Mamusie listopad 2019- cz. 3 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-06, 10:20   #4981
diaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 345
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Dzień dobry, czytam Was na bieżąco tylko pisanie coś nie idzie. Jutro zaczynamy 29tydzień więc 3trymestr Maluch w brzuchu ciągle dokazuje Gratuluję udanych wizyt Kilogramami nie ma się co przejmować, bo i tak po porodzie zejdą ☺ Ja ciuszki prałam w loveli i ok 6miesiąca córci uprałam w normalnym płynie to wyszło jej uczulenie Dopiero po roczku było ok. No i prasuję wszystkie ubranka bo lubię i trochę mnie to odpręża
Wczoraj byłam po wyniki badań i na szybkich zakupach. Znieczulica i bezczelność nie zna granic. Czekając w kolejce po wyniki badań wepchnął się przede mną na chama facet,bo on tylko na chwilę odebrać wynik. Mówię że ja też po wynik, ale bezczelnie wbiegł tarasując mi wejscie Dodam że czekałam jakieś 15min na swoją kolej a za mną jeszcze 2 osoby, więc weszłam za nim i mówię że teraz moja kolej. Jego mina bezcenna.Pani w laboratorium wydała mi wynik i wyszłam. Mam już brzuch i czasem kiepsko się czuję ale czekam cierpliwie na swoją kolej ☺ W rossku miałam natomiast zaćmienie. Chodząc po sklepie spojrzalam w bok a tam uśmiechał się do mnie jakiś facet a ja trochę zdziwiona bo przecież go nie znam, więc spojrzałam jeszcze raz a to był ronaldo a raczej jego plakat naturalnego rozmiaru Poważnie myślałam w pierwszej chwili, że to prawdziwy człowiek 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
diaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 10:22   #4982
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

O figure sie nie martwie, tylko o to co bede nosic w pazdzierniku jak brzuch jeszcze urosnie i nie zmieszcze sie w swoje ciuchy (juz teraz poza letnimi luznymi sukienkami w nic sie nie mieszcze). Nie chce kupowac nowych ciuchow na ta koncowke, a przeciez ani nie zapne kurtki, ani nie wloze bluzy Chyba bede siedziec przez miesiac w domu . Dobrze, ze spodnie ciazowe kupilam to z golym tylkiem latac nie musze
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 10:24   #4983
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Ej moje ! Poprostu miałam dobrze uszyta sukienkę ślubna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ta, na pewno. Kłamiesz nas tu pięknymi zdjęciami [1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;87057937]My imienin nie obchodzimy, mąż nawet nie wie kiedy ma Niech się nie obraża, łatwo nam nie jest z naszymi kalafiorami!

Wrzucam mój brzucholek z 23+6 [/QUOTE]Piękny okrąglutki!
Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Zawsze możesz mu to teraz wynagrodzić, kolacja wieczorem? Ten z lullalove, musztarda z miodem. Kusiła mnie jeszcze butelkowa zieleń i mięta.

Ska

Polecasz jakieś konkretne ćwiczenia na mięśnie Kegla?
Ja ostatnio czytałam o baloniku aniball
Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
25tc
Bu, nie zobaczyłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 10:24   #4984
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Ja nosilam bluze męża ale to w wersji dresowej po domu
Jeśli lubisz to poszukaj może w sh czegoś albo jakichś używek na vinted czy olx.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 10:29   #4985
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
właśnie mi przypomniałaś, że mam w ten piatek wizyte:/
To grunt ze już pamietasz
Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Chyba tak, bo ma większy brzuch niż ja (co w sumie nie jest trudne ) Grunt, że macie w miarę równe ściany panele i farba to kwestia pół dnia Podpieraj się ustawą i żądaj odmowy na piśmie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehehee, zeby sie nie okazalo ze tylko jemu będzie rosl
Cytat:
Napisane przez piano2019 Pokaż wiadomość
Czemu ściągacie parkiet?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:00 ---------- Poprzedni post napisano o 05:59 ----------




Ja mam pewnie więcej. Nie wchodzę nawet na wagę. Wizytę mam 25go to wtedy to zrobie. Nie chce się załamywać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juz jest trochę podniszczony, na pewno wymagałby cyklinowania, a ja nie jestem jakaś fanką parkietów, mąż tak samo, wiec postanowiliśmy nie inwestowac w stary parkiet tylko w piekne nowe panele
Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Dzieje się! Oby poszło gładko

Dzień dobry. Ja z rana leżakuje, bo mam położną, więc nie muszę się zrywać do pracy. Ciekawa jestem tej dzisiejszej wizyty.

Nurku jakbyś była już +15 to mogłabyś się martwić, a tak sam Wojtek waży ponad kg, a gdzie wszystko dookoła, także spokojnie.
To trzymam kciuki za wizyte
Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
O, właśnie! Lepiej bym tego nie ujęła.

Baw się dobrze.

Dzisiaj kurier ma dostarczyć kocyk, już przebieram nóżkami, żeby zobaczyć ten kolor.

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Na zdjęciach tej nadwagi w ogóle nie było widać. W teorii ile mniej powinnaś ważyć?
Jaki kocyk?? Ja od paru dni wisze na sklepach online i probuje cos zamówić
Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Na początek uanego dnia
Piszecie o spojeniu łonowym i ja mam luźne skojarzenie - ćwiczycie mięśnie Kegla?

Słodkie kg Nie przejmuj się, szybciutko zleci po porodzie, jeśli będziesz KP to w ogóle Maleństwo powinno szybko pomóc wyssać
Poza tym nie jest jakoś dużo, pamiętam Twoje zdjęcia z sesji ślubnej i osobiście nadwagi tam nie zauważyłam Powodzenia! Remont to zawsze wyzwanie Możesz udać że szykowałaś coś specjalnego na później - może jakieś ciacho i wtedy dopiero życzenia?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Ja nie ćwiczę, chociaz ogolnie mam taki zamiar, ale nie idzie mi bo przypomina mi się co 3 tygodnie 🤣[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;87057937]My imienin nie obchodzimy, mąż nawet nie wie kiedy ma Niech się nie obraża, łatwo nam nie jest z naszymi kalafiorami!

Wrzucam mój brzucholek z 23+6 [/QUOTE]Piekny!
Cytat:
Napisane przez diaka Pokaż wiadomość
Dzień dobry, czytam Was na bieżąco tylko pisanie coś nie idzie. Jutro zaczynamy 29tydzień więc 3trymestr Maluch w brzuchu ciągle dokazuje Gratuluję udanych wizyt Kilogramami nie ma się co przejmować, bo i tak po porodzie zejdą ☺ Ja ciuszki prałam w loveli i ok 6miesiąca córci uprałam w normalnym płynie to wyszło jej uczulenie Dopiero po roczku było ok. No i prasuję wszystkie ubranka bo lubię i trochę mnie to odpręża
Wczoraj byłam po wyniki badań i na szybkich zakupach. Znieczulica i bezczelność nie zna granic. Czekając w kolejce po wyniki badań wepchnął się przede mną na chama facet,bo on tylko na chwilę odebrać wynik. Mówię że ja też po wynik, ale bezczelnie wbiegł tarasując mi wejscie Dodam że czekałam jakieś 15min na swoją kolej a za mną jeszcze 2 osoby, więc weszłam za nim i mówię że teraz moja kolej. Jego mina bezcenna.Pani w laboratorium wydała mi wynik i wyszłam. Mam już brzuch i czasem kiepsko się czuję ale czekam cierpliwie na swoją kolej ☺ W rossku miałam natomiast zaćmienie. Chodząc po sklepie spojrzalam w bok a tam uśmiechał się do mnie jakiś facet a ja trochę zdziwiona bo przecież go nie znam, więc spojrzałam jeszcze raz a to był ronaldo a raczej jego plakat naturalnego rozmiaru Poważnie myślałam w pierwszej chwili, że to prawdziwy człowiek 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
3 trymestr ️ powaznie brzmi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Jeszcze 15 postow I nowa część

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 10:35   #4986
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;87057937]My imienin nie obchodzimy, mąż nawet nie wie kiedy ma Niech się nie obraża, łatwo nam nie jest z naszymi kalafiorami!

Wrzucam mój brzucholek z 23+6 [/QUOTE]A właśnie u męża w rodzinie imieniny tak samo ważne co urodziny, ale już podjęłam kroki i nie będzie chyba takiej wtopy. Poleciałam po ciacho do cukierni i w tajemnicy maja wpaść rodzice męża po południu więc będzie zaliczone. Ale masz rację ten ciążowy kalafior to jest coś strasznego, wszystko z głowy ucieka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
W sferze marzeń chciałabym po ciąży ważyć mniej niż przed ciąża


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bardzo możliwe, ja miałam tak po pierwszym dziecku. Waga spadała jak szalona ale dużo spacerowalam i wiadomo tryb życia się trochę zmienił bo więcej obowiązków przy dziecku teraz też na to liczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 10:41   #4987
Catherine07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 458
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez diaka Pokaż wiadomość
Dzień dobry, czytam Was na bieżąco tylko pisanie coś nie idzie. Jutro zaczynamy 29tydzień więc 3trymestr Maluch w brzuchu ciągle dokazuje Gratuluję udanych wizyt Kilogramami nie ma się co przejmować, bo i tak po porodzie zejdą ☺ Ja ciuszki prałam w loveli i ok 6miesiąca córci uprałam w normalnym płynie to wyszło jej uczulenie Dopiero po roczku było ok. No i prasuję wszystkie ubranka bo lubię i trochę mnie to odpręża
Wczoraj byłam po wyniki badań i na szybkich zakupach. Znieczulica i bezczelność nie zna granic. Czekając w kolejce po wyniki badań wepchnął się przede mną na chama facet,bo on tylko na chwilę odebrać wynik. Mówię że ja też po wynik, ale bezczelnie wbiegł tarasując mi wejscie Dodam że czekałam jakieś 15min na swoją kolej a za mną jeszcze 2 osoby, więc weszłam za nim i mówię że teraz moja kolej. Jego mina bezcenna.Pani w laboratorium wydała mi wynik i wyszłam. Mam już brzuch i czasem kiepsko się czuję ale czekam cierpliwie na swoją kolej ☺ W rossku miałam natomiast zaćmienie. Chodząc po sklepie spojrzalam w bok a tam uśmiechał się do mnie jakiś facet a ja trochę zdziwiona bo przecież go nie znam, więc spojrzałam jeszcze raz a to był ronaldo a raczej jego plakat naturalnego rozmiaru Poważnie myślałam w pierwszej chwili, że to prawdziwy człowiek 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jest tak źle Ja go (czyli ze Ronaldo) w Rossku ostatnio przepraszałam bo go szturchnelam niechcący w myślałam że to jakiś facet Myślałam że Też padnie że śmiechu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Catherine07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-06, 10:51   #4988
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ja ostatnio czytałam o baloniku aniballBu, nie zobaczyłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

no właśnie ja tez czytałam o tym baloniku planujesz kupić?

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja nosilam bluze męża ale to w wersji dresowej po domu
Jeśli lubisz to poszukaj może w sh czegoś albo jakichś używek na vinted czy olx.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

moj tż ma mniejszy rozmiar ode mnie

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

znalazłam sklep z super ciuchami tylko czemu one takie drogie;(



http://granatovo.com/
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 10:53   #4989
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Bu, nie zobaczyłam
Za malo postow zostalo do konca watku i obawialam sie, ze szybko napiszecie brakujace, watek mi zamkna i po ptakach

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja nosilam bluze męża ale to w wersji dresowej po domu
Jeśli lubisz to poszukaj może w sh czegoś albo jakichś używek na vinted czy olx.
To jest dobra mysl W zeszlym roku nie mialam takich problemow, bo rodzilam w sierpniu

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
znalazłam sklep z super ciuchami tylko czemu one takie drogie;(

http://granatovo.com/
Jak TZ wychodzil dzis rano do pracy to powiedzial na odchodnym, zebym nie szalala z zakupami i ze dzieci nie potrzebuja tyle ciuchow :/ Nie wiem czemu on mnie tak dobrze zna
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 10:57   #4990
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

A ja wejdę na te strony, koszyk załaduje i wychodzę. Nie wiem co ze mną jest
Muszę przejrzeć po córce co mam unisex (może być ciężko ), nie mam na to weny wcale. Nic mi się nie chce kupować. Za to córce klik klik

Przy drugim to się chyba torbę do porodu pakuje jak odejdą wody
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Likka9
Czas edycji: 2019-08-06 o 10:58
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 11:03   #4991
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Nic mi się nie chce kupować. Za to córce klik klik
Ja tak samo

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Przy drugim to się chyba torbę do porodu pakuje jak odejdą wody
Ja pakowalam torbe przy pierwszym porodzie jak mi wody odeszly chwile przed wyjazdem do szpitala
Ale nikomu tego nie polecam! Za duzo stresu. I jeszcze suszarki zapomnialam z tego wszystkiego

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

9 postow do konca
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-06, 11:06   #4992
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Ostatnio zdałam sobie sprawę, że nie ogoliłam bikini przed wizyta u lekarza, zapomniałam bo juz tych rejonów nie widzę

Ja już zapomniałam jak tam wyglądam, bo też od dłuższego czasu nie widzę tych rejonów Muszę pamiętać o goleniu przed wizytą jakby chcieli znów szyjkę mierzyć

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;87057937]Wrzucam mój brzucholek z 23+6 [/QUOTE]


Ale fajniutki

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Ale strzeliłam gafe mój mąż ma dzisiaj imieniny a ja zapomniałam o nich, tzn wiedzialam że ma 6.08 ale w życiu bym nie powiedziała że dzisiaj jest 6 sierpień!! I widzę chodzi od rana jakiś taki zachmurzony i się już zaczęłam śmiać z niego ze bez pracy żyć nie może a tu nagle telefon od rodziców męża z życzeniami... Normalnie aż mi się go szkoda zrobiło bo tylko skomentował że wiedział że ja zapomnę... A mi z drugiej strony przykro bo przecież nie zrobiłam tego specjalnie.. Tym bardziej że ma w sobotę urodziny... A teraz siedzi i się nie odzywa, no trudno stało się..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj Teraz musisz jakoś to nadrobić Mąż chyba musi dziś być w kiepskich nastroju skoro aż takiego foszka strzelił


Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
25tc

Buuuuu, i nie zobaczyłam

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
A ja melduje, ze ide zaraz do dentysty a w domu mam jeden wielki burdel zaczęlismy zdejmować parkiet w pokoju Majki

Wiec sezon remontowy uważam za otwarty
Musze kupić podloge, farbe, meble, karnisz, firanki, oswietlenie az sie boje Załącznik 7686533Załącznik 7686534

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Powodzenia z remontem

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
+ 8kg:/
Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
wiesz co to kwestia tego, że ja startowałam już z nadwagą
Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
W sferze marzeń chciałabym po ciąży ważyć mniej niż przed ciąża
Nurku, gdzie ta Twoja nadwaga? Chyba jesteś dla siebie zbyt krytyczna A 8 kg to nie jest dużo, zwłaszcza, że ja np. ja mam już prawie 7,5 na plusie i nigdzie poza brzuchem nie zrobiłam się większa, więc nie ma co przezywać tych kg Zresztą to najsłodsze przybieranie kg w życiu A słyszałam historie, ze dziewczyny po porodach ważyły mniej niż przed, więc wszystko realne

Cytat:
Napisane przez Catherine07 Pokaż wiadomość
Nie jest tak źle Ja go (czyli ze Ronaldo) w Rossku ostatnio przepraszałam bo go szturchnelam niechcący w myślałam że to jakiś facet Myślałam że Też padnie że śmiechu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hahaha

Cytat:
Napisane przez diaka Pokaż wiadomość
Dzień dobry, czytam Was na bieżąco tylko pisanie coś nie idzie. Jutro zaczynamy 29tydzień więc 3trymestr Maluch w brzuchu ciągle dokazuje Gratuluję udanych wizyt Kilogramami nie ma się co przejmować, bo i tak po porodzie zejdą Ja ciuszki prałam w loveli i ok 6miesiąca córci uprałam w normalnym płynie to wyszło jej uczulenie Dopiero po roczku było ok. No i prasuję wszystkie ubranka bo lubię i trochę mnie to odpręża
Wczoraj byłam po wyniki badań i na szybkich zakupach. Znieczulica i bezczelność nie zna granic. Czekając w kolejce po wyniki badań wepchnął się przede mną na chama facet,bo on tylko na chwilę odebrać wynik. Mówię że ja też po wynik, ale bezczelnie wbiegł tarasując mi wejscie Dodam że czekałam jakieś 15min na swoją kolej a za mną jeszcze 2 osoby, więc weszłam za nim i mówię że teraz moja kolej. Jego mina bezcenna.Pani w laboratorium wydała mi wynik i wyszłam. Mam już brzuch i czasem kiepsko się czuję ale czekam cierpliwie na swoją kolej W rossku miałam natomiast zaćmienie. Chodząc po sklepie spojrzalam w bok a tam uśmiechał się do mnie jakiś facet a ja trochę zdziwiona bo przecież go nie znam, więc spojrzałam jeszcze raz a to był ronaldo a raczej jego plakat naturalnego rozmiaru Poważnie myślałam w pierwszej chwili, że to prawdziwy człowiek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O tak, trzeba walczyć o swoje, bezczelny cham

I znów ten Ronaldo, hahaha!


Dzień dobry Kiepsko spałam, nie mogłam zasnąć Dopiero po 9 rano zasnęłam jak zabita i spałam ponad 1h
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 11:11   #4993
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez diaka Pokaż wiadomość
W rossku miałam natomiast zaćmienie. Chodząc po sklepie spojrzalam w bok a tam uśmiechał się do mnie jakiś facet a ja trochę zdziwiona bo przecież go nie znam, więc spojrzałam jeszcze raz a to był ronaldo a raczej jego plakat naturalnego rozmiaru Poważnie myślałam w pierwszej chwili, że to prawdziwy człowiek 🤣
dobre

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Miss_Bow Pokaż wiadomość
Buuuuu, i nie zobaczyłam
Wrzuce w nowym watku jeszcze raz
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 11:15   #4994
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

To u mnie na odwrót, mogłabym ciągle coś kupować.

Ja już po wizycie, mierzenia brzucha nie było. Za to słuchałyśmy serduszka, co się Antosiowi w ogóle nie podobało i równo ją okopał, na szczęście się zlitował i wszystko wzorowo.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 11:17   #4995
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Ja tez częściej dodaje do koszyka niż zamawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 11:17   #4996
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
A synek wagowo duży?
Teraz to nawet nie wiem ile wazy, za tydzien mam wizyte i sie pewnie dowiem, ale jak mialam polowkowe to lekarka twierdzila, ze to drobne dziecko
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 11:17   #4997
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez diaka Pokaż wiadomość
Dzień dobry, czytam Was na bieżąco tylko pisanie coś nie idzie. Jutro zaczynamy 29tydzień więc 3trymestr Maluch w brzuchu ciągle dokazuje Gratuluję udanych wizyt Kilogramami nie ma się co przejmować, bo i tak po porodzie zejdą Ja ciuszki prałam w loveli i ok 6miesiąca córci uprałam w normalnym płynie to wyszło jej uczulenie Dopiero po roczku było ok. No i prasuję wszystkie ubranka bo lubię i trochę mnie to odpręża
Wczoraj byłam po wyniki badań i na szybkich zakupach. Znieczulica i bezczelność nie zna granic. Czekając w kolejce po wyniki badań wepchnął się przede mną na chama facet,bo on tylko na chwilę odebrać wynik. Mówię że ja też po wynik, ale bezczelnie wbiegł tarasując mi wejscie Dodam że czekałam jakieś 15min na swoją kolej a za mną jeszcze 2 osoby, więc weszłam za nim i mówię że teraz moja kolej. Jego mina bezcenna.Pani w laboratorium wydała mi wynik i wyszłam. Mam już brzuch i czasem kiepsko się czuję ale czekam cierpliwie na swoją kolej W rossku miałam natomiast zaćmienie. Chodząc po sklepie spojrzalam w bok a tam uśmiechał się do mnie jakiś facet a ja trochę zdziwiona bo przecież go nie znam, więc spojrzałam jeszcze raz a to był ronaldo a raczej jego plakat naturalnego rozmiaru Poważnie myślałam w pierwszej chwili, że to prawdziwy człowiek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha, takie spotkania tylko w ciąży
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 11:19   #4998
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Ja tez częściej dodaje do koszyka niż zamawiam
Ja tez albo do ulubionych

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, mierzenia brzucha nie było. Za to słuchałyśmy serduszka, co się Antosiowi w ogóle nie podobało i równo ją okopał, na szczęście się zlitował i wszystko wzorowo.
Super

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Jeszcze 2 posty
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 11:20   #4999
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Wróciłam, zajechałam do biedronki, były chusteczki Dada nasączane wodą. Wzięłam jedną paczkę. Przychodzę, patrzę na skład. "99 % wody".
A tam:

Aqua, prunus amygdalus dulcis oil, Gossypium herbaceum seed oil, panthenol, allantoin, coco-glucoside, tocopheryl acetate, cocomidopropyl betaine, xantham gum, benzyl alkohol, benzoil acid, dehydroacetic acid, parfum, sodium citrate, citrid acid
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-06, 11:28   #5000
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
Wrzuce w nowym watku jeszcze raz

Super Bo ja bardzo ciekawska jestem

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Wróciłam, zajechałam do biedronki, były chusteczki Dada nasączane wodą. Wzięłam jedną paczkę. Przychodzę, patrzę na skład. "99 % wody".

A tam:



Aqua, prunus amygdalus dulcis oil, Gossypium herbaceum seed oil, panthenol, allantoin, coco-glucoside, tocopheryl acetate, cocomidopropyl betaine, xantham gum, benzyl alkohol, benzoil acid, dehydroacetic acid, parfum, sodium citrate, citrid acid

Bogaty ten pozostały 1%
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 11:29   #5001
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
To u mnie na odwrót, mogłabym ciągle coś kupować.

Ja już po wizycie, mierzenia brzucha nie było. Za to słuchałyśmy serduszka, co się Antosiowi w ogóle nie podobało i równo ją okopał, na szczęście się zlitował i wszystko wzorowo.

super, że wszystko dobrze
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 11:30   #5002
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Wróciłam, zajechałam do biedronki, były chusteczki Dada nasączane wodą. Wzięłam jedną paczkę. Przychodzę, patrzę na skład. "99 % wody".
A tam:

Aqua, prunus amygdalus dulcis oil, Gossypium herbaceum seed oil, panthenol, allantoin, coco-glucoside, tocopheryl acetate, cocomidopropyl betaine, xantham gum, benzyl alkohol, benzoil acid, dehydroacetic acid, parfum, sodium citrate, citrid acid
A pisałam że dada ma ciulowy skład tych wodnych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 11:31   #5003
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
A pisałam że dada ma ciulowy skład tych wodnych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szukałam po necie i nigdzie nie było opisanego ;/
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 11:31   #5004
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Wróciłam, zajechałam do biedronki, były chusteczki Dada nasączane wodą. Wzięłam jedną paczkę. Przychodzę, patrzę na skład. "99 % wody".

A tam:



Aqua, prunus amygdalus dulcis oil, Gossypium herbaceum seed oil, panthenol, allantoin, coco-glucoside, tocopheryl acetate, cocomidopropyl betaine, xantham gum, benzyl alkohol, benzoil acid, dehydroacetic acid, parfum, sodium citrate, citrid acid
Na bogato

Może któraś wrzucić jeszcze raz linka do nowej części? Nie mogę na apce znaleźć.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 11:34   #5005
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Wróciłam, zajechałam do biedronki, były chusteczki Dada nasączane wodą. Wzięłam jedną paczkę. Przychodzę, patrzę na skład. "99 % wody".
A tam:

Aqua, prunus amygdalus dulcis oil, Gossypium herbaceum seed oil, panthenol, allantoin, coco-glucoside, tocopheryl acetate, cocomidopropyl betaine, xantham gum, benzyl alkohol, benzoil acid, dehydroacetic acid, parfum, sodium citrate, citrid acid
o ho ho

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Nowa czesc:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269293
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 11:53   #5006
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
To u mnie na odwrót, mogłabym ciągle coś kupować.

Ja już po wizycie, mierzenia brzucha nie było. Za to słuchałyśmy serduszka, co się Antosiowi w ogóle nie podobało i równo ją okopał, na szczęście się zlitował i wszystko wzorowo.


No to super, że wszystko w porządku Czyli jednak to mierzenie to tylko w teorii od 24-25tc? Ja mam wizytę za tydzień i wtedy chyba już będą mierzyć
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 12:17   #5007
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 695
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

zapraszam do nowej części:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post87058655
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 13:17:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.