Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2 - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: --
- 0 0%
- 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-10, 11:37   #4861
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Śluz

Elianka, na początku organizm musi się przystosować do życia bez dodatkowych hormonów Wahania cyklu mogą jescze potrwać - około pół roku.
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 11:55   #4862
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Śluz

tak też myślałam, dlatego kupiłam sobie test z przeceny wazny do końca wrzesnia- kosztował złotówkę nie za bardzo wierzę w swoja ciążę... ale wiecie, lepiej wiedzieć niż nie wiedziec..
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 12:03   #4863
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Śluz

O ja też chcę taki test Lepiej mieć pewność...
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 12:11   #4864
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Śluz

napisane, że można go robic o każdej porze dnia.. chyb nie wytrzymam do jutra rana idę ię napić zielonej herbaty, żeby mi się bardziej siusiu chciało
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 12:39   #4865
la primavera
Wtajemniczenie
 
Avatar la primavera
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 848
Dot.: Śluz

ja odstawilam tabletki jakieś trzy miesiące temu, dwa pierwsze okresy były reglarne, hm.. dzień opóźnienia. A teraz okres spóźnia mi się tydzień, istnieje ryzyko ciąży, zrobiłam już dwa testy, nie wykazały ciąży.Taki za złotówkę też by mi się przydał, bo nadal się martwię...
la primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 12:46   #4866
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Śluz

test negatywny... poczekam jeszcze i za tydzień zrobię drugi.. no chyba, ze dostane okres wcześniej
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 13:22   #4867
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 010
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Mam problem, nie wiem co robić. Dzisiaj rano wstałam i jak co rano chciałam zażyć tabletkę. Patrzę - a tu zostały mi dwie tabletki. Z dni "niedziela" i "poniedziałek".. jestem pewna że wczoraj zażyłam tabletkę. Jednak biorę je rano i mogłam nie zauważyć że wzięłam kiedyś tabletkę ze złego dnia tygodnia.
To już drugi tydzień tabletek. Wzięłam więc te 2 tabletki które zostały biorąc pod uwagę że mogłam kiedyś jej zapomnieć.

Współżyję regularnie. czy jest możliwość ciąży? (kupiłam test)

Jak wygląda sprawa dalszego zabezpieczenia? czy mogą normalnie dalej brać tabletki do końca opakowania?
__________________
21.06.2008Szczęśliwa Narzeczona

Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-10, 13:23   #4868
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Przed rozpoczęciem zażywania tabletek miałam okres co do dnia regularny co 28 dni. Później zaczęłam zażywać Yasmin, zwięłam 3 opakowania no i jedna wielka burza teraz jest. Ostatnie opakowanie skończyłam w końcem kwietnia, teraz mamy wrzesień, a mój organizm dopiero teraz dochodzi do siebie. Więc elianka spokojnie
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 13:28   #4869
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

ooo ja też brałam Yasmin!

bo kiedyś brała Logest i robiłam przerwę pól roku (byłm singlem) i wtedy okresy miałam regularne. a traz po Yasmin- dziwne rzeczy....
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 13:31   #4870
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Nicole, dalej bierz tabletki normalnie, dla pewności przez tydzień zabezpieczajcie się dodatkowo prezerwatywą lub chemicznie.
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 12:03   #4871
la primavera
Wtajemniczenie
 
Avatar la primavera
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 848
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

dwa testy negatywne, a okresu od półtora tygodnia jak nie ma, tak nie ma;/ Czy to możliwie, że po 3 miesiącach od odstawienia tabletek nagle mam nieregularne miesiączki, podczas gdy dwie poprzednie były regularne? Już sama nie wiem czy ufać tym testom...
la primavera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 12:12   #4872
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Też zrobiłam test, też negatywny.

Widać te brązowe kopki to był mój okres... A teraz nie biora tabletek i się stresuje dodatkowo
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 12:32   #4873
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez la primavera Pokaż wiadomość
Czy to możliwie, że po 3 miesiącach od odstawienia tabletek nagle mam nieregularne miesiączki, podczas gdy dwie poprzednie były regularne? Już sama nie wiem czy ufać tym testom...
Możliwe - ja po odstawieniu tabletek (niestety, to była konieczność) nie miałam miesiączki prawie 2,5 miesiąca - w ogóle nic. Byłam kłębkiem nerwów... Później była jedna "normalna" jak na nietabletki i znowu dłuuugo nic, przy kolejnej wróciłam do tabletek.
Pytanie - bo nie czytałam całego wątku (można tłuc) jak długo brałaś tabletki przed odstawieniem?
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 12:47   #4874
la primavera
Wtajemniczenie
 
Avatar la primavera
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 848
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Możliwe - ja po odstawieniu tabletek (niestety, to była konieczność) nie miałam miesiączki prawie 2,5 miesiąca - w ogóle nic. Byłam kłębkiem nerwów... Później była jedna "normalna" jak na nietabletki i znowu dłuuugo nic, przy kolejnej wróciłam do tabletek.
Pytanie - bo nie czytałam całego wątku (można tłuc) jak długo brałaś tabletki przed odstawieniem?
Brałam jakieś 8-9 miesięcy. Po odstawieniu 2 pierwsze miesiączki były regularne, jeden dzień opóźnienia, a teraz już 1,5 tygodnia;/ Istnieje prawdopodobieństwo ciązy, po jakimś 1,5 tygodnia po stosunku zrobiłam test (w zeszły piątek) - negatywny, w sobotę rano i też negatywny. Ale i tak się martwię. Może to przez zmiany klimatu, przez lipiec sierpień - londyn, potem skandynawia, a teraz jestem w polsce i się trochę denerwuję.
la primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 12:56   #4875
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez la primavera Pokaż wiadomość
Brałam jakieś 8-9 miesięcy. Po odstawieniu 2 pierwsze miesiączki były regularne, jeden dzień opóźnienia, a teraz już 1,5 tygodnia;/ Istnieje prawdopodobieństwo ciązy, po jakimś 1,5 tygodnia po stosunku zrobiłam test (w zeszły piątek) - negatywny, w sobotę rano i też negatywny. Ale i tak się martwię. Może to przez zmiany klimatu, przez lipiec sierpień - londyn, potem skandynawia, a teraz jestem w polsce i się trochę denerwuję.
Prawdopodobieństwo ciązy istnieje. Ale takie zmiany klimatu moga mieć wpływ. Poczekaj jeszcze i idź do lekarza.
Pytałam o czas, bo ja, po 5 latach brania pigułek usłyszałam, że jestem "przeżarta hormonami i nawet jakby coś, to ciąża mi nie grozi" i zmieniłam ginekologa
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 13:08   #4876
la primavera
Wtajemniczenie
 
Avatar la primavera
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 848
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Idę do lekarza w przyszłą środę, do tego czasu zrobię chyba kolejny test, no już chyba trzy nie będą mogły się mylić;/
la primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 13:12   #4877
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez la primavera Pokaż wiadomość
Idę do lekarza w przyszłą środę, do tego czasu zrobię chyba kolejny test, no już chyba trzy nie będą mogły się mylić;/
Myślę, że nie. Dla pewności (głupie, bo głupie, ale dla komfortu psychicznego wszystko warto zrobić) kup test z innej apteki
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 14:50   #4878
bambino289
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

witam. mam problem. otóż miesiąc temu podczas okresu uprawiałam z chłopakiem petting pod prysznicem. skonczył w okolicach mojego brzucha (warto dodać-spływająca ciepła woda, żel do mycia, ja z okresem i tamponem)tydzień poźniej (już po okresie) wszedł we mnie(w gumce!) i ale nie skończył w srodku. teraz dostałam okres w 24 dniu (a zazwyczaj mam ok 33) tylko, że: krwawienie nie jest duże, zawsze przed okresem bolał mnie brzuch i piersi a teraz nic nie boli, miesiączki miałam średnio obfite a teraz skąpe(zamiast krew wypływać to takie skrzepy wyciekają,nie jest ich dużo, ale podpaska za każdym razem jak korzystam z toalety jest troche brudna,kolor krwi ciemnawy)dodam, że od 2 tyg żyje w duzym stresie. dodatkowo przez ostatni tydzien nie bralam tabletek na niedoczynnosc tarczycy-euthyrox 50. test ciążowy mam zamiar zrobic dopiero po zakonczeniu tego dziwnego okresu....a i niecały miesiac temu nabawiłam sie czegos, co przypominalo grzybice...(serkowate upławy, pieczenie).po stosowaniu clotrimazolum objawy zanikły i bylo wszystko ok.
Teraz pytanie: czy istnieje ryzyko, że ejstem w ciazy? jaki moze byc powod tych slabych krwawien i wczesniejszego okresu? Wybaczcie ale z nerwow to ja nie ejstem w stanie normalnie funkcjonowac
bambino289 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 15:15   #4879
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez bambino289 Pokaż wiadomość
witam. mam problem. otóż miesiąc temu podczas okresu uprawiałam z chłopakiem petting pod prysznicem. skonczył w okolicach mojego brzucha (warto dodać-spływająca ciepła woda, żel do mycia, ja z okresem i tamponem)tydzień poźniej (już po okresie) wszedł we mnie(w gumce!) i ale nie skończył w srodku. teraz dostałam okres w 24 dniu (a zazwyczaj mam ok 33) tylko, że: krwawienie nie jest duże, zawsze przed okresem bolał mnie brzuch i piersi a teraz nic nie boli, miesiączki miałam średnio obfite a teraz skąpe(zamiast krew wypływać to takie skrzepy wyciekają,nie jest ich dużo, ale podpaska za każdym razem jak korzystam z toalety jest troche brudna,kolor krwi ciemnawy)dodam, że od 2 tyg żyje w duzym stresie. dodatkowo przez ostatni tydzien nie bralam tabletek na niedoczynnosc tarczycy-euthyrox 50. test ciążowy mam zamiar zrobic dopiero po zakonczeniu tego dziwnego okresu....a i niecały miesiac temu nabawiłam sie czegos, co przypominalo grzybice...(serkowate upławy, pieczenie).po stosowaniu clotrimazolum objawy zanikły i bylo wszystko ok.
Teraz pytanie: czy istnieje ryzyko, że ejstem w ciazy? jaki moze byc powod tych slabych krwawien i wczesniejszego okresu? Wybaczcie ale z nerwow to ja nie ejstem w stanie normalnie funkcjonowac
Wydaje mi się, że marne szanse są na ciążę.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 15:19   #4880
bambino289
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że marne szanse są na ciążę.
dzieki bardzo, troche mnie pocieszylas tylko nie wiem co moze byc przyczyna wczesnejszego i slabego okresu
bambino289 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 15:24   #4881
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez bambino289 Pokaż wiadomość
dzieki bardzo, troche mnie pocieszylas tylko nie wiem co moze byc przyczyna wczesnejszego i slabego okresu
Chociażby stres, choroba... może gdzieś zmarzłaś, a może tabletki których nie zażywałaś....
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 15:56   #4882
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

a propos zmian klimatu - czy owulacja moze sie przesunac po zmianie klimatu, podczas, gdy cykl jest nadal prawidlowy, 27 dniowy? czy jesli owulacja sie przesuwa, to okres automatycznie rowniez?
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 16:17   #4883
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Yaza- tak
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 16:20   #4884
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

ale co tak - jedno zdanie, czy drugie?
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 08:24   #4885
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Oba- jak sie owulacja przesuwa to krwawienie też

Owulacja jest 14 dni przed miesiaczka, ale czasami ten okres tez może sie wydłużyc
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 08:42   #4886
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Lemoorka, a to nie jest tak że właśnie zawsze owulacja natępuje 14 dni przez okresem
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 08:51   #4887
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Tak, ale moz esię ten okres wydłużyć Np przez stres, wyjazd, zmiane klimatu, itd
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 08:57   #4888
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

jak juz trafilam na ten watek to i ja sie zapytam

mneij wiecej w styczen-luty odstawilam diane 35 ktore stosowalam 1,5 roku. misiaczki poczatek lipca...ofc w gumce...pozniej okres pojawil sie tak jak powinienkoniec lipca, poczatek sierpnia, jednakze bardzo skapy...
a teraz? okres spoznia mi sie juz 2,5 tyg prawie wiem,ze sa marne szanse zebym byla w ciazy, aczkolwiek.....martwie sie z lekka bo zawsze mialam regularne miesiaczki,a tu taki psikus...
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 09:38   #4889
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez adulka.p Pokaż wiadomość
jak juz trafilam na ten watek to i ja sie zapytam

mneij wiecej w styczen-luty odstawilam diane 35 ktore stosowalam 1,5 roku. misiaczki poczatek lipca...ofc w gumce...pozniej okres pojawil sie tak jak powinienkoniec lipca, poczatek sierpnia, jednakze bardzo skapy...
a teraz? okres spoznia mi sie juz 2,5 tyg prawie wiem,ze sa marne szanse zebym byla w ciazy, aczkolwiek.....martwie sie z lekka bo zawsze mialam regularne miesiaczki,a tu taki psikus...
test przecież możesz zrobić
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 09:40   #4890
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

taaa....tyle to ja wiem...ale to odwlekm bo hmm....z lekka sie stesuje...
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.