Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-02-20, 22:08   #4951
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Nawet nie wiedziałam, że wrzucili pierwszy odcinek na Player, ale już obejrzałam dzięki za info!

Z migawek widziałam, że śluby będą w plenerze. Dla mnie 100 razy lepiej niż w urzędzie.

Ciekawa jestem czy ten Palyer będzie działał za darmo. Obecnie mam wykupiony pakiet za 4 zł na miesiąc bo ostatnio chciałam film obejrzeć i się skusiłam, więc dzisiaj bez problemu odpaliłam, ale jestem ciekawa jak mi się skończy. Będę chyba zmuszona wykupić znowu.. telewizora nie mam, a tv internetowe, z którego korzystam - pilot WP ma kilka kanałów za darmo, ale TVN7 niestety nie.

Myślałam, że dzisiaj pokażą też Panów, ale znowu będą budować napięcie w tempie żółwia. Rzuciło mi się w oczy, że wszystkie Panie po 30 (ale ktoś z Was pisał, że się wymagania wiekowe zmieniły). W sumie dobrze, może nie będzie jakiś dziecinnych akcji. Wszystkie Panie są w sumie niebrzydkie, takie normalne. Brwi u Izy - rażące, to fakt. Ktoś napisał, że przez to ma lekką wulgarną twarz, zgadzam się. Dla mnie tego typu brwi to taki styl lat 2000-2005, czujecie o co chodzi? Ciekawa jestem facetów.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-20, 22:53   #4952
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne te uczestniczki, ale wcale mnie to nie dziwi, bo zgadzam się z Leany - w tym programie to z panami bywa gorzej, i pod względem wyglądu, i ogarnięcia życiowego. Wiem, że gusta są bardzo różne, ale według mnie atrakcyjnymi dziewczynami były niemalże wszystkie uczestniczki poza Magdą z 1 edycji, ona dla mnie była lekko przaśna. Za to z panów nie wiem, czy którykolwiek był według mnie atrakcyjny, a przystojny to już żaden. Za to z dziewczyn bardzo ładna była wg mnie Martyna, Ewa, Natalia, bardzo też mi się podobała Asia, Paulina miała według mnie bardzo ciekawą urodę. Anita trochę za bardzo zrobiona, ale też ładna według mnie, tak samo Oliwia była bardzo ładną dziewczyną.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm, Oliwia i Anita to pewnie najatrakcyjniejsze uczestniczki, ale...Dla mnie Oliwia za młoda do programu i to co mi się u niej nie podoba i rzuca w oczy po przyjrzeniu się z bliska to...Wydaje mi się, że ona ma szeroko rozstawione oczy, a może są po prostu tak duże, ze wyglądają jakby "zajmowały" twarz w całej jej rozciągłości, jeśli ktoś rozumie o co mi chodzi Ale moze to tylko moja, dziwna ocena cudzej urody. Oczywiście niczemu Oliwii nie ujmuje, zgadzam się z tym ze jest bardzo, ale to bardzo atrakcyjną dziewczyną.

Anita...Atrakcyjna i ze świetną figurą, ale nie jestem w stanie jej polubić - tak mnie irytuje. Robi na mnie wrażenie tak strasznie powierzchownej, ot taka urocza blondynka, która rozkruszy każde męskie serce. Moze to dlatego, ze jest tancerka, a wiele z nich (poznałam ich trochę) sprawia takie wrażenie - bycia bardzo powierzchownymi. Mam wrażenie, ze to "życie na Instagramie" i wszystko co się z tym wiąże, czyli "słodkie" sesje zdjęciowe, torty z lukrem to po prostu cały jej świat. To taki typ osobowości. I te jej rzęsy jak pajecze odnoza...No nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-20, 23:04   #4953
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=4e7542dda0fd66e47a4eea6 0a6dfa89c97e945d1_61c50d8 334adc;88527381]Hmm, Oliwia i Anita to pewnie najatrakcyjniejsze uczestniczki, ale...Dla mnie Oliwia za młoda do programu i to co mi się u niej nie podoba i rzuca w oczy po przyjrzeniu się z bliska to...Wydaje mi się, że ona ma szeroko rozstawione oczy, a może są po prostu tak duże, ze wyglądają jakby "zajmowały" twarz w całej jej rozciągłości, jeśli ktoś rozumie o co mi chodzi Ale moze to tylko moja, dziwna ocena cudzej urody. Oczywiście niczemu Oliwii nie ujmuje, zgadzam się z tym ze jest bardzo, ale to bardzo atrakcyjną dziewczyną.

Anita...Atrakcyjna i ze świetną figurą, ale nie jestem w stanie jej polubić - tak mnie irytuje. Robi na mnie wrażenie tak strasznie powierzchownej, ot taka urocza blondynka, która rozkruszy każde męskie serce. Moze to dlatego, ze jest tancerka, a wiele z nich (poznałam ich trochę) sprawia takie wrażenie - bycia bardzo powierzchownymi. Mam wrażenie, ze to "życie na Instagramie" i wszystko co się z tym wiąże, czyli "słodkie" sesje zdjęciowe, torty z lukrem to po prostu cały jej świat. To taki typ osobowości. I te jej rzęsy jak pajecze odnoza...No nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ja tak samo widzę Oliwię. Wielkie Rybie oczy.

Wg mnie jedna z ładniejszych dziewczyn była Martyna.

Za najmniej atrakcyjne uważam Magdę, i Anie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-20, 23:09   #4954
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dla mnie Łukasz zupełnie nie był atrakcyjny, Marcin trochę trącił dla mnie gejem, ale faktycznie był przystojnym facetem, więc jakbym miała któregoś wybrać z wyglądu, to Marcina właśnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam podobne zdanie...Marcin wydawal mi się okropny z charakteru i to mnie w nim odpychalo, ale z wyglądu oceniam go na plus. Jeden z lepiej wyglądających męskich uczestników
tego programu.

Łukasz...Nie, no nie. Wytłumaczę to tak - gdybym zobaczyła go jakieś 10 lat temu to pewnie uznalabym go za przystojnego faceta, ale teraz nie. Wybaczcie, ale takich Lukaszy to jest pełno w każdej "lepszej" czy chcącej "uchodzić za lepszą" dyskotece - są uważani przez dziewczyny za atrakcyjnych, bo są dość zadbani i nie brakuje im pieniędzy, a wg mnie to przeciętni faceci tak naprawdę. Po prostu w Polsce nie ma w czym przebierać, jeśli chodzi o inne miasta niż Warszawa, Trojmiasto, może Kraków- taka prawda. Myślę, że każda dziewczyna wie o co chodzi...Ja po prostu takich Łukaszy to widzialam "na kopy" i jestem już trochę zmęczona tym opisywaniem go jako "przystojniaka", kiedy to po prostu taki troszkę bardziej zadbany, ale wciąż "dyskotekowy chłopak" .
On uosabia wg mnie stereotyp przystojnego mezczyzny w PL...

Ale co do innych Waszych komentarzy, to się z Wami zgodzę. Kobiety w większości przypadków są w tym programie normalne - no takie spoko babki, a faceci to wręcz tragedia...Fatalni z charakteru i prawie zawsze z wyglądu. I mam niestety smutne wrażenie, ze to jest właśnie odwzorowanie naszej rzeczywistości.
I to jest strasznie przykre.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc
Czas edycji: 2021-02-20 o 23:16
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-20, 23:10   #4955
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Dla mnie żadna nie była jakoś ujmująco piękna. Najładniejsza z wszystkich edycji Natalia, reszta przeciętna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-20, 23:20   #4956
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ja tak samo widzę Oliwię. Wielkie Rybie oczy.

Wg mnie jedna z ładniejszych dziewczyn była Martyna.

Za najmniej atrakcyjne uważam Magdę, i Anie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie..."Rybie oczy" - określenie, którego mi brakowało, idealnie opisuje to co mam na myśli. Strasznie nie lubię takich oczu.

Ale Oliwia jest oczywiscie bardzo atrakcyjna. I podoba mi się z wyglądu bardziej niż Anita.

Myślę, ze Natalia tez wyglądała nieźle...Ale jej charakter - tutaj juz bylo gorzej. Tak to przynajmniej zapamiętałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-21, 00:10   #4957
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=4e7542dda0fd66e47a4eea6 0a6dfa89c97e945d1_61c50d8 334adc;88527381]Hmm, Oliwia i Anita to pewnie najatrakcyjniejsze uczestniczki, ale...Dla mnie Oliwia za młoda do programu i to co mi się u niej nie podoba i rzuca w oczy po przyjrzeniu się z bliska to...Wydaje mi się, że ona ma szeroko rozstawione oczy, a może są po prostu tak duże, ze wyglądają jakby "zajmowały" twarz w całej jej rozciągłości, jeśli ktoś rozumie o co mi chodzi Ale moze to tylko moja, dziwna ocena cudzej urody. Oczywiście niczemu Oliwii nie ujmuje, zgadzam się z tym ze jest bardzo, ale to bardzo atrakcyjną dziewczyną.

Anita...Atrakcyjna i ze świetną figurą, ale nie jestem w stanie jej polubić - tak mnie irytuje. Robi na mnie wrażenie tak strasznie powierzchownej, ot taka urocza blondynka, która rozkruszy każde męskie serce. Moze to dlatego, ze jest tancerka, a wiele z nich (poznałam ich trochę) sprawia takie wrażenie - bycia bardzo powierzchownymi. Mam wrażenie, ze to "życie na Instagramie" i wszystko co się z tym wiąże, czyli "słodkie" sesje zdjęciowe, torty z lukrem to po prostu cały jej świat. To taki typ osobowości. I te jej rzęsy jak pajecze odnoza...No nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Oliwia ma właśnie szeroko rozstawione oczy, duże to one w ogóle nie są.
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-21, 07:28   #4958
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Dla mnie Łukasz z wyglądu to był od początku typ chłopaka, który chodzi w soboty na dyskoteki, gdzie się tańczy w białych rękawiczkach A jego tatuaż tylko mi dopełnił tego obrazu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-21, 07:37   #4959
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ciekawe jakich facetow znaleźli do tej edycji. Z wyglądem było kiepsko ale z charakteremi ogarnięciem też. Chyba tylko adrian i ten co wyglądał na geja byli ogarnięci życiowo a reszta to mentalne nastolatki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-21, 07:40   #4960
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Oliwia ma właśnie szeroko rozstawione oczy, duże to one w ogóle nie są.
Chyba nie widziałaś małych oczu?

Oliwia ma śliczna siostrę za to

Dla mnie Łukasz to taki chłopek roztropek. Ok, wyróżnia się jakoś na tle mężczyzn że wszystkich edycji, ale brakuje mu postawnosci. Wygląda trochę jak Dawid z poprzedniej edycji, jeśli wiecie co mam na myśli. Prezentację ogólną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

* mam na myśli edycję Rolnik szuka żony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-21, 08:22   #4961
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Chyba nie widziałaś małych oczu?

Oliwia ma śliczna siostrę za to

Dla mnie Łukasz to taki chłopek roztropek. Ok, wyróżnia się jakoś na tle mężczyzn że wszystkich edycji, ale brakuje mu postawnosci. Wygląda trochę jak Dawid z poprzedniej edycji, jeśli wiecie co mam na myśli. Prezentację ogólną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

* mam na myśli edycję Rolnik szuka żony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ona nie ma ani małych, ani dużych ma normalne, ale szeroko rozstawione i profesjonalnie pomalowane.
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-21, 08:52   #4962
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

A czy na tym wątku się nie spileruje odcinków do przodu? Jest na to inny wątek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-21, 09:07   #4963
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-21, 10:08   #4964
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy mogę tutaj pisać, ale nie widziałam odcinka premium, natomiast na grupie (zapomniałam już, że do niej należę) na fb ktoś napisał, że są przesunięte granice wiekowe. Jak dla mnie to na plus.
Tez czytałam wcześniej o dziewczynach i wszystkie po 30-tce więc chyba faktycznie zmienili granice wiekowe uczestników.
Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
A czy na tym wątku się nie spileruje odcinków do przodu? Jest na to inny wątek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie to samo chciałam napisać, chyba dziewczyny się zagalopowali i zapomniały o tamtym wątku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Zagalopowały*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-21, 10:27   #4965
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Zakładajac ze w 1 odcinku nic wielkiego się jeszcze nie wydarzyło to w sumie nic sie nie stało. Już jak dojdzie do łaczenia par, ślubów , potem dalszych akcji to fakt prośba żeby pisać w oddzielnym watku (ja będe ogladac dopiero w TV) A sama dyskusja kto wystąpi (o czym piszą nawet portale już) myślę ze wielkiej krzywdy nie wyrządziła.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-21, 10:30   #4966
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dla mnie Łukasz z wyglądu to był od początku typ chłopaka, który chodzi w soboty na dyskoteki, gdzie się tańczy w białych rękawiczkach A jego tatuaż tylko mi dopełnił tego obrazu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie ! Już nie chciałam tego pisać, ale to pierwsze co mi przyszło do głowy.

Typ gościa, dla którego "ambitna" praca to przedstawiciel handlowy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-21, 10:40   #4967
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-21, 10:56   #4968
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
I Zrobki również. Tak naprawdę zdecydowanie poniżej 30 były chyba tylko Ania, Martyna, Oliwka i Agata z odrostami, z facetów tylko Łukasz i Grzesix? I im już tak daleko do tej trzydziestki nie było.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-21, 10:59   #4969
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ja się wypowiedziałam o uczestniczkach, bo zaczęły już o nich pisać dziewczyny, które nie widziały odcinka ;-) z info w necie.
Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tak naprawdę, to nikt w programie oficjalnie nie mówił o zmianie granic wiekowych. Może tak po prostu wyszło, że wszyscy 30+. Albo experci nauczeni doświadczeniem poprzednich edycji uznali, że warto się 2 razy zastanowić, czy młodsi są gotowi na ślub.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-21, 11:22   #4970
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zawsze było przeplatane. Dwie starsze, jedna młodsza np.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-21, 14:07   #4971
dewastatorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Z młodszych osób były: Agata (23lata), Oliwia (24), Ania i Martyna (po 25), Magda, Grzesiek, Maciek, Anita (28). W okolicach 30 byli Natalia, Jacek, Ewa, Darek, Krystian, Agnieszka, Adrian, Przemek, Wojtek, Łukasz, Adam. Po 30 byli Asia (31) Paulina (32), Krzysiek (34), Marcin (35).



Może zwrócenie się w stronę osób nieco starszych jest spowodowane innymi wymaganiami np. ustabilizowaną sytuacją zawodową, finansową i mieszkaniową. Nie oszukujmy się... Żeby móc realizować ten eksperyment uczestnicy muszą mieć coś więcej niż tylko dobre chęci bo współmałżonka trzeba mieć gdzie ugościć, mieć gdzie "pobyć" razem jako para, mieć jakieś pieniądze na ewentualne dojazdy. Nie mówię tutaj o niewiadomo jakich wymaganiach, ale zwykłym minimum. Dopasowanie emocjonalne i intelektualne to już inna sprawa ale bez takich aspektów bardzo przyziemnych będzie ciężko. Co myślicie?
dewastatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-21, 14:57   #4972
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Agnieszka ale ta od Marcina też po 30 była, nie wiem cos mi świta ze chyba 34 miała
Ogólnie jak czytałam w zagranicznych edycjach są ludzie po 40-tce czy 50-tce często rozwodnicy z dziećmi
U nas też była dwójka rozwodników własnie Agnieszka od Marcina i Krzysiek ale bez dzieci.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-21, 15:08   #4973
darkness_pratt
Human Being
 
Avatar darkness_pratt
 
Zarejestrowany: 2020-08
Lokalizacja: Somewhere Over the Rainbow
Wiadomości: 139
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Agnieszka ale ta od Marcina też po 30 była, nie wiem cos mi świta ze chyba 34 miała
Ogólnie jak czytałam w zagranicznych edycjach są ludzie po 40-tce czy 50-tce często rozwodnicy z dziećmi
U nas też była dwójka rozwodników własnie Agnieszka od Marcina i Krzysiek ale bez dzieci.
A gdzie tam... Agnieszka była na 100% przed 30, pamiętam, że byłyśmy mniej więcej w tym samym wieku, ta ich edycja to był 2017 rok, ja miałam wtedy 28 lat, a ona była chyba z rok czy dwa starsza ode mnie. Zdziwiło nie to wtedy, bo rzeczywiście wyglądała na starszą...
darkness_pratt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-21, 15:17   #4974
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez darkness_pratt Pokaż wiadomość
A gdzie tam... Agnieszka była na 100% przed 30, pamiętam, że byłyśmy mniej więcej w tym samym wieku, ta ich edycja to był 2017 rok, ja miałam wtedy 28 lat, a ona była chyba z rok czy dwa starsza ode mnie. Zdziwiło nie to wtedy, bo rzeczywiście wyglądała na starszą...
Tak, było coś takiego. Ona w tej chwili ma chyba 33. Myślę, że była rocznik 1987

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-21, 15:23   #4975
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Dobra sprawdziłam na youtube bo sa fragmenty 30 lat miała wtedy. Ale wyglądała na dużo starszą
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-21, 18:33   #4976
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

No jednak niektorzy troche spojleruja, np. pisanie ze przedstawili tylko dziewczyny zniechęca do oglądania. Wole sie sama przekonać co bedzie w odcinku na zywo, a nie wiedząc wczesniej, bo to taka musztarda po obiedzie. Takze prośba, zeby jednak powstrzymać sie, jest specjalny osobny wątek do tego, nie psujcie nam zabawy i emocji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-21, 18:58   #4977
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Tzn. przepraszam, jeśli kogoś jakoś zniechęciłam, ale nie zdradzałam fabuły, tylko uczestniczki. Nie wiedziałam, że to taki spoiler. Często jeszcze przed programem pojawiały się jakieś "śledztwa". Wydaje mi się, że jak ktoś wygląda i ile ma lat, to nie jest jakiś straszny spoiler.

[1=4e7542dda0fd66e47a4eea6 0a6dfa89c97e945d1_61c50d8 334adc;88527381]Hmm, Oliwia i Anita to pewnie najatrakcyjniejsze uczestniczki, ale...Dla mnie Oliwia za młoda do programu i to co mi się u niej nie podoba i rzuca w oczy po przyjrzeniu się z bliska to...Wydaje mi się, że ona ma szeroko rozstawione oczy, a może są po prostu tak duże, ze wyglądają jakby "zajmowały" twarz w całej jej rozciągłości, jeśli ktoś rozumie o co mi chodzi Ale moze to tylko moja, dziwna ocena cudzej urody. Oczywiście niczemu Oliwii nie ujmuje, zgadzam się z tym ze jest bardzo, ale to bardzo atrakcyjną dziewczyną.

Anita...Atrakcyjna i ze świetną figurą, ale nie jestem w stanie jej polubić - tak mnie irytuje. Robi na mnie wrażenie tak strasznie powierzchownej, ot taka urocza blondynka, która rozkruszy każde męskie serce. Moze to dlatego, ze jest tancerka, a wiele z nich (poznałam ich trochę) sprawia takie wrażenie - bycia bardzo powierzchownymi. Mam wrażenie, ze to "życie na Instagramie" i wszystko co się z tym wiąże, czyli "słodkie" sesje zdjęciowe, torty z lukrem to po prostu cały jej świat. To taki typ osobowości. I te jej rzęsy jak pajecze odnoza...No nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Co do Anity, to pisałam kiedyś w wątku, że znajoma koleżanki ją zna i jest podobno bardzo miłą dziewczyną. Te sesje itd. to nie w moim guście, ale moim zdaniem ona się wykazała ogromną dojrzałością w tym programie i klasą w porównaniu do wielu innych uczestników (nawet swojego męża na etapie castingów).

Mnie się Oliwia bardzo podoba. Uważam, że wygląda jak aktorka. Natomiast co do Łukasza, to po przemyśleniu przyznaję Ci rację, choć mnie się podobał na początku programu.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Dla mnie żadna nie była jakoś ujmująco piękna. Najładniejsza z wszystkich edycji Natalia, reszta przeciętna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cóż, już pisałam w tym wątku kiedyś, to nie chcę mi się dyskutować, ale powtórzę: to musisz mieć bardzo piękne osoby w otoczeniu (bez ironii), skoro taką Oliwię czy Martynę uważasz za przeciętne.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tzn. dla mnie bardziej szokiem - i plusem - było to, że ludzie są po 30. Uważam, że po prostu niektórzy uczestnicy byli tacy trochę niedojrzali, mieli wyidealizowane wyobrażenie o tym programie i związkach. Raczej dziewczyna typie Oliwii chociażby nie musiała w takim wieku iść do programu szukać męża; podobnie Martyna itd.

Choć Anita z kolei była dojrzała w wieku 27 lat, więc to może nie kwestia wieku.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2021-02-21 o 18:59
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-21, 19:02   #4978
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-21, 19:09   #4979
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Bardziej mam na myśli to, że ktoś w wieku 23 lat jak Agata - która się wydawała bardzo dziecinna - często nie był w wielu relacjach, brakuje takiej osobie jeszcze dojrzałości, nie popróbowała bycia w wielu związkach, nie ma stabilnej sytuacji finansowej, zawodowej itd., a nawet może nie być gotowym/ą na tak poważny związek. Nawet jak Grzesix, który nagle stwierdził, że on po prostu "nie jest gotowy na małżeństwo" i to mogła być w jego przypadku prawda.

Nie jest to kwestia "muszenia", ale sądzę, że wystąpienie w programie w tak młodym wieku to trochę zbyt pochopna decyzja.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-21, 22:02   #4980
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Tzn. przepraszam, jeśli kogoś jakoś zniechęciłam, ale nie zdradzałam fabuły, tylko uczestniczki. Nie wiedziałam, że to taki spoiler. Często jeszcze przed programem pojawiały się jakieś "śledztwa". Wydaje mi się, że jak ktoś wygląda i ile ma lat, to nie jest jakiś straszny spoiler.


Co do Anity, to pisałam kiedyś w wątku, że znajoma koleżanki ją zna i jest podobno bardzo miłą dziewczyną. Te sesje itd. to nie w moim guście, ale moim zdaniem ona się wykazała ogromną dojrzałością w tym programie i klasą w porównaniu do wielu innych uczestników (nawet swojego męża na etapie castingów).

Mnie się Oliwia bardzo podoba. Uważam, że wygląda jak aktorka. Natomiast co do Łukasza, to po przemyśleniu przyznaję Ci rację, choć mnie się podobał na początku programu.



Cóż, już pisałam w tym wątku kiedyś, to nie chcę mi się dyskutować, ale powtórzę: to musisz mieć bardzo piękne osoby w otoczeniu (bez ironii), skoro taką Oliwię czy Martynę uważasz za przeciętne.



Tzn. dla mnie bardziej szokiem - i plusem - było to, że ludzie są po 30. Uważam, że po prostu niektórzy uczestnicy byli tacy trochę niedojrzali, mieli wyidealizowane wyobrażenie o tym programie i związkach. Raczej dziewczyna typie Oliwii chociażby nie musiała w takim wieku iść do programu szukać męża; podobnie Martyna itd.

Choć Anita z kolei była dojrzała w wieku 27 lat, więc to może nie kwestia wieku.
tak, dla mnie moje przyjaciółki są od nich dużo ładniejsze
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.