Plotkowy dla dietetyczek :) - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-10, 19:36   #4981
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
coraz lepiej, a wczoraj to już wogóle wesoło było
choć trochę przeraża mnie to że on traktuje mnie już jak swoja Tż-tke

przyjmę każde fotyoregankaa@o2.pl
ciesze sie ze jest coraz fajniej, a jak sie angazuje to w sumie i lepiej, niz jak by sie nie angazowal. a Ty, z tego co pamietam, nakreslilas mu co i jak, wiec chyba nie musisz sie martwic. najwazniejsze zeby bylo milo, a co pozniej bedzie, to sie zobaczy

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Ja poproszę jeśli można agness51@wp.pl


Gratuluję kochana,oby tak dalej

Chętnie looknę na ćwiczonka


Pewnie się boisz,że on się za szybko trochę angażuje,a Ty nie do końca jesteś pewna Albo po prostu nie lubisz takiego szybkiego obrotu sprawy


Nie mogę nigdzie znaleźć fajnej piżamy Jak tak dalej pójdzie nie będę miała w czym spać porządnym jak wyjadę
Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
no dokładnie tak, pewności nie mam że powinnam w to brnąć dalej, ale ucinać też nie chcę bo jest całkiem fajnie, na to że on się tak angażuje nic nie poradzę

ja to wogóle żadnej piżamy nie mam, też będę musiała coś kupić na wyjazd
ja tez nie mam nigdy pizamy! dopiero jak gdzies wyjezdzam sa wielkie poszukiwania czegos co sie nadaje do spanka (ale ogolnie to nie lubie pizam )

Cytat:
Napisane przez Mangolina Pokaż wiadomość
vixeen, ja tes, ja tes kce angeo@buziaczek.pl ^^


Pozdrowienia od mojego kota
poglaszcz kotka od gujanki..
__________________
Życie jest zbyt ważne, żeby brać je na serio. [Oscar Wilde]






gujana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 19:49   #4982
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Hmm,no i właśnie nie wiem co robić z tą piżamą Muszę jakąś wynaleźć do soboty
I jeszcze chciałam nowy strój kąpielowy Też nie mogę znaleźć

Magośka Od Agusi też pogłaszcz
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 19:59   #4983
vixeen89
Rozeznanie
 
Avatar vixeen89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 558
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość

ja tez nie mam nigdy pizamy! dopiero jak gdzies wyjezdzam sa wielkie poszukiwania czegos co sie nadaje do spanka (ale ogolnie to nie lubie pizam )
a ja mam różową 3/4 i jest super hehe z owieczkami ;D
ale szukajcie a znajdziecie
Gujanko a w czym śpisz jak nie lubisz piżam?
vixeen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 20:06   #4984
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Vixeen Śliczna jesteś
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 20:55   #4985
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Witam wszystkie Plotkowiczki
Powróciła "córa marnotrawna" Witam wszystkie, z którymi jeszcze się nie znam Cześć, Djana jestem

Jejku ale Wy jesteście twórcze tyle do czytania... chyba tylko fotki pooglądam
Sorki że mnie tak długo nie było, komputer naprawiałam chyba tyko jakieś 12 dni, ale potem stwierdziłam że mały wizażo-detox mi się przyda niby mi się udało, ale jak wróciłam to widzę że jednak chyba nie uda mi się temu oprzeć Doprawdy straszne Moim skromnym zdaniem na wizażu powinno pojawiać sie takie ostrzeżenie że uzależnia, jak na stronach tylko dla dorosłych

Heh dziewczynki, podziało sie przez te tygodnie kiedy mnie tu nie było... ale było minęło, a co jeszcze nie minęło to sie z czasem rozwiąże...

Widzę ze u Was też wiele się dzieje Póki co to zauważyłam, że Orzeszek i Lolcia adoratorów znalazły Jak kogoś pominęłam to śmiało na mnie nawrzeszczeć proszę
Pomalutku znów się wdrożę w nasz plotkowy światek A tymczasem widzę że zapewne jutro wątek zostanie zamknięty - 5000 postów nam za chwilę stuknie

Tak, że witam ponownie i mam nadzieję że przygarniecie marnotrawne dziewczę

aa na przeprosiny moje fotki

buziaczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (112,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (63,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (97,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (55,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (63,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (71,8 KB, 12 załadowań)
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 21:01   #4986
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Hmm,no i właśnie nie wiem co robić z tą piżamą Muszę jakąś wynaleźć do soboty
I jeszcze chciałam nowy strój kąpielowy Też nie mogę znaleźć

Magośka Od Agusi też pogłaszcz
Ja zawsze fajne piżamki znajdowałam w lumpkach, ale nie kompletne :P Ostatnio kupiłam ze snoopym

Laski chcę kupić sobie ten zegarek, podoba się http://allegro.pl/item210345288_supe..._39_99_zl.html ?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 21:05   #4987
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Djana - witamy po powrocie ładna pani na fotach
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-10, 21:09   #4988
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

ciach, dubelek
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 21:10   #4989
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Ja zawsze fajne piżamki znajdowałam w lumpkach, ale nie kompletne :P Ostatnio kupiłam ze snoopym

Laski chcę kupić sobie ten zegarek, podoba się http://allegro.pl/item210345288_supe..._39_99_zl.html ?
zegarek super, na lato, na sportowo... czarny nawet na elegancko by mogl byc

(już się wtrącam )
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 07:47   #4990
enda____
Rozeznanie
 
Avatar enda____
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 883
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Wyślę, (Tobie również Spaza ) tylko że to nie są jakieś wymyślne ćwiczenia, jedynie ogólnie program ktory wykonywałam (i nadal to robię, tylko dorzuciłam jeszcze trochę ostatnio, poza tym chyba muszę przejść na siłowy jednak) i efekty są widoczne na brzuchu i łydkach. Więc myślę że mogą pomóc
dziekuje za cwiczenia, wlasnie je dostalam...na pewno z nich skorzystam (tylko nie wiem kiedy -> LEN )
moze jak przypomne sobie fotku Twojego brzuszka to sie zmotywuje

Cytat:
Napisane przez vixeen89 Pokaż wiadomość
jasne, już wysyłam


dziękuję
super fryzurka, pasuje Ci
__________________
"Prawdziwy przyjaciel to podwójne szczęście, prawdziwy przyjaciel to połowa cierpień"

... hmm
enda____ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 08:02   #4991
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Witam
Vixeen dzięki za fotki, ładne!
Czy u Was też taka pogoda?nie lubię takiej pluchy i jak jest zimno, zmarźluch ze mnie wielki!Tak każda wkleja foty, może i ja wkleję ale to po powrocie z Ustki, będą najaktualniejsze. Już tylko tydzień a w ten weekend wesele u przyjaciółki. Same dobre rzeczy i dziś w dodatku mojej drugiej koleżance urodził się synek - 4 kg skubaniec a ona taka szczuplutka, chyba miała ciężko!
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-11, 08:07   #4992
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
Djana - witamy po powrocie ładna pani na fotach
Witaj Sniezko Fajny avatarek to Ty?? Aha, jeszcze chciałam zauważyć że masz rewelacyjne podpisy tekst o damie jest po prostu świetny

Dzień dobry wszystkim

Nic sie dziś nie wyspałam, miałam koszmarny problem z zaśnięciem a jak już zasnęłam to zadzwoniła sister, gadałyśmy do 2 w nocy a potem znowu nie spałam do 4:/ Czuje się jak zombi

Życzę Wam żeby się wreszcie pogoda poprawiła

PS. Czy moge dostać zdjęcia ktore byly wysyłane namaila?? też bym chciała Was zobaczyć mój adres to djana@poczta.fm
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 09:01   #4993
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
zegarek super, na lato, na sportowo... czarny nawet na elegancko by mogl byc

(już się wtrącam )
No własnie taki sportowy, ale i tak jak mówisz do eleganckiego stroju też pasuje Ja wzięłam sobie żółty a dla mojej Bratowej różowy Podoba mi się jeszcze pomarańczowy, ale żolty będzie mi się bardziej pasować, tym bardziej, że dziś idę po korale żolte i zieloną ciemną bluzkę
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 09:31   #4994
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

[quote=agness51;4747064

Jaka cena
Mam nadzieję,że wszystko będzie w porządku,będziemy się tu martwić o Ciebie,żebyś wyszła z tego szpitala całaaa i zdrowa kochana
[/quote]
dziękuję Kochana

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Ewusia - klinika w Zorach.. Sport Klinika? Niedaleko mojego bloku hyhy ;P
dokładnie ta szkoda ze mnie nie stać na nią, bo byś koniecznie musiała mnie tam odwiedzić

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Jakiś profil bez zdjęcia mi napisal komenta na fotce'że w realu jestem brzydka,aż się chce wymiotywać i że mam krzywe nogi' z tego co widziałam,to już jednej dziewczynie ten ktoś też dał 1,bo ta dziewczyna napisała temu komuś negatywnego komenta,ale ja zawsze musze brać,to wszystko tak do siebie i teraz juz pewnie przez ho,ho nie wyjde w spódniczce.
widzę ze Dziewczyny Cię już pocieszyły i ja się dołączam nie martw sie jakiś debilem, na pewno go to bawi że komuś dokucza i sprawia przykrość ale Ty jesteś ponad nim i się nie przejmujesz już, prawda?

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Już zaczęłam coś z tym robić. Nie planuję już posiłków dzien wczesniej. Nadal korzystam z dziennika ale już po fakcie, czyli po zjedzeniu. Abym nie mogła zmieniać ilości żeby tylko mniej kcal wyszło Idę sobie szykować jedzenie na czuja. I całkiem dobrze mi wychodzi, będac na wakacjach tak musialam robic, bo kompa nie miałam ze sobą i dziennika (plik )
no i bardzo dobrze na pewno masz już taka wprawę że na czuja wychodzą Ci pełnowartościowe posiłki

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
coraz lepiej, a wczoraj to już wogóle wesoło było
choć trochę przeraża mnie to że on traktuje mnie już jak swoja Tż-tke
no to super że lepiej nie przerażaj się a nuż to się wszystko ułoży i wtedy to będzie tylko powód do radości

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

ja dzis po 2 dniu w pracy,nauki tyle ze nie ogarniam...ale coraz wiecej zaczynam rozumiec wiec chyba to dobry znak...Fakt,ze jestem taka padnieta,ze nie mam na nic sily,nawet na pare brzuszkow..
czuje sie znowu jak na studiach w czasie sesji
a człowiek myśli ze jak skończy studia to takie rzeczy będą nas już omijać
ale skoro wszystkie sesje przeżyłaś to na pewno i z tym dasz radę

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Plotkowiczki
Powróciła "córa marnotrawna" Witam wszystkie, z którymi jeszcze się nie znam Cześć, Djana jestem

Jejku ale Wy jesteście twórcze tyle do czytania... chyba tylko fotki pooglądam
Sorki że mnie tak długo nie było, komputer naprawiałam chyba tyko jakieś 12 dni, ale potem stwierdziłam że mały wizażo-detox mi się przyda niby mi się udało, ale jak wróciłam to widzę że jednak chyba nie uda mi się temu oprzeć Doprawdy straszne Moim skromnym zdaniem na wizażu powinno pojawiać sie takie ostrzeżenie że uzależnia, jak na stronach tylko dla dorosłych

Heh dziewczynki, podziało sie przez te tygodnie kiedy mnie tu nie było... ale było minęło, a co jeszcze nie minęło to sie z czasem rozwiąże...

Widzę ze u Was też wiele się dzieje Póki co to zauważyłam, że Orzeszek i Lolcia adoratorów znalazły Jak kogoś pominęłam to śmiało na mnie nawrzeszczeć proszę
Pomalutku znów się wdrożę w nasz plotkowy światek A tymczasem widzę że zapewne jutro wątek zostanie zamknięty - 5000 postów nam za chwilę stuknie

Tak, że witam ponownie i mam nadzieję że przygarniecie marnotrawne dziewczę

aa na przeprosiny moje fotki

buziaczki
Witaj Kochana straaasznie dawno Cię nie było <ja bym chyba tyle nie wytrzymała > cieszę się że wróciłaś do nas
fotki super, najładniejsze te z uśmiechem

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Ja zawsze fajne piżamki znajdowałam w lumpkach, ale nie kompletne :P Ostatnio kupiłam ze snoopym

Laski chcę kupić sobie ten zegarek, podoba się http://allegro.pl/item210345288_supe..._39_99_zl.html ?
fajny mnie się oczywiście najbardziej podoba czarny

czy ja też się może jeszcze załapię na fotki?;>
ewa_b@poczta.onet.eu

od rana panikuję, ale jakoś się trzymam jednak o 8 zjadłam owsiankę i od tego czasu głodówka nie wiadomo do kiedy (jak ja wytrzymam ) bo na 14 mam być w klinice a zabieg jeszcze nie wiem o której ale muszę być zwarta i gotowa (czyli na czczo). Najbardziej się boję oczywiście znieczulenie w kręgosłup, bo to zupełnie nic przyjemnego
dziękuję za wsparcie Dziewczynki wracam do Was najszybciej jak będę mogła <czyli jak już wrócę do domu i będę mogła usiedzieć przy kompie >

__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 09:41   #4995
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
od rana panikuję, ale jakoś się trzymam jednak o 8 zjadłam owsiankę i od tego czasu głodówka nie wiadomo do kiedy (jak ja wytrzymam ) bo na 14 mam być w klinice a zabieg jeszcze nie wiem o której ale muszę być zwarta i gotowa (czyli na czczo). Najbardziej się boję oczywiście znieczulenie w kręgosłup, bo to zupełnie nic przyjemnego
dziękuję za wsparcie Dziewczynki wracam do Was najszybciej jak będę mogła <czyli jak już wrócę do domu i będę mogła usiedzieć przy kompie >

Ja dziś nie jadłam owsianki ani musli, za to wzięłam sobie paróweczkę z keczupem (mam taki dobry z bazylią i czosnkiem, mmhm )

Ale dziś się strasznie czuje, nie wiem co mi, łeb mam ciężki, oczy ledwo co otwarte;( Do tego nie mam okresu Ale to chyba przez ta pogodę tak się czuje.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 09:51   #4996
vixeen89
Rozeznanie
 
Avatar vixeen89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 558
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Witam
Vixeen dzięki za fotki, ładne!
Czy u Was też taka pogoda?nie lubię takiej pluchy i jak jest zimno, zmarźluch ze mnie wielki!Tak każda wkleja foty, może i ja wkleję ale to po powrocie z Ustki, będą najaktualniejsze. Już tylko tydzień
dziękuje pogoda u mnie też nijaka
z niecierpliwością czekamy na foty

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim

Nic sie dziś nie wyspałam, miałam koszmarny problem z zaśnięciem a jak już zasnęłam to zadzwoniła sister, gadałyśmy do 2 w nocy a potem znowu nie spałam do 4:/ Czuje się jak zombi

Życzę Wam żeby się wreszcie pogoda poprawiła

PS. Czy moge dostać zdjęcia ktore byly wysyłane namaila?? też bym chciała Was zobaczyć mój adres to djana@poczta.fm
ja też się dziś nie wyspałam, od 4 rano się przewracałam z boku na bok;/ i chyba będę chora bo boli mnie gardło i mam katar

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Vixeen Śliczna jesteś
thank you

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Plotkowiczki
Powróciła "córa marnotrawna" Witam wszystkie, z którymi jeszcze się nie znam Cześć, Djana jestem


aa na przeprosiny moje fotki

buziaczki
witamy
śliczne fotki, piękny uśmiech

[quote=enda____;4753309


super fryzurka, pasuje Ci [/quote]
dzięki

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość


od rana panikuję, ale jakoś się trzymam jednak o 8 zjadłam owsiankę i od tego czasu głodówka nie wiadomo do kiedy (jak ja wytrzymam ) bo na 14 mam być w klinice a zabieg jeszcze nie wiem o której ale muszę być zwarta i gotowa (czyli na czczo). Najbardziej się boję oczywiście znieczulenie w kręgosłup, bo to zupełnie nic przyjemnego
dziękuję za wsparcie Dziewczynki wracam do Was najszybciej jak będę mogła <czyli jak już wrócę do domu i będę mogła usiedzieć przy kompie >
3 maj sięwszystko się ułoży
czekamy na powrót z niecierpliwością
Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
J
Ale dziś się strasznie czuje, nie wiem co mi, łeb mam ciężki, oczy ledwo co otwarte;( Do tego nie mam okresu Ale to chyba przez ta pogodę tak się czuje.
"mam tak samo jak tyyyyy"
a tak naprawdę wcale mi nie do śmiechu

dziewczęta ....musze przytyć ...
vixeen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 11:01   #4997
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
jak ktoś chce moją,to podawać maile, wyślę, ale dopiero jutro rano, bo wcześniej czasu na to nie będzie
karolka.buziaczek@op.pl

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Już zaczęłam coś z tym robić. Nie planuję już posiłków dzien wczesniej. Nadal korzystam z dziennika ale już po fakcie, czyli po zjedzeniu. Abym nie mogła zmieniać ilości żeby tylko mniej kcal wyszło. Idę sobie szykować jedzenie na czuja. I całkiem dobrze mi wychodzi, będac na wakacjach tak musialam robic, bo kompa nie miałam ze sobą i dziennika (plik )

Nie chcę aby to było chwilowe... więc nie będzie. Wierzę że dam sobie z tym radę.
Super


Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
JKopa dać Ci to mało Daj spokój kochana, szkoda poświęcić chociaż sekundy na przejmowanie się takim frajerem! no wiesz
hehe

Cytat:
Napisane przez vixeen89 Pokaż wiadomość
powysyłane uuufff
Spaza a mail?
vixeene89 śliczna z Ciebie dziewojka,ale na tych ostatnich fotkach za szczuplutka według mnie

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
coraz lepiej, a wczoraj to już wogóle wesoło było
choć trochę przeraża mnie to że on traktuje mnie już jak swoja Tż-tke
To może nie będę w te wakacje samotnie romansować

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Nie mogę nigdzie znaleźć fajnej piżamy. Jak tak dalej pójdzie nie będę miała w czym spać porządnym jak wyjadę
A ja mam nawet 3 fajne ale Ci nie dam,bo jestem cham,o

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
Lolciu ty sie absolutnie kochana nie przejmuj durnym gadaniem!! jak gadaja to znaczy,ze czegos zazdroszcza
Dziękuje Kochana
Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Plotkowiczki
Powróciła "córa marnotrawna"
Cześć

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
Lolcia adoratorów znalazły Jak kogoś pominęłam to śmiało na mnie nawrzeszczeć proszę
Jeszcze oreganka(ale to tajemnica)
Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
A tymczasem widzę że zapewne jutro wątek zostanie zamknięty - 5000 postów nam za chwilę stuknie
Ciiiiiiiiiii

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
Tak, że witam ponownie i mam nadzieję że przygarniecie marnotrawne dziewczę
Jasne,że przygarniemy,ale zaraz Ci tu jakąś kare wymyślimy

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
aa na przeprosiny moje fotki
Jaka sympatyczna twarzyczka i szczery uśmiech

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
widzę ze Dziewczyny Cię już pocieszyły i ja się dołączam, nie martw sie jakiś debilem, na pewno go to bawi że komuś dokucza i sprawia przykrość , ale Ty jesteś ponad nim i się nie przejmujesz już, prawda?
Dziękuje Ewciu już się absolutnie tym nie przejmuję.



Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
od rana panikuję, ale jakoś się trzymam jednak , o 8 zjadłam owsiankę i od tego czasu głodówka nie wiadomo do kiedy (jak ja wytrzymam ) bo na 14 mam być w klinice a zabieg jeszcze nie wiem o której ale muszę być zwarta i gotowa (czyli na czczo). Najbardziej się boję oczywiście znieczulenie w kręgosłup, bo to zupełnie nic przyjemnego
dziękuję za wsparcie Dziewczynki .Wracam do Was najszybciej jak będę mogła <czyli jak już wrócę do domu i będę mogła usiedzieć przy kompie >

Niczym się nie denerwuj Kochana,toż obiecałam CI że jak coś nie pójdzie po Twojej myśli,to już ja tam porządek zrobię wracaj do nas szyybko,bo będzie Cię tutaj bardzo brakować i nawet odpuścimy Ci nadrabianie jeżeli nie będziesz miała siły

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Ja dziś nie jadłam owsianki ani musli, za to wzięłam sobie paróweczkę z keczupem (mam taki dobry z bazylią i czosnkiem, mmhm )

Ale dziś się strasznie czuje, nie wiem co mi, łeb mam ciężki, oczy ledwo co otwarte;( Do tego nie mam okresu Ale to chyba przez ta pogodę tak się czuje.
Też się czuję tak beznadziejnie dopiero wstałam.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 11:30   #4998
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

to ładnie sobie Lolcia pospalaś hehe
Ja kończę praktykę i uciekam na miasto, bo widziałam ładną bluzeczke i korale żółte i muuusze je kupić A później idę do Tesco i tam zakupy z tatą
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 11:35   #4999
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

A właśnie,te dziewczyne które postanowiły się powymieniać numerami telefonu,to ja mogę też chętnie podać będę taka dobra
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-11, 12:38   #5000
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość

To może nie będę w te wakacje samotnie romansować


.

Lolcia ale ja zamawiam relacje on-line z rozwoju wydarzeń
ja się dzisiaj spotykam
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 12:40   #5001
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
A właśnie,te dziewczyne które postanowiły się powymieniać numerami telefonu,to ja mogę też chętnie podać będę taka dobra
Gratuluję LOluciu pięciotysiącznego postu

Dzięki za miłe słówka do zdjęć - a uśmiech jaki jest każdy widzi, wciąż nad nim pracuję pół roku temu takich "roześmianych" fot nikomu bym nie pokazywała...
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 12:47   #5002
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

komu maj number? ;>


chce ktos majne photo? jedno do polowy w bieliźnie mrr ;D
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 12:51   #5003
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :)

5000 postów przekroczone. Zamykam i zapraszam do nowego tematu

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=4755543

__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.