Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-23, 18:02   #4921
floxanna
Raczkowanie
 
Avatar floxanna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 394
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Szaleństwo
Ja wlasnie odebrałam swoja paczkę, wszystko jest SE poszło do mamy, krem będzie dla babci a wanilie bierze tata. Dla mnie zostało CuE Intense, tusz SP, krem pod oczy, pomadka ochronna i korektor z wyciągiem z róży. I do korektora mam pytanie: wchodzi wam w pory? Bo nałożyłam na rękę i mi trochę powłaził a nie mam teraz możliwości sprawdzić na twarzy.
Nie miałam z nim takich problemów.
floxanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 19:04   #4922
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Ja Wam mówię, nie róbcie zapasów, bo potem będzie problem z wymianą, tak jak u mnie
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 19:11   #4923
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja Wam mówię, nie róbcie zapasów, bo potem będzie problem z wymianą, tak jak u mnie
Wymiana raczej nie pomaga w zmniejszeniu zapasów.
Ostrzegałam na samym początku.

Nie ma sensu wymieniać się na coś nieciekawego ani sprzedawać na allegro na licytacjach za grosze.
Po prostu zrób sobie odwyk od tego forum. Całkowity szlaban, a zapasy szybko zużyjesz.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-01-23 o 19:17
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 19:14   #4924
kikamrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 318
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja Wam mówię, nie róbcie zapasów, bo potem będzie problem z wymianą, tak jak u mnie
Ja nie mam problemów z zapasami:P Poki jest je gdzie trzymac to jest ok. rok, moze 2 i wszystko sie zużyje
kikamrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 19:58   #4925
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja Wam mówię, nie róbcie zapasów, bo potem będzie problem z wymianą, tak jak u mnie
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Wymiana raczej nie pomaga w zmniejszeniu zapasów.
Ostrzegałam na samym początku.

Nie ma sensu wymieniać się na coś nieciekawego ani sprzedawać na allegro na licytacjach za grosze.
Po prostu zrób sobie odwyk od tego forum. Całkowity szlaban, a zapasy szybko zużyjesz.
Cosmetix nie ma co demonizować zapasów . Ja się akurat cieszę, że mam zapas kosmetyków które używam, kupuję jak są naprawdę dobre kody. Teraz w e-sklepie są beznadziejne prezenty, wiem że raczej nie będę nic zamawiać w lutym.

Xandrine co do wymiany to jest to średni pomysł jeżeli chcesz się pozbyć nadmiaru kosmetyków. Raz, że ciężko znaleźć u chętnej na wymianę coś sensownego i przydatnego, dwa że dodatkowo trzeba jeszcze za wysyłki zapłacić . Jak dla mnie to już lepiej wystawić na allegro, nawet od złotówki zalegające rzeczy. I nie oszukujmy się, za gratisowy krem z YR nie dostaniemy 100zł ani ekwiwalentu na wymiance o takiej wartości.

Cytat:
Napisane przez kikamrusia Pokaż wiadomość
Ja nie mam problemów z zapasami:P Poki jest je gdzie trzymac to jest ok. rok, moze 2 i wszystko sie zużyje
Zgadzam się
__________________


"Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna..."

Stephen King
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 19:59   #4926
floxanna
Raczkowanie
 
Avatar floxanna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 394
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

DD9284: Kod promocyjny uprawnia do rabatu 50% od cen katalogowych produktów. Kod jest aktywny, gdy wartość zamówienia (liczona w cenach katalogowych) przekroczy 179 zł. Zestawy dla Ciebie i produkty z Oferty specialnej nie wliczają się do wartości zamówienia od której aktywny jest kod promocyjny. Promocja nie łączy sie z innymi promocjami.

Jeśli wpisze się kod po zapełnieniu koszyka, to jedynie odlicza 50% od cen katalogowych. Po kliknięciu linku zamieszczonego poniżej znikają dotychczasowe prezenty (do odzyskania po wyczyszczeniu ciasteczek ) i pojawiają się do wyboru od pułapu 99 zł Ambre Noir 50 ml lub UMaJ Kwiaty wiśni, no i jest ta zniżka 50%.

http://www.yves-rocher.pl/prezenty_d...a5606a&smlid=2

Edytowane przez floxanna
Czas edycji: 2015-01-23 o 20:00
floxanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 20:00   #4927
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Wymiana raczej nie pomaga w zmniejszeniu zapasów.
Ostrzegałam na samym początku.

Nie ma sensu wymieniać się na coś nieciekawego ani sprzedawać na allegro na licytacjach za grosze.
Po prostu zrób sobie odwyk od tego forum. Całkowity szlaban, a zapasy szybko zużyjesz.
Wystawiłam do wymiany tylko rzeczy co do których wiem, że na bank nie zużyję, chciałam je wymienić głównie na zapachy Roszera, bo tak to by chociaż te zapachy mogły iść na prezenty. No ale jak widać moja wymiana jest mało atrakcyjna dla ludzi Na portalach nie mam co wystawiać za kasę, bo tam już kremy chodzą po 15-20 zł Wiem, że to na ogół nasze gratisy, no ale na tym tylko ci allegrowicze tracą. A i tak zamówień już nie robię, bo mój rachunek za chirurga dentystę i za założenie aparatu sporo wyniesie (wyrywałam ostatnio zęby mądrości - 1,5 tysia jak nic za samo wyrwanie ), no a poza tym półki pękają w szwach i już bym musiała chyba jak ci amerykańscy zbieracze trzymać kosmetyki w lodówce, na podłodze, w kartonach, a aż takim nałogowcem nie jestem No i nie mam już co kupować z Roszera, bo mnie jakoś nowości nie nęcą Poza tym mam ostatnio dość pisania do BOKu
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-23, 20:03   #4928
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 493
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja Wam mówię, nie róbcie zapasów, bo potem będzie problem z wymianą, tak jak u mnie
Zamawiam w YR już długo i nie mam problemów z wielkimi zapasami . Jasne, są fajne kody, ale jak się robi zamówienie to się myśli co się przyda i czego będziemy używały a czego nie. A nie "omomomo, wezmę to, bo droższe, bo może zacznę używać". Wszystko się da zużyć, niekoniecznie trzeba od razu się wymieniać- te kosmetyki nie mają miesięcznych dat ważności, bez przesady. Ja rozumiem, że kilka produktów może nie pasować i lecą na wymiankę, ale jak całe, albo prawie całe zamówienie ląduje na targowisku to dla mnie to jest głupota. Ja miałam dużo kosmetyków, bardzo dużo. Przez 3-4 miesiące nie wchodziłam na wątek i wracam, bo zużyłam już wszystko. Więc wszystko da się ogarnąć, trzeba tylko trochę chęci.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 20:06   #4929
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Niektórzy wystawiają perfumy na aukcjach od 1 zł. Nie zdają sobie sprawy, że zapłacą nie tylko za wystawienie, ale 6% od wartości przedmiotu, nie mówiąc już o tym, że mało kupujących, a przesyłka może okazać się droższa i kolejki na poczcie niezbyt przyjemne.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-01-23 o 20:10
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 20:08   #4930
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Wystawiłam do wymiany tylko rzeczy co do których wiem, że na bank nie zużyję, chciałam je wymienić głównie na zapachy Roszera, bo tak to by chociaż te zapachy mogły iść na prezenty. No ale jak widać moja wymiana jest mało atrakcyjna dla ludzi Na portalach nie mam co wystawiać za kasę, bo tam już kremy chodzą po 15-20 zł Wiem, że to na ogół nasze gratisy, no ale na tym tylko ci allegrowicze tracą. A i tak zamówień już nie robię, bo mój rachunek za chirurga dentystę i za założenie aparatu sporo wyniesie (wyrywałam ostatnio zęby mądrości - 1,5 tysia jak nic za samo wyrwanie ), no a poza tym półki pękają w szwach i już bym musiała chyba jak ci amerykańscy zbieracze trzymać kosmetyki w lodówce, na podłodze, w kartonach, a aż takim nałogowcem nie jestem :p: No i nie mam już co kupować z Roszera, bo mnie jakoś nowości nie nęcą Poza tym mam ostatnio dość pisania do BOKu
No własnie, masz rację
Mnie martwi, że doszłam już niemal do tego etapu co pogrubiłam tzn. w moim pokoju leżą nierozpakowane, tylko ledwo otwarte kartony z kosmetykami i nie mam co z tym zrobić tylko odwyk by mi pomógł, ale nie mam tyle silnej woli, próbowałam. I tak ciągle coś zamawiam
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 20:14   #4931
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Niektórzy wystawiają perfumy na aukcjach od 1 zł. Nie zdają sobie sprawy, że zapłacą nie tylko za wystawienie, ale 6% od wartości przedmiotu, nie mówiąc już o tym, że mało kupujących, a przesyłka może okazać się droższa i kolejki na poczcie niezbyt przyjemne.
No i co z tego, bo nie rozumiem? Lepiej trzymać niechciane, gratisowe perfumy czy sprzedać komuś w licytacji za np. 30zł i mieć z tego 28 zł ??
__________________


"Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna..."

Stephen King

Edytowane przez Hejnarka
Czas edycji: 2015-01-23 o 20:16
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-23, 20:20   #4932
czerwieclipiec
Zadomowienie
 
Avatar czerwieclipiec
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: jesień
Wiadomości: 1 112
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Zawsze zostaje takie wyjście: zapakować niekochane kosmetyki w pudła i zatachać do najbliższego domu samotnej matki, na zbiórkę darów dla powodzian/pogorzelców/uchodźców/repatriantów/rodzin wielodzietnych. I cel szczytny, i miejsca w domu więcej, a chociaż kasy nie przybędzie, ogólny bilans nie wyjdzie źle.
__________________
- Underground nuclear testing in China, and, hey! Your perfume!
- My perfume? I'm not wearing any perfume.
- Oriental blend, tangerines, castorium...
- I showered before I came here.
- ... maybe a little myrrh. Opium. You're wearing Opium.
- I got it, didn't I? Yeah.
czerwieclipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 20:23   #4933
floxanna
Raczkowanie
 
Avatar floxanna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 394
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez megi.3 Pokaż wiadomość
No własnie, masz rację
Mnie martwi, że doszłam już niemal do tego etapu co pogrubiłam tzn. w moim pokoju leżą nierozpakowane, tylko ledwo otwarte kartony z kosmetykami i nie mam co z tym zrobić tylko odwyk by mi pomógł, ale nie mam tyle silnej woli, próbowałam. I tak ciągle coś zamawiam
Uff, to ze mną nie jest aż tak źle, zapasów mam jedną małą szafkę, do tego w użyciu bieżącym kosmetyki łazienkowe oraz kilkanaście zapachów (+ do większości żele pod prysznic i mleczka/balsamy do ciała).
floxanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 20:24   #4934
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 493
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez czerwieclipiec Pokaż wiadomość
Zawsze zostaje takie wyjście: zapakować niekochane kosmetyki w pudła i zatachać do najbliższego domu samotnej matki, na zbiórkę darów dla powodzian/pogorzelców/uchodźców/repatriantów/rodzin wielodzietnych. I cel szczytny, i miejsca w domu więcej, a chociaż kasy nie przybędzie, ogólny bilans nie wyjdzie źle.
Dokładnie. Tym bardziej, że nie oszukujmy się- nie są to aż takie oh, ah kosmetyki, że szkoda wydać, a większość nieużywanych to gratisy. Lepiej oddać niż potem wywalać przeterminowane wywalać.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 20:26   #4935
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Dokładnie. Tym bardziej, że nie oszukujmy się- nie są to aż takie oh, ah kosmetyki, że szkoda wydać, a większość nieużywanych to gratisy. Lepiej oddać niż potem wywalać przeterminowane wywalać.
__________________


"Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna..."

Stephen King
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 20:30   #4936
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

W takim razie czemu wy swoich kosmetyków nie przekazałyście?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 20:34   #4937
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
W takim razie czemu wy swoich kosmetyków nie przekazałyście?
A kto powiedział, że nie przekazuje swoich kosmetyków ?
__________________


"Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna..."

Stephen King
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 20:59   #4938
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Każdy zrobi co chce z nieużywanymi kosmetykami. Co z tego, jeżeli ktoś sprzeda kosmetyk o wartości powyżej stówy np. za 15 zł? Jeżeli ma go za darmo to i tak jest do przodu. Ale nawet jeżeli odda ten kosmetyk czy wymieni, to jego sprawa co z nim zrobi. I naprawdę nie rozumiem tutaj krytykowania kogoś, bo tak czy inaczej zrobił.

Edytowane przez 201607121243
Czas edycji: 2015-01-23 o 21:01
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 21:17   #4939
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

To była informacja dla podglądaczy-allegrowiczów. Wizażanki chętnie pomagają innym, ale czasem wątek oblegały setki obserwatorów, nie nadążałyśmy odpowiadać na zapytania, atmosfera robiła się nieprzyjemna, jak przybywało reklamacji, wiele z nas nie usłyszało nawet dziękuję i poczuło się zmęczonych. Tak było z odejściem Umbry.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-01-23 o 21:21
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-23, 21:21   #4940
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez floxanna Pokaż wiadomość
DD9284: Kod promocyjny uprawnia do rabatu 50% od cen katalogowych produktów. Kod jest aktywny, gdy wartość zamówienia (liczona w cenach katalogowych) przekroczy 179 zł. Zestawy dla Ciebie i produkty z Oferty specialnej nie wliczają się do wartości zamówienia od której aktywny jest kod promocyjny. Promocja nie łączy sie z innymi promocjami.

Jeśli wpisze się kod po zapełnieniu koszyka, to jedynie odlicza 50% od cen katalogowych. Po kliknięciu linku zamieszczonego poniżej znikają dotychczasowe prezenty (do odzyskania po wyczyszczeniu ciasteczek ) i pojawiają się do wyboru od pułapu 99 zł Ambre Noir 50 ml lub UMaJ Kwiaty wiśni, no i jest ta zniżka 50%.

http://www.yves-rocher.pl/prezenty_d...a5606a&smlid=2
Mnie wyczyszczenie ciastek usuwa zamówienie, coś robię źle?
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 21:42   #4941
floxanna
Raczkowanie
 
Avatar floxanna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 394
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Mnie wyczyszczenie ciastek usuwa zamówienie, coś robię źle?
A jaki efekt chcesz osiągnąć? Czy 50% zniżki na koszyk + standardowe prezenty z kolejnych progów, czy też 50% zniżki + od 99 zł AN 50 ml lub UMaJ Kwiat wiśni?
floxanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 21:42   #4942
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

rombek, Nie da się otrzymać wszystkich prezentów naraz, bo pojawia się komunikat "Zostaję w poprzedniej ofercie"/ "Przechodzę do nowej oferty".
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-01-23 o 21:45
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 21:48   #4943
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez floxanna Pokaż wiadomość
A jaki efekt chcesz osiągnąć? Czy 50% zniżki na koszyk + standardowe prezenty z kolejnych progów, czy też 50% zniżki + od 99 zł AN 50 ml lub UMaJ Kwiat wiśni?
Zrozumiałam z twojego posta, że da się mieć wszystkie prezenty i o to mi chodziło. Coś czułam, że to za piękne
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 21:55   #4944
floxanna
Raczkowanie
 
Avatar floxanna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 394
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Zrozumiałam z twojego posta, że da się mieć wszystkie prezenty i o to mi chodziło. Coś czułam, że to za piękne
A, sorry, że niejasno opisałam. Z tym przywróceniem prezentów to mi chodziło o to, że jak się ktoś namyśli, to może zacząć jeszcze raz i wrócić do podstawowych prezentów.
floxanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 22:02   #4945
0aanitaa0
Raczkowanie
 
Avatar 0aanitaa0
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 226
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Ja raczej nie mam AŻ takich problemów z zapasami. Wiadomo mogłabym kupować dopiero gdy kończy mi się aktualnie używany kosmetyk. Najgorzej u mnie jest z szamponami i żelami pod prysznic. Kiedyś były jeszcze maseczki/ odzywki do włosów ale udało mi się wygrać z tym problemem - aktualnie używam jednej Co do sprzedaży na allegro- ja jestem zadowolona ze sprzedaży gruszki (mimo, że straciłam 10zł to jestem zadowolona jak nigdy ze sprzedaży śmierdziela
A nową zielona herbatę chętnie powącham- stara wersja niezbyt przypadła mi do gustu- samo mydło!
0aanitaa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 22:16   #4946
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Mnie gubią bardziej perfumy niż kosmetyki (nie tylko YR - aktualnie mam tylko jedne perfumy YR+ woda Werbena i Herbata). Chociaz z kosmetyków mam parę masek do włosów, kremów i trochę kolorówki ale przestałam już kupować kolejne i od pewnego czasu zużywam to co mam. Gorzej z tymi kolorowymi, pachnącymi flakonikami Ale po prostu wyprzedaję te których nie używam. A zamówienia z YR mam dwa ze stycznia które leżą jak przyszly. I pomyśleć, że kiedyś, gdy rzadko cokolwiek zamawiałam rzucałam się nieomalże na paczkę Teraz popatrzę, odłożę... i właśnie prawie miesiąc leży.

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2015-01-23 o 22:18
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 22:31   #4947
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Ja od mamy uslyszalam ze z moja ilością tego wszystkiego na półkach robie konkurencje dla drogerii i niestety ma racje
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 23:03   #4948
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Ja od mamy uslyszalam ze z moja ilością tego wszystkiego na półkach robie konkurencje dla drogerii i niestety ma racje
Jakbym usłyszała swoją mamę
Po ostatnim zamówieniu robię odwyk od YR, bo okazało się, że kupiłam krem pod oczy, który leżał w zapasie

_________________________ _________________
Pociągnięte z mojego małego traktora 8)
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 06:41   #4949
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

kiedyś robiłam 1-2 zamówienia w miesiącu, ale na małe kwoty, bo były takie kody (kroki, błędy systemu)
teraz raz na 3-4 miesiące za ok. 110 zł (zwykle z kodem -100 zł, bo dla mnie bardziej opłaca się niż -50% od cen katalogowych czy dowolny produkt za złotówkę)
mam małą półkę zapasów, ale staram się, żeby nie było to więcej niż na pół roku (kilka żeli pod prysznic, balsamów, szamponów), zapachy mam w użyciu 4, kolejne 3 w zapasie, staram się nie używać na raz 5 smarowideł do ciała, szamponów, chyba że coś mi w nich nie pasuje
od kiedy zrezygnowałam z pielęgnacji do twarzy YR mam zdecydowanie mniej do kupienia
na alledrogo najłatwiej sprzedać zapachy, ale to i tak za max 1/3 ceny, inne z tego co widzę wiszą w aukcjach tygodniami
największy problem mam z gratisami w postaci kremów do twarzy/mleczek do ciała, których nie zużyję przez parabeny i inne świństwa w składzie
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 08:51   #4950
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
kiedyś robiłam 1-2 zamówienia w miesiącu, ale na małe kwoty, bo były takie kody (kroki, błędy systemu)
teraz raz na 3-4 miesiące za ok. 110 zł (zwykle z kodem -100 zł, bo dla mnie bardziej opłaca się niż -50% od cen katalogowych czy dowolny produkt za złotówkę)
mam małą półkę zapasów, ale staram się, żeby nie było to więcej niż na pół roku (kilka żeli pod prysznic, balsamów, szamponów), zapachy mam w użyciu 4, kolejne 3 w zapasie, staram się nie używać na raz 5 smarowideł do ciała, szamponów, chyba że coś mi w nich nie pasuje
od kiedy zrezygnowałam z pielęgnacji do twarzy YR mam zdecydowanie mniej do kupienia
na alledrogo najłatwiej sprzedać zapachy, ale to i tak za max 1/3 ceny, inne z tego co widzę wiszą w aukcjach tygodniami
największy problem mam z gratisami w postaci kremów do twarzy/mleczek do ciała, których nie zużyję przez parabeny i inne świństwa w składzie
Ja mam najwięcej żeli JdM i zapachów(po ok.20 szt). Zwykle zapachy kupowałam okazyjnie, czyli licząc z grubsza za ok. 30 zł/szt. Mam chyba z 5 buetlek MdB (z czasów fajnych kodów), ale nie narzekam, bo akurat koleżanka bardzo lubi i co jakiś czas jej odsprzedaję buetlkę za taką właśnie cenę. Nie zarabiam ale też nie tracę i obie jesteśmy zadowolone.
Teraz kupiłam trochę zapasów:szampony, demakijaż, kremy, ocet+ z ciekawości elixir Tdh,mydło oliwkowe w kostce.
Myślę, że do następnej wyprzedaży raczej nic nie kupię, bo zauważyłam, że najkorzystniejsze oferty są w sierpniu, grudniu i w styczniu. Na razie szlaban.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 11:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.