPerfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 08:25   #4873
di69
Rozeznanie
 
Avatar di69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 800
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez necia88 Pokaż wiadomość
...i zaleciła podwójną ochronę własnie obroże bayera bo to ponoć jedyna skuteczna obroża i dodatkowo kropelki, albo sama obroża i pryskanie sprayem od kleszczy
Wczoraj kupiłam Kiltix-a (bayera) i weta mówiła, że nie stosuje się kropli i obroży. Napiszę za jakiś czas jak mi się sprawuje. Mam zamiar używać tylko jej.

Cytat:
Napisane przez necia88 Pokaż wiadomość
no zdenerwowałam się wczoraj na tego gada ;-/ jak on śmie się czepiać mojego psa ;-/
---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

w podpisie pod linkiem w schronisku powinno być ;-)
Necia o co chodzi ...chyba upał przeszkadza mi w łapaniu o co biega

Cytat:
Napisane przez AlwaysPerfect Pokaż wiadomość
czesc
dziewczny nie uwierzycie dzis malo nie padlam ofiara gwaltu,,

nigdy wiecej nie pojde do tego parkuu...a pomyslec ze cale zeszle lato tam chodzilam na spacery z mala.....na koncu tego parku jest nasz playground ale na cale szczscie mam auto wiec zawsze moge podjechac...
nigdy sie tak nie balam....o siebie i o Olimpcie....az dzis na playground nie poszlam bo taki mnie strach oblecial.....
A zgłosiłaś to gdzieś??? Bo przecież może mu się kiedyś udać Przecież Policja czy co tam macie sporządzi portret pamięciowy i może go dorwią.
Pomyśl o tym ,że uratujesz może nie jedną dziewczynę przed gwałtem!

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Malutka jak tam Kika???
__________________
Lepsze 10 godzin samemu w domu niż 24 w schronisku
di69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 11:43   #4874
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez di69 Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiłam Kiltix-a (bayera) i weta mówiła, że nie stosuje się kropli i obroży. Napiszę za jakiś czas jak mi się sprawuje. Mam zamiar używać tylko jej.


Necia o co chodzi ...chyba upał przeszkadza mi w łapaniu o co biega



A zgłosiłaś to gdzieś??? Bo przecież może mu się kiedyś udać Przecież Policja czy co tam macie sporządzi portret pamięciowy i może go dorwią.
Pomyśl o tym ,że uratujesz może nie jedną dziewczynę przed gwałtem!

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Malutka jak tam Kika???

Lepsze 10 godzin samemu w domu niż 24 w scgronisku <- taki masz opis SCGRONISKU a ja zwracam dyskretnie uwagę na literówkę
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 12:52   #4875
AlwaysPerfect
Raczkowanie
 
Avatar AlwaysPerfect
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 70
Dot.: Shih Tzu cz. III

tak zadzwonilam to powiedzieli ze bede patrolowali ten park a co do obrazu pamieciowego...nie wiem jak ten gosciu wygladall....mial krzywy zgryz,,,,tyle pamietam i niebieska podkoszulke,,,,,,
AlwaysPerfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 13:56   #4876
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! Sytuacja jest tragiczna. Zapadła decyzja o likwidacji schroniska w Józefowie, 600 psów i 30 kotów ma być UŚPIONYCH! Błagam was rozpowszechniajcie te wiadomość. Może ktoś wziąłby na dom tymczasowy jakiegoś zwierzaka. Bedziemy tez zbierać karmę, pieniądze na hoteliki, by choć troche ich uratować Artur Starosz nr tel. 668249268 Ula Kurek 880822051 Błagam Cię rozsyłaj . Dla Ciebie to tylko skopiowanie tej wiadomosci ale dla tych biednych zwierzat to szansa na dalsze i lepsze zycie.

Pomyślałam że wkleję ....
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 13:58   #4877
malutka2105
Rozeznanie
 
Avatar malutka2105
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 519
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez di69 Pokaż wiadomość

Malutka jak tam Kika???
Kika raz lepiej raz gorzej. Wczoraj wieczorem dokazywała z dzieciakami znajomych, nie trzęsła się. Od poniedziałki wieczora encorton zmniejszony do 1/8 tabletki dwa razy na dobę. A dziś rano smutna, nie chciała jeść i ją trząchało. Ale jest u rodziców. Dzwoniłam i jadła dwa razy i poszczekuje jak ktoś idzie po klatce, ale taka smutna trochę. Może wczoraj się sforsowała i ten upał ją męczy. No i te zmniejszenie dawki sterydu może też źle wpływa.
malutka2105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 14:02   #4878
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez malutka2105 Pokaż wiadomość
Kika raz lepiej raz gorzej. Wczoraj wieczorem dokazywała z dzieciakami znajomych, nie trzęsła się. Od poniedziałki wieczora encorton zmniejszony do 1/8 tabletki dwa razy na dobę. A dziś rano smutna, nie chciała jeść i ją trząchało. Ale jest u rodziców. Dzwoniłam i jadła dwa razy i poszczekuje jak ktoś idzie po klatce, ale taka smutna trochę. Może wczoraj się sforsowała i ten upał ją męczy. No i te zmniejszenie dawki sterydu może też źle wpływa.
Ja sama brałam niedawno sterydy przez długi czas uwierz mi dopóki się je bierze człowiek nie czuje się normalnie tak samo pewnie jest z psiakiem ...
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 16:36   #4879
di69
Rozeznanie
 
Avatar di69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 800
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez necia88 Pokaż wiadomość
Lepsze 10 godzin samemu w domu niż 24 w scgronisku <- taki masz opis SCGRONISKU a ja zwracam dyskretnie uwagę na literówkę
a ja myślałam ,że piszesz o swoim podpisie Dzięki

Cytat:
Napisane przez AlwaysPerfect Pokaż wiadomość
tak zadzwonilam to powiedzieli ze bede patrolowali ten park a co do obrazu pamieciowego...nie wiem jak ten gosciu wygladall....mial krzywy zgryz,,,,tyle pamietam i niebieska podkoszulke,,,,,,
Współczuję Ci tego stresu. I z dzieckiem jeszcze byłaś. Bidulo <tuli>
Dobrze,że chociaż będą go patrolować. Może na jakiś czas odstraszy to tego zbokola. Może jakiś paralizator albo pieprz w spayu sobie kup

Cytat:
Napisane przez necia88 Pokaż wiadomość
PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! Sytuacja jest tragiczna. Zapadła decyzja o likwidacji schroniska w Józefowie, 600 psów i 30 kotów ma być UŚPIONYCH! Błagam was rozpowszechniajcie te wiadomość. Może ktoś wziąłby na dom tymczasowy jakiegoś zwierzaka. Bedziemy tez zbierać karmę, pieniądze na hoteliki, by choć troche ich uratować Artur Starosz nr tel. 668249268 Ula Kurek 880822051 Błagam Cię rozsyłaj . Dla Ciebie to tylko skopiowanie tej wiadomosci ale dla tych biednych zwierzat to szansa na dalsze i lepsze zycie.

Pomyślałam że wkleję ....
Ciekawe dlaczego chcą je zlikwidować :/

Cytat:
Napisane przez malutka2105 Pokaż wiadomość
Kika raz lepiej raz gorzej. Wczoraj wieczorem dokazywała z dzieciakami znajomych, nie trzęsła się. Od poniedziałki wieczora encorton zmniejszony do 1/8 tabletki dwa razy na dobę. A dziś rano smutna, nie chciała jeść i ją trząchało. Ale jest u rodziców. Dzwoniłam i jadła dwa razy i poszczekuje jak ktoś idzie po klatce, ale taka smutna trochę. Może wczoraj się sforsowała i ten upał ją męczy. No i te zmniejszenie dawki sterydu może też źle wpływa.
A co wet na to? Ma jakąś teorię?
__________________
Lepsze 10 godzin samemu w domu niż 24 w schronisku
di69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 17:15   #4880
AlwaysPerfect
Raczkowanie
 
Avatar AlwaysPerfect
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 70
Dot.: Shih Tzu cz. III

trzeba miec na to licencje...na pieprz czy paralizator,,,,,ehh wiecej tam nie pojde
AlwaysPerfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 17:21   #4881
malutka2105
Rozeznanie
 
Avatar malutka2105
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 519
Dot.: Shih Tzu cz. III

Jednak nie jest dobrze. Miała temperaturę 40 stopni. Dostała zastrzyk i zmiana antybiotyku z betamoxu ( zastrzyk co drugi dzień ) na unidox 1/2 tabletki dwa razy dziennie. Mam jej mierzyć temperaturę i jak będzie wysoka to dzwonić. Jak do jutra nie minie temperatura i osowiałość to dadzą jej pewnie jeszcze jakiś lek od kleszczowy... Tracę już nadzieję, bo przecież było już ok. Jadła, piła, wczoraj nawet się bawiła wesoło. A dziś znowu źle. Już nie mam sił... Już bym chciała żeby się sprawa rozwiązała i nie męczyła się ani ona ani my... Bo mi serce pęka...
malutka2105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 10:45   #4882
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

http://www.vetopedia.pl/article331-1..._kleszczy.html

poczytajcie sobie i poszukajcie jakichś informacji więcej jak was to zainteresuje
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 11:13   #4883
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Shih Tzu cz. III

cześć dziewczyny.

mam pytanko.
chciałabym kupić gaz, taki co odstrasza psy w razie ataku i za bardzo nie wiem,jaki powinien być. czy to może być gaz pieprzowy, a jeśli nie to jaki? i gdzie najlepiej go kupić? widziałam w internetowym sklepie zoologicznym ale zanim się zdecyduję wolę najpierw Was zapytać.

a pytam dlatego, bo mam już dosyć sąsiada, który prowadza swoje ogromne psiska (5 owczarków!!!!) tuż przy moim domu bez smyczy i kagańca boję się, że któregoś dnia zaatakują mnie albo mojego psa. oczywiście, że w razie czego zadzwonię na policję, ale wolę mieć jakąś broń przeciwko tym bestiom.

Edytowane przez aga_ton
Czas edycji: 2012-05-24 o 11:25
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 11:17   #4884
malutka2105
Rozeznanie
 
Avatar malutka2105
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 519
Dot.: Shih Tzu cz. III

Necia ten link dla mnie? Kika już nie ma kleszcza, został szybko wyjęty. Sama to zrobiłam. Nie wiem jak się zmusiłam, ale dałam radę. Na stówę wyjęłam całego. Ale widocznie zdążył dziad wypuścić jad...
malutka2105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 11:23   #4885
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez necia88 Pokaż wiadomość
http://www.vetopedia.pl/article331-1..._kleszczy.html

poczytajcie sobie i poszukajcie jakichś informacji więcej jak was to zainteresuje
necia, podobny specyfik widziałam wczoraj w jednej z gazet dla przyszłych mam ma podobne działanie, tzn, spryskuje się nim kleszcza i on chyba zamarza, w każdym bądź razie zdycha od razu i można go bezpiecznie usunąć. pewnie w najbliższym czasie go wypróbuje bo strasznie mnie to zainteresowało

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

malutka, a jak z Kiką dzisiaj?
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 11:37   #4886
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
necia, podobny specyfik widziałam wczoraj w jednej z gazet dla przyszłych mam ma podobne działanie, tzn, spryskuje się nim kleszcza i on chyba zamarza, w każdym bądź razie zdycha od razu i można go bezpiecznie usunąć. pewnie w najbliższym czasie go wypróbuje bo strasznie mnie to zainteresowało

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

malutka, a jak z Kiką dzisiaj?

To nie mógł być podobny specyfik to musiał być ten specyfik on jest jedynym który jest dostępny w Polsce i właśnie zamraża kleszcze butelka starcza na około 20 gadów do stosowania u ludzi i u zwierząt. Ostatnio po tym jak Tobiasz złapał swojego 1 kleszcza szukam różnych informacji i specyfików i znalazłam to cudo...
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 12:22   #4887
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez necia88 Pokaż wiadomość
To nie mógł być podobny specyfik to musiał być ten specyfik on jest jedynym który jest dostępny w Polsce i właśnie zamraża kleszcze butelka starcza na około 20 gadów do stosowania u ludzi i u zwierząt. Ostatnio po tym jak Tobiasz złapał swojego 1 kleszcza szukam różnych informacji i specyfików i znalazłam to cudo...
nie jestem pewna, czy to ten sam, bo ten co ja widziałam ma inne opakowanie i nazwę, ale działanie identyczne

necia, a wiesz gdzie można to dostać? zamawiałaś już?

Edytowane przez aga_ton
Czas edycji: 2012-05-24 o 12:27
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 12:29   #4888
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

można zamówić przez internet w aptece internetowej ale wiem że można kupić i w stacjonarnych aptekach, jak nie jesteś pewna czy w twojej aptece jest ten specyfik to zawsze można zadzwonić i się dowiedzieć i najwyżej zamówić ja zawsze tak robię... bo nigdy nie mam czasu żeby latać do apteki i się dowiadywać.... ;D

A i można też kupić w zoologicznych i stacjonarnych ( takich dobrze zaopatrzonych) i w internetowych sklepach
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl

Edytowane przez necia88
Czas edycji: 2012-05-24 o 12:33
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 12:47   #4889
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez necia88 Pokaż wiadomość
można zamówić przez internet w aptece internetowej ale wiem że można kupić i w stacjonarnych aptekach, jak nie jesteś pewna czy w twojej aptece jest ten specyfik to zawsze można zadzwonić i się dowiedzieć i najwyżej zamówić ja zawsze tak robię... bo nigdy nie mam czasu żeby latać do apteki i się dowiadywać.... ;D

A i można też kupić w zoologicznych i stacjonarnych ( takich dobrze zaopatrzonych) i w internetowych sklepach
dzięki jeszcze dziś zrobię rundkę po aptekach a jak nie będzie to zamówię przez internet.

zobaczymy co to za cudo
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 13:04   #4890
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

zobaczymy co to za cudo[/QUOTE]
a po co robić rundkę w Twoim stanie chwytaj za telefon + informacje z netu o numerach telefonu do poszczególnych aptek i jak w jakiejś będzie to cudo to dopiero spacerkiem się przejść
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.