Schudn±æ 20 - 30 kg - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które siê odchudzaj± grupowo. Pamiêtaj: diety musz± byæ zgodne z zasadami zdrowego od¿ywiania. Pisz o dietach powy¿ej 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-11-09, 20:10   #4981
GrubaBlondyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Nie bêdê Wam opowiadaæ o pocz±tkach odchudzania, bo pope³nia³am tam sporo b³êdów (choæ dobrze chud³am). Teraz jem tak:
¶niadanie: 40g pieczywa + 30g szynki (albo jajko, albo 1/2 serka wiejskiego) + warzywa
II ¶niadanie: to samo
Obiad: 40g ry¿u/kaszy (waga suchego produktu) + 120-130g miêsa drobiowego albo wo³owego (waga nieprzyrz±dzonego)/zamiennie na 2 jajka + warzywa
Kolacja: jogurt (i tu pope³niam grzech, bo jem jogobellê light, choæ wiem, ¿e jest cholernie niezdrowa). Dawniej dodawa³am do niej p³atków owsianych, ale ju¿ od d³ugiego czasu, wieczorem po prostu nie chce mi siê je¶æ i ciê¿ko mi w siebie wmusiæ sam jogurcik bez dodatków.
W ci±gu dnia jem owoc wielko¶ci jab³ka. Nie jem winogron i bananów. Kiedy restrykcyjnie trzyma³am siê diety, nie s³odzi³am kawy, pi³am rano na czczo ciep³± wodê z cytryn± i porcjê chleba zamienia³am np. na 40g p³atków owsianych, które s± zdrowsze.

Nie smarujê chleba mas³em, jem maksymalnie 1 ³y¿eczkê oleju dziennie. Mogê robiæ sobie warzywne zupy, ale totalnie nie odczuwam g³odu, wiêc nie korzystam z tej opcji. Je¶li chcecie co¶ jeszcze wiedzieæ to pytajcie
__________________
--------------------------------------------------------
http://grubablondyna.blogspot.com/
GrubaBlondyna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-09, 20:23   #4982
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: st±d
Wiadomo¶ci: 36 831
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Ja tylko powiem, ¿e jesz strasznie ma³o, co to za kolacja - jogurt (i to jeszcze light)?
Dotka90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-09, 20:51   #4983
GrubaBlondyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tylko powiem, ¿e jesz strasznie ma³o, co to za kolacja - jogurt (i to jeszcze light)?
Wiesz, masz racjê, w stosunku do innych jem bardzo ma³o, ale widzisz, mam niskie zapotrzebowanie energetyczne z tego wzglêdu, ¿e na pocz±tku odchudzania nie robi³am tego z pomoc± dietetyczki a samodzielnie co pogorszy³o mój metabolizm. Dlatego zawsze staram siê przestrzegaæ innych, by starali siê kontrolowaæ odchudzanie przy pomocy specjalistów. Te¿ problematyczne przy moim spalaniu kalorii jest to, ¿e organizm nie jest obojêtny na utratê kilkudziesiêciu kilogramów i to spowalnia procesy odchudzania, dlatego nie mogê je¶æ du¿o - sta³abym w miejscu. Mia³am tak¿e w wakacje usuwany woreczek ¿ó³ciowy, po operacji mia³am wieeeeeelk± przerwê w aktywno¶ci fizycznej, co nie by³o korzystne dla miê¶ni i mojego metabolizmu, wiêc moje porcje nie mog± byæ wiêksze. Jogurt na kolacjê jest dla mnie absolutnie wystarczaj±cy i nie robi mi krzywdy, rozmawia³am na ten temat z prowadz±c± mnie dietetyczk± (a jest ona doktorem na uj). Organizm po zjedzeniu jogurtu przechodzi sobie spokojnie w stan u¶pienia i ju¿ wie, ¿e nie bêdê mu dostarczaæ dodatkowej energii. Totalnie nie odczuwam wieczorem g³odu, jogurt jem, bo muszê
__________________
--------------------------------------------------------
http://grubablondyna.blogspot.com/
GrubaBlondyna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-09, 22:10   #4984
womendontcry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

GrubaBlondyna - powali³a¶ mnie na ³opatki
Gratulujê

Bella - zdrówka ¿yczê.

Melonade - ja wiem, ¿e 100 gram na minus w tydzieñ to ¿enada, ale ¿eby tak od razu mnie czerwieni± w tabelce potraktowaæ...?
__________________
womendontcry

----98-97-96-95-94-93-92-91-90-
89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-
79-78-77-76 -75-74-73 -72-71-70-
69-68-67-66-65
womendontcry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-09, 23:15   #4985
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez womendontcry Poka¿ wiadomo¶æ
GrubaBlondyna - powali³a¶ mnie na ³opatki
Gratulujê

Bella - zdrówka ¿yczê.

Melonade - ja wiem, ¿e 100 gram na minus w tydzieñ to ¿enada, ale ¿eby tak od razu mnie czerwieni± w tabelce potraktowaæ...?
Haha, no ³adnie, widocznie nie chcia³am siê czuæ osamotniona .
Ju¿ poprawiam, wybacz.
Lepsze 100gram na minus w tydzieñ ni¿ 200gram na plus w pó³ roku .

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

To chyba w ogóle nie by³ mój dzieñ, bo zamiast 7.11 napisa³am 7.10
Tabelka ju¿ poprawiona
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 08:43   #4986
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 4 366
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez GrubaBlondyna Poka¿ wiadomo¶æ
Nie smarujê chleba mas³em, jem maksymalnie 1 ³y¿eczkê oleju dziennie. Mogê robiæ sobie warzywne zupy, ale totalnie nie odczuwam g³odu, wiêc nie korzystam z tej opcji. Je¶li chcecie co¶ jeszcze wiedzieæ to pytajcie
wow!
Jestem pe³na podziwu dla tego ile kg ju¿ zrzuci³a¶
natomiast do tego ile jesz powiem drugie wooow - ale ma³o
ale skoro Tobie to s³u¿y


Hej

Melonik good job z tabelk±
p.s. uwielbiam Ciê za bezpo¶rednio¶æ te¿ uwa¿am, ¿e czytanie wyrywkowo pewnych wypowiedzi i ocenianie, ¿e na pewno komu¶ siê nie chce jest b³êdne.

u nas ³adnie s³onecznie, rano obserwowa³am sarenki pas±ce siê na skraju lasku
na ¶niadanie mia³am owsiankê czeko z truskawkami
__________________


nie znoszê osób, które MUSZ¡ mieæ zawsze racjê

Julitka

mooonik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 09:41   #4987
aniakondzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 115
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Witam, chcia³abym do Was do³±czyæ z wag± 83,5kg przy wzro¶cie 164cm. Wygl±dam jak wielki balon. Jestem po 3 porodzie- cesarce która by³a w marcu wiêc najwy¿sza pora zrobiæ co¶ ze swoim ogromnym cia³em. Od dzi¶ mam zamiar æwiczyæ na pocz±tku 30 min jazdy na rowerze i 30 min spacer, oraz M¯ a czê¶ciej. Mam nadzieje, ¿e to pomo¿e bo ju¿ nie mogê na siebie patrzeæ.Do tej pory du¿o jad³am a nie uprawia³am sportu, ruch by³ bo przy dziecku nie da siê siedzieæ ale sportu taki ruch nie zast±pi. Wierzê ¿e z Wami mi siê uda. Chcia³abym warzyæ 65 kg.

Edytowane przez aniakondzia
Czas edycji: 2014-11-10 o 09:44
aniakondzia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 14:36   #4988
GrubaBlondyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez womendontcry Poka¿ wiadomo¶æ
GrubaBlondyna - powali³a¶ mnie na ³opatki
Gratulujê
Cytat:
Napisane przez mooonik Poka¿ wiadomo¶æ
wow!
Jestem pe³na podziwu dla tego ile kg ju¿ zrzuci³a¶
natomiast do tego ile jesz powiem drugie wooow - ale ma³o
ale skoro Tobie to s³u¿y
Dziêki dziewczyny
Dzisiaj idê noc± na si³kê poprawiaæ swój metabolizm, ¿eby móc wiêcej je¶æ w przysz³o¶ci. Jestem zupe³nie zielona, je¶li chodzi o tematykê æwiczeñ si³owych, dlatego zobaczê, co z tego wyjdzie. Jutro o 6.30 basen i skóra od razu poczuje siê odnowiona. Strasznie Wam polecam p³ywanie, dzia³a rewelacyjnie na moj± skórê nóg, która by³a do¶æ obwis³a. Widzê wielk± poprawê.
__________________
--------------------------------------------------------
http://grubablondyna.blogspot.com/
GrubaBlondyna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 15:03   #4989
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 2 627
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aniakondzia Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, chcia³abym do Was do³±czyæ z wag± 83,5kg przy wzro¶cie 164cm. Wygl±dam jak wielki balon. Jestem po 3 porodzie- cesarce która by³a w marcu wiêc najwy¿sza pora zrobiæ co¶ ze swoim ogromnym cia³em. Od dzi¶ mam zamiar æwiczyæ na pocz±tku 30 min jazdy na rowerze i 30 min spacer, oraz M¯ a czê¶ciej. Mam nadzieje, ¿e to pomo¿e bo ju¿ nie mogê na siebie patrzeæ.Do tej pory du¿o jad³am a nie uprawia³am sportu, ruch by³ bo przy dziecku nie da siê siedzieæ ale sportu taki ruch nie zast±pi. Wierzê ¿e z Wami mi siê uda. Chcia³abym warzyæ 65 kg.
co do æwiczeñ poleca³abym
d³u¿ej je¼dziæ na rowerze, przy aerobach to min. 40 minut. no i ¿yczê sukcesów




Cytat:
Napisane przez GrubaBlondyna Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny
Dzisiaj idê noc± na si³kê poprawiaæ swój metabolizm, ¿eby móc wiêcej je¶æ w przysz³o¶ci. Jestem zupe³nie zielona, je¶li chodzi o tematykê æwiczeñ si³owych, dlatego zobaczê, co z tego wyjdzie. Jutro o 6.30 basen i skóra od razu poczuje siê odnowiona. Strasznie Wam polecam p³ywanie, dzia³a rewelacyjnie na moj± skórê nóg, która by³a do¶æ obwis³a. Widzê wielk± poprawê.
jak to noc±? co do basenu - jako¶ nie mogê siê wybraæ choæ mam 5 minut na piechotê. ale jak ruszy³am siê na si³owniê do której doje¿d¿am samochodem 20 minut to mo¿e i na basen w koñcu pójdê.

Dzisiaj by³am znowu na si³owni, wytrzyma³am na bie¿ni 50 minut. tak jak mówi³am wcze¶niej, ustawiam sobie program do aerobów, wpisuje moje dane typu waga i wiek, maszyna ci±gle kontroluje moje têtno i dostosowuje tempo marszu i poziom wysoko¶ci bie¿ni do têtna w³a¶nie. wysz³o dzisiaj ¿e sz³am jakie¶ 9 km/h pod górkê. taka mokra po æwiczeniach to jeszcze nie by³am. ale wed³ug tej maszyny spali³am ponad 400 kcal dzisiaj. a kole¿anka sz³a obok mnie i spali³a trochê ponad 200 kcal choæ sz³a 10 minut d³u¿ej, z tym ¿e p³asko i wolniej. ale to by³ jej pierwszy raz jestem z siebie mega zadowolona, da³am radê chocia¿ mia³am ju¿ do¶æ po 20 minutach.
__________________
.

Edytowane przez michalova
Czas edycji: 2014-11-10 o 15:05
michalova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 19:33   #4990
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez mooonik Poka¿ wiadomo¶æ
wow!
Jestem pe³na podziwu dla tego ile kg ju¿ zrzuci³a¶
natomiast do tego ile jesz powiem drugie wooow - ale ma³o
ale skoro Tobie to s³u¿y


Hej

Melonik good job z tabelk±
p.s. uwielbiam Ciê za bezpo¶rednio¶æ te¿ uwa¿am, ¿e czytanie wyrywkowo pewnych wypowiedzi i ocenianie, ¿e na pewno komu¶ siê nie chce jest b³êdne.

u nas ³adnie s³onecznie, rano obserwowa³am sarenki pas±ce siê na skraju lasku
na ¶niadanie mia³am owsiankê czeko z truskawkami

Bardzo siê staram pisz±c na forum nikogo nie uraziæ, ale irytuje mnie takie podej¶cie, ¿e skoro mi siê nie chcia³o to pewnie innym siê nie chce.
Jasne, ¿e jak siê naprawdê chce schudn±æ to trzeba ruszyæ zacne cztery litery, ale to czasem nie jest tak proste, jak by siê mog³o wydawaæ. A nie chcê, ¿eby mi tu kto¶ przychodzi³ i mówi³, ¿e zamiast narzekaæ mam dzia³aæ. Bo po to jest to forum, ¿eby i narzekaæ, i siê chwaliæ wynikami, i szukaæ☠motywacji, i mówiæ o pora¿kach. Jak siê☠cz³owiek zamknie w sobie to nic z tego nie bêdzie. Wiêc ja wolê, ¿eby kto¶ tu pó³ roku narzeka³ i w koñcu co¶ z tego wysz³o ni¿ ¿eby mi mówi³, ¿e jak siê chce to siê da.
Oczywi¶cie bardzo podziwiam osoby, które jednego dnia postanawiaj± zmieniæ ca³e swoje ¿ycie, wstaj± i to robi±, ale nie ka¿dy tak potrafi i to te¿ trzeba zrozumieæ. Na ten temat mog³abym gadaæ i gadaæ. Podsumowuj±c - ka¿dy tu jest mile widziany, niech ka¿dy korzysta z tego forum jak mo¿e, nie po to tu jeste¶my, ¿eby siê oceniaæ tylko ¿eby sobie pomagaæ.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez aniakondzia Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, chcia³abym do Was do³±czyæ z wag± 83,5kg przy wzro¶cie 164cm. Wygl±dam jak wielki balon. Jestem po 3 porodzie- cesarce która by³a w marcu wiêc najwy¿sza pora zrobiæ co¶ ze swoim ogromnym cia³em. Od dzi¶ mam zamiar æwiczyæ na pocz±tku 30 min jazdy na rowerze i 30 min spacer, oraz M¯ a czê¶ciej. Mam nadzieje, ¿e to pomo¿e bo ju¿ nie mogê na siebie patrzeæ.Do tej pory du¿o jad³am a nie uprawia³am sportu, ruch by³ bo przy dziecku nie da siê siedzieæ ale sportu taki ruch nie zast±pi. Wierzê ¿e z Wami mi siê uda. Chcia³abym warzyæ 65 kg.
Przeczytaj proszê pierwszy post i wy¶lij mi PW .

I jak, poæwiczy³a¶ ju¿?
Pewnie, ¿e siê uda, czemu mia³oby siê nie udaæ? Tyle osób chudnie to i my mo¿emy .

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez michalova Poka¿ wiadomo¶æ
co do æwiczeñ poleca³abym
d³u¿ej je¼dziæ na rowerze, przy aerobach to min. 40 minut. no i ¿yczê sukcesów






jak to noc±? co do basenu - jako¶ nie mogê siê wybraæ choæ mam 5 minut na piechotê. ale jak ruszy³am siê na si³owniê do której doje¿d¿am samochodem 20 minut to mo¿e i na basen w koñcu pójdê.

Dzisiaj by³am znowu na si³owni, wytrzyma³am na bie¿ni 50 minut. tak jak mówi³am wcze¶niej, ustawiam sobie program do aerobów, wpisuje moje dane typu waga i wiek, maszyna ci±gle kontroluje moje têtno i dostosowuje tempo marszu i poziom wysoko¶ci bie¿ni do têtna w³a¶nie. wysz³o dzisiaj ¿e sz³am jakie¶ 9 km/h pod górkê. taka mokra po æwiczeniach to jeszcze nie by³am. ale wed³ug tej maszyny spali³am ponad 400 kcal dzisiaj. a kole¿anka sz³a obok mnie i spali³a trochê ponad 200 kcal choæ sz³a 10 minut d³u¿ej, z tym ¿e p³asko i wolniej. ale to by³ jej pierwszy raz jestem z siebie mega zadowolona, da³am radê chocia¿ mia³am ju¿ do¶æ po 20 minutach.
Program do aerobów tzn. jaki? Bo generalnie rowerek, bieganie itd. to wszystko s± po prostu æwiczenia aerobowe .

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez GrubaBlondyna Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny
Dzisiaj idê noc± na si³kê poprawiaæ swój metabolizm, ¿eby móc wiêcej je¶æ w przysz³o¶ci. Jestem zupe³nie zielona, je¶li chodzi o tematykê æwiczeñ si³owych, dlatego zobaczê, co z tego wyjdzie. Jutro o 6.30 basen i skóra od razu poczuje siê odnowiona. Strasznie Wam polecam p³ywanie, dzia³a rewelacyjnie na moj± skórê nóg, która by³a do¶æ obwis³a. Widzê wielk± poprawê.

Æwiczenia si³owe s± najlepsze . A co planujesz konkretnie?
Masz tam jakiego¶ trenera?
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 19:48   #4991
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 2 627
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

na rowerku czy bie¿ni mo¿na robiæ i interwa³y, i cardio - nie tylko aeroby. program dzia³a tak ¿e wylicza dziêki danym które wprowadzasz 65% maksymalnej wysoko¶ci têtna. pó¼niej ca³y czas mierzy têtno osoby æwicz±cej. je¿eli jest za niskie - tempo marszu/biegu wzrasta lub bie¿nia podnosi siê do góry i maszeruje/biegnie siê pod górkê. gdy têtno wzrasta, tempo marszu/biegu zwalnia b±d¼ bie¿nia siê obni¿a i maszeruje/biegnie siê p³asko. æwicz±c z tym programem nie musisz skupiaæ siê na têtnie, po prostu robisz swoje a maszyna dostosowuje siê do Twojego têtna. wtedy wysi³ek przynosi po¿±dane rezultaty, bo w aerobach w³a¶nie chodzi o to by æwiczyæ z odpowiednim têtnem, w granicach 60-70% maksymalnego têtna.
__________________
.
michalova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 19:48   #4992
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Witam wszystkie nowe dziewczyny, Hej.
Starsze uczestniczki w±tku przepraszam, ¿e ostatnio mam tak ma³o czasu na forum, ale...
Zrobi³am to co siê odgra¿a³am ¿e zrobiê - wykupi³am karnet na fitness i nawet by³am ju¿ na trzech zajêciach.
Najbardziej podoba³a mi siê "zumba" jest prowadzona przez Olê - a ta dziewczyna na³adowana jest chyba dynamitem energii i cierpi na ADHD do potêgi. Jednym s³owem jest super, extra a zajêcia prowadzone przez ni± fantastyczne. Niestety odbywaj± siê w niedzielê i du¿o mnie to bêdzie kosztowa³o wysi³ku, ale zamierzam na nie uczêszczaæ.
Ponadto uprzejmie donoszê, ¿e wcisnê³am siê w spodnie rozmiar 40 co prawda ze streczem ale zawsze, 8 rozmiarów mniej
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 19:50   #4993
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 2 627
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkie nowe dziewczyny, Hej.
Starsze uczestniczki w±tku przepraszam, ¿e ostatnio mam tak ma³o czasu na forum, ale...
Zrobi³am to co siê odgra¿a³am ¿e zrobiê - wykupi³am karnet na fitness i nawet by³am ju¿ na trzech zajêciach.
Najbardziej podoba³a mi siê "zumba" jest prowadzona przez Olê - a ta dziewczyna na³adowana jest chyba dynamitem energii i cierpi na ADHD do potêgi. Jednym s³owem jest super, extra a zajêcia prowadzone przez ni± fantastyczne. Niestety odbywaj± siê w niedzielê i du¿o mnie to bêdzie kosztowa³o wysi³ku, ale zamierzam na nie uczêszczaæ.
Ponadto uprzejmie donoszê, ¿e wcisnê³am siê w spodnie rozmiar 40 co prawda ze streczem ale zawsze, 8 rozmiarów mniej
Wow!!! za zajêcia i za tyle rozmiarów w dó³.
__________________
.
michalova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 19:54   #4994
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ

Wiêc ja wolê, ¿eby kto¶ tu pó³ roku narzeka³ i w koñcu co¶ z tego wysz³o ni¿ ¿eby mi mówi³, ¿e jak siê chce to siê da.
Kocham Ciê za to co napisa³a¶.
Jeste¶ Wielka - nie rozmiarem, ale duchem.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez michalova Poka¿ wiadomo¶æ
Wow!!! za zajêcia i za tyle rozmiarów w dó³.
Dziêki
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 20:15   #4995
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkie nowe dziewczyny, Hej.
Starsze uczestniczki w±tku przepraszam, ¿e ostatnio mam tak ma³o czasu na forum, ale...
Zrobi³am to co siê odgra¿a³am ¿e zrobiê - wykupi³am karnet na fitness i nawet by³am ju¿ na trzech zajêciach.
Najbardziej podoba³a mi siê "zumba" jest prowadzona przez Olê - a ta dziewczyna na³adowana jest chyba dynamitem energii i cierpi na ADHD do potêgi. Jednym s³owem jest super, extra a zajêcia prowadzone przez ni± fantastyczne. Niestety odbywaj± siê w niedzielê i du¿o mnie to bêdzie kosztowa³o wysi³ku, ale zamierzam na nie uczêszczaæ.
Ponadto uprzejmie donoszê, ¿e wcisnê³am siê w spodnie rozmiar 40 co prawda ze streczem ale zawsze, 8 rozmiarów mniej
Same sukcesy
Ja nigdy nie mogê nosiæ spodni z takich klasycznych rozmiarówek typu 40, bo jestem niska i mam krótkie nogi, wielkie uda i ty³ek, ale w±sk± taliê . Tak¿e jak dla mnie to podwójne zwyciêstwo z Twojej strony .

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Kocham Ciê za to co napisa³a¶.
Jeste¶ Wielka - nie rozmiarem, ale duchem.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------



Dziêki
Ojej, jak mi³o siê zrobi³o . Dziêkujê . Chocia¿ akruat rozmiarem to jestem bardzo wielka .
ALE TO TYLKO KWESTIA CZASU, nie?
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 20:27   #4996
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 2 627
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

no raczej. raz dwa i wszystkie siê skurczymy. tylko patrzeæ
__________________
.
michalova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 22:19   #4997
GrubaBlondyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Æwiczenia si³owe s± najlepsze . A co planujesz konkretnie?
Masz tam jakiego¶ trenera?
Niee, co¶ Ty, szkoda mi kasy na personalnego, wolê i¶æ na shopping.
Jest u nas na si³ce Pan Koksu, który pomaga jak siê czego¶ nie potrafi albo robi co¶ nieprawid³owo. Niedawno wróci³am z si³owni, dzisiaj robi³am 40minut aeroby, a 30 typowe si³owe. Jestem wyykoñczona, chyba siê nie zwlekê z ³ó¿ka na basen rano, pójdê wieczorem. Jutro dzieñ wolny od pracy, wiêc trzeba korzystaæ i rozruszaæ galaretê na dupsku. Dobranoc!
__________________
--------------------------------------------------------
http://grubablondyna.blogspot.com/
GrubaBlondyna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 22:23   #4998
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: st±d
Wiadomo¶ci: 36 831
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

GrubaBlondyna - ano, jest to racja, po tak wielkiej utracie kg, metabolizm jest inny. Ja patrzê po prostu obiektywnie, studiuj±c wiele menu, które siê przewija na wiza¿u i jak widzê ten jogurt na kolacjê, to mi siê czerwona lampka zapala

Widzia³am Twoje foty na blogu, ¶liczna z Ciebie dziewczyna! Baaaardzo widaæ zmianê na twarzy! Te¿ mia³am te chomicze policzki

Jak czêsto p³ywasz?
Æwiczenia si³owe polecam, u mnie si³owe + cardio dawa³y baardzo fajne rezultaty.

Melonik, ja siê z Tob± zgadzam, achhh ja mogê ka¿demu powiedzieæ jak schudnaæ; po prostu nie ¿ryj tych s³odyczy i siê poruszaj trochê. Naprawdê, to jest banalne (oczywi¶cie u mnie np. wyst±pi³y dodatkowe czynniki jak zbilansowane ¿arcie, posi³ki regularne itd. ale zazwyczaj naprawdê wystarczy odstawiæ te dro¿d¿óweczki, ciastka,batony, napoje i pobiegaæ i s± efekty). Ale to wcale nie jest takie proste i ja doskonale o tym wiem. Ja naprawdê swietnie wiedzia³am co mam zrobiæ ¿eby schudn±æ i (hoho, ale dziwne), NIE chud³am, bo ci±gle "CO¦", ci±gle wymówki, okazje itd. A¿ posz³am do dietetyczki i dla mnie to by³ ten prze³om w³a¶nie.

Ale teraz mija trzeci miesi±c bez diety i ja tak codziennie obiecujê sobie powrót pe³n± par± do dietowania i.. codziennie 'co¶'. Tak¿e niestety, to nie jest tak piêkne i ³atwe wszystko.

Malinka, gratki za 40tkê!
Dotka90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-10, 23:47   #4999
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Exclamation Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Poka¿ wiadomo¶æ
GrubaBlondyna - ano, jest to racja, po tak wielkiej utracie kg, metabolizm jest inny. Ja patrzê po prostu obiektywnie, studiuj±c wiele menu, które siê przewija na wiza¿u i jak widzê ten jogurt na kolacjê, to mi siê czerwona lampka zapala

Widzia³am Twoje foty na blogu, ¶liczna z Ciebie dziewczyna! Baaaardzo widaæ zmianê na twarzy! Te¿ mia³am te chomicze policzki

Jak czêsto p³ywasz?
Æwiczenia si³owe polecam, u mnie si³owe + cardio dawa³y baardzo fajne rezultaty.

Melonik, ja siê z Tob± zgadzam, achhh ja mogê ka¿demu powiedzieæ jak schudnaæ; po prostu nie ¿ryj tych s³odyczy i siê poruszaj trochê. Naprawdê, to jest banalne (oczywi¶cie u mnie np. wyst±pi³y dodatkowe czynniki jak zbilansowane ¿arcie, posi³ki regularne itd. ale zazwyczaj naprawdê wystarczy odstawiæ te dro¿d¿óweczki, ciastka,batony, napoje i pobiegaæ i s± efekty). Ale to wcale nie jest takie proste i ja doskonale o tym wiem. Ja naprawdê swietnie wiedzia³am co mam zrobiæ ¿eby schudn±æ i (hoho, ale dziwne), NIE chud³am, bo ci±gle "CO¦", ci±gle wymówki, okazje itd. A¿ posz³am do dietetyczki i dla mnie to by³ ten prze³om w³a¶nie.

Ale teraz mija trzeci miesi±c bez diety i ja tak codziennie obiecujê sobie powrót pe³n± par± do dietowania i.. codziennie 'co¶'. Tak¿e niestety, to nie jest tak piêkne i ³atwe wszystko.

Malinka, gratki za 40tkê!
Jestem w podobnej sytuacji.
U mnie dochodzi dodatkowo trochê chorób i innych problemów zdrowotnych. I nie, nie mówiê, ¿e przez to nie da siê schudn±æ, ale jest to o wiele, wiele trudniejsze, co powoduje te¿ pewne blokady psychiczne i to siê tak nakrêca.
Ale teraz czujê, ¿e jest coraz lepiej, idê ca³y czas w dobrym kierunku, wiêc wierzê, ¿e teraz siê uda.
Co nie zmienia faktu, ¿e bêdê mieæ dni, kiedy bêdê p³akaæ, je¶æ wiadra czekolady i mówiæ, ¿e nigdy mi siê nic nie uda .

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez GrubaBlondyna Poka¿ wiadomo¶æ
Niee, co¶ Ty, szkoda mi kasy na personalnego, wolê i¶æ na shopping.
Jest u nas na si³ce Pan Koksu, który pomaga jak siê czego¶ nie potrafi albo robi co¶ nieprawid³owo. Niedawno wróci³am z si³owni, dzisiaj robi³am 40minut aeroby, a 30 typowe si³owe. Jestem wyykoñczona, chyba siê nie zwlekê z ³ó¿ka na basen rano, pójdê wieczorem. Jutro dzieñ wolny od pracy, wiêc trzeba korzystaæ i rozruszaæ galaretê na dupsku. Dobranoc!
A co z tych typowych si³owych? Bo ich jest masa . Mo¿na robiæ na maszynach, mo¿na robiæ tylko z w³asnym cia³em, mo¿na ze sztang±, kettlem, hantlami ...

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:30 ----------

No to oficjalnie ju¿ mogê powiedzieæ: mamy drug± czê¶æ w±tku!

Proszê tutaj ju¿ nie pisaæ i przenosimy siê TUTAJ
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 14:33   #5000
kanaw2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Witam chcialabym dolaczyc do grupy i zgubic minimum 40 kg.Obcnie waze 102 kg przy wzroscie 162 cm.
kanaw2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-28, 14:47   #5001
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez kanaw2 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam chcialabym dolaczyc do grupy i zgubic minimum 40 kg.Obcnie waze 102 kg przy wzroscie 162 cm.
Post wy¿ej masz link do nowego w±tku.
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:39   #5002
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 9 126
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

.
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak siê j± wypie**oli przez okno

10/06/14




Edytowane przez Unex
Czas edycji: 2015-03-11 o 10:40
Unex jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Wspólne odchudzanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-03-11 11:39:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.